Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 20:19   #3541
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Tam jest tylko 5 ćwiczeń, 10 serii. No i ciężko nazwać burpees czy mountain climbers "ćwiczeniami z Ripped", raczej są uniwersalne
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:32   #3542
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Hahaha, a widziałyście to? Tylko kwadrans
https://www.youtube.com/watch?v=L46d...r3ygq_&index=5
https://www.youtube.com/watch?v=AFSt...BqG4eC&index=5
to trwa 20 minut, przymierzam się do tego od tygodnia ale brakuje mi odwagi
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:47   #3543
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ja po nazwach nie znam ale jak tak szybko przewinelam to wydawalo mi sie ze 2 sa takie same jak w ripped ale moze mi sie pomylilo
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:51   #3544
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Tam jest tylko 5 ćwiczeń, 10 serii. No i ciężko nazwać burpees czy mountain climbers "ćwiczeniami z Ripped", raczej są uniwersalne
Ha ha 2cwiczenia których szczerze nie znoszę ;p
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:51   #3545
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

No mogły być takie same, ale trudno to nazwać "ćwiczeniami z Ripped", jak wszyscy trenerzy świata to wykorzystują
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:01   #3546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Corii ja też ściągałam z podanego tutaj chomika- o ile jakość drugiego levelu jest w miarę, tak jakość pierwszego pozostawia trochę do życzenia Ale znalazłam też level pierwszy na jakimś rosyjskim serwerze i jakość była taka sama, więc chyba nie ma lepszej
Zauwazylam własnie, ze jakosc jest nieciekawa, ale lepszy rydz, niż nic
BR tez jakosciowo liche? Bo z obejrzenia filmików tak wychodzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 23:32   #3547
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość

Jedyny odnotowany u mnie spadek w udach na całej ich długości miałam właśnie po ripped ( po 2 cm w najszerszym miejscu i po 1 cm w najwęższym miejscu)
Jest nadzieja!!!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

To robisz Ripped chyba od tego czasu co ja mniej wiecej, bo tez na dwójce zasuwam Momentami nie mam siły na tym pierwszym cardio - łapiszony mnie nie chca trzymać

U mnie z uda tez nic nie spadło, mam nawet o centymetr wiecej niz zaczełam cwiczyć
Tak tak! Jestes chyba 2 czy 3 dni za mna
No jak u mnie jeszcze cos urosnie to mocno sie zdenerwuje A pierwsze cardio to plank jacks/mountain climbers, prawda? No ciezki zestaw Tez musze momentami przelaczyc sie na tryb dla poczatkujacych
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 06:24   #3548
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość


A ile czasu trwa kazdy level Hard Body? I Shreda z obciążeniem? Mam sciagniete oba i sie zastanawiam, co teraz Tzn w sensie ile dni sie je robi.
w rekomendacjach do Hard Body napisali, żeby zaczynać od levelu 1, a kiedy jest się gotowym przejść do levelu 2. Dla lepszego efektu ćwiczyć 5-6 razy w tygodniu. I nic więcej.
Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
dla tych co mysla o ciezszym treningu, myslalyscie o Insanity? Ja go sobie przed zeszlymi wakacjami sciagnelam, z planem, ze w wakacje majac wiecej czasu i lepsza kondycje go przerobie, taaaa Nawet nie zrobilam Fit testu, ale przejrzalam filmiki i niezly hardcore, nie dla mnie niestety (jeszcze)
Ja myslałam, czytałam, myślałam... i się rozmysliłam. Za dużo się naczytałam, że minimalnie spala tłuszcz ale za to spala też mięśnie, że oni zalecają tam diete z jakimiś szejkami żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty,że to kontuzjogenne.
Ale jak któraś z was się zdecyduje, szacun ! Bo ponad wszystkie subiektywne opinie, to naprawde kawał cięzkiego treningu

Dzień Dobry
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:25   #3549
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
w rekomendacjach do Hard Body napisali, żeby zaczynać od levelu 1, a kiedy jest się gotowym przejść do levelu 2. Dla lepszego efektu ćwiczyć 5-6 razy w tygodniu. I nic więcej.

Ja myslałam, czytałam, myślałam... i się rozmysliłam. Za dużo się naczytałam, że minimalnie spala tłuszcz ale za to spala też mięśnie, że oni zalecają tam diete z jakimiś szejkami żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty,że to kontuzjogenne.
Ale jak któraś z was się zdecyduje, szacun ! Bo ponad wszystkie subiektywne opinie, to naprawde kawał cięzkiego treningu

Dzień Dobry
Dziekuje
Zobaczymy, na razie zdecydowalam sie na BR. Z moim harmonogramem bedzie akurat do urlopu, zaczynam na poczatku maja
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 09:49   #3550
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zauwazylam własnie, ze jakosc jest nieciekawa, ale lepszy rydz, niż nic
BR tez jakosciowo liche? Bo z obejrzenia filmików tak wychodzi
Ja Body Revolution ściągnęłam z chomika Mysiunia85g i jakość jest dobra, przynajmniej według mnie jak oglądałam
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 10:11   #3551
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Zabrałam się po 9.00 za pierwszą cześć one week shred i... jestem mile zaskoczona
Myślałam, że trening da w kość i trochę mnie sponiewiera, a okazuje się, że ćwiczenia są bardzo spoko Być może jest tak ze względu na to, że na dzień przewidziane są dwa treningi, albo Ripped mnie tak wzmocnił (co jest chyba bardziej prawdopodobne ).
Zawsze kiedy pierwszy raz wykonuję jakiś zestaw, martwię się, że nie przypadnie mi do gustu i będę zniechęcona, ale tutaj jest wszystko na plus Zobaczymy jak będzie wieczorem z cardio

Właściwie nie czuję jakbym była po treningu, ale jednak poranne ćwiczenia to jest to!! Mam pełno energii na cały dzień
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 10:30   #3552
igitangaza
Raczkowanie
 
Avatar igitangaza
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 101
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny, nie bójcie się Insanity, bo wcale nie jest taki straszny. Na filmikach się może tylko taki wydawać, ale jak już się wkręcicie to naprawdę wam się spodoba (jeżeli oczywiście lubicie cardio, bo go jest najwięcej). Ćwiczenia są tak fajnie ułożone, że gdy 'myślisz, że już więcej nie dasz rady', nagle pojawiają się lekkie ćwiczenia, żeby nabrać sił, a potem znowu są intensywniejsze. Poza tym są jeszcze przerwy. Naprawdę, nie macie się czego bać, bo sama zaczynałam go jakieś 2 lata temu, kiedy formy nie miałam ŻADNEJ, i co prawda nie skończyłam, ale to z własnego lenistwa, a nie z trudności, bo po każdym treningu miałam tyle siły, że za chwilę miałam ochotę zacząć od początku . Tak właściwie od tych treningów dopiero nabrałam formy. Jedyne co możecie zrobić, jak chcecie się przygotować, to wzmocnić ręce, jak ktoś ma słabe, bo pamiętam, że miałam wtedy problem z pompkami . I tylko tyle. A Fit Test to super sprawa, po każdych dwóch tygodniach widać jak BARDZO forma się poprawia . Także polecam . Też chcę zrobić w wakacje jeszcze raz ten program, ale tym razem od początku do końca

A dzisiaj u mnie Zgub szybko zbędne kg z Jillian level 2 . Ps: wiecie może jaki jest oryginalny tytuł tego workoutu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

“I believe in pink.I believe that laughing is the best calorie burner.I believe in kissing, kissing a lot.I believe in being strong when everything seems to be going wrong.I believe that happy girls are the prettiest girls.I believe that tomorrow is another day,and I believe in miracles" - A.Hepburn
igitangaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 10:42   #3553
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ależ ja nie mam czasu przed tymi Swiętami!!!! Wczoraj miałam tylko chwilę na poćwiczenie, zrobiłam cardio z Mel B i nic poza tym. A dziś i jutro zapowiada się jeszcze gorzej.... Dziś po pracy zakupy (aż się boję co się będzie działo w sklepach) i zrobienie mazurka plus ryb na jutro, a jutro po pracy sprzątanie i pieczenie, gotowanie. Sobotę zawsze staram się mieć już w miarę wolną - idziemy ze święconką, a potem już świętujemy. No i w sobotę postaram się nadrobić zaległości ćwiczeniowe, bo coś czuję, że dziś i jutro będzie kiepsko
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 10:54   #3554
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Zabrałam się po 9.00 za pierwszą cześć one week shred i... jestem mile zaskoczona
Myślałam, że trening da w kość i trochę mnie sponiewiera, a okazuje się, że ćwiczenia są bardzo spoko Być może jest tak ze względu na to, że na dzień przewidziane są dwa treningi, albo Ripped mnie tak wzmocnił (co jest chyba bardziej prawdopodobne ).
Zawsze kiedy pierwszy raz wykonuję jakiś zestaw, martwię się, że nie przypadnie mi do gustu i będę zniechęcona, ale tutaj jest wszystko na plus Zobaczymy jak będzie wieczorem z cardio

Właściwie nie czuję jakbym była po treningu, ale jednak poranne ćwiczenia to jest to!! Mam pełno energii na cały dzień
również zaczęłam one week shred .w końcu udało mi się ściągną z tych linków. Też jestem miło zaskoczona . jestem poza domem i do dyspozycji mam 3 kilogramowe ciężarki na rękę . jest ciężko .Ale to tylko TYDZIEŃ. I podobało mi się to co mówiła Jillian , że robimy to dla siebie . jej teksty są bardzo motywujące . zobaczymy cardio wieczorem . Kolesia pamiętam z BR. Bad Ass z niego .

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Ja Body Revolution ściągnęłam z chomika Mysiunia85g i jakość jest dobra, przynajmniej według mnie jak oglądałam
też moim zdaniem jakość jest okej . To nie HD ale nic nie przeszkadza w ćwiczeniach . jak coś można kupić jej płyty . Ja mam z nią 6packa , siostra kupiła sobie BR na własność . Jak się z nią lubi ćwiczyć to można ją wesprzeć finansowo . teraz zarabia kobieta na MaximizeYourLife i spotkaniach z ludźmi . domyślam się że pewnie musiała znaleźć pomysł na inny biznes w dobie dzisiejszego piractwa.

czasem jak ćwiczę to myślę z jak bardzo otyłymi ludźmi pracowała w the biggest loser i bardzo mnie to motywuje. Ich sukcesy . To jak bardzo ludzki organizm jest silny . Że człowiek który waży koło 200 kg jest w stanie ćwiczyć . Oczywiście oni tak ładnie chudną bo mają za sobą sztab psychologów , lekarzy dietetyków i personalnego trenera. Ale i tak jestem pod wrażeniem .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 11:07   #3555
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Tak tak! Jestes chyba 2 czy 3 dni za mna
No jak u mnie jeszcze cos urosnie to mocno sie zdenerwuje A pierwsze cardio to plank jacks/mountain climbers, prawda? No ciezki zestaw Tez musze momentami przelaczyc sie na tryb dla poczatkujacych
Dokładnie
Ja wiem, ze urosnąc raczej nic nie urosnie, ale i nie zmaleje, ponieważ mam już i tak możliwie najniższe "parametry"
Tak, dokładnie to cardio tez momentami przechodzę na wersje soft, jak poczuję sie pewniej to wracam do hard

Pościagałam z chomika te BR i HB no i spodobało mi sie BR. Patrzac na ćwiczenia, to efekty musza byc całkiem ciekawe

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Ja Body Revolution ściągnęłam z chomika Mysiunia85g i jakość jest dobra, przynajmniej według mnie jak oglądałam
Fakt, jakosc dobra, po sciagnieciu obejrzalam i jest ok. To te filmiki na stronie do otwarzania sa fatalne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:43   #3556
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Zabrałam się po 9.00 za pierwszą cześć one week shred i... jestem mile zaskoczona
Myślałam, że trening da w kość i trochę mnie sponiewiera, a okazuje się, że ćwiczenia są bardzo spoko Być może jest tak ze względu na to, że na dzień przewidziane są dwa treningi, albo Ripped mnie tak wzmocnił (co jest chyba bardziej prawdopodobne ).
Zawsze kiedy pierwszy raz wykonuję jakiś zestaw, martwię się, że nie przypadnie mi do gustu i będę zniechęcona, ale tutaj jest wszystko na plus Zobaczymy jak będzie wieczorem z cardio

Właściwie nie czuję jakbym była po treningu, ale jednak poranne ćwiczenia to jest to!! Mam pełno energii na cały dzień
Ja też sobie ściągnęłam wczoraj, ale obejrzę dopiero w poniedziałek po powrocie w wiosennego odpoczynku! Teraz przez 4 dni będę grać w badmintona, siatkę, chodzić na górskie spacery itp jeść same zdrowe rzeczy (tak sobie obiecałam i pewnie też pić dużo winka hehe. Miłego odpoczynku dla wszystkich badass-dziewczyn!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:45   #3557
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Melduje ze dzisiejsza porcja cwiczen zaliczona, choc byc moze wieczorem cos jeszcze dorzuce, wczoraj dorzucilam na wieczor Ab rippera z insanity i jedna czesc Tamilee Webb na posladki . Dzisiaj z przysiadami bylo ciezkawo

Dzien dobry dziewczyny i wszystkim ktore sa jeszcze przed treningami powodzenia No i udanego dnia dla wszystkich
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:52   #3558
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Ależ ja nie mam czasu przed tymi Swiętami!!!! Wczoraj miałam tylko chwilę na poćwiczenie, zrobiłam cardio z Mel B i nic poza tym. A dziś i jutro zapowiada się jeszcze gorzej.... Dziś po pracy zakupy (aż się boję co się będzie działo w sklepach) i zrobienie mazurka plus ryb na jutro, a jutro po pracy sprzątanie i pieczenie, gotowanie. Sobotę zawsze staram się mieć już w miarę wolną - idziemy ze święconką, a potem już świętujemy. No i w sobotę postaram się nadrobić zaległości ćwiczeniowe, bo coś czuję, że dziś i jutro będzie kiepsko
u mnie to samo...od rana sprzątam szafki, jeszcze okna myłam bo po tych deszczach całe zasyfione....dużo jeszcze przede mną, ale na ćwiczenia 30 minut się znajdzie ale to wieczorem....
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 13:02   #3559
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja jestem po 5 dniu ze shredem. Jestem dumna bo robie juz tylko.jedna pauze na lyk wody, co jak dla mnie jest wielkim postepem :p Fizycznie choc mega czuje zakwasy, licze na ujedrnienie. Wczesniej przez dwa miesiace robilam codziennie bieznie/rowerek/orbitrek i dzieki temu zgubilam juz 3cm z bioder i po 4 z ud Teraz walcze z brzuszkiem :p
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 13:55   #3560
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
u mnie to samo...od rana sprzątam szafki, jeszcze okna myłam bo po tych deszczach całe zasyfione....dużo jeszcze przede mną, ale na ćwiczenia 30 minut się znajdzie ale to wieczorem....
Dokładnie, te 30 minut TRZEBA znaleźć!!!
A ja siedzę w pracy i myślę ile mogłabym zrobić, gdybym nie musiała tu siedzieć. Mogłabym w tym czasie poćwiczyć, posprzątać, pogotować.... Chyba mogłabym być kurą domową, gdyby mi za to płacili tyle co za pracę Albo gdyby mąż zarabiał za nas dwóch

Kurcze, od dwóch tygodni nie mam wagi i nie wiem czy spada mi waga, ale po ciuchach widzę, że wszystko jest luźniejsze. Jednych jeansów mi mąż zabronił już nosić, bo wiszą brzydko na tyłku
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg

Edytowane przez betlinka
Czas edycji: 2014-04-17 o 13:58
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 14:14   #3561
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak z Waszym trzymaniem diety?

Śledzicie w jakiś sposób to co jecie, macie specjalne diety?

Ja chyba zaczne zapisywać to, co jem bo ćwicze, ćwicze, dietkuje a efektów nie widzę wymiernych.

Zamierzam wybróbować stronę myfitnesspal. mają też aplikację na telefon.
u mnie gorzej ostatnio...jakieś słodycze się wkradają i waga stoi ...2 kg chciałam jeszcze zrzucić a tu ani rusz a jakieś grzeszki mnie nachodzą ostatnio najlepiej chyba zapisywać wszystko to wtedy się widzi co się faktycznie zjadło i jakie się błędy popełnia...choć ja sobie zdaję sprawę ze swoich błędów a i tak kolejną gorzką czekoladę kupuję wrrrr
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 14:23   #3562
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

gdzie w sieci znaleźć "zgub szybko zbędne kilogramy"? jaki jest tego angielski tytuł?

ja robiłam wczoraj Hard Body level 1. na sali, oprócz ćwiczących, jest jeszcze DJ na żywo...
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:14   #3563
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

dziewczyny, doradzi ktoras ekspande do BR? Chce taki regulowany, 5-linkowy. Zastanawiam sie nad tymi dwoma:
http://allegro.pl/guma-ekspander-do-...132517161.html
http://allegro.pl/profesjonalny-eksp...116767056.html
Czy moj wzrost ma miec wplyw na wybor? Bo jestem kurdupel
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:24   #3564
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradzi ktoras ekspande do BR? Chce taki regulowany, 5-linkowy. Zastanawiam sie nad tymi dwoma:
http://allegro.pl/guma-ekspander-do-...132517161.html
http://allegro.pl/profesjonalny-eksp...116767056.html
Czy moj wzrost ma miec wplyw na wybor? Bo jestem kurdupel
Żaden
Ja mam taki 1,5 m i jest za krótki
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:49   #3565
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A jaki powienien byc? Albo w ktorym treningu zaczyna byc potrzebny, to sama sobie zobacze
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:23   #3566
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witajcie dziewuszki
Ja caly czas niestety mam zastoj cwiczeniowy; ciagne co prawda planki i przysiady, ale w porownaniu do tego ile cwiczylam i z jaka intensywnoscia dotad- teraz mam potworne wyrzuty sumienia. Jak sie zepne- wracam do cwiczen w polowie maja, a jak zejdzie mi dluzej niz mysle, to od poczatku czerwca. Trzymajcie za mnie kciuki, prosze!!!!
Diety pilnuje nadal, zero slodyczy- jedyne odstepstwa beda pewnie w swieta, no bo jak to tak swieta tak o byle czym, HAHA

Co do insanity- jest bardzo kontuzjogenne- wiec jesli ktos ma za duzo kg to moze sie zabierac za to, ale z z wczesniej wyprcowana jakas tam formą. Dodatkowe kg sa juz i tak duzym obciazeniem dla stawow, a co dopiero podskoki, wyskoki w plankach i inne takie cuda, jakie mozna znalezc w insanity. Wiem, ze szczuple osoby maja mniej kontuzji podcvzas tego treningu. W razie czego ostrzegam, by nie brac sie tak calkiem z marszu za niego to, ze ktos nie mial problemow biorac sie za niego z marszu nie oznacza, ze mozna go traktowac jak 1Level Shreda

Mnie dzis czekaja 2 minuty w planku wczoraj ledwie dalam rade, czuje, ze nie skoncze tego wyzwania. Ale ciesze sie, ze doszlam do tego pulapu, bo jeszcze 2 tygodnie temu trzeslam sie cala przy 20sekundzie 20s a 2 minuty to roznica!!!! Jestem z siebie dumna, i żądna Waszych pochwal oraz gratulacji

Trzymajcie tez prosze kciuki, bym podczas tej przerwy nie stracila motywacji do cwiczen
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:23   #3567
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Aaaa, bo to tubing jest a nie zwykly ekspander
Z tego, co widzę, to w 80% mozna go zastapić hantlami...Tylko na leżąco nie wiem jak.
Jaki stopien obciążenia macie dziewczyny? Bo widzę, że kolor zależy od obciązenia.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:56   #3568
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
również zaczęłam one week shred .w końcu udało mi się ściągną z tych linków. Też jestem miło zaskoczona . jestem poza domem i do dyspozycji mam 3 kilogramowe ciężarki na rękę . jest ciężko .Ale to tylko TYDZIEŃ. I podobało mi się to co mówiła Jillian , że robimy to dla siebie . jej teksty są bardzo motywujące . zobaczymy cardio wieczorem . Kolesia pamiętam z BR. Bad Ass z niego .
Super, że mamy podobne wrażenia Ja ćwiczę z 1,5kg ciężarkami, bo takie mam najcięższe, ale spokojnie mogłabym zwiększyć obciążenie Jednak lepsze to, niż nic

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja też sobie ściągnęłam wczoraj, ale obejrzę dopiero w poniedziałek po powrocie w wiosennego odpoczynku! Teraz przez 4 dni będę grać w badmintona, siatkę, chodzić na górskie spacery itp jeść same zdrowe rzeczy (tak sobie obiecałam i pewnie też pić dużo winka hehe. Miłego odpoczynku dla wszystkich badass-dziewczyn!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wszystkiego najlepszego, udanego wyjazdu i górskich spacerów

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewuszki
Ja caly czas niestety mam zastoj cwiczeniowy; ciagne co prawda planki i przysiady, ale w porownaniu do tego ile cwiczylam i z jaka intensywnoscia dotad- teraz mam potworne wyrzuty sumienia. Jak sie zepne- wracam do cwiczen w polowie maja, a jak zejdzie mi dluzej niz mysle, to od poczatku czerwca. Trzymajcie za mnie kciuki, prosze!!!!
Diety pilnuje nadal, zero slodyczy- jedyne odstepstwa beda pewnie w swieta, no bo jak to tak swieta tak o byle czym, HAHA

Co do insanity- jest bardzo kontuzjogenne- wiec jesli ktos ma za duzo kg to moze sie zabierac za to, ale z z wczesniej wyprcowana jakas tam formą. Dodatkowe kg sa juz i tak duzym obciazeniem dla stawow, a co dopiero podskoki, wyskoki w plankach i inne takie cuda, jakie mozna znalezc w insanity. Wiem, ze szczuple osoby maja mniej kontuzji podcvzas tego treningu. W razie czego ostrzegam, by nie brac sie tak calkiem z marszu za niego to, ze ktos nie mial problemow biorac sie za niego z marszu nie oznacza, ze mozna go traktowac jak 1Level Shreda

Mnie dzis czekaja 2 minuty w planku wczoraj ledwie dalam rade, czuje, ze nie skoncze tego wyzwania. Ale ciesze sie, ze doszlam do tego pulapu, bo jeszcze 2 tygodnie temu trzeslam sie cala przy 20sekundzie 20s a 2 minuty to roznica!!!! Jestem z siebie dumna, i żądna Waszych pochwal oraz gratulacji

Trzymajcie tez prosze kciuki, bym podczas tej przerwy nie stracila motywacji do cwiczen
Kochana, ja jestem z Ciebie bardzo dumna!! Zobaczysz, niedługo napiszesz, że czeka Cię 5 minut Z każdym dniem jest przecież coraz lepiej

Ja trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że wrócisz do pełnych treningów najszybciej jak to będzie możliwe A nie dasz rady do tego czasu wygospodarować choćby 20-30min. na poranne biegi? Zawsze to większy ruch i może nie będziesz miała takich wyrzutów sumienia
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:19   #3569
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Żaden
Ja mam taki 1,5 m i jest za krótki
za krótki ?? ja mam chyba krótszy i z powodzeniem ćwiczyłam z nim w BR
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:21   #3570
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość

Mnie dzis czekaja 2 minuty w planku wczoraj ledwie dalam rade, czuje, ze nie skoncze tego wyzwania. Ale ciesze sie, ze doszlam do tego pulapu, bo jeszcze 2 tygodnie temu trzeslam sie cala przy 20sekundzie 20s a 2 minuty to roznica!!!! Jestem z siebie dumna, i żądna Waszych pochwal oraz gratulacji

Trzymajcie tez prosze kciuki, bym podczas tej przerwy nie stracila motywacji do cwiczen
BRAWO!!!! Ja odpuściłam planki, nie wiem sama czemu

Za to dziś jestem juz po cwiczeniach. Zagniotłam kruche ciasto na mazurka, wrzuciłam je do lodówki i zanim się schłodzi - zrobiłam trening. Dziś jakiś HIIT z Fitness Blender. Cały trening trwał 20 minut, a jestem caaaała mokra Tak jak lubie - krótko i intensywnie
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.