Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ ! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 21:19   #3781
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co to jest ten plank i ZWOW?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

plank jedno ćwiczenie, podobno rewelacyjne na brzuch, przednią stronę ud i ramiona Robię po raz pierwszy wyzwanie 30 dni plank, jestem na 5 dniu więc na tą chwilę nie wypowiem się czy faktycznie działa i własciwie chyba się nie przekonam bo robię je razem z A6W przecież

ZWOWy - treningi Zuzanny Light, ja osobiście ją uwielbiam zakochana jestem w jej ciele Ćwiczonka dość mocne, szybkie energiczne, wykańczające Są takie dla początkujących i dla zaawansowanych... zawsze coś można znaleźć
ja uwielbiam szybkie i energiczne treningi.
...właśnie ostatnio mi ich brak coś zaniedbałam Zuzkę jutro jej nie przepuszczę ZWOW 53 znowu zacznę
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:24   #3782
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

mnie sie podobaja cwiczenia Chodakowskiej i widze po opiniach ze sa skuteczne, ale jednak osobiscie wole cwiczenia silowe. Mam plan treningowy ulozony przez trenera, tylko teraz trza sie do roboty wziac

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:43   #3783
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

do mnie Chodakowska nie przemówiła Zaczęłam z nią w zeszłym roku ćwiczyć i tak chyba 2 miesiące ćwiczyłam na zmianę Skalpel z Killerem ale zamiast chudnąć tyłam tylko że przez ciąże a nie jej ćwiczenia także nie wiem czy działa... chociaż po metamorfozach jakie się widzi to pewnie działa. Ale i tak jej programy nie przemawiają gdzieś do mnie
A prawda jest taka że żeby efektywnie ćwiczyć i nie zniechęcić się to każdy musi znaleźć odpowiednie ćwiczenia i odpowiedniego trenera dla siebie
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:54   #3784
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Andziu co prawda to prawda, dlatego ja wole silownie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 08:33   #3785
ladys22
Przyczajenie
 
Avatar ladys22
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 23
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

ja tez jakos jak juz mam wybierać to zamiast Chodakowskiej lubie pocwiczyc z Mel B

wczoraj pobiegane i pocwiczone dzisiaj dalej...
ladys22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:47   #3786
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Dziewczyny w ogóle nic nie robię od tygodnia. Ostatni trening miałam w poprzednią niedzielę. Cały tydzień był w pracy taki, że po powrocie nie ruszałam ani ręką ani nogą. A teraz jeszcze zaczął się okres więc poćwicze za dwa dni dopiero masakra
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 14:34   #3787
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Vacui, no czasem tak bywa że człowiekowi ruszyć się nie chce odbijesz sobie jak już będziesz mogła ćwiczyć zrob sobie jedną więcej serię

ja za to zawziełam się i ćwiczę codziennie ale nie przesadzam Dzisiaj mam chyba 8 dzień z A6W jak dojde do połowy tj. do 21 dnia to wrzucę zdjęcia przed i po chyba że efektu nie będzie i nie będzie czym się chwalić

Dziewczyny a używałyście baniek chińskich do masażu na cellulit? Ja zaczęłam się masować i ciekawa jestem czy pomaga coś taki masaż ?
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 16:12   #3788
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a używałyście baniek chińskich do masażu na cellulit? Ja zaczęłam się masować i ciekawa jestem czy pomaga coś taki masaż ?
Ja używam i wg mnie pomaga - wygładza, napina skórę i wyrównuje ciało. Tylko, że ja masuję tylko pośladki i górną część ud z tyłu bo mam skłonności do naczynek, a tam mi nie pękają . Ale cellulit na bokach ud też znika - tu może bardziej dzięki ćwiczeniom.
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:18   #3789
rybciiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Witajcie dziewczyny!
Dołączam do was!!! Czas wziąć się za siebie, bo przy wzroście 165 moja waga niedługo przekroczy normę, nie mogę patrzeć jak na moim brzuchu powstaje coraz większa oponka rozstępów już się nie pozbędę, ale mogę im chociaż zapobiegać...
__________________
„Nie potrzeba słów tam, gdzie czyny świadczą same za siebie.”
Jane Austen
rybciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 23:52   #3790
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez rybciiia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Dołączam do was!!! Czas wziąć się za siebie, bo przy wzroście 165 moja waga niedługo przekroczy normę, nie mogę patrzeć jak na moim brzuchu powstaje coraz większa oponka rozstępów już się nie pozbędę, ale mogę im chociaż zapobiegać...
Witaj!
widzę, że zaczynasz działać w podobnym momencie jak ja też mam 165cm i zaczynałam od 61kg teraz jest 59kg, ale dopiero 4tyg mam za sobą
Trzymam kciuki za Twoją i moją motywacje i dalsze sukcesy
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 06:54   #3791
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez kasia176 Pokaż wiadomość
Ja używam i wg mnie pomaga - wygładza, napina skórę i wyrównuje ciało. Tylko, że ja masuję tylko pośladki i górną część ud z tyłu bo mam skłonności do naczynek, a tam mi nie pękają . Ale cellulit na bokach ud też znika - tu może bardziej dzięki ćwiczeniom.
o kurczele to super a jak długo się masujesz tzn. po jakim czasie efekt widać? używasz jakiejś oliwki na cellulit przy tym czy na zwykłej oliwce? Też Cię boli taki masaż bo nie wiem czy coś źle nie robię

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez rybciiia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Dołączam do was!!! Czas wziąć się za siebie, bo przy wzroście 165 moja waga niedługo przekroczy normę, nie mogę patrzeć jak na moim brzuchu powstaje coraz większa oponka rozstępów już się nie pozbędę, ale mogę im chociaż zapobiegać...
hello
Miło poznać kogoś z moich okolic ja ze Skarżyska
Masz jakiś ułożony plan działania ?


Ja dzisiaj idę na sam basen bez sauny bo niestety koleżanka nie może chodzić na saunę i został nam sam basen ehhh A tak kocham saunę później oczywiście poprawię A6W i wyzwaniem plank, wyzwaniem squat a jak czasu starczy to stepperek lub ZWOW 53

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

A i wiecie co.. kupiłam asequrelle bo ja chyba przez te tabletki anty tak nie mogę schudnąć Po za tym rano mam płaściusieńki brzuch a jak coś zjem albo wypiję to mi taka bomba wychodzi no i czytałam że to może być po anty tabletkach.

I powiem Wam jeszcze taką rzecz cały czas nie mogę uwierzyć w to że tak pięknie moje mięśnie brzucha wróciły do formy. A6W robię bez problemu a tak mnie straszyli że muszę min. 8 mcy odczekać przede wszystkim z ćwiczeniami na brzuch. hehe nie prawdą to jest dzisiaj dokładnie 8 mc mija a ja jak wiecie ćwiczę od października a brzuch od początku stycznia no i do tego ta A6W powtarzam się chyba ale po prostu się cieszę że wracam do świata żywych
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 13:01   #3792
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
o kurczele to super a jak długo się masujesz tzn. po jakim czasie efekt widać? używasz jakiejś oliwki na cellulit przy tym czy na zwykłej oliwce? Też Cię boli taki masaż bo nie wiem czy coś źle nie robię

Masuję na oliwce, teraz mam akurat antycellulitową Alterrę z Rossmanna, ale wcześniej używałam zwykłej dziecięcej. Masuję od niedawna tj. od jakiś 2 czy 3 tygodni, 2-3 razy w tygodniu więc nie za długo. Spektakularnych efektów nie ma, ale ja widzę poprawę skóry i zmniejszenie cellulitu. Masuję po ok. 5 -7 minut każdą część tj. brzuch 5 minut i każdy pośladek z kawałkiem uda z tyłu 5 minut.
Boli jak masuję, szczególnie jak za mocno zassę bańkę, ale wtedy odsysam i zasysam na nowo. Mam wrażenie, że z masażu na masaż ciało mniej reaguje bólem.
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:50   #3793
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

jesssuu kasia, w takim razie jest nadzieja że te moje nożyny polepszą swój wygląd ja dopiero masuję od zeszłej środy i staram się codziennie ale mi czasem nie wychodzi jeszcze do tego ćwiczenia może efekt będzie
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:55   #3794
rybciiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Witaj!
widzę, że zaczynasz działać w podobnym momencie jak ja też mam 165cm i zaczynałam od 61kg teraz jest 59kg, ale dopiero 4tyg mam za sobą
Trzymam kciuki za Twoją i moją motywacje i dalsze sukcesy
Dziękuję i również trzymam kciuki za was wszystkie
To fajna sprawa, że możemy się razem wspierać i motywować


Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
hello
Miło poznać kogoś z moich okolic ja ze Skarżyska
Masz jakiś ułożony plan działania ?
Mi również
Co do planu działania:
na początek mam zamiar ćwiczyć z Jillian Michaels- 30 Day Shred.
Jeśli uda mi się to ukończyć to dorzucę może ćwiczenia Mel B , bo jak na razie moja kondycja na więcej nie pozwoli
A o ZWOW nigdy nie słyszałam, z tego co właśnie oglądam to fajne ćwiczenia więc pewnie też je kiedyś wypróbuję
__________________
„Nie potrzeba słów tam, gdzie czyny świadczą same za siebie.”
Jane Austen
rybciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 16:45   #3795
candy41319
Raczkowanie
 
Avatar candy41319
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

cześć, dołączam się od razu powiem jestem weganką (ze względów etycznych) więc proszę o uszanowanie mojego wyboru. zależy mi na pozbyciu się tłuszczyku z okolic pośladków, ud i bioder i szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć (proszę, tylko nie polecajcie mi ewy ch., bo po jej ćwiczeniach miałam kłopoty z kręgosłupem i kolanami :/ ) jutro podam swoje wymiary ponieważ właśnie zjadłam kolację...
z góry dzięki za rady <3
candy41319 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:31   #3796
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

ja jestem po silowni, jutro sie nie rusze

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 00:33   #3797
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez candy41319 Pokaż wiadomość
cześć, dołączam się od razu powiem jestem weganką (ze względów etycznych) więc proszę o uszanowanie mojego wyboru. zależy mi na pozbyciu się tłuszczyku z okolic pośladków, ud i bioder i szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć (proszę, tylko nie polecajcie mi ewy ch., bo po jej ćwiczeniach miałam kłopoty z kręgosłupem i kolanami :/ ) jutro podam swoje wymiary ponieważ właśnie zjadłam kolację...
z góry dzięki za rady <3
jak najbardziej szanuję Twój wybór. ciekawi mnie, czy trudno było ci się przerzucić na weganizm, ile czasu ci to zajęło i jak z grubsza wygląda twoja codzienna dieta. poradników w internecie jest mnóstwo, ale takich "z życia wziętych" juz niekoniecznie.
ze swojej strony mogę polecić między innymi http://www.youtube.com/watch?v=_7fHGwLS8Y0 i inne ich filmiki na tyłek XD juz nie tylko ja zauważam różnice
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 07:52   #3798
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

mam dość oczywiście nie ćwiczeń bo z tego nigdy nie zrezygnuję ale mam dość tego że nie mogę schudnąć o co chodzi w tym wszystkim raz mi waga poleci o 1,5 kg żeby za chwilę wrócić do poprzedniej i to samo z centymetrami a ćwiczę cały czas na tym samym poziomie i jem tak samo a może teraz nawet lżejsze potrawy... naprawdę mam dość bo nie wiem o co chodzi te anty tabletki, czy może coś źle robię? czy 1,5 do 2 godz dziennie to za mało ruchu? już sama nie wiem kiedyś mi tyle wystarczyło żeby zgubić te 5kg ehhh jestem wyczerpana tym wszystkim. Muszę zacząć biegać nie ma rady... ale jak zacząć na powietrzu skoro całe życie na bieżni biegałam i nie mogę się teraz przełamać żeby wyjść na zewnątrz (chociaż na kijki chodzę dziwna baba ze mnie )
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 12:37   #3799
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

poćwiczone!!!! 45 minut treningu za mną, o mało co płuc nie wyplułam

andziasi ja też nie mogę schudnąć w ogóle od pewnego czasu, nie wiem o co chodzi, ale przynajmniej lepiej się czuję sama ze sobą i tego się trzymam
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 21:05   #3800
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
andziasi ja też nie mogę schudnąć w ogóle od pewnego czasu, nie wiem o co chodzi, ale przynajmniej lepiej się czuję sama ze sobą i tego się trzymam
no właśnie i to jest jedyne pocieszenie w tym wszystkim

codzienny plan wykonany w całości
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 09:53   #3801
Vacui
Raczkowanie
 
Avatar Vacui
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 110
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Zmierzyłam się i w częściach bioder i brzucha jest mnie mniej o 3 cm waga stoi, ale coś się rusza

ćwiczę ostatnio coś co się nazywa fitness blender - włączam treningi 1000 kcal na 88 minut, wytrzymuję 35 minut, ale wycisk jest taki jak po żadnym treningu do tej pory. Znalazłam tam taki trening, którego pierwsze kilkanaście minut to zróżnicowane ćwiczenia na brzuch i myślę, że to po tym oponka się ruszyła

a dziś trening i pączuchy
Vacui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:08   #3802
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
Zmierzyłam się i w częściach bioder i brzucha jest mnie mniej o 3 cm waga stoi, ale coś się rusza

ćwiczę ostatnio coś co się nazywa fitness blender - włączam treningi 1000 kcal na 88 minut, wytrzymuję 35 minut, ale wycisk jest taki jak po żadnym treningu do tej pory. Znalazłam tam taki trening, którego pierwsze kilkanaście minut to zróżnicowane ćwiczenia na brzuch i myślę, że to po tym oponka się ruszyła

a dziś trening i pączuchy
no gratuluję i oby leciały dalej


ja do tej pory zjadłam jednego pączusia ale zapewne to nadrobię jeszcze tym bardziej że caaały rok czekam na TEN dzień ( w ciągu roku pączków nie jadam)
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 16:24   #3803
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

hahahaa XD kocham Tłusty czwartek no i mojego faceta-łakomczucha

zarządził dziś pieczenie pączków. wyszło 35, część zjedzona, część rozdana, część na jutro.
zeżarłam 3 XD ale takie maaałe wyszły
https://docs.google.com/file/d/0B5Jc...Vd3NCSGRz/edit

aaaale ćwicze dziś 2 razy, wiec mam nadzieje ze chociaż na zero wyjde
i obiecuje ze w weekend zrobie 1000kcal fitnessblendera
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:57   #3804
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

to tak jak myślałam w sumie 3 pączki wciągnełam :brzyda l:

trening był oczywiście

Robię to wyzwanie PLANK jestem na 11 dniu i tj 2 minuty trzeba wytrzymać w tej pozycji... i powiem Wam że ciężko niby wydaje się proste ale nie jest łatwo a gdzie jeszcze do końca i 4 min jednej pozycji
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:37   #3805
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

hmmm... co spotkam lustro na drodze to oglądam swój brzuch i spłaszczył się różnicę widać a cm nie lecą bo boczki nadal mam i pewnie przez to nie ma różnicy w cm już nie wiem jakieś shizy mnie ogarniają normalnie

a na cellulit na udach kupiłam oliwkę do masażu z ziaji pomarańcza z czymś tam... jaki zapachhh smaruje się i bańkami się masuję i błagam żeby zmalał na tyle żeby mi nie było wstyd w spodenkach wyskoczyć
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:49   #3806
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Hej, dzien dobry przy niedzieli

Wracam do was po malej przerwie od forum.
Podziwiam te, ktore cwicza blendera, dla mnie to kompletna nuda, cwiczenia sa nagrane w tak monotonny sposob ze usypiam w trakcie
Ja powoli dokladam/wymieniam sobie cwiczenia na coraz trudniejsze i tak teraz Mel B zastapilam 8-minutowkami z YT ktore moim zdaniem daja wiekszy wycisk na miesnie, a na brzuch zaczelam od wczoraj Ab Rippera. Zobaczymy jak bedzie, wydaje mi sie ze jest splaszczenie brzucha w porownaniu z poczatkiem wiec jestem zadowolona i zmotywowana do parcia dalej . Udanego popoludnia wszystkim i duzo motywacji
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:04   #3807
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

a ja po ostatkach dziewczynki wytańcowana że hej kalorii straciłam milion bo do 4 rano z parkietu nie schodziłam poćwiczyłam rano żeby nie opuścić treningu i dziś chociaż mam lenia to właśnie idę kolejny dzień A6W zrobić
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:46   #3808
thelover
Raczkowanie
 
Avatar thelover
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cześć dziewczyny Z przyjemnością postanowiłam do Was dołączyć Myślę, że wpisy dziewczyn pokonujących wrodzone przecież lenistwo będą na mnie działały motywująco.

Już trochę o odchudzaniu wiem, bez większego wysiłku, w przeciągu 5 lat, schudłam 13 kg (bez planu treningowego, bez diety, jakoś samo przyszło :P). Ćwiczyć regularnie staram się od dwóch lat, ale własnie "staram się".

Zależy mi na wyszczupleniu ud i brzucha, oraz pozbyciu się celluitu. W celu podkręcenia spalania, postanowiłam w tym miesiącu zacząć biegać. Znalazłam już plan treningowy na 10-tygodni dla biegowych żółtodziobów. Jeśli faktycznie po tym czasie przebiegnę 30 minut bez odpoczynku będzie to ogromnym sukcesem, biorąc pod uwagę, że do tej pory biegałam tylko do odjeżdżającego autobusu :P

Moje wymiary :
talia: 66
brzuch: 74
biodra : 92

Pozdrawiam i powodzenia w osiągnięciu wymarzonych celów !
thelover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:36   #3809
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

A ja musze do lekarza, co próbuję ćwiczyć to mam problemy z żołądkiem i jajnikami :/
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:01   #3810
sport_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Hej wszystkim Po mojej baaardzooo długiej przerwie odkopałam Wizaż :P Chętnie się też przyłącze do wyzwania...
Mam 2 miesiące na poprawe swojej sylwetki.. Chciałąbym zrzucić brzuszek trochę uda i pupe podnieść. Myślałam by zacząć ćwiczyć z E.Chodakowską z którą kiedyś ćwiczyłam i lało sie ze mnie hoho... Myślałam by połączyć to z mel b.. Co sądzicie o moim pomyśle ? Mam pewien problem ponieważ nie moge ani skakać itp bo pod moim pokojem mieszka starsze małżeństwo i nie chce im huku robić... Jak myślicie czy w połączeniu 3x skalpel i 3x mel b(abs nogi pośladki) w ciagu tych 2 miesięcy będą efekty?
Proszę o pomoc
sport_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 22:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.