Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-21, 20:10   #3661
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ale sie czuje objedzona po tych świętach... ale przed chwilą wrocilam z biegania i pochwalę sie, że pierwszy raz nie musiałam stawać super sie biegło musze częsciej biegać zwłaszcza jak jest taka ładna pogoda.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 20:25   #3662
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej dziewczyny

Ladnie dajecie rade, bardzo fajnie ze nawet w swieta nie odpuszczacie, ja rowniez nie odpuszczam wiec drugi dzien lvl3 za mna Choc musze przyznac ze dzis bylam po nim mokra jakbym wlasnie wyszla spod prysznica ;P
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:10   #3663
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny potrzebuje POMOCY!
Ćwiczę 30 day shred od 8 dni i od trzech mam mega problem. Mianowicie ni stąd ni zowąd pojawił się przeraźliwy ból pleców. Boli od szyi przez łopatki, cała górna część pleców, przy niektórych ćwiczeniach (szczególnie pajacyki) momentami aż nie mogę złapać z bólu oddechu. Smaruje to maścią na mięśnie i zapalenia i na drugi dzień jest co prawda lepiej, ale jak tylko spróbuje ćwiczyć czy wsiądę na rower zaczyna się od nowa. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a od dwóch lat ćwiczę: basen, rowerek, orbitrek i bieżnia.
Czy to tylko mięśnie? Was także bolał kręgosłup? A może powinnam udać się z tym do lekarza?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:49   #3664
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Shred lvl2 dzień 8 za mną, im dalej jestem tym bardziej ten lvl mi się przestaje podobać, denerwują mnie te ćwiczenia a dziś nawet w mojej głowie pojawiła się grzeszna myśl zrobienia killera Ewki
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 22:56   #3665
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje POMOCY!
Ćwiczę 30 day shred od 8 dni i od trzech mam mega problem. Mianowicie ni stąd ni zowąd pojawił się przeraźliwy ból pleców. Boli od szyi przez łopatki, cała górna część pleców, przy niektórych ćwiczeniach (szczególnie pajacyki) momentami aż nie mogę złapać z bólu oddechu. Smaruje to maścią na mięśnie i zapalenia i na drugi dzień jest co prawda lepiej, ale jak tylko spróbuje ćwiczyć czy wsiądę na rower zaczyna się od nowa. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a od dwóch lat ćwiczę: basen, rowerek, orbitrek i bieżnia.
Czy to tylko mięśnie? Was także bolał kręgosłup? A może powinnam udać się z tym do lekarza?


Kochana shred nie powinien Ci wyrządzić krzywdy . Niestety pewnie zdarzyło Ci się niepoprawnie wykonać ćwiczenia . Skonsultuj się z lekarzem . Nie ma co bagatelizować kręgosłupa . Odpocznij i zregeneruj się .Na spokojnie przejrzyj trening i zwróć uwagę jak poprawnie wykonywać ćwiczenia . Możesz przynieść sobie lustro w trakcie treningu i kontrolować czy masz w dobrej pozycji plecy . Ja zawsze patrze jak układać sylwetkę w odbiciu szafy takie tworzywo że odbija . Zdrowia życzę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 23:08   #3666
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
Kochana shred nie powinien Ci wyrządzić krzywdy . Niestety pewnie zdarzyło Ci się niepoprawnie wykonać ćwiczenia . Skonsultuj się z lekarzem . Nie ma co bagatelizować kręgosłupa . Odpocznij i zregeneruj się .Na spokojnie przejrzyj trening i zwróć uwagę jak poprawnie wykonywać ćwiczenia . Możesz przynieść sobie lustro w trakcie treningu i kontrolować czy masz w dobrej pozycji plecy . Ja zawsze patrze jak układać sylwetkę w odbiciu szafy takie tworzywo że odbija . Zdrowia życzę.
Dziękuję za radę, chyba rzeczywiście zrobię dwa/trzy dni przerwy.
Właśnie wydaje mi się, że ćwiczenia robię poprawnie, patrzyłam w lustro i pokazywałam babci, gimnastyczce z zawodu i mi się zgadzało z Jill :/
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 07:45   #3667
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje POMOCY!
Ćwiczę 30 day shred od 8 dni i od trzech mam mega problem. Mianowicie ni stąd ni zowąd pojawił się przeraźliwy ból pleców. Boli od szyi przez łopatki, cała górna część pleców, przy niektórych ćwiczeniach (szczególnie pajacyki) momentami aż nie mogę złapać z bólu oddechu. Smaruje to maścią na mięśnie i zapalenia i na drugi dzień jest co prawda lepiej, ale jak tylko spróbuje ćwiczyć czy wsiądę na rower zaczyna się od nowa. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a od dwóch lat ćwiczę: basen, rowerek, orbitrek i bieżnia.
Czy to tylko mięśnie? Was także bolał kręgosłup? A może powinnam udać się z tym do lekarza?
a nie zawiało Cię gdzieś ? może to nie od ćwiczeń...lekarz by się przydał mimo wszystko ...

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Dziewczyny, jak tam, ważyłyście się po świętach ?? ja jakoś nie mam odwagi hehe trochę grzeszków jednak było teraz trzeba się przyłożyć do treningów.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 08:01   #3668
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny któraś już skończyła to One Week Shred? Są rezultaty? Bo niestety żerowanie świąteczne widać na wadze, na szczęście centymetry nie ruszyły do przodu
Dziś mam przerwę, bo może być kiepsko z czasem na ćwiczenia, ale zastanawiam się czy nie dodać jakiegoś cardio jutro do 30DS, trzeba się pozbyć śladów po świętach
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:26   #3669
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witam poświątecznie

Ja się nie ważyłam, bo nadal nei mam baterii do wagi W sumie nie ważyłam się już chyba ponad 2 tygodnie.
No ale w święta pogrzeszyło się trochę, szczególnei ciastowo, i brzuszek jakby okraglejszy jest

Za to dziś zaczęłam wyzwanie przysiadów sumo - zaczęlam w pracy Mam własny pokój, więc zamknęlam się na chwilę, zdjęlam pantofle i na boso pyknęlam pierwszy dzień wyzwania

TheUnlike ja bym na Twoim miejscu zrobiła ze 3 dni przerwy, a jak ból nie minie to bym poszła do lekarza. Czasem wystarczy jeden nieprawidłowy ruch i ból gotowy.
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:21   #3670
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś już skończyła to One Week Shred? Są rezultaty? Bo niestety żerowanie świąteczne widać na wadze, na szczęście centymetry nie ruszyły do przodu
Dziś mam przerwę, bo może być kiepsko z czasem na ćwiczenia, ale zastanawiam się czy nie dodać jakiegoś cardio jutro do 30DS, trzeba się pozbyć śladów po świętach

ja kończę w czw. więc rezultaty w pt ewentualnie .Na pewno działa dobrze .
Irja już w środę kończy .neta51 też jakoś czw , pt .
Tylko w tym programie trzeba mieć czas poćwiczyć rano i wieczorem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:55   #3671
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
ja kończę w czw. więc rezultaty w pt ewentualnie .Na pewno działa dobrze .
Irja już w środę kończy .neta51 też jakoś czw , pt .
Tylko w tym programie trzeba mieć czas poćwiczyć rano i wieczorem
Ciekawa jestem rezultatów Chociaz pewnie nie zrobię tego proramu nigdy, bo nie mam możliwości ćwiczyć rano
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 09:57   #3672
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja się nie ważyłam po świetach. Przed tez nie, więc i tak nie mam porównania. Poza tym lepiej nie wiedzieć
Wczoraj skończyłam 3 lvl Ripped, NARESZCIE. Oby 4 nie był gorszy.
Choc powiem szczerze, ćwiczyło sie fajnie. Cieżko, ale fajnie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:13   #3673
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja się nie ważyłam po świetach. Przed tez nie, więc i tak nie mam porównania. Poza tym lepiej nie wiedzieć
Wczoraj skończyłam 3 lvl Ripped, NARESZCIE. Oby 4 nie był gorszy.
Choc powiem szczerze, ćwiczyło sie fajnie. Cieżko, ale fajnie
Czwarty jest lżejszy. Po trzecim ćwiczy się baaaardzo przyjemnie ten czwarty
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:36   #3674
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
ja kończę w czw. więc rezultaty w pt ewentualnie .Na pewno działa dobrze .
Irja już w środę kończy .neta51 też jakoś czw , pt .
Tylko w tym programie trzeba mieć czas poćwiczyć rano i wieczorem
ja kończę w czwartek wieczorem, więc pomiary zrobię w piątek rano. Nie wiem czy mi się uda stanąć na wagę, choć ważyłam się i mierzyłam przed tą tygodniówką

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem rezultatów Chociaz pewnie nie zrobię tego proramu nigdy, bo nie mam możliwości ćwiczyć rano
Tak jest w zaleceniach od Jillian, ale jeśli masz czas wieczorem i duuuużo siły możesz spróbować robić obydwa workouty na raz
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:38   #3675
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość

Tak jest w zaleceniach od Jillian, ale jeśli masz czas wieczorem i duuuużo siły możesz spróbować robić obydwa workouty na raz
A ile trwają te treningi (tzn. ile minut każda część) ?
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:53   #3676
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny, jak tam, ważyłyście się po świętach ?? ja jakoś nie mam odwagi hehe trochę grzeszków jednak było teraz trzeba się przyłożyć do treningów.
raz ze bateria w niej wyswietla poziom low, a dwa ze i tak bym miala obawy wejśc na nią, bo pofolowałam sobe ciastami w świeta az strach a czuje ze łydki i uda coś mi objętość zwiększyły, wiec wolę tego nie potwierdzać wagą
No własnie mam zamiar prócz rippeda robić teraz sumo squats, i meski pompki probowac stopniowo jak najwiecej. Tylko nie wiem od ilu sumo squats zaczac i o ile i co ile dni zwiekszac.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:10   #3677
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja robie sumo squats tak jak zwykle. Zaczełąm od 50 i jadę do 250.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:19   #3678
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja się ważyłam w święta, ale waga się nie zwiększyła a nawet 0,5kg mniej wskazuje
Codziennie starałam się robić shreda no i nie przejadać się tak na maksa, zresztą wiedziałam, że jak się przejem to samopoczucie będzie niefajne. Ciasto jadłam, nawet dziś kawałek wciełam, bo jeszcze jest w lodówce.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:20   #3679
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja robie sumo squats tak jak zwykle. Zaczełąm od 50 i jadę do 250.
Ale co ile dni zwiększasz ich ilosc i o ile ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 12:35   #3680
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
A ile trwają te treningi (tzn. ile minut każda część) ?
pierwszy trwa coś ok 35 minut (z rozciąganiem) a drugi coś ok 30 minut W sobotę robiłam praktycznie jeden za drugim i mi było ciężko, ale ja cardio nie lubię więc wiesz....
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:46   #3681
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja kiedyś cardio nie cierpiałam, a teraz widzę, że coraz bardziej lubię Zaczęłam lubić jak zaczęłam ćwiczyć z Fitness Blender. Może Jillian mi się trochę przejadła? Nie wiem sama... Ale ta odskocznia do FB dobrze mi zrobiła.
Może skuszę sie na ten one week, ale za jakieś 3 tygodnie - wtedy będę miała więcej czasu. A póki co poczytam o Waszych efektach
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:50   #3682
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzisiaj nie mam szans noc zrobić pierwszy dzień w pracy u choć normalnie mam przerwę w ciągu dnia to siedzę i nadrabiam to co powinnam zrobić przez święta a nie chciało mi się, a w domu będę po 22, a się czuje taka zmotywowana....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:57   #3683
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale co ile dni zwiększasz ich ilosc i o ile ?
A to roznie, wg rozpiski. Wpisz w grafike google squat challenge, znajdziesz bez problemu wyzwanie na 30 dni i od 50-250 powtorzen. Co 3 dni przerwa. Pisze z tel i mam problem z otwieraniem kilku okienek i wklejaniem obrazkow
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:16   #3684
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A to roznie, wg rozpiski. Wpisz w grafike google squat challenge, znajdziesz bez problemu wyzwanie na 30 dni i od 50-250 powtorzen. Co 3 dni przerwa. Pisze z tel i mam problem z otwieraniem kilku okienek i wklejaniem obrazkow
Dziękuję Już znalazłam i sobie na pulpicie ustawiłam Ciekawa jestem, czy faktycznie jakoś wymodelują mi te przysiady wewnętrzną stronę ud
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 15:25   #3685
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś cardio nie cierpiałam, a teraz widzę, że coraz bardziej lubię Zaczęłam lubić jak zaczęłam ćwiczyć z Fitness Blender. Może Jillian mi się trochę przejadła? Nie wiem sama... Ale ta odskocznia do FB dobrze mi zrobiła.
Może skuszę sie na ten one week, ale za jakieś 3 tygodnie - wtedy będę miała więcej czasu. A póki co poczytam o Waszych efektach
w FB też mi się cardio podobało, bo przynajmniej były jakieś przerwy po 10 sekund a tu jedziesz cały czas przez pół godziny Ale tutaj może Ci się Jillian spodobać, bo mimo, że przerobiłam parę jej zestawów, to większość ćwiczeń widzę po raz pierwszy

A jak tam efekty z FB? Masz jakiś plan, czy ćwiczysz na co Cię najdzie ochota?
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 15:42   #3686
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję Już znalazłam i sobie na pulpicie ustawiłam Ciekawa jestem, czy faktycznie jakoś wymodelują mi te przysiady wewnętrzną stronę ud
Ja za tydzien kończę drugie wyzwanie, własnie sumo z 4kg obciążenia Wczesniej robilam zwykle bez i ladnie poprawilo wyglad tylka i ud. Przy sumo boli mnie własnie wewn. strona, zobacze jak skonczę, czy będą efekty.
W razie czego wracam do zwykłych, ale w cięższymi hantlami, żeby nie tłuc takiej ilości powtórzen, bo strasznie długo trwa.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 15:51   #3687
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie mam zamiar prócz rippeda robić teraz sumo squats, i meski pompki probowac stopniowo jak najwiecej. Tylko nie wiem od ilu sumo squats zaczac i o ile i co ile dni zwiekszac.
Też mam zamiar robić wyzwanie z pompkami masz jakąś rozpiskę ?
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:15   #3688
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja za tydzien kończę drugie wyzwanie, własnie sumo z 4kg obciążenia Wczesniej robilam zwykle bez i ladnie poprawilo wyglad tylka i ud. Przy sumo boli mnie własnie wewn. strona, zobacze jak skonczę, czy będą efekty.
W razie czego wracam do zwykłych, ale w cięższymi hantlami, żeby nie tłuc takiej ilości powtórzen, bo strasznie długo trwa.
Twarda z Ciebie sztuka, mnie by sie nie chcialo sumo z obciażeniem ramion robić Ale kto wie, nie mówie "nigdy", bo diabli wiedzą co mnie kiedyś dopadnei za pomysł
Jak tyłek sie po nich choc lekko zaokragli u mnie, to bezie sukces

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Też mam zamiar robić wyzwanie z pompkami masz jakąś rozpiskę ?
Własnie mam zamiar czegoś po necie poszukac
A i jeszcze planki zamierzam do tego dorzucic. Ale to już na czas, któras podawała niedawno rozpiskę na planki pare stron wcześniej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:13   #3689
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Znalazłam coś takiego w temacie pompek
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:20   #3690
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Znalazłam coś takiego w temacie pompek
Super, spróbuję tego wyzwania, ale to dopiero w maju, bo teraz wyjazd pięciodniowy by mi przeszkodził.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.