Szał ciał, aby poczuć się i wyglądać lepiej ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 17:46   #1
elca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 238
Arrow

Szał ciał, aby poczuć się i wyglądać lepiej ;)


Większość z nas po zimie czuje, że skóra jest mniej jędrna. Opiszę tu moje sposoby, na zdrową, piękną sylwetkę.
Pokażę Wam moje zdjęcia z przed diety i po.

*Swoją dietę zaczęłam dwa lata temu, ważąc 75kg <180cm wzrostu>. Moją zmorą były <i są> słodycze.

Oczywiście, jeśli chcemy zaprezentować się w bikini w lato, warto z nich zrezygnować, lub tylko czasem sobie pozwolić na niewielkie grzeszki .

Ważne, aby dieta nam smakowała. Bo jeśli nie, to kiepsko będzie z jej utrzymaniem.
Ja wybrałam produkty zdrowe, które lubię.
Piersi z kurczaka na różne sposoby, brązowy ryż, kasza, ciemne pieczywo, niskotłuszczowe jogurty, sałaty, warzywka, owoce: kiwi, grejpfrut, jabłko, które są pomocne w zrzucaniu kg.
Oczywiście do tego dużo wody niegazowanej, herbaty zielona, czerwona.
Dodatkowo możemy kupić chrom w tabletkach jeśli jesteśmy łasuchami słodyczy oraz błonnik, tylko nie zapominajmy, aby pić dużo wody! W przeciwnym razie błonnik nie zadziała na nas tak jak powinien.
Najważniejszy jest ruch! Wybrałam sporty które lubię: pływanie, siatkówka, oraz ten, którego nie lubiłam... a mianowicie bieganie, nie potrafiłam przebiec kawałka drogi, aby się nie zatrzymać.
Stopniowo zwiększamy liczbę minut, które biegamy <oczywiście przed, robimy rozgrzewkę!>. Nasz organizm spala zapasy tłuszczu dopiero w ok. 30minucie ćwiczeń.
Warto wziąć ze sobą mp3 i ulubioną muzykę <co podobno też wpływa na nasze chudnięcie > . Biegamy co drugi dzień i na pewno zobaczymy różnicę w jędrności skóry i mniej cm w udach i nie tylko .

Nie zapominamy o ujędrnianiu skóry kremami, ja osobiście polecam kremy ujędrniające i serum z Eveline.

Pokażę Wam efekty mojej kilku miesięcznej zdrowej diety i ćwiczeń w zdjęciach poniżej.

Więc chcieć=móc, wystarczy motywacja i chęć zmiany swojej sylwetki na jeszcze piękniejszą !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ttttttt.jpg (34,7 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg me.jpg (47,4 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eq (Medium).jpg (49,4 KB, 195 załadowań)
__________________

www.choccolate.pinger.pl

Zakręcona włosomaniaczka, 180cm ponad chodnikami ;D
elca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 18:42   #2
zaklinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szał ciał, aby poczuć się i wyglądać lepiej ;)

wow!
Na pierwszych zdjęciach tak nie wyglądałaś grubo! A do ilu schudłaś i w jakim czasie?
zaklinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 19:11   #3
elca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 238
Dot.: Szał ciał, aby poczuć się i wyglądać lepiej ;)

Cytat:
Napisane przez zaklinkaa Pokaż wiadomość
wow!
Na pierwszych zdjęciach tak nie wyglądałaś grubo! A do ilu schudłaś i w jakim czasie?
najmniej ważyłam 59kg, schudłam w 4miesiące do tej wagi
__________________

www.choccolate.pinger.pl

Zakręcona włosomaniaczka, 180cm ponad chodnikami ;D
elca jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.