Ambitne wizażanki część 2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 11:22   #1951
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Witajcie U mnie przeprowadzka w pełni - kosmetyki już pochowane, teraz w kolejce czekają ciuchy i buty

I chciałam się z Wami pożegnać - dziś popołudniu wyjeżdżam z Wawy i nie będę miała dostępu do neta... W Nowy Rok zaczynamy przeprowadzkę, ale na Nowym Mieszkaniu też będziemy musieli sobie dopiero załączyć neta... Więc nie wiem kiedy tu się pojawię - mam nadzieję, że jak najszybciej

Życzę Wam oczywiście wspaniałych zabaw sylwestrowych (zwłaszcza Parole), dużo zdrowej ambicji w przyszłym roku i jak najmniej dołujących chwil Żeby wszystko szło po Waszej myśli - wspaniałych prac, sukcesów naukowych, wielu nowych słówek, duuużo satysfakcji i oczywiście powodzenia w życiu osobistym Tego życzę każdej z osobna i wszystkim razem

Na zdrówko
Dziękuję i nawzajem dużo optymizmu


Fen,robię szaszłyki z filetów drobiowych,papryki i cukinii,mięso posypywane deliakatem do drobiu, do tego sałatka z zupek chińskich i jeszcze będę miała pikantne skrzydełka kurczaka-takie mrożone,do usmażenia na oleju.Plus ptasie mleczko jako 1 deser i grzybki marynowane.Z mojej strony to tyle.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:34   #1952
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Witajcie U mnie przeprowadzka w pełni - kosmetyki już pochowane, teraz w kolejce czekają ciuchy i buty

I chciałam się z Wami pożegnać - dziś popołudniu wyjeżdżam z Wawy i nie będę miała dostępu do neta... W Nowy Rok zaczynamy przeprowadzkę, ale na Nowym Mieszkaniu też będziemy musieli sobie dopiero załączyć neta... Więc nie wiem kiedy tu się pojawię - mam nadzieję, że jak najszybciej

Życzę Wam oczywiście wspaniałych zabaw sylwestrowych (zwłaszcza Parole), dużo zdrowej ambicji w przyszłym roku i jak najmniej dołujących chwil Żeby wszystko szło po Waszej myśli - wspaniałych prac, sukcesów naukowych, wielu nowych słówek, duuużo satysfakcji i oczywiście powodzenia w życiu osobistym Tego życzę każdej z osobna i wszystkim razem

Na zdrówko
Dziękuje.
I ode mnie tego samego i samego uśmiechu na twarzy.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:36   #1953
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Żeby jednak nie marudzić,pochwalę się,że znów nawiedziłam mój lumpik i za 4 zł kupiłam: sweterek na krótki rękaw (możliwe,że oddam siostrze,a co,będę dobra),koszulkę w kratkę,bluzkę na długi rękaw pod pulowerki i żakiet brązowy w paski
Ale że każdy po 4 zł?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:40   #1954
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ale że każdy po 4 zł?
Całość, dziś była wyprzedaż towaru z tego roku i 1 sztuka-1 zł
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 18:44   #1955
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Alem zmęczona
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 19:11   #1956
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość

Ej ale wiecie... z tym pożytecznym to mi pojechałyście po bandzie normalnie... się zastanowić nad sobą muszę.
Ty, Demotywator, uspokój się Przecież ja tylko żartowałam i nie miałam na myśli konkretnie Ciebie ani nikogo innego. Poza tym i tak podglądałam wizaż w ciągu dnia, nie da się inaczej Undi, jesteś pracowita, masz alergię na wolne dni i lenistwo, jeszcze masz jakieś wątpliwości, że powinnaś czymś się zająć? Miałam na myśli niewinne rzeczy i zupełnie nieambitne, bo cały dzień sprzątałam mieszkanie, ale jeśli masz ochotę następnym razem mi pomóc, żeby robić coś "pożytecznego", to zapraszam jak znowu nabrudzę Dopiero teraz zaczynam zaglądać do książek, miał być też dzisiaj angielski, ale chyba już nie wyjdzie, bo trzeba się wyspać przed jutrem.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Alem zmęczona
Czym?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 19:38   #1957
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Magda bo byłam u siostry ciotecznej;p

A w ogóle wymyśliłam cos odnośnie mojego seminarium na którym mnie wyśmiano Przestane na nie chodzić, ale będę chodziła na konsultacje do typa. I mu sam na sam będę przedstawiała. Bo mnie bardzo irytuje jeden koleś który wyśmiwewa wszystkich i atakuje. A ja zamierzam napisać prace a nie słuchac jego farmazonów. A tak na konsultacjach bede mogla przedstawić swoją pracę, zadać pytania które mnie nurtują.
WYgląda to tak jakbym potrzebowała specjalnej troski no ale
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 19:51   #1958
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Ważne, żebyś Ty się czuła komfortowo Sama w prawdzie na żadne seminaria nie chodziłam, bo miałam wtedy zajęcia i przychodziłam (mega rzadko ) na dyżury, ale słyszałam właśnie, że na zajęciach u niektórych osób omawia się prace, robi prezentacje i inni uczestnicy się wypowiadają ... tylko nie za bardzo rozumiem sensu czegoś takiego, bo przecież nie każdy musi się na wszystkim znać, a pomysły często przychodzą dopiero w trakcie czytania, tak samo jak poszczególne części pracy czy jakieś koncepcje A wyśmiewać pomysły innych, to już jakiś szczyt. Dobrze, że u mnie czegoś takiego nie było.
A o czym piszesz? Bo moja mgr też jest z politologii
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 19:58   #1959
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Ważne, żebyś Ty się czuła komfortowo Sama w prawdzie na żadne seminaria nie chodziłam, bo miałam wtedy zajęcia i przychodziłam (mega rzadko ) na dyżury, ale słyszałam właśnie, że na zajęciach u niektórych osób omawia się prace, robi prezentacje i inni uczestnicy się wypowiadają ... tylko nie za bardzo rozumiem sensu czegoś takiego, bo przecież nie każdy musi się na wszystkim znać, a pomysły często przychodzą dopiero w trakcie czytania, tak samo jak poszczególne części pracy czy jakieś koncepcje A wyśmiewać pomysły innych, to już jakiś szczyt. Dobrze, że u mnie czegoś takiego nie było.
A o czym piszesz? Bo moja mgr też jest z politologii
O wizeurnku Palikota i przyczynach jego sukcesu w wybrach.
A Ty o czym pisalas? Na biało napisałam o czym ja pisze).
U mnie własnie nie polega na wyrazaniu opinii tylko atakach wyśmiewaniu. A mi to nie pomaga

U innej babki własnie jest super. Bo im podała godziny i mówi ze kazdy ma przyjsc kiedy chce w tych godzinach, I indywidualnie rozmawia z nimi.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 20:03   #1960
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Raczej nadal piszę
„Rządzenie bez rządu” jako metafora zmian zachodzących w procesach rządzenia. Czyli po ludzku, że rządy straciły na znaczeniu, odpowiedzialność się rozmywa a wpływ na politykę mają inne podmioty, np. terroryści, międzynarodowe korporacje.
Widzę, że z marketingu, pewnie nie ma dużo literatury jeszcze, tylko takie o wizerunku i badania społeczne?

Śniło mi się dzisiaj, że dostałam ostrzeżenie na wizażu, bo trochę mnie poniosło i byłam niegrzeczna u bezrobotnych

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:19
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 21:14   #1961
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Całość, dziś była wyprzedaż towaru z tego roku i 1 sztuka-1 zł
Łooooooł, powiedz, że jesteś z Wrocławia
Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość

Śniło mi się dzisiaj, że dostałam ostrzeżenie na wizażu, bo trochę mnie poniosło i byłam niegrzeczna u bezrobotnych

jak to człowiekowi na psychike wali
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 21:14   #1962
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Oo ciekawy temat masz

No ja mam specjalizacje marketingowa;p
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 21:41   #1963
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Oo ciekawy temat masz

No ja mam specjalizacje marketingowa;p
Dzięki Tylko obszerny, jak skończę rozdział wyjdzie mi ok. 50 str + 6 str. załącznika, a gdzie pozostałe? Fajnie, że się trzymasz tak specjalizacji, jakoś nie poszłam tym śladem A jakie jeszcze są u Ciebie specjalizacje?

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2011-12-30 o 21:44
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:00   #1964
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Dzięki Tylko obszerny, jak skończę rozdział wyjdzie mi ok. 50 str + 6 str. załącznika, a gdzie pozostałe? Fajnie, że się trzymasz tak specjalizacji, jakoś nie poszłam tym śladem A jakie jeszcze są u Ciebie specjalizacje?
Samorząd lokalny, marketing polityczny i komunikownanie publiczne, integracja europejska, wschodnioznastwo. Pewnie na mgr utworza mniej;p
A Ty jaką masz specjalizacje?

Ja nie wiem co w swoich stronach 30 umieszcze
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:17   #1965
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Hej, ja tak na szybko

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Undi a nie masz ty za dobrze?
nie

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Na czym byłas w kinie;>

A Twój Mąż brata nie ma?
na "coś" ale wiecie... bo miałam zamknięte oczy przez większość filmu... i jak gadali ze sobą po angielsku to wiadomo, rozumiałam... ale były momenty że teksty leciały po norwesku i w sumie nie jest źle, dość podobne to do szwedzkiego, Undi rozumiała

nie ma brata
Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Ty, Demotywator, uspokój się Przecież ja tylko żartowałam i nie miałam na myśli konkretnie Ciebie ani nikogo innego. Poza tym i tak podglądałam wizaż w ciągu dnia, nie da się inaczej Undi, jesteś pracowita, masz alergię na wolne dni i lenistwo, jeszcze masz jakieś wątpliwości, że powinnaś czymś się zająć? Miałam na myśli niewinne rzeczy i zupełnie nieambitne, bo cały dzień sprzątałam mieszkanie, ale jeśli masz ochotę następnym razem mi pomóc, żeby robić coś "pożytecznego", to zapraszam jak znowu nabrudzę
taaa alergię... od środy nic tylko się opier...am.

sprzątać nie lubię od tego mam męża

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Dzięki Tylko obszerny, jak skończę rozdział wyjdzie mi ok. 50 str + 6 str. załącznika, a gdzie pozostałe?
o rany chyba napiszę od nowa moją magisterkę
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:21   #1966
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Undi co kupiłas;>

Muszę napisać referat po angielsku dotyczący historii Polski tzn esej i tak dumam nad tematem
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:27   #1967
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
o rany chyba napiszę od nowa moją magisterkę
Przestań, tak to jest na humanistycznym I mój wydział określił przedział na ok 80 -100 stron. Teraz z uporem maniaka piszę o społeczeństwie, a głównie jak wpływa internet, więc jest sporo materiałów,ale takich, że można się czegoś ciekawego i przydatnego dowiedzieć, a nie teorie, których nie lubię i nic człowiekowi nie dają Może kiedyś skończę Poza tym Tobie jeszcze jeszcze graficzne rzeczy zostały czy już skończyłaś? Mój licencjat miał mniej stron, ale chyba 1/3 zajmowały tabelki i wykresy, z których jestem dumna
Parole, akurat skończyłam dumnie brzmiącą specjalizację zarządzenia europejskie ... czyli dziwy o UE

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Undi co kupiłas;>

Muszę napisać referat po angielsku dotyczący historii Polski tzn esej i tak dumam nad tematem
Ale współczesnej czy wszystko jedno w jakim okresie?

Może nie doczytałam, Undi, ale jaki to był film?

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2011-12-30 o 22:31
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:42   #1968
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Parole, akurat skończyłam dumnie brzmiącą specjalizację zarządzenia europejskie ... czyli dziwy o UE

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------


Ale współczesnej czy wszystko jedno w jakim okresie?

Może nie doczytałam, Undi, ale jaki to był film?
A UE sie rozpada;p
Wszystko jedno i tak nad tematem dumam Jutro sie na strych przejde po stare ksiazki z historii

A w ogóle laska na wątku Biedronkowym mnie rozbawiła Bo pijąć piwo ponizej 2 zł, mając kalendarz z biedro i do tego używając płynu do naczyń Tymek jestem marginesem społecznym

Aninek, Magda może znacie agentke z waszego ulubionego wątk
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 23:22   #1969
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Charlotte jestem z Poznania (przez zasiedzenie)

Maguda uważaj,bo łatwo można dać się sprowokować

Parole
agentkę w sensie...?

Mam we krwi dużo alkoholumała zaprawa przed sylwestrem
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 23:50   #1970
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Pisze z telefonu wiec wybaczcie ze nie zacytuje... I jak cos pominelam to tez sie nie gniewac.


Kupilam (a raczej mąż kupił, niestety podszedł mnie sposobem... ) 2 bluzki, golf sweterkowy, żel do mycia twarzy i krem do rąk.

Jesli chodzi o magisterke to mam juz skończona,łącznie z wykresami itp. Niestety nadal uwazam ze jest zla i mi sie nie podoba

W takim razie tez jestem marginesem bo mam biedromkowy kalendarz, pilam dzis piwo z tesco, co prawda płynu do naczyń nie posiadam bo zmywarka ale za to namietnie pije cole z biedry i lubie wiele innych ich produktów xD

A film nazywa sie 'cos' (the thing), jest to prequel horroru o takim samym tytule.
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 23:57   #1971
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Undercia do Męża!!

Patrz jak za nami tęsknisz teraz

Lece

Dobrej nocy
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 00:02   #1972
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

A gdzie niby jestem? XD pewnie ze z nim ale mi juz odpłynal chlopak a mi sie spac nie chce (napoje energetyczne po 20 to nie jest dobry pomysl) to sobie Was czytam
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 08:28   #1973
fen_
Rozeznanie
 
Avatar fen_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: to tu to tam:)
Wiadomości: 860
GG do fen_
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Fen,robię szaszłyki z filetów drobiowych,papryki i cukinii,mięso posypywane deliakatem do drobiu, do tego sałatka z zupek chińskich i jeszcze będę miała pikantne skrzydełka kurczaka-takie mrożone,do usmażenia na oleju.Plus ptasie mleczko jako 1 deser i grzybki marynowane.Z mojej strony to tyle.
Wow, moim zdaniem DUŻO

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Przestań, tak to jest na humanistycznym I mój wydział określił przedział na ok 80 -100 stron. Teraz z uporem maniaka piszę o społeczeństwie, a głównie jak wpływa internet, więc jest sporo materiałów,ale takich, że można się czegoś ciekawego i przydatnego dowiedzieć, a nie teorie, których nie lubię i nic człowiekowi nie dają Może kiedyś skończę Poza tym Tobie jeszcze jeszcze graficzne rzeczy zostały czy już skończyłaś? Mój licencjat miał mniej stron, ale chyba 1/3 zajmowały tabelki i wykresy, z których jestem dumna
Parole, akurat skończyłam dumnie brzmiącą specjalizację zarządzenia europejskie ... czyli dziwy o UE

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------


Ale współczesnej czy wszystko jedno w jakim okresie?

Może nie doczytałam, Undi, ale jaki to był film?
U mnie praca magisterska ma mieć maksymalnie 60 stron, a licencjacka 40

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Mam we krwi dużo alkoholumała zaprawa przed sylwestrem
Kolega jak zobaczył wczoraj co przywiozłam na Sylwestra powiedział, że jestem alkoholikiem
Aaaaa i dostałam kwiatki, chyba warto było wyjechać na pół roku

Dziewczynki życzę Wam wszystkiego, wszystkiego najlepszego. Dużo miłości, radości, ambicji, uporu w dążeniu do wyznaczonych celów
A dzisiaj bawcie się dobrze, wyglądajcie pięknie, wytańczcie się za cały rok
fen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 09:47   #1974
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Dziewczynki
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!Udanej zabawy i jak najwięcej radości-nie tylko dziś,na cały rok 2012
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 10:33   #1975
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Spełnienia wszystkich marzeń i celów w 2012
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 10:50   #1976
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Jeszcze raz wszystkiego dobrego bawcie sie dobrze i uważajcie na siebie.
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:56   #1977
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku, jak i samych sukcesów w 2012!
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:58   #1978
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Kochane Moje życzę Wam milej i dobrej zabawy

I Szczęśliwego nowego roku Żeby wszystkie nasze plany nam się w nim spełniły
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 10:36   #1979
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

wszystkie jeszcze śpią?
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 10:43   #1980
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.