Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ ! - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 19:23   #3691
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
bleedingsun dziękuję za podpowiedź tak będę robiła

KeepSmile98 witaj
Jedz ich jak najwięcej, szczególnie tych zielonych
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 20:48   #3692
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Witajcie
to i ja tutaj dołączam postanowiłam zawalczyć o siebie. A co!
od października zaczęłam biegać 2 razy w tygodniu, ale przez mrozy musiałam z tego zrezygnować (nie mam wdzianka zimowego). Pewnie bym przesiedziała zimę, ale jeden komentarz mojego faceta podziałał jak najlepszy motywator. Kiedy się przebierałam, stwierdził, że chyba mam ładniejszy tyłek przez to bieganie DD nooo to skoro tylko przez bieganie taki efekt zauważalny, nie mogłam tego zaprzepaścić
zaczęłam od pilatesu, ale jakoś tak nie czułam się zmęczona
poźniej była Chodakowska, ale strasznie mi sie dłużyły te ćwiczenia, jakieś nudne są.
i w końcu trafiłam! na FitnessBlender. od poniedziałku zaczęłam ich 8-tygodniowy trening i po pierwszym tygodniu jestem zachwycona to jest to nie przynudzają motywującymi mowami, nie stękają, czysty konkret. nie mogę się doczekać poniedziałku i kolejnych ćwiczeń.
także będę walczyć nadal! mam nadzieje, że nie minie mi zapał ;] chyba pokochałam ruszanie się
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 23:41   #3693
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Przepraszam, ze pozwole sie wtracic ... Mowa o wznosach nog w lezeniu? Jezeli tak to moim zdaniem jest zupelnie przeciwnie niz tutaj piszecie. Wznosy nog sa dobre, jezeli wykonywane sa na drazku lub urzadzeniu do unoszenia nog w zwisie, ewentualnie na skosnej laweczce. Natomiast nigdy w lezeniu plaskim! Chyba ze bedzie to niezupelnie "unoszenie" tylko cos co nazywa sie odwrotnymi brzuszkami, ale wtedy nogi nie sa wyprostowane i jest to nieco inne cwiczenie. Wazne jest zeby wiedziec dokladnie co robic, bo lezac na plasko i unoszac nogi wyprostowane mozna sobie baaaaaardzo obciazyc odcinek ledzwiowy.

U mnie dzisiaj mimo okrutnych zakwasow zrobiony kolejny dzien Shreda, abs z mel B i tabata na skakance
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:41   #3694
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Trochę o was zapomniałam, wybaczcie. Ale dalej ćwiczę Na razie byłam na 8 zajęciach, staram się chodzić 3 razy w tygodniu, 2 razy tylko odpuściłam, bo raz mnie głowa bolała, a wczoraj miałam mega kaca
Ale powiem wam, że już widać efekty Ostatnio chłop mi masował plecy, wychodzi potem umyć ręce, ja podnoszę się z łózka, a ten tak na mnie patrzy i mówi, że mi mięśnie na brzuchu widać Nie powiem, podbudowało mnie to.
W środę na tabacie ćwiczyliśmy brzuch 10min, w tym 8min bez żadnej przerwy- o dziwo zakwasów brak, za to widzę, że brzuch lepiej wygląda, i jak napnę mięśnie to faktycznie u góry widać delikatny zarys
Od przyszłego tygodnia chcę chodzić na zmianę, raz fitness, następnego dnia siłownia/cardio. Teraz przed fitnesem robię 6km na rowerku, bo nie mam czasu przed zajęciami na więcej, ale to zawsze coś na rozgrzewkę.

Ogólnie pozytywnie
no kochana, jestem z Ciebie dumna klask i:
Już się bałam że zaprzestałaś ćwiczonek a tu proszę, z leniwca nie masz nic oby tak dalej

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

ja oczywiście stały schemat ćwiczeń, chociaż akurat wczoraj był deczko zaburzony... zrobiłam samego ZWOWa bo miałam dwie imprezy najpierw kulig a później domówkę

dzisiaj za to sobie odbiłam: był ZWOW, było 40 przysiadów, był stepper 30 min i była A6W (kolejny dzień) z czego jestem najbardziej dumna bo brzusio pracuje bez żadnego problemu i pomyśleć że nie tak dawno nie było mowy żeby udało mi się obie nóżki unieść do góry z leżenia heh a co dopiero mówiąc o programie jakimkolwiek na brzuch heh 25 stycznia minęło siedem miesięcy od operacji a ćwiczę od października ale bez brzuszków aż do piątku i szczerze mówiąc nie wiem czy to długo czy nie na powrót mięśni do funkcjonalności ale i tak jestem szczęśliwa że daje radę a ja z natury cykor jestem heh

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

witajcie nowe dziewczynki w naszym gronie
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:25   #3695
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Witajcie dziewczeta, przyjmiecie mnie? za pol roku biore slub, nie chce wygladac na nim jak pulpet, a szczerze mowiac ciezko mi sie wziac za siebie, jakos nie mam sily dajcie mi kopniaka na zaped

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

a dodam, mam juz prawie 20 kilo nadwagi

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:28   #3696
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

witajcie wszystkie nowe dziewczyny

mysza proszę to na początek
ja startowałam w listopadzie z 19 kg nadwagi, teraz zostało mi 14 kg i walczę, więc razem damy radę


a co do wznosów - ja się nie znam zupełnie na tym, co jest dobre a co złe, zaczęłam się ćwiczeniami interesować dopiero pod koniec października. Robię tak, żeby mnie nie bolało, a jeśli boli, to zaprzestaję danych ćwiczeń.

andziasi działasz kobietko jak petarda
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 05:50   #3697
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Vacui dzieki to wspaniale ze udalo Ci sie zrzucic juz 5 kilogramow, jak to zrobilas? stosujesz jakas diete razem z cwiczeniami?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 06:19   #3698
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
andziasi działasz kobietko jak petarda
heh dziękuję
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:58   #3699
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

mysza z dietą mam właśnie największy problem... ćwiczę 4 razy w tygodniu po pół godziny treningu plus rozgrzewka i porządne rozciąganie daje razem prawie godzinę.
Udało mi się ograniczyć słodycze i w tygodniu jem je tylko raz, nie siedem jak poprzednio Problem mam z tym, że wracam z pracy po 20-tej i wtedy jem kolację, bo wcześniej między 14-tą z 20-tą nie jestem w stanie nic zjeść bo nie mam kiedy. Walczę ze sobą i staram się jeść jogurty, ale nie zawsze wychodzi.
Wierzę, że jeśli nie będę się katowała, a będę chudła powoli ale z głową, to efekt się utrzyma.

Dziś już po treningu , trochę krótszym niestety bo czas mnie goni. Dajcie kopa dziewczyny, żebym wieczorem weszła na orbitrek jeszcze
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:51   #3700
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Vacui ja tez mam z dieta problem bo pracuje na zmiany, wiec posilki jem wroznych porach, przerwe w pracy na posilek tez mam roznie, i badz tu czlowieku madry...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:18   #3701
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
no kochana, jestem z Ciebie dumna klask i:
Już się bałam że zaprzestałaś ćwiczonek a tu proszę, z leniwca nie masz nic oby tak dalej

Powiem ci, że ostatnio byłam w środę na fitnesie, a w piątek, jak nie poszłam, to już mi tęskno było. Wkręcam się w to. Oczami wyobraźni już widzę te swoje szczupłe, umięśnione ciało Zaraz lecę na 15-20min rowerek i zumbę.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 19:17   #3702
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość

Powiem ci, że ostatnio byłam w środę na fitnesie, a w piątek, jak nie poszłam, to już mi tęskno było. Wkręcam się w to. Oczami wyobraźni już widzę te swoje szczupłe, umięśnione ciało Zaraz lecę na 15-20min rowerek i zumbę.
genialna motywacja
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 23:21   #3703
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze pozwole sie wtracic ... Mowa o wznosach nog w lezeniu? Jezeli tak to moim zdaniem jest zupelnie przeciwnie niz tutaj piszecie. Wznosy nog sa dobre, jezeli wykonywane sa na drazku lub urzadzeniu do unoszenia nog w zwisie, ewentualnie na skosnej laweczce. Natomiast nigdy w lezeniu plaskim! Chyba ze bedzie to niezupelnie "unoszenie" tylko cos co nazywa sie odwrotnymi brzuszkami, ale wtedy nogi nie sa wyprostowane i jest to nieco inne cwiczenie. Wazne jest zeby wiedziec dokladnie co robic, bo lezac na plasko i unoszac nogi wyprostowane mozna sobie baaaaaardzo obciazyc odcinek ledzwiowy.

U mnie dzisiaj mimo okrutnych zakwasow zrobiony kolejny dzien Shreda, abs z mel B i tabata na skakance
No to teraz mnie kuleżanko zmartwiłaś.. Bo ja czasem robię takie ćwiczenia, z tym, że odcinek lędźwiowy mam cały czas na przyklejony do podłogi i wtedy czuję, że tylko brzuch pracuje. A jak zaczyna mi się od tej podłogi odrywać, to kończę ćwiczenie. Teraz jestem zmieszana, robić dalej, czy nie

Ja również witam nowe dziewczyny!! Jest luty, do lata trochę jeszcze zostało, a dla mnie największą motywacją są właśnie wpisy na wizażu.

Mysza007 do roboty!! Pokonaj lenia i ćwicz z nami
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:11   #3704
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość

Powiem ci, że ostatnio byłam w środę na fitnesie, a w piątek, jak nie poszłam, to już mi tęskno było. Wkręcam się w to. Oczami wyobraźni już widzę te swoje szczupłe, umięśnione ciało Zaraz lecę na 15-20min rowerek i zumbę.
w takim razie witaj w NAŁOGU ćwiczeń klask i:

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

ja wczoraj nie poćwiczyłam była sam basen z sauną. Najgorsze że przerwałam A6W i dzisiaj muszę zacząć od pierwszego dnia na szczęście tylko trzy dni za mną A dzisiaj mam mieć już moją ukochaną bieżnię no chyba że znowu coś małżonkowi wypadnie i nie przywiezie jej.

Nie wiem czy nie powinnam jednak diety jakiejś zacząć bo moja waga nadal w miejscu stoi Co prawda wiem że mięśnie więcej ważą niż tłuszcz ale wkurza mnie to... żeby choć 1 kg ubyło No może jeszcze ta bieżnia mi pomoże w tym moim tłuszczyku bo mnie wkurza bardzo.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:44   #3705
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczeta, przyjmiecie mnie? za pol roku biore slub, nie chce wygladac na nim jak pulpet, a szczerze mowiac ciezko mi sie wziac za siebie, jakos nie mam sily dajcie mi kopniaka na zaped
Witamy!!!
Dasz radę! Ćwiczenia ,dieta i będzie dobrze !
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 11:44   #3706
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
No to teraz mnie kuleżanko zmartwiłaś.. Bo ja czasem robię takie ćwiczenia, z tym, że odcinek lędźwiowy mam cały czas na przyklejony do podłogi i wtedy czuję, że tylko brzuch pracuje. A jak zaczyna mi się od tej podłogi odrywać, to kończę ćwiczenie. Teraz jestem zmieszana, robić dalej, czy nie

Ja również witam nowe dziewczyny!! Jest luty, do lata trochę jeszcze zostało, a dla mnie największą motywacją są właśnie wpisy na wizażu.

Mysza007 do roboty!! Pokonaj lenia i ćwicz z nami
Teoretycznie jezeli naprawde masz przyklejony ten odcinek ledzwiowy to powinno byc wszystko ok Jednak czesto gdy miesnie brzucha sa jeszcze slabe, czyli przyjmijmy ktos zaczyna dopiero cwiczyc, to te miesnie nie daja sobie po prostu rady, unoszenie wyprostowanych nog naprawde moooocno angazuje miesnie, wtedy ten odcinek sie wygina no i konczy sie to bolami plecow. Ale raczej mimo wszystko wydaje mi sie ze bezpieczniej cwiczyc te inne cwiczenia ktore rowniez ladnie trenuja brzuch a nie sa tak niebezpieczne. Niestety nie majac instuktora ktory nas pilnuje latwo o bledy. A lepiej "safe than sorry"
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:03   #3707
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
A dzisiaj mam mieć już moją ukochaną bieżnię no chyba że znowu coś małżonkowi wypadnie i nie przywiezie jej.
NO I WYPADŁO MU gdyby nie była taka ciężka to sama bym po nią pojechała
ale ale... wpadłam na genialny pomysł poproszę najprzystojniejszego kolegę żeby mi w tym pomógł a najlepiej zadzwonię do niego przy małżonku bo już sił mi brak

Dzisiaj był Nording przez 1,5 h i to w extremalnych warunkach hehe praktycznie ślizgiem szłyśmy no i zrobiłam ZWOW 53 a później A6W ale stwierdziłam że kontynuuję tylko cofnę się do tyłu o jeden dzień także w sumie ponad 2 h mi zeszło
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:38   #3708
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
genialna motywacja
Ważne, żeby działała
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:32   #3709
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
NO I WYPADŁO MU gdyby nie była taka ciężka to sama bym po nią pojechała
ale ale... wpadłam na genialny pomysł poproszę najprzystojniejszego kolegę żeby mi w tym pomógł a najlepiej zadzwonię do niego przy małżonku bo już sił mi brak

Dzisiaj był Nording przez 1,5 h i to w extremalnych warunkach hehe praktycznie ślizgiem szłyśmy no i zrobiłam ZWOW 53 a później A6W ale stwierdziłam że kontynuuję tylko cofnę się do tyłu o jeden dzień także w sumie ponad 2 h mi zeszło
Nic tak faceta nie motywuje jak wizja tego ze ktos zastapi go w meskich pracach

Hej wszystkim Wczoraj byl dzien przerwy i po tym jednym dniu dzis duzo gorzej
Ale zrobione mimo zadyszki :P

30Day Shred
8min ABS
Tabata ze skakanka
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 19:39   #3710
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

andziasi jestem ciekawa czy na męża cos zadziała na mojego nic nie działa absolutnie, zepsute krzesła naprawiał nam przyjaciel.... mój mąż ma taktykę: poczekajmy do jutra może się naprawi i stosuje ją do wszystkiego

jestem w tym tygodniu po 4 treningach już a mamy środę. Trochę jestem fizycznie wyzuta, chyba jutro mała regeneracja
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 20:29   #3711
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Vacui, chyba nie zadziała nic na niego nie wiem może sąsiada poproszę bo może że nie znajomy to bardziej zadziała no masakra z tymi chłopami ehhh

ale najważniejsze że dziś znowu 1,5h NW + ZWOW 53 + A6W w sumie ponad 2h wyszło... a teraz... jest euforia uwielbiam a dziewczyny mi mówią że to już jest nałóg ale przynajmniej taki zdrowy ten nałóg hehe
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 20:51   #3712
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

dziewczyny mam takie pytanie, co zrobic jesli po cwiczeniach zle sie czuje, a dokladnie jestem bardzo slaba i mam nudnosci? zdarzalo mi sie cos takiego, nawet jak mialam kilka dni przerwy na regeneracje i potem powrot do cwiczen, nawet nieco lzejszych

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 21:36   #3713
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

mysza znalazłam info, że może to być spowodowane zbyt intensywnymi ćwiczeniami, tym że jesz tuż przed treningiem lub zbyt niska kalorycznością posiłków w stosunku do ćwiczeń

ale piszę to jako totalna amatorka... moze powinnaś poszukać odpowiedzi u lekarza?
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:34   #3714
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
mysza znalazłam info, że może to być spowodowane zbyt intensywnymi ćwiczeniami, tym że jesz tuż przed treningiem lub zbyt niska kalorycznością posiłków w stosunku do ćwiczeń

ale piszę to jako totalna amatorka... moze powinnaś poszukać odpowiedzi u lekarza?
Vacui rację ma
A tak serio to sama miałam kiedyś podobny problem i wiem że było to spowodowane bardzo intensywnym treningiem Na szczęście szybko minęło i mogłam dalej trenować na tym samym poziomie Nawet niektórzy mówią że jeśli nie masz nudności po treningu Tabaty czy interwałach to były źle wykonane (w co ja nie wieżę bo wydaje mi się że to zależy raczej od stopnia wytrenowania danej osoby)

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

kurde dziewuszki... nic a nic nie chudnę no Power do ćwiczeń jest zaparcie też deczko mięśnie prześwitują ale tłuszcz się nie pali
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 19:30   #3715
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość



kurde dziewuszki... nic a nic nie chudnę no Power do ćwiczeń jest zaparcie też deczko mięśnie prześwitują ale tłuszcz się nie pali
mam tak samo, waga nie chce schodzić w ogóle, już robię to co można najgorszego czyli włażę na wagę obsesyjnie rano w południe i wieczorem
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 20:41   #3716
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
mam tak samo, waga nie chce schodzić w ogóle, już robię to co można najgorszego czyli włażę na wagę obsesyjnie rano w południe i wieczorem
Myślałam że ze mną jest coś nie tak ale widzę że nie jestem sama w tej kwesti.
bardzo mnie to martwi że ta waga mi nie leci tym bardziej że jestem szczupła tylko delikatnie tłuszczem zarosłam po tej mojej chorobie, cholercia już nie wiem co mi może pomóc i kiedy to ruszy no... Dziewczyny po NW pochudły po 2 kg i nie ćwiczą nic po za tym, tyle tylko że mają dużo więcej do zrzucenia niż ja i nigdy nie ćwiczyły. A ja całe życie na sportowo, ehhh aż mi się coś robi. Może faktycznie te tabsy anty mają taki wpływ no.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:04   #3717
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Dziewczyny kopnijcie mnie w tyłek, nie mogę się zmotywować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:42   #3718
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
mam tak samo, waga nie chce schodzić w ogóle, już robię to co można najgorszego czyli włażę na wagę obsesyjnie rano w południe i wieczorem
no to zdecydowanie chyba kiepski pomysł XD
wyrzuć wagę albo oddaj komuś na przetrzymanie
ja nie mam takiego problemu, bo nie mam wagi
ważę się jak akurat jadę do domu, czyli jakoś co 2 tygodnie. wtedy widać efekty 2 tygodnie z Fitness Blender=1,5kg mniej
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 14:12   #3719
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Bardzo proszę o ocenę mojego dzisiejszego treningu, mam zamiar go wykonywać 2-3 razy w tygodniu.
Rozgrzewka ok. 15 min - bieżnia/orbitrek/rowerek
Przysiady ze sztangą - 2-3 serie po 10 powtórzeń
Wykroki w miejscu ze sztangą - 2-3 serie po 10 powtórzeń na każdą nogę
Ściąganie kolan w siadzie na maszynie - 3 serie po 10 powtórzeń
Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie do karku - 2 serie po 10 powtórzeń (planuję dodać jeszcze ściąganie do klatki)
Rozpiętki w siadzie na maszynie - 3 serie po 10 powtórzeń
Wymachy sztangielkami na ławeczce (co mi do głowy przyszło )
Bieżnia 20 minut
Rozciąganie


Co dodać/co odjąć/ co zmienić? Jakieś porady? Dodam że w dni bez siłowni mam zamiar ćwiczyć w domu brzuch i pośladki
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 05:58   #3720
Roza1414
Raczkowanie
 
Avatar Roza1414
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 395
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Teoretycznie jezeli naprawde masz przyklejony ten odcinek ledzwiowy to powinno byc wszystko ok Jednak czesto gdy miesnie brzucha sa jeszcze slabe, czyli przyjmijmy ktos zaczyna dopiero cwiczyc, to te miesnie nie daja sobie po prostu rady, unoszenie wyprostowanych nog naprawde moooocno angazuje miesnie, wtedy ten odcinek sie wygina no i konczy sie to bolami plecow. Ale raczej mimo wszystko wydaje mi sie ze bezpieczniej cwiczyc te inne cwiczenia ktore rowniez ladnie trenuja brzuch a nie sa tak niebezpieczne. Niestety nie majac instuktora ktory nas pilnuje latwo o bledy. A lepiej "safe than sorry"
witam, również mam problem z odcinkiem lędźwiowym - czuję ból po ćwiczeniach. Czy mogłabyś napisać, które ćwiczenia na brzuch są bezpieczne a których unikać? Do tej pory robiłam brzuszki z nogami ugiętymi w kolanach (stopy na podłodze) oraz ze zgiętymi w powietrzu, a także unoszenie pośladków. Czy któreś z tych ćwiczeń powoduje ból?
__________________
Codziennie walczę z kilogramami

66..64..62..60..58..56..53..52..51..50

"Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz"


Roza1414 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 22:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.