Buciki ślubne - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 17:27   #1441
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Buciki ślubne

Zabobony i slub w koscieletroche to nie idzie w parze.
Poza tym niecha kazda idzie w butach jakie jej sie podobaja
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 21:09   #1442
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: Buciki ślubne

drogie wizazanki mi rowniez bardzo podobaja sie sandalki ale ze wzgledu na wygode ( paseczki w sandalkach moga niezle obetrzec stope), no i na fakty... Na moim weselu bedzie sto osob,czyli polowa to mezczyzni,ktorzy niestety po kilku glebszych moga niechcacy mnie nadepnac, a nie wyobrazam sobie balangowania na drugim dniu wesela z obolalymi stopkami. Tak szczerze to nie wydaje mi sie zeby sandalki czy butki zamkniete byly wyznacznikiem szczescia. Jak ma go nie byc,to nie bedzie! Tak samo mysle o braku R w miesiacu slubu.. pozdrawiam
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 21:29   #1443
caramel85
Raczkowanie
 
Avatar caramel85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez roccoco Pokaż wiadomość
Tak samo mysle o braku R w miesiacu slubu.. pozdrawiam

Co do przesądów z literą R: moi rodzice brali ślub w styczniu... nie mnie oceniać, czy ich małżeństwo jest udane, ale w tym roku obchodzili 32 rocznicę ślubu. U brata: kwiecień, 3 rocznica i jak dla mnie są fantastycznym małżeństwem. Dlatego uważam, że nie ma się co przejmować przesądami...
Wystarczy ze mam imię KataRzyna, a mój men ma drugie imię KRzysztof
Pozdrawiam
__________________
Razem od 24.03.2003
Zaręczyliśmy się 24.12.2006
Ślub 24.07.2010
caramel85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:40   #1444
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

zabonbony sa i zawsze beda, jesli ktos nie uwaza to za w jakis sposob tradycje to niech idzie do slubu w czarnej kiecy i niech sama przejdzie przez próg bo to sa przeciez zabobony

to jest tradycja i ja ja szanuje i nie przejde przez próg domu weselnego i zaloze całe buty i nie bede miec pereł, mimo to ze to sa zabobony to jest to czescia polskiej tradycji weselnej
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 14:36   #1445
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

Jak dla mnie wszelkie zabobony związane ze ślubem nadają tylko uroku tej ceremoni.. jednak nie należy popadać w przesadę..
Ja będę miała otwarte butki.. ale tylko ze względu na wygodę..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 16:57   #1446
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
zabonbony sa i zawsze beda, jesli ktos nie uwaza to za w jakis sposob tradycje to niech idzie do slubu w czarnej kiecy i niech sama przejdzie przez próg bo to sa przeciez zabobony

to jest tradycja i ja ja szanuje i nie przejde przez próg domu weselnego i zaloze całe buty i nie bede miec pereł, mimo to ze to sa zabobony to jest to czescia polskiej tradycji weselnej

tradycja weselna to nie są zabobony !

jak napisała k_gosiaczek zabobony związane ze ślubem nadają tylko uroku tej ceremonii i ja również się z tym zgadzam, że raczej należy je traktować z przymrużeniem oka jako zabawę w pewnym sensie a nie tak bardzo poważnie, przecież szczęście twojego pożycia małżeńskiego nie będzie zależało od tego, czy założysz perły, odkryte buty i czy będziesz miała coś pożyczonego lub czy tata włoży ci do buta pieniążki, które rzekomo mają dać bogactwo córce, nie przesadzaj jak byśmy chciały trzymać się tak wszystkich zabobonów to nie wiem jak ten ślub i to wesele by wyglądało, każde takie same i przesycone przesądami

skoro jesteś taką tradycjonalistką a zarazem osobą wierzącą, bo bierzesz przecież ślub, to powinnaś wiedzieć, że kościół nie uznaje czegoś takiego jak zabobony a poza tym jeśli tak cenisz tradycję to czemu nie masz śnieżnobiałej sukni tylko ecru?

a ja będę miała perły buty co prawda będę miała zakryte ale tylko ze względu na przebytą kontuzję, bo najprawdopodobniej w innej sytuacji miałabym z odkrytymi palcami

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-04-09 o 17:02
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:08   #1447
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

wiekszość tych zabobonów co napisałaś to nie zastosuję bo ich nie znam, a ja sie tak tym nie przejmuję i po 2 to suknię mam jasny ecru, wygląda prawie jak biały

dziewczyny nie róbcie ze mnie jakaś czarownicę bo nią nie jestem, tylko mówię że u mnie rejonie w którym mieszkam akurat do ślubu sie zaklada cale buty i Pan młody przenosi żonę przez próg, a o pieniądzach to nic nie wiem
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:08   #1448
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
wiekszość tych zabobonów co napisałaś to nie zastosuję bo ich nie znam, a ja sie tak tym nie przejmuję i po 2 to suknię mam jasny ecru, wygląda prawie jak biały

dziewczyny nie róbcie ze mnie jakaś czarownicę bo nią nie jestem, tylko mówię że u mnie rejonie w którym mieszkam akurat do ślubu sie zaklada cale buty i Pan młody przenosi żonę przez próg, a o pieniądzach to nic nie wiem
Sloneczko555xxx nikt nie robi z Ciebei czarwonicy.. zgodzę sie z Tobą w tej kwesti, że jeśli w regionie coś jest tradycją to raczej się tego trzymamy..
Ja naszczęście studiowałam poza domem a od 2 lat mieszkam za granicą, więc jeśli chodzi o wesele, moje wybory opierane są na tym co mi sie podoba i co uznaje za rozsądne.. tradycję też chcę zachować..
Jednak myślę, że warto słuchać czasem samych siebie.. bo gdybyśmy chcieli robić wszystko tak jak wypada, albo żeby ludzie czasem nie gadali.. to myślę, że każde wesele wyglądałoby inaczej

Nie wiem jak Wy dziewczyny do tego podchodzicie.. ale ja chcę by mój tata odprowadził mnie do ołtarza.. a dlaczego.. bo wiem, że będzie DUMNY, że jestem jego córą.. Zresztą jak powiedziałam mu o mojej propozycji.. w jego oczach pojawiły się łzy wzruszenia..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:27   #1449
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy dziewczyny do tego podchodzicie.. ale ja chcę by mój tata odprowadził mnie do ołtarza.. a dlaczego.. bo wiem, że będzie DUMNY, że jestem jego córą.. Zresztą jak powiedziałam mu o mojej propozycji.. w jego oczach pojawiły się łzy wzruszenia..
Mnie też tata odprowadzi do ołtarza . Jestem z tatą bardzo związana i zależy mi na tym, żeby był ze mną w tej ważnej chwili.

Generalnie mam gdzieś wszystkie przesądy. Szczęście w małżeństwie zależy tylko od nas, od naszej miłości, tolerancji, zrozumienia... a nie od odkrytych butów. A poza tym to właściwie współczuję osobom, które wierzą w te wszystkie przesądy. Dzień ślubu ma być przyjemny i radosny, a nie stresujący z powodu takich głupstw. Nasza uwaga i myśli powinny być poświęcone ceremonii i naszej miłości, a nie myśleniu o tym, żeby ktoś kogoś okręcił przy ołtarzu, bo jak nie to nasze małżeństwo nie będzie udane. A jak się właśnie wydarzy coś takiego, to co? Koniec zabawy i radości, no bo z czego tu się cieszyć, skoro już wiadomo, że nasze wspólne życie będzie nieszczęśliwe.

Ja będę miała suknię ecru, perły, nie będę miała nic pożyczonego (na sobie chcę mieć to, co mi się podoba, a nie na siłę kombinować, żeby tylko coś było). Buty mam zakryte, ale jest to spowodowane wygodą oraz faktem, że nie ma za dużego wyboru w ślubnych butach i prawie żadne mi się nie podobają.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:04   #1450
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

mnie zabobony w ogóle nie stresują i nie interesuje mnie to co inni myślą o tradycjach w polskiej kulturze hehehhe

ja zrobię tak jak chce i w dup.. mam opinie o zabobonach, a do ślubu i tak założę całe buty i nie będę mieć tych pereł ponieważ mi sie nie podobają a jak ktoś myśli że wierzę w to się myli, to jest tradycja i tak do tego podchodzę a nie przypisuję tego jako przyszłego szczęścia

**a poza tym to jest wątek o bucikach ślubnych a nie o dygresjach moralnych **
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:03   #1451
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Buciki ślubne

k_gosiaczek masz piękne buty i sukienkę, idealnie w moin stylu. Szkoda ze w Polsce to w wiekszosci buty z czubami i tandetne brzydactwa.
Ja za takie jak Ty kupilas to bym nawet wiecej byla gotowa zaplacic.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 14:37   #1452
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
k_gosiaczek masz piękne buty i sukienkę, idealnie w moin stylu. Szkoda ze w Polsce to w wiekszosci buty z czubami i tandetne brzydactwa.
Ja za takie jak Ty kupilas to bym nawet wiecej byla gotowa zaplacic.
Dziękuje ślicznie.. jeśli chodzi i o suknie i o buty to była miłość od pierwszego wejrzenia i wiem że będe się dobrze czuć..

Mam dostęp do bucików takich jak poniżej..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty 1.jpg (12,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 4.jpg (15,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 5.jpg (13,2 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez k_gosiaczek
Czas edycji: 2009-04-10 o 14:40
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:40   #1453
betmi
Raczkowanie
 
Avatar betmi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie.. jeśli chodzi i o suknie i o buty to była miłość od pierwszego wejrzenia i wiem że będe się dobrze czuć..

Mam dostęp do bucików takich jak poniżej..




śliczne buciki ...zwłaszcza te pierwsze bardzo mi się podobają...ehhh gdybym miała np. 160cm ...i partnera bardzo wysokiego to bym mogła sobie zaszaleć a tu....za wysoka jestem i tylko płaski obcas ...w porywach do 2,5 cm mnie czeka... może coś fajnego widziałyście dla wysokich dziewczyn...
__________________
http://www.swadba.pl/suwaczki/000134...3832343030.jpg

...jestem szczęśliwą żonką... ....
betmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 21:23   #1454
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Buciki ślubne

Witam

Chciałam sie pochwalić moim zakupem - bucikami.
Szukałam długo bo zależało mi na małym obsaciku, ten ma 3 cm! i jest bardzo wygodny. W sklpoie nie znalazłam więc mzuszona byłam kupic z allegro, chociaż się przed tym wzbraniałam.
Generalnie jestem zadowolona.
Może komuś tez przypadna do gustu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9868.jpg (145,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9869.jpg (138,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9870.jpg (143,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9873.jpg (145,9 KB, 119 załadowań)
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 07:28   #1455
janeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 77
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie.. jeśli chodzi i o suknie i o buty to była miłość od pierwszego wejrzenia i wiem że będe się dobrze czuć..

Mam dostęp do bucików takich jak poniżej..
Super te buciki... gdzie je można dostać, i jaki mają obcasik. Cudne są !!!
janeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 21:18   #1456
bamix77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Buciki ślubne

Dziewczyny, głowię się czy do mojej długiej sukienki będą pasowały sandałki z odkrytymi palcami.
Załączam zdjęcia sukni i bucików. Wszystkie cztery pary mi się podobają ale nie wiem na co się zdecydować. Sandałki mogłabym czasem wykorzystać po ślubie, a te pełniejsze będą tylko na tą jedną okazję. Jednak obawiam się czy nie będzie to głupio wyglądało: długa elegancka suknia i wystające z pod niej palce. Czy to będzie eleganckie?

Ah, dodam jeszcze, że ślub w czerwcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (13,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14_d.jpg (14,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25_d.jpg (11,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JG-683001-Small.jpg (42,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xdp2_d.jpg (14,9 KB, 12 załadowań)
bamix77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:17   #1457
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie.. jeśli chodzi i o suknie i o buty to była miłość od pierwszego wejrzenia i wiem że będe się dobrze czuć..

Mam dostęp do bucików takich jak poniżej..
Przeglądam sobie ten wątek od jakiegoś czasu i jestem znowu pod wrażeniem butów których tu dajesz zdjęcia! A ja szukam bucików i nigdzie nie znalazłam tak ładnych.. wszystkie które widziałam w sklepach wyglądają tak samo, szczególnie te z salonów z sukniami mi się nie podobały. Mam nadzieję że w Polsce też będzie można kupić takie buciki, bo jak je widzę to ja nie chcę żadnych innych!!!
No i mam nadzieję że jak już znajdę to i małe rozmiary będą dostępne
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:34   #1458
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Buciki ślubne

Pysiowata sprawdz sobie butki na allegro jesli doklandie znasz dlugosc swojej stopy, albo tez na stronie Ryłko maj atam male rozmiary
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 16:05   #1459
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam

Chciałam sie pochwalić moim zakupem - bucikami.
Szukałam długo bo zależało mi na małym obsaciku, ten ma 3 cm! i jest bardzo wygodny. W sklpoie nie znalazłam więc mzuszona byłam kupic z allegro, chociaż się przed tym wzbraniałam.
Generalnie jestem zadowolona.
Może komuś tez przypadna do gustu
super te TWoje buty też takie mi się marzą, ale nie umiem znaleźć możesz mi zdradzić u jakiego sprzedawcy je kupiłaś? byłabym wdzięczna
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 16:29   #1460
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez bamix77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, głowię się czy do mojej długiej sukienki będą pasowały sandałki z odkrytymi palcami.
Załączam zdjęcia sukni i bucików. Wszystkie cztery pary mi się podobają ale nie wiem na co się zdecydować. Sandałki mogłabym czasem wykorzystać po ślubie, a te pełniejsze będą tylko na tą jedną okazję. Jednak obawiam się czy nie będzie to głupio wyglądało: długa elegancka suknia i wystające z pod niej palce. Czy to będzie eleganckie?

Ah, dodam jeszcze, że ślub w czerwcu
Z odkrytymi palcami moga być, ale musisz wtedy mieć do nich jakies rajstopy albo ponczochy.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:36   #1461
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Z odkrytymi palcami moga być, ale musisz wtedy mieć do nich jakies rajstopy albo ponczochy.
Ja również biorę ślub w czerwcu mam buciki z otwartmy palcami.. ale rajstop ani ponczoch mieć nie będe.. jedynie co.. będe mieć wkładki żelowe w czółenkach, żeby buciki bardziej trzymały się nóżki
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:05   #1462
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Ja również biorę ślub w czerwcu mam buciki z otwartmy palcami.. ale rajstop ani ponczoch mieć nie będe.. jedynie co.. będe mieć wkładki żelowe w czółenkach, żeby buciki bardziej trzymały się nóżki
Zależy jaką masz sukienkę, ale gołe stopy do oficjalnego stroju to nieelegancko wygląda. Ale wiadomo, że nikt cie kamieniami nie obrzuci
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 11:06   #1463
ulcia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Buciki ślubne

z tego co mi wiadomo do butow z odkrytymi palcami to rajstop ani ponczoch sie nie zaklada - faux pas stylistyczne
musialam sprawdzic u znajomych ktorzy troche sie na tym znaja bo sama mam takie buty - rajstopy niewskazane - za to piekny pedicure jak najbardziej
ulcia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 13:56   #1464
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Buciki ślubne

No widać moda się zmieniła. Ale co się dziwić, jak trendy co roku insze. W kazdym razie kiedyś było bardzo nieeleganckie, jak do eleganckiej sukienki wyłaziły gołe paluchy, nawet z dobrym pedicurem.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:17   #1465
bamix77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Buciki ślubne

Dzięki Arisa
Zaraz jadę do sklepu przymierzyć buciki, które zamieściłam powyżej.
Może ktoś jeszcze dodałby swoje 5 groszy???

Nawiązując do ostatniego wątku, to krążą bardzo różne opinie na temat zakładania pończoch do sandałków. Od mojej babci wiem, że nie wypada wstąpić z bosą stopa do eleganckiego stroju ale na internecie czytam coś zupełnie innego.
bamix77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:28   #1466
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

hmm.. ja po prostu zdecydowałam się na brak rajstop TYLKO z tego względu, że nie przepadam za samonośnymi.. a pończoch na pasie bym nie chciała.. przede wszystkim z tego względu, że moja suknia jest jednoczęściowa i ma wbudowaną halkę..
a po drugie.. nikt mi nie będzie zaglądał czy mam czy nie mam rajstop..
Stawiam na ładny pedicure i naturalną wakacyjną opaleniznę
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 09:52   #1467
ulcia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Buciki ślubne

ja decydujac sie na buty bez palcow z automatu zdecydowalam sie na brak rajstop/ponczoch

bosa stopa do eleganckiego stroju jak najbardziej - wystarczy spojrzec na salony i wszystkie celebrities na czerwonym dywanie a to ze nie wypada to zamierzchle czasy - bardziej czasy naszych babc wlasnie
ale jezeli chcecie byc eleganckie i miec ponczochy/rajstopy to zakryte buciki pasuja jak ulal
ulcia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:33   #1468
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Buciki ślubne

No akurat stawianie takich gwiazdek za wzor to jest zły pomysł. Raczej postawmy za wzór kogoś z klasą, a nie kogoś kto się urżnie na byle imprezie, a na gale zaloży sukienkę z dekoltem wypadającym na podłoge.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 12:07   #1469
karola0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Buciki ślubne

Kochane wizażanki))
Może pomożecie.Mianowicie mój problem z butami polega na rozmiarze mojej stopy 41/42.Niestety te buciki które mi sie podobają nie są produkowane w takim rozmiarze.I tutaj pytanie do was: czy słyszłayście może o jakimś zakładzie produkującym pojedyncze sztuki obuwia na zamówienie i najlepiej na wzór???
Najlepiej w małopolsce a już wyśmienicie Tarnów/Kraków
Pozdrawiam serdecznie...
karola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 12:53   #1470
ulcia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Buciki ślubne

piszac o czerwonym dywanie mialam na mysli raczej gale oskarow - tam o wizerunek dba jednak banda wizazystow - i moze sie myle ale sporo z tych "gwiazdek" to gwiazdy wiekszego formatu ktore sa podawane jako wzor elegancji
ulcia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.