Kredyt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 13:58   #1
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181

Kredyt


WItam,
mam pytanie: czy w wieku 21 lat mogę dostać kredyt będąc zatrudniona na 1/4 etatu (fikcyjnie niestety - w prawdzie pracuje wiecej okolo7-8 godz. (ale wiadomo-tego bankowi nie powiem). Chodzi o kwotę nieduża-2000 zl. Jestem teraz w naglej potrzebie No i nigdy nie bralam kredytu. Jak to wygląda? Jakie są wasze opinie odnośnie pozyczek?
Z gory dzieki za odpowiedz.
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:38   #2
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Kredyt

Hmm - ja byłam w podobnej sytuacji, z tym że było to pół etatu i wykazywane na papierze zarobki netto to 360zł. Musiałam pogadać z szefową i wpisała mi wyższą kwotę na papierze do banku (chodziło o średnie zarobki z poprzenidch trzech miesięcy), a w papierach dodała że dostawałam premie i stąd wyższa kwota była.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:50   #3
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez UmbraBumbra Pokaż wiadomość
WItam,
mam pytanie: czy w wieku 21 lat mogę dostać kredyt będąc zatrudniona na 1/4 etatu (fikcyjnie niestety - w prawdzie pracuje wiecej okolo7-8 godz. (ale wiadomo-tego bankowi nie powiem). Chodzi o kwotę nieduża-2000 zl. Jestem teraz w naglej potrzebie No i nigdy nie bralam kredytu. Jak to wygląda? Jakie są wasze opinie odnośnie pozyczek?
Z gory dzieki za odpowiedz.
Wymiar czasu pracy nie ma znaczenia, tylko wysokość zarobków i na jaki czas jesteś zatrudniona. Są też niektóre banki które dają kredyt na dowód, są to małe kwoty, ale możliwe że 2 tys. można w taki sposób otrzymać.
Może zapytaj też twojego pracodawcy, czasem prywatni przedsiębiorcy dają pracownikom nieoficjalne pożyczki.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:18   #4
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Kredyt

Teraz to można dostać kredyt na dowód i to w oszałamiającej wysokości. Ja studiuję dziennie, nie pracuję, a na koncie bankowym trzymam jedynie swoją kasę (a że dostaję przelewy raz w miesiącu, to nigdy nie ma tam wysokich kwot, tylko moja miesięczna "pensja" od rodziców). Mniej więcej co miesiąc dzwoni do mnie miła pani z banku i proponuje mi kredyt do 15 tys. złotych (!!), limit na koncie albo kartę kredytową. Oczywiście bez poręczycieli, zaświadczeń itd. Kiedy mówię, że nie pracuję i nie miałabym z czego tego spłacić, to pani twierdzi, że to tylko na dowód i nie muszę pracować, żeby go dostać... Także wybierz się do banku i jestem niemal pewna, że 2000 dostaniesz w przysłowiowe 15 minut
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:24   #5
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez tygrysiasta Pokaż wiadomość
Teraz to można dostać kredyt na dowód i to w oszałamiającej wysokości. Ja studiuję dziennie, nie pracuję, a na koncie bankowym trzymam jedynie swoją kasę (a że dostaję przelewy raz w miesiącu, to nigdy nie ma tam wysokich kwot, tylko moja miesięczna "pensja" od rodziców). Mniej więcej co miesiąc dzwoni do mnie miła pani z banku i proponuje mi kredyt do 15 tys. złotych (!!), limit na koncie albo kartę kredytową. Oczywiście bez poręczycieli, zaświadczeń itd. Kiedy mówię, że nie pracuję i nie miałabym z czego tego spłacić, to pani twierdzi, że to tylko na dowód i nie muszę pracować, żeby go dostać... Także wybierz się do banku i jestem niemal pewna, że 2000 dostaniesz w przysłowiowe 15 minut
to wszystko zalezy ile masz na tym koncie i jakiej wysokosci sa te "przelewy" od rodzicow

btw, jak wezmiesz kredyt na dowod, to liczyc sie trzeba z tym, ze oprocentowanie moze byc wyzsze.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:05   #6
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Kredyt

Jasne, że oprocentowanie będzie wyższe. Ale skoro to pilna sytuacja, to niestety trzeba się z tym liczyć.
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:16   #7
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: Kredyt

Na umowie mam jakies grosze, nie wiem z 300 zl to straszna fikcja ;/ Boli mnie ze pracodawcy robią takie rzeczy. No, ale z drugiej strony lubie swoja prace ..
No, a co do kasy jaka miewam na koncie to zazwyczaj nie są wielkie sumy, raczej posluguję się gotówką.
Co do tych kredytów na dowód to sie wlasnei obawiam duzego oprocentowania.
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 12:52   #8
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kredyt

ja polecam kredyt w pko bp - jest najnizej oprocentowany. stosunkowo latwo dostac 2000 w lucasie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 08:18   #9
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
to wszystko zalezy ile masz na tym koncie i jakiej wysokosci sa te "przelewy" od rodzicow

btw, jak wezmiesz kredyt na dowod, to liczyc sie trzeba z tym, ze oprocentowanie moze byc wyzsze.
Banki mają ograniczenia w wysokości oprocentowania, wiec wiele nie są w stanie dowalić, teraz większość kredytów mają na maksymalnym oprocentowaniu. Teraz jest to 21%, no i max 5% opłat przygotowawczych.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:13   #10
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja polecam kredyt w pko bp - jest najnizej oprocentowany. stosunkowo latwo dostac 2000 w lucasie
ja mam konto w lukasie i bez problemu dostalam 3,5tys w lukasie na dowód, oprocentowanie jakieś 9%

po pół roku wzielam 4,5tys, w to weszło 2tys z poprzedniej jeszcze niesplaconej pożyczki ale oprocentowanie masakryczne- koło 15%!! ale do tego karta debetowa (do 1 tys zl) i zbójnicko niska rata :P

pani w banku pyta o zarobki, nie wymagała zaświadczenia z pracy
nie weryfikowała historii ani stanu konta
doslownie pozyczka na dowód bez żadnych innych formalnosci

musisz sobie policzyć, ile jesteś w stanie wydac na splatę miesięcznie i najlepiej przejść się z tym po bankach
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:08   #11
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Kredyt

a moze wez pozyczke zamiast kredytu
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 12:57   #12
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Kredyt

I jeszcze jedno - czy wypłaty dostajesz do ręki, czy przychodzą na konto?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:22   #13
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kredyt

i tak i tak mozesz
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.