Inglot - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 13:00   #4801
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

U mnie natomiast Duraline podrażnia oczy i to konkretnie - używany np.kilka razy w tygodniu. Raz na jakiś czas daje rade, nie częśćiej
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 16:38   #4802
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Selva Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma może doświadczenia z tymi pudrami prasowanymi do paletek freedom? Czy one są trwałe? Nie zalezy mi na jakimś wielkim matowieniu, bo akurat mam skórę raczej suchą, ale czy one nie schodzą z buzi za szybko? Bo mam już w paletce róż i mimo że kolor świetnie dobrany to znika z mojej twarzy w przeciągu godziny...
Chciałam jeszcze się skusić na jakiś brązer ale pewnie z ich trwałością jest podobnie...
A na Kwc nie ma chyba żadnych recenzji tych prasowańców, albo nie potrafię znaleźć.
Ja osobiscie posiadam brozner inglotowski "pasiak" i jestem zadowolona .. moze troszke w ciagu dnia znika, ale przy wieczornym demakijazu ewidentnie na waciku widze, ze ciagle na buzi byl .. nie wiem jak inne no i wydajny jest .. troszke teraz malo uzywam bo dotknelam dna i zaczal sie dziwnie kruszyc niestety ..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:22   #4803
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

dziewczyny jak myślicie, który puder rozświetlający jest lepszy?
amc hightlighting powder
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26597,amc-highlighting-powder-face-eyes-body.html
czy
amc bronzing multicolour powder?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29585,inglot-amc-bronzing-multicolour-powder.html&next=1

a w ogóle używacie tego typu pudrów, czy są zbędne? ja do tej pory zadowalałam się różami z dorbinkami
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:54   #4804
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Wielkie dzięki, zaryzykuję Duraline
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:09   #4805
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
dziewczyny jak myślicie, który puder rozświetlający jest lepszy?
amc hightlighting powder
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26597,amc-highlighting-powder-face-eyes-body.html
czy
amc bronzing multicolour powder?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29585,inglot-amc-bronzing-multicolour-powder.html&next=1

a w ogóle używacie tego typu pudrów, czy są zbędne? ja do tej pory zadowalałam się różami z dorbinkami
Moim zdaniem ten pierwszy, jeśli chodzi Ci o rozświetlenie twarzy. Zdecydowanie jest do tego przeznaczony i do tego takie jaśniejsze kolorki. Ja używam na kości policzkowe i ładnie rozświetla buzię. Tzn nie używam tego z Inglota, ale używam podobnego. Przeważnie codziennie mam na sobie rozświetlacz, róż i brązer
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:11   #4806
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Werka Mam jeszcze jedną paletkę i pojedynczaki do obfocenia, ale już mi aparat zdechł. Wrzucę niebawem.
Niestety apetyt rośnie w miarę jedzenia...już jestem głodna kolejnej paletki

Słyszałam, że niektóre wizażanki stosują duraline jako bazę pod zwykłe cienie i ładnie podbija kolor. Zastanawiam się nad jego zakupem, choć nie używam sypkich cieni. Czy będzie lepszy niż zwykła baza ArtDeco albo Kobo?
U mnie niestety to samo Wishlist na cienie jest jak stąd do Rosji (i jest to nie tylko inglot co ciekawe )

A bazę to sobie już znalazłam - Screen Face - i nawet testowałam u mojej dobrej znajomej - makijażystki - Świetna i chyba nawet lepsza od ArtDeco (do Joko to nawet nie porównuję )

A i się zastanawiam nad białym rozświetlaczem w kamieniu... bledzioch jestem więc mi nie zaszkodzi pewnie

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-01-30 o 21:13
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:26   #4807
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten pierwszy, jeśli chodzi Ci o rozświetlenie twarzy. Zdecydowanie jest do tego przeznaczony i do tego takie jaśniejsze kolorki. Ja używam na kości policzkowe i ładnie rozświetla buzię. Tzn nie używam tego z Inglota, ale używam podobnego. Przeważnie codziennie mam na sobie rozświetlacz, róż i brązer
Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem rozswietlacza-juz je ogladalam w inglocie, tylko nie wiem czy sobie nim krzywdy nie zrobię Nie chcialabym zeby moja twarz wyglądała na "przeładowaną" tzn to bronzer tu róż i jeszcze błysk ponad tym
mejaczku tak na marginesie-uwielbiam Twój avatar
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 21:58   #4808
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ala - wspaniałe! chylę czoła i dziękuję bardzo

A co do pędzla, to nie widziałam nawet wersji syntetycznej, a mam przy sobie ten cennik... jest płaski, nie wypadł mi z niego ani jeden włosek (ani przed praniem, ani w trakcie, ani po : ) ) kosztował mnie 39.90 ale nie wiem, czy po nowym roku nie zmieniły się ceny, może ten cennik na wątku jest aktualniejszy ; )
A czy w wersji nie syntetycznej nie podrażnia tobie buzi?
Ja mam jeden pędzelek do pudru z włosiem naturalnym i nie jest za bardzo delikatny, muszę nim lekko dotykać buźki a i tak czuję trochę dyskomfort na policzkach. Dla tak wrażliwej cery ten z Inglota będzie się nadawał?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:05   #4809
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem rozswietlacza-juz je ogladalam w inglocie, tylko nie wiem czy sobie nim krzywdy nie zrobię Nie chcialabym zeby moja twarz wyglądała na "przeładowaną" tzn to bronzer tu róż i jeszcze błysk ponad tym
mejaczku tak na marginesie-uwielbiam Twój avatar
Tzn ja tak robię żeby nie wyglądała na przeładowanie tylko naturalnie i nie daję tony z każdego tylko po trochu Nie lubie stwarzać efektu plastiku, ale lubię robić sobie makijaż, dlatego często robię eksperymenty.
Z tego co wiem to te rozświetlacze Inglota są na prawdę fajne i nie da się nimi zrobić sobie krzywdy, ale sama nigdy nie miałam.

A dziękuje, też go bardzo lubię i tak działa na wyobraźnię
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 08:01   #4810
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem rozswietlacza-juz je ogladalam w inglocie, tylko nie wiem czy sobie nim krzywdy nie zrobię Nie chcialabym zeby moja twarz wyglądała na "przeładowaną" tzn to bronzer tu róż i jeszcze błysk ponad tym
mejaczku tak na marginesie-uwielbiam Twój avatar
Już kilka razy pisałam o rozświetlaczach z Inglota i ja baardzo je polecam Nie mają w sobie brokatu,tworzą piękną taflę na skórze,utrzymują się na twarzy bardzo długo i nie da się zrobić nimi krzywdy O kiedy odkryłam rozświetlacze i deowiedziałam się do czego służą,to nie wyobrażam sobie bez nich makijażu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 08:36   #4811
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Już kilka razy pisałam o rozświetlaczach z Inglota i ja baardzo je polecam Nie mają w sobie brokatu,tworzą piękną taflę na skórze,utrzymują się na twarzy bardzo długo i nie da się zrobić nimi krzywdy O kiedy odkryłam rozświetlacze i deowiedziałam się do czego służą,to nie wyobrażam sobie bez nich makijażu
No to w takim razie nie mam wyboru muszę się im przyjrzeć bliżej O ile sie ni myle jest kilka odcieni tych rozswietlaczy.
Tylko zastanawiam się czy zanim kupie inglotowski rozswietlacz nie porwać się na coś tańszego np Essence i sprawdzić jak się w tym prezentuje
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 08:43   #4812
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

dzięki dziewczyny za odpowiedzi o rozświetlaczach, muszę po prostu pójść do Inglota i pomacać, zobaczę, który mi odpowiada bardziej ...
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:02   #4813
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
U mnie niestety to samo Wishlist na cienie jest jak stąd do Rosji (i jest to nie tylko inglot co ciekawe )
Kochana, moja by pewnie zatoczyła koło dookoła globu Za każdym razem wymyślam sobie coś innego - teraz duraline, płyn do pędzli, paleta z kamuflarzem, róż, pomadka nude, matowe cieniasy, zalotka, rzęski i klej, więc czekają mnie znowu większe zakupy I jak już się tym nacieszę to pewnie urodzi się coś nowego. Jedyne do czego nie mogę się przekonać Inglota to podkłady...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:10   #4814
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Kochana, moja by pewnie zatoczyła koło dookoła globu Za każdym razem wymyślam sobie coś innego - teraz duraline, płyn do pędzli, paleta z kamuflarzem, róż, pomadka nude, matowe cieniasy, zalotka, rzęski i klej, więc czekają mnie znowu większe zakupy I jak już się tym nacieszę to pewnie urodzi się coś nowego. Jedyne do czego nie mogę się przekonać Inglota to podkłady...
To ja juz nie mówie o mojej wishliscie

Co do podkładów Inglota-to nacięłam się na ten dla młodej skóry. Uczulił mnie, wysuszył skórę i tworzył plamy Musiał odejść-nie polubiliśmy się
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:18   #4815
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Ewa, ja stosowałam AMC CF i też dupa. Podkreślał suche skórki okołonosowe, tworzył nienaturalny efekt i świetnie uwydatnił moje dwudziestosześcioletnie zmarchy Szukam dla siebie idealnego podkładu ale z marnym efektem, niestety.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:24   #4816
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ewa, ja stosowałam AMC CF i też dupa. Podkreślał suche skórki okołonosowe, tworzył nienaturalny efekt i świetnie uwydatnił moje dwudziestosześcioletnie zmarchy Szukam dla siebie idealnego podkładu ale z marnym efektem, niestety.
U mnie ten dla młodej skóry robił to samo Ja juz znalazłam 2 długotrwałe których sie bede trzymac jak na razie. Jeden to Rimmel Lasting Finish a drugi to MAC Pro Longwear. Lubiłam tez mineralny z Maybelline ale niestety szybko znika z twarzy
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:01   #4817
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Inglot

Ja zastanawiam się nad AMC LW 100 podkładem. Podobno jest bardzo jasny i żółty.

Nie wiem tylko gdzie są sklepy inglota całe, a nie tylko te małe wysepki, bo nie ma na nich najjaśniejszych róży.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:03   #4818
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Byłam w Inglocie z zamiarem dokupienia przeuroczego odcienia 397 Pearl ale niestety na małej wyspie blisko mego domku jej nie mieli więc dokupiłam sobie piękny 503 Double SP , kolor to taki rozbielony mlekiem kawowy kolor mnie się kojarzy z cappucino ale jest mocno jasny, piękny wzięłam też mały zmywacz do paznokci na próbę bo słyszałam dużo dobrego o nim ;]
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:20   #4819
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
U mnie ten dla młodej skóry robił to samo Ja juz znalazłam 2 długotrwałe których sie bede trzymac jak na razie. Jeden to Rimmel Lasting Finish a drugi to MAC Pro Longwear. Lubiłam tez mineralny z Maybelline ale niestety szybko znika z twarzy
Przyjrzę im się, może i mnie podpasują Nie pozostaje nam nic innego jak czekać w pokorze, aż Inglot wprowadzi wreszcie coś porządnego

A pomarańczowy zmywacz rzeczywiście mocno daje radę
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 14:22   #4820
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
wzięłam też mały zmywacz do paznokci na próbę bo słyszałam dużo dobrego o nim ;]
Też mam ten zmywacz Całkiem fajnie natłuszcza paznokcie i skórki
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:34   #4821
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Inglot

dziolcha86 - Jest baaaardzo delikatny. Nie powinien podrażniać. Zawsze możesz jeszcze iść do sklepu i dokładnie pomacać (u mnie były wystawione specjalnie po jednej sztuce właśnie takie pędzle żeby sobie je pomacać)
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg

Edytowane przez NattiTt
Czas edycji: 2011-01-31 o 16:29
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:57   #4822
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
dziolcha86 - Ja mam z naturalnego włosia i jest baaaardzo delikatny. Nie widziałam w ogóle syntetycznego pędzla do podkładu, w moim cenniku też go nie ma. Nie powinien podrażniać. Zawsze możesz jeszcze iść do sklepu i dokładnie pomacać (u mnie były wystawione specjalnie po jednej sztuce właśnie takie pędzle żeby sobie je pomacać)
Każdy pędzel do podkładu jest przeciez syntetyczny
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:59   #4823
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Inglot

a w inglocie robią próbki podkładów?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 15:01   #4824
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Myślę, że powinny Ci zrobić,nie wiem tylko czy mają pojemniczki więc dla komfortu weź jakiś z domu lub kup
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 15:26   #4825
Pe_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Inglot

ja tez lubie cien 503 jest taki delikatny na co dzień, cos podobnego do 390 tylko w innej tonacji
__________________
Pe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 15:29   #4826
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Właśnie miałam kupić 390 ale ten bardziej wpadł w me oko delikatnie rozświetla i jakoś tak bardziej świeżo wygląda oko.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:27   #4827
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Inglot

Faktycznie, z syntetycznego
Przepraszam za wprowadzenie w błąd... Spojrzałam tylko szybko, czy ma gwiazdkę - nie miał, no to naturalny
Zedytuję tamten post.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:07   #4828
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a w inglocie robią próbki podkładów?
W Inglocie same nakładają na twarz podkład .
Więc jeśli nakładają na twarz to z próbką też pewnie problemów nie będzie.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:29   #4829
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

To chyba zależy od miejsca... W Gdańsku mi odmówiono próbki a jak zobaczyłam, jak dziewczyna pomalowała inną klientkę to zrezygnowałam
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:00   #4830
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Inglot

Mnie pani miziała różem - i to tak skutecznie, że go potem kupiłam
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.