Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 12:07   #4291
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
scarlett super wieści

a co do porządków no to ja za dużo w domu sprzątania nie mam.. jedynie te okna to taka grubsza sprawa.. i muszę ogarnąć szafkę gdzie trzymam kosz bo zawsze tam mi się nazbiera jakiś pierdół, i szafkę gdzie mam ziemniaki cebulę itp.. a tako odgruzowuję dom w każdy piątek lub sobotę

filoeciasto za zorganizowanie my z mamą mogłybyśmy teraz też zrobić pierogi.. ale nie mamy miejsca w zamrażalce.. i wszystko robimy dzień przed..

chce któraś kinder schoco bons..?
Ja chcę

My chciałyśmy po prostu wykorzystać okazję, że tata jechał samochodem więc mógl wziąć dużo rzeczy. My lecimy samolotem więc nie byłoby jak.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:13   #4292
Isselin
Wtajemniczenie
 
Avatar Isselin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: prosto z serca <3
Wiadomości: 2 387
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Ja chcę

My chciałyśmy po prostu wykorzystać okazję, że tata jechał samochodem więc mógl wziąć dużo rzeczy. My lecimy samolotem więc nie byłoby jak.
<kinder schoco bons> proszę

a no tak czyli świąt nie będziecie spędzać w Polsce..?

zupka już ugotowana, za chwilę wstawię ziemniaczki bo mięsko mi zostało z wczoraj i obiad mam z głowy

w ogóle u mnie jest tak przyjemnie słońce świeci i do słonka miałam +10 stopni.. byłam w ogrodzie z moim synkiem i nawet kawę na tarasie wypiłam i było taaaaaak przyjemnie
__________________
w niektórych miejscach
aż duszno od wspomnień.
...
ćwiczę charakter
Sexy Shape-42
biegam- 53km
Isselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:19   #4293
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

nawywalałam i mam pełne śmietniki, chyba pora skończyć aż TŻ wróci, bo ta mała lawina turla się za mną to opcja śmieci w siatkach na podłodze nie wchodzi w grę za bardzo.... zresztą zagonię TŻta do mycia lodówki w środku

u nas taka mgła, że nic tylko iść spać....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:26   #4294
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
<kinder schoco bons> proszę

a no tak czyli świąt nie będziecie spędzać w Polsce..?

zupka już ugotowana, za chwilę wstawię ziemniaczki bo mięsko mi zostało z wczoraj i obiad mam z głowy

w ogóle u mnie jest tak przyjemnie słońce świeci i do słonka miałam +10 stopni.. byłam w ogrodzie z moim synkiem i nawet kawę na tarasie wypiłam i było taaaaaak przyjemnie
W Niemczech u siostry
W zeszlym roku święta też były u nich i w tym mieli oni przylecieć do nas, ale wtedy nikt jeszcze nie wiedział że moja siostrzenica się na świecie pojawi i nie chcą z dwumiesięcznym dzieckiem w środku zimy tak podróżować Ale na Wielkanoc przyleca na pewno

A u mnie dzisiaj jest szaro i ponuro na dworze.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2013-12-13 o 12:27
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:27   #4295
Isselin
Wtajemniczenie
 
Avatar Isselin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: prosto z serca <3
Wiadomości: 2 387
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

pewnie niech tż posprząta
ja swojego ostatnio zagoniłam do mycia klatki schodowej

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
W Niemczech u siostry
W zeszlym roku święta też były u nich i w tym mieli oni przylecieć do nas, ale wtedy nikt jeszcze nie wiedział że moja siostrzenica się na świecie pojawi i nie chcą z dwumiesięcznym dzieckiem w środku zimy tak podróżować Ale na Wielkanoc przyleca na pewno
a no tak.. to macie taką małą kruszynkę w rodzinie
miałam Ci pisać, że bardzo podoba mi się Twój podpis
__________________
w niektórych miejscach
aż duszno od wspomnień.
...
ćwiczę charakter
Sexy Shape-42
biegam- 53km
Isselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:29   #4296
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
pewnie niech tż posprząta
ja swojego ostatnio zagoniłam do mycia klatki schodowej

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



a no tak.. to macie taką małą kruszynkę w rodzinie
miałam Ci pisać, że bardzo podoba mi się Twój podpis
A no mamy

Dziękuje, też mi się bardzo podoba i staram się brać go sobie do serca
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:48   #4297
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Cześć babsztyle moje kochane!

TŻ niedawno wyszedł do pracy, kopnął mnie w d dziś rano i pojechaliśmy z Z załatwiać co trzeba - to przed czym byłam tak pos.... wczoraj. I mam wszystkie świstki potrzebne do załatwienia sprawy, jeden muszę sobie sama jeszcze nagryzmolić..... Potem wsadzam to w kopertę, wysyłam gdzie trzeba i pozostaje czekać na pozytywne rozpatrzenie sprawy...... No ale wszystko co do mnie należało załatwiłam

No dobra, widzę, że pewne rozprężenie na wątku panuje, nic się żadnej nie chce, a we mnie wstąpiło trochę nowej energii..... Za 11 dni święta, nieważne czy wyjeżdżacie, czy nie, trzeba mieć w chałupie porządek.... Ja się biorę za ogarnianie kuchni, wywalanie przeterminowanych rzeczy i różnych śmieci co leżą, bo może się przydadzą, sprzątanie i mycie szafek, i robienie wielkiej listy zakupów żarciowych coby się przed samymi świętami nie denerwować, że czegoś w sklepie nie ma. Jedziemy na 2 Wigilie, ale też zamierzam coś tam zawieźć, a nie tylko obżerać Mamę i Teściową. Która ze mną???? Nie pisać, że nie macie własnej kuchni, te co z Rodzinką mieszkają, Mamie się jakaś pomoc należy!
To pozostaje nam trzymać kciuki

Ja sobie wypraszam! Moja mama siedzi drugi rok na zwolnieniu/urlopie, porządki zaczęła tydzień temu. Od 5 dni sprząta jeden pokój. Chciałabym jej pomóc, ale dla niej umycie podłogi czymś większym niż szczoteczka do zębów to niedbalstwo... Wkurza mnie to. Bo od miesiąca zawartość składzika wywalona jest do kuchni, ale "zaraz tam będzie porządek robiony". Od pół roku co ją zapytam co robi to sprząta a efekty są zerowe. Uf, musiałam się wygadać.

Za to w sobotę zaczniemy z tatą gotować (mama w kuchni ginie). No i ja będę robić wszystkie słodkości bo do tego się nikt w domy nie tyka
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 13:14   #4298
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość

a no to masz spokój z przygotowaniami świątecznymi ja najbardziej nie lubię jak ksiądz chodzi po kolędzie...
Nie musisz go wpuszczać


Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
ja co drugi dzień nosze koka no i po domu więc może faktycznie łądne włosy to kwestia koka
ipod zależy od generacji, ale używanego jakiejś niższej generacji znajdziesz za ok 300 zł spokojnie. ja serio mega byłam zadowolona z tego mojego z iphona też jestem, świetnie się na nim słucha muzyki, jakość jest jeszcze lepsza. Tylko FLACa nie odpalisz :/
kurcze to tak smutno trochę, nie chcecie choinki? Żadnego lepszego żarełka nie szykujecie sobie?

ja bym nie usnęła z mokrymi plus byłabym od razu chora pewnie
a czym Ci tak podpadli?
Też bym z mokrymi nie usnęła chyba miałabym ciarki całą noc
Muszę się porozglądać za tym sprzętem, ale to po kolejnej pensji

Niee, my ogólnie nieświąteczni żadnych choinek, ozdóbek itp. święty spokój jest. Jedzenie te co zwykle, tylko na wigilię jedziemy

Co do koka, to grunt żeby za mocno nie skręcić

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość

U mnie na mgr to samo było... i ocen mendy nie chciały przypisywać ale ja na moje poszłam tylko i wyłącznie dla papiera jak mam być szczera ogólnie magisterskie są bez sensu dla mnie, w pracy ich nie wymagają często,lepiej spożytkować ten czas na jakaś prace czy staż.
A Tobie jaka praca sie marzy najbardziej?
Dla mnie też magister jakiś bez sensu, taki dopełniacz jedynie. Ale muszę iść, jeśli nadal planuję zawód kuratora Dla papiera jak Ty no i git

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
a j nie potrafię sobie zrobić koka
dziś będę zamawiać olej kokosowy i ten który mi wczoraj poleciłaś
masakra z tym księdzem my jeszcze nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny i zawsze musimy wysłuchać kazania
ja wczoraj też żarłam czipsy i piłam piwo..




przemęczysz się i będziesz mieć z głowy.



ja nie mam jeszcze mgr mam samego licencjata, ale nie robię na chwilę obecną.. myślę nad jakąś podyplomówką. a jak uda mi się na stałe pracować w przedszkolu to i tak do awansu zawodowego będę musiała zrobić jakieś studia to sobie walnę mgr



a masz jakiś lepszy aparat? mogłabyś przecież robić jakieś sesje teraz jest takie modne wrzucanie profesjonalnych sesji na fb mój kuzyn skończył prawo i tak zaczynał przygodę z fotografią właśnie. A teraz ma swoje studio

dzień dobry
zamawiam te oleje i jeszcze zamówiłam sobie listonoszkę.
I w ogóle to mogłabym coś posprzątać w domu, ale chce mi się to
Kocham listonoszki

Uwaga, uwaga - zakupiłam Chanel no 5
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:23   #4299
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

ja spie z wlosami mokrymi czasami ale w wiekszosci zanim pojde spac to juz same wyschna


No i niedawno odkrylam ze wlosy nie lubia byc rozpuszczone na noc wiec na noc tez robie luznego koka


W ciagu dnia czy do pracy nosze rozpuszczone lub koka takze
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:02   #4300
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
To pozostaje nam trzymać kciuki

Ja sobie wypraszam! Moja mama siedzi drugi rok na zwolnieniu/urlopie, porządki zaczęła tydzień temu. Od 5 dni sprząta jeden pokój. Chciałabym jej pomóc, ale dla niej umycie podłogi czymś większym niż szczoteczka do zębów to niedbalstwo... Wkurza mnie to. Bo od miesiąca zawartość składzika wywalona jest do kuchni, ale "zaraz tam będzie porządek robiony". Od pół roku co ją zapytam co robi to sprząta a efekty są zerowe. Uf, musiałam się wygadać.

Za to w sobotę zaczniemy z tatą gotować (mama w kuchni ginie). No i ja będę robić wszystkie słodkości bo do tego się nikt w domy nie tyka
Może ma za dużo rzeczy i ginie w tym? Ja mojej dałam do przeczytania "Sztukę minimalizmu" - zażyczyła sobie własny egzemplarz na święta i powiem Wam, że normalnie jak jakaś sekta, twierdzi, że codziennie wyrzuca tyyyyyle rzeczy, że aż nie wiem czy chatę poznam jak przyjadę...

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość

Też bym z mokrymi nie usnęła chyba miałabym ciarki całą noc


Uwaga, uwaga - zakupiłam Chanel no 5
Ja z włosami mam tak samo, zresztą myję rano, więc to akurat nie problem.

Wow, gratki! Ile małe teraz kosztują?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:13   #4301
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Może ma za dużo rzeczy i ginie w tym? Ja mojej dałam do przeczytania "Sztukę minimalizmu" - zażyczyła sobie własny egzemplarz na święta i powiem Wam, że normalnie jak jakaś sekta, twierdzi, że codziennie wyrzuca tyyyyyle rzeczy, że aż nie wiem czy chatę poznam jak przyjadę...



Ja z włosami mam tak samo, zresztą myję rano, więc to akurat nie problem.

Wow, gratki! Ile małe teraz kosztują?
Ma zdecydowanie za dużo rzeczy, ale "mogą się przydać" Nijak nie jestem tego w stanie przeskoczyć
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 14:35   #4302
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Ma zdecydowanie za dużo rzeczy, ale "mogą się przydać" Nijak nie jestem tego w stanie przeskoczyć
Moja mówiła tak samo, aż przeczytała :conf used:
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 22:22   #4303
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Hejka

Napieklam nowych pierniczkow i lepsze nawet wyszły jtych juz nie lukruje chyba. Każdemu bez lukru najbadziej smakują no i dietetyczniej.
Byłam dzisiaj w SH i kupiłam 2 sukienki i taki mega ciepły długi sweter + sweter na prezent dla mamy jeszcze z metka ahh kocham SH

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
3 lata po skończeniu pierwszych studiów? Jakakolwiek
A tak poważnie: najbardziej to marzy mi się praca jako fotograf (ślubny/dziecięcy/ciążowy/portretowy może również jedzeniowy bo niektóre zdjęcia to małe dzieła sztuki). Ale do tego to daleka droga. A jak nie to może jakieś muzeum. Lubię pracować z ludźmi.
No to warto spełniać marzenia, załóż na fb "Tallan photography" i pizyskuj klientów

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
a j nie potrafię sobie zrobić koka
dziś będę zamawiać olej kokosowy i ten który mi wczoraj poleciłaś
masakra z tym księdzem my jeszcze nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny i zawsze musimy wysłuchać kazania
ja wczoraj też żarłam czipsy i piłam piwo..




przemęczysz się i będziesz mieć z głowy.



ja nie mam jeszcze mgr mam samego licencjata, ale nie robię na chwilę obecną.. myślę nad jakąś podyplomówką. a jak uda mi się na stałe pracować w przedszkolu to i tak do awansu zawodowego będę musiała zrobić jakieś studia to sobie walnę mgr



a masz jakiś lepszy aparat? mogłabyś przecież robić jakieś sesje teraz jest takie modne wrzucanie profesjonalnych sesji na fb mój kuzyn skończył prawo i tak zaczynał przygodę z fotografią właśnie. A teraz ma swoje studio

dzień dobry
zamawiam te oleje i jeszcze zamówiłam sobie listonoszkę.
I w ogóle to mogłabym coś posprzątać w domu, ale chce mi się to
Ja mam kilka sposobów na koka, po domu i czasem do spania noszę takiego szybkiego małego z po prostu skręconych spiętych włosów a "na wyjścia" używam wypełniaczy, mam dwa - jeden taki donat s drugi taki pasek z drutami z dziura po środku :Brzydal:
Z kościelnym ślubem tyle roboty jest cywilny 80 zł i z głowy.
A z której stronki zamówiłaś?
Co do okładek to wyrzucę jak skończę


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ja spie z wlosami mokrymi czasami ale w wiekszosci zanim pojde spac to juz same wyschna


No i niedawno odkrylam ze wlosy nie lubia byc rozpuszczone na noc wiec na noc tez robie luznego koka


W ciagu dnia czy do pracy nosze rozpuszczone lub koka takze
Ja wole warkocz robić na noc, ale jak nakładam olej to koczek musi być


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 07:50   #4304
Isselin
Wtajemniczenie
 
Avatar Isselin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: prosto z serca <3
Wiadomości: 2 387
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

nada jakie zakupki ja nigdy nic jeszcze nie znalazłam w SH
a co to te wypełniacze do koka? wybacz, ale ja nie ogarniam tematu w ogóle
zamówiłam z allegro..

a mi wczoraj przyszło żelazko dla babci.. ona używa takiego wiecie mega starego co prawda już nie na "dusze" jak to się mówiło bo ma elektryczne ale ono ma z 40 lat i jej zaczyna szwankować.. a jest sama i ma ciężko z pieniędzmi więc z baratem postanowiliśmy zrobić jej niespodziankę. Już nie mogę się doczekać jak jej to damy
w ogóle moja babcia ma lodówkę ruską która ma 50 lat a teraz robią takie sprzęty, że chodzi to tylko do gwarancji..

a jaki miałam pechowy 13sty..

dzień dobry
__________________
w niektórych miejscach
aż duszno od wspomnień.
...
ćwiczę charakter
Sexy Shape-42
biegam- 53km

Edytowane przez Isselin
Czas edycji: 2013-12-14 o 08:39
Isselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:04   #4305
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

hej, mozna sie do Was dolaczyc? ;>
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:39   #4306
Isselin
Wtajemniczenie
 
Avatar Isselin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: prosto z serca <3
Wiadomości: 2 387
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
hej, mozna sie do Was dolaczyc? ;>
pewnie, witaj
__________________
w niektórych miejscach
aż duszno od wspomnień.
...
ćwiczę charakter
Sexy Shape-42
biegam- 53km
Isselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 09:41   #4307
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Witam się z The Knife, sąsiedzi to mnie chyba zabiją, basik taki miodzio, głośność taka piękna że aż ten głośnik pachnie tak się rozgrzał.

Jeśli chcecie mieć wypasione głośniki za 90 zł to pytać

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja z włosami mam tak samo, zresztą myję rano, więc to akurat nie problem.

Wow, gratki! Ile małe teraz kosztują?
Ja rano nie myję, na zimne powietrze to nie bardzo

420 w Douglasie za 50 ml. W Sephorze jakoś 450. 100ml to 599 zł. (perfumowane) Toaletowa za chyba 355 Wzięłam 50 ml za 420, mogłabym żałować wydać na raz 600 zł

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka sposobów na koka, po domu i czasem do spania noszę takiego szybkiego małego z po prostu skręconych spiętych włosów a "na wyjścia" używam wypełniaczy, mam dwa - jeden taki donat s drugi taki pasek z drutami z dziura po środku :Brzydal:
Z kościelnym ślubem tyle roboty jest cywilny 80 zł i z głowy.
A z której stronki zamówiłaś?
Co do okładek to wyrzucę jak skończę
Ja właśnie cały czas noszę ten na ,,wyjścia'' innego nie potrafię, np. takiej ,,buły'' na czubku, a szkoda, bo fajnie to wygląda, nie wiem tylko czy włosów nie mam za długich na takie coś, albo nie umiem

Ja skręcam sobie włosy, najczęściej w kuliste odango jak w Sailor Moon miały i to spinam klamrą i tak fajnie odstaje.


Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
hej, mozna sie do Was dolaczyc? ;>
Witamy
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:45   #4308
Isselin
Wtajemniczenie
 
Avatar Isselin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: prosto z serca <3
Wiadomości: 2 387
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

hej Anna
czyli szalejesz od rana?
jejku jakie drogie.. ja perfumy kupuję na allegro i zawsze biorę testery bo taniej
__________________
w niektórych miejscach
aż duszno od wspomnień.
...
ćwiczę charakter
Sexy Shape-42
biegam- 53km
Isselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:57   #4309
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Nom, zmęczona po robocie byłam i ta muzyka strasznie pobudza

Haha, póki co mogę sobie pozwolić mieszkam z rodzicami, coś tam dorabiam, studiuję dziennie, chodzę na piechotę, więc i tak nie wydają na mnie za dużo. Mam z nimi dobry kontakt i chyba nigdy się z domu nie wyniosę

A masz jakichś sprawdzonych Sprzedających?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 11:23   #4310
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
nada jakie zakupki ja nigdy nic jeszcze nie znalazłam w SH
a co to te wypełniacze do koka? wybacz, ale ja nie ogarniam tematu w ogóle
zamówiłam z allegro..

a mi wczoraj przyszło żelazko dla babci.. ona używa takiego wiecie mega starego co prawda już nie na "dusze" jak to się mówiło bo ma elektryczne ale ono ma z 40 lat i jej zaczyna szwankować.. a jest sama i ma ciężko z pieniędzmi więc z baratem postanowiliśmy zrobić jej niespodziankę. Już nie mogę się doczekać jak jej to damy
w ogóle moja babcia ma lodówkę ruską która ma 50 lat a teraz robią takie sprzęty, że chodzi to tylko do gwarancji..

a jaki miałam pechowy 13sty..

dzień dobry
Ja używam takiego wypełniacza jak na dole.
Co Ci 13 zrobił?

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
hej, mozna sie do Was dolaczyc? ;>
Pewnie, witamy

Moi sąsiedzi znowu po północy zaczęli imprezę, a o 7 ruszyła budowa Jestem pełna podziwu- co wyjrzałam w ciągu tygodnia przez okno lub przechodziłam obok to panowie stali/siedzieli/odpoczywali, a w sobotę rzucili się do pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 96d463cae973990c.jpg (34,0 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Tallan
Czas edycji: 2013-12-14 o 11:27
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:49   #4311
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Hejka

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
nada jakie zakupki ja nigdy nic jeszcze nie znalazłam w SH
a co to te wypełniacze do koka? wybacz, ale ja nie ogarniam tematu w ogóle
zamówiłam z allegro..

a mi wczoraj przyszło żelazko dla babci.. ona używa takiego wiecie mega starego co prawda już nie na "dusze" jak to się mówiło bo ma elektryczne ale ono ma z 40 lat i jej zaczyna szwankować.. a jest sama i ma ciężko z pieniędzmi więc z baratem postanowiliśmy zrobić jej niespodziankę. Już nie mogę się doczekać jak jej to damy
w ogóle moja babcia ma lodówkę ruską która ma 50 lat a teraz robią takie sprzęty, że chodzi to tylko do gwarancji..

a jaki miałam pechowy 13sty..

dzień dobry
Ja używam takiego jak Tallan wrzucila i takiego - https://www.google.pl/search?q=wype%...&client=safari

Ale ten dziurawy lepszy.

Moze nie trafiłaś na dobre SH, ja mam swoje sprawdzone

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Witam się z The Knife, sąsiedzi to mnie chyba zabiją, basik taki miodzio, głośność taka piękna że aż ten głośnik pachnie tak się rozgrzał.

Jeśli chcecie mieć wypasione głośniki za 90 zł to pytać



Ja rano nie myję, na zimne powietrze to nie bardzo

420 w Douglasie za 50 ml. W Sephorze jakoś 450. 100ml to 599 zł. (perfumowane) Toaletowa za chyba 355 Wzięłam 50 ml za 420, mogłabym żałować wydać na raz 600 zł



Ja właśnie cały czas noszę ten na ,,wyjścia'' innego nie potrafię, np. takiej ,,buły'' na czubku, a szkoda, bo fajnie to wygląda, nie wiem tylko czy włosów nie mam za długich na takie coś, albo nie umiem

Ja skręcam sobie włosy, najczęściej w kuliste odango jak w Sailor Moon miały i to spinam klamrą i tak fajnie odstaje.




Witamy
O kurcze ale kwota, szkoda by mi było tyle wydać, no chyba ze zarabialabym z 8000 miesięcznie :p

No jak na pewno nie masz, jest fajna metoda, tapiruje sie wlosy i upina. Wtedy jest taki bardziej "messy" wyślę Ci link z yt jak będę w domu

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
hej Anna
czyli szalejesz od rana?
jejku jakie drogie.. ja perfumy kupuję na allegro i zawsze biorę testery bo taniej
Ja ostanio kupuje próbki teraz używam chanell Chance świetny zapach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.b
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:52   #4312
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

to ciesze sie bardzo
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:54   #4313
Isselin
Wtajemniczenie
 
Avatar Isselin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: prosto z serca <3
Wiadomości: 2 387
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Nom, zmęczona po robocie byłam i ta muzyka strasznie pobudza

Haha, póki co mogę sobie pozwolić mieszkam z rodzicami, coś tam dorabiam, studiuję dziennie, chodzę na piechotę, więc i tak nie wydają na mnie za dużo. Mam z nimi dobry kontakt i chyba nigdy się z domu nie wyniosę

A masz jakichś sprawdzonych Sprzedających?
to masz tak jak mój Tż też go muzyka pobudza a ja zaś nie lubię hałasu
no pewnie jak tylko możesz to kupuj wiesz co ja zazwyczaj kupuję u tych co mają dużo sprzedanych rzeczy.. i jeśli chodzi o perfumy to nie trafił mi się żaden bubel.. w ogóle ja prawie wszystko przez allegro zamawiam nawet żwirek dla kota

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Ja używam takiego wypełniacza jak na dole.
Co Ci 13 zrobił?
Moi sąsiedzi znowu po północy zaczęli imprezę, a o 7 ruszyła budowa Jestem pełna podziwu- co wyjrzałam w ciągu tygodnia przez okno lub przechodziłam obok to panowie stali/siedzieli/odpoczywali, a w sobotę rzucili się do pracy
o dzięki Tallan ja to widziałam w sklepie i nie wiedziałam co czego to służy
ojej biedna to chyba się nie wyspałaś co..?
a 13sty co mi zrobił..? kot zrzucił i rozbił mi świecznik (nowy), zrzucił mi telefon tak, że baterii szukałam 30 minut.. mój synek upuścił tableta, później rozbił mi mój ukochany kubek do kawy a na koniec bawił się taką zabawką ze sznurkiem i uciął mi tym sznurkiem gałązkę storczyka a tam miałam najwięcej kwiatów

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka



Ja używam takiego jak Tallan wrzucila i takiego - https://www.google.pl/search?q=wype%...&client=safari

Ale ten dziurawy lepszy.

Moze nie trafiłaś na dobre SH, ja mam swoje sprawdzone
Ja ostanio kupuje próbki teraz używam chanell Chance świetny zapach
dzięki wielkie
nie wiem może ja szukać nie potrafię
o uwielbiam ten zapach
__________________
w niektórych miejscach
aż duszno od wspomnień.
...
ćwiczę charakter
Sexy Shape-42
biegam- 53km
Isselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:11   #4314
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Jak znam życie jakbym kupiła całą buteleczkę szybko by mi się znudziła ja mam taką próbeczkę

o kurcze, to faktycznie pechowy dzień i kot rozrabiaka. ale już po, następny za rok
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:31   #4315
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
to masz tak jak mój Tż też go muzyka pobudza a ja zaś nie lubię hałasu
no pewnie jak tylko możesz to kupuj wiesz co ja zazwyczaj kupuję u tych co mają dużo sprzedanych rzeczy.. i jeśli chodzi o perfumy to nie trafił mi się żaden bubel.. w ogóle ja prawie wszystko przez allegro zamawiam nawet żwirek dla kota



o dzięki Tallan ja to widziałam w sklepie i nie wiedziałam co czego to służy
ojej biedna to chyba się nie wyspałaś co..?
a 13sty co mi zrobił..? kot zrzucił i rozbił mi świecznik (nowy), zrzucił mi telefon tak, że baterii szukałam 30 minut.. mój synek upuścił tableta, później rozbił mi mój ukochany kubek do kawy a na koniec bawił się taką zabawką ze sznurkiem i uciął mi tym sznurkiem gałązkę storczyka a tam miałam najwięcej kwiatów



dzięki wielkie
nie wiem może ja szukać nie potrafię
o uwielbiam ten zapach
Dla mnie to urządzenie było genialne szczególnie jak miałam krótsze włosy. Takie do łopatek. Teraz mam do pasa i nie potrafię ich sobie sama nawinąć.

To rzeczywiście pechowo. Ale może narozrabiali wczoraj za cały rok?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
to ciesze sie bardzo
A napiszesz nam kilka słów o sobie? No i oczywiście co lubisz czytać
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:36   #4316
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Charlotte - witaj

Padam na pysk - w pracy młyn bo ludzie na prezenty zamawiają, do tego dziś odrabialiśmy Wigilię, a za tydzień będziemy odrabiac 27 grudnia a przecież trzeba na święta sprzątnac, resztę prezentów kupic no i przygotowac się na przyjście gości na drugi dzień świąt - przeraża mnie to i nie mam pomysłu co przygotowac na przyjęcie

ja też mam długie włosy, używam maski VAX - jak dla mnie jest świetna i włosy mimo częstego malowania wyglądają dobrze - śpię głównie w luźnym warkoczu, w koku chyba bym nie dała rady

ja nigdy nie miałam perfum tak drogich

a piątek 13 i u mnie pokazał swoje oblicze, może nie aż tak jak u Isallin, ale jednak
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:47   #4317
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Jestem w klasie maturalnej, w przyszlym roku mam zamiar wyjechac na studia do Warszawy Czytam wszystko co wpadnie mi w ręce, byle po angielsku, nie lubie tlumaczen.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:16   #4318
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Hej właśnie zaczynam sprzątać, bo mam taki chlew że szok

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
O kurcze ale kwota, szkoda by mi było tyle wydać, no chyba ze zarabialabym z 8000 miesięcznie :p

No jak na pewno nie masz, jest fajna metoda, tapiruje sie wlosy i upina. Wtedy jest taki bardziej "messy" wyślę Ci link z yt jak będę w domu

Ja ostanio kupuje próbki teraz używam chanell Chance świetny zapach
Też bym chciała tyle zarabiać ale kupiłam, bo co mi zależy, czaiłam się na nie od dłuższego czasu w sumie masz teraz dużo poważniejsze wydatki

Oo to poproszę i może jakieś inne fajne filmiki z kokami.


Cytat:
Napisane przez Isselin Pokaż wiadomość
to masz tak jak mój Tż też go muzyka pobudza a ja zaś nie lubię hałasu
no pewnie jak tylko możesz to kupuj wiesz co ja zazwyczaj kupuję u tych co mają dużo sprzedanych rzeczy.. i jeśli chodzi o perfumy to nie trafił mi się żaden bubel.. w ogóle ja prawie wszystko przez allegro zamawiam nawet żwirek dla kota

a 13sty co mi zrobił..? kot zrzucił i rozbił mi świecznik (nowy), zrzucił mi telefon tak, że baterii szukałam 30 minut.. mój synek upuścił tableta, później rozbił mi mój ukochany kubek do kawy a na koniec bawił się taką zabawką ze sznurkiem i uciął mi tym sznurkiem gałązkę storczyka a tam miałam najwięcej kwiatów
Ja kupowałam na All perfumy Victorii Secret's i też nigdy się nie nacięłam ja jakoś tak średnio przez neta - chyba że coś nie jest dostępne w Polsce lub inne pierdółki.

Kurdę, rzeczywiście pech

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Dla mnie to urządzenie było genialne szczególnie jak miałam krótsze włosy. Takie do łopatek. Teraz mam do pasa i nie potrafię ich sobie sama nawinąć.
High five
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:29   #4319
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

ja koka robie z tym wypelniaczem i jestem zadowolona
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:04   #4320
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. III

Hejka

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Dla mnie to urządzenie było genialne szczególnie jak miałam krótsze włosy. Takie do łopatek. Teraz mam do pasa i nie potrafię ich sobie sama nawinąć.

To rzeczywiście pechowo. Ale może narozrabiali wczoraj za cały rok?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



A napiszesz nam kilka słów o sobie? No i oczywiście co lubisz czytać
O to masz długie włoski

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Charlotte - witaj

Padam na pysk - w pracy młyn bo ludzie na prezenty zamawiają, do tego dziś odrabialiśmy Wigilię, a za tydzień będziemy odrabiac 27 grudnia a przecież trzeba na święta sprzątnac, resztę prezentów kupic no i przygotowac się na przyjście gości na drugi dzień świąt - przeraża mnie to i nie mam pomysłu co przygotowac na przyjęcie

ja też mam długie włosy, używam maski VAX - jak dla mnie jest świetna i włosy mimo częstego malowania wyglądają dobrze - śpię głównie w luźnym warkoczu, w koku chyba bym nie dała rady

ja nigdy nie miałam perfum tak drogich

a piątek 13 i u mnie pokazał swoje oblicze, może nie aż tak jak u Isallin, ale jednak
Ja musze sie za pierogi w końcu wziąć.
Wax jest dobry, tez używałam. Tylko drażnią mnie pojemniczki. Tak samo Kallos, ale na Allegro widziałam takie nakrętki z dozownikiem.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Hej właśnie zaczynam sprzątać, bo mam taki chlew że szok



Też bym chciała tyle zarabiać ale kupiłam, bo co mi zależy, czaiłam się na nie od dłuższego czasu w sumie masz teraz dużo poważniejsze wydatki

Oo to poproszę i może jakieś inne fajne filmiki z kokami.




Ja kupowałam na All perfumy Victorii Secret's i też nigdy się nie nacięłam ja jakoś tak średnio przez neta - chyba że coś nie jest dostępne w Polsce lub inne pierdółki.

Kurdę, rzeczywiście pech



High five
No jasne, jak Ci sie marzy i masz kasę to kupuj
I jak? Pokój lśni? :p
Postaram sie dzisiaj znaleźć i przesłać.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ja koka robie z tym wypelniaczem i jestem zadowolona
Ja dzisiaj mam z takim


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-07 16:14:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.