Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 18:43   #1201
Partrizia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

pisaliscie ze do powiekszenia ust musze miec ukonczone te 18 lat.

otoz lata koncze 9stycznia, zabieg musze wykonac do 20 stycznia

jednak na dowod musze czekac miesiac od zlozenia wniosku 9 stycznia.

czy ktokolwiek wykona mi ten zabieg bez posiadania dowodu osobistego na jakis inny dokument?

bo domyslam sie ze przed zabiegiem trzeba wypelnic jakis formularz w ktorym wpisuje sie chocby nr z dowodu..? czy tak jest?

ps. wiem ze jestem mloda ale w zwiazku z zawodem jaki wykonuje (fotomodeling) potrzebuje tego zabiegu jak najszybciej poniewaz jest duza roznica miedzy górna warga ktora jest mniejsza od tej dolnej ktora ma ladny pelny ksztalt

prosze o szybka odpowiedz najlepiej do wiadomosci prywatntch lub maila
Pozdriawiam Patrizia
Partrizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 23:10   #1202
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Jezeli pojdziesz z paszportem - nie powinno byc problemu.
Co do fotomodelingu - to takie drobne korekty mozna nanosic photoshopem. Jezeli tylko fotomodelingiem sie kierujesz - to raczej bym odradzala powiekszanie ust. W 90% fotografowie wola dziewczyny naturalne (pozostale 10% to glownie fotki xxx).
Takze przemysl, czy Tobie nie bedzie to przeszkadzac w karierze.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 23:48   #1203
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Dziewczyny, chciałam was o coś zapytać bo widzę, że rozmawiacie na temat kwasu hialuronowego. Ja 1,5 miesiąca temu wstrzyknęłam sobie kwas w bruzdy wargowo - nosowe i trochę w usta. Miałam wstrzykniety restylan, zapłaciłam 1400 zł, efekt miał być widoczny przez rok, no jeśli chodzi o usta to może pół roku, tak zapewniała pani dr, skądinąd chyba nie najgorsza specjalistka... Po 1,5 miesiąca bruzdy prawie wróciły do wcześniejszego zapadnięcia... Przyznam szczerze, że trochę jestem wkurzona i zamierzam zgłosić się do tej pani dr chociaż po wyjaśnienia, gdybym wiedziała, że efekt utrzyma się 1,5 miesiąca a ja zapłacę za tę przyjemność 1400 zł, to nawet by mi przez myśl nie przeszły takie atrakcje! Powiedzcie jak jest u was, wstrzyknięty kwas też utrzymuje się wam tak krótko? Sądzicie po opisanej syt, że zostałam naciągnięta? Nie chce wyciągać pochopnych wniosków, bo być może tak jest z tym kwasem, że po prostu niektórym może wchłonąć się błyskawicznie, ale chyba wtedy też powinnam zostać o tym poinformowana...
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:26   #1204
Partrizia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ale ja nie chce miec olbrzymich ust jak xxx chce poprostu wyrownac roznice miedzy jedna a druga oprcz tego chce to zrobic najbardziej dla soiebie ale nie uwazam ze moze mi to zaszkodzic w "karierze" dziekuje za informacje w takim razie w nastepnym tygodniu jade na wypelnienie i niebawem wstawie jakies zdjecie
Partrizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:34   #1205
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Jeżeli efekt będzie naturalny, to wporządku - trzymam kciuki!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 18:32   #1206
anna26m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Myślę, że powinnaś sięudać na konsultację. Przy powiększaniu ust rzeczywiście efekt może być widoczny tylko ok. 4 miesiące, zależy ile preparatu się wstrzyknęło, ale w bruzdy wstrzykuje się tyle ile jest konieczne aby zmarszczki były spłycone. Skóra w tym, miejscu nie jest tak delikatna i chłonna jak skóra warg. Znajoma o której wspominałam w pprzednim poscie ostrzykuje bruzdy max raz na rok.
anna26m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 09:12   #1207
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Anna dzięki za odpowiedź, skontaktuje się z tą panią, tylko znając jej chciwość, domyślam się, że będzie chciała, żebym zapłaciła jej za wizytę, ale oczywiście tego nie zrobię, bo z mojego punktu widzenia zostałam oszukana... Ja wiem, ona jako lekarka, jeśli powie, że taki kwas może utrzymać się zaledwie miesiąc, straci wielu klientów, ale co mnie to obchodzi, to są oszukańcze praktyki!
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 22:12   #1208
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Wydaje mi się, że różnica w trwałości kwasu hialuronowego w ustach a w bruzdach może wynikać z różnego rodzaju użytych preparatów. Preparaty stosowane do ust są miększe, mniej usieciowane i dlatego szybciej degradują. Te wstrzykiwane w bruzdy muszą być twardsze aby "wypchać" taką bruzdę i one są twardsze, czyli bardziej usieciowane a co za tym idzie i trwalsze.
Jeśli szukacie zaufanych lekarzy to może sprawdzajcie na znanym lekarzu, bazę gabinetów medycyny estetycznej z certyfikatami oferujących zabiegi z kwasem hialuronowym można też znaleźć na stronie pogotowia estetycznego, można znaleźć przez google.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 02:20   #1209
kolenka84r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie Ust - Wrocław !!!

ee tam o wiele lepszy jest dr Zdzitowiecki
kolenka84r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:56   #1210
anna26m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Myślę, że należałoby zapytać lekarza jakiego preparatu użył. Moja znajoma ostrzykuje sobie bruzdy i usta i jej lekarz robi to tym samym preparatem. Pół ampułki zużywa na usta, pozostałą część na bruzdy.
anna26m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:50   #1211
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cześc dziewczyny,
chcę powiększyc sobie usta i potrzebuję namiar do dr. Chomickiej-Jandy... może macie informację gdzie wykonuje zabiegi, a jeszcze lepiej bezpośredni numer telefonu.

Czekam na odp... Zytka.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 09:06   #1212
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cześc dziewczyny,
chcę powiększyc sobie usta i potrzebuje informacji... może wiecie gdzie obecnie wykonuje zabiegi dr. Chomicka Janda, a najlepiej podajcie prywatny numer telefonu do doktorki...
Pozdrawiam Zytka.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:19   #1213
amelie_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cześć Dziewczyny!

Powiększyłam sobie wczoraj górną wargę preparatem okresowym i oczywiście mam opuchliznę i siniaczek, ale zauważyłam, że w jednym miejscu mam coś takiego co wygląda jak taka mała bruzda miękka (reszta wargi jest taka twarda raczej) i jak myślicie - tak schodzi nierównomiernie opuchlizna czy brak w tym miejscu kwasu i trzeba iść skorygować?
amelie_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 13:31   #1214
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zyta1987 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny,
chcę powiększyc sobie usta i potrzebuje informacji... może wiecie gdzie obecnie wykonuje zabiegi dr. Chomicka Janda, a najlepiej podajcie prywatny numer telefonu do doktorki...
Pozdrawiam Zytka.
masz internet i nie potrafisz sobie znaleźć nr lekarki? Dziwne...To zapewne reklama wspomnianej pani doktor....Ja już bym do niej nie poszła skoro w taki sposob robi sobie reklamę.
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:35   #1215
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
masz internet i nie potrafisz sobie znaleźć nr lekarki? Dziwne...To zapewne reklama wspomnianej pani doktor....Ja już bym do niej nie poszła skoro w taki sposob robi sobie reklamę.



Skoro jesteś taka błyskotliwa, bardzo proszę znajdź mi numer bezpośredni...
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:13   #1216
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zyta1987 Pokaż wiadomość


Skoro jesteś taka błyskotliwa, bardzo proszę znajdź mi numer bezpośredni...
naprawdę żałosne to co piszesz. Sprawdzałam wystarczy wpisać imię i nazwisko tej pani i pierwsza pozycja jaka wskakuje to centrum medyczne w którym ona przyjmuje i nr telefonu. Nie mam zamiaru podawać tu jej nr i jej promować bo dla mnie śmieszne i prymitywne są takie praktyki. Każda średnio , a nawet nisko inteligentna osoba znająca obsługę komputera potrafi znaleźć namiary na interesującego ją lekarza, który reklamuje się w internecie. Ta pani doktor reklamuje się na wielu stronach. Nadal uważam, ze celowo chodziło ci o to by wypromowac nazwisko pani Chomickiej na wizażu i podać jej namiary...Ktoś kto w ten sposób szuka pacjentów musi być kiepskim specjalistą
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:36   #1217
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

[QUOTE=awa704;24720505]naprawdę żałosne to co piszesz. Sprawdzałam wystarczy wpisać imię i nazwisko tej pani i pierwsza pozycja jaka wskakuje to centrum medyczne w którym ona przyjmuje i nr telefonu. Nie mam zamiaru podawać tu jej nr i jej promować bo dla mnie śmieszne i prymitywne są takie praktyki. Każda średnio , a nawet nisko inteligentna osoba znająca obsługę komputera potrafi znaleźć namiary na interesującego ją lekarza, który reklamuje się w internecie. Ta pani doktor reklamuje się na wielu stronach. Nadal uważam, ze celowo chodziło ci o to by wypromowac nazwisko pani Chomickiej na wizażu i podać jej namiary...Ktoś kto w ten sposób szuka pacjentów musi być kiepskim specjalistą[/QUOTE]

Widze że niedośc że jesteś głupiutka, to mało tego nie potrafisz czytac... wyrażnie napisałam że potrzebuję nr bezpośredni do doktorki a nie do centrum medycznego. Jednak internet to nie wszystko, trzeba czasem użyc mózgu... Nie wiem co wogle robisz na tym wątku, zamiast inwestowac w urodę, zainwestuj lepiej w wykształcenie... bo jak widac inteligencją to ty nie grzeszysz.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:33   #1218
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zyta1987 Pokaż wiadomość
[QUOTE=awa704;24720505]naprawdę żałosne to co piszesz. Sprawdzałam wystarczy wpisać imię i nazwisko tej pani i pierwsza pozycja jaka wskakuje to centrum medyczne w którym ona przyjmuje i nr telefonu. Nie mam zamiaru podawać tu jej nr i jej promować bo dla mnie śmieszne i prymitywne są takie praktyki. Każda średnio , a nawet nisko inteligentna osoba znająca obsługę komputera potrafi znaleźć namiary na interesującego ją lekarza, który reklamuje się w internecie. Ta pani doktor reklamuje się na wielu stronach. Nadal uważam, ze celowo chodziło ci o to by wypromowac nazwisko pani Chomickiej na wizażu i podać jej namiary...Ktoś kto w ten sposób szuka pacjentów musi być kiepskim specjalistą
Widze że niedośc że jesteś głupiutka, to mało tego nie potrafisz czytac... wyrażnie napisałam że potrzebuję nr bezpośredni do doktorki a nie do centrum medycznego. Jednak internet to nie wszystko, trzeba czasem użyc mózgu... Nie wiem co wogle robisz na tym wątku, zamiast inwestowac w urodę, zainwestuj lepiej w wykształcenie... bo jak widac inteligencją to ty nie grzeszysz.[/QUOTE]
myślę, ze wykształceniem mi nie dorównujesz ...pisząc takie bzdury sama wydajesz sobie świadectwo. Jeszcze raz powtarzam - aby znaleźć kontakt do tej lekarki wystarczy zadzwonić pod podany w internecie nr wiadomego centrum medycznego i tam będziesz mogła skontaktować się z tą panią i umówić z nią na zabieg niekoniecznie w tym centrum medycznym. Swoją drogą , jesli ktoś faktycznie chce się umówić na zabieg to co za różnica czy otrzyma nr prywatny do lekarza , czy do centrum w którym on przyjmuje. Większość lekarzy nie podaje pacjentom nr prywatnych tylko nr tzw służbowe. Koniec tych głupkowatych przepychanek słownych. Pozdrawiam...i zachęcam nie tylko do poszukiwań wrażeń ale i do inwestowania w samorozwój

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta1987 Pokaż wiadomość
[QUOTE=awa704;24720505]naprawdę żałosne to co piszesz. Sprawdzałam wystarczy wpisać imię i nazwisko tej pani i pierwsza pozycja jaka wskakuje to centrum medyczne w którym ona przyjmuje i nr telefonu. Nie mam zamiaru podawać tu jej nr i jej promować bo dla mnie śmieszne i prymitywne są takie praktyki. Każda średnio , a nawet nisko inteligentna osoba znająca obsługę komputera potrafi znaleźć namiary na interesującego ją lekarza, który reklamuje się w internecie. Ta pani doktor reklamuje się na wielu stronach. Nadal uważam, ze celowo chodziło ci o to by wypromowac nazwisko pani Chomickiej na wizażu i podać jej namiary...Ktoś kto w ten sposób szuka pacjentów musi być kiepskim specjalistą
Widze że niedośc że jesteś głupiutka, to mało tego nie potrafisz czytac... wyrażnie napisałam że potrzebuję nr bezpośredni do doktorki a nie do centrum medycznego. Jednak internet to nie wszystko, trzeba czasem użyc mózgu... Nie wiem co wogle robisz na tym wątku, zamiast inwestowac w urodę, zainwestuj lepiej w wykształcenie... bo jak widac inteligencją to ty nie grzeszysz.[/QUOTE]
...i myślę, ze nauką to powinnaś zając się właśnie ty....zwłaszcza studiowaniem słownika ortograficznego, bo np słowo rzadko pisze się przez "rz" . Nie wystarczy nadmuchać sobie ust..., bo co ci po wielkich wargach skoro nie znasz zasad pisowni polskiej?
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:00   #1219
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

A jakim kwasem miałaś robione wypełnienie ust? Bo im plastyczniejszy wypełniacz, tym łatwiej jest go uformować pod skóra i później nie ma się takiego efektu o którym piszesz. Z tego co wiem, to esthelis basic jest właśnie bardzo plastycznym wypełniaczem i wystarczy na przykład wstrzyknąć jedna kropelkę pod skórę i rozprowadzić ją palcami masując delikatnie wargę, dzięki czemu nie potrzebne są dostrzykiwania.
Ale nic straconego, idź na dostrzyknięcie kwasu aby efekt w pełni Cię zadowolił.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 19:26   #1220
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny proszę o pomoc-jestem tutaj nowa i nie wiem co zrobić,aby oglądać dołączone przez Was fotki.Czytam posty np.z 05.2010 i wiele osób wstawia fotki,inne komentuje wstawiane zdjęcia,a ja nie widzę żadnych załączników-gdzie ich szukać-może mam coś źle ustawione?Dzięki,pozdrawi am
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:58   #1221
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny powiekszylam dzis usta preparatem Juvederm,mialam 0,7 ml,ogolnie mam wieksze usta,jednak mialam gorna warge mniejsza od dolnej,dlatego wiekszosc preparatu zostala wstrzyknieta w gore,ogolnie narazie jestem zadowolona,usta sa ladne,choc wiadomo ze opuchlizna jest,mam jednego siniaczka w kaciku ale nie jest on bardzo widoczny.Mysle ze jednak zdecyduje sie za jakies 3 tygodnie na jeszcze jedna dawke 0,7 by uzyskac efekt taki jaki chce miec.Jezeli macie jakies pytania,smialo pytacPozdrawiam
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:18   #1222
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

mam ten sam problem
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:49   #1223
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

tak wogole dziewczyny to mialam dzis powiekszane usta mam swoje dosyc nie male wiec na cale usta wstrzykane mialam 0,7 ml,myslalam ze beda bardzo napuchniete ale jest naprawde wporzadku,mam jednego malego siniaka no i delikatna opuchlizne,ogolnie nie przyjemne jest to masowanie od srodka tych grudek,ale ogolnie wszystko ok

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A co do preparatu mialam Juvederm cena za 0,7 ml to 700 zl i jak najbardziej polecam
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 07:49   #1224
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabriella1991 Pokaż wiadomość
tak wogole dziewczyny to mialam dzis powiekszane usta mam swoje dosyc nie male wiec na cale usta wstrzykane mialam 0,7 ml,myslalam ze beda bardzo napuchniete ale jest naprawde wporzadku,mam jednego malego siniaka no i delikatna opuchlizne,ogolnie nie przyjemne jest to masowanie od srodka tych grudek,ale ogolnie wszystko ok

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A co do preparatu mialam Juvederm cena za 0,7 ml to 700 zl i jak najbardziej polecam

Moglabys wkleic zdjecie? Sama mam usta ktore malymi nazwac nie mozna, a chcialabym je powiekszyc lekko aby nadac im zmyslowosci. Chodzi mi o to,ze usta sa smutne, kaciki ida ku dolowi, gorna warga jest mniejsza niz dolna, chcialabym to wyrownac i zeby nadac im minimalnie objetosci poniewaz wydaja mi sie strasznie plaskie zalaczam zdjecie jak wygladaja teraz.
Czy mozecie polecic mi kogos z poznania? jaki preparat mam wybrac aby za szybko sie nie wchlonal? z tego co wyczytalam dziewczyny pisza na roznych forach ,ze u niektorych kwas sie za szybko wchlanial i nie ma wcale efektu

chcialabym uzyskac efekt z drugiego zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4619.jpg (38,9 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (19,2 KB, 377 załadowań)

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2011-02-12 o 07:51
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:51   #1225
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

usta masz bardzo podobne do moich,mysle ze 0,7 jak w moim przypadku bylo by super,drugie zdjecie usta przepieknerowniez chcialabym miec takie choc powiem szczerze ze troche bym sie bala jak wygladalyby u mniea zdjecia dodam wkrotce
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 02:26   #1226
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

super dziekuje bardzo
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:23   #1227
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Tydzień temu powiększałam sobie usta preparatem PMS 350. Po ostrzykiwaniu nie miałam żadnych siniaków, a opuchlizna trzymała się 2 godziny od znieczulenia a nie od wypełniania. Usta są powiększone, ale efekt nie jest taki, jak sobie wyobrażałam, miałam wstrzyknięty 1ml w górną wargę, ale na ten preparat to za mało. Cieszę się, że efekt będzie utrzymywał się ok 5 lat, bo za jakiś czas znowu sobie dostrzyknę.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:22   #1228
Saraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

zyta1987 - mogłabyś wkleić zdjęcia? W czwartek mam zabieg i zdecydowałam się na 0,5 ml, boję się żebym nie miała pontonu z górnej wargi
Saraaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:42   #1229
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Saraaaa Pokaż wiadomość
zyta1987 - mogłabyś wkleić zdjęcia? W czwartek mam zabieg i zdecydowałam się na 0,5 ml, boję się żebym nie miała pontonu z górnej wargi
Podaj maila do siebie to jutro postaram się cos Ci podesłac, ale wydaje mi się że 0,5 ml wystarczy jedynie na nawilżenie ust.. Wcześniej dziewczyny mi doradzały żeby mięc jakiś efekt trzeba wstrzyknąc conajmniej po 1 ml w każdą z warg. Ja miałam ostrzykiwaną tylko górną wargę (1ml) ale wielkiej różnicy nie widac, ale wszystko zależy od wydajności preparatu i sposobu podania.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 08:31   #1230
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Zyta podeslij rowniez do mnie,chcialabym zobaczyc efekt przed i po strzyknieciu 1ml( gabriella1991@interia.pl ),ja jestem dopiero 3 dni po osrzykiwaniu (0,7ml) w cale usta,powiem szczerze ze bardziej bylam zadowolona gdy byly wieksze zaraz po zabiegu(opuchlizna),ale niestety powoli staja sie mniejsze,wiec napewno sie zdecyduje na wieksza dawke,bo skoro juz wydalam kase,a efekt jest mizerny to mysle ze warto kontynuowac do takiego efetu jakiego sie podaza
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.