Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-29, 21:14   #301
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Cytat:
Napisane przez walkiria22 Pokaż wiadomość
a ten krem siarkowa moc nie wysusza ??
Używam go dopiero kilka dni i nie zauwazylam zeby wysuszał. W ogóle moją skóre mało co wysusza. Poszukaj wątku o tym kremie, albo wejdz na KWC, bo widzialam, że dziewczyny narzekały na wysuszanie. No ale to zależy od naszej buźki.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:34   #302
lidka36
Przyczajenie
 
Avatar lidka36
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Thumbs down Moja skóra się okropnie błyszczy

Dziewczyny. Czy wy też macie taki problem jak ja? Jak zrobie sobie makijaż mam puder matujący to po 2 godzinach moja skóra się błyszczy i jest tłusta. Jak wy sobie z tym radzicie? Ja już nie mam pomysłów. Odstawiłam nawet tonik z alkoholem bo to podobno też może być przyczyną ale nic sie nie zmieniło. Prosze pomóżcie mi bo strasznie mnie to męczy. zwłaszcza teraz gdy zaczyna robić się ciepło i świeci słońce. Dodam że mam bardzo wrażliwą skórę z łatwo rozszerzającymi się naczynkami. Często sie czerwienie z byle powodu. Mam straszne problemy z tą cerą. Zazdroszcze dziewczyną które mają nieskazitelną cere, promienną, gładką. Ja też tak chce!! Czekam na wasze porady. Pomóżcie!!!
lidka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:35   #303
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: Moja skóra się okropnie błyszczy

moja porada to udac sie do dermatologa on zobaczy Twoja cere i poleci Ci jakie kosmetyki masz uzywac mnie tez sie swieci, uzywam zelu do mycia twarzy Aknicare i kremu matujacego i pozniej troszke pudru i jest ok fakt po paru godz nos mi sie swieci ale znacznie mniej. mysle ze najszczesliwsza bedziesz po wizycie u dermatologa a nie po setkach roznych prob i bledow ktore jak sama widzisz efektu nie przynosza



Ciuszki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...34#post4213034

Kosmetyki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183744#
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:20   #304
cofee
Przyczajenie
 
Avatar cofee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

też mam podobny problem. Po jakimś czasie od nałożenia kremów matujących i podkładu matującego cera i tak się błyszczy. Przykładam wtedy na buzię chusteczkę higieniczną. Nie przyciskam zbyt mocno zeby nie zetrzec podkładu. Od razu cera przestaje się błyszczec i jest matowa robię tak za każdym razem. Wolę taki sposób niż przypudrowywanie twarzy kolejnymi warstwami kosmetyków, szczególnie w lecie.
cofee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 15:06   #305
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

hej dziewczyny a ja mam taki problem ze oprocz tego ze moja skora sie tlusci to i tak nawet po umyciu caly czas sie swieci normalnie mam czysciutka twarz a ona i tak sie swieci po prostu mam taka swiecaca skore straszne ma ktos tak jak ja ??
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:00   #306
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Cytat:
Napisane przez cofee Pokaż wiadomość
też mam podobny problem. Po jakimś czasie od nałożenia kremów matujących i podkładu matującego cera i tak się błyszczy. Przykładam wtedy na buzię chusteczkę higieniczną. Nie przyciskam zbyt mocno zeby nie zetrzec podkładu. Od razu cera przestaje się błyszczec i jest matowa robię tak za każdym razem. Wolę taki sposób niż przypudrowywanie twarzy kolejnymi warstwami kosmetyków, szczególnie w lecie.
Ja używam tylko kremu matującego i również dociskam lekko chusteczke po kilku h gdy kropelki sebum wychodzą na wierzch. Potem mam znowu mat

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a ja mam taki problem ze oprocz tego ze moja skora sie tlusci to i tak nawet po umyciu caly czas sie swieci normalnie mam czysciutka twarz a ona i tak sie swieci po prostu mam taka swiecaca skore straszne ma ktos tak jak ja ??
ja tak mam
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:40   #307
sylwiq1
Syla25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Unhappy Mam już dość tłustej cery.:(

Mam problem jaki ma pewnie wiele z nas. Tłusta cera;/ niedość że mam trądzik to jeszcze w połowie dnia świece się.Nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać matujących czy nawilżających.Co robić żeby przestać się błyszczeć?
sylwiq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 18:08   #308
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Mam już dość tłustej cery.:(

Polecam krem na nawilzajaco matujacy na dzien Soraya WITAMINOWA TERAPIA MATUJĄCA Dla mnie jest świetny.
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 07:25   #309
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Mam już dość tłustej cery.:(

Cytat:
Napisane przez @marta@ Pokaż wiadomość
Polecam krem na nawilzajaco matujacy na dzien Soraya WITAMINOWA TERAPIA MATUJĄCA Dla mnie jest świetny.
ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5773 ?
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:43   #310
sad-karina
Przyczajenie
 
Avatar sad-karina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zawierciie
Wiadomości: 14
GG do sad-karina
Unhappy Błysk.

Cześć dziewczyny!. Mam bardzo ważny problem! Bardzo błyszczy mi się czoło. To wygląda okropnie! Cera też, ale z cerą daje sobie rade. Ale uzydałam mase toników: np. Tonik matujący soraya, Tonik nivea visage young, tonik under20, Tonik antybakteryjny Eveline. Ale czoło dalej sie okropnie błyszczy! Wygląda to bardzo nieestetyczne. Mam tego dość, codziennie budze się z faktem, że znowu będę wyglądała jakbym sie spociła na twarzy... Błagam, pomocy!!!
sad-karina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 17:00   #311
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Mam już dość tłustej cery.:(

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
Tak ten jest jeszcze taki na noc, ja używam tylko tego na dzien i jestem bardzo zadowolona
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 20:46   #312
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Mam już dość tłustej cery.:(

Tak samo jestem posiadaczką tłustej cery, ale teraz już wiem lepiej, jak ją pielegnować i nie świecę się tak, jak przedtem .
Otóż kiedyś przesuszałam cerę antytrądzikowymi alkocholowymi kosmetykami, co jak juz teraz wiem, wzmaga świecenie.
Dziś używam nie wysuszających kosmetyków do cery tradzikowej z Nivea, do tego na dzień krem matujący z perfecta. Moze nie matuje najlepiej, ale jest dobrą bazą pod puder, lepiej sie na nim trzyma. Oprócz pudru daję na twarz skrobię ziemniaczną. Dobrym środkiem jest rownież podklad Dream Matt Muse z Maybeline.
Dwa razy w tygodniu peeling i maseczka z zielonej glinki. która naprawdę pomaga
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:19   #313
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Mam już dość tłustej cery.:(

Witam dziewczyny, mam pytanko, jak traktowac cerę tradzikową po 25 roku życia? w dodatku z pierwszymi "zmarszczkami" ?
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 22:33   #314
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Moja skóra też ma tendenje do świecenia się na czole i nosie. Polecam żel do mycia twarzy i tonik z tej samej serii - odświeżająco-matujący Lirene, krem Daxa z mikroperłami matującymi jak dla mnie najlepszy z matujących, skóra jest taka zdrowa. Póżniej nakładam jakiś podkład lub nawilżający krem tonujący Nivea i taki puder prasowany brązujący.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 10:08   #315
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jakaś porada na moją świecącą się twarz? Bibułki?

Cześć dziewczyny,
ja mam ten sam problem, co i wy. Ale ostatnio znalazłam coś, co może stanie się moim "wybawieniem". Jest to baza pod makijaż Dax Cosmetix "Cashmere Secret", zawierająca silikon. Oczywiście znalazłam to w szafce mojej mamy i kilka razy wczesniej używałam jako bazy pod makijaż, kiedy szłam na imprezę. M.in. wczoraj. I jak nigdy nie zwracałam uwagi na to, tak wczoraj zauważyłam, że moja twarz od wyjścia z domu do powrotu była gładziutka i matowa. Nie wiem, co prawda, jak ten specyfik sprawdzałby się na codzień, ale zamierzam to sprawdzić. Oczywiście, dam znać, jak efekty.

Pozdrawiam.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 17:42   #316
sad-karina
Przyczajenie
 
Avatar sad-karina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zawierciie
Wiadomości: 14
GG do sad-karina
Unhappy Pomocy!

Cześć! Chciałam was spytać, czy znacie jakieś domowe sposoby, na pozbycie się błyszczenia, a wręcz świecenia, na czole? Chodzi mi konkretnie o czoły bo z nim sobei wogóle nie radze. Używam mase toników ale nic nie pomaga ... Jeśli znacie jakieś domowe sposoby i kiedy trzeba to stosować (rano czy wieczorem) i po jakim czasie daje efekty napiszcie! Już nie moge patrzeć na moje świecące sie czoło, dzięki któremu wyglądam jakbym byłą spocona ;/! POMOCY!!!
sad-karina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 18:20   #317
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Kolejny raz łączę Twój wątek na ten sam temat. Proszę pisz w już istniejącym wątku, zapoznaj się z nim dokładnie, dziewczyny wiele już tu napisały, nie zakładaj nowego wątku, tylko dopisuj się w tym istniejącym poruszającym ten problem.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:00   #318
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Na błyszczącą cerę polecam całą serię Vichy Normaderm. Nie dość, że doraźnie matuje, to ogranicza produkcję sebum i zmniejsza pory, likwiduje sporadyczne zaskórniki. Nie polecam z tej serii podkładu, on akurat jest słaby i źle matuje. Zamiast niego lepiej używać musu Maybeline. Do tej pory nie spotkałam lepiej matującego podkładu. Kryje też świetnie.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:02   #319
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez sad-karina Pokaż wiadomość
Używam mase toników ale nic nie pomaga ...
POMOCY!!!
sprobuj na czolo nie uzywac wogole toników a jesli juz musisz to jakis bez alkoholu

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Na błyszczącą cerę polecam całą serię Vichy Normaderm.
najpierw spraw sobie probki bo nie sa to tanie kosmetyki - dla mnie sa beznadziejne i twarz sie po nich okropnie blyszczala - na pewno to kwestia indywidualna wiec lepiej wczesniej sprawdzic
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 11:09   #320
andzelisia0210
Przyczajenie
 
Avatar andzelisia0210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
GG do andzelisia0210
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna jakiś dobry sposób na świecącą się cerę???



Hejcia. Ja znam dobry sposób Też miałam taką twarz, bo w sumie to mam tradzik i strasznie moja skóra była tłusta. Brzydko to wygladało....i mój dermatolog polecił mi znakomiy żel do mycia twarzy. IWOSTIN PURRITIN ( ZEL DO MYCIA TWARZY) Dla skóry wrażliwej, tłustej i skłonnej do zmian tradzikowych.
Od razu była poprawa. Polecam wszystkim!!!!
__________________
TYLKO PRAWDZIWE ŻYCIE PISZE TAKIE SCENARIUSZE:
po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zacząć na nowo....

andzelisia0210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:43   #321
kaka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Niedawno przeczytałam w jakimś wątku na Wizażu że jeśli chce się jakoś znośnie wyglądać w dzień, a ma się cerę tłustą to powinno się robić makijaż jak zawsze, ale na koniec pudrować buzię.... mąką ziemniaczaną Podobno jest to jeden ze składników pudrów matujących. Ja to przetestowałam i muszę przyznać że na mnie zdziałała ta metoda cuda Jak zrobię makijaż rano( przed wyjściem do szkoły) to moja buzia zaczyna się świecić dopiero około godz.17, a nie jak to dawniej bywało koło 12. Przetestowałam tę metodę również w warunkach ekstremalnych na imprezie i na ognisku. Wiadomo że nie zdziała to cudów ale jak dla mnie efekt jest świetny. polecam


------> Mąka zachowuje się na twarzy jak puder transparentny, nie widać jej. A przy tym nie zatyka porów.
kaka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:39   #322
sad-karina
Przyczajenie
 
Avatar sad-karina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zawierciie
Wiadomości: 14
GG do sad-karina
Unhappy Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Spróbuje nie używać toników, ale normalnie do twarzy używam żel do mycia twarzy under twenty. Użyć co, a potem nic już nie dawać na to czoło? Teraz używam: żel total conrtol, tonik najpierw nivea visage young, a potem tonik eveline. Na to krem Ziaja z czarnym bzem, a na to podkład under twenty, ale czoło dalej sie błyszczy. Tego używam tylko do czoła. Co radzicie, używać tylko żel under twenty, a nba to, już nic?Licze na szybką odpowiedz...
sad-karina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 06:47   #323
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Cytat:
Napisane przez sad-karina Pokaż wiadomość
Spróbuje nie używać toników, ale normalnie do twarzy używam żel do mycia twarzy under twenty. Użyć co, a potem nic już nie dawać na to czoło? Teraz używam: żel total conrtol, tonik najpierw nivea visage young, a potem tonik eveline. Na to krem Ziaja z czarnym bzem, a na to podkład under twenty, ale czoło dalej sie błyszczy. Tego używam tylko do czoła. Co radzicie, używać tylko żel under twenty, a nba to, już nic?Licze na szybką odpowiedz...
po prostu spróbuj wyeliminować na czoło to co ma alkohol
resztę normalnie skoro CI służy!
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:01   #324
sad-karina
Przyczajenie
 
Avatar sad-karina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zawierciie
Wiadomości: 14
GG do sad-karina
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Wyeliminowałam. ale dalej się wszystko błyszczy. może macie jakieś maseczki domowe albo coś ze składników domowych, żeby czolo przestalo sie błyszczec? POMOCY
sad-karina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:50   #325
syla_ba
Raczkowanie
 
Avatar syla_ba
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 94
GG do syla_ba
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

gdzie lepiej iść po poradę w sprawie świecenia się skóry do dermatologa czy kosmetyczki? Skóra zaczęła świecić mi się dopiero niedawno od miesiaca...;/
syla_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 06:42   #326
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Cytat:
Napisane przez sad-karina Pokaż wiadomość
Wyeliminowałam. ale dalej się wszystko błyszczy. może macie jakieś maseczki domowe albo coś ze składników domowych, żeby czolo przestalo sie błyszczec? POMOCY
po pierwsze to musisz byc troszke bardziej cierpliwa )
przeciez nic nie dziala z dnia na dzien kobieto!
jak zaczniesz z taka czestotliwoscia probowac kosmetyki i tak szybko dasz sobie spokoj gdy nie beda dzialac to tylko sobie rozstroisz jeszcze bardziej swoja buźke

z domowych - wszystkie maski zwezajace pory

a uzywasz maseczki z glinki zielonej?
jest rewelacyjna.
kup sobie taka maske firmy argiletz, najlepiej w pascie bo jest mniej paprania (jest jeszcze w proszku).
ja uzywam jej co 2-3 dzien, wieczorem, potem nakladam maske zwezajaca pory z wodorostów (seaweed mask - charmine rose), na co dzien lekki krem nawilzajacy i jest super
(pod makijaz nie daje zadnego kremu tylko spryskuje twarz woda termalna)

Cytat:
Napisane przez syla_ba Pokaż wiadomość
gdzie lepiej iść po poradę w sprawie świecenia się skóry do dermatologa czy kosmetyczki? Skóra zaczęła świecić mi się dopiero niedawno od miesiaca...;/
dermatolog pewnie niewiele Ci pomoze a skosmetyczka poradzi robienie maseczek (patrz wyzej)
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:31   #327
Solcia1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

HejTo ja mam jeszcze inny problem,bo nie dośc,że mi się strasznie świeci cera,to jak uzywam jakichś kosmetyków matujących to skóra dale mi się błyszczy,ale na dodatek zaczyna się jeszce łuszczyć.
Macie może jakiś pomysł,co mozna z tym zrobić nie idąc do dermatologa
Solcia1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:37   #328
martusiaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Ja od prawie 3 lat leczę się u dermatologa,moim największym problemem są zaskórniki( których naprawdę jest bardzo ciężko) i błyszcząca się cera...
po maściach od dermatologa moja cera jest w miare gładka nie mam juz ropmych krostek tylko zaskórniki:/ i chyba nie istniej zaden sposob na ich pozbycie sie
a jesli chodzi o blyszczaca sie skore to polecam krem siarkowy formy barwa, jest naprawde bardzo dobry, stosuje go rano i matuje mi buźkę na okolo 5 godzin, wczesniej uzywalam matujacego garniera ale efekt byl o wiele gorszy, z tego siarkowego jestem naprawde zadowolona!! rewelacja! w przypadku nadmiernego blyszczenia sie twarzy bardzo pomocne sa tez tabletki antykoncepcyjne
martusiaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 12:41   #329
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Re: buzia jak słońce świecące:P

mam już dosyc święcącego się nosa, cała twarz jest ładna matowa, tylko nos świeci niczym latarnia. od niedawno stosuję revlon colorstay+ creme puff max factora.krem oriflame matujący, choć zastanawiam się nad seria Biodermy Sebium mat ( płyn + krem ), najgorsze jest to, że mam w maju ślub i nie chciałabym swiecic ( tym bardziej że to będą już racej cieplejsze dni), zastanawiam się również nad kryolanem ale czy on pomoze?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:43   #330
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło

Cytat:
Napisane przez martusiaa2 Pokaż wiadomość
Ja od prawie 3 lat leczę się u dermatologa,moim największym problemem są zaskórniki( których naprawdę jest bardzo ciężko) i błyszcząca się cera...
po maściach od dermatologa moja cera jest w miare gładka nie mam juz ropmych krostek tylko zaskórniki:/ i chyba nie istniej zaden sposob na ich pozbycie sie
a jesli chodzi o blyszczaca sie skore to polecam krem siarkowy formy barwa, jest naprawde bardzo dobry, stosuje go rano i matuje mi buźkę na okolo 5 godzin, wczesniej uzywalam matujacego garniera ale efekt byl o wiele gorszy, z tego siarkowego jestem naprawde zadowolona!! rewelacja! w przypadku nadmiernego blyszczenia sie twarzy bardzo pomocne sa tez tabletki antykoncepcyjne
u mnie ten krem spowodowal wielki wysypo krost
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 22:31:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.