Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 22:26   #3301
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
matallewar a trzymałaś się przepisów z książki o diecie SB ? czy wyszukiwałaś gdzieś indziej?
Nie mam książki i jej nie czytałam
Czytałam ogólne zasady, jestem na wątku SB tu na wizażu i wiele przepisów robiłam ze spisu też tu na wizażu (link jest na 1 stronie wątku), a teraz już sama przerabiam różne przepisy na wersję SB Tyle, że ja dodatkowo kombinuję bezglutenowo i czasem bezmlecznie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A wiesz, jak zjem poł pizzy to nie uwazam tego za porazkę
Mówisz, ze patyczki i 2 kg? No niemozliwym mi sie wręcz to wydaje Well, ale jak ćwiczyć ripped bez cieżarków, to już nie to, skuteczne nie bedzie
Dla mnie by było W sensie takiej kupnej
Domową robię, na cieście kalafiorowym i z mozarellą i wtedy mogę dużo zjeść
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:29   #3302
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

o to mnie zraziło crow push up
http://www.jillianmichaels.com/fit/t...f-crow-push-up
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:31   #3303
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Dla mnie by było W sensie takiej kupnej
Domową robię, na cieście kalafiorowym i z mozarellą i wtedy mogę dużo zjeść
Ale ja innej nie jem, znaczy na klasycznym ciescie musze miec, innej nie tknę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:32   #3304
Butterfly07
Rozeznanie
 
Avatar Butterfly07
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 550
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i pytanko- ćwiczycie go tak jak w zaleceniu, czyli 6 dni, rest i nowy level, czy 7 dni rest i next lev?
Ja sobie założyłam, że każdy level zrobię 6 razy, ale świadoma tego, że i tak nie dam rady trzymać się dokładnie planu 6 dni pod rząd, dzień przerwy itd. stwierdziłam, że po prostu będę się starać robić jak najczęściej. I właściwie wyszło na to, że czasem w ciągu jednego levelu zdarzały mi się 2 pojedyncze dni przerwy albo 1 dzień, ale na przykład po 3 tygodniu nie robiłam przerwy, od razu zaczęłam 4 tydzień i jeśli jutro mi nic nie wypadnie (a nic tego nie zapowiada ), to zakończę 4 tydzień bez żadnej przerwy. I tak właśnie spojrzałam w rozpiskę treningów w ostatnich tygodniach i wychodzi na to, że Ripped in 30 uda mi się zrobić w 29 dni czyli nie rozwlekłam tego aż tak strasznie, jak się obawiałam.
__________________
Body Revolution: skończone 02.04.2015
JNL Fusion: skończone 13.07.2015
Butterfly07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:32   #3305
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
No dokłądnie to miałam na mysli piszac o spidermenkach
tak sie to chyba gdzies nazywało
Ale musze zweryfikować swoj poglad, jak to sie jak na pompce zniza rekami w rippedzie to na bank tego nie zrobię na sztywnych rekach to tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-04-09 o 22:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:33   #3306
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to juz chyba indywidualnie, jedni lepiej znosza cardio inni co innego. Zawsze coś bedzie sprawiało więcej trudnosci
Mnie to tylko chyba pompki zabijaja
Mnie też najbardziej pompki zabijają
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:38   #3307
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Butterfly07 Pokaż wiadomość
Ja sobie założyłam, że każdy level zrobię 6 razy, ale świadoma tego, że i tak nie dam rady trzymać się dokładnie planu 6 dni pod rząd, dzień przerwy itd. stwierdziłam, że po prostu będę się starać robić jak najczęściej. I właściwie wyszło na to, że czasem w ciągu jednego levelu zdarzały mi się 2 pojedyncze dni przerwy albo 1 dzień, ale na przykład po 3 tygodniu nie robiłam przerwy, od razu zaczęłam 4 tydzień i jeśli jutro mi nic nie wypadnie (a nic tego nie zapowiada ), to zakończę 4 tydzień bez żadnej przerwy. I tak właśnie spojrzałam w rozpiskę treningów w ostatnich tygodniach i wychodzi na to, że Ripped in 30 uda mi się zrobić w 29 dni czyli nie rozwlekłam tego aż tak strasznie, jak się obawiałam.
A dziękuje za rozległe informacje czyli spokojnie mozna to rozwlec, jakby taka zaszła potrzeba, ale czasowo dobrze stoję, wiec z tym u mnie nie powinno być probsów, zatem chyba zrobię wersję wymagana, czyli 6 day workout i 1 rest i nowy lev

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Mnie też najbardziej pompki zabijają
ale się nie poddajesz, a jak tak, juz walkowerem
Na początku, jak brałam sie za cwiczenia, to myślałam, ze z czasem miesnie ramion zrobia mi sie wytrzymalsze, ale 3 miechy minęły, a ja z pompkami jestem w tym samym miejscu, co na początku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 22:51   #3308
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ale się nie poddajesz, a jak tak, juz walkowerem
Na początku, jak brałam sie za cwiczenia, to myślałam, ze z czasem miesnie ramion zrobia mi sie wytrzymalsze, ale 3 miechy minęły, a ja z pompkami jestem w tym samym miejscu, co na początku
Ja się nigdy nie poddaję

Nie no, to ja mam dużo bardziej wytrzymałe ręce Zaczynałam od 5 damskich, teraz robię 20-25 damskich lub 5 męskich Ale np. walking plank with push up potrafię robić przez minutę A to też pompki
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 23:05   #3309
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja się nigdy nie poddaję

Nie no, to ja mam dużo bardziej wytrzymałe ręce Zaczynałam od 5 damskich, teraz robię 20-25 damskich lub 5 męskich Ale np. walking plank with push up potrafię robić przez minutę A to też pompki

ja w sumie też nie, ale nie będę wlaczyc z wlasnymi ramionami, bo to zalosne probowac sie podniesc, jak rece lataja i puszczaja ostatecznie

mam słabe ramiona i kuniec, za to zadne cardio mnie nie pokona ani side planki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 23:36   #3310
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się zapytam - jak Wam sie wspomina 1 tydzień Ripped? Ja wiem, ze najłatwiejszy ponoć, ale chodzi mi o wrażenia ogólne
a mi sie bardzo podobal tyle ze ja 2 znam tylko bo w 3 bede w piatek

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

jakie to jest ciasto kalafiorowe na pizze?
pierwsze slysze
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 06:35   #3311
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Corii, na mięśnie nie wystarczy dodatni bilans energentyczny, musi być białko i porządne posiłki przed treningiem i po. A 2kg to żadne obciążenie (w sensie pakowania). No i rąk nie masz silniejszych bo tak się boisz że Ci mięśnie urosną jak nawet nie próbujesz to nigdy nie będzie lepiej!
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 10:01   #3312
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
ojej , współczuję kostki .
Przeszłam dziś do 3 tygodnia ripped. Z dietą fatalnie . Odstawiłam plastry antykoncepcyjne i chodzę jakaś roztrojona . Mam ochotę pożreć wszystko ... no i niestety kilka złych rzeczy wpadło . Muszę się ogarnąć z tej psychozy . Mam problem z porcjami . co myślicie o błonniku z chromem?
Ćwiczenia idą całkiem okej ,choć niektórych nie jestem w stanie wykonać na 100% ale kondycja się poprawia . moja największa bolączka to brzuch . Po ripped chce zacząć coś na brzuch ,tylko nie wiem czy lepszy 6w6p czy ABS killer ? podziwiam Was, że po Jillian macie jeszcze siłę na inne treningi .Wielkie brawa . Mam nadzieje ,że też się dorobię takiej kondycji.
Ostatnio pisalam z pewna dziewczyna na instagramie ktora przerobila wiele zestawow Jill i powiedziala mi ze jesli chodzi o wyrzezbienie brzucha to zdecydowanie najbardziej dziala 6w6p. No ale ja oczywiscie najpierw musze zrzucic otuline

Dzien dobry wszystkim tak w ogole Juz tyle naskrobalyscie! Ale w koncu przeczytalam Za chwilke zabieram sie za ostatni (7) dzien z 1 tygodnia ripped. Powiem szczerze ze dla mnie jest rzeczywiscie dosc latwy, ale co mnie martwi to ten lekki bol nad kolanami... Czy ktoras z was tez miala taki problem? Na pewno nie chodzi o technike, bo caly shred przeszlam bez najmniejszego znaku bolu, ponadto jednak troche tych przysiadow juz zrobilam i to nigdy nie byl problem
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:09   #3313
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

a ja się czuję jak jakiś totalny cienias. Ćwiczę od ponad 8mcy (co prawda nieregularnie), ale średnio 2-3 razy w tyg z Ewą, niedawno wzięłam się za Jillian. I generalnie widzę poprawę kondycji, ale za to...jak przychodzi do wykonania dosłownie kilku pompek to nie ma siły - NIE MOGĘ. po kilku mcach ćwiczeń nie móc zrobić więcej jak 2 pompki??? Co ze mną nie tak?
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:52   #3314
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Vespertine__Milo Pokaż wiadomość
a ja się czuję jak jakiś totalny cienias. Ćwiczę od ponad 8mcy (co prawda nieregularnie), ale średnio 2-3 razy w tyg z Ewą, niedawno wzięłam się za Jillian. I generalnie widzę poprawę kondycji, ale za to...jak przychodzi do wykonania dosłownie kilku pompek to nie ma siły - NIE MOGĘ. po kilku mcach ćwiczeń nie móc zrobić więcej jak 2 pompki??? Co ze mną nie tak?
Wydaje mi sie ze u dziewczyn to totalnie normalne... Kazda jedna ktora znam i ktora cwiczy, czy tez patrzac nawet tutaj na forum ma "problemy" z pompkami. My babki generalnie jestesmy "cienkie" w rekach Takze ja bym sie nie przejmowala. Sama cwicze regularnie, od 2 m-cy niemal codziennie i tez po kilku pompkach musze juz sie przeniesc na kolana... Zeby nie miec problemow trzeba by chyba rozbudowac silniejsze miesnie plecow i ramion A tutaj juz naprawde wazna jest odpowiednia dieta i cwiczenia z wiekszymi obciazeniami.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:55   #3315
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze u dziewczyn to totalnie normalne... Kazda jedna ktora znam i ktora cwiczy, czy tez patrzac nawet tutaj na forum ma "problemy" z pompkami. My babki generalnie jestesmy "cienkie" w rekach Takze ja bym sie nie przejmowala. Sama cwicze regularnie, od 2 m-cy niemal codziennie i tez po kilku pompkach musze juz sie przeniesc na kolana... Zeby nie miec problemow trzeba by chyba rozbudowac silniejsze miesnie plecow i ramion A tutaj juz naprawde wazna jest odpowiednia dieta i cwiczenia z wiekszymi obciazeniami.
no to pociecha... a ja kiedyś naiwnie sądziłam że jestem silna w rękach..
to co ciężarki pomogą? Jak do tej pory nie ćwiczyłam z ciężarkami to dam radę po 2kg na rękę?
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:06   #3316
Early Bird
Raczkowanie
 
Avatar Early Bird
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 77
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej

Od dzis zaczynam 30 Day Shred, ale mam w zwiazku z tym kilka pytan

Cwiczyl ktos i widzial efekty? Czy te cwiczenia nie sa troche za krotkie? (Moim glownym celem na ten pierwszy miesiac jest zrzucic troche tluszczyku i ujedrnic cialo).

I przede wszystkim, robilyscie jakies przerwy miedzy poziomami? Takie cwiczenie bez przerw to chyba nie za dobry pomysl, z drugiej strony nie wiem czy robic dzien przerwy po kazdych 10ciu dniach czy jak...

z gory dzieki
Early Bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:28   #3317
sdmruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 91
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
mi się dość konkretnie pokręciło. Jak wcześniej miałam regularnie @ co miesiąc tak teraz co półtora miesiąca, co dwa... I właśnie nie wiem czy to jest spowodowane ćwiczeniami czy tym, że zmieniłam klimat zamieszkania (od listopada mieszkam w Helsinkach)
dzięki za odp.! Ja tez miałam regularne i w sumie zawsze byłam w ruchu, tzn.basen.pływanie...W sumie nigdy nie ćwiczyłam dzień w dzień tak intensywnie. U ciebie to bardzo możliwe,że klimat też się przyczynił do obsunięcia. Ale musiałam przerwać ćwiczenia i trwa to już 12 dni, a @ nie ma W stanie błogosławionym tez nie jestem
sdmruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:35   #3318
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dokłądnie to miałam na mysli piszac o spidermenkach
tak sie to chyba gdzies nazywało
Ale musze zweryfikować swoj poglad, jak to sie jak na pompce zniza rekami w rippedzie to na bank tego nie zrobię na sztywnych rekach to tak
Jeśli tak będziesz podchodzic do pompek to nigdy tego nie zrobisz. Trzeba sobie podnosić poprzeczkę, przesuwac granice. jednego dnia zrobisz 2, a za miesiąc 5. Ja zaczynałam od babskich kilka m-cy temu, teraz trzaskam bez większego problemu 3 serie po 10 męskich. A rece nadal chude (26cm w bicepsie), za to całe ciało silniejsze. Przy pompkach pracuje wszystko, łącznie z brzuchem, więc on też musi być dośc silny.
Jeśli nie będziesz wymgać od siebie więcej, to będziesz stała w miejscu.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:53   #3319
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Corii, na mięśnie nie wystarczy dodatni bilans energentyczny, musi być białko i porządne posiłki przed treningiem i po. A 2kg to żadne obciążenie (w sensie pakowania). No i rąk nie masz silniejszych bo tak się boisz że Ci mięśnie urosną jak nawet nie próbujesz to nigdy nie będzie lepiej!
Prawdę mowiac nie boje urosniecia miesni,gdyby tak było faktycznie, to bym w ogóle hantli w łapy nie brała Jednak to ze rozbudowane miesnie nie pasowowałyby do mojej sylwetki, to tez prawda. A zarty typu "ramiona a la pudzian" to zawsze zarty. Zycie zbyt jest powazne, aby traktowac na serio

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Jeśli tak będziesz podchodzic do pompek to nigdy tego nie zrobisz. Trzeba sobie podnosić poprzeczkę, przesuwac granice. jednego dnia zrobisz 2, a za miesiąc 5. Ja zaczynałam od babskich kilka m-cy temu, teraz trzaskam bez większego problemu 3 serie po 10 męskich. A rece nadal chude (26cm w bicepsie), za to całe ciało silniejsze. Przy pompkach pracuje wszystko, łącznie z brzuchem, więc on też musi być dośc silny.
Jeśli nie będziesz wymgać od siebie więcej, to będziesz stała w miejscu.
Prawdę mówiać nie zalezy mi specjalnie na tym, aby tzraskac pompki jedna za drugą. Stwierdziłam fakt Wolę isc w kierunkach, które mnie bardzioej racjuja i na których mi zalezy, jak cardio, abs
A wmiejscu na pewno nie stoję. Bo jesli Twoim zdaniem pompki sa czyms niezbednym, to ja sie z tym nie zgodze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 12:06   #3320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

sub
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:09   #3321
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
a mi sie bardzo podobal tyle ze ja 2 znam tylko bo w 3 bede w piatek

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

jakie to jest ciasto kalafiorowe na pizze?
pierwsze slysze
no normalnie
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=341
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:11   #3322
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Vespertine__Milo Pokaż wiadomość
no to pociecha... a ja kiedyś naiwnie sądziłam że jestem silna w rękach..
to co ciężarki pomogą? Jak do tej pory nie ćwiczyłam z ciężarkami to dam radę po 2kg na rękę?
Na pewno czesciowo pomoga, kazde cwiczenia w jakims stopniu pomagaja Ale raczej nie oczekiwalabym ze zaczniesz robic po 30 pompek bez mrugniecia Zauwaz ze dziewczyny ktore sa w stanie robic wiecej cale sa bardziej umiesnione. mysle ze do wszystkiego mozna dojsc ale powoli i nie oczekiwac od razu wielkich efektow. Co do ciezarkow... Sama zaczelam od 2-kg na reke - dasz rade Ale again - po takim czasie wciaz sama robie tylko kilka pompek W kazdym razie nie nastawiaj sie na nic poza postepem, nie wazne czy jest on duzy czy maly - wazne ze idziesz do przodu I glowa do gory

Cytat:
Napisane przez Early Bird Pokaż wiadomość
Hej

Od dzis zaczynam 30 Day Shred, ale mam w zwiazku z tym kilka pytan

Cwiczyl ktos i widzial efekty? Czy te cwiczenia nie sa troche za krotkie? (Moim glownym celem na ten pierwszy miesiac jest zrzucic troche tluszczyku i ujedrnic cialo).

I przede wszystkim, robilyscie jakies przerwy miedzy poziomami? Takie cwiczenie bez przerw to chyba nie za dobry pomysl, z drugiej strony nie wiem czy robic dzien przerwy po kazdych 10ciu dniach czy jak...

z gory dzieki
Skonczylam ten program niecale 2 tygodnie temu Oczywiscie ze cos daje i sa efekty. Przede wszystkim w ujedrnieniu ciala. W zrzucaniu tluszczu - mysle ze tez, bo inni zauwazyli efekty. A gdy do tego bedziesz trzymac sie prawidlowego odzywiania to efekty beda jeszcze lepsze Niektore dziewczyny dorzucaja do tego programu jeszcze inne zestawy, wszystko to kwestia sluchania organizmu i tego na ile jeszcze masz sile, ale nie ma co popadac w skrajnosci, bo tak jak ja wczoraj mozna zle skonczyc... A kazde cwiczenia - nawet polgodzinne sa lepsze niz nic.
Co do przerw wydaje mi sie ze zawsze przynajmniej jeden dzien w tygodniu to dobre rozwiazanie Organizm potrzebuje regeneracji.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011

Edytowane przez Lainathiel
Czas edycji: 2014-04-10 o 12:13
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:44   #3323
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawdę mowiac nie boje urosniecia miesni,gdyby tak było faktycznie, to bym w ogóle hantli w łapy nie brała Jednak to ze rozbudowane miesnie nie pasowowałyby do mojej sylwetki, to tez prawda. A zarty typu "ramiona a la pudzian" to zawsze zarty. Zycie zbyt jest powazne, aby traktowac na serio

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------


Prawdę mówiać nie zalezy mi specjalnie na tym, aby tzraskac pompki jedna za drugą. Stwierdziłam fakt Wolę isc w kierunkach, które mnie bardzioej racjuja i na których mi zalezy, jak cardio, abs
A wmiejscu na pewno nie stoję. Bo jesli Twoim zdaniem pompki sa czyms niezbednym, to ja sie z tym nie zgodze.
Nie, nie są niezbedne. Ale niezbędny jest progres, który przejawia sie równiez wzrostem siły. A wzrostu siły nie będzie, jeśli nie stawia sie przed swoim ciałem nowych wyzwań.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-04-10 o 12:45
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:51   #3324
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Early Bird Pokaż wiadomość
Hej

Od dzis zaczynam 30 Day Shred, ale mam w zwiazku z tym kilka pytan

Cwiczyl ktos i widzial efekty? Czy te cwiczenia nie sa troche za krotkie? (Moim glownym celem na ten pierwszy miesiac jest zrzucic troche tluszczyku i ujedrnic cialo).

I przede wszystkim, robilyscie jakies przerwy miedzy poziomami? Takie cwiczenie bez przerw to chyba nie za dobry pomysl, z drugiej strony nie wiem czy robic dzien przerwy po kazdych 10ciu dniach czy jak...

z gory dzieki
wszystkie odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz przeglądając ten wątek, polecam
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:52   #3325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nie, nie są niezbedne. Ale niezbędny jest progres, który przejawia sie równiez wzrostem siły. A wzrostu siły nie będzie, jeśli nie stawia sie przed swoim ciałem nowych wyzwań.
Jakbym robiła jeden i ten sam workout, to by było stanie w miejscu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:14   #3326
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ale dużo wiadomości od wczoraj Jedna z Was pytała się o różnice pomiędzy Killerem ABS a 6w6p- dziewczyny na forum poradziły mi, abym pierwsze zrobiła killera a potem 6w6p bo jest cięższy. I do ich wskazówek się zastosowałam Na początku też nie czułam brzucha, ale z każdym dniem uczyłam się poprawnie wykonywać ćwiczenia i brzuch było czuć A 3 level to już masakra- prawie połowę robię wersję podstawową bo poziom zaawansowany mnie zmiażdżył
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:29   #3327
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakbym robiła jeden i ten sam workout, to by było stanie w miejscu.
Czyli dla Ciebie sam fakt zmieniania ćwiczeń to postęp? Dla mnie postęp to namacalne efekty, a nie odhaczenie w kalendarzu kolejnego treningu. A efekty to zmiana wyglądu, kondycji, większa siła.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Ale dużo wiadomości od wczoraj Jedna z Was pytała się o różnice pomiędzy Killerem ABS a 6w6p- dziewczyny na forum poradziły mi, abym pierwsze zrobiła killera a potem 6w6p bo jest cięższy. I do ich wskazówek się zastosowałam Na początku też nie czułam brzucha, ale z każdym dniem uczyłam się poprawnie wykonywać ćwiczenia i brzuch było czuć A 3 level to już masakra- prawie połowę robię wersję podstawową bo poziom zaawansowany mnie zmiażdżył
Czyli 6w6p trudniejsze? Szkoda, bo jestem gdzies na 2lvl a Killer abs zostawiłam na później Nazwa mnie zmyliła
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:38   #3328
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzieki za przepis na pizze z kalafiora, nic o niej wczesniej nie slyszalam, sprobuje
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:18   #3329
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Chyba tworzenie się mięśni jest kwestią indywidualną.

Po "Shredzie" i połowie "Ripped" z obciążeniem po 1,5 kg na rękę, miałam tak wychudzone i umięśnione ramiona (w szczególności triceps), że porzuciłam treningi z Jillian. Tyle, że mam genetyczne predyspozycje do powstawania mięśni i dodatkowo jem dużo mięsa/jaj, a mało węglowodanów. Wiadomo, jeśli się później nie ćwiczy, to wszystko powoli wraca do normy.

Ostatnio ćwiczyłam tylko boczki z Tiffany i trochę 1o minutówek z Mel B, ale postanowiłam wrócić do Ripped, może co drugi lub trzeci dzień.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:31   #3330
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Czyli dla Ciebie sam fakt zmieniania ćwiczeń to postęp? Dla mnie postęp to namacalne efekty, a nie odhaczenie w kalendarzu kolejnego treningu. A efekty to zmiana wyglądu, kondycji, większa siła.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------


Czyli 6w6p trudniejsze? Szkoda, bo jestem gdzies na 2lvl a Killer abs zostawiłam na później Nazwa mnie zmyliła
pierwszy poziom Killera jest stosunkowo łatwy, drugi też się da w miarę szybko opanować Ale co do trzeciego to jeszcze długo a potem wcale będę robić podstawowy poziom choć Ty po 6 packu możesz śmigać i hopsać śmiało z trzecim
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.