Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 06:56   #1081
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witajcie, a ja wlasnie pije sobie pyszna kawke i mam wolny weekend, pozniej ide z TZ do garazu pucowac nasze autko ach po tem moze spacerek...sie okaze...DZIS PIERWSZY DZIEN WIOSNY...nowy etap i dla nas sie otworzy,...za oknem pieknie wiec juz polowa sukcesu
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 07:49   #1082
flowerspower
Raczkowanie
 
Avatar flowerspower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 232
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cześć dziewczyny U mnie niestety wiosny nie widać. Ja leże w łóżku i się kuruje. Wczoraj miałam kryzys gorączkowy ale dzięki mojej kochanej teściowej udało się go opanować. Za to dzisiaj mnie ciotka wkurzyła bo zadzwoniłam do niej żeby powiedzieć, że będziemy mieć dzidziusia bo to taka bliska ciocia i w ogóle a ona stwierdziła, że to dobrze szkoda tylko że studiów nie skończę. Nie ma to jak wiara
no i jeszcze mnie mdłości męczą
flowerspower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:10   #1083
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie dziewczynki u mnie wiosna próbuje przebić się przez chmury, może wyjdzie trochę tego słoneczka a pozatym sobota zleci na stałym haśle pranie sprzątanie gotowanie no ale co zrobić zaraz obudze Tż niech idzie na zakupy nosić ciężkie siaty bo ja się śmieję do niego że nie mogę dźwigać i cały czas myślę czy coś się dzieje w tym moim brzuchu

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny U mnie niestety wiosny nie widać. Ja leże w łóżku i się kuruje. Wczoraj miałam kryzys gorączkowy ale dzięki mojej kochanej teściowej udało się go opanować. Za to dzisiaj mnie ciotka wkurzyła bo zadzwoniłam do niej żeby powiedzieć, że będziemy mieć dzidziusia bo to taka bliska ciocia i w ogóle a ona stwierdziła, że to dobrze szkoda tylko że studiów nie skończę. Nie ma to jak wiara
no i jeszcze mnie mdłości męczą
nie przejmuj się żadną ciotką moje są takie same najważniejsze że wy jesteście szczęśliwi i pragniecie dzidzię zobaczysz jak się urodzi nie opędzisz się od tych ciotek no a mdłości musisz przetrwać moja koleżanka przez pierwsze 3 m-ce wymiotowała i nikt nie podejrzewał że jest w ciąży bo schudła ciuchy to wisiały jak na wieszaku

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Witajcie, a ja wlasnie pije sobie pyszna kawke i mam wolny weekend, pozniej ide z TZ do garazu pucowac nasze autko ach po tem moze spacerek...sie okaze...DZIS PIERWSZY DZIEN WIOSNY...nowy etap i dla nas sie otworzy,...za oknem pieknie wiec juz polowa sukcesu
wszystko budzi się do życia to może nam się uda ja,też wybieram się na spacerek do lasu z psem bardzo je z Tż rozmawiamy i dyskutujemy o wszystkim, dookoła cisza spokuj świerze powietrze

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

a co do kawci to też ją uwielbiam rozpuszczalną z mleczkiem ale że jak zwykle przesadzałam z ilością kupiłam zbożową inkę też pychotka
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:27   #1084
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
A wiecie co wam napiszę?????????????????? ????????

Dostałam w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Także oficjalnie otwieram swój cykl starankowy

Ale się cieszę, no normalnie gębę mam uśmiechniętą, chociaż brzuch mnie tak boli, że massskrrra hehehe, a muszę w pracy siedzieć na nieszczeście do 21... ale to nic - postaram się wytrzymać
Wspaniałe wiadomości Patka
Będę trzymała za Ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza i mam zapalenie górnych dróg oddechowych. Przepisał mi antybiotyk Duomox podobno bezpieczny w ciąży no i mam leżeć w łóżku...no to leże choćbym miała tu zgnić zła jestem na siebie,że złapałam infekcję ale tak to jest jak się przebywa w dużych skupiskach ludzi jak np. uczelnia. Teraz po prostu będę strzelac do wszystkich którzy zakaszlą
Teraz leż i odpoczywaj
Zdrówko Twoje i Okruszka najważniejsze


Przy okazji zostawiam kilka fluidków :mag ia:: magia::magi a:
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:46   #1085
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość

Mamy juz terminek wyjazdu od 26 do 28 marca

Byla tez z TZ na obiadku...bylo pysznie pozniej byly przytulanki Ale malo wyszlo bo boli mnie jak wchodzi.... i wtedy jestem na siebie zla...

ale nic moze sie porawi z czasem...
to super,że wyjeżdżacie
przytulanki z czasem same przyjdą,nie ma od razu tak musisz troszke poczekac i nie bądz na siebie zła,bo to normalne

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość


ja również jestem w trakcie zdawania prawka nie zdałam już trzy razy ale na początku też trafiłam na taką szkołę jazdy że masakra dopiero teraz się uczę na dokupionych lekcjach ale ogólnie u nas prawko zdać jest bardzo trudno nie wiem jak to zrobie
a ja na poczatku trafiłam na instruktora uuu wole nie mówić i więcej do niego nie poszłam,zapisałam sie do innego i ten byl super,dużo nauczył tłumaczył,ja raczej jestem osoba nerwowa,ale potrafił do mnie dotrzeć i rozbawic,abym sie nie denerwowala i ciesze sie,ze do niego chodziłam,super mnie nauczył,ale niestety u mnie trudno zdac,ja zdałam za 3 razem,ja byalm przedostatnia i 2 ostatnich instruktor usrał,błędów mi nie mówił,dopiero jak dojechałam na miejscu to to to tamto,a główno prawda,nie zrobiłam błędów,ale z nimi sie nie wygra,2 egzamin jakis głupi dziad robiłam garaż przodem ale kazał dojechać,a ja głupia troszeczke dojechałam,bo myslalam,ze chce pomoc,a tu nagle wyzwał mnie od najgorszej i kazłą mi sie wynosić z samochodu i chciałam zrezygnowac już,bo sory,ale tacy ludzie instruktorami nie chciałam iść,ale ojciec i tż to kierowcy i zmuszali mnie,poszłam ,bo poszłam i się udało instruktor taki se,ale mówił dobrze mi idzie,ale pojezdzij przez najblizszy miesiac z rodzicami jeszcze,ale udalo sie i teraz moge powiedziec,ze umiem jezdzic,ale trzeba uwazac,bo jeszcze sie ucze cale zycie bedziemy sie uczyc

Cytat:
Napisane przez Nanucha Pokaż wiadomość
Lale ja na dzis koncze ide pod prysznic i dzis zgwalce mojego meza hahahahahaha a co tam mi tez sie nalezy cos od zycia a tak poza tym trzymam kciuki a Wasze Fasolki te juz narodzone i jeszcze nie za Wasze zdrowko i za dobry sex w ten weekend :dziek uje:papaski
a ja tez wczoraj msuiała, zgwałcic mojego i było fajnie...

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
Znam domowy sposób na bóle podczas @, mi pomógł i mojej cioci tez, w koncu od niej to mam. Mianowicie nalezy rozpuscic łyżeczke sody w pol szklance wody i wypić, potem najlepiej kucnąć, lub usiaść. Mi to pomogło i teraz wogóle nie mam az takiego bólu, czasami boli brzuszek, ale to juz lekki ból i bez leków żyje. Tą metodę sprobowałam raz i mi pomogło.
o to musze tez wypróbowac zobaczymy czy pomoże

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Z moim Tż juz dobrze emocje opadły napięcie przedmiesiączkowe tez;-)...wujaśnilismy sobie pewne kwestie i wiedzę poprawę...przemyślał pewne sprawy i juz widzę jego małe kroczki ku dorosłości i odpowiedzialności...a co do dzidziusia...co ma byc to bedzie...nie służy mi takie nakręcanie sie....źle to na mnie odzdziałowuje...nie będziemy planować tylko kochać się kiedy mamy ochotę....uda się to pprzecudownie ..nie to walczymy dalej mamy czas...
Dra...jeśli to nie problem...bardzo proszę o zmiene..moje roku urodzenia przy nicku jest poprawny bo tam napisałaś Justine1998...11-sto latka...mamą...;-)
Pozdsrawiam wszytskie...kobitki i życze udanych staranek...ja po okresie tez działam
o wybacz za gafe zaraz poprawie,nawet nie zauwazyłam,ze źle napisałam,
dobrze,ze z tż sobie wyjaśniliście i ,że idzie ku dobremu
Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny U mnie niestety wiosny nie widać. Ja leże w łóżku i się kuruje. Wczoraj miałam kryzys gorączkowy ale dzięki mojej kochanej teściowej udało się go opanować. Za to dzisiaj mnie ciotka wkurzyła bo zadzwoniłam do niej żeby powiedzieć, że będziemy mieć dzidziusia bo to taka bliska ciocia i w ogóle a ona stwierdziła, że to dobrze szkoda tylko że studiów nie skończę. Nie ma to jak wiara
no i jeszcze mnie mdłości męczą
lez i kuruj się
a umnie wiosna troche,słonko było,ale schowało sie,ale moze wyjdzie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość





Przy okazji zostawiam kilka fluidków
częstuję się
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:55   #1086
solarka
Przyczajenie
 
Avatar solarka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 9
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witam was kochane i gratuluje zafasolkowanym dzis 26 dzień @powinna przyjsc w 28 dniu tak liczyłam ze nie przyjdzie strałam sie nie nakrecac ale pocichu miałam nadzieje jestem załamana płakac mi się chce dziwna ta @ zawsze przed czuje ból brzucha i mam straszny apetyt a tu nic nawet jak przyszła to mnie jak nigdy brzuch nie boli tylko mnie cały czas mdli i co chwile mnie jajnik zakłuje odczekam ze staraniem miesiac zapisze sie do gina moze cos jest nie tak zawsze @ ma regularnie nie wiem co robić ależ jestem zła
solarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:56   #1087
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Ja juz chcialm dzidzie jak mialam 19 lat, ale w tedy nie znalam jeszcze mojego meza....terazm mam 23 i tez chem...ach bo to zycie jest do dupy....nie wiem jak to dziala...moze wkoncu sie doczekamy...ale mnie plecy bola masakra...
Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ja to miałam 18 lat to myslałam o dzidzi,ale tż gotów nie był,a ja tak sama nie chciałam na siłe spokojnie czekałam,a teraz nie wychodzi
ja jak zaczęłam poważnie myślec o dziecku też miałam 18-19 lat , tylko mój TZ nie był gotowy , no i bez ślubu byliśmy .
miesiąc przed zaręczynami @ spózniała mi się 2 tygodnie i naprawdę myślałam że jestem w ciąży ( niestety @ przyszła) i wtedy mój zaczął poważnie też się zastanawiac, ale był gotowy krótko po ślubie
no i do teraz tak próbujemy
Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczynki u mnie wiosna próbuje przebić się przez chmury, może wyjdzie trochę tego słoneczka a pozatym sobota zleci na stałym haśle pranie sprzątanie gotowanie
wiesz ja mieszkam niedaleko częstochowy jakieś 30 km więc mamy prawie taką samą pogodę , u mnie też słoneczko wychodzi na chwilę za chmur
Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość

Przy okazji zostawiam kilka fluidków :mag ia:: magia::magi a:
zabiorę sobie jednego i dziękuję

......................... .....................
kochane a ja mam dziś bardzo dobry humorek sama nie wiem dlaczego, może ta wiosna
już prawie mam posprzątane, wybieram się na zakupy, szybki obiadek i muszę zmykac go garażu przygotowac autko do sprzedarzy

mój mąż jutro znów jedzie do Belgii i znów zostranę sama przez 4 dni, ale obiecał że jak będe miała dni płodne to nie pojedzie dziś mam dopiero 5 dc a owulacje mam gdzieś 19dc więc teraz może mnie opuścic
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 10:07   #1088
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
ja jak zaczęłam poważnie myślec o dziecku też miałam 18-19 lat , tylko mój TZ nie był gotowy , no i bez ślubu byliśmy .
miesiąc przed zaręczynami @ spózniała mi się 2 tygodnie i naprawdę myślałam że jestem w ciąży ( niestety @ przyszła) i wtedy mój zaczął poważnie też się zastanawiac, ale był gotowy krótko po ślubie
no i do teraz tak próbujemy



kochane a ja mam dziś bardzo dobry humorek sama nie wiem dlaczego, może ta wiosna
już prawie mam posprzątane, wybieram się na zakupy, szybki obiadek i muszę zmykac go garażu przygotowac autko do sprzedarzy

mój mąż jutro znów jedzie do Belgii i znów zostranę sama przez 4 dni, ale obiecał że jak będe miała dni płodne to nie pojedzie dziś mam dopiero 5 dc a owulacje mam gdzieś 19dc więc teraz może mnie opuścic
ano faceci trochę później dojrzewają
mój teraz jest gotowy,ale i tak widac,ze chyba się boi,mówi,ze by chciała,ale słychac w głosie,że boi się
my tam jestesmy bez slubu i nie planujemy,a dziecko tak,ale kazdy robi jak chce każdy sobie wybiera jak chce życ
ja teraz musze podleciec do sklepu i pozniej sprzaanie,bo przed 10 dopiero wstałam,ale musiałam odespac sobie

do pózniej pa
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:16   #1089
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!My juz po przytulanku-bylo.........: dzis moj 15dc wiec trzeba dzialac mam nadzieje ze ten nasz dzisiejszy wieczor(mam na mysli wszystkie nas) bo czytalam ze wiekszosc ma dzis przytulanki -ze ten wieczor przyniesie nam szczescie w postaci fasoleczek trzymam kciuki i zycze milej nocki!Moj TŻ juz nyna-ja zaraz tez uciekam spac!buziolki

to niezle TZ wymeczylas....jak juz przed 24 spal...

Cytat:
Napisane przez solarka Pokaż wiadomość
witam was kochane i gratuluje zafasolkowanym dzis 26 dzień @powinna przyjsc w 28 dniu tak liczyłam ze nie przyjdzie strałam sie nie nakrecac ale pocichu miałam nadzieje jestem załamana płakac mi się chce dziwna ta @ zawsze przed czuje ból brzucha i mam straszny apetyt a tu nic nawet jak przyszła to mnie jak nigdy brzuch nie boli tylko mnie cały czas mdli i co chwile mnie jajnik zakłuje odczekam ze staraniem miesiac zapisze sie do gina moze cos jest nie tak zawsze @ ma regularnie nie wiem co robić ależ jestem zła
nie smutaj sie



a ja witam w sobote i juz uciekam bo TZ zabieram mnie gdzies....nawet nie wiem gdzie i po co.....Wariat z tego mojego TZ


do wieczorka
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:37   #1090
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cześć Laseczki!

Tak się rozpisałam i wszystko mi zjadło

Więc teraz tak w skrócie:

Malinko:Gratuluje zdrowego dzidziusia
Flowerspower : Gratuluje fasoleczki i terminu. Dbaj o siebie i kuruj się.

Witam również nową staraczkę. Nanucha trzymam kciuki i mam nadzieję, że długo nie będziesz musiała zabawić na tym wątku!

Pati: Dobrze, że @ się zajwiła. Teraz spokojnie będziesz mogła zacząć cykl starankowy. U mnie w czwartek się @ pojawiła. Również bardzo się cieszę.

Dzisiaj mój D. na służbie więc pewnie często będę zaglądać
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:54   #1091
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
j



Dostałam w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Także oficjalnie otwieram swój cykl starankowy

Ale się cieszę, no normalnie gębę mam uśmiechniętą, chociaż brzuch mnie tak boli, że massskrrra hehehe, a muszę w pracy siedzieć na nieszczeście do 21... ale to nic - postaram się wytrzymać
no to teraz do dziela i trzymam kciukibardzo mocno!! moze pomoga fluidki od mojej dzidzi- special for you!!


Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza i mam zapalenie górnych dróg oddechowych. Przepisał mi antybiotyk Duomox podobno bezpieczny w ciąży no i mam leżeć w łóżku...no to leże choćbym miała tu zgnić zła jestem na siebie,że złapałam infekcję ale tak to jest jak się przebywa w dużych skupiskach ludzi jak np. uczelnia. Teraz po prostu będę strzelac do wszystkich którzy zakaszlą
powiem ci ja tez bylam chora w 10tc lekarz stwierdzil u mnie angine ropna i tez przepisal mi Duomox.........ale mimo to nie wzielam go......balam sie........jako ze nie mialam wysokiej garaczki to zdecydowalam ze nie biore i juz!! natomiast bralam rano 1 tabletke Flavamedu na kaszel......pilam syropki z cebuli i cytrynki.......psikalam 3 razy dziennie do gardla antybiotykiem miejscowym Bioparox.......a na noc bralam 1 tabletke Sudafedu zebym mogla oddchac normalnie.......a i robilam jeszcze inhalacje na katar.......i powiem tobie ze po 10 dniach takiej kuracji bylam zdrowa.......po antybiotyku pewnie szybciej ale wolalam nie ryzykowac!! jednak 1 trymestr jest najwaznieszy !
tak wiec życze zdrówka!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 11:05   #1092
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc
DZIŚ JEST PIĘKNY DZIEŃ!!! Oby tak zostało. Byłam w czwartek u gina i moja torbirl na jajniku ma ponad 4 cm. Nie wiem co dalej bedzie. Dostałam luteine dopochwowo 3x dziennie i zwiększył mi duphaston do 2 tabl dziennie. Mam czekać na miesiączkę i potem zobaczymy czy torbiel się wchłonie czy czeka mnie operacja trochę to mnie wszystko przerasta i nie wiem co bedzie, ale musi byc dobrze

: kciuki: za wasze przytulanka i efekty!
Gratki dla szczęsciar, którym się udało. Po cichu powiem wam, że jak czytam o mdłościach i wszystkich nieprzyjemnościach związanych z początkami ciąży to jeszcze nigdy, przenigdy nie chciałam niczego tak bardzo

A teraz idziemy na szkolenie z Heńką(psiak).buzia
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:23   #1093
Fizia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam wszystkich
Jestem pierwszy raz na tym forum, zalogowalam sie dzisiaj.
Fajnie jest poczytac opinie ludzi szczegolnie jesli ma sie ten sam problem.
Moze troche o sobie. Ja mam juz dwoch chlopcow ale postanowilismy miec jeszcze jednego dzidziusia. Smiesznie to moze brzmi ale nigdy nie mielam problemu z zajsciem w ciaze z chlopcami (maja 7 i 6 lat). Teraz probujemy juz od kilku miesiecy i nic..... Nie stresuje sie tym jeszcze - w koncu mam dwoch super synow. Przydalaby im sie siostrzyczka.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze bede miala czas tu zagladac.
Fizia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:58   #1094
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Talking Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Czescdziewczynki moje kocahe
U mnie WIOSNA WIOSNA
Słoneczko świeci pieknie wczoraj przytulanki wis tez mojego Tż zaatakuje jak tylko przyjade chodz to dopiero 9 dc .świetny chuumorek mam mino tego ze siedzew pracy.......do 14:P obijamsie jak tylko moge.Wczoraj mielismy rocznice nasza wsumie krotk ale jedna kroczek!!!!!!! Siedzielismy i gadalismy o calym tygodniu stwierdzil ze nie musze sie martwic bo na mnie zly nie byl,ze w pracy go wkurzaja i wogule ze mnie kocha bardzo mocno i nawet jak wczoraj przegotowałam obiad(mieso sie rozwalio a on strasznie jest uczulony na takie cos) to nawet przez to niemoglby na mnie sie wkurzac....
Powiem wam dziewczyny ze narzekamy na tych facetow bo faktycznmie czsami sa bezmyslni a jednak co bysmy bez nich zrobily a oni bez nas....Mój kochany grubasek chyba wzioldo serca wczorajsza rozmowei juz dzwonil ze zabiera mnie do babci na wies tam gdzie zreszta mamy mieszkac za kilka miesiecy...
I powiem wam jeszcze jedno kochamy swoich facetow mimo wszystko. Normalanie az sie wzruszyla .Głupia cipa ze mnie :P:P:P
Patka SŁONECZKO MÓWILAM ZE PRZYJDZIE NORMALNIE WRÓŻKĄZOSTANE
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 12:07   #1095
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam
u mnie ciepło ale słonko zniknęło oby ta wiosna przyniosła nam dużo Fasolek


Cytat:
Napisane przez Fizia1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jestem pierwszy raz na tym forum, zalogowalam sie dzisiaj.
Fajnie jest poczytac opinie ludzi szczegolnie jesli ma sie ten sam problem.
Moze troche o sobie. Ja mam juz dwoch chlopcow ale postanowilismy miec jeszcze jednego dzidziusia. Smiesznie to moze brzmi ale nigdy nie mielam problemu z zajsciem w ciaze z chlopcami (maja 7 i 6 lat). Teraz probujemy juz od kilku miesiecy i nic..... Nie stresuje sie tym jeszcze - w koncu mam dwoch super synow. Przydalaby im sie siostrzyczka.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze bede miala czas tu zagladac.
Witaj
za dziewczynkę aby jak najszybciej Wam się udało

a ja cały dzionek w pracy, skończę dopiero o 19 ale jutro wolne i jak pogoda dopisze to grilek będzie

miłego dnia kobitki
wysyłam pozytywne fluidki dla staraczek :mag ia:
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 12:33   #1096
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
czesc
DZIŚ JEST PIĘKNY DZIEŃ!!! Oby tak zostało. Byłam w czwartek u gina i moja torbirl na jajniku ma ponad 4 cm. Nie wiem co dalej bedzie. Dostałam luteine dopochwowo 3x dziennie i zwiększył mi duphaston do 2 tabl dziennie. Mam czekać na miesiączkę i potem zobaczymy czy torbiel się wchłonie czy czeka mnie operacja trochę to mnie wszystko przerasta i nie wiem co bedzie, ale musi byc dobrze

mam nadziej,że się fchłonie i bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Fizia1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jestem pierwszy raz na tym forum, zalogowalam sie dzisiaj.
Fajnie jest poczytac opinie ludzi szczegolnie jesli ma sie ten sam problem.
Moze troche o sobie. Ja mam juz dwoch chlopcow ale postanowilismy miec jeszcze jednego dzidziusia. Smiesznie to moze brzmi ale nigdy nie mielam problemu z zajsciem w ciaze z chlopcami (maja 7 i 6 lat). Teraz probujemy juz od kilku miesiecy i nic..... Nie stresuje sie tym jeszcze - w koncu mam dwoch super synow. Przydalaby im sie siostrzyczka.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze bede miala czas tu zagladac.
witaj serdecznie

Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
Czescdziewczynki moje kocahe
U mnie WIOSNA WIOSNA
Słoneczko świeci pieknie wczoraj przytulanki wis tez mojego Tż zaatakuje jak tylko przyjade chodz to dopiero 9 dc .świetny chuumorek mam mino tego ze siedzew pracy.......do 14:P obijamsie jak tylko moge.Wczoraj mielismy rocznice nasza wsumie krotk ale jedna kroczek!!!!!!! Siedzielismy i gadalismy o calym tygodniu stwierdzil ze nie musze sie martwic bo na mnie zly nie byl,ze w pracy go wkurzaja i wogule ze mnie kocha bardzo mocno i nawet jak wczoraj przegotowałam obiad(mieso sie rozwalio a on strasznie jest uczulony na takie cos) to nawet przez to niemoglby na mnie sie wkurzac....
Powiem wam dziewczyny ze narzekamy na tych facetow bo faktycznmie czsami sa bezmyslni a jednak co bysmy bez nich zrobily a oni bez nas....Mój kochany grubasek chyba wzioldo serca wczorajsza rozmowei juz dzwonil ze zabiera mnie do babci na wies tam gdzie zreszta mamy mieszkac za kilka miesiecy...
I powiem wam jeszcze jedno kochamy swoich facetow mimo wszystko. Normalanie az sie wzruszyla .Głupia cipa ze mnie :P:P:P
Patka SŁONECZKO MÓWILAM ZE PRZYJDZIE NORMALNIE WRÓŻKĄZOSTANE
ano ci faceci nieraz są nie dozniesienia,ale i tak kochamy
u mnie też wiosna słonko wysżło i niebo w końcu bezchmurne i od razu chce się żyć i nawet głowa mnie już nie boli

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam
u mnie ciepło ale słonko zniknęło oby ta wiosna przyniosła nam dużo Fasolek





a ja cały dzionek w pracy, skończę dopiero o 19 ale jutro wolne i jak pogoda dopisze to grilek będzie
oj to w pracy dziś ,ale zleci szybko i ciesz sie ,ze jutro wolne
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 12:38   #1097
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

WITAJCIE! niestety z moich wczorajszych staranek nici bo TŻ sie rozchorował ale poszedł do pracy wiec właśnie zostałam sama ale to dopiero 11dc wiec jeszcze nie ma tragedipogoda ładniutka a ja niestety w domku mam nadzieję że ta wiosna już na dobre się zaczniewtedy fasolki lepiej wschodzą
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:04   #1098
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witam po chwilowej przerwie
wczoraj byłam u lekrza i prawdopodobnie jestem w 5tygodniu planowany termin na 19 listopada, ale lekarz mówi że jajeczko jest dość duże i może to nastąpić wcześniej...mam nadzieję, że to jajeczko to nie powód do zmartwień...oj

pozdrawiam dziewczyny

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

aha, dostałam tabletki Feminatal Metafolin800 - do 12.tyg.ciąży potem inne
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:20   #1099
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
witam po chwilowej przerwie
wczoraj byłam u lekrza i prawdopodobnie jestem w 5tygodniu planowany termin na 19 listopada, ale lekarz mówi że jajeczko jest dość duże i może to nastąpić wcześniej...mam nadzieję, że to jajeczko to nie powód do zmartwień...oj

pozdrawiam dziewczyny[COLOR="Silver"]
Gratulacje:ju pi:
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 13:38   #1100
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
witam po chwilowej przerwie
wczoraj byłam u lekrza i prawdopodobnie jestem w 5tygodniu planowany termin na 19 listopada, ale lekarz mówi że jajeczko jest dość duże i może to nastąpić wcześniej...mam nadzieję, że to jajeczko to nie powód do zmartwień...oj

pozdrawiam dziewczyny

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

aha, dostałam tabletki Feminatal Metafolin800 - do 12.tyg.ciąży potem inne
też biorę te tabletki w między czasie łykałam też kwas foliowy. kwas rano, feminatal popołudniu ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że dodatkowo kwasu foliowego brać nie muszę, bo w feminatalu jest jego odpowiednia dawka ale też nie zaszkodzi. więc dałam spokój z kwasem. poza tym biorę rano i wieczorem luteinę dopochwowo

a co do tego kiedy zachorowałam na dzidzie, to dokładnie rok temu byłam u koleżanki, która wciskała mi swoją córeczkę w ramiona bym się "zaraziła". spędziłam z mała prawie cały dzień i jak wróciłam do domu to jakoś pusto mi się zrobiło. wtedy zaczęłam poważnie rozmawiać ze swoim o dziecku. i tak postanowiliśmy rozpocząć starania od początku 2009 r. no i udało się za pierwszym razem! a tak się bałam, tym bardziej, że już swoje latka mam , ale jak widać wiek wcale nie jest przeszkodą. inni do bycia rodzicami dojrzewają szybciej inni potrzebują więcej czasu. gdy miałam 19 dziecko było dla mnie totalną abstrakcją
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:48   #1101
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
witam po chwilowej przerwie
wczoraj byłam u lekrza i prawdopodobnie jestem w 5tygodniu planowany termin na 19 listopada, ale lekarz mówi że jajeczko jest dość duże i może to nastąpić wcześniej...mam nadzieję, że to jajeczko to nie powód do zmartwień...oj

pozdrawiam dziewczyny

-
gratki kochana
nie martw się,gin pewno tak mówił,bo niewiadomo kiedy dosżło do zapłodnienia może wczesniej i dlatego nie masz sie czym martwic,termin wstepnie podał,bo przewaznie zmiena sie termin z czasem na wczesniejszy

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam dra




Niech wiosenny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek





Na liście mamy 36 staraczek:

KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone


whisky1985 - (Monia, 24 lata, Będzin) cykl 11, last @ 24.01
Narnijkar - (Dominika, 26 lat, Lubuskie) cykl 2, last @ 25.01
aliisanka - (Ala, 27 lat, Wrocław), cykl 7, last @ 6.02
anciaahk - (Ania, 28 lat, Mazury) cykl 4, last @ 6.02
brzoskwinia82 - (Ewa, 27 lat, ?) cykl 1, last @ 13.02
dominikaaK - (Dominika, 21 lat, Łódź) cykl 7, last @ 14.02
zuzanna12 - ( Magda,26 lat, Canada ) cykl 1, last @ 14.02
kees26 - (Karolina, 28 lat, Poznań) cykl 4, last @ 22.02
pacierb - (Marta, 25 lat, Wrocław) cykl 1, last @ 23.02
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) cykl 4, last @ 24.02
yolanda9 - (Jola, 27 lat, Pomorze) cykl 7, last @ 25.02
gooha3 - (Gosia, 24 lata, Podkarpackie) cykl 3, last @ 26.02
ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 1, last @ 26.02
pomarnczka - (Gosia, 27 lat, Lubelskie) cykl 3, last @ 27.02
fleurdelacour - (Pola, 29 lat, UK) cykl 8, last @ 27.02
karolcia228 - (Karolina, 23 lata, Świnoujście) cykl 2, last @ 2.03
celka2000 - (Celina, 28 lat, Dolnośląskie) cykl 5, last @ 6.03
edi25 - (Edyta, 25 lat, Częstochowa) cykl 3, last @ 6.03
olka@@@ - (Olka,30lat,Bydgoszcz) cykl???
Sweet_Jelly - (Malwina, 22 lata, Kujawsko-pomorskie) cykl 4, last @ 7.03
magdulec - (Magda, 27 lat, Lubelskie) cykl 3, last @ 6.03
roza26 - (Hania, 25 lat, Poznań) cykl 11, last @ 6.03
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) last @ 9.03
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 4, last @ 9.03
Lisica1 - (Marta, 25 lat, Lubuskie) cykl 9, last @ 11.03
martaN23 - (Marta, 23 lata, Świdnica) cykl 2, last @ 11.03
malga19 - (Gosia, 19 lat, Kraków) cykl ? ? ?, last @ ? ? ?
dra - (Daria, 22 lata, Wlkp.) cykl 11, last @ 13.03
memka87 - (Magdalena, 21 lat, UK)cykl 4, last @ 13.03
kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 3, last @ 13.03
edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 6, last @ 15.03
ula 87 - (Ula, 22 lata, Śląskie) cykl 6, last @ 17.03
Justine1988 - (Justyna, 21 lat,Koszalin) cykl 2, last @ 18.03
DAnia - (Ania, 32 lata, Dolnośląskie) cykl 8, last @ 18.03
PatkaM84 - (Patrycja, 24 lata, Szczecin) cykl 1,last @ 20.03
solarka - (...31 lat,Łuków ) cykl 2, last @ 21.03


Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 30 zafasolkowane:

maugoszatka gratulujemy! dwie kreseczki po 6 cyklach (termin – 8 maja 2009)
Karola_82gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 14 maja 2009)
gosiaczekdmgratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 25 maja 2009)
*kaalinaa*gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 29 czerwca 2009)
Cassandra 23 gratulujemy! dwie kreseczki po 3 cyklach (termin – 3 lipca 2009)
Ania0104gratulujemy! dwie kreseczki po 3 cyklach (termin – 19 lipca 2009)
erysipelothrixgratulujemy! dwie kreseczki po 4 cyklach (termin – 15 lipca 2009)
Gizmiatko gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 27 lipca 2009)
adaikakagratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 27 sierpnia 2009)
BASIA3333gratulujemy! dwie kreseczki po 4 cyklach (termin – 7 września 2009)
czekoladka21gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 1 sierpnia 2009)
DDosiekgratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 12 września 2009)
Foka29gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 15 września 2009)
Ainka11111gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
aassssiiiikkkkgratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu
magdzia50gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu
IwonkaAnna83gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
precious_81 gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
katarzinka – gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach(termin – 15 września 2009)
Milibiligratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
Nika1980gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 10 października 2009)
sweetpinkygratulujemy! dwie kreseczki po 4 cyklach
malin30gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 7 października 2009)
dramaturgia prostactwa gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 27 października 2009)
miss.hot gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 22 października 2009)
sorejna gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 23 października 2009)
Agusia_a9 gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
flowerspower gratulujemy! dwie kreseczki po 3 cyklach (termin –11 listopada 2009)
gusiec gratulujemy! dwie kreseczki po 19 cyklach
smerfeta01 gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 19 listopada 2009)

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek [*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
malga19-Aniołki dwa [*][*]
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:23   #1102
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
witam po chwilowej przerwie
wczoraj byłam u lekrza i prawdopodobnie jestem w 5tygodniu planowany termin na 19 listopada, ale lekarz mówi że jajeczko jest dość duże i może to nastąpić wcześniej...mam nadzieję, że to jajeczko to nie powód do zmartwień...oj

pozdrawiam dziewczyny

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

aha, dostałam tabletki Feminatal Metafolin800 - do 12.tyg.ciąży potem inne
Gratuluje
......................... ..........

Mam dzisiaj taki smętny dzień..nic mi się nie chce.. Pogoda śliczna a ja siedzę w domu..ehm..czemu akurat dzisiaj mój D. ma służbę..
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:34   #1103
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

A u mnie dziś 15dc
Wczoraj wieczorem były przytulanki i dziś rano. A przedtem 13 d.c wieczorem
Dobrze nam jednym słowem idzie
A dziś planuję jeszcze męża też pomęczyć... hihihihi

.............
Mąż pojechał jakiś czas temu do pracy (ma na 2 zmianę) A mnie zaczęły plecy boleć
Mam takie bóle jak przed okresem..nie wiem czemu?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2009-03-21 o 14:36
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:48   #1104
pomarnczka
Raczkowanie
 
Avatar pomarnczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wild, wild east ;)
Wiadomości: 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witajcie dziewczynki. Troszkę mnie nie było a tu tyle napisane.

Przede wszystkim gratuluję Patce oficjalnego dołączenia do listy. Obyś jak najszybciej spadła do zafasolkowanych.
A i jeszcze flowerspower szybkiego powrotu do zdrówka życzę.

A żeby nikogo nie pominąć to wszystkim starającym fasolki życzę, a zafasoklowanym dużo zdrówka.

Ja w tym cyklu muszę wrzucić na luz bo z przyczyn technicznych jakoś mało staranek było. Tylko powiedzcie mi jak tu się nie nakręcać, jak po ostaniej @ jakiś powiększony biuscik pozostał i zaczyna pobolewać.. I nawet nie wiem kiedy się @ spodziewać bo w tym roku zamiast kulturalnie co 28dni przychodzić to jej się potentegowało i co 33-35 się zjawia. Człowiek zaczyna pomału w paranoję wpadać..

ps.widziałam dzisiaj lecącego bociana.. biedaka jeszcze sobie nogi na śniegu odmrozi ale tak czy inaczej WIOSNA zawitała

Pozdrawiam
__________________
A miało być tak pięknie,
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem,
miało być "sto lat! sto lat!".
Miało być tak pięknie
miał się nam nie kurczyć świat...
pomarnczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:41   #1105
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez solarka Pokaż wiadomość
witam was kochane i gratuluje zafasolkowanym dzis 26 dzień @powinna przyjsc w 28 dniu tak liczyłam ze nie przyjdzie strałam sie nie nakrecac ale pocichu miałam nadzieje jestem załamana płakac mi się chce dziwna ta @ zawsze przed czuje ból brzucha i mam straszny apetyt a tu nic nawet jak przyszła to mnie jak nigdy brzuch nie boli tylko mnie cały czas mdli i co chwile mnie jajnik zakłuje odczekam ze staraniem miesiac zapisze sie do gina moze cos jest nie tak zawsze @ ma regularnie nie wiem co robić ależ jestem zła
wiem co czujesz , ale to minie ja też byłam załamana a teraz myśle optymistycznie , musi się nam udac , jak nie w tym cyklu to w następnym , UDA NAM SIĘ
Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
czesc
DZIŚ JEST PIĘKNY DZIEŃ!!! Oby tak zostało. Byłam w czwartek u gina i moja torbirl na jajniku ma ponad 4 cm. Nie wiem co dalej bedzie. Dostałam luteine dopochwowo 3x dziennie i zwiększył mi duphaston do 2 tabl dziennie. Mam czekać na miesiączkę i potem zobaczymy czy torbiel się wchłonie czy czeka mnie operacja trochę to mnie wszystko przerasta i nie wiem co bedzie, ale musi byc dobrze
za brzydkiego torbiela ,zeby się szybko wchłonął


Cytat:
Napisane przez Fizia1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jestem pierwszy raz na tym forum, zalogowalam sie dzisiaj.
Fajnie jest poczytac opinie ludzi szczegolnie jesli ma sie ten sam problem.
Moze troche o sobie. Ja mam juz dwoch chlopcow ale postanowilismy miec jeszcze jednego dzidziusia. Smiesznie to moze brzmi ale nigdy nie mielam problemu z zajsciem w ciaze z chlopcami (maja 7 i 6 lat). Teraz probujemy juz od kilku miesiecy i nic..... Nie stresuje sie tym jeszcze - w koncu mam dwoch super synow. Przydalaby im sie siostrzyczka.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze bede miala czas tu zagladac.
witamy i obyś szybko zafasolkowała i za tą córeczkę też
Cytat:
Napisane przez pomarnczka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki. Troszkę mnie nie było a tu tyle napisane.


Ja w tym cyklu muszę wrzucić na luz bo z przyczyn technicznych jakoś mało staranek było. Tylko powiedzcie mi jak tu się nie nakręcać, jak po ostaniej @ jakiś powiększony biuscik pozostał i zaczyna pobolewać.. I nawet nie wiem kiedy się @ spodziewać bo w tym roku zamiast kulturalnie co 28dni przychodzić to jej się potentegowało i co 33-35 się zjawia. Człowiek zaczyna pomału w paranoję wpadać..

ps.widziałam dzisiaj lecącego bociana.. biedaka jeszcze sobie nogi na śniegu odmrozi ale tak czy inaczej WIOSNA zawitała

Pozdrawiam
no... ztym nakręcaniem to trudna sprawa, staram się nie myślec, ale jakoś mi to nie wychodzi
tak to już jest ,że jak czegoś bardzo pragniemy to nawet podświadomie o tym często myślimy

kochana ja bociany to już widziałam 3 tyg temu , oj... żeby te bocki były dobrym zwiastunem fasolek ... wkońcu mamy wiosnę , fasolki kiełkują

wszystko już mam posprzatane włącznie z autem na cacy, teraz idę zamarynowac schaby żeby jutro miały śliczny aromat (mojemu mężowi się zachciało schabów na jutro na drogę )
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:42   #1106
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

ale mi napiernicza jajnik... o kucze!!
Jakbym nie wiedziała z lekcji biologi gdzie się jajniki znajdują to dziś napewno bym się tego nauczyła!!!

Ale z 2 strony to cieszę się z tego! Bo to oznacza że będzie bądź jest owulacja!
A znaczy to ....że mój TŻ dziś szybko nie zaśnie
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:51   #1107
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ale mi napiernicza jajnik... o kucze!!
Jakbym nie wiedziała z lekcji biologi gdzie się jajniki znajdują to dziś napewno bym się tego nauczyła!!!

Ale z 2 strony to cieszę się z tego! Bo to oznacza że będzie bądź jest owulacja!
A znaczy to ....że mój TŻ dziś szybko nie zaśnie
no... nie daj mu szybko zasnąc
myśle że ten jajnik świadczy o owulce więc trzymam kciuki za owocne staranka
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:59   #1108
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
no... nie daj mu szybko zasnąc
myśle że ten jajnik świadczy o owulce więc trzymam kciuki za owocne staranka
też tak myślę..to musi być owulacja..Bo prawie z bólu umieram!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:36   #1109
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

U mnie jak zwykle nic nie może być dobrze...

Byłam dzisiaj u reumatologa, ona wynik moich badań przedstawiła mi trochę mniej optymistycznie niż mój gin. Dała mi skierowanie na szerego badań jeszcze (z 500 zł pyknie na to) i narazie nie możemy się starać...

Jestem smutna i zła.

Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej strony ja bym chciała JUŻ!!!

Także niestety znów proszę mnie usunać z listy a dodać do staranek zawieszonych...

Normalnie mam doła...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:42   #1110
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Patuś jeszcze przyjdzie na nas pora , mogę się domyślic jak się czujesz jeden lekarz mówi tak, drugi siak i w końcu człowiek głupieje.
na co się leczysz że badania są bardzo kosztowne? to chyba prywatnie co?
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.