Keratynowe prostowanie -część II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 09:39   #2461
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
odczekaj troche i zrob sobie przed weselem zeby miec ladne wloski a teraz mozesz sobie troche sprobowac wyplukac ten preparat z wlosow jesli sie boisz
tylko jak wtedy z farbowaniem? Lepiej przed czy po? Bo musiałabym dwa tygodnie przed zabiegiem albo po... Żeby tylko były ładne, a nie spalone
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:14   #2462
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jeśli masz sprawdzoną farbe/fryzjera i wiesz co Ci wyjdzie to zafarbuj się przed weselem wtedy kiedy masz zamiar a Encanto zrob 2 tyg przed farbowaniem bo ściąga kolor o 1-2 tony ;] (tzn rozjasnia)
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!


Edytowane przez pszczola2000
Czas edycji: 2012-06-28 o 11:27
pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:44   #2463
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
tylko jak wtedy z farbowaniem? Lepiej przed czy po? Bo musiałabym dwa tygodnie przed zabiegiem albo po... Żeby tylko były ładne, a nie spalone
ja napisze moje odczucie po ostatnim prostowaniu, pofarbowalam wlosy po encanto i (nie wiem czy to wina farby) ale wlosy nie sa juz tak przyjmne w dotyku jak wczesniej. nastepnym razem pofarbuje wczesniej ciemniejsza farba.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:53   #2464
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

witam ponownie,
już wybrałam rodzaj keratyny, którym wykonam zabieg, mam tylko pytanie, czy znacie może jakiś szampon, który będzie dobry do dokładnego oczyszczenia i pootwierania łusek włosa??
Chodzi mi o szampon z jakieś innej firmy niż te z kreatynowych zabiegów, chcę go kupić oddzielnie.
Z góry dzięki za odp.
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:18   #2465
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a to chcesz wprasowywac zwykla keratyne we wlosy? czy robisz jakis popularny zabieg?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:12   #2466
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
moje takie były po wczorajszym wysuszeniu, ale tym sie jakoś bardzo nie przejmuje... bardziej ubolewam nad tym, że już nie są miękkie i lejące jak zaraz po zabiegu, a właściwie to już nie są takie wcale
Załamałyście wam powiem szczerze dziewczyny. Ja jutro bedę próbowała z pure ale na koleżance ja jeszcze nie mogę....farbowanie dam wam znać co i jak Nawet koleżanka zgodziła sie po swoim powrocie wstawić zdjęcie...wiec koło środy je wstawie
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:44   #2467
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Po zabiegu encanto można stosować pianki,lakiery czy suche szampony?
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 19:00   #2468
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
WTF?! a gdzie suszenie?
1 str częsci 1: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...92&postcount=1
racja, zapomniałam o suszeniu
dziękuje
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:54   #2469
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

chcę wprasować keratynę, ale chcę iść po kosztach i kupić szampon z jakieś innej firmy więc pytam może Wy coś możecie polecić? Te "specjalne - firmowe" szampony są dla mnie za drogie, a keratynę można kupić oddzielnie.
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 22:15   #2470
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez CHABRA Pokaż wiadomość
chcę wprasować keratynę, ale chcę iść po kosztach i kupić szampon z jakieś innej firmy więc pytam może Wy coś możecie polecić? Te "specjalne - firmowe" szampony są dla mnie za drogie, a keratynę można kupić oddzielnie.
ale jaka keratyne ty chcesz wprasowac? taka z mazidel? nie kombinuj, tylko uzbieraj normalnie na zestaw i kup normalnie produkty, bo spalisz sobie wlosy i znowu bedzie tak jak pare postow wyzej plakanie, ze beznadzieja, itd.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 22:29   #2471
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale jaka keratyne ty chcesz wprasowac? taka z mazidel? nie kombinuj, tylko uzbieraj normalnie na zestaw i kup normalnie produkty, bo spalisz sobie wlosy i znowu bedzie tak jak pare postow wyzej plakanie, ze beznadzieja, itd.
Nic podobnego po prostu na stronie producentów i na allegro można kupić keratynę oddzielnie, nie musisz kupować całego zestawu. Nie piszę jaką firmę wybrałam, bo nie czuję takiej potrzeby. Jak PROSIŁAM O POMOC w jej doborze to zostałam odesłana do czytania forum... więc poczytałam. Może tym razem ktoś poleci mi od siebie szampon oczyszczający i otwierający te łuski.
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 22:42   #2472
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale jaka keratyne ty chcesz wprasowac? taka z mazidel? nie kombinuj, tylko uzbieraj normalnie na zestaw i kup normalnie produkty, bo spalisz sobie wlosy i znowu bedzie tak jak pare postow wyzej plakanie, ze beznadzieja, itd.
no dokladnie
Cytat:
Napisane przez CHABRA Pokaż wiadomość
Nic podobnego po prostu na stronie producentów i na allegro można kupić keratynę oddzielnie, nie musisz kupować całego zestawu. Nie piszę jaką firmę wybrałam, bo nie czuję takiej potrzeby. Jak PROSIŁAM O POMOC w jej doborze to zostałam odesłana do czytania forum... więc poczytałam. Może tym razem ktoś poleci mi od siebie szampon oczyszczający i otwierający te łuski.
nie bardzo rozumiem od początku o co chodzi.

przecież jest skomponowany cały zestaw. masz tam i keratyne i szampon. (i pewność, że to dziala)
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 23:39   #2473
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wydaje mi się, że można umyć babydream
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 06:25   #2474
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Chyba chodzi o to, żeby zamówić keratynę do prostowania np. Encanto czy Choco Spoko (), a szampon oczyszczający jakiś tańszy
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 07:40   #2475
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

sa specjalne szampony otwierajace luske, wystarczy wpisac w google. ale nie kosztuja one 15 zl jesli pytasz o dobry. poza tym mysle ze sama keratyna to moze przyniesc znikomy efekt, przeciez pozniej stosowana jest jeszcze odzywka ktora skoro jest to cos tez musi robic. wydaje mi sie ze 60 zl 50 ml na allegro to nie jst duzo....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 07:58   #2476
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
sa specjalne szampony otwierajace luske, wystarczy wpisac w google. ale nie kosztuja one 15 zl jesli pytasz o dobry. poza tym mysle ze sama keratyna to moze przyniesc znikomy efekt, przeciez pozniej stosowana jest jeszcze odzywka ktora skoro jest to cos tez musi robic. wydaje mi sie ze 60 zl 50 ml na allegro to nie jst duzo....
mysle, ze ta odzywka jest do tego, zeby sie wlosy nie puszyly

nie wiem naprawde po co kombinowac. kupic normanie zestaw, a nie jechac po najnizszych kosztach a potem placz i 5 razy tyle na kosmetyki zeby przywrocic zjarane wlosy do zycia i na fryzjera
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 08:31   #2477
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
Załamałyście wam powiem szczerze dziewczyny. Ja jutro bedę próbowała z pure ale na koleżance ja jeszcze nie mogę....farbowanie dam wam znać co i jak Nawet koleżanka zgodziła sie po swoim powrocie wstawić zdjęcie...wiec koło środy je wstawie
Jestem bardzo ciekawa tego pure. Napisz koniecznie jak wyszło , ale wiadomo że na efekty trzeba będzie poczekać dłużej.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez CHABRA Pokaż wiadomość
Nic podobnego po prostu na stronie producentów i na allegro można kupić keratynę oddzielnie, nie musisz kupować całego zestawu. Nie piszę jaką firmę wybrałam, bo nie czuję takiej potrzeby. Jak PROSIŁAM O POMOC w jej doborze to zostałam odesłana do czytania forum... więc poczytałam. Może tym razem ktoś poleci mi od siebie szampon oczyszczający i otwierający te łuski.
Ja zamawiałam samą keratynę cocospoko , bo szampon został mi z zestawu qod red i tego użyłam. A kilka dni wcześniej robiłam kuzynce coco i jej umyłam z zestawu encanto.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 08:50   #2478
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o to, żeby zamówić keratynę do prostowania np. Encanto czy Choco Spoko (), a szampon oczyszczający jakiś tańszy
Tak o to mi chodzi bo sam szampon z chococoko grubo ponad 100 zł

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa tego pure. Napisz koniecznie jak wyszło , ale wiadomo że na efekty trzeba będzie poczekać dłużej.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



Ja zamawiałam samą keratynę cocospoko , bo szampon został mi z zestawu qod red i tego użyłam. A kilka dni wcześniej robiłam kuzynce coco i jej umyłam z zestawu encanto.
Dzieki za odpowiedź

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez CHABRA Pokaż wiadomość
Tak o to mi chodzi bo sam szampon z chococoko grubo ponad 100 zł

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Dzieki za odpowiedź
właśnie tak chcę zrobić
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:28   #2479
iekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hey,dziewczyny mam pytanie dot tematu.
Niektore z was przerabialy prostowanie kilkakrotnie i to roznymi preparatami.Ja sie szykuje na moj pierwszy raz\...
Ktory zabieg jest najlepszy na wlosy zniszczone zeby je zregenerowac ,wygladzic,nawizyc?
Na all znalazlam Encanto.choco iQOD
Encanto-zawiera formaldehyd-nie wiem co to jest ale nie brzmi przyjaznie,ale wydaje sie silniejszy od innych srodkow i mozna po nim myc wloski zaraz po zabiegu/to prawda?/
Pozostale trzeba pozostawic 72h
Dziekuje za opinie))
iekd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:25   #2480
lilith1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

O keratynie dowiedziałam się od siostry, ta z kolei od fryzjera... Strasznie się na to nakręciłam, sprawdziłam oferty w Wawie, po czym postanowiłam poszukać opinii w necie i tak trafiłam na ten wątek i od 2 dni go podczytuję. W efekcie chyba zdecyduję się na encanto z all. Keratynę chcę sobie zrobić na wyjazd urlopowy, który mam za 2 tyg, ale wcześniej chcę sobie zrobić kolor. I tu pytanie. Piszecie, że rozjaśnia. A zmienia odcień? Bo chcę się pierwszy raz w życiu zrobić na jasny blond (a co!), więc rozjaśnianie mnie nie rusza, bardziej zmiana koloru. Myślę, że między farbą a keratyną będzie z 9 dni różnicy.
I jeszcze jedno. Czy jakość prostownicy ma znaczenie? Mam remingtona pearl, którego używam sporadycznie, bo wg mnie niszczy. Czy może keratyna chroni na tyle, że jakość prostownicy znaczenie ma minimalne (bardzo by mnie to ucieszyło nie ukrywam).
Ostanie... jedna z Was napisała, że nie ma efektu przylizu jeżeli temp jest ok 190, prawda to? Mam dosyć cienkie włosy, ilość też mogłaby być większa, więc przyliz mnie trochę "przestrasza"
lilith1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:32   #2481
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny mam pytanie. Robiłam Encanto już 3 razy, wszystko było cacy do 4 miesięcy, byłam mega zadowolona
Jednak moje kłaki już wróciły do naturalności. Musiałam je zafarbować, bo rozjaśniana góra nagle zrobiła się blond (!) od słońca i wyglądałam jak siedem nieszczęść. Prostowanie muszę zrobić 6 dni po farbowaniu, bo wyjeżdżam. Niestety, po wyjeździe nie bardzo, dlatego że nie będę tam miała czasu prostować włosów, a zależy mi na tym, żeby były proste (nie jest to niestety wyjazd turystyczny).
Pytanie: czy stanie się jakaś katastrofa jeżeli wyprostuję tak szybko po farbowaniu? Dodam, że farbowałam przede wszystkim górę, końcówki są nietknięte
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 22:05   #2482
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez lilith1210 Pokaż wiadomość
O keratynie dowiedziałam się od siostry, ta z kolei od fryzjera... Strasznie się na to nakręciłam, sprawdziłam oferty w Wawie, po czym postanowiłam poszukać opinii w necie i tak trafiłam na ten wątek i od 2 dni go podczytuję. W efekcie chyba zdecyduję się na encanto z all. Keratynę chcę sobie zrobić na wyjazd urlopowy, który mam za 2 tyg, ale wcześniej chcę sobie zrobić kolor. I tu pytanie. Piszecie, że rozjaśnia. A zmienia odcień? Bo chcę się pierwszy raz w życiu zrobić na jasny blond (a co!), więc rozjaśnianie mnie nie rusza, bardziej zmiana koloru. Myślę, że między farbą a keratyną będzie z 9 dni różnicy.
I jeszcze jedno. Czy jakość prostownicy ma znaczenie? Mam remingtona pearl, którego używam sporadycznie, bo wg mnie niszczy. Czy może keratyna chroni na tyle, że jakość prostownicy znaczenie ma minimalne (bardzo by mnie to ucieszyło nie ukrywam).
Ostanie... jedna z Was napisała, że nie ma efektu przylizu jeżeli temp jest ok 190, prawda to? Mam dosyć cienkie włosy, ilość też mogłaby być większa, więc przyliz mnie trochę "przestrasza"
co do zmiany odcienia - mi zabieg mocno zmienił kolor włosów, wydaje mi sie, ze nie tylko je rozjasnil ale wplynal i na odcien ;p

co do prostownicy - wg mnie niszczy kazda ;D w koncu to traktowanie wlosow bardzo wysoka temperatura.
poruszam w ogole ten temat, bo sama tez mam remington pearl, ale ja akurat bardzo lubie ta prostownice uwazam, ze swietnie spisala sie podczas zabiegu, jdednoczesnie nie sadze, by jakosc prostownicy miala wplyw na to, czy prostowanie zniszczy Ci wlosy czy nie...
troche trzeba sie namachac ta prostownica, aby preparat odpowiednio zadzialal , takze wlosy trzeba troche pomeczyc i tyle. pozniej trzeba je podciac, wg mnie tego nie da sie obejsc ;p

co do ostatniego pytania - nie pamietam jaka mialam temp. ostatnio, ale przyliz byl mniejszy.
za pierwszym razem mialam baaardzo przylizane wlosy, zabieg przeprowadzalam na temp. 210/220 stopni.
(dodam ze wlosy mam-lub raczej: mialam baaaardzo geste, grube i krecone )
Cytat:
Napisane przez magnolia113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Robiłam Encanto już 3 razy, wszystko było cacy do 4 miesięcy, byłam mega zadowolona
Jednak moje kłaki już wróciły do naturalności. Musiałam je zafarbować, bo rozjaśniana góra nagle zrobiła się blond (!) od słońca i wyglądałam jak siedem nieszczęść. Prostowanie muszę zrobić 6 dni po farbowaniu, bo wyjeżdżam. Niestety, po wyjeździe nie bardzo, dlatego że nie będę tam miała czasu prostować włosów, a zależy mi na tym, żeby były proste (nie jest to niestety wyjazd turystyczny).
Pytanie: czy stanie się jakaś katastrofa jeżeli wyprostuję tak szybko po farbowaniu? Dodam, że farbowałam przede wszystkim górę, końcówki są nietknięte
moze sciagnac kolor
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 22:19   #2483
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
sól morska ... chyba nie. Chlorowana woda- tak
NIE wiedziałam o tym !!!! mam bardzo chlorowaną wodę i teraz już wiem dlaczego moje włosy już sie faluja

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Miałam robione na pokaz włosów, nie w salonie ale robiło mi 2 fryzjerów; na pokazie wygladały super, ale po 2 dniach byla juz masakra;
teraz mam problem bo nie wiem czy mam te włosy sciąc (mam za ramiona) czy sie modlić, że sie jakimś cudem uda je naprawic. Używam szamponów kerastase odzywek kerastase/kadus i mam ciagle tragedie na głowie.
Jakbym mogła sie zdecydować kolejny raz w zyciu bym tego nie zrobila;
Pierwszy raz pisze na wizarzu na "jakis" konkretny temat, majac nadzieje ze komus pomoge nie popełnic tego bledu co ja
pozdrawiam

po Twoim opisie wnioskuje iż nie miałaś zrobionego prostowania keratynowego tylko CHEMICZNE, takie o wiele tańsze które bardzo niszczy włosy a logiczne jest ze na pokazie zaraz po zrobieniu to było super(ale mogę się mylić) i jeśli miałaś faktycznie zrobione to chemiczne to swoją opinią możesz sprawić ze inne dziewczyny będą się bały niepotrzebnie keratynowego a dla mnie było to zbawienie, moje włosy teraz przynajmniej wyglądają jak u człowieka mimo iż lekko falują
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 07:08   #2484
lilith1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
co do zmiany odcienia - mi zabieg mocno zmienił kolor włosów, wydaje mi sie, ze nie tylko je rozjasnil ale wplynal i na odcien ;p
Dzięki za odpowiedzi Dobra Kobieto
A jeżeli chodzi o zmianę odcienia, to na cieplejszy? Patrząc na różne zdjęcia odniosłam wrażenie, że po keratynie odcień jest jakby cieplejszy... chociaż pewnie zależy od farby. No nic, ryzyk fizyk

Ten przyliz mnie niepokoi, 2 m-ce temu miałam ściągany kolor i ciemny blond, teraz będzie jasny, więc włosy będą w takiej kondycji, że pewnie wciągną tonę keratyny, w efekcie będę wyglądać jak po kąpieli:P
Najwyżej będę podnosić nasadę na szczotce, albo walić na głowę got2b. No po prostu baardzo chcę sobie tę keratynę zrobić, mam nadzieję, że nie będę na siebie wściekła za ten pomysł :P

Btw jak szybko dostawałyście przesyłkę od bidziusia (czy jakoś tak )?
lilith1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:20   #2485
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=iekd;35011415]Hey,dziewczyny mam pytanie dot tematu.
Niektore z was przerabialy prostowanie kilkakrotnie i to roznymi preparatami.Ja sie szykuje na moj pierwszy raz\...
Ktory zabieg jest najlepszy na wlosy zniszczone zeby je zregenerowac ,wygladzic,nawizyc?
Na all znalazlam Encanto.choco iQOd - odpowiedź


Po opiniach dziewczyn jak i po sobie ( 3x encanto, 1 x qod red, 1 x cocospoko ) najbardziej wyprostuje włosy encanto , co za tym idzie - wygładzi( pewnie za sprawą formaldehydu) . Jest najbardziej pracochłonny i szczypiący
ale też sprawdzony. Qod - opinie różne, ja sama średnio zadowolona, drogi w porównaniu do innych, nie szczypie w oczy( nie posiada formaldehydu-tak piszą producenci) Cocospoko - mało opinii na jego temat. Ja sama jestem zadowolona, pomimo włosów nie prostuje idealnie jak encanto, ale na mega prostych mi nie zależało tylko na łatwości w układaniu. Jak wysuszę suszarką są proste, jak wysychają same się kręcą. Niedługo będę 2 miesiące po zabiegu więc wrzucę zdjęcia. Jeśli chodzi o regenerację to wszystkie te zabiegi są podobne, najbardziej jednak wygładzi encanto.Taka moja opinia. Wybór należy do Ciebie

Edytowane przez anulita30
Czas edycji: 2012-06-30 o 09:23
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:17   #2486
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa
Cytat:
Napisane przez magnolia113
Dziewczyny mam pytanie. Robiłam Encanto już 3 razy, wszystko było cacy do 4 miesięcy, byłam mega zadowolona
Jednak moje kłaki już wróciły do naturalności. Musiałam je zafarbować, bo rozjaśniana góra nagle zrobiła się blond (!) od słońca i wyglądałam jak siedem nieszczęść. Prostowanie muszę zrobić 6 dni po farbowaniu, bo wyjeżdżam. Niestety, po wyjeździe nie bardzo, dlatego że nie będę tam miała czasu prostować włosów, a zależy mi na tym, żeby były proste (nie jest to niestety wyjazd turystyczny).
Pytanie: czy stanie się jakaś katastrofa jeżeli wyprostuję tak szybko po farbowaniu? Dodam, że farbowałam przede wszystkim górę, końcówki są nietknięte
moze sciagnac kolor
Aaaaa to w sumie koko spoko, trochę przesadziłam z mroźnym beżem i teraz mam nagle z blondu średni brąz u nasady. Także w sumie jeżeli będzie jaśniej, nie będzie tragedii, grunt żebym łysa nie była
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:24   #2487
iekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=anulita30;35024557]
Cytat:
Napisane przez iekd Pokaż wiadomość
Hey,dziewczyny mam pytanie dot tematu.
Niektore z was przerabialy prostowanie kilkakrotnie i to roznymi preparatami.Ja sie szykuje na moj pierwszy raz\...
Ktory zabieg jest najlepszy na wlosy zniszczone zeby je zregenerowac ,wygladzic,nawizyc?
Na all znalazlam Encanto.choco iQOd - odpowiedź


Po opiniach dziewczyn jak i po sobie ( 3x encanto, 1 x qod red, 1 x cocospoko ) najbardziej wyprostuje włosy encanto , co za tym idzie - wygładzi( pewnie za sprawą formaldehydu) . Jest najbardziej pracochłonny i szczypiący
ale też sprawdzony. Qod - opinie różne, ja sama średnio zadowolona, drogi w porównaniu do innych, nie szczypie w oczy( nie posiada formaldehydu-tak piszą producenci) Cocospoko - mało opinii na jego temat. Ja sama jestem zadowolona, pomimo włosów nie prostuje idealnie jak encanto, ale na mega prostych mi nie zależało tylko na łatwości w układaniu. Jak wysuszę suszarką są proste, jak wysychają same się kręcą. Niedługo będę 2 miesiące po zabiegu więc wrzucę zdjęcia. Jeśli chodzi o regenerację to wszystkie te zabiegi są podobne, najbardziej jednak wygładzi encanto.Taka moja opinia. Wybór należy do Ciebie
bardzo Ci dziekujerozumiem ze wrocisz do encanto,czy masz jeszcze jakies do przetestowania?
Mi najbardziej zalezy na regeneracji,odbudowie i w tym wypadku polecasz encanto wiec chyba sie skusze,choc ten formaldehyd....
Mozesz jeszcze napisac jak dlugo efekty utrzynywaly sie na Twoich wlosach po zabiegach z roznych firm?
pozdrawiam))))
p.s.-wloski mam z tylu do ramion,boki krotsze/wykruszone.../a grzywa do nosa,ile potzrbuje preparatu?wloski cienkie i normalnej gestosci

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

znalazlam taki zestaw na all i zastanawiam sie czy bedzie dobry po zabiegu:
http://www.biovax.pl/strona,produkt,...WAB_200ml.html

jak m yslicie?zaraz poszukam skladu czy jest sol i alko

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

szampon:
Skład: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Cocamidopropylamine Oxide, Polyquaternium-22, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Dicaprylyl Ether (and) Lauryl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxide) (and) Mica (and) Tin Oxide, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate.

maska:
kład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Lawsonia Inermis Extract, Trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Parfum, Citric Acid, Triethanolamine, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Potassium Sorbate.
iekd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:21   #2488
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=iekd;35031428]
Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość

bardzo Ci dziekujerozumiem ze wrocisz do encanto,czy masz jeszcze jakies do przetestowania?
Mi najbardziej zalezy na regeneracji,odbudowie i w tym wypadku polecasz encanto wiec chyba sie skusze,choc ten formaldehyd....
Mozesz jeszcze napisac jak dlugo efekty utrzynywaly sie na Twoich wlosach po zabiegach z roznych firm?
pozdrawiam))))
p.s.-wloski mam z tylu do ramion,boki krotsze/wykruszone.../a grzywa do nosa,ile potzrbuje preparatu?wloski cienkie i normalnej gestosci

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

znalazlam taki zestaw na all i zastanawiam sie czy bedzie dobry po zabiegu:
http://www.biovax.pl/strona,produkt,...WAB_200ml.html

jak m yslicie?zaraz poszukam skladu czy jest sol i alko

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

szampon:
Skład: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Cocamidopropylamine Oxide, Polyquaternium-22, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Dicaprylyl Ether (and) Lauryl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxide) (and) Mica (and) Tin Oxide, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate.

maska:
kład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Lawsonia Inermis Extract, Trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Parfum, Citric Acid, Triethanolamine, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Potassium Sorbate.
Następny który przetestuję, będzie cocospoko pure. Poczekam jeszcze na opinie dziewczyn, ale tak czy inaczej sama też zrobię Jeśli chodzi o trwałość to encanto 4 m-ce , qod 4-5 m-cy, coco muszę jeszcze poczekać bo na włosach mam 2 m-ce. Jeśli chodzi o Twoje włosy myślę że 50 ml. spokojnie starczy.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:38   #2489
CHABRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

anulita30 bardzo Cię proszę jakbyś mogła wpisać mi skład tego szamponu z encanto. Z góry dzięki jeżeli Ci się uda
CHABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:21   #2490
iekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Wiadomości: 18
Exclamation Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny czy jest jakis artykul zbiorczy dot czego uzywac przed po a czego nie i wszytskie poruszane tu kwestie tak jak np w watku o wlosach kreconych?????
iekd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.