Keratynowe prostowanie -część II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 19:36   #2431
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

4 miesiące po Encanto. Bez użycia suszarki i używania keratyny- tylko odżywka, olejowanie i BD.

Drugie zdjęcie po rozpuszczeniu kitki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201206260003.jpg (30,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201206260006.jpg (23,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201206260008.jpg (23,0 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez gagatek461
Czas edycji: 2012-06-26 o 19:49
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:43   #2432
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Miałam robione keratyna alfaparf; najpierw nałożyli mi jakis płyn pasmo po paśmie jak wyschło przejechali 10 razy prostownica. Potem jakies maski jeszcze specjalne. Tak to wyglądało, miałam włosy co miesiąc farbowane więc musiały być one w jakiś sposób zniszczone. Nie chce nikogo straszyć poprostu po myciu wczoraj i walka do łez zeby je rozczesać chociażby stwierdziłam, że musze to gdzieś napisać, bo nigdy widząc ten efekt co mam nie zdecydowałabym sie na to. Włosy mi sie nigdy nie rozdwajały, nie łamały a teraz można je rwać normalnie rękoma. Co byście poleciły żeby ich nie ścinać? Jakie odżywki?
No ale nikt nie zna składu keratyny Alfaparf, nikt nią nie robił chyba... przynajmniej na tym wątku nic o tym nie było Preparaty do keratynowego prostowania się bardzo różne.

Co do pielęgnacji- od tego jest wątek pielęgnacyjny, a tam cała kopalnia wiedzy.

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
mama nadzieje ,ze encanto nie niszczy wlosow......tylko regeneruje
Nie regeneruje, ile razy można to powtarzać... sprawia, że włosy WYDAJĄ SIĘ zdrowe, gładkie i błyszczące. A to jest różnica, nieprawdaż? Kiedy preparat się wymywa, włosy wracają do poprzedniego stanu. Plus jest taki, że nie męczy się ich prostownicą przez jakiś czas. I to wszystko. Ten zabieg nie naprawia włosów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:52   #2433
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
4 miesiące po Encanto. Bez użycia suszarki i używania keratyny- tylko odżywka, olejowanie i BD.

Drugie zdjęcie po rozpuszczeniu kitki.
a co tam masz w klatce? jakies cudo na pewno
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:55   #2434
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja już zakupiłam 'pure'. Zdam relacje jak zrobię i porównam z encanto!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:11   #2435
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
a co tam masz w klatce? jakies cudo na pewno
Chomik znaleziony przed blokiem, odratowany ze szpon wstrętnych srok :P

Czym mogę zabezpieczać końcówki przed mechanicznymi uszkodzeniami na dzień, żeby bd mi zmył i żeby tłuste nie było??? Słyszałam coś o olejku z bd. Prawda to?? :P
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:14   #2436
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Mi też się tak kręcą ale jak wyschną same, jak je wysuszę suszarką są proste. szkoda że Ci nie wyszło. Ja poczekam do 11 lipca i wstawię zdjęcia swoich włosów bo wtedy będzie 2 miesiące po cocospoko. Następnym razem wypróbuję pure.
moje takie były po wczorajszym wysuszeniu, ale tym sie jakoś bardzo nie przejmuje... bardziej ubolewam nad tym, że już nie są miękkie i lejące jak zaraz po zabiegu, a właściwie to już nie są takie wcale
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:29   #2437
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
niestety ostatnio mnie nie było, więc już pewnie za póżno, głupio sie teraz przyznać, ale dla mnie to cocochoco to jednak nie wypał... Nie wydaje mi się żebym zrobiła coś źle, preparatu miałam na włosach napewno wystarczająco, a niestety po 4-5 myciu moje włosy są praktycznie takie jak przed zabiegiem... a może i nawet troche gorsze, bo ostatnio doprowadziłam je w miare do porządku olejami i po odżywce bez silikonów nie było najgorzej... a że zachciało mi się lejących i błyszczących włosów to teraz mam... dla przypomnienia zabieg robiłam 15 czerwca, więc to dopiero 11dni temu..

w rzeczywistości nie są takie błyszczące...
ehhh ;/ po raz kolejny sprawdza się ... "żeby być pięknym trzeba pocierpieć" ;]

Cytat:
Napisane przez bella22 Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi opiniami ogólnie na temat keratynowego prostowania, postanowiłam i ja sobie zafundować taki zabieg na moich włosach miałam zamawiać sobie preparaty na allegro ale niestety nie wiem, który sprzedawca posiada oryginalne produkty, dlatego pierwszy zabieg postanowiłam wykonać u fryzjera, a jeżeli będę zadowolona to na pewno spróbuję przygody z encanto. Dzisiaj miałam robione włosy metodą Kera Straight. Nigdzie na wizażu nie znalazłam opinii o tej metodzie, no ale zobaczymy co będzie się działo z moimi włosami po tym zabiegu. Miałam strasznie zniszczone włosy, dlatego najbardziej zależy mi na odżywieniu i wygładzeniu włosów (8 lat codziennego prostowania robi swoje) Po samym zabiegu włosy są strasznie miłe w dotyku, tylko delikatnie przylizane na szczęście po tej metodzie mogę od razu myć włosy Jakoś nie dociera jeszcze do mnie fakt, że jutro, jak umyję włosy nie będę musiała używać prostownicy
wg mnie wiekszość ma oryginalne
ja zawsze brałam u BIDZIS2702

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Miałam robione keratyna alfaparf; najpierw nałożyli mi jakis płyn pasmo po paśmie jak wyschło przejechali 10 razy prostownica. Potem jakies maski jeszcze specjalne. Tak to wyglądało, miałam włosy co miesiąc farbowane więc musiały być one w jakiś sposób zniszczone. Nie chce nikogo straszyć poprostu po myciu wczoraj i walka do łez zeby je rozczesać chociażby stwierdziłam, że musze to gdzieś napisać, bo nigdy widząc ten efekt co mam nie zdecydowałabym sie na to. Włosy mi sie nigdy nie rozdwajały, nie łamały a teraz można je rwać normalnie rękoma. Co byście poleciły żeby ich nie ścinać? Jakie odżywki?
może spróbuj sama encanto zrobić? Nie bedziesz widziała tragicznych skutków zabiegu, który Ci wykonali i może encanto da Ci przeboleć stan Twoich włosów. Głowa do góry

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
4 miesiące po Encanto. Bez użycia suszarki i używania keratyny- tylko odżywka, olejowanie i BD.

Drugie zdjęcie po rozpuszczeniu kitki.
REWELACJA!!!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:50   #2438
bella22
Rozeznanie
 
Avatar bella22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 908
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
bella22 ile taka impreza u fryzjera i za jakiej dlugosci wlosy?
zapłaciłam 300 zł (włosy długości delikatnie za ramiona) i do tego dokupiłam szampon za 80 zł... czas pokaże czy było warto

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
wg mnie wiekszość ma oryginalne
ja zawsze brałam u BIDZIS2702
dziękuję za informację
bella22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:27   #2439
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
moje takie były po wczorajszym wysuszeniu, ale tym sie jakoś bardzo nie przejmuje... bardziej ubolewam nad tym, że już nie są miękkie i lejące jak zaraz po zabiegu, a właściwie to już nie są takie wcale
to moze dla wygladzenia susz je na plaskiej szczotce? to zawsze sprawia ze wlosy wygldaja lepiej i sa fajniejsze w dotyku
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:02   #2440
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
to moze dla wygladzenia susz je na plaskiej szczotce? to zawsze sprawia ze wlosy wygldaja lepiej i sa fajniejsze w dotyku
szczerze to szkoda mi ich już nawet męczyć suszarką końcówki mam zniszczone, a póki co nie moge ich obciąć, byle do sierpnia nie wspomne, że liczyłam, że te prostowanie pomoże mi spokojnie zapuścić włosy...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 11:23   #2441
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej bardzo proszę o szybką pomoc jeżeli to możliwe
chcę sobie kupić na ebay produkty do kreatynowej odbudowy włosów, ale nie mam pojęcia jaka firma będzie dobra???
Coś tam czytałam o dodatkach w postaci formaldehydu i chciałabym go uniknąć.
Z góry dziękuję za odp.
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 11:24   #2442
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zależy jaką metodą ale to jest standardowa cena. Juz nie chodzi o same produkty ale o to że się zabieg pochłania mase czasu, a wiadomo za czas fryzjerkom się najwięcej płaci

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez CHABRA Pokaż wiadomość
Hej bardzo proszę o szybką pomoc jeżeli to możliwe
chcę sobie kupić na ebay produkty do kreatynowej odbudowy włosów, ale nie mam pojęcia jaka firma będzie dobra???
Coś tam czytałam o dodatkach w postaci formaldehydu i chciałabym go uniknąć.
Z góry dziękuję za odp.
to poczytaj wątek.

Bo jak w ciemno wierzysz ludziom to polecam niadfhasdhnsjk
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 11:58   #2443
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

http://www.ebay.co.uk/itm/Brazilian-...27031599038705
ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM PROSZĘ PODPOWIEDZCIE.
CZYTAM CZYTAM FORUM ALE MAM BARDZO OGRANICZONY CZAS DO WIECZORA MUSZĘ PODAĆ ZAMÓWIENIE, A MAŁE DZIECKO W DOMU NIE UŁATWIA SPRAWY W SZUKANIU I CZYTANIU
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:04   #2444
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
szczerze to szkoda mi ich już nawet męczyć suszarką końcówki mam zniszczone, a póki co nie moge ich obciąć, byle do sierpnia nie wspomne, że liczyłam, że te prostowanie pomoże mi spokojnie zapuścić włosy...

ale mozesz to robic chlodniejszym strumieniem powietrza jeszcze zapuszczasz? masz wlasnie taka dlugosc jak lubie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:21   #2445
Aneta_Marzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam,
Zakupiłam zestaw Encatno i zmaierzam w najbliższym czasie wykonać zabieg. Przejrzałam watek. Wiem już jakich preparatów używać ale dziewczyny często piszą że dodają kilka kropli keratyny (zakupionej z mazideł) do odżywek...i mam właśnie do tego pytanie: czy wówczas trzymacie tą odżywkę normalnie wg instrukcji tj 3-5min po czym spłukujecie czy trzymacie dłużej i np. z ręcznikiem na głowie w celu dostarczenia ciepła (jak to się robi w przypadku maski WAX) oraz jak często stosujecie takie odżywki z dodatkiem keratyny (w postach można znaleźć inf. że miesiąc po zabiegu można sobie darować odżywki bo włosy i tak są obciążone ale po tym czasie należy takie "keratynowe odzywki" stosować codziennie? Dzieczyny pisza też o nakładaniu oleju- czy jest to olej kokosowy? Bo w niektórych postach pojawia się ta nazwa. Kiedyś stosowałam olej kokosowy ale włosy mi się po nim strasznie puszyły (poz myciu)...może coś nie tak robiłam hmm nakładałam na noc na końcówki i z rana po prostu myłam włosy- były nieprzyjemne w dotyku, sianowate. Z góry dziękuję za odp
Aneta_Marzena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:24   #2446
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Witam,
Zakupiłam zestaw Encatno i zmaierzam w najbliższym czasie wykonać zabieg. Przejrzałam watek. Wiem już jakich preparatów używać ale dziewczyny często piszą że dodają kilka kropli keratyny (zakupionej z mazideł) do odżywek...i mam właśnie do tego pytanie: czy wówczas trzymacie tą odżywkę normalnie wg instrukcji tj 3-5min po czym spłukujecie czy trzymacie dłużej i np. z ręcznikiem na głowie w celu dostarczenia ciepła (jak to się robi w przypadku maski WAX) oraz jak często stosujecie takie odżywki z dodatkiem keratyny (w postach można znaleźć inf. że miesiąc po zabiegu można sobie darować odżywki bo włosy i tak są obciążone ale po tym czasie należy takie "keratynowe odzywki" stosować codziennie? Dzieczyny pisza też o nakładaniu oleju- czy jest to olej kokosowy? Bo w niektórych postach pojawia się ta nazwa. Kiedyś stosowałam olej kokosowy ale włosy mi się po nim strasznie puszyły (poz myciu)...może coś nie tak robiłam hmm nakładałam na noc na końcówki i z rana po prostu myłam włosy- były nieprzyjemne w dotyku, sianowate. Z góry dziękuję za odp
widocznie kokosowy ci poprostu nie sluzy. to tez zalezy od porowatosci wlosa, ale na tym sie nie znam niestety, wiec musialabys popatrzec na watkach o olejowaniu i porowatosci. sprobuj poprostu inny olej, jakikolwiek, moze byc winogronowy, oliwa z oliwek, wydaje mi sie, se to takie podstawy
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:31   #2447
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aneta_marzena Pokaż wiadomość
witam,
zakupiłam zestaw encatno i zmaierzam w najbliższym czasie wykonać zabieg. Przejrzałam watek. Wiem już jakich preparatów używać ale dziewczyny często piszą że dodają kilka kropli keratyny (zakupionej z mazideł) do odżywek...i mam właśnie do tego pytanie: Czy wówczas trzymacie tą odżywkę normalnie wg instrukcji tj 3-5min po czym spłukujecie czy trzymacie dłużej i np. Z ręcznikiem na głowie w celu dostarczenia ciepła (jak to się robi w przypadku maski wax) oraz jak często stosujecie takie odżywki z dodatkiem keratyny (w postach można znaleźć inf. że miesiąc po zabiegu można sobie darować odżywki bo włosy i tak są obciążone ale po tym czasie należy takie "keratynowe odzywki" stosować codziennie? Dzieczyny pisza też o nakładaniu oleju- czy jest to olej kokosowy? Bo w niektórych postach pojawia się ta nazwa. Kiedyś stosowałam olej kokosowy ale włosy mi się po nim strasznie puszyły (poz myciu)...może coś nie tak robiłam hmm nakładałam na noc na końcówki i z rana po prostu myłam włosy- były nieprzyjemne w dotyku, sianowate. Z góry dziękuję za odp
spróbuj poczytać o oljkach na www.ecospa.pl i może tam wybierzesz dla swoich włosów jakiś olejek zimnotłoczony np. Jojoba będzie lepszy od kokosowego
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:47   #2448
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html

Zmyję odzywką albo Baby Dreamem???
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 13:35   #2449
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale mozesz to robic chlodniejszym strumieniem powietrza jeszcze zapuszczasz? masz wlasnie taka dlugosc jak lubie
hmm... mam suszarkę rowenty, tą za pomocą, której można suszyć też włosy jednocześnie prostując i tam są tylko dwie opcje z czego najchłodniejsza też jest ciepła a co do zapuszczania, to moja długość teraz jest ok tylko chciałam żeby urosły żebym mogła spokojnie obciąć końcówki bez większej straty na długości
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 15:34   #2450
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

czekam na moje encanto a tymczasem mam sto pytań i myśli

jestem spuszoną kreconowłosą ze strąkami o długości za łopatki

czy po nałożeniu juz encanto i po nałozeniu odżywki gdy mam suszyć włosy suszarką powinnam wyciągać je na szczotce czy suszyć normalnie jak prostowłosa?
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:47   #2451
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Po tej opinii o CocoChoco chyba jednak postawię na Encanto . Bosz, będę mogła zamawiać już w piątek . Tylko problem jest, bo ciocia stwierdziła, że nie zrobi mi włosów jak będzie w preparacie formaldehyd . Tłumaczyłam jej, że w każdym produkcie musi być formaldehyd żeby włosy były proste, ale ona nie rozumie . Przy Choco Spoko moglam przynajmniej powiedzieć, że nie podali w składzie (a co tam jest to już inna kwestia ), a teraz to nie wiem kto mi zrobi włoski

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Bo jak w ciemno wierzysz ludziom to polecam niadfhasdhnsjk
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:33   #2452
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny powiedzcie mi bo już się zmieszałam z tym encanto.
Według aukcji z all trzeba to zrobić tak - szampon - troche suszarki - encanto na 15 minut- prostowanie - mycie znowu - suszenie - odżywka - prostowanie.
A z tego co zrozumiałam z waszych wypowiedzi to się tylko raz prostuje i już nie wiem jaka kolejność jest prawidłowa? Bo np. według instrukcji na coco odżywki się nie nakłada tylko prostuje się po keratynie i tyle.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:29   #2453
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
szczerze to szkoda mi ich już nawet męczyć suszarką końcówki mam zniszczone, a póki co nie moge ich obciąć, byle do sierpnia nie wspomne, że liczyłam, że te prostowanie pomoże mi spokojnie zapuścić włosy...
czemu nie możesz obciąć końcówek czasami warto podciąć i szybciej odrosną z bonusem + będą zdrowiej wyglądać

jestem trzeci miesiąc po zabiegu i aktualnie moje włosy wyglądają jak kupa, jezeli nie wysusze ich suszarka

po suszarce - bosko


Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Witam,
Zakupiłam zestaw Encatno i zmaierzam w najbliższym czasie wykonać zabieg. Przejrzałam watek. Wiem już jakich preparatów używać ale dziewczyny często piszą że dodają kilka kropli keratyny (zakupionej z mazideł) do odżywek...i mam właśnie do tego pytanie: czy wówczas trzymacie tą odżywkę normalnie wg instrukcji tj 3-5min po czym spłukujecie czy trzymacie dłużej i np. z ręcznikiem na głowie w celu dostarczenia ciepła (jak to się robi w przypadku maski WAX) oraz jak często stosujecie takie odżywki z dodatkiem keratyny (w postach można znaleźć inf. że miesiąc po zabiegu można sobie darować odżywki bo włosy i tak są obciążone ale po tym czasie należy takie "keratynowe odzywki" stosować codziennie? Dzieczyny pisza też o nakładaniu oleju- czy jest to olej kokosowy? Bo w niektórych postach pojawia się ta nazwa. Kiedyś stosowałam olej kokosowy ale włosy mi się po nim strasznie puszyły (poz myciu)...może coś nie tak robiłam hmm nakładałam na noc na końcówki i z rana po prostu myłam włosy- były nieprzyjemne w dotyku, sianowate. Z góry dziękuję za odp
mnóstwo dziewczyn poleca olej kokosowy, pod ich wpływem go kupiłam, będąc właściwie pewną tego, ze działa świetnie, ale moje wrazenia są takie jak Twoje :P
na mnie swietnie dziala olejek amla
http://helfy.pl/amla-olejek-amalaki-wzmocnienie-wlosow
(nie mam pojęcia po jakim czasie od wykonania zabiegu powinno się go nakładać )
Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
czy po nałożeniu juz encanto i po nałozeniu odżywki gdy mam suszyć włosy suszarką powinnam wyciągać je na szczotce czy suszyć normalnie jak prostowłosa?
z tego co pamietam, to suszylam normalnie, smrod jest tak uciazliwy, ze nie chce mi sie kombinowac ze szczotka
Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Po tej opinii o CocoChoco chyba jednak postawię na Encanto . Bosz, będę mogła zamawiać już w piątek . Tylko problem jest, bo ciocia stwierdziła, że nie zrobi mi włosów jak będzie w preparacie formaldehyd . Tłumaczyłam jej, że w każdym produkcie musi być formaldehyd żeby włosy były proste, ale ona nie rozumie
mysle ze sama sobie swietnie poradzisz
nie zaufalabym nikomu
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2012-06-27 o 22:30
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:42   #2454
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi bo już się zmieszałam z tym encanto.
Według aukcji z all trzeba to zrobić tak - szampon - troche suszarki - encanto na 15 minut- prostowanie - mycie znowu - suszenie - odżywka - prostowanie.
A z tego co zrozumiałam z waszych wypowiedzi to się tylko raz prostuje i już nie wiem jaka kolejność jest prawidłowa? Bo np. według instrukcji na coco odżywki się nie nakłada tylko prostuje się po keratynie i tyle.
WTF?! a gdzie suszenie?
1 str częsci 1: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...92&postcount=1

1. umyć 2-3 razy włosy specjalnym szamponem
2. na wilgotne włosy nakładamy treatment (ok. centymetra od skóry głowy), bardzo dokładnie, jak farbę. Po nałożeniu odczekujemy 15 min i włosy suszymy. Prostujemy cienkie pasemka po 6-7 razy prostownicą z wysoką temperaturą (keratyna wbudowuje się w zniszczone włosy). po 30 min myjemy włosy specjalnym szamponem.
3. nakładamy odżywkę z keratyną na 15 min, po tym czasie spłukujemy 50% odżywki i powtarzamy pkt. 2 od momentu suszenia do momentu wyprostowania.


tak btw: nie dziwie się jeśli ktoś zrobi encanto i zacznie ględzić że mu nie wyszło a pominął konkretne kroki w instrukcji
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:45   #2455
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II


az zal mi bylo komentowac , ech.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 05:30   #2456
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
z tego co pamietam, to suszylam normalnie, smrod jest tak uciazliwy, ze nie chce mi sie kombinowac ze szczotka

mysle ze sama sobie swietnie poradzisz
nie zaufalabym nikomu
Ja sobie nie do końca ufam
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 07:43   #2457
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
hmm... mam suszarkę rowenty, tą za pomocą, której można suszyć też włosy jednocześnie prostując i tam są tylko dwie opcje z czego najchłodniejsza też jest ciepła a co do zapuszczania, to moja długość teraz jest ok tylko chciałam żeby urosły żebym mogła spokojnie obciąć końcówki bez większej straty na długości
kiedys uzylam tej suszarki, maskara trzy razy szybciej wyciagam wlosy na szczotke
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:09   #2458
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

az zal mi bylo komentowac , ech.
no, to jest masakra, jak ktos nie przeczyta nawet 1 linijki i zadaje takie madre pytania, a potem sie dziwia, ze wizazanki na konkretnych watkach sie wkurzaja
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:22   #2459
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
czemu nie możesz obciąć końcówek czasami warto podciąć i szybciej odrosną z bonusem + będą zdrowiej wyglądać

jestem trzeci miesiąc po zabiegu i aktualnie moje włosy wyglądają jak kupa, jezeli nie wysusze ich suszarka

po suszarce - bosko
w sierpniu mam wesele i chciałabym mieć długie włosy moje dwa tygodnie od zabiegu tak wyglądają... do tego doszedł mi ten szampon biotherma node, konsystencja jak woda

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
kiedys uzylam tej suszarki, maskara trzy razy szybciej wyciagam wlosy na szczotke
czemu, nie jest źle tylko ja zazwyczaj używałam tej końcówki do prostowania kiedy były już tylko lekko wilgotne żeby ich nie męczyć a teraz to raczej używam jej jak zwykłej suszarki.

w ogóle to zastanawiam sie nad zrobieniem encanto, ale nie wiem czy moje włosy to przeżyją
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:24   #2460
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

odczekaj troche i zrob sobie przed weselem zeby miec ladne wloski a teraz mozesz sobie troche sprobowac wyplukac ten preparat z wlosow jesli sie boisz
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.