Inglot - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 13:09   #3901
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Jestem zła. Chciałam dokupić wkłady do paletki, Pani powiedziała że muszę mieć paletkę ze sobą. Ok, miałam swoją paletkę i wtedy mogłam dokupić wkłady. Dopiero jak wróciłam do domu to spojrzałam na paragon a ten babol policzył mi za wkłady wymienne po 10zł a nie po 7 Bez sensu, to już za nową paletkę z wkładami zapłaciłabym 1zł mniej Po cholerę w takim razie wymagają starej paletki żeby sprzedać wkłady wymienne?

A tak btw mój mały zbiorek cieni. Mam jeszcze lip painta, pigment i pędzle ale bateria w aparacie mi padła.

1, 2. dzisiejsze nabytki
3. starsze paletki
4. wszystko razem
Tak to jest, jak dokupujesz wkłady są po 10zł, a jak kupujesz paletkę nową i zapełniasz całą to masz po 7zł
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 13:27   #3902
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja tez dokupowałam wkład i płaciłam 10 zł. Myślałam że będę musiała pokazać paletkę ale pani nie chciała

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

little.b.blue jakie są numerki tych cieni na pierwszej fotce?
395P, 454P, 428P

tych z drugiej palety na razie nie mogę wygrzebać :P


co za beznadziejna polityka sklepu.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 14:06   #3903
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Inglot

dzięki za numerki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 16:02   #3904
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot

u mnie kiedys tłumaczyly pewnej pani: ze jeszcze musi miec metalowa pustą blaszkę!!!
nigdy wczesniej mnie o nia nie proszono jak kupowalam wkłady


ale ja akurat wtedy przerabialam paletke (6 duzych kwadratów z przegródkami) na bez przegródek czyli 8 kwadratów i 4 paski to sie wzajemnie konsultowaly i mi łaskawie sprzedały bez blaszek
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:21   #3905
mon1k6
Przyczajenie
 
Avatar mon1k6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do mon1k6 Send a message via Skype™ to mon1k6
Dot.: Inglot

ostatnio zakupiłam paletę z inglota i jestem miło zaskoczona. firma się polepszyła jakościowo.
pozdr.
mon1k6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:33   #3906
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Inglot

Dziś kupiłam dużą pustą paletę
Załapałam się na cień Vertigo za 5zł. Wzięłam kolor nr09, choć chciałam 27, ale niestety już nie było
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:26   #3907
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Inglot

Dziewczyny, może Wy będziecie coś wiedzieć na ten temat. Jakiś czas temu zakupiłam paletkę pro-10 http://inglotcosmetics.com/10.eye.sh...oducts/657/660 Chciałam dokupić kolejną (cieni nigdy dość). Co jakiś czas zaglądałam do Inglota ale panie twierdziły, że zamawiają te paletki tylko ich nie dostają. A jak wysłałam koleżankę z tym zapytaniem, bo akurat szla do galerii, to jej powiedzieli,że paletki na 10 cieni już wycofano. Wiecie coś o tym?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 10:36   #3908
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy będziecie coś wiedzieć na ten temat. Jakiś czas temu zakupiłam paletkę pro-10 http://inglotcosmetics.com/10.eye.sh...oducts/657/660 Chciałam dokupić kolejną (cieni nigdy dość). Co jakiś czas zaglądałam do Inglota ale panie twierdziły, że zamawiają te paletki tylko ich nie dostają. A jak wysłałam koleżankę z tym zapytaniem, bo akurat szla do galerii, to jej powiedzieli,że paletki na 10 cieni już wycofano. Wiecie coś o tym?
napewno nie wycofano. Z Freedoma wycofywane są tylko cienie w postaci pasków
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:31   #3909
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Inglot

Tak właśnie podejrzewałam. W moim mieście w Inglocie jestem często zbywana kiedy zadaję zbyt dużo pytań
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:16   #3910
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Cześć Kobietki
Naszła mnie okrutna ochota na inglotowskiego skunksa... chodzi za mną i normalnie nie może się odczepić mimo iż dzielnie z nim walczę i tak coś mi się wydaje, że jednak przegram tę walkę i zakupię go tylko przedtem chciałam się Was tak profilaktycznie zapytać jak on się u Was sprawuje? Ma go któraś i może o nim powiedzieć parę słów? Byłabym ogromnie wdzięczna (mój portfel już jakby mniej ) On jest w cenie 53zł, prawda? Konkretnie chodzi mi o jakość, czy nie gubi włosia, nie odkształca się, nie drapie buzi i czy dobrze się nim nakłada podkład czy róże (w sumie to do róży go planowałam bo zależy mi na delikatnym wyglądzie). Dzięki Dziewczynki z góry za odpowiedzi
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:24   #3911
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki
Naszła mnie okrutna ochota na inglotowskiego skunksa... chodzi za mną i normalnie nie może się odczepić mimo iż dzielnie z nim walczę i tak coś mi się wydaje, że jednak przegram tę walkę i zakupię go tylko przedtem chciałam się Was tak profilaktycznie zapytać jak on się u Was sprawuje? Ma go któraś i może o nim powiedzieć parę słów? Byłabym ogromnie wdzięczna (mój portfel już jakby mniej ) On jest w cenie 53zł, prawda? Konkretnie chodzi mi o jakość, czy nie gubi włosia, nie odkształca się, nie drapie buzi i czy dobrze się nim nakłada podkład czy róże (w sumie to do róży go planowałam bo zależy mi na delikatnym wyglądzie). Dzięki Dziewczynki z góry za odpowiedzi
Posiadam skunksa już od ponad pół roku i jestem z niego bardzo zadowolona Wiem,że jest wiele negatywnych opinii na jego temat ale ja będę go wiernie broniła Nakładam nim podkład(najczęściej BB Cream Skin 79) i radzi sobie z tym zadaniem bardzo dobrze.Nie drapie,jest miękki,sprężysty,nie odkształca się(myje go prawie codziennie bo nie zawsze nakładam podkład pędzlem i jeszcze nie zmienił swojego kształtu).Do tej pory wypadło z niego kilka włosków(ok.4 może 5) ale to było na początku użytkowania.Aplikowałam skunksem również róż do policzków i puder rozświetlający i również radzi sobie z tym wręcz wzorowo Ja ze swojej strony polecam ten pędzel jak najbardziej.Zdaję sobie sprawę,że każda z dziewczyn będzie miała na jego temat inne zdanie ale pytałaś o opinię więc napisałam,to co o nim myślę bo użytkuję go tak jak wyżej napisałam od ponad pół roku więc myślę,że moja opinia jest rzetelna Jak już go kupisz i przetestujesz,to koniecznie daj znać jak sprawdził się u Ciebie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 20:46   #3912
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Inglot

A ja skunksa mam, ale nie padłam pod jego wrażeniem. Mój egzemplarz gubi włosie. Chciałam nim podkład aplikować, ale moim zdaniem zbyt sie rozłazi na boki pod naciskiem. Czarne włosie w zasadzie nie wiem, po co jest, bo nie sięga mi skóry (bez przesady, szorować nie będę!). Generalnie - brak zachwytów. Widać innym pasuje, u mnie zalega w szufladzie.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:26   #3913
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Kluseczko, Basieńko, wielkie dzięki za odzew
Przemyślałam sprawę i najpewniej go kupię. Jeśli chodzi o nakładanie podkładu, to zdaję sobie sprawę z faktu, że pędzle typu skunks nie zapewnia mi idealnego krycia bo nie są bardzo gęste jak te z EDM-u na przykład, jednak właśnie dzięki ułożeniu i gęstości ich włosia zapewniają lekki i delikatny makijaż i na to właśnie liczę przy nakładaniu róży i brązerów.
Basieńko, czarne włosie w tym pędzlu nie jest od brania udziału w nakładaniu podkładu, w sensie, że dobrze, że nie jest moczone w podkładzie. To białe włosie ma nabierać produkt, czarne ma pozostać nietknięte, jeśli widać, że podkład wchodzi już w strefę czarnego włosia to znaczy, że pędzel należy umyć i przy następnej aplikacji mocno nie dociskać bo inaczej pędzel ulegnie szybszemu zniszczeniu.

Jak tylko kupię i wypróbuje to na pewno dam Wam znać co o nim myślę, mam nadzieję, że się nie zawiodę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:16   #3914
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Inglot

Jestem bardzo ciekawa Twej opinii. Ja do różu preferuję bardziej precyzyjne pędzelki, ostatnio - Maestro nr 150
Moim ulubionym inglotem pozostaje niezmiennie 15bjf (mam nadzieję, że numerka nie przekręciłam). Używam codziennie od ok 3 lat, piorę min. raz na tydzień, pędzel dalej świetny, tylko skuwka matowieć zaczyna.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:25   #3915
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

ojj za mna tez skunks chodzi, ale troche mi szkoda kolejnych 50zl, zwlaszcza, ze mam juz pedzel 15bjf i 3p...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:50   #3916
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa Twej opinii.

Aaaa!!! No i mam, skusiłam się wreszcie na tego skunksiaka
Pierwsze wrażenia są następujące... ten pędzel koszmarnie gubi włosie, nałożyłam nim tylko róż w kremie na próbę i miałam dosłownie całą twarz we włosiu WTF? Mam nadzieję, że to tylko przy początkowym użyciu, bo inaczej grubo się zawiodę. Efekt na policzkach bardzo mnie zadowolił. Zobaczymy jak z resztą tj. brązerami, różami w kamieniu oraz podkładami. Jak potestuję dłużej to na pewno dam znać.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 06:37   #3917
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Aaaa!!! No i mam, skusiłam się wreszcie na tego skunksiaka
Pierwsze wrażenia są następujące... ten pędzel koszmarnie gubi włosie, nałożyłam nim tylko róż w kremie na próbę i miałam dosłownie całą twarz we włosiu WTF? Mam nadzieję, że to tylko przy początkowym użyciu, bo inaczej grubo się zawiodę. Efekt na policzkach bardzo mnie zadowolił. Zobaczymy jak z resztą tj. brązerami, różami w kamieniu oraz podkładami. Jak potestuję dłużej to na pewno dam znać.
na początku może tak być, że włosie może nieco wypadać (ale nie dużo), jeżeli dalej tak się będzie działo i masz paragon, to przejdz się z tym pędzlem do salonu i złóż reklamację
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:07   #3918
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
na początku może tak być, że włosie może nieco wypadać (ale nie dużo), jeżeli dalej tak się będzie działo i masz paragon, to przejdz się z tym pędzlem do salonu i złóż reklamację

No właśnie, nieco... a ja jak żyję jeszcze nie miałam takiego pędzla żeby mi dosłownie zgubił po jednej aplikacji ok. 20- 30 włosków kurcze, nawet te rossmanowe z czarną rączką z serii FYB takie nie są, chociaż super jakością nie grzeszą (bo włosie u nich jest strsznie sztywne, ale przez to nadają sie super do twardszych rzeczy jak. np. rozświetlacz z essence)
No nic, poczekam i zobaczę, a jak nie to rzeczywiście skorzystam z Twojej rady i polecę do Inglota z reklamacją bo paragon na szczęście zatrzymałam.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:44   #3919
Lavenda_
Zadomowienie
 
Avatar Lavenda_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy inglot posiada matowy róż w odcieniu brzoskwini? Muszę się zaopatrzyć w cień nr 366 - matowa jarzębina - potrzebna mi będzie na co dzień do wewnętrznego kącika
Widziałam taki , i nawet satanawiałam sie nad zakupem, ale niestety nie wiem jaki to numerek.
__________________
Mam być taka jak Wy? Wybacz, nie udaje. Nie wygodnie mi się nosi maski!



NAKARM PSA http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/
Lavenda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 22:33   #3920
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

Jaka jest największa paleta cieni, 20? Czy mogę ją kupić i do tego tylko jeden cień? (bo wiem, że pustej nie sprzedadzą)
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 23:58   #3921
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jaka jest największa paleta cieni, 20? Czy mogę ją kupić i do tego tylko jeden cień? (bo wiem, że pustej nie sprzedadzą)
Wydaje mi się, że największa jest na 30 cieni.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 06:26   #3922
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

ja w zyciu nie polece tego pedzla jest okropny wlosy wychodza, pedzel jest zadki a do tego po kilku myciach (myjepedzle prawidlowo wlosiem w dol nie zalewajac skowki i susze tez wlosiem w dol) wyszlo mi cale wlosie - taki pek... wcisnelam go spowrotem ale jakos nie moge na niego poatrzec :/ nie polecam ale moze moj byljakis lewy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 06:50   #3923
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jaka jest największa paleta cieni, 20? Czy mogę ją kupić i do tego tylko jeden cień? (bo wiem, że pustej nie sprzedadzą)
w kasetce jest 30 cieni. Samą kasetkę też możesz kupić (tą duża sprzedają normalnie). Tylko teraz zmieniła się zasada sprzedaży cieni w kasetkach i ceny sporo poszły w górę. I tak np z tego co się orientuje największa kasetka z 30 cieniami teraz kosztuje ok 340 zł , (a np zwykła Pro 3 - ok 35 zł)

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2010-12-02 o 06:53
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:39   #3924
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

O ludzie, AŻ tak drogo?! A czy ta kasetka 30 cieni to ta "luźna", bez przegródek, że mogę włożyć i cienie, i szminki i pudry? Ile ona kosztuje (sama)? I ile zdrożały wkłady? Jeszcze jakiś czas temu paletka PRO-3 była po 29zł
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:26   #3925
Lavenda_
Zadomowienie
 
Avatar Lavenda_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
O ludzie, AŻ tak drogo?! A czy ta kasetka 30 cieni to ta "luźna", bez przegródek, że mogę włożyć i cienie, i szminki i pudry? Ile ona kosztuje (sama)? I ile zdrożały wkłady? Jeszcze jakiś czas temu paletka PRO-3 była po 29zł
Paletka pro3 nadal kosztuje 29zł, a pojednyńcze wkłady są po 7 zł.
__________________
Mam być taka jak Wy? Wybacz, nie udaje. Nie wygodnie mi się nosi maski!



NAKARM PSA http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/
Lavenda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:50   #3926
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
O ludzie, AŻ tak drogo?! A czy ta kasetka 30 cieni to ta "luźna", bez przegródek, że mogę włożyć i cienie, i szminki i pudry? Ile ona kosztuje (sama)? I ile zdrożały wkłady? Jeszcze jakiś czas temu paletka PRO-3 była po 29zł
Tak to jest taka bez żadnych przegródek, ja płaciłam niedawno 20zł za nia i bez problemu mi sprzedali.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:52   #3927
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Można kupić pustą paletę na 30 cieni(ta największa),kosztuje 20 zł.
Tylko wiadomo,łatwo jej nie puszczą w świat trzeba ładnie poprosić panie sprzedawczynie.
Nie można do niej dokupić tylko jednego lub dwóch cieni.Albo pusta albo zapełniona całkowicie.Niestety
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 15:38   #3928
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lavenda_ Pokaż wiadomość
Paletka pro3 nadal kosztuje 29zł, a pojednyńcze wkłady są po 7 zł.
Niestety już podrożały ;( Niektóre kasetki i wszystkie wkłady. Wiem, że te okrągłe są teraz po 10 zł. Ale za to nie ma już rozgraniczenia na wymienne i te w komplecie- cena jest ta sama, można więc kupić kasetkę i dokupywać sobie wkłady systematycznie - nareszcie nie będzie z tym problemu ;D
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 16:06   #3929
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Niestety już podrożały ;( Niektóre kasetki i wszystkie wkłady. Wiem, że te okrągłe są teraz po 10 zł. Ale za to nie ma już rozgraniczenia na wymienne i te w komplecie- cena jest ta sama, można więc kupić kasetkę i dokupywać sobie wkłady systematycznie - nareszcie nie będzie z tym problemu ;D
A gdzie jeśli można wiedzieć? Bo w Poznaniu w niedziele kupowałam paletę i podano mi cenę pro3- 29zł. Jak zawsze...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 16:34   #3930
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Niestety już podrożały ;( Niektóre kasetki i wszystkie wkłady. Wiem, że te okrągłe są teraz po 10 zł. Ale za to nie ma już rozgraniczenia na wymienne i te w komplecie- cena jest ta sama, można więc kupić kasetkę i dokupywać sobie wkłady systematycznie - nareszcie nie będzie z tym problemu ;D
jeszcze jakieś zmiany się szykują ? (najlepiej te na lepsze:P)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.