Jesienne Mamy 2009 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 13:40   #781
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Trosz

Troszkę mnie uspokoiłaś ja tylko mam nadzieję że on mi nie kazał robic tego tak wcześnie bo podejrzewa u mnie cukrzyce miałam juz 2 wyniki na cukier i było w porządku więc nie wiem
A wiesz juz kiedy będziesz miała wynik?
Wyniki w poniedziałek o 14.
Ja już sama z ciekawości robiłam cukier dwa razy w czasie ciąży - norma 70-110, a ja miałam raz 68, a drugi raz 72, więc OK.
Badanie zleca się każdemu, więc na pewno nie chodzi o to, że lekarz podejrzewa u Ciebie cukrzycę, nie martw się

Widzę, że jesteś trochę taka panikara jak ja Ja na początku wszystko sprawdzałam, przekopywałam strony internetowe, fora, teraz już się troszkę uspokoiłam

Edytowane przez eloteteie
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:41
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:54   #782
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Ma-li-na widzisz z różnymi opiniami się spotykam jak pytam o tą glukozę i chyba to nic strasznego że teraz mam to badanie zrobić, po prostu będę miała już to z głowy

http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.737.jpg
sama chciałabym mieć już to badanie z głowy,a jeśli chodzi o twój termin zrobienia badań to wszystko zależy od lekarza moja znajoma miała to badanie już w 20tc także wszystko jest jak najbardziej ok.Ja nie lubię tego badania bo z reguły do kawy sypię łyżeczkę cukru ,bądź tabletkę słodziku
a herbaty wcale nie słodzę także taka dawka słodkości jest po prostu dla mnie straszna
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:00   #783
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Wyniki w poniedziałek o 14.
Ja już sama z ciekawości robiłam cukier dwa razy w czasie ciąży - norma 70-110, a ja miałam raz 68, a drugi raz 72, więc OK.
Badanie zleca się każdemu, więc na pewno nie chodzi o to, że lekarz podejrzewa u Ciebie cukrzycę, nie martw się

Widzę, że jesteś trochę taka panikara jak ja Ja na początku wszystko sprawdzałam, przekopywałam strony internetowe, fora, teraz już się troszkę uspokoiłam
Szczeże, jestem okropna panikarą jak tylko zauważę u siebie coś niepokojącego siadam do kompa i wyszukuje wszystkie możliwe strony o tym temacie, no ale taka już jestem, mój mąż zawsze mówi że nie wie jak ja zareaguję na początek porodu, a co dopiero sam poród

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
sama chciałabym mieć już to badanie z głowy,a jeśli chodzi o twój termin zrobienia badań to wszystko zależy od lekarza moja znajoma miała to badanie już w 20tc także wszystko jest jak najbardziej ok.Ja nie lubię tego badania bo z reguły do kawy sypię łyżeczkę cukru ,bądź tabletkę słodziku
a herbaty wcale nie słodzę także taka dawka słodkości jest po prostu dla mnie straszna
No to dobrze że się okazało że nie jestem jedyna, która ma tak szybko to badanie
A co do napoju to ja uwielbiam słodka herbatę więc chyba dla mnie to nie będzie takie straszne

http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.737.jpg
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:23   #784
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jesienne Mamy 2009

dziękuję wszystkim za życzenia

pogoda dopisała, choć rano się nie zapowiadało, bo całą noc lał obfity deszcz, na szczeście jak wyszliśmy z kościoła zaświeciło słońce to był Wspaniały Dzień

brzuszek mi już rośnie, wczoraj byłam u lekarza, wszystko w porządku, a za 4 tygodnie poznamy płeć naszego Maleństwa ale przeczucie mi mówi że to będzie chłopczyk teraz mam 17 tc, chyba niedługo poczuję już Jego ruchy - choć ostatnio miałam wrażenie jakby coś leciutko "burknęło" tuż pod moim brzuszkiem hmmm.... pozdrowienia
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:40   #785
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Czemu tak późno poznajecie płeć dziecka?
Nie chcą się ujawniać łobuzy?
Moja Majka się pokazała gdzieś koło 15 tygodnia.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:56   #786
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za życzenia

pogoda dopisała, choć rano się nie zapowiadało, bo całą noc lał obfity deszcz, na szczeście jak wyszliśmy z kościoła zaświeciło słońce to był Wspaniały Dzień

brzuszek mi już rośnie, wczoraj byłam u lekarza, wszystko w porządku, a za 4 tygodnie poznamy płeć naszego Maleństwa ale przeczucie mi mówi że to będzie chłopczyk teraz mam 17 tc, chyba niedługo poczuję już Jego ruchy - choć ostatnio miałam wrażenie jakby coś leciutko "burknęło" tuż pod moim brzuszkiem hmmm.... pozdrowienia
Super że wyszło słoneczko, specjalnie dla Was zaświeciło Na pewno pięknie wyglądałaś, może pochwalisz się fotkami?

Ja też tak za koło 4 tyg wybieram się na usg i tez planuję poznać płeć, tyle że ja już będę wtedy miała 23-24 tc i mam nadzieję że się nie zasłoni

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Czemu tak późno poznajecie płeć dziecka?
Nie chcą się ujawniać łobuzy?
Moja Majka się pokazała gdzieś koło 15 tygodnia.
Widać masz dobrego ginekologa bo jak ja byłam w 17tc to powiedział że nawet nie będzie próbował bo to za wcześnie i kazał przyjść między 23 a 24 tc zresztą tak mi wypada kolejne usg także nawet mi na rękę
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:01   #787
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Widać masz dobrego ginekologa bo jak ja byłam w 17tc to powiedział że nawet nie będzie próbował bo to za wcześnie i kazał przyjść między 23 a 24 tc zresztą tak mi wypada kolejne usg także nawet mi na rękę
Jak szukałam opinii o lekarzu prowadzącym to często dziewczyny na forach pisały, że to super specjalista od USG, więc może faktycznie. Akurat w tej kwestii nie mam mu nic do zarzucenia
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 20:04   #788
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za życzenia

pogoda dopisała, choć rano się nie zapowiadało, bo całą noc lał obfity deszcz, na szczeście jak wyszliśmy z kościoła zaświeciło słońce to był Wspaniały Dzień

brzuszek mi już rośnie, wczoraj byłam u lekarza, wszystko w porządku, a za 4 tygodnie poznamy płeć naszego Maleństwa ale przeczucie mi mówi że to będzie chłopczyk teraz mam 17 tc, chyba niedługo poczuję już Jego ruchy - choć ostatnio miałam wrażenie jakby coś leciutko "burknęło" tuż pod moim brzuszkiem hmmm.... pozdrowienia
świetnie że się odezwałaś,z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z tego wyjątkowego dnia,'
Ja płeć dzidzi poznam już za tydzień<będe wtedy w 21tc> czyli w ciągu najbliższych tygodni wszystkie będziemy już wiedziały kto siedzi nam pod serduszkiem
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:39   #789
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Witajcie,

ja jak zwykle tylko na chwilke

smerfeta, ciesze sie ze sie do nas odezwalas i ze wszystko dobrze z Toba i z dzidzia
Rowniez bardzo sie ciesze, ze pogoda na slub dopisala. No i tak jak reszta dziewczyn - prosze o przynajmniej jedno zdjatko ze slubu
Mozesz tez wrzucic zdjecie brzuszka - nie obrazimy sie

Dziewczyny, chce sie Wam pochwalic, ze przed chwila dostalam list z mojej uczelni z wiadomoscia, ze zostalam przyjeta do szkoly pielegniarskiej Bardzo sie z tego ciesze, dlugo tego momentu czekalam i musialam nie zle sie natrudzic, zeby spelnic wszystkie wymagania aby dostac sie do tej szkoly.
Teraz juz moge spokojnie sie skupic na ciazy, porodzie i opiece nad moja rodzinka, bo wczesniej ciagle mi chodzilo po glowie czy sie uda dostac sie na pielegniarstwo i co to bedzie.

Pozdrawiam Was mamusie serdecznie i zycze dobrej nocki

EDIT: ma-li-na, przez ciaze chyba robie sie slepa powoli, bo dopiero teraz zauwazylam, ze wyslalas mi zaproszenie do przyjaciol - wybacz, ze taka gapa ze mnie Juz Ci wysylam potwierdzenie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-06-05 o 20:41
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 00:16   #790
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chce sie Wam pochwalic, ze przed chwila dostalam list z mojej uczelni z wiadomoscia, ze zostalam przyjeta do szkoly pielegniarskiej
GRATULUJĘ!
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:21   #791
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

Dziewczyny, chce sie Wam pochwalic, ze przed chwila dostalam list z mojej uczelni z wiadomoscia, ze zostalam przyjeta do szkoly pielegniarskiej Bardzo sie z tego ciesze, dlugo tego momentu czekalam i musialam nie zle sie natrudzic, zeby spelnic wszystkie wymagania aby dostac sie do tej szkoly.
Teraz juz moge spokojnie sie skupic na ciazy, porodzie i opiece nad moja rodzinka, bo wczesniej ciagle mi chodzilo po glowie czy sie uda dostac sie na pielegniarstwo i co to bedzie.
Serdecznie ci gratuluję!!
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 14:55   #792
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft ogromne gratulację super że udało Ci się dostać na wymarzoną uczelnię, to planujesz zostać pielęgniarką? A od kiedy masz mieć te zajęcia?

Kurczę ja dziś przedpołudnie spędziłam u teściów, a teraz wpadłam do domu i od progu poczułam zapach gołąbków moja mama zrobiła z sosem pomidorowym, od razu 2 zjadłam ale mam ochotę na jeszcze

Kolejny ponury dzień u nas, ani gdzieś wyjść, jestem skazana na siedzenie w domu
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:21   #793
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
GRATULUJĘ!
Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
Serdecznie ci gratuluję!!
Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Schoolcraft ogromne gratulację super że udało Ci się dostać na wymarzoną uczelnię, to planujesz zostać pielęgniarką? A od kiedy masz mieć te zajęcia?

Kurczę ja dziś przedpołudnie spędziłam u teściów, a teraz wpadłam do domu i od progu poczułam zapach gołąbków moja mama zrobiła z sosem pomidorowym, od razu 2 zjadłam ale mam ochotę na jeszcze

Kolejny ponury dzień u nas, ani gdzieś wyjść, jestem skazana na siedzenie w domu
Dziekuje dziewczynki za gratulacje Bardzo mi milo

Kaasiula, tak planuje zostac pielegniarka. Chcialam by zostac Neonatal Nurse - nie wiem jak to sie nazywa po polsku, ale taka pielegniarka opiekuje sie noworodkami w szpitalu Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do zajec, to takie zajecia zaczynaja sie co roku jesienia. Niestety kolejki tu sa duze, wiec trzeba troszeczke poczekac. Oficjalnie zostalam przyjeta na jesien 2011, ale napisali mi, ze duzo studentow rezygnuje z tego kierunku, wiec mam byc przygotowana na jesien 2010 - to juz za rok Wracam na studia dopiero od stycznia (ze wzgledu na dzidziusia) i mam jeszcze kilka ogolnych przedmiotow do zaliczenia, wiec akurat mam czym wypelnic ten czas oczekiwania

Zazdroszcze golabkow. Tez bym zjadla
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:32   #794
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

dziewczyny miałam iść dziś na koncert ale nie idę bo jest na wolnym powietrzu a temperatura nie zachęca do jakichkolwiek wyjść
zostanę w domku z kubeczkiem cieplutkiej herbaty.
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 18:41   #795
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczynki za gratulacje Bardzo mi milo

Kaasiula, tak planuje zostac pielegniarka. Chcialam by zostac Neonatal Nurse - nie wiem jak to sie nazywa po polsku, ale taka pielegniarka opiekuje sie noworodkami w szpitalu Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do zajec, to takie zajecia zaczynaja sie co roku jesienia. Niestety kolejki tu sa duze, wiec trzeba troszeczke poczekac. Oficjalnie zostalam przyjeta na jesien 2011, ale napisali mi, ze duzo studentow rezygnuje z tego kierunku, wiec mam byc przygotowana na jesien 2010 - to juz za rok Wracam na studia dopiero od stycznia (ze wzgledu na dzidziusia) i mam jeszcze kilka ogolnych przedmiotow do zaliczenia, wiec akurat mam czym wypelnic ten czas oczekiwania

Zazdroszcze golabkow. Tez bym zjadla
To super że będziesz na co dzień obcowała z takimi malutkimi dziećmi, jak już troszkę wychowasz swoje to potem może te małe kruszynki spowodują że zdecydujecie się na trzecią pociechę, a może i czwartą
A jak nie to zostanie Ci codzienne zajmowanie się niemowlaczkami, które przecież sa przesłodkie chyba nie można wymarzyć sobie lepszej pracy
Też fajnie że zaczniesz dopiero za 1,5 roku(chyba że tak jak piszesz zwolni się miejsce) już Malutka bedzię odchowana i w spokoju będziesz mogła się uczyć

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
dziewczyny miałam iść dziś na koncert ale nie idę bo jest na wolnym powietrzu a temperatura nie zachęca do jakichkolwiek wyjść
zostanę w domku z kubeczkiem cieplutkiej herbaty.
Oj szkoda, widziałam jak się cieszyłaś na ten koncert ale siedzenie w domu tez ma swoje plusy, nie musisz się malować, ubierać i cały czas możesz siedzieć wygodnie w fotelu z herbatką

Edytowane przez Kaasiula
Czas edycji: 2009-06-06 o 18:45
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:01   #796
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft, gratulacje
Prace będziesz miała super! Ja tez zawsze chciałam pracować z takimi malutkimi dziećmi albo być technikiem usg Moze sie jeszcze moje marzenie spełni.

Kasiula,Elo, ubranka śliczne
Ja przeglądałam dziś ubranka po synku i wybrałam kilka które przydadzą sie dla malutkiej i tak sie rozczuliłam te ubranka są takie maciupkie Wyobrażałam sobie jak już będę ja tuliła, nie mogę sie doczekać.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 11:52   #797
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Pappaya wierze Ci że się roczuliłaś, ja chociaż na razie mam tylko parę rzeczy to tez jak na nie patrzę to też już bym chciała mieć to Maleństwo w ramionach w ogóle mój mąż to mówi że 9 miesięcy to stanowczo za dużo i on by już chciał żeby się urodziło nie powiem bo ja tez bym się nie obraziła gdyby ciąża trwała krócej(ale żeby Dzieciątka rosły jak należy) i choć to piękny okres to jak się patrzy na mamy z dziećmi to żal bierze że jeszcze ta nasza pociecha jest w brzuszku.
No ale czas szybko leci i już niebawem będziemy się stresować że to już tak blisko

U nas dziś piękna pogoda chociaż troszkę wieje, a ja co zaś siedzę w domu ale to dlatego że mój mąż z moim bratem pojechali pograć w tenisa ale jak przyjada to ja juz go wyciągne na dłuugi spacer

Wiecie co tak ostatnio doszłam do wniosku że nie ma co mieszkać z rodzicami, chyba się skusimy na ten kredyt z dopłatą dla młodych małżeństw i kupimy chociaż m3, bo mi by takie wystarczyło, jak to mówia ciasne ale własne.
Mnie juz po prostu te kłótnie wykańczają, ciągle jakieś pretensję a tak to spokój nikt nie ględzi, robię sobię co chce tylko nie wiem czy przed nowym rokiem uda nam się wszystko przemysleć i wziąć ten kredyt a tak przeprowadzać się zaraz przed porodem albo z malutkim dzieckiem to tez nie bardzo i już tak myslę że trochę za późno się skapliśmy
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:37   #798
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Wiecie co tak ostatnio doszłam do wniosku że nie ma co mieszkać z rodzicami, chyba się skusimy na ten kredyt z dopłatą dla młodych małżeństw i kupimy chociaż m3, bo mi by takie wystarczyło, jak to mówia ciasne ale własne.
Mnie juz po prostu te kłótnie wykańczają, ciągle jakieś pretensję a tak to spokój nikt nie ględzi, robię sobię co chce tylko nie wiem czy przed nowym rokiem uda nam się wszystko przemysleć i wziąć ten kredyt a tak przeprowadzać się zaraz przed porodem albo z malutkim dzieckiem to tez nie bardzo i już tak myslę że trochę za późno się skapliśmy
Jestem teraz w tej samej sytuacji, poza tym, że nie bierzemy kredytu, tylko płacimy gotówką. Szukam i szukam, a tu nigdzie nic ciekawego, żeby chociaż coś było takie WOW, a tu nic - żadnego mieszkania
I boję się, że nie zdążymy przed tym jak Maja się urodzi, a nie chcę mieszkać u teściów z maleńką dzidzią. Ehh... Ciężka sytuacja...
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:43   #799
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Jestem teraz w tej samej sytuacji, poza tym, że nie bierzemy kredytu, tylko płacimy gotówką. Szukam i szukam, a tu nigdzie nic ciekawego, żeby chociaż coś było takie WOW, a tu nic - żadnego mieszkania
I boję się, że nie zdążymy przed tym jak Maja się urodzi, a nie chcę mieszkać u teściów z maleńką dzidzią. Ehh... Ciężka sytuacja...
Ja to mieszkam ze swoją mamą(i bratem jeszcze) ale to marne pocieszenie bo wiadomo że chciałoby się samemu wychować swoje dziecko a tak to milion uwag i przestróg: a tak nie rób, tak nie wolno itp.
Wiadomo że to w "dobrej wierze" by było powiedziane ale co zrobić jak mnie teraz takie uwagi denerwują a co dopiero jak Dzidzia będzie

Macie super że nie musicie brać kredytu, my gdybyśmy mieli kasę to już dawno byśmy kupili mieszkanko bo już mam parę na oku
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 12:54   #800
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
Ja to mieszkam ze swoją mamą(i bratem jeszcze) ale to marne pocieszenie bo wiadomo że chciałoby się samemu wychować swoje dziecko a tak to milion uwag i przestróg: a tak nie rób, tak nie wolno itp.
Wiadomo że to w "dobrej wierze" by było powiedziane ale co zrobić jak mnie teraz takie uwagi denerwują a co dopiero jak Dzidzia będzie

Macie super że nie musicie brać kredytu, my gdybyśmy mieli kasę to już dawno byśmy kupili mieszkanko bo już mam parę na oku
Ja obawiam się, że mój mąż będzie stale odciążany przez mamy i babcie przy opiece nad dzidzią i się do tego przyzwyczai. A potem po ewentualnej wyprowadzce wszystko zostanie na mojej głowie, bo on przywyknie jedynie do wpatrywania się w dziecko

No i wiadomo, że nie chcę jakichkolwiek komentarzy i pouczania, wiadomo - rady są przydatne, ale wtedy kiedy MY ich potrzebujemy, a nie wtedy kiedy RODZICE chcą je dawać
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 08:23   #801
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jesienne Mamy 2009

ja poznam płeć w 22 tygodniu - wcześniej lekarz powiedział, że różne rzeczy mogą wyjść

oto mała fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LKS_0121.jpg (38,5 KB, 25 załadowań)
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 08:36   #802
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Smerfetko ślicznie wyglądałaś Piękna z Ciebie dziewczyna

A co do płci to mój lekarz tez kazał przyjść tak koło 23-24 tc bo stwierdził że wtedy jest duże prawdopodobieństwo że się nie pomyli
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 09:12   #803
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Smerfeta, ślicznie wyglądałaś podoba mi sie ten bukiecik

A ja właśnie wypiłam cukier i za godzinę jadę na pobranie krwi.
Ten plyn wcale nie był taki zły bo z duza ilością cytryny i był zimny wiec nie bylo tak zle. Taka bardzo slodka lemoniada
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 10:53   #804
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Witam wszystkie Jesienne Mamy 2009! Z Matyldą mamy termin na 6 września. Czy są tu jakieś mamy z Poznania, które w dodatku chciałby rodzić w szpitalu im. Raszei, w pozycji wertykalnej bez nacinania
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 12:39   #805
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

smerfeta01-wyglądasz cudownie ,gdzie ty tego dzidziusia tam schowałaś? w życiu nie powiedziałabym że jesteś w ciąży nawet w 1 miesiącu

kashin-witamy na forum i zachęcamy do przyłączenia się


pappaya-nie wiedziałam że to tej glukozy można dodać cytrynę,czy kwaśny odczyn nie zmieni wyniku badania?bo jeżeli nie to skorzystam z tego pomysłu

A ja dziewczyny padam z nóg ,właśnie wróciłam ze spaceru z moim synem,dziś jest u nas śliczna pogoda więc korzystam puki jest,ostatnio była taka wstrętna że musieliśmy przez tydzien w domu siedzieć
teraz biorę się za dalsze pakowanie bo końca nie widać
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:02   #806
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
smerfeta01-wyglądasz cudownie ,gdzie ty tego dzidziusia tam schowałaś? w życiu nie powiedziałabym że jesteś w ciąży nawet w 1 miesiącu

kashin-witamy na forum i zachęcamy do przyłączenia się


pappaya-nie wiedziałam że to tej glukozy można dodać cytrynę,czy kwaśny odczyn nie zmieni wyniku badania?bo jeżeli nie to skorzystam z tego pomysłu

A ja dziewczyny padam z nóg ,właśnie wróciłam ze spaceru z moim synem,dziś jest u nas śliczna pogoda więc korzystam puki jest,ostatnio była taka wstrętna że musieliśmy przez tydzien w domu siedzieć
teraz biorę się za dalsze pakowanie bo końca nie widać
z boku było widać lekki brzuszek akurat tak mi się falbanki układały że miałam dużo luzu akurat w miejscu brzuszka a sukienkę kupiłam w październiku ub. roku
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:17   #807
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez kashin Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Jesienne Mamy 2009! Z Matyldą mamy termin na 6 września. Czy są tu jakieś mamy z Poznania, które w dodatku chciałby rodzić w szpitalu im. Raszei, w pozycji wertykalnej bez nacinania
Witam zaraz dopisze Cie do listy. Będziesz pierwsza
Ja urodziłam sie w Poznaniu i mieszkałam tam do 18 roku życia. Od kilku lat mieszkamy za granica ale za około rok wracamy do Polski.
Ciekawy sposób na poród, życzę Ci żeby udało sie bez nacięcia, bo to często nieuniknione. Zdarza sie tez ze samo pęka.
Napisz nam coś więcej o sobie, jak znosisz ciążę? Czy to Twoja pierwsza ciąża?

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
pappaya-nie wiedziałam że to tej glukozy można dodać cytrynę,czy kwaśny odczyn nie zmieni wyniku badania?bo jeżeli nie to skorzystam z tego pomysłu
Malina, najwidoczniej można skoro ja miałam taki napój Tutaj dają takie gotowe w buteleczkach prosto do wypicia. Ja na Twoim miejscu bym dodała sobie cytrynkę i porządnie schłodziła przed wypiciem, bo przecież nie trzeba pic tego ulepku na czczo i równie dobrze mogłabyś zjeść sobie kilka pomarańczek albo cytrynę np na śniadanko i miałoby taki sam efekt
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2009-06-08 o 14:21
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:31   #808
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Smerfeta, pieknie wygladalas w dniu swojego slubu I faktycznie nic a nic nie widac ze masz brzuszek ciazowy. Ale w pierwszej ciazy zazwyczaj pozniej sie pokazuje, wiec nic tylko sie cieszyc, ze zmiescilas sie w sukienke ktora kupilas tak dawno temu

Kashin, witaj wsrod nas

CatHot, wiem ze masz dzis USG - trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i zeby Twoje malenstwo sie ujawnilo. Nie zapomnij sie nam tu pochwalic - bede czekac

Pozdrawiam serdecznie reszte mamus oraz brzuszki
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:14   #809
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość



Malina, najwidoczniej można skoro ja miałam taki napój Tutaj dają takie gotowe w buteleczkach prosto do wypicia. Ja na Twoim miejscu bym dodała sobie cytrynkę i porządnie schłodziła przed wypiciem, bo przecież nie trzeba pic tego ulepku na czczo i równie dobrze mogłabyś zjeść sobie kilka pomarańczek albo cytrynę np na śniadanko i miałoby taki sam efekt
rany aż mi ulżyło,tak zrobie dodam cytrynkę i schodzę w lodówce,w pierwszej ciąży wypiłam ten lepik na czczo normalnie mdliło mnie potem przez 2h
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:22   #810
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Odebrałam przed chwilą wyniki testu obciążenia glukozą (przed wypiciem mikstury - 70, po - 72), czyli dolna norma

Siostra zaprowadziła mnie dzisiaj do lumpeksu, kupiłam piękne śpiochy, sukienkę, a od siostry dostałam (a właściwie Maja dostała) t-shirt
Okazało się, że mama też dzisiaj poszalała na zakupach i w ten sposób wszelkie śpiochy, body, kaftaniki i inne cuda wysypują mi się już z szafy

Sukienka jest Ralpha Laurena, kosztowała 10zł , na przyszłe wakacje będzie jak znalazł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6080145.jpg (24,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6080147.jpg (52,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6080148.jpg (46,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6080149.jpg (25,9 KB, 15 załadowań)
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.