Trymer do brody i zarostu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 09:41   #1
dariaa2303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2

Trymer do brody i zarostu


Hej dziewczyny, zbliżają się święta i z tej okazji chciałabym kupić swojemu facetowi trymer lub jakąś golarkę do stylizacji brody i zarostu. Chciałabym, żeby był to dobry i sprawdzony sprzęt, stąd moje pytanie czy polecacie jakiś sprawdzony trymer ?
Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez dariaa2303
Czas edycji: 2015-11-22 o 10:29
dariaa2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:52   #2
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Trymer/golarka do stylizacji brody i zarostu

Cytat:
Napisane przez dariaa2303 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zbliżają się święta i z tej okazji chciałabym kupić swojemu facetowi trymer lub jakąś golarkę do stylizacji brody i zarostu. Chciałabym, żeby był to dobry i sprawdzony sprzęt, stąd moje pytanie czy polecacie jakiś sprawdzony trymer ?
Z góry dziękuję za pomoc
Pytanie co masz na myśli mówiąc do stylizacji brody i zarostu.

Po pierwsze: Czy ma golić na zero jak golarka? (Sam trymer po ściągnięciu nakładem zostawia zazwyczaj około 1mm więc nie jest to całkiem gładko)
Po drugie broda a zarost to w moim mniemaniu to samo, więc czy ma służyć czemuś poza brodą? (Włosy na głowie, klacie?)
Po trzecie czy ma mieć jakieś precyzyjne końcówki?
No i po czwarte w jakim budżecie chcesz się zmieścić.


Pracowałam w tej branży, także jak zawęzisz będzie mi dużo łatwiej coś doradzić
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 11:37   #3
dariaa2303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Trymer/golarka do stylizacji brody i zarostu

Głównie chodzi mi o brodę i żeby własnie nie goliła "na zero" tylko przycinała brodę na różne długości. ;-)
Na końcówkach niestety nie bardzo się znam, więc nie wiem, czy i jakie warte by były uwagi.
A budżet to to około 200 zł
dariaa2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:33   #4
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Trymer do brody i zarostu

Generalnie jeśli chodzi o trymery, golarki to polecam firmy Braun, Remington, Philips i Babyliss. W tym przypadku z góry odpadły Braun i Babyliss - Braun ponieważ nie ma dodatkowych wymiennych końcówek, Babyliss ponieważ (moim zdaniem, choć fryzjerka z którą kiedyś rozmawiałam z sklepie przyznała mi rację ) większość trymerów które widziałam ma beznadziejny kształt do trzymania, są szersze, gorzej dostosowane do ręki niż właśnie np Remington.

Proponowałabym 2 modele poniżej:
Philips Multigroom Pro QG 3371/16
http://www.ceneo.pl/23588732#tab=spec
oraz
Remington PG 520
http://www.ceneo.pl/2354210#tab=spec

Trymery są bardzo podobne, obydwa mają kilka wymiennych końcówek, regulację długości, możliwość używania z kablem lub bez, można je myć pod wodą. Na plus Remingtona - ma ostrza wzmocnione tytanem, Philips ma z kolei nieco ładniejszy design i ustawienie turbo.

Bardzo porównywalne modele, dużo możliwości dla osób które chcą stylizować zarost, szczerze sama nie wiem który bym wybrała.

Z pewnością znajdziesz tańsze modele, ale z mniejszym wyposażeniem (np bez dodatkowych nakładek albo z jedną/dwoma wymienną). Gdybyś jednak wolała zdecydować się na tańszy model to nie polecam philipsa - tanie modele są lekkie, plastikowe, w takim wypadku lepiej sprawdzi się braun lub remington.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:10   #5
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Trymer/golarka do stylizacji brody i zarostu

Cytat:
Napisane przez Yenes Pokaż wiadomość
Pytanie co masz na myśli mówiąc do stylizacji brody i zarostu.

Po pierwsze: Czy ma golić na zero jak golarka? (Sam trymer po ściągnięciu nakładem zostawia zazwyczaj około 1mm więc nie jest to całkiem gładko)
Po drugie broda a zarost to w moim mniemaniu to samo, więc czy ma służyć czemuś poza brodą? (Włosy na głowie, klacie?)
Po trzecie czy ma mieć jakieś precyzyjne końcówki?
No i po czwarte w jakim budżecie chcesz się zmieścić.


Pracowałam w tej branży, także jak zawęzisz będzie mi dużo łatwiej coś doradzić

A czy ja rownież mogłabym prosić o radę. Zalezy mi na trymerze do brody , ale cena to max 170 zł. Trymer nie musi golić do zera. Jeśli trafiłby się jakiś fajny model z golarką do strzyżenia to też super, ale nie jest to konieczne, najważniejszy jest dla mnie trymer.
Co być poleciła?
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 11:10:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.