Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-05, 23:06   #1
lindros
Przyczajenie
 
Avatar lindros
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Question

Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu.


Serdecznie witam szanowne wizażystki
Chciałbym podarować prezent mojej kobiecie, i wpadłem na pomysł że będzie to jakiś taki zestaw do makijażu (chyba).
Zauważyłem że "ów piękność" ma troszkę nie porządek z tymi pędzlami, lusterkami i pęsetami tudzież farbkami, kolorami (nie wiem jak to nazwać .... cienie!) z cieniami.
Chodzi mi głównie o jakiś taki zestaw/box/kosmetyczka, w której wszystko co potrzebne byłoby na swoim miejscu.
Najważniejsze to lusterko, pęsety, pędzelki, opcjonalnie mogą być cienie. Może to być w postaci jakiejś podróżnej kosmetyczki, czy też większej do codziennego użytku.
Znalazłem w ofercie jednego sklepu mini zestaw "La Tweez" z jakąś pęsetą z latarką i lusterko w niewielkiej kosmetyczce.

Czy któraś z szanownych wizażystek może się spotkała/używa jakiś takich wynalazków lub coś w tym stylu co opisałem wyżej ?
Proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

Edytowane przez lindros
Czas edycji: 2015-12-05 o 23:08
lindros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:34   #2
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu.

Ja dostałam dwa lata temu na święta kuferek na kosmetyki, od tego czasu nikt nie narzeka na to, że kosmetyki walają się wszędzie po domu, więc może pomyśl pod tym kątem
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 15:04   #3
lindros
Przyczajenie
 
Avatar lindros
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu.

Dziękuję. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Nawet kupiłem już pędzle i lusterko
Cienie to chyba odpuszczę bo to raczej "wybór" indywidualny.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
lindros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:50   #4
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu.

Cytat:
Napisane przez lindros Pokaż wiadomość
Dziękuję. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Nawet kupiłem już pędzle i lusterko
Cienie to chyba odpuszczę bo to raczej "wybór" indywidualny.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
To prawda, cienie to wybór indywidualny, ale: myślę, że mimo wszystko dobrym rozwiązaniem jest paleta cieni. Ciężko wybrać jeden czy dwa kolory cienia nie znając preferencji obdarowanego, ale z paletą jest już dużo łatwiej.
Zdefiniuj czy twoja dziewczyna używa ciemnych czy raczej jasnych, neutralnych, np. beżowych cieni. Woli perłowe (świecące) czy matowe cienie?
Fajne i niedrogie palety proponuje firma Makeup Revolution/do nabycia w Internecie. Czytałam pozytywne opinie o tych paletach na blogach, nabyłam jedną, nie znając wcześniej firmy i... jestem bardzo zadowolona. Oczywiście, jeżeli masz większe fundusze, możesz kupić coś droższego, ale te palety są naprawdę bardzo przyzwoite i chociaż kosztują jedynie kilkadziesiąt złotych, nie są tandetne.
Myślę, że paleta z jasnymi cieniami: beżowe, karmelowe, maślane będzie dobra dla każdego, zarówno dla osoby, która maluje się delikatnie, jak i dla kobiety, która preferuje mocny makijaż (jasne cienie mogą służyć do rozświetlenia kącika oka a także być nałożone pod łukiem brwiowym). Nie każda kobieta wygląda dobrze w czarnych czy ciemnogranatowych powiekach, a jasne cienie przydadzą się każdej.

Kupiłeś pędzle - myślę, że to dobry pomysł. Ja byłabym bardzo zadowolona.

Organizer do kosmetyków? Świetny, przydatny produkt, dla kobiety która ma trochę makijażowych cacek.

Ja trzymam pędzle w szafce, w łazience, w szklance Coca Coli Jest designerska, fioletowa, wygląda nieźle, piszę to jednak w formie ciekawostki. Bardzo chciałabym otrzymać fajny organizer na pędzle

Co do innych kosmetyków, chowam je w metalowym kuferku. Myślę, że taki gadżet fajnie wygląda zarówno w pokoju, jak i w łazience. Swój kufer kupiłam w Obi. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, masz większe możliwości zakupowe/fajne akcesoria proponuje np. Ikea.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 10:44   #5
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu.

Genialny pomysł z takim kuferkiem. Chociaż jak chcesz poszaleć to można dostać takie kuferki z pełnym wyposażeniem Moja mama dwa lata temu dostała taki od swojego faceta. Wiktor wtedy bardzo poszalał ale była w niebo wzięta.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 11:22   #6
lindros
Przyczajenie
 
Avatar lindros
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla kobiety. Zestaw do makijażu.

Bardzo dziękuję za pomocne odpowiedzi
Idę szukać kuferka
lindros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-12 12:22:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.