Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 08:09   #3961
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Stało się...dziś zaczęłam 3 level Shreda... Przede wszystkim jestem z siebie dumna. Po raz pierwszy w życiu tak konsekwentnie ćwiczę. Wcześniej było 2, może 3 razy na tydzień, a teraz każdego dnia jestem przepełniona endorfinami. Po 20 dniach z 30 shreda widzę następujące poprawy:
-zaczynam mieć ładne ramiona zawsze przypominały 2 serdelki teraz są kształtne no i jak podnoszę ręce to ta zwisająca galareta już nie jest tak zwisająca
-ujędrnienie ciala, częściowo zniknął mi cellulit z po[sladkow i ud, ale zakładam że na to miały wpływ 3 rzeczy: ćwiczenia,mż i kremik na cellulit
-brzuszek zaczyna się ładnie zarysowywać
12 maja ostatnie wykonanie 3 levelu - to już tuż tuż. nie mogę się doczekać mierzenia .
Ostatnio znalazłam dodatkową motywację. Puszczam sobie biggest loser na youtubie. Obejrzę sobie i zaraz mam ochotę ćwiczyć działają na mnie te fragmenty jak pokazują Jillian jak drze się na uczestników chyba jestem masochistką, ale tego typu akcje mnie mobilizują

Edytowane przez qatar
Czas edycji: 2014-05-03 o 08:52
qatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 09:52   #3962
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ćwiczenia zaliczone!
chyba muszę dorzucić areoby na orbitreku, żeby tłuszcz ruszyć...
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 10:51   #3963
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość
Nieszka Ja ćwiczyłam, ćwiczę i będę ćwiczyć Kickboxing. Uwielbiam ten workout. Teraz już nie jest dla mnie taki męczący - ale i tak daje powera na cały dzień. Porządne cardio..
No właśnie mi się też spodobało. Ćwiczyłam jak na razie dwa razy, cóż, ciężko ;P Słabą kondycję mam, po tych skokach mam mokre plecy i jestem zasapana, ale wprawia mnie to w samozadowolenie
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:06   #3964
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ehh ja dziś znowu nie pobiegam....nie mam z kim dzieci zostawić....rano mogłam iść ale tak mnie głowa bolała zaraz po wstaniu, że nie dało rady.......a ostatnio to mi się jakoś treningi domowe znudziły...nie wiem chyba znowu muszę się na innego trenera przestawić bo Jillian i FB mi się przejedli chyba na razie....co ja mam dziś poćwiczyć ??
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 13:13   #3965
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
ehh ja dziś znowu nie pobiegam....nie mam z kim dzieci zostawić....rano mogłam iść ale tak mnie głowa bolała zaraz po wstaniu, że nie dało rady.......a ostatnio to mi się jakoś treningi domowe znudziły...nie wiem chyba znowu muszę się na innego trenera przestawić bo Jillian i FB mi się przejedli chyba na razie....co ja mam dziś poćwiczyć ??
Jak lubisz tańczyć to polecam Tiffany Rothe. Ja lubię też ćwiczenia z Mel B
Lubiłam też kiedyś ćwiczyć Pump It Up (coś jak w teledysku Call On Me xD ), daje mega wycisk
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:56   #3966
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Wybrałam dziś Zuzkę Light i focus 25 leje się ze mnieeee !!!
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 17:15   #3967
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

a mi nawet nie wiem kiedy zlecial tydzien z 6w6p i killer buns&tights, choc wczoraj mialam dzien off mam nadzieje, ze reszta levelu zleci rownie szybko martwi mnie tylko, ze z rekami nic nie robie– uzywam do wiekszosci cwiczen ciezarkow ale nie wiem czy to jest wystarczajaco.
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 17:26   #3968
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Wybrałam dziś Zuzkę Light i focus 25 leje się ze mnieeee !!!
ja po shredzie, wezmę się za ripped JM, a potem właśnie za focusa (z shaunem ćwiczyłam insanity, ale chociaż było super odpadłam w połowie)
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 17:42   #3969
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
ja po shredzie, wezmę się za ripped JM, a potem właśnie za focusa (z shaunem ćwiczyłam insanity, ale chociaż było super odpadłam w połowie)
Ja Ripped dzisiaj skończyłam.
Moze kiedyś do niego wrócę. Nie wiem, bo efekty duzo lepsze miałam po NMTZ i Banishu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 18:04   #3970
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Wybrałam dziś Zuzkę Light i focus 25 leje się ze mnieeee !!!
Nawet się za to nie brałam nigdy, samo oglądanie Zuzki mnie męczy.. a z Shaunem robiłam jakąś rundę cardio z insanity i nie mogłam sie długo po treningu pozbierać.

Dzisiaj Banish po długiej przerwie, ograniczam go, bo tak średnio pasuje na przytycie :P ale dzisiaj brak ruchu cały dzień i dużo słodyczy, to zrobiłam. Czuję się bosko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 20:36   #3971
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzisiaj u mnie delikatnie - zamiast 6w6p zrobiłam level 1 shreda i yoga meltdown level 1. Potrzebowałam czegoś mniej tyrającego, bo nie doszłam jeszcze całkiem do sił po przeziębieniu. Łącznie ponad 60 minut ćwiczeń, co ciekawe - bardziej sponiewierała mnie ta joga
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 20:48   #3972
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
ja po shredzie, wezmę się za ripped JM, a potem właśnie za focusa (z shaunem ćwiczyłam insanity, ale chociaż było super odpadłam w połowie)
Właśnie postanowiłam, że od poniedziałku robię F25 muszę sobie narzucić jakiś program bo tak dziennie coś innego robię i czasem nie wiem co robić, a tak będzie z góry ustalone co trenować. Podobał mi się ten trening dzisiaj, więc mam nadzieję, że wytrwam

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Nawet się za to nie brałam nigdy, samo oglądanie Zuzki mnie męczy.. a z Shaunem robiłam jakąś rundę cardio z insanity i nie mogłam sie długo po treningu pozbierać.
.
z Zuzką zrobiłam dziś trening z kettlem, więc nie był jakiś mocno męczący przyjemnie było
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:22   #3973
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny a należy ćwiczyć rano czy wieczorem? Ile razy w tygodniu? Da się coś zrzucić cm przez miesiąc?
Będę wdzięczna za info.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:34   #3974
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Dzisiaj u mnie delikatnie - zamiast 6w6p zrobiłam level 1 shreda i yoga meltdown level 1. Potrzebowałam czegoś mniej tyrającego, bo nie doszłam jeszcze całkiem do sił po przeziębieniu. Łącznie ponad 60 minut ćwiczeń, co ciekawe - bardziej sponiewierała mnie ta joga
Zrobiłam sobie dzisiaj z ciekawości tą jogę z Jillian
Daje wycisk. Niestety nie porafiłam niektórych figur zrobić, mata mi jeździ po panelach i wszystko mi się rozjeżdża

Zrobiłam jeszcze tradycyjnie rozgrzewkę z tiffany i trening abs z mel b. Mój brzuuuuch, jak boli



Dajcie linka do F25
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 02:31   #3975
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a należy ćwiczyć rano czy wieczorem? Ile razy w tygodniu? Da się coś zrzucić cm przez miesiąc?
Będę wdzięczna za info.
potwierdzono badaniami iż ćwiczenia wykonywane o tej samej porze są efektywniejsze ,to znaczy że jeśli pasuję Ci rano to zawsze ćwicz rano , jeśli wieczorem to wieczorem. musisz dostosować do trybu życia.
A cm polecą ,plus dieta oczywiście . zależy co chcesz osiągnąć . Jak jesteś początkująca co zrób sobie 30 days shred z Jillian.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 06:39   #3976
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
potwierdzono badaniami iż ćwiczenia wykonywane o tej samej porze są efektywniejsze ,to znaczy że jeśli pasuję Ci rano to zawsze ćwicz rano , jeśli wieczorem to wieczorem. musisz dostosować do trybu życia.
A cm polecą ,plus dieta oczywiście . zależy co chcesz osiągnąć . Jak jesteś początkująca co zrób sobie 30 days shred z Jillian.
Dzięki 30 dni codziennie jak rozumiem?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 07:03   #3977
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

monimyszek 30 dni shred robisz codziennie, są 3 levele. Każdy level robisz 10 dni. Każdy level trwa dwadzieścia kilka minut. Efekty zależą jak do tego się przyłożysz i ile tak naprawdę masz do zgubienia. Mnie po zrobieniu 2 leveli spadło 7 cm z brzuszka i jedyną dietę jaką stosowałam to MŻ ale ćwiczenia tak mi się spodobały że dorzuciłam dodatkowo jeszcze 30-minutowe ćwiczenia na brzuszek też z Jillian.

Swoją drogą ostatnio znalazłam szereg artykułów w necie że ćwiczenie 3 razy po godzinie w tyg przy obecnym stylu życia to za mało. Osoba która dba o formę powinna codziennie być w ruchu przez 30 minut, a osoba która chce schudnąć nawet godzinę.
__________________
“Feel the fear - do it anyway!”
qatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 08:00   #3978
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez qatar Pokaż wiadomość
monimyszek 30 dni shred robisz codziennie, są 3 levele. Każdy level robisz 10 dni. Każdy level trwa dwadzieścia kilka minut. Efekty zależą jak do tego się przyłożysz i ile tak naprawdę masz do zgubienia. Mnie po zrobieniu 2 leveli spadło 7 cm z brzuszka i jedyną dietę jaką stosowałam to MŻ ale ćwiczenia tak mi się spodobały że dorzuciłam dodatkowo jeszcze 30-minutowe ćwiczenia na brzuszek też z Jillian.

Swoją drogą ostatnio znalazłam szereg artykułów w necie że ćwiczenie 3 razy po godzinie w tyg przy obecnym stylu życia to za mało. Osoba która dba o formę powinna codziennie być w ruchu przez 30 minut, a osoba która chce schudnąć nawet godzinę.
Fantastyczny wynik! Gratulacje
O widzisz - dzięki myslałam, ze 30 dni każdy level. Chcę ujędrnić ciało i waże jakies 60 kg przy 173 cm, ale po kilka cm z ud i brzucha by się przydało zwalić, w udzie mam 56 cm.... Kiedyś miałam 50...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 08:40   #3979
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Czy można mieszać ćwiczenia? Raz to a raz tamto, raz Mel B, raz Jillian, innym razem Natalia Gacka.. Itp?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 10:08   #3980
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy można mieszać ćwiczenia? Raz to a raz tamto, raz Mel B, raz Jillian, innym razem Natalia Gacka.. Itp?
podtrzymuje pytanie bo tez jestem ciekawa
ps. tez lubisz gacke? odkrylam jej cwiczenia niedawno i wzbudzila moje zaufanie, jest profesjonalistka i mysle ze wie co robi
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 10:32   #3981
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy można mieszać ćwiczenia? Raz to a raz tamto, raz Mel B, raz Jillian, innym razem Natalia Gacka.. Itp?
nikt ci nie zabroni mieszać , ale według mnie
jak ćwiczysz określony program autorski według rozpiski (pod warunkiem, że jest napisany przez fachowca) to ćwiczysz z głową, efektywniej, nie omijasz żadnej partii ciała, nie zajeżdżasz się ćwiczeniami (masz mniejsze prawdopodobieństwo złapania kontuzji), ćwiczysz dłużej z większą motywacją, nie omijasz filmów, które ci nie leżą (z różnych powodów), co ostatecznie przekłada się na lepsze rezultaty.

(piszę z doświadczenia sprzed paru lat, gdy ćwiczyłam z billym blanksem, pilatesa z marią windsor, turbofire i insanity)

----
kolejny dzień shreda (level 1) - zaliczony dorzuciłam 5 min. interwałów.
__________________
PiYo

Edytowane przez fubowa
Czas edycji: 2014-05-04 o 10:33
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 10:48   #3982
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

odnośnie mieszania ćwiczeń..
nie jestem ekspertką , ale napiszę co myślę

o ile nie siedzisz i nie trenujesz mięśni kciuka na pilocie leżąc na kanapie, mieszanie ćwiczeń jest ok, to po pierwsze..najważniejsze to być aktywnym i pracować na sobą konsekwentnie

gdybym ja miała wymieszać ćwiczenia z innymi trenerkami, to np robiłam ćwiczenia cardio z dowolnie którą trenerką. Co drugi dzień ćwiczenia siłowe na górne partie z trenerką A, naprzemiennie z ćwiczeniami na dolne partie z trenerką B.

czyli np 7 dni cardio 30 minut z dowolną trenerką i np 30minutowe ćwiczenia siłowe w pon, śr, piąt na ręce brzuch np z trenerką A
wt, czw, sob - siłowe na pośladki i nogi trenerką B

Gdybym miała podzielić sobie ćwiczenia z Jillian to raczej nie rozwalałabym 30 dni shred albo ripped in, bo to konkretne krótkotrwałe programy na 30 dni. Ale pod uwagę wzięłabym takie ćwiczenia jak workouty z body revolution, kickboxing cardio workout, no more trouble zone, killer abs, killer buns & thigts, 6 weeks 6 pack, itp

To jest moje osobiste zdanie
__________________
“Feel the fear - do it anyway!”
qatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 11:13   #3983
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Kurde, One Weeks Shred daje wycisk wiekszy niźli Ripped. Nie mam nic przeciwko temu, jednak cholera za szybko pokazuja te ćwiczenia i nie jestem w stanie od razy wszystkich poprawnie wykonać, nim co to partia sie końćzy. Wkurza mnie to niebotycznie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 11:24   #3984
Mika Do
Przyczajenie
 
Avatar Mika Do
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Uwielbiam Jillian! Z jej programów głównie robiłam 30 Day Shred. Fajnie prowadzi, wszystko omawia. Dorzuciłam do tego bieganie i -16 kg jak z bicza strzelił, centymetrów ubyło, energii przybyło. Teraz miałam mały zastój, ale znowu zaczynam. Trzeba doprowadzić tłuszcz do płaczu! ;-)
__________________
Raczkuję w charakteryzacji teatralno-filmowej i wizażu. http://dominikasaj.blogspot.com
Mika Do jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 14:34   #3985
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Mika Do Pokaż wiadomość
-16 kg jak z bicza strzelił,
wow! świetny wynik
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 15:59   #3986
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Mika Do Pokaż wiadomość
Uwielbiam Jillian! Z jej programów głównie robiłam 30 Day Shred. Fajnie prowadzi, wszystko omawia. Dorzuciłam do tego bieganie i -16 kg jak z bicza strzelił, centymetrów ubyło, energii przybyło. Teraz miałam mały zastój, ale znowu zaczynam. Trzeba doprowadzić tłuszcz do płaczu! ;-)

ogromne gratulacje
a co jadlas?


Ja dzis dalam sobie wycisk
Najpier 6 packa, potem killer buns , potem 10 minut FB na nogi i jeszcze 10 min cwiczen na nogi
masakra
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 16:29   #3987
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde, One Weeks Shred daje wycisk wiekszy niźli Ripped. Nie mam nic przeciwko temu, jednak cholera za szybko pokazuja te ćwiczenia i nie jestem w stanie od razy wszystkich poprawnie wykonać, nim co to partia sie końćzy. Wkurza mnie to niebotycznie.
Jak tak piszesz, ze to wiekszy wycisk, to chyba zanim zabiore sie za 6w6p zrobie ten program , chociaz nie chce dzielic go na dwie czesci, zobaczymy czy da rade
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 16:35   #3988
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde, One Weeks Shred daje wycisk wiekszy niźli Ripped. Nie mam nic przeciwko temu, jednak cholera za szybko pokazuja te ćwiczenia i nie jestem w stanie od razy wszystkich poprawnie wykonać, nim co to partia sie końćzy. Wkurza mnie to niebotycznie.
wez gleboki oddech i uspokoj sie ja tez tak mam z kazdymi nowymi cwiczeniami– na poczatku nie moge zalapac, ale z kazdym kolejnym dniem jest coraz lepiej i faktycznie czlowiek czuje, ze miesnie pracuja.
Dlatego ja po 6w6p chce jeszcze raz przerobic one week"a– tym razem juz bede wiedziec jak wykonywac wszystkie cwiczenia poprawnie

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Jak tak piszesz, ze to wiekszy wycisk, to chyba zanim zabiore sie za 6w6p zrobie ten program , chociaz nie chce dzielic go na dwie czesci, zobaczymy czy da rade
one week daje wiekszy wycisk– od silowego zalezy jakie ciezarki wezmiesz, ale cardio mnie np zmiazdzylo na dzien dobry 6w6p latwiejszy, ale jak sie wykonuje wszystkie cwiczenia z precyzja to miesnie tez bola a i z czlowieka sie leje pot
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 16:47   #3989
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
podtrzymuje pytanie bo tez jestem ciekawa
ps. tez lubisz gacke? odkrylam jej cwiczenia niedawno i wzbudzila moje zaufanie, jest profesjonalistka i mysle ze wie co robi
Ogółem Gackę dopiero co odkryłam i ćwiczę z nią jedynie na brzuch - ćwiczonka mi się bardzo podobają, czułam mięśnie po tym 14-minutowym treningu, następnego dnia podczas kolejnej serii czułam już przyjemny ból Dotychczas ćwiczyłam jedynie z Mel B, trening 10minutowy + abs. Jednak nie zauważyłam jakichś naprawdę niesamowitych efektów nawet po ponad miesiącu ćwiczeń, więc szukałam czegoś innego. A Ty co z nią ćwiczysz?


Zaczęłam robić tak, w tej kolejności, ćwiczę co drugi dzień: Gacka na brzuch, Jillian Kickboxing, Mel B na 1o min trening brzucha, Mel B poślady.

Myślicie, że może być? Dorzucić coś na nogi jeszcze, by wyszczuplić uda? W ogóle z tym brzuchem to bardzo bym chciała, żeby te mięśnie w końcu wyszły... Nie mam na nim tłuszczu... A mimo ćwiczeń nic nie widać ...

Edytowane przez Nieszka__
Czas edycji: 2014-05-04 o 16:49
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:09   #3990
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Jak tak piszesz, ze to wiekszy wycisk, to chyba zanim zabiore sie za 6w6p zrobie ten program , chociaz nie chce dzielic go na dwie czesci, zobaczymy czy da rade
No ja też miałam w planach 6w6p ale najpierw chciałam OWS, bo najbardziej ciekawam była mojego ulubionego skakania, czyli cardio - na ile mnie przywali na deski

Ja tez podczas siłowych myslalam aby połaczyć moze oba, ale skoro Jill je rozdzieliła, znaczy ze tak ma byc i tego sie będę trzymać.
Zastanawiam sie natomiast czy równe siedem dni go robić. W sumie tydzien to tydzien
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.