essence - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 14:47   #451
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

ja juz odkladam na ta serie color addict! jakie cudenka tak mysle ze juz z 3 rzeczy wypatrzylam ciekawe kiedy u nas bedzie?

heh jednak bardziej mi sie podoba ta sun!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-04-15 o 14:52 Powód: essenco mania i moja nieuwaga
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:12   #452
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: essence

Ja niedawno kupiłam sobie podkład Stay Natural i Błyszczyk Mango wyciskany i z obydwu produktów jestem bardzo zadowolona
A ta seria Sun Club... musze to miec
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:13   #453
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Mi też seria sc bardziej przypadła do gustu - rozświetlacz w paski a z ca skuszę się na jakiś lakier
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:21   #454
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam sobie podkład Stay Natural i Błyszczyk Mango wyciskany i z obydwu produktów jestem bardzo zadowolona
A ta seria Sun Club... musze to miec
no ja wlasnie chyba juz zaczne odkladac kase bo mi sie 5 rzeczy podoba!

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mi też seria sc bardziej przypadła do gustu - rozświetlacz w paski a z ca skuszę się na jakiś lakier
no ten rozswietlacz jest sliczniutki! i jeszcze te brazujace...i ten w pedzlu...i ten taki sypki....OOoooohhh....

dziewczyny a ma ktoras z was ten brazujacy z tej serii bc?? bo dosc mi sie podoba ale nie wiem czy daje taki ladny odcien czy taki wlasnie nijaki
http://www.essence.eu/products/beach...-overview.html
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:26   #455
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mam ochote napisac do Essence maila i zapytac, czy w zwiazku ze zmniejsaniem sie ilosci sklepow Natura i kasacja i tak niewielu szaf z Rossmanna planuja gdzies jeszcze wprowadzic swoje kosmetyki, bo sa bardzo popularne. Jak bede miec chwile wolnego to to zrobie.
Ale po niemiecku do nich trzeba
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:32   #456
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja wlasnie chyba juz zaczne odkladac kase bo mi sie 5 rzeczy podoba!


no ten rozswietlacz jest sliczniutki! i jeszcze te brazujace...i ten w pedzlu...i ten taki sypki....OOoooohhh....

dziewczyny a ma ktoras z was ten brazujacy z tej serii bc?? bo dosc mi sie podoba ale nie wiem czy daje taki ladny odcien czy taki wlasnie nijaki
http://www.essence.eu/products/beach...-overview.html
ja testowałam go na ręce- kolor to deliaktny brąz ze złotym połyskiem..ale nie żaden ceglany odcień,tylko ładny,delikatny brąz i właśnie z takim złotym odcieniem.

Wydaje mi się,że bedzie odpowiedni dla osób z ciemną karnacją albo chociaż dla ciepłych typów kolorystycznych..ja blada i w dodatku z zimnym typem urody raczej wyglądałabym sztucznie gdybym pomalowała się tym złotobrązowym pudrem ale to takie pierwsze wrażenie..warto samemu przetestować puder jest wypukły wiec wydaje się być wydajny
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:33   #457
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: essence

cypressangel dzieki za to , ale w koncu po trudach znalazlam ten link
http://www.cosnova.de/de/essence_le.html
hehe myslalam jednak , ze bylo tam wiecej kolekcji w przod
a jezeli chodzi o sb to bajka te wszystkie brazery, ten rozswietlacz, pedzelki z pudrem, blyszczyk tez moze byc fajny jakis inny kolorek.... ogolnie wszystko oprocz tych balsamow , kremow brazujacych akurat takich wynalazkow nigdy nie lubilam i chyba nie polubie
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 15:42   #458
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
cypressangel dzieki za to , ale w koncu po trudach znalazlam ten link
http://www.cosnova.de/de/essence_le.html
hehe myslalam jednak , ze bylo tam wiecej kolekcji w przod
Sporo już było limitowanek essence, ale mam wrażenie, że zmieniają się tylko co jakiś czas ich nazwy i opakowania kosmetyków

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
a jezeli chodzi o sb to bajka te wszystkie brazery, ten rozswietlacz, pedzelki z pudrem, blyszczyk tez moze byc fajny jakis inny kolorek.... ogolnie wszystko oprocz tych balsamow , kremow brazujacych akurat takich wynalazkow nigdy nie lubilam i chyba nie polubie
Dokładnie, ja też nigdy nie byłam entuzjastką kremów, balsamów i innych kosmetyków brązujących - nie używam tego
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:47   #459
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
cypressangel dzieki za to , ale w koncu po trudach znalazlam ten link
http://www.cosnova.de/de/essence_le.html
hehe myslalam jednak , ze bylo tam wiecej kolekcji w przod
a jezeli chodzi o sb to bajka te wszystkie brazery, ten rozswietlacz, pedzelki z pudrem, blyszczyk tez moze byc fajny jakis inny kolorek.... ogolnie wszystko oprocz tych balsamow , kremow brazujacych akurat takich wynalazkow nigdy nie lubilam i chyba nie polubie
a mi się wydaje,że nie tam nie tyle są balsamy brązujące co jakiś żel czy podkład, który ma nadać opaleniznę o to chyba nie działa jak samoopalacz tylko nadaje opalenizne,którą możan zmyć wraz z demakijażem..taki brązer w kremie (chyba Rimmel ma taki podkład i Maybelline w zagranicznej serii)...ja bym bardzo chciała mieć coś takiego, chociażby żeby nakładać na kości policzkowe.
Póki co żel Arabian Glow i brązery w musie się sprawdzają ale jeśli to z Essence bedzie w tym stylu to pewnie kupię
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:48   #460
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja testowałam go na ręce- kolor to deliaktny brąz ze złotym połyskiem..ale nie żaden ceglany odcień,tylko ładny,delikatny brąz i właśnie z takim złotym odcieniem.

Wydaje mi się,że bedzie odpowiedni dla osób z ciemną karnacją albo chociaż dla ciepłych typów kolorystycznych..ja blada i w dodatku z zimnym typem urody raczej wyglądałabym sztucznie gdybym pomalowała się tym złotobrązowym pudrem ale to takie pierwsze wrażenie..warto samemu przetestować puder jest wypukły wiec wydaje się być wydajny
ja to nie wiem nawet jaki mam typ kolorystyczny ciemno brazowe wlosy ciemno zielone oczy i karnacja taka jakas sniada...ale kusi mnie i kusi i nie wiem czy czekac na ta nastepna limitowke sun club bo tam duzo jest tych brazujacych czy nabyc ten
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:55   #461
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: essence

Chii1986 mozliwe, jezeli tak mozna sie skusic, ale jezeli bedzie w tym samoopalacz to ja rezygnuje
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 15:59   #462
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
cypressangel dzieki za to , ale w koncu po trudach znalazlam ten link
http://www.cosnova.de/de/essence_le.html
hehe myslalam jednak , ze bylo tam wiecej kolekcji w przod
a jezeli chodzi o sb to bajka te wszystkie brazery, ten rozswietlacz, pedzelki z pudrem, blyszczyk tez moze byc fajny jakis inny kolorek.... ogolnie wszystko oprocz tych balsamow , kremow brazujacych akurat takich wynalazkow nigdy nie lubilam i chyba nie polubie
ja nie uzywalam i nigdy nie lubialam brazerow ale na te moge sie pokusic tylko pierw musze wlasnie wyprobowac jakis bo mnie tak kusza.....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:09   #463
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: essence

dimiti moja kolezanka z dosc opalona karnacja mowi , ze ten brazer z bc nie jest ciekawy. , ze kolor taki niewidoczny prawie i lekko pomaranczowy. Ja strasznie nie lubie pomaranczy wiec poczekalabym na nastepna serie
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:44   #464
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam sobie podkład Stay Natural i Błyszczyk Mango wyciskany i z obydwu produktów jestem bardzo zadowolona
A ta seria Sun Club... musze to miec
O, Kadunia
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:07   #465
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
O, Kadunia
przyczołgałam sie w końcu
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:41   #466
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Dyskusja w tym wątku rozwija się błyskawicznie! Ale wcale się nie dziwię, bo sama jestem entuzjastką Essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja wlasnie chyba juz zaczne odkladac kase bo mi sie 5 rzeczy podoba!


no ten rozswietlacz jest sliczniutki! i jeszcze te brazujace...i ten w pedzlu...i ten taki sypki....OOoooohhh....

dziewczyny a ma ktoras z was ten brazujacy z tej serii bc?? bo dosc mi sie podoba ale nie wiem czy daje taki ladny odcien czy taki wlasnie nijaki
http://www.essence.eu/products/beach...-overview.html
Ja mam go w swojej kolekcji. Generalnie lubię wszelkie brązery i rozświetlacze, więc gdy go zobaczyłam, musiał być mój. W opakowaniu wygląda ceglasto, maznięty na ręke też, ale już na twarzy nabiera bardzo delikatnego, brzoskwiniowego kolorku. Jest dość twardy, więc nie nabiera się go dużo na pędzel, dzięki czemu trudno z nim przesadzić. Ładnie wygląda tez na dekoldzie, rozświetla skórę niewielkimi drobinkami. Na twarzy wygląda nieomal matowo. Ładnie pachnie. Lubię go używać i na chwilę obecną świetnie zastępuje mi mój ulubiony brązer Miss Sporty, a odcieniem pasuje mi zdecydowanie bardziej.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 21:10   #467
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Ale po niemiecku do nich trzeba
Strone maja tez anglojezyczna wiec pewnie po angielsku tez zrozumieja
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:59   #468
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
dimiti moja kolezanka z dosc opalona karnacja mowi , ze ten brazer z bc nie jest ciekawy. , ze kolor taki niewidoczny prawie i lekko pomaranczowy. Ja strasznie nie lubie pomaranczy wiec poczekalabym na nastepna serie
no wlasnie mi sie podoba to ze lekko rozswietla bo boje sie ze nastepna seria to juz taka matowa bedzie a taki matowy mam wlasnie z bourjois ta czekoladke cala
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Dyskusja w tym wątku rozwija się błyskawicznie! Ale wcale się nie dziwię, bo sama jestem entuzjastką Essence



Ja mam go w swojej kolekcji. Generalnie lubię wszelkie brązery i rozświetlacze, więc gdy go zobaczyłam, musiał być mój. W opakowaniu wygląda ceglasto, maznięty na ręke też, ale już na twarzy nabiera bardzo delikatnego, brzoskwiniowego kolorku. Jest dość twardy, więc nie nabiera się go dużo na pędzel, dzięki czemu trudno z nim przesadzić. Ładnie wygląda tez na dekoldzie, rozświetla skórę niewielkimi drobinkami. Na twarzy wygląda nieomal matowo. Ładnie pachnie. Lubię go używać i na chwilę obecną świetnie zastępuje mi mój ulubiony brązer Miss Sporty, a odcieniem pasuje mi zdecydowanie bardziej.
hym bede musiala go spr bo moze nie bedzie pasowal do mnie a szkoda bo faktycznie ciekawie wyglada

ale z tej nastepnej serii juz tez pare wypatrzylam i juz mnie kusi i kusi wiec nie wiem jak wytrzymam do tego maja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:01   #469
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
dimiti moja kolezanka z dosc opalona karnacja mowi , ze ten brazer z bc nie jest ciekawy. , ze kolor taki niewidoczny prawie i lekko pomaranczowy. Ja strasznie nie lubie pomaranczy wiec poczekalabym na nastepna serie
no ona tez mi sie podoba! tylko boje sie ze te brazujace z nastepnej serii beda tylko takie matowe a nie rozswietlajace lekko bo matujaca mam ta czekoladke bourjois i przydalaby sie jakas odmiana
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Dyskusja w tym wątku rozwija się błyskawicznie! Ale wcale się nie dziwię, bo sama jestem entuzjastką Essence



Ja mam go w swojej kolekcji. Generalnie lubię wszelkie brązery i rozświetlacze, więc gdy go zobaczyłam, musiał być mój. W opakowaniu wygląda ceglasto, maznięty na ręke też, ale już na twarzy nabiera bardzo delikatnego, brzoskwiniowego kolorku. Jest dość twardy, więc nie nabiera się go dużo na pędzel, dzięki czemu trudno z nim przesadzić. Ładnie wygląda tez na dekoldzie, rozświetla skórę niewielkimi drobinkami. Na twarzy wygląda nieomal matowo. Ładnie pachnie. Lubię go używać i na chwilę obecną świetnie zastępuje mi mój ulubiony brązer Miss Sporty, a odcieniem pasuje mi zdecydowanie bardziej.
a on taki delikatny jest? heh do mnie moze nie pasowac wiec musze sprawdzic ale wizualnie jest taki bardzooo ciekawy wlasnie!
dzieki dziewczyny!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 11:55   #470
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: essence

Byłam w Naturze i... różu bf niestety nie ma
Był tylko, tak jak poprzednio, af, którego kolor zupełnie mi nie odpowiada.

Dostępne były wszystkie produkty z serii bc, ale niestety też nic nie wybrałam.
Lusterko nie podobało mi się.
Oglądałam cień w kolorze pieprz&sól - nie mój kolor.
Spodobał mi się ten wypiekany puder brązujący, ale ostatecznie też z niego zrezygnowałam.
Tak jak pisała pasywno-agresywna, jest bardzo delikatny.
Praktycznie dawał tylko rozświetlającą poświatę.

Kupiłam za to lakier do paznokci i cień do powiek z regularnej oferty
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:15   #471
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Byłam w Naturze i... różu bf niestety nie ma
Był tylko, tak jak poprzednio, af, którego kolor zupełnie mi nie odpowiada.

Dostępne były wszystkie produkty z serii bc, ale niestety też nic nie wybrałam.
Lusterko nie podobało mi się.
Oglądałam cień w kolorze pieprz&sól - nie mój kolor.
Spodobał mi się ten wypiekany puder brązujący, ale ostatecznie też z niego zrezygnowałam.
Tak jak pisała pasywno-agresywna, jest bardzo delikatny.
Praktycznie dawał tylko rozświetlającą poświatę.

Kupiłam za to lakier do paznokci i cień do powiek z regularnej oferty
to ja sobie lookne na ten brazujacy bo podoba mi sie on tak ogolnie ale jak szukalam testera to nie znalazlam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:19   #472
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Ja też nie znalazłam testera i dlatego maznęłam palcem po jednym z pudrów na sprzedaż...

Jakby co - to nie bierzcie tego pierwszego z lewej strony

Aha, ten puder jest dość duży, wypukły, kształtem (ale tylko kształtem! a nie wielkością) podobny do róży/różów () Bourjois
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:20   #473
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: essence

Musze sie niedlugo wybrac do Natury, te limitowanki kusza oj kusza
Puder brazujacy i ten rozswietlacz w paski beda moje z serii Beach Club!
Szkoda tylko, ze czesto przychodze do drogerii, a tu pusty stand i jakies resztki wybrudzone leza...Kurcze, trzymam kciuki, zeby u nas byla ta seria Beach Club
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:38   #474
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ja też nie znalazłam testera i dlatego maznęłam palcem po jednym z pudrów na sprzedaż...

Jakby co - to nie bierzcie tego pierwszego z lewej strony

Aha, ten puder jest dość duży, wypukły, kształtem (ale tylko kształtem! a nie wielkością) podobny do róży/różów () Bourjois
hym czyli ze on jest pusty w srodku?? ja bym maznela ale troche mam zle doswiadczenie z Paniami z Natury i jeszcze tak sie rozwrzeszcza ze sie zapadne pod ziemie wlasnie ciekawi mnie czy wogole wychodzi brazowy na twarzy czy raczej takie zlotko bo mi w takich odcieniach wogole okropnie...

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Musze sie niedlugo wybrac do Natury, te limitowanki kusza oj kusza
Puder brazujacy i ten rozswietlacz w paski beda moje z serii Beach Club!
Szkoda tylko, ze czesto przychodze do drogerii, a tu pusty stand i jakies resztki wybrudzone leza...Kurcze, trzymam kciuki, zeby u nas byla ta seria Beach Club
oj tak!! tez mam na nie ochote! ja mam nature kolo szkoly i do tego nie jest jeszcze takie boom na kosmetyki essence wiec mam nadzieje ze cos upoluje wlasnie taki puder, rozswietlacz i moze jeszcze cos? a ta limitowka jest od 15 maja? tak na ich stronie pisze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:46   #475
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym czyli ze on jest pusty w srodku?? ja bym maznela ale troche mam zle doswiadczenie z Paniami z Natury i jeszcze tak sie rozwrzeszcza ze sie zapadne pod ziemie wlasnie ciekawi mnie czy wogole wychodzi brazowy na twarzy czy raczej takie zlotko bo mi w takich odcieniach wogole okropnie...
Mam róże Bourjois i nie są puste w środku
Chodzi mi o to, że ten puder nie jest płaski - tylko taka 'górka'

Jak wygląda na policzkach to niestety nie wiem - zapytaj kogoś kto go posiada
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:53   #476
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mam róże Bourjois i nie są puste w środku
Chodzi mi o to, że ten puder nie jest płaski - tylko taka 'górka'

Jak wygląda na policzkach to niestety nie wiem - zapytaj kogoś kto go posiada
ahaa no ja taka troche zakrecona no wlasnie juz tutaj dziewczyny pisaly ale wlasnie na rece inaczej wyglada a na twarzy inaczej i mam dyleme no nic spr go sobie! mam nadzieje ze znajde jakis tester a jak nie ze nikt nie zobaczy ze go otwieram i testuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:09   #477
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: essence

U mnie z essence praktycznie nie ma testerów...a już tym bardziej limitowanek wiec ja zawsze otwieram cienie, pudry, błyszczyki i maziam po ręce..wiem że tak się nie powinno robić ale to nie moja wina,że nie dają testerów...a takie rzeczy testować trzeba bo w opakowaniach kolory ładne intensywne a na ręce bladziutkie...
nie wiem co to za problem poświecić jedno opakowanie na tester...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:23   #478
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
U mnie z essence praktycznie nie ma testerów...a już tym bardziej limitowanek wiec ja zawsze otwieram cienie, pudry, błyszczyki i maziam po ręce..wiem że tak się nie powinno robić ale to nie moja wina,że nie dają testerów...a takie rzeczy testować trzeba bo w opakowaniach kolory ładne intensywne a na ręce bladziutkie...
nie wiem co to za problem poświecić jedno opakowanie na tester...
no tez tego nie wiem zawsze powinien byc jakis tester! potem kupie jakis i okaze sie ze byl uzywany albo co...chociaz na rozach itp i tak malo widac cos takiego ale ja lubie pare razy mizniac testerem i zastanowic sie dluzej czasami nad zakupem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:29   #479
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: essence

Mnie zastanawia, gdzie znikają te testery. Bo jakoś w to, że producent ich nie daje, niespecjalnie chce mi się wierzyć. Przecież jego w tym interes, żeby klientów przyciągać, a cóż lepiej przyciągnie nabywczynie kolorówki, jeśli nie możliwość przetestowania na skórze???
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:57   #480
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia, gdzie znikają te testery. Bo jakoś w to, że producent ich nie daje, niespecjalnie chce mi się wierzyć. Przecież jego w tym interes, żeby klientów przyciągać, a cóż lepiej przyciągnie nabywczynie kolorówki, jeśli nie możliwość przetestowania na skórze???
też mnie to zawsze zastanawia

ja do tej pory używałam tylko dwóch produktów Essence:
- róż do policzków 2w1 nr 04 Best Friends - jest śliczny, daje bardzo naturalny efekt, idealny do subtelnego makijażu, nie da się z nim przesadzić.
- paletka cieni Quattro nr 01 Ciao Bella! - bardzo lubię te cienie, kolory są nasycone, paletka zaskoczyła mnie trwałością.

dodaję fotki robione bez lampy

jutro jadę na kolejne zakupy Essence, mam nadzieję, że znajdę jakieś limitowanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence1.jpg (47,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essence2.jpg (46,5 KB, 77 załadowań)
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.