Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 18:10   #3931
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Kasia - czy może mówisz o tej nowości:

http://www.babyliss.pl/pl/2735e_obro...ostowania_wosw ?

Planuję zakup w niedalekiej przyszłości. Cena jest dość wysoka ok. 300zł, ale chyba warto mieć coś takiego

Tak...dokladnie ta W RTVEuroAGD kosztuje 229zł Szczotki są niby z siersci dzika itd i jest świetna Szkoda jedynie ze na zimnym pow. sie nie obraca, ale na tym średnim ciepłym i bardzo ciepłym znakomice sie sprawuje Jeszcze nie próbowałam tego grzebienia "wygładzajaco-prostujacego" bo wlasciwie najbardziej zalezalo mi na podwijaniu i unoszeniu włosów.

A tak na marginesie przez te 5 miesiecy po dwukrotnym zabiegu Encanto moje włosy urosły ok 6cm...w tym 2 razy rownież podcinałam koncówki.

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-09-19 o 18:12
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:50   #3932
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Ja sobie ostatnio kupiłam suszarko-lokowke taka obrotowa Babyliss...i jest świetna, podwijam siebie koncowki do srodka i unose u nasady Szczerze polecam...
A tak ogolnie to naprodukowałyscie postów dziewczyny strasznie duzo Ja zamierzam powtorzyc 3 raz zabieg pod koniec pazdziernika
A zwykłą tradycyjna szczotka nie starczy? nie chcę katowac włosów gorącym powietrzem
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:05   #3933
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A zwykłą tradycyjna szczotka nie starczy? nie chcę katowac włosów gorącym powietrzem
A pewnie ze mozna... ja poprostu ulatwiam sobie zycie na maxa Zreszta to nie jest typowa suszarka z goracym pow...jest ciepłe... duzo delikatniejsze niz zwykle nawet dobre suszary Ja tez nie zamierzam katowac wlosow goracym pow i ich przesuszać
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 23:43   #3934
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Czyli modelowanie na tej okrągłej szczotce (Z SUSZARKĄ CZY BEZ TEZ DA RADĘ??)
Jaką polecacie? Jaką markę, jaką średnicę - nie chcę nią przypadkiem poszarpać sobie moich włosów


Kurcze... coraz bardziej się boję, że może jednak keratyna na moje loki nie podziała i albo wyjdzie szopka, ale nic albo jakieś bardzo liche fale

Nie boj sie ja robilam i nie mam idealnie prostych wlosow, tylko takie w sam raz. Wklejam zdjecie

Pierwsze przed i po. A drugie po umyciu
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 05:49   #3935
ana7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hej dziewczyny co do obrotowej lokówki to nie sprawdza się przy długich włosach
ana7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:21   #3936
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe



Witam chciałabym przyłączyć się do Waszego wątku Keratynkę udało mi się zamówić, czekam na nią. Czytam wątek od jakiegoś czasu, ale mam w domu 14-sto miesięcznego szkraba i wolno mi to idzie (jestem na 74. stronie ). Dużo znaków zapytania wyjaśniło się czytając wątek, ale mam jedno szybkie pytanie odnośnie prostownicy, nie mogę czekać, bo aukcja się kończy ). Pisałyście o prostownicy Adler, czy może być ta:

http://allegro.pl/prostownica-adler-...228687821.html

Włosy prostuję od... hmmm, niech pomyślę, ok. 7lat, kiedyś codziennie, teraz co 2-3 dni. Marzą mi się nie tyle prościutkie, ale niepuszące się kłaczki Choć drucikami nie pogardzę

Pozdrawiam
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009

Edytowane przez magi77
Czas edycji: 2010-09-20 o 08:42
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:31   #3937
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny od paru dobrych lat mam prostownicę Remington CS5002, czy wystarczy mi do zabiegu keratynowego ? Nagrzewa się do 210 stopni, czy mam kupić nową prostownicę ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 12:39   #3938
Barbara1984
Przyczajenie
 
Avatar Barbara1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że miałaś robiony zabieg coppoli lub Brazylian Keratin - one faktycznie raczej wygładzają włosy - o czym pisałam na początku wątku.

Drutów nie uzyskasz po żadnym prostowaniu - czy to keratynowym, czy chemicznym. Zdarzają się włosy bardzo, bardzo proste - ale nie będą to druty. Dla idealnego efektu niezbędne jest modelowanie włosów.
Zabieg miałam wykonywany preparatem firmy Goldwell. Niby miał je idealnie wyprostować - a ja nawet efektu wygładzenia nie widzę
Barbara1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:15   #3939
Asiaem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zamawia ktos zestaw do prostowania keratynowy jestem chetna


Mam tragiczne wlosy i chciałabym w koncu cos z nimi zrobic ! i NIE uzywac w koncu prostownicy !!!!!!!
Asiaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:03   #3940
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A TEN CZAS ile mniej więcej trwa? bo nie wiem jak szybko przed okazją musiałbym zrobić zabieg.
U mnie ok. 2,5 tygodnia a robiłam 3 dni przed weselem kuzyna i bałam się że będę wyglądać jak zmokła kura ale poszłam do swojej fryzjerki i powiedziałam jej że chcę mieć maksymalnie natapirowane włosy i utrwalone do granic możliwości (bo przewidywałam, że szybko oklapną). Ale fryzjerka się postarała i nic nie było widać
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:52   #3941
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie przypominam sobie żeby Goldwell posiadał prostowanie keratynowe w swojej ofercie???

Co do tej obrotowej lokówki - to myślę, że coś jednak zdziała przy dłuższych włosach. Mam długą, asemetryczną grzywkę. Włosy też nie są równej długości. Szczotka z dzika podobno ładnie wygładza i nabłyszcza włosy.
Ja ostatnio zobaczyłam rewelacyjne włosy koleżanki - i zapragnęłam tego babyliss'a.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 16:20   #3942
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Nie przypominam sobie żeby Goldwell posiadał prostowanie keratynowe w swojej ofercie???

Co do tej obrotowej lokówki - to myślę, że coś jednak zdziała przy dłuższych włosach. Mam długą, asemetryczną grzywkę. Włosy też nie są równej długości. Szczotka z dzika podobno ładnie wygładza i nabłyszcza włosy.
Ja ostatnio zobaczyłam rewelacyjne włosy koleżanki - i zapragnęłam tego babyliss'a.
Jak ma sie wycieniowane włosy przy twarzy, jakies grzywki itd to znakomicie to cieniowanie uwydatnia Naprawde sie swietna i mega prosta w uzyciu

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-09-20 o 17:12
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:52   #3943
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Nie przypominam sobie żeby Goldwell posiadał prostowanie keratynowe w swojej ofercie???

Co do tej obrotowej lokówki - to myślę, że coś jednak zdziała przy dłuższych włosach. Mam długą, asemetryczną grzywkę. Włosy też nie są równej długości. Szczotka z dzika podobno ładnie wygładza i nabłyszcza włosy.
Ja ostatnio zobaczyłam rewelacyjne włosy koleżanki - i zapragnęłam tego babyliss'a.
masz racje szczotka dziala , ja posiadam juz od dawna taka http://www.ciao.it/Rowenta_CF_9000__621739 i dziala bardzo dobrze dokladnie tak jak napisalas nablyszcza wlosy i unosi je u nasady
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:44   #3944
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dzięki za odpowiedzi i przepraszam za offtopic!
O Rowencie też słyszałam sporo pozytywnych opinii jednak wybrałabym babylissa. Chociaż ogólnie nie przepadam za tą firmą.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:29   #3945
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Dziewczyny od paru dobrych lat mam prostownicę Remington CS5002, czy wystarczy mi do zabiegu keratynowego ? Nagrzewa się do 210 stopni, czy mam kupić nową prostownicę ?

Ja robiłam Wahl Cutek, który rozgrzewa się do 190 stopni i zabieg wyszedł rewelacyjnie mi i mojej koleżance. Ja prostowałam włosy po cienkich pasmach, kilkakrotnie i ta temperatura wystarczyła do udanego zabiegu
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:49   #3946
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
Ja robiłam Wahl Cutek, który rozgrzewa się do 190 stopni i zabieg wyszedł rewelacyjnie mi i mojej koleżance. Ja prostowałam włosy po cienkich pasmach, kilkakrotnie i ta temperatura wystarczyła do udanego zabiegu
Dziękuję, ulżyło mi
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 22:06   #3947
beata0789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kilka dnia temu robiłam zabieg (nie wstawiłam zdjec, bo na prawde nie ma sie czym chwalic przy efektach jakie były innych dziewczyn) i strasznie mi sie placza włosy- sa kilka centymertów dłuższe niz do ramion. Po umyciu zawsze mi sie platały a nie aż tak, teraz musze je szarpac żeby udało sie rozczesac i mam cała szczotke włosów. Używam szamponu Hipp i odzywki po kazdym umyciu ale to nic nie daje, nawet po umyciu zwykłym szamponem tak mam.... Czy ktoras z Was ma może podobny problem? Macie na to jakies rozwiazanie?
beata0789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 22:16   #3948
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Dziękuję, ulżyło mi
Radzę robić zabieg przy 230 st.C ale co ja tam wiem...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 23:40   #3949
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Radzę robić zabieg przy 230 st.C ale co ja tam wiem...
oczywiście, że 230 najlepiej, ja tylko piszę że mi wyszło przy 190 stopniach
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 08:02   #3950
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
oczywiście, że 230 najlepiej, ja tylko piszę że mi wyszło przy 190 stopniach
Oczywiście widocznie masz takie szczęście i taki gatunek włosów, ale większość niestety nie ma. Jeżeli ktoś nie jest w stanie ocenić przy jakiej temperaturze robić swoje włosy - powinien zrobić je przy 230st.C. Chcę tylko oszczędzić niektórym rozczarowania, wyrzucania kasy w błoto i marnowania kilku godzin czasu. Niektórym wizażankom włosy nie wychodziły przy 210st.C.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:18   #3951
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Oczywiście widocznie masz takie szczęście i taki gatunek włosów, ale większość niestety nie ma. Jeżeli ktoś nie jest w stanie ocenić przy jakiej temperaturze robić swoje włosy - powinien zrobić je przy 230st.C. Chcę tylko oszczędzić niektórym rozczarowania, wyrzucania kasy w błoto i marnowania kilku godzin czasu. Niektórym wizażankom włosy nie wychodziły przy 210st.C.
Mnie nawet bez Encanto prostownica 180 st.C. ledwo prostuje włosy więc bez wyższych temperatur przy zabiegu pewnie się nie obejdzie
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:49   #3952
RoyalTigers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, od kilku dni czytam Wasze rady o keratynowym prostowaniu i korci mnie żeby się skusić..mam naturalne blond kręcone/puszące Chcialam polecane Encanto, ale nie wiem czy moja fryzjerka podejmie się wyzwania..znalazłam w Wwie/Mokotów 2 salony gdzie robią global keratine - w jednym czas zabiegu ok 2,5 godz. i koszt ok. 400 + 1oo za szampon i odżywke.. w drugim sam zabieg 600-700 i czas 4 godziny.. nie rozumiem skąd może być taka rożnica ...czy macie jakieś sugestie
RoyalTigers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 05:27   #3953
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez RoyalTigers Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od kilku dni czytam Wasze rady o keratynowym prostowaniu i korci mnie żeby się skusić..mam naturalne blond kręcone/puszące Chcialam polecane Encanto, ale nie wiem czy moja fryzjerka podejmie się wyzwania..znalazłam w Wwie/Mokotów 2 salony gdzie robią global keratine - w jednym czas zabiegu ok 2,5 godz. i koszt ok. 400 + 1oo za szampon i odżywke.. w drugim sam zabieg 600-700 i czas 4 godziny.. nie rozumiem skąd może być taka rożnica ...czy macie jakieś sugestie
Cóż - zależy jakie masz włosy. Jeśli ci się delikatnie falują i tylko puszą, to pewnie lepiej tańszy. Jak mocno kręcą - droższy.
Zapewne cena zależy od tego, ile środka używają. Bo przecież on też kosztuje.
No i - według mnie w porządnych salonach fryzjerskich (tam gdzie robiłam tak było) - cena powinna zależeć od długości i struktury włosa.
Czyli właśnie im więcej trzeba zużyć kosmetyków do udanego prostowania tym drożej.
Fryzjer powinien wiedzieć, ile użyć, a nie na każde włosy wlewać tyle samo.

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Mnie nawet bez Encanto prostownica 180 st.C. ledwo prostuje włosy więc bez wyższych temperatur przy zabiegu pewnie się nie obejdzie
To chyba zależy od prostownicy. Ja miałam taką nagrzewaną do 230 st. C , a za nic mi nie chciała włosów wyprostować.
Teraz mam taką z serii fryzjerskich, ale o dziwo była tańsza i nagrzewa się tylko do 190 st. C i ładnie prostuje.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 07:09   #3954
Barbara1984
Przyczajenie
 
Avatar Barbara1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tak, miałam robione coppoli.
Podczas pisania byłam również w trakcie czytania wątku i natknęłam się gdzieś na goldwell Przepraszam za małe zamieszanie
Barbara1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:03   #3955
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Barbara1984 Pokaż wiadomość
Tak, miałam robione coppoli.
Podczas pisania byłam również w trakcie czytania wątku i natknęłam się gdzieś na goldwell Przepraszam za małe zamieszanie
Jednak słusznie podejrzewałam. Coppola zmniejsza trochę objętość i puszenie - raczej nie prostuje włosów. Chyba pisałam o tym w pierwszych postach?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:15   #3956
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez beata0789 Pokaż wiadomość
Kilka dnia temu robiłam zabieg (nie wstawiłam zdjec, bo na prawde nie ma sie czym chwalic przy efektach jakie były innych dziewczyn) i strasznie mi sie placza włosy- sa kilka centymertów dłuższe niz do ramion. Po umyciu zawsze mi sie platały a nie aż tak, teraz musze je szarpac żeby udało sie rozczesac i mam cała szczotke włosów. Używam szamponu Hipp i odzywki po kazdym umyciu ale to nic nie daje, nawet po umyciu zwykłym szamponem tak mam.... Czy ktoras z Was ma może podobny problem? Macie na to jakies rozwiazanie?
A jakiej odżywki używasz? Może spróbuj stosować maskę, np. Kallosa Latte albo Elseve Total Repair. I coś bez spłukiwania, jeśli nie chcesz silikonów z powodu zabiegu to może odrobinkę oleju kokosowego (czy innego lekkiego) na końcówki?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:53   #3957
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Facet z ebaya nie wysyła już do Polski przez tego dystrybutora, u którego jest drożej... gdzie teraz mogę kupić zestaw encanto?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:10   #3958
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Facet z ebaya nie wysyła już do Polski przez tego dystrybutora, u którego jest drożej... gdzie teraz mogę kupić zestaw encanto?
Napisz do tego dysrybutora... i sie zapytaj Po cos to Encanto sobie zrobilo sobie dystrybutora.
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:12   #3959
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Napisz do tego dysrybutora... i sie zapytaj Po cos to Encanto sobie zrobilo sobie dystrybutora.
po co? żeby zdzierał z nas pieniądze? na ebay miałam za około 200 zł cały zestaw a tutaj 240+przesyłka żenada!

i to encanto sobie go zrobiło, czy zwęszył sprawę i sam się do nich odezwał czując niezły biznes w pobliżu...?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-09-23 o 09:14
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:24   #3960
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
po co? żeby zdzierał z nas pieniądze? na ebay miałam za około 200 zł cały zestaw a tutaj 240+przesyłka żenada!

i to encanto sobie go zrobiło, czy zwęszył sprawę i sam się do nich odezwał czując niezły biznes w pobliżu...?
A na allegro? Przecież było dwóch sprzedawców na all, którzy to mieli... Nie pamiętam już ich nicków, ale wiem że byli. Wprawdzie drożej, no ale cóż poradzić Może dla firmy taki dystrybutor jest wygodny, ale dla nas na pewno nie, bo dzięki niemu teraz nie można tego kupić taniej :/
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.