Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 10:02   #3241
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
Munkaa mnie bolaly kolana po chodakowskiej bo jakis czas regularnie z nia cwiczylam na zmiane rozne treningi
teraz czasem odczuwam ich bol , szczegolnie przy wypadach dlatego ich nie znosze
Dziękuję za odpowiedzi.
Niestety rano podczas ćwiczeń 'zwichnęłam' sobie nogę w kostce... Chyba chcąc nie obciążać kolana, które po przebudzeniu już w zasadzie nie bolało, za bardzo uważałam i stopa mocno się wykręciła... No nic, przerwa i coś na wzmocnienie stawów. Na szczęście nie spuchło i pobolewa przy chodzeniu tylko. Zobaczę jutro.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:29   #3242
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jesli dla was 36 byłoby jak szkielet, to ja nie wiem co sądzić o moim 32/34
To zależy, ile kto ma wzrostu, bo Psotka, która napisała o szkielecie, ma 180 cm

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A jak to białko wpływa na uklad pokarmowy? Nie ma po nim żadnych sensacji?
Nie wpływa nijak - przynajmniej ja nie ma żadnych sensacji. To białko serwatkowe, więc naturalne. Jedyne co, to nie mogę go mieszać z mlekiem, bo niezbyt dobrze je toleruję - ale z wodą smakowo też jest ok

Aha, no i trzeba pić dużo wody, jak to zwykle przy większej podaży białka, bo białko nerki obciąża bez popitki choć tutaj akurat nie ma znaczenie, czy to białko z odżywki, czy z kurczaka
__________________
Don't be a drag, just be a queen!

Edytowane przez Chlorella
Czas edycji: 2014-04-09 o 10:30
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:34   #3243
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mnie po 10 dniach Shreda złapał ból w kolanie jutro chciałam zacząć 2 level i nie wiem, czy powinnam. Ból nie jest przeszywający, acz czuję wyraźnie to kolano, wydaje mi się, że jest przeciążone przez przenoszenie ciężaru ciała na jedną stronę, na ugiętą nogę - możliwe, że krzywo 'ugięłam' kilka razy
Czy przy ćwiczeniach z Jill miałyście problem z kolanami? z góry dzięki za odpowiedzi/wskazówki/rady i przepraszam, jeśli była o tym dyskusja wcześniej, nie przerobiłam wszystkich postów ;(
Trzymam kciuki za wszystkich oczywiście

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja osobiscie po calym programie kompletnie nie mialam problemu z kolanami, niemniej przy Ripped odrobine pobolewaja mnie sciegna czworoglowych, ale zwalam to na moze zbyt slabe miesnie. Ogolnie bardzo sie wystrzegam wszystkiego przy czym czuje chocby po jednym dniu bole kolan, kiedys skonczylo sie dla mnie miesiacem gdzie nie moglam przejsc 50 metrow bez przeszywajacego bolu . Moze musisz zwrocic wieksza uwage na technike? To w 90% przypadkow przyczyna bolu kolan.... I w zwiazku z dawnymi doswiadczeniami od razu mowie - trzeba uwazac i wyczuc czy bol sie nie nasila, jesli tak to ja kompletnie zrezygnowalabym z niektorych ruchow, bo mozna naprawde sie skaleczyc... W miedzyczasie moze wykonywac inne cwiczenia na te same miesnie ale bez takiego obciazenia na kolana - silniejsze miesnie tez na pewno pomoga w odciazaniu stawow.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam sobie One Week Shred i Spodobał mi się bardzo. Myślę, ze zrobię go, jak skończę Ripped
Tylko mam pytanie, ktoś wie ile się robi pierwszy level nim zacznie drugi? A moze nie ma sztywnych wyznaczników?
Wydaje mi sie ze Jillian mowi o 1 dniu przerwy w tygodniu wiec logicznie rzecz biorac wychodzi okolo 6 dni na kazdym levelu. Ja osobiscie zamierzam zrobic cale 7 dni - 1 dzien przerwy i kolejny lvl itd. Nie zalezy mi na tym czy sie wyrobie rowno w 30 dni czy w 32 Mysle ze nie ma sie co przejmowac jakimis sztywnymi zasadami


A przede mna dzis 6 dzien z 1 tygodnia Ripped Zaraz zabieram sie za robote! Milego dnia dziewczyny!!!
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:41   #3244
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja już po treningu, dziś machnęłam 1000 kalorii ale ten 88 minutowy HIIT mnie wykończył
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:53   #3245
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja cardio chyba wieczorem zrobię, za dużo mam teraz
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:15   #3246
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze Jillian mowi o 1 dniu przerwy w tygodniu wiec logicznie rzecz biorac wychodzi okolo 6 dni na kazdym levelu. Ja osobiscie zamierzam zrobic cale 7 dni - 1 dzien przerwy i kolejny lvl itd. Nie zalezy mi na tym czy sie wyrobie rowno w 30 dni czy w 32 Mysle ze nie ma sie co przejmowac jakimis sztywnymi zasadami


A przede mna dzis 6 dzien z 1 tygodnia Ripped Zaraz zabieram sie za robote! Milego dnia dziewczyny!!!
No w sumie logiczne to, wiec raczej tez 6 lub 7 dni pojade na OWS i przerwa. Z tym, ze ciągle sie zastanawiam czy podziele program czy całośc od razu. Ale to chyba sprawdzę osobiście. Z drugiej strony skoro ona podzieliła go na rano i wieczór, to nie bez powodu. Moze tak sa skuteczniejsze Jednak nie cierpię ćwiczyć 2 razy dzien, aj z tych, co rano wstaja i na rozruch ćwiczenia i na tym koniec
Trzeba sprawdzić na sobie i tyle Jednak niepredko, do końca Ripped dalej niz blizej

O, to jesteś o 3 dni wczesniej z Rippedem niż ja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:21   #3247
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
To zależy, ile kto ma wzrostu, bo Psotka, która napisała o szkielecie, ma 180 cm



Nie wpływa nijak - przynajmniej ja nie ma żadnych sensacji. To białko serwatkowe, więc naturalne. Jedyne co, to nie mogę go mieszać z mlekiem, bo niezbyt dobrze je toleruję - ale z wodą smakowo też jest ok

Aha, no i trzeba pić dużo wody, jak to zwykle przy większej podaży białka, bo białko nerki obciąża bez popitki choć tutaj akurat nie ma znaczenie, czy to białko z odżywki, czy z kurczaka
Z nerkami to wiem
Pytam, bo ja z tych wrazliwych i nie chce wydac kasy na cos, po czym będę miała sensacje żoładkowe
Dziewczyny, ktos jeszcze ma doswiadczenie z odzywkami bialkowymi i moze cos doradzic/odradzic?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 12:45   #3248
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

a ja nalesnika z bita smietana i truskawkami, oj zla jestem na siebie bo juz trzymalam grzecznie zdrowe jedzonko
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:49   #3249
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
a ten killer abs to ile trzeba cwiczyc jeden poziom?
To zależy od Ciebie- ja np robię każdy level po 10 dni bez dnia przerwy. jak przeglądałam różne blogi to dziewczyny ćwiczyły 7 dni każdy level.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam sobie One Week Shred i Spodobał mi się bardzo. Myślę, ze zrobię go, jak skończę Ripped
Tylko mam pytanie, ktoś wie ile się robi pierwszy level nim zacznie drugi? A moze nie ma sztywnych wyznaczników?
Cori ja znalazłam informację (była podana okładka one week shred i informacja była na odwrocie), że trening siłowy (czyli workout 1) należy robić rano a cardio (workotu 2) wieczorem. I taki zestaw robi się przez 7 dni. Koniec
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 13:03   #3250
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Cori ja znalazłam informację (była podana okładka one week shred i informacja była na odwrocie), że trening siłowy (czyli workout 1) należy robić rano a cardio (workotu 2) wieczorem. I taki zestaw robi się przez 7 dni. Koniec
Bardzo dizękuje za info
Eee to mam z głowy ten trening, nie bede 2 razy dziennie się bawiła w te klocki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 13:07   #3251
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No w sumie logiczne to, wiec raczej tez 6 lub 7 dni pojade na OWS i przerwa. Z tym, ze ciągle sie zastanawiam czy podziele program czy całośc od razu. Ale to chyba sprawdzę osobiście. Z drugiej strony skoro ona podzieliła go na rano i wieczór, to nie bez powodu. Moze tak sa skuteczniejsze Jednak nie cierpię ćwiczyć 2 razy dzien, aj z tych, co rano wstaja i na rozruch ćwiczenia i na tym koniec
Trzeba sprawdzić na sobie i tyle Jednak niepredko, do końca Ripped dalej niz blizej

O, to jesteś o 3 dni wczesniej z Rippedem niż ja
Najlepiej zawsze sluchac swojego organizmu i pamietac o chociaz jednym dniu w tygodniu na regeneracje

No to Ty juz drugi lvl robisz Ja dzis dla odmiany zarzucilam po tym co dziewczyny pisaly 4 lvl zeby zobaczyc czy rzeczywiscie taki fajny Ale glupia przedobrzylam bo jeszcze dorzucilam po tym pol banisha i tabate no i w efekcie cukier mi tak spadl ze w moment zrobilo mi sie niedobrze. Ale szybko zarzucilam wafla ryzowego z powidlami domowymi (jedyna slodka rzecz jaka mam w lodowce) i przeszlo szybko . Jak widac prawda jest iz co za duzo, to niezdrowo
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 13:17   #3252
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo dizękuje za info
Eee to mam z głowy ten trening, nie bede 2 razy dziennie się bawiła w te klocki
Ja planuje go robić po ABS-ie. I chyba będę łączyć oba te treningi tzn. robić razem, bo nie mam czasu rano ćwiczyć, a wstawać godzinę szybciej i ćwiczyć na czczo to dla mnie bez sensu. Jedynie na weekendzie mogę podzielić.

A mam jeszcze pytanie odnośnie fitness blender i tego licznika kalorii- wiem, że te spalone kalorie są podane orientacyjnie, ale wiadomo dla kogo? Tzn. osób z jaką wagą i wzrostem? Szukałam informacji, ale nie mogłam znaleźć, a żałuję, że nie mam pulsometra bo chciałabym sprawdzić ile taka osoba jak ja (tj. 168 cm i 80 kg) może spalić
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 13:25   #3253
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Najlepiej zawsze sluchac swojego organizmu i pamietac o chociaz jednym dniu w tygodniu na regeneracje

No to Ty juz drugi lvl robisz Ja dzis dla odmiany zarzucilam po tym co dziewczyny pisaly 4 lvl zeby zobaczyc czy rzeczywiscie taki fajny Ale glupia przedobrzylam bo jeszcze dorzucilam po tym pol banisha i tabate no i w efekcie cukier mi tak spadl ze w moment zrobilo mi sie niedobrze. Ale szybko zarzucilam wafla ryzowego z powidlami domowymi (jedyna slodka rzecz jaka mam w lodowce) i przeszlo szybko . Jak widac prawda jest iz co za duzo, to niezdrowo
Alez własnie nie, ja dopiero pierwszy robię 3 dzien pierwszego dzisiaj miałam
Przerwy sobie robię, zawsze w niedziele. Tak jakos wyszło


No Kochana przesadzać nie ma co co, bo po ponad godzinie cwiczen spada juz ich efektywnosc na niekorzysc, wiec nie ma co szarżować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 13:49   #3254
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Butterfly07 Pokaż wiadomość
Jeśli pytasz o cały program (bo nie jestem pewna, czy chodzi o cały Ripped czy tylko o 4 tydzień ), to bardzo mi się podoba. Jak dla mnie jest dość wymagający i niejednokrotnie w trakcie ćwiczeń przeklinałam i Jillian za ułożenie tego programu, i siebie za wzięcie się za niego ale satysfakcja po zakończeniu treningu rekompensuje mi każdą chwilę zwątpienia a połączenie 3 min siłówki + 2 min cardio + 1 min brzucha mi się podoba, choć (co już wiele razy pisałam) nie znoszę cardio i najchętniej bym je wszędzie omijała szerokim łukiem... ale jak na koniec pot ze mnie leci strumieniami to mam wrażenie, że jest to bardzo efektywne połączenie, więc cieszę się, że się przemogłam i wzięłam za to i pewnie za jakiś czas do niego wrócę... albo przynajmniej będę wyrywkowo wplatać pojedyncze treningi pomiędzy coś innego... tak żeby ominąć 3 tydzień, którego nie znoszę
Właściwie miałam na myśli 4 tydzień ale opinię na temat całego treningu też miło poczytać
Ja wyrywkowo na pewno będę wracała do 4 tyg., bo najbardziej przypadł mi do gustu


Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Wczoraj wieczorem wróciłam z dwudniowego szkolenia, dziś w pracy pierwsze co to zajrzałam na nasz wątek ;-)
Nie przeczytałam dokładnie, bo po dwóch dniach nieobecności czeka mne mnóstwo roboty, więc tylko na szybko przeleciałąm, o czym dyskutowałyście

Ja przez te 2 dni nie ćwiczyłam, do tego wracając do domu wczoraj wieczorem zajechałam do Lidla i kupiłam tiramisu. Zjadłam 1/3 opakowania Tak mi się chciało słodkiego!!!

Ale mam tez dobre wieści - przy okazji pobytu w Gdańsku znalazłam chwilę, żeby wyskoczyć na poszukiwanie sukienki na komunię mojego synka. I powiem Wam, że w szoku byłam!!!! Znaczna większość sukienek w rozmiarze 38 była dla mnie za duża!!!!! Jak weszłam do jednego sklepu i zaczęlam bra do przymieżenia sukienki w rozmiarze 38 to dziewczyna, która tam pracowała powiedziała mi, że powinnam wziąć raczej 36, a ja jej na to, że ja zawsze kupuję 38, a czasem nawet 40. No i potem musiałam przymierzac wszystkie mniejsze. Ostatecznie kupiłam 36
Grratulacje

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
Przepraszam, ze nie napisze do kazdego z osobna, ale wczoraj wrocilam do domu przed północą- oczywiscie nie zdazylam juz pocwiczyc- co mnie troche dobilo. Przypomnialam sobie za to juz w lozku, ze przeciez mam jeszcze squaty i planki do zrobienia, wiec wyskoczylam w pizamie i machnelam 100 przysiadów, i MINUTĘ w planku
Dałam radę!!!!!!
Z racji wczorajszego poznego powrotu moj dzien zaczyna sie dzis w poludnie- do godziny 13 powinnam byc zwarta i gotowa, a chce jeszcze zaraz zrobic NMTZ (na fb nie mam czasu ) i ogarnac sie, by jakos wygladac.
Przyrzekam nadrobic pozniej zaleglosci, i sie odezwac.
Miłego....
Brawo za minutę w planku
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 13:56   #3255
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Alez własnie nie, ja dopiero pierwszy robię 3 dzien pierwszego dzisiaj miałam
Przerwy sobie robię, zawsze w niedziele. Tak jakos wyszło


No Kochana przesadzać nie ma co co, bo po ponad godzinie cwiczen spada juz ich efektywnosc na niekorzysc, wiec nie ma co szarżować

Ah zle zrozumialam to 3 dni wczesniej A wydaje mi sie ze przerwy w niedziele sa najprzyjemniejsze Bo mozna sie calkowicie zresetowac, nie tylko z cwiczeniami ale ze wszystkim, taki kompletny luz . Chyba tak sobie wszystko poprzestawiam, zeby tez wypadaly mi przerwy w niedziele
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 14:09   #3256
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

betlinka, coccinelle_88 brawo !
właśnie robi mi się obiad, a co Wy dzisiaj macie ? Jak zjem, lece cwiczyc
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 14:27   #3257
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja makaron razowy z cukinią i pomidorami
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 14:46   #3258
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

mniaam
ja właśnie spadam pocwiczyc, bo potem nauka i sprzątanie...
robię dziś to http://www.fitnessblender.com/v/work...et-Workout/h9/
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 15:43   #3259
sdmruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 91
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej Dziewczyny! Pytanie z zakresu fizjologii Czy opóźniła wam się @ jak zaczynałyście ćwiczyć?Nie czytałam całego wątku i może pytanie już gdzieś było.
Pozdrawiam was wszystkie!
sdmruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 17:08   #3260
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

W sobotę skończyłam ripped, ale nie mam co się chwalić efektami bo żywieniowo totalnie porażka... ale ok kg spadło, więc samo to cieszy.
No i fakt, że to już koniec tego treningu też cieszy


właśnie ściągam 6w6p i za niego się teraz biorę, mam nadzieję, że wytrwam bo to dość długi trening. No i muszę się wziąć w garść z tym jedzeniem.
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 17:23   #3261
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Ah zle zrozumialam to 3 dni wczesniej A wydaje mi sie ze przerwy w niedziele sa najprzyjemniejsze Bo mozna sie calkowicie zresetowac, nie tylko z cwiczeniami ale ze wszystkim, taki kompletny luz . Chyba tak sobie wszystko poprzestawiam, zeby tez wypadaly mi przerwy w niedziele
No własnie, niedziala ogólnie kojarzy sie z relaksem, totez jak zaczynałąm cwiczenia, pomyslalam, ze dobrze będzie rest tez w tym dniu zarządzić
Przestaw sobie przestaw

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
W sobotę skończyłam ripped, ale nie mam co się chwalić efektami bo żywieniowo totalnie porażka... ale ok kg spadło, więc samo to cieszy.
No i fakt, że to już koniec tego treningu też cieszy


właśnie ściągam 6w6p i za niego się teraz biorę, mam nadzieję, że wytrwam bo to dość długi trening. No i muszę się wziąć w garść z tym jedzeniem.
E tam, nie marudź, kg spadło, wiec efekty sa. A raz się zyje, wiec szkoda sobie dobrego żarełka oddmawiac, tak zawsze sobie mówię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 17:45   #3262
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez sdmruda Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Pytanie z zakresu fizjologii Czy opóźniła wam się @ jak zaczynałyście ćwiczyć?Nie czytałam całego wątku i może pytanie już gdzieś było.
Pozdrawiam was wszystkie!
mi się dość konkretnie pokręciło. Jak wcześniej miałam regularnie @ co miesiąc tak teraz co półtora miesiąca, co dwa... I właśnie nie wiem czy to jest spowodowane ćwiczeniami czy tym, że zmieniłam klimat zamieszkania (od listopada mieszkam w Helsinkach)
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:51   #3263
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Melduję 3 dzień 4 tyg. Ripped i 150 przysiadów
Czy ja już pisałam, że uwielbiam te ćwiczenia? Jestem taka szczęśliwa, że mogłabym ćwiczyć tydzień 4 bez końca

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
mi się dość konkretnie pokręciło. Jak wcześniej miałam regularnie @ co miesiąc tak teraz co półtora miesiąca, co dwa... I właśnie nie wiem czy to jest spowodowane ćwiczeniami czy tym, że zmieniłam klimat zamieszkania (od listopada mieszkam w Helsinkach)
Helsinki Kiedyś miałam świra na punkcie Finlandii i marzyłam o wyjeździe do Helsinek Na własną rękę uczyłam się nawet trochę języka fińskiego (uwielbiam jego brzmienie do dzisiaj ). Jeżeli mogę zapytać, planujesz zostać tam na stałe? I jak Ci się tam żyje?

__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:58   #3264
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

masakraa znowu zjadłam słodycze.... jestem beznadziejna odstawienie napojow, sokow, fast foodow i chipsow poszlo mi bardzo latwo, ale gdy widze czekolade to odplywam po prostu.. wiem, ze jesli nie przestane jesc tego syfu, to nie schudne, ale mimo to ulegam. dajcie mi jakiegos kopa
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:15   #3265
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Jak uda Ci się odstawic cukier całkowicie, to po miesiącu już się nie da zjeść więcej slodkiego... mnie wykrzywia

Ja z kolei slodkiego nie jem, ale za dużo orzechów pochłaniam i w ogóle ilościowo za dużo oby się nie okazało, że przytylam @ idzie i zamieniam się w odkurzacz

Dziś jeszcze nie cwiczylam... przede mną cardio 1 i brasilian butt niech mi tylko dzieci zasną...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:23   #3266
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

tylko jak to zrobic ?!
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:24   #3267
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja dzis zaliczylam ostatni dzien 2 lev ripped, 45 sek planka i cześci treningu ktorego w ogole nie znalam i nic o nim nie slyszalam wiec bylam jego ciekawa
Zlana potem byłam na maksa po wszystkim
https://www.youtube.com/watch?v=dMGU...699EEF1A01DD39
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:36   #3268
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja skończyłam kolejny dzień 6packa lev 2 z 4kg obciążenia Do końca przyszłego tygodnia zamierzam tak pociągnąć.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:45   #3269
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Melduję 3 dzień 4 tyg. Ripped i 150 przysiadów
Czy ja już pisałam, że uwielbiam te ćwiczenia? Jestem taka szczęśliwa, że mogłabym ćwiczyć tydzień 4 bez końca

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------


Helsinki Kiedyś miałam świra na punkcie Finlandii i marzyłam o wyjeździe do Helsinek Na własną rękę uczyłam się nawet trochę języka fińskiego (uwielbiam jego brzmienie do dzisiaj ). Jeżeli mogę zapytać, planujesz zostać tam na stałe? I jak Ci się tam żyje?

Ja tutaj jestem od listopada na zasadzie bycia Au Pair Nie planuję zostać na stałe bo do Polski wracam w połowie czerwca, ale już wiem, że będę płakać jak bóbr przy wyjeździe. Żyje się super, ludzie są genialni a w Finlandii zakochałam się od pierwszego wejrzenia Tzn. moja miłość wybuchła jeszcze jak byłam dzieckiem i ujrzałam Mattiego Hautamaekiego, a teraz się ona pogłębia Ale nie żałuję, że tutaj przyjechałam, bo przy każdej możliwej okazji zwiedzam sobie Finlandię wzdłuż i wszerz
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:45   #3270
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
E tam, nie marudź, kg spadło, wiec efekty sa. A raz się zyje, wiec szkoda sobie dobrego żarełka oddmawiac, tak zawsze sobie mówię
Jasne o ile się nie waży 94 kg :p


Uwielbiam po dzisiejszym dniu 6w6p <3 naprawde fajny trening.
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.