Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 08:15   #3421
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że dla mnie byłoby gorzej gdybym nie ćwiczyła bo to już jest uzależnienie i dla mnie trening to też relaks , często jestem zmęczona i mi się nie chce a po ćwiczeniach jestem jak nowa Będę też patrzeć co robimy podczas całego dnia bo nie raz pewnie nachodzimy się sporo i wtedy pewnie nogi będę miała w d... więc o ćwiczeniach nie będzie mowy. Ale po leżeniu całodziennym na plaży pewnie bedzie mnie nosić i trening będzie jak znalazł.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------



wow super, gratuluję !!
No ja nie mogłam ze względów zdrowotnych, ten weekend odpuściłam, bo i tak ciężko było czas znaleźć... Bo to prawda, że ćwiczenia uzależniają Sama zobaczysz jak się będziesz czuła i co Ci jest potrzebne
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 09:55   #3422
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Gratuluje spadków Z brzucha super Waga to nie wszystko, nawet centymetry to nie wszystko - przecież wyćwiczone, umięśnione ciało zawsze będzie lepiej wyglądało, dlatego pewnie widzisz różnicę w wyglądzie


Dasz radę Może spróbuj się bardziej na diecie skupić, to i efekty będą większe, trzymam kciuki


Ja ripped po shredzie robiłam i był ciężki dla mnie, ale to był mój początek z ćwiczeniami. Myślę, że nie będzie za lekki, a co już ćwiczyłaś?


Już Jilllove odpowiedział - 15
Na pewno dasz radę Czemu miałabyś nie dać?


To czekamy na porównanie


Hej Na pewno się uda Tu dziewczyny super motywują :


Tylko BR to trening na 3 miesiące, więc może warto spróbować? Tych pozostałych treningów poza ripped nie znam, a ekspander zawsze się przyda Ale rozumiem, że nie chcesz znowu w nowe przyrządy inwestować. Ja używam gumowego i jest ok.


Ja bym próbowała ćwiczyć na urlopie, ale z drugiej strony to ma byc czas relaksu - ja teraz 9 dni nie ćwiczę i nie jest jakoś tragicznie - myślę, że tak krótka ewentualna przerwa w ćwiczeniach to tez nie tragedia

Min. 1 kg Dasz radę - ja zerowo przygotowana do ćwiczen jakoś dawałam, najwyżej przygotuj butelki po 0,5 l jak będzie za trudno


Powodzenia
A możesz pokazać, który ekspander masz? I z iloma linkami ćwiczysz?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:13   #3423
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A możesz pokazać, który ekspander masz? I z iloma linkami ćwiczysz?
http://www.decathlon.pl/resistance-tube-id_8213156.html - taki Z iloma linkami? Trochę nie rozumiem pytania...

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Katja ale ten mój jest chyba taki średni - tzn. mi pasuje, ale chyba są lepsze - nie wiem, nie znam się za bardzo Dziewczyny tu wrzucały linki do fajnych z tego co pamiętam - może któraś coś jeszcze doradzi Biorę się za 6w6p l.2
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:40   #3424
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ewelinka, bardzo jestem ciekawa, jak Ci się lev 2 spodoba

Ja się poważnie zastanawiam, czy od maja nie zabiorę się w końcu za Insanity. Bo w sierpniu mam urlop to akurat się w trz miesiące wyrobię z jednym dużym programem. Może któraś chętna?
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:04   #3425
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
http://www.decathlon.pl/resistance-tube-id_8213156.html - taki Z iloma linkami? Trochę nie rozumiem pytania...

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Katja ale ten mój jest chyba taki średni - tzn. mi pasuje, ale chyba są lepsze - nie wiem, nie znam się za bardzo Dziewczyny tu wrzucały linki do fajnych z tego co pamiętam - może któraś coś jeszcze doradzi Biorę się za 6w6p l.2
No bo ten Twój ma jedna linkę, a widziałam takie po 4 czy 5. Mozna je odczepiać, zeby regulowac obciążenie.
Zrobiłam drugi raz 3lvl Ripped. Rzeźnia Chyba jak do tej pory najtrudniejszy zestaw Jill. Po nim nawet nie myślę, żeby robic coś jeszcze. Dzisiaj doszło 130 przysiadów i starczy.
Czy komus jeszcze jest po nim dośc długo gorąco? Wczesniej tak nie miałam.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ewelinka, bardzo jestem ciekawa, jak Ci się lev 2 spodoba

Ja się poważnie zastanawiam, czy od maja nie zabiorę się w końcu za Insanity. Bo w sierpniu mam urlop to akurat się w trz miesiące wyrobię z jednym dużym programem. Może któraś chętna?
Ja bym była chetna na Insanity, ale dopiero po wakacjach Mam kilka programów Jill, skonćzę je i zobaczę, czy Insanity czy Zuzka.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:17   #3426
Butterfly07
Rozeznanie
 
Avatar Butterfly07
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 550
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ewelinka, bardzo jestem ciekawa, jak Ci się lev 2 spodoba

Ja się poważnie zastanawiam, czy od maja nie zabiorę się w końcu za Insanity. Bo w sierpniu mam urlop to akurat się w trz miesiące wyrobię z jednym dużym programem. Może któraś chętna?
Ja się zastanawiałam nad Insanity, ale trochę długie te treningi i trochę mnie przerażają i postanowiłam zacząć od Focus T25, też od maja, a konkretnie po majówce
__________________
Body Revolution: skończone 02.04.2015
JNL Fusion: skończone 13.07.2015
Butterfly07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:46   #3427
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No bo ten Twój ma jedna linkę, a widziałam takie po 4 czy 5. Mozna je odczepiać, zeby regulowac obciążenie.
Zrobiłam drugi raz 3lvl Ripped. Rzeźnia Chyba jak do tej pory najtrudniejszy zestaw Jill. Po nim nawet nie myślę, żeby robic coś jeszcze. Dzisiaj doszło 130 przysiadów i starczy.
Czy komus jeszcze jest po nim dośc długo gorąco? Wczesniej tak nie miałam.
Mi nie dość, że było gorąco to nogi po treningu drżały przez dobre pół godziny

Dziewczyny poratujcie- chcę sobie wreszcie kupić porządne buty do ćwiczeń. I tu jest moje pytanie- Czy możecie polecić jakieś buty, które będą się nadawały jednocześnie i do fitnessu i do biegania? Na razie priorytetem jest fitness, ale chciałabym spróbować też biegać.

Znalazłam takie:
http://www.zalando.pl/nike-performan...1a05q-102.html
http://sklepbiegowy.com/?md=products...l-fusion-lite&

Nadawałyby się do tego i do tego czy nie bardzo?
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 12:52   #3428
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Mi nie dość, że było gorąco to nogi po treningu drżały przez dobre pół godziny

Dziewczyny poratujcie- chcę sobie wreszcie kupić porządne buty do ćwiczeń. I tu jest moje pytanie- Czy możecie polecić jakieś buty, które będą się nadawały jednocześnie i do fitnessu i do biegania? Na razie priorytetem jest fitness, ale chciałabym spróbować też biegać.

Znalazłam takie:
http://www.zalando.pl/nike-performan...1a05q-102.html
http://sklepbiegowy.com/?md=products...l-fusion-lite&

Nadawałyby się do tego i do tego czy nie bardzo?
Wydaje mi się, że powinnaś poszukać butów do biegania przede wszystkim bo tu są potrzebna dobre buty a potem sprawdzić czy np nie ślizgają się przy ćwiczeniach na takiej posadzce na jakiej ćwiczysz. Ja mam fajne buty do biegania ale do ćwiczeń się nie nadają bo ślizgam się w nich strasznie i kupiłam sobie inne do ćwiczeń, a te z kolei nie nadają się do biegania w terenie
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:59   #3429
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja też mam osobne. Po ćwiczeniach w butach do biegania strasznie mnie bolały stopy. A do biegania są super.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:08   #3430
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cześć Dziewczyny
Chętnie się w końcu do Was przyłącze Podczytuję Was od bardzo dawna i w zasadzie to Wy zmotywowałyście mnie do powrotu do Jill i do ćwiczeń w ogóle
Właśnie zaczynam czwarty miesiąc z Jillian ( to moje trzecie podejście do jej treningów, dwa poprzednie zaczynałam od 6 weeks six pack, ale no jakoś po prostu nie mam serca do tego programu).
Tym razem mam za sobą 30ds, R.in30, kilka treningów banisha i nmtz i dwa tygodnie z extreme s&s. Rezultaty mnie satysfakcjonują więc mam plan pozostać z Jill do wakacji
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:24   #3431
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powinnaś poszukać butów do biegania przede wszystkim bo tu są potrzebna dobre buty a potem sprawdzić czy np nie ślizgają się przy ćwiczeniach na takiej posadzce na jakiej ćwiczysz. Ja mam fajne buty do biegania ale do ćwiczeń się nie nadają bo ślizgam się w nich strasznie i kupiłam sobie inne do ćwiczeń, a te z kolei nie nadają się do biegania w terenie
O to prawda, ja początkowo ćwicyzłam w biegówkach, bo nie miałam treningowych i rozjezdżałam sie normalnie nie mowiąc, ze buty nie trzymały mi stopy w środku dobrze.
Teraz jak mam treningówki to nie ma porównania do biegówek.
Trzeba miec dedykowane buty do danej dziedziny i tyle

A tak w temacie, zaczęłam drugi level Ripped i coś mi on nie lezy, mam problem z koordynacją niektórych ćwiczeń, mam nadzieję, ze jutro pojutrze będzie lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 13:49   #3432
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Chętnie się w końcu do Was przyłącze Podczytuję Was od bardzo dawna i w zasadzie to Wy zmotywowałyście mnie do powrotu do Jill i do ćwiczeń w ogóle
Właśnie zaczynam czwarty miesiąc z Jillian ( to moje trzecie podejście do jej treningów, dwa poprzednie zaczynałam od 6 weeks six pack, ale no jakoś po prostu nie mam serca do tego programu).
Tym razem mam za sobą 30ds, R.in30, kilka treningów banisha i nmtz i dwa tygodnie z extreme s&s. Rezultaty mnie satysfakcjonują więc mam plan pozostać z Jill do wakacji
Witamy
Wow, sporo masz juz za soba, gratuluje wytrwalosci i powodzenia dalej!

Dziewczyny mam duza zagwostke, mianowicie wczoraj zrobilam sobie przerwe od cwiczenia, dzis po wstaniu kolana zaczely mi mocniej doskwierac (najmocniej ostatnimi czasy), zrezygnowalam wiec z pomyslu robienia 2 programow rownolegle. Co najciekawsze w tym wszystkim, po zrobieniu dzisiejszego ripped (lvl2) bol ustal calkowicie, rowniez podczas cwiczen nie byl on w najmniejszym stopniu dokuczliwy... Teraz troszke czasu od cwiczenia juz minelo i zaczynaja pobolewac znow.. co to moze byc?
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:11   #3433
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Mi nie dość, że było gorąco to nogi po treningu drżały przez dobre pół godziny

Dziewczyny poratujcie- chcę sobie wreszcie kupić porządne buty do ćwiczeń. I tu jest moje pytanie- Czy możecie polecić jakieś buty, które będą się nadawały jednocześnie i do fitnessu i do biegania? Na razie priorytetem jest fitness, ale chciałabym spróbować też biegać.

Znalazłam takie:
http://www.zalando.pl/nike-performan...1a05q-102.html
http://sklepbiegowy.com/?md=products...l-fusion-lite&

Nadawałyby się do tego i do tego czy nie bardzo?
Ja mam buty Reeboka, ale to chyba stary model. Bardzo wygodne

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Chętnie się w końcu do Was przyłącze Podczytuję Was od bardzo dawna i w zasadzie to Wy zmotywowałyście mnie do powrotu do Jill i do ćwiczeń w ogóle
Właśnie zaczynam czwarty miesiąc z Jillian ( to moje trzecie podejście do jej treningów, dwa poprzednie zaczynałam od 6 weeks six pack, ale no jakoś po prostu nie mam serca do tego programu).
Tym razem mam za sobą 30ds, R.in30, kilka treningów banisha i nmtz i dwa tygodnie z extreme s&s. Rezultaty mnie satysfakcjonują więc mam plan pozostać z Jill do wakacji
Witaj Ciasteczkowy Potworze Uwielbiałam tego Muppeta

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Witamy
Wow, sporo masz juz za soba, gratuluje wytrwalosci i powodzenia dalej!

Dziewczyny mam duza zagwostke, mianowicie wczoraj zrobilam sobie przerwe od cwiczenia, dzis po wstaniu kolana zaczely mi mocniej doskwierac (najmocniej ostatnimi czasy), zrezygnowalam wiec z pomyslu robienia 2 programow rownolegle. Co najciekawsze w tym wszystkim, po zrobieniu dzisiejszego ripped (lvl2) bol ustal calkowicie, rowniez podczas cwiczen nie byl on w najmniejszym stopniu dokuczliwy... Teraz troszke czasu od cwiczenia juz minelo i zaczynaja pobolewac znow.. co to moze byc?
Mnie bolą kolana po 3lvl Ripped. Chyba przez tą kaczkę :/

Dziewczyny, co jest łatwiejsze: Ripped czy BR?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:36   #3434
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trzeba miec dedykowane buty do danej dziedziny i tyle
zgadzam się z tym
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:48   #3435
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ech i znowu wypadły mi w zeszłym tygodniu dwa dni ćwiczeń, ale dzisiaj ćwiczyłam i jutro ostatni ostatniusieńki raz ze shredem teraz mam od nowa dylemat co potem, miałam biegać i dokładać jakieś ćwiczenia z JM ale wiem, że nie ma bata, żebym pojutrze wyszła na dwór biegać, więc wieczorem zacznę przeglądać jej inne zestawy

od soboty mam poważną motywację, bo wybrałam suknię ślubną, w tym tyg zamawiam i chociaż wiem, że nie będę wyglądać jak modelka to chciałabym trochę zrzucić z ramion do sierpnia
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:42   #3436
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
ech i znowu wypadły mi w zeszłym tygodniu dwa dni ćwiczeń, ale dzisiaj ćwiczyłam i jutro ostatni ostatniusieńki raz ze shredem teraz mam od nowa dylemat co potem, miałam biegać i dokładać jakieś ćwiczenia z JM ale wiem, że nie ma bata, żebym pojutrze wyszła na dwór biegać, więc wieczorem zacznę przeglądać jej inne zestawy

od soboty mam poważną motywację, bo wybrałam suknię ślubną, w tym tyg zamawiam i chociaż wiem, że nie będę wyglądać jak modelka to chciałabym trochę zrzucić z ramion do sierpnia
Do sierpnia jest sporo czasu i - to pewnie Cie pocieszy - tluszczyk z ramion bardzo ladnie schodzi, czesto praktycznie w pierwszej kolejnosci A jaka suknia? pochwal sie
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:31   #3437
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
od soboty mam poważną motywację, bo wybrałam suknię ślubną, w tym tyg zamawiam i chociaż wiem, że nie będę wyglądać jak modelka to chciałabym trochę zrzucić z ramion do sierpnia
Witaj w klubie mi też sukienka będzie się szyła za niedługo pierwsze mierzenie mam dopiero co prawda w czerwcu, ale z brzucha chciałabym żeby mi zeszło

Dzielnie motywuję się do ćwiczeń, wczoraj po zajęciach nawet dałam radę wieczorem, mimo, że okropnie mnie głowa bolała


A co do butów ja mam nike zwykłe, sportowe chyba do niczego nie przeznaczone szczególnie, ale ćwiczy się w nich bardzo dobrze, tylko już są trochę porozciągane.
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:07   #3438
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Do sierpnia jest sporo czasu i - to pewnie Cie pocieszy - tluszczyk z ramion bardzo ladnie schodzi, czesto praktycznie w pierwszej kolejnosci A jaka suknia? pochwal sie
oj mam nadzieję już czuję, że mam fajnie zarysowane i wzmocnione mięśnie ramion (po raz pierwszy w życiu!), ale jeszcze są mocno schowane pod tłuszczykiem a sukienka taka - klik, tylko ja będę w butach bez obcasów, więc będzie trochę krótsza i będę miała dorobione tiulowe rękawki, żeby trochę te ramiona przykryć rozmiar też oczywiście sto razy większy, ale ten pas świetnie ściska talię, nie wierzyłam, że jakakolwiek suknia może mi coś takiego z brzuchem zrobić

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie mi też sukienka będzie się szyła za niedługo pierwsze mierzenie mam dopiero co prawda w czerwcu, ale z brzucha chciałabym żeby mi zeszło
ja też będę miała przymiarki w czerwcu, fajnie by było mieć wtedy trochę mniejsze wymiary niż przy zamawianiu sukienki
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:03   #3439
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
oj mam nadzieję już czuję, że mam fajnie zarysowane i wzmocnione mięśnie ramion (po raz pierwszy w życiu!), ale jeszcze są mocno schowane pod tłuszczykiem a sukienka taka - klik, tylko ja będę w butach bez obcasów, więc będzie trochę krótsza i będę miała dorobione tiulowe rękawki, żeby trochę te ramiona przykryć rozmiar też oczywiście sto razy większy, ale ten pas świetnie ściska talię, nie wierzyłam, że jakakolwiek suknia może mi coś takiego z brzuchem zrobić
Bardzo ladna suknia Dosc prosta a mimo to bardzo efektowna! Super. Z taka motywacja nie moze sie nie udac

Ja tak sobie siedze i sie zastanawiam czy jednak nie zrobic sobie teraz tego 6w6p
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 18:10   #3440
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
oj mam nadzieję już czuję, że mam fajnie zarysowane i wzmocnione mięśnie ramion (po raz pierwszy w życiu!), ale jeszcze są mocno schowane pod tłuszczykiem a sukienka taka - klik, tylko ja będę w butach bez obcasów, więc będzie trochę krótsza i będę miała dorobione tiulowe rękawki, żeby trochę te ramiona przykryć rozmiar też oczywiście sto razy większy, ale ten pas świetnie ściska talię, nie wierzyłam, że jakakolwiek suknia może mi coś takiego z brzuchem zrobić



ja też będę miała przymiarki w czerwcu, fajnie by było mieć wtedy trochę mniejsze wymiary niż przy zamawianiu sukienki
Śliczna sukienka Do czerwca mamy prawie dwa miesiące, damy radę dziewczyny
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:22   #3441
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

dołączam do Was
będę sobie dobierać w tygodniu pięć różnych programów od Jillian- z nią chyba ćwiczy mi się najlepiej.
Dzisiaj zrobiłam Banish Boost. Zapomniałam jakie to jest męczące.. ale satysfakcja równie duża jak ilość potu ze mnie spływająca )

ćwiczenia nie będą dużym wyzwaniem, chociaż czasem brakuje mi czasu, to postaram się je systematycznie robić. wyzwaniem będzie dieta- dzisiaj zamartwiając się, że jem tyle słodyczy wcinałam kolejne Mamby..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:23   #3442
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja dziś zdradziłam Jillian z tym: http://www.fitnessblender.com/v/work...ut-at-Home/i7/

Niby tylko 30 minut a jestem spociłam się jak nigdy
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:30   #3443
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

wątek powinnyśmy nazwać Jillian + inni a zwłaszcza Fintess Blender bo coraz więcej nas z nimi ćwiczy

marchefkowa - śliczna suknia ! ale Wam zazdroszczę, też chętnie wskoczyłabym ponownie w suknie ślubną

Ja dziś śmigam na zajęcia do klubu - interwały
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:45   #3444
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny dzięki za rady odnośnie tych butów- chyba na razie odpuszczę bieganie i skupię się całkowicie na fitnessie więc zakupię buty do dywanówek

Marchewkowa- bardzo ładna suknia

Idę męczyć killer ABS, muszę w końcu go skonczyć

A właśnie- znacie jakiś dobry przepis na w miarę dietetyczną szarlotkę? Czy taka nie istnieje?
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:47   #3445
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Marchefkowa, sliczna suknia. Gustowna i delikatna
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:36   #3446
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ojej dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa na temat sukni

my już jesteśmy po cywilnym, teraz robimy wesele w Turcji i na samą myśl o wybieraniu sukienki i potencjalnym płaczu w przymierzalniach, bo nie wchodzę, bo tłuszcz się wylewa, bo w ogóle nie będzie nic w moim rozmiarze - bardzo mi się odechciewało tej całej imprezy a teraz już się nie mogę doczekać

będzie dobry motywator, oj będzie
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:45   #3447
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ewelinka, bardzo jestem ciekawa, jak Ci się lev 2 spodoba

Ja się poważnie zastanawiam, czy od maja nie zabiorę się w końcu za Insanity. Bo w sierpniu mam urlop to akurat się w trz miesiące wyrobię z jednym dużym programem. Może któraś chętna?
ja bym chetnie ale nie mam tego programu

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Netka51 najlepiej jak sie ma takie male ceramiczne miseczki do zapiekania i dajesz duzo starych jablek a na to lekka kruszonke z platkow owsianych i odrobina masla i cukru lub miodu i cynamon jak ktos lubi
i zapiekasz
Jest jeszcze szarlotka z kasza manna zamiast maki

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

sliczna sukienka marchefkowa, sama tez bym mogla taka miec tyle ze ja 8 lat po slubie jestem hahaha
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:01   #3448
Agushka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cześć Kobiety

Piszę do Was bo potrzebuję podniesienia na duchu...
Miałam przymusową dwutygodniową przerwę w ćwiczeniach (zapalenie zatok). Dzisiaj zadowolona zabrałam się za 6w6p i udało mi się zrobić tylko połowę (pierwszy obwód) Dalej ani rusz- tętno masakryczne, drżenie ciała, ramion, nóg...
Jakbym wiedziała, że po dwóch tygodniach będę zaczynać z kondycją "od zera" to ćwiczyłabym pomimo choroby...
Pomóżcie, bo złapałam totalną załamkę...
Agushka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:12   #3449
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
ja bym chetnie ale nie mam tego programu[COLOR="Silver"]
Ja też jeszcze nie mam Na razie ściągnęłam tylko fit test. Ale ja wszystko ściągam z chomika, bo i tak nie wykorzystuję kasy na telefonie, więc smsem kupuję transfer

Cytat:
Napisane przez Agushka85 Pokaż wiadomość
Cześć Kobiety

Piszę do Was bo potrzebuję podniesienia na duchu...
Miałam przymusową dwutygodniową przerwę w ćwiczeniach (zapalenie zatok). Dzisiaj zadowolona zabrałam się za 6w6p i udało mi się zrobić tylko połowę (pierwszy obwód) Dalej ani rusz- tętno masakryczne, drżenie ciała, ramion, nóg...
Jakbym wiedziała, że po dwóch tygodniach będę zaczynać z kondycją "od zera" to ćwiczyłabym pomimo choroby...
Pomóżcie, bo złapałam totalną załamkę...
Ale ćwiczyłaś wcześniej z Jillian czy tak z marszu zabrałaś się za 6packa? A może jeszcze organizm nie wrócił do normy? Na pewno dwutygodniowa przerwa nie niweluje wszystkich postępów, gdzieś na wątkach fitnessowych czytałam że nawet raz od wielkiego dzwonu dobrze zrobić taką większą przerwę.


Szarlotkę robiłam kiedyś taką:
http://smakuje.blox.pl/2013/10/Szarl...glutenowa.html
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:12   #3450
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witasek Dziewczyny
Piękna sukienka ślubna, uda się Wam schudnąć, macie jeszcze sporo czasu, więc bez obaw W końcu kto da radę jak nie Wy?
Ostatnio tu nie zaglądałam i z ćwiczeniami musiałam przystopować -syn był w szpitalu przez tydzień, więc nie miałam głowy do ćwiczeń, no i nabawiłam się jakiegoś dziwnego stanu zapalnego stawu lewej stopy, więc ledwo chodziłam a co dopiero mówić o podskokach i innych tego typu rzeczach. Jednak po tych wszystkich perturbacjach skończyłam 1 lvl Shreda i dziś zrobiłam już trzeci raz zestaw z drugiej części. Powiem szczerze, że ten level mimo, że bardziej męczący to i tak bardziej mi się podoba. Jakoś szybciej mi mija i wydaje się ciekawszy niż pierwszy. Ze spadkiem wagi przystopowałam, podoba mi się na razie tak jak jest(69kg przy 178cm wzrostu), chcę tylko to utrzymać no i być fit i mieć jędrne ciałko.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.