Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 21:11   #1
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Arrow

Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...


NIEAKTUALNE DO ODWOŁANIA

dokładka na zielono - 09.11 - LRP Redermic pod oczy, baza Sephora, tusz EL, puder mineralny de T. Leclerc Paris, perfumy Nina Ricci, Givenchy, Lancome; 05.11 - LRP, kosmetyki dla dzieci m.in Mustela; 04.11 - pigmenty Inglot, Stara Mydlarnia i spa02; 14.10 - Chanel, Dior, Bois d'Iris, MAC, Inneov Cellulit, TBS, Clinique, baza DAX, Propodia.

Poszukuję (za odlewki i odpsiki z góry dziękuję) zapachów:


- Annick Goutal, Le Chevrefeuille,
- Trussardi Inside Delight,
- Very Irresistible Summer Givenchy, Summer Coctail, Absolutely Irresisitble
- L'Eau de One, Dolce & Gabbana,
- Ange ou Demon tendre, Givenchy,
- Givenchy Harvest Collection 2007: Organza jasmine from the Nile Delta in Egypt, Amarige Mimosa from Tamil Nadu Inde,
- Estee Lauder, Bronze Godess,
- Prada, Infusion d'Iris,
- nowy Iceberg
- Michael Kors,
- niektóre zapachy Comptoir sud Pacifique, raczej te kwiatowe lub owocowe, nie kakao i raczej nie wanilia


rozważę inne ciekawe zapachy, ale tylko górna półka, szczególnie chętna jestem zawsze na nowości. Niemniej jednak z góry uprzedzam, że będę wybredna

Jestem maniakiem zapachowcem, więc interesują mnie wszelkie oryginalnie i ciekawie pachnące kosmetyki, żele, balsamy i inne. Zawsze chętnie przygarnę jakieś produkty Taberna Saponaria, L'Occitane en Provance, The body shop (masło do ciała Moringa, seria nowa aromaterapeutyczna), Bliss i inne. Ale nie lubię perfumowanych balsamów z linii zapachowych perfum więc proszę mi ich nie proponować
Poza tym chętnie przygarnę niektóre kosmetyki firm: Decleor, Nuxe (np. olejek z drobinkami), Thalgo, Kanebo, Aesop, Sanoflore (np. woda melisowa, kremy), Pat & Rub (np. olejki) oraz:

Mustela 9 mois – niektóre produkty także Mustela dla dzieci,
produkty profesjonalne do włosów specyficznych: przetłuszczających się u nasady a suchych na końcach i generalnie paskudnych, np kosmetyki Rene Furterer z serii Curbicia, Melaleuca czy Kerastase Specifique, Age Recharge ale nie tylko, Fekkai lub Kadus Immunal.
Podkład Chanel Teint Innocence najchętniej w odcieniu beige, ewentualnie jakiś podkład Estee Lauder nie za mocno kryjący na lato, tylko nowy lub zaledwie wypróbowany,
fajne paletki cieni z górnej i średniej półki, raczej ciepłe kolory, ewentualnie fiolety i wrzosy, szarości. Na pewno żadnych niebieskich i granatów, jednak tu będę wybredna bo mam dużo cieni,
najchętniej cienie Guerlain z najnowszej kolekcji lub piątki Diora z najnowszej kolekcji, poczwórne cienie fioletowe Pupa z najnowszej kolekcji Vintage Chic,
najnowsze meteoryty Guerlain Poudre de Perles 03,
z kolorówki jeszcze chętnie nowości, limitowanki, takie dla raczej ciepłej karnacji, ale bez natrętnych drobinek, np. letni sezonowy brązer Sothys,
produkty z linii Avene Cleanance, najchętniej płyn do mycia twarzy,
rozważę też niektóre kosmetyki Mineral Care, Tołpa,
Body Coffee, peeling z wyciągiem z kawy,
zawsze chętnie rozpatrzę ciekawą biżuterię, torebki,
niezniszczone fajne i rozwijające zabawki edukacyjne dla malucha z mpdz,


W kwestii innych rzeczy (kolorówka i pielęgnacja) będę bardzo wybredna bo już i tak za dużo tego nazbierałam (co widać poniżej)

Jeśli coś mnie bardzo zainteresuje, przekopię moje zapasy żeby znaleźć coś jeszcze na wymianę


Szukam także lampy bioptron Zepter lub podobna, może być używana. Za lampę chętnie oddam coś innego i bardziej wartościowego niż kosmetyki, ale proszę wtedy o kontakt.


Rzeczy na wymianę w następnych postach, zapraszam !
Uprzedzam, iż jako że padłam ofiarą oszustki na tym forum, do wymian podchodzę z pewną ostrożnością.
Proszę także o wyrozumiałość Jestem ostatnio koszmarnie zarobiona, wieczorem padam, rzadko mogę zajrzeć na wizaż i odpisać, zdarza mi się że po prostu zapominam, że miałam coś powąchać, sprawdzić, odpowiedzieć na jakieś pytanie, po prostu proszę mi w takiej sytuacji to zwyczajnie przypomnieć
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:45
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:11   #2
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

zapachy: (wymienię na inne zapachy, uprzedzam że będę bardzo wybredna), bo mimo iż stan błogosławiony wpłynął na mój nos destrukcyjnie do większości moich zapachów jestem bardzo przywiązana i mam nadzieję, że jeszcze do nich wrócę jak odzyskam właściwy węch



- Givenchy, Organza, edp 15 ml, nowa, bez kartonika,
- Lancome, Hypnose Eau Legere, Sheer Fragrance, jest ok. 40-45 ml z 50 ml, kartonik,
- Nina Ricci, Liberte Accidulee, zielone pomidorki, na oko 15 ml z 50 ml,
- The Different Company, Bois d'Iris, edt 90 ml, nowa w folii,
- Tom Ford, Black Orchid, 4 ml buteleczka w welurowym woreczku,
- Dior, Escale a Portofino, 75 ml, edt, w grę wchodzi raczej tylko odlewka chyba że coś mnie powali na kolana
- Hermes, Le Jardin sur Le Nil, 100 ml bez kilku-kilunastu psików, ale nie wiem czy chcę oddać, chyba że za coś super , kartonik,
- Dior, Pure Poison elixir, edp intense, ok. 4/5 z 50 ml,
- Nina Ricci, Les Belles de Ricci - Cherry Fantasy, edt, ponad 40 ml z 50 ml, kartonik,
- Calvin Klein, euphoria blossom, edt, ok 25 z 30 ml, kartonik,
- Lancome, Miracle, edp, ok. 4/5 z 30 ml, kartonik,
- Givenchy, Very Irresistible, tester, edp, więcej niż 1/3 z 75 ml, zdjęcie na życzenie, bez zatyczki,
- Narciso Rodrigues, for her, edt, ok 1/5 z 50 ml, kartonik,
- Aqua Allegoria, Herba Fresca, miniaturka 7,5 ml, pozostało ok. 5 ml, jest kartonik,
- Lancome, Tresor, edp, 30 ml, nowa
- L de Lolita Lempicka, edp, brakuje na oko 5 ml z 50 ml, kartonik,
- Guerlain, Aqua Allegoria, Laurier-Reglisse, jest dużo więcej niż połowa z 75 ml,
- Estee Lauder, Pure White Linen Light Breeze edp, brakuje ok. 5-10 ml z 50 ml,
- Lanvin, Eclat d'Arpege edp, trochę mniej niż połowa z 50 ml,
- Trussardi, Skin, mniej niż połowa więcej niż 1/3 z 50 ml, lubię je ale mój małż ich nie trawi
- Trussardi Bianco, edt, 75 ml bez kilkunastu psików,
- Estee Lauder, Azuree soleil, ok. 1/4 z 50 ml,
- Michael Kors, Notes from Michael Kors, Glenplaid, zostało ok. 3/4 z 40 ml,
- Estee Lauder, bali dream, edp 50 ml, kupione w tym miesiącu na lotnisku, nowość EL, zostało ok. 45 ml, może więcej, będę wybredna link:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23712
- Rosarium New Garden, Dermika, 50 ml, edp nowa w folii,
- Tous touch, edt 30 ml, w folii
- Paco Rabanne, Black XS pour elle, 50 ml, edt, nowa, folia
- Paco Rabanne, Black XS pour homme, 50 ml, edt, nowa folia - najchętniej na inną męską,
- GF Ferre, him, 30 ml, edt, nowa w folii,
- Ermenegildo Zegna, Zegna Extreme, edt 50 ml, w folii. Mój małżonek tę wodę również chciałby wymienić na inne, męskie perfumy
- Juicy Couture, edp spray z 50 ml pozostało ok 2/3, fotka na życzenie
- Guerlain, L’instant magic, edp, 30 ml, nowa w folii,
- Escada, Moon Sparkle, edt 50 ml, nowa w folii,
- Eau de LYS Marina de Bourbon, edp 30 ml, w kartoniku i w folii,
- Dior, Midnight Poison, 30 ml nówka w kartoniku i folii,
- Chanel Chance eau fraiche, edt 50 ml, bez kilku psików, kartonik, folia,
- Thierry Mugler, Innocent edp, 25 ml kilka razy użyte, początkowo miałam na ich punkcie bzika, teraz ta słodkość mnie zabija , z kartonikiem, kupione niedawno w perfumerii,
- Givenchy, Ange ou Demon, edp 30 ml z minimalnym ubytkiem, jest kartonik,
- Nina Ricci, Nina, edt z 30 ml pozostało jakieś 10-12 ml, z wymianki,
- Prada, edp 50 ml, nowa zafoliowana, narazie wycofuję z kramiku.
- Tommy , tommy girl 10, nowy zapach Hilfigera, 100 ml bez kilku psiknięć, jest kartonik,
- Nina Ricci , L'air du temps, nowa 100 ml jeszcze w folii,
- Lancome, Miracle Forever, edp 30 ml w folii,
- Annick Goutal, Folavril edt, 50 ml kilka razy testowane,
- Kylie Minogue, Darling, 30 ml edp, nowe w folii,
- Lacoste, Inspiration, edp 50 ml, nowa zafoliowana,
- Davidoff, Cool Water Wave, edt 30 ml, nowa zafoliowana,
- Cacharel Promesse edt 100 ml,
- Estee Lauder, Beyond Paradise, zostało tyle ile widać na zdjęciu z 50 ml, zapach ma kilka lat,
- Lacroix for Avon Rouge, nowa w folii,
- Ferre for MEN, edt 30 ml, nowa w folii (najchętniej na inną męską),
- przywieziony z Włoch męski zapach firmy Helan, Vetiver & Rum Fragranze di Mare edt, 100 ml tylko przetestowane, tu link:
http://www.helan.it/inglese/prodotti/vetiver.html
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza, Liquirizia e mora, liquorice and blackberry, 150 ml,
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza,Vaniglia e patchouli, 150 ml,
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza, Canditi al cioccolato - candied fruit chocolate, 150 ml,
- YR, Ananans edt, woda o zapachu ananasa z serii Les Plaisirs Nature, 20 ml z ubytkiem ok. 5 ml,
- Sergio Tacchini, Ozone woman, balsam do ciała perfumowany, 250 ml, raz wypróbowany więc właściwie nowy,
- Joop, Le Bain, velvet body lotion, 150 ml,
- Carolina Herrera
frivolous bath salts czyli frywolna sól do kąpieli , 125 g z wymiany z mamąmichałka, sól pięknie pachnie i nadaje ciału blask bo zawiera drobinki, użyłam jej dwa razy ubytek jest praktycznie niewidoczny, nie mam zbyt wiele okazji na frywolne kąpiele

próbki:

Nie wszystkie są pełne, niektóre były testowane, pytajcie

Annick Goutal - Gardenia Passion
Caron - Infini
CK - One
Escada - Magnetism
YSL - Elle
Leonard - L'Orchidee
La Perla - J'aime
Chanel Chance
Cacharel - Amor Amor
Trussardi - Inside
Idole de Lubin
Mauboussin Histoire d'Eau Amethyste
Mauboussin Histoire d'Eau
Ferre - Rose
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  tommy.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  7,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266328a.jpg
Wyświetleń: 46
Rozmiar:  144,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  cnwr16_zi.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  14,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266059aa.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  26,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bali.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  29,5 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:47
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:12   #3
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Pielęgnacja


- La Roche Posay, Hydraphase XL Riche, Ukierunkowane nawilżanie o przedłużonym działaniu, konsystencja kremowa, ochrona anty-UV, skóa sucha, 50 ml, nowy,
- LRP, Redermic Yeux, Redermic pod oczy, 5 ml,
- Stara Mydlarnia, Żel do kąpieli z serii Royal Collection, 500 ml w szklanej butli z naturalnym korkiem, nowy
- Stara Mydlarnia, Sól do kąpieli z serii Royal Collection, 500 ml w szklanej butli z naturalnym korkiem, nowa

Kosmetyki z serii Royal Collection zapewnią prawdziwie królewskie doznania w kąpieli dzięki oszałamiającemu i zmysłowemu aromatowi mirry.
- spa02, pebble&shells softening hand & body lotion, 200 ml,
- spa02, pebble&shells *******ing bath & shower gel, 300 ml,
- spa02, pebble&shells softening body lotion, 110 ml,
- Inneov cellulit, suplement diety cellulit + napięcie skóry, smak brzoskwiniowy - 1 całe opakowanie, 30 saszetek, ale nie wiem czy na pewno chcę oddać
- Propodia, Codzienny krem ochronny do stóp, 4 płaszczyzny działania, ogranicza wydzielanie potu i powstawanie przykrego zapachu, zabezpiecza przed otarciami i odparzeniami, zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii, nawilża i łagodzi podrażnienia. 75 ml,
- The Body Shop, Spa Wisdom, masło do ciała - monoi moisture balm, 200 ml, kilka razy użyte, ale zapach jest dla mnie zbyt intensywny
- The Body Shop, masło do ciała - pomegranate (granat), 200 ml, zafoliowane, ale tylko za coś naprawdę fajnego
- Mineral Care SPA, masło do ciała, czerwony grapefruit, 300 ml,
- Mineral Care SPA, aromatic body scrub, czerwony grapefruit, 300 ml,
- SVR Lysanel Mat, 40 ml, nie używany,
- Piz Buin, Summer Sensation, Auto-bronzant progressif, body aloe vera, stopniowy samoopalacz pielęgnacja do ciała na bazie aloesu, 200 ml
- Thalgo, Gel Plasmalg, ok. połowy ze 150 ml,
- Aquolina, balsam do ciała, mango fresco, 250 ml, nowy
- Aquolina, żel do mycia, blackberry and musk (jeżyna i piżmo), 300 ml, mam 2 sztuki,
- Aquolina, body milk - mleczko do ciała, pech and apricot (brzoskwinia i morela), 500 ml,
- Aquolina, Scrub Shower Gel, water-melon, 300 ml, nowy
- AA Prestige, SPA Emotion, Jogurtowa emulsja do ciała, regeneruje, nawilża, ujędrnia. Duże opakowanie - słoik 200 ml, nowy
- Freeman, Facial Gel Scrub, Raspberry, scrub do twarzy w żelu, zawiera ekstrakt z malin i aloesu, oczyszcza i wygładza skórę, 150 ml, nowy
- Freeman, Facial Enzyme Mask Pineapple, enzymatyczna maseczka do twarzy z ananasem,
Enzymatyczna maseczka do twarzy z ekstraktem z ananasa i kwasów owocowych. Dzięki specjalnie dobranym naturalnym składnikom maseczka jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę. Ma doskonałe właściwości oczyszczające i odświeżające. Łagodzi podrażnienia skóry oraz eliminuje uczucie wysuszenia wywołane chlorowaną wodą. Pozostawia skórę jedwabiście gładką o ładnym i zdrowym kolorycie. 150 ml
- Taberna Saponaria, Sosna - olejek do masażu, 50 ml, nowy
- Aquolina, bagno, bath foam - cioccolato al peperoncino czyli pepper chocolate, wielka butla 750 ml, nowa, będę wybredna
- Aquolina, doccia, shower gel creme caramel, krem karmelowy, 300 ml, nowy,
- La Roche Posay, Nutritic, odżywczy krem regenerujący, łagodzi 4 oznaki skóry suchej: uczucie ściągnięcia, wrażliwość, brak elastyczności, szorstkość. 40 ml,
- La Roche Posay, Redermic z wodą termalną przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający, wypełnia nawet głębokie zmarszczki poprzez odbudowę tkanek skórnych, twarz, szyja, dekolt. Skóra normalna i mieszana. 40 ml, nowy, do 12/08,
- La Roche Posay, Lipikar, emulsja natłuszczająca do ciała, skóra sucha i bardzo sucha u dorosłych i dzieci, 200 ml, nowy, do 08/09
- Eau Thermale Avene, Eluage Concentrate gel H.A.F. + Retinaldehyde C.T., koncentrat przeciwzmarszczkowy intensywnie odbudowujący, wygładza głębokie zmarszczki i bruzdy, nowy 15 ml, będę wybredna , do 05/10
- Eau Thermale Avene, Eluage Cream H.A.F. + Retinaldehyde C.T., krem przeciwzmarszczkowy intensywnie odbudowujący, ujędrnia, wygładza, odżywia, 30 ml, nowydo 10/10,
- Eau Thermale Avene, Eluage Body H.A.F. + Retinaldehyde, Eluage balsam przeciwzmarszczkowy intensywnie odbudowujący i nawilżający do ciała, 150 ml, nowy nie otwierany. Ujędrnia, wygładza, nawilża. Do 05/09
- Pharmaceris, Cubi-moistatic, wygładzający krem do szorstkiej skóry łokci i kolan, kompleks witamin E, F, C, lanolinom, do skóry suchej i b. suchej, 75 ml, nowy, do 09/2009
- Pharmaceris, Body-Capilaril, intensywnie wzmacniający balsam do ciała, olej migdałowy, gliceryna, phytomenadione, gładka skóra o pięknym kolorycie, do skóry z rozszerzonymi naczynkami, 150 ml, nowy, do 09/2009
- The Body Shop, Evening Primrose firming mask, maska ujędrniająca z olejkiem z wiesiołka raczej do suchej skóry, 100 ml, raz użyta,
- The Body Shop, fruit de la passion body butter, masło do ciała marakuja, 200 ml, zafoliowane, nie muszę oddawać
- Physiogel, Krem hipoalergiczny do piel. twarzy i ciała, zalecany do skóry wrażliwej, suchej, alergicznej, wrażliwej skóry dzieci i niemowląt, 75 ml,
- LRP Effaclar, płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu twarzy, 200 ml, nowy, do 06/09
- LRP Hydraphase, tonik nawilżający z wodą termalną pozostawia skó®ę wygładzoną i rozświetloną, 200 ml, do 07/08, dodam gratis do większej wymiany,
- Plante System, Prosensil Corps, balsam do ciała odżywiający skórę, pielęgnacja skóry bardzo wrażliwej, 150 ml,
- Plante System, Prosensil, krem nawilżający do skóry bardzo wrażliwej, 40 ml,
- Vichy Myokine, krem intensywnie korygujący zmarszczki. Pierwszy intensywny krem przeciwzmarszczkowy z Adenoxine™ który widocznie rozkurcza skórę, by wygładzić zmarszczki, 50 ml,
- Olay Regenerist, krem na dzień, innowacja w pielęgnacji komórek skóry, regeneracja komórka po komórce + intensywne nawilżanie, 50 ml,
- Olay regenerist, daily regenerating serum, 50 ml, zostało mniej niż połowa,
- Soraya, Beauty Creator Body, Głębokie Nawilżanie, Nawilżająco-rozświetlający krem do ciała z drobinkami złota, nowy w folii, 200 ml, do 06.2008
- Avon, Planet Spa, serum do twarzy na noc z białą herbatą, 50 ml, jest ok. połowa,
- The Body Shop, Cranberry Shimmer lotion, żurawinowy lotion do ciała z drobinkami, 60 ml, myślę że jest ponad połowa, sprawdzę na życzenie,
- Oriflame, swedish spa minerals, light moisturising oil spray, dwufazowy spray do ciała z olejkiem, 150 ml kilka razy użyte,
- Aquolina, żel pod prysznic o zapachu białej czekolady, 250 ml, nowy,
- L'Biotica DHEA reduktor przebarwień, 30 ml, ważny do 09/2008,
Krem wybielający przebarwienia zawiera wyjątkowo skuteczną substancję aktywną Sabiwhite, która wybiela wszystkie rodzaje przebarwień naskórkowych.
- L'Biotica Dhea, reduktor zmarszczek +30, 50 ml, ważny do 06/2008
Wyjątkowy krem przeciwzmarszczkowy, opracowany specjalnie dla kobiet po 30 roku życia, szukających inteligentnych kosmetyków, przynoszących szybkie i widoczne efekty. Zawarte w preparacie roślinne DHEA- D'orientine (otrzymywane z owoców daktyli) zostało uzupełnione o witaminy A i E, które zwiększają jego wchłanianie i przyswajanie. Dodatkowo formułę kremu wzbogacono o kwas ursolowy i deeliner, które intensywnie wygładzają zmarszczki. Krem posiada także właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Może być stosowany przez osoby o cerze wrażliwej i skłonnej do alergii.
- L'biotica Dhea reduktor zmarszczek pod oczy, 30 ml, ważny do 11/2008
Nowoczesny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy jest wyjątkowym preparatem nowej generacji, stworzonym specjalnie do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Zawarte w nim roślinne DHEA - D'orientine (otrzymane z owoców daktyli), identyczne z naturalnym hormonem produkowanym w ludzkim organizmie, ma właściwości regenerujące, ujędrniające, a przede wszystkim opóźniające efekty starzenia.
- Dr Irena Eris, Sun Control, Protection-Care, balsam do twarzy i ciała bardzo wysoka ochrona, SPF 50+, dostępny wyłącznie w kosmetycznych instytutach dr Irena Eris, 200 ml,
- Avon Planet SPA, spray do ciała brazilian rainforest, dotleniająca mgiełka odświeżająca Oddech Amazonii, 150 ml, pewnie po terminie ale nie był używany i pachnie tak samo,
- Avon Solutions, Cellu-Sculpt, wyszczuplający krem antycellulitowy, 200 ml,
- nowe okulary żelowe na zmęczone oczy, do chłodzenia w lodówce


Dla dzieci

Nazbierałam tego za dużo, więc chętnie się podzielę

Johnson's baby, Soothing Naturals, balsam nawilżający, przynosi ulgę suchej skórze już po pierwszym zastosowaniu, 250 ml, nowy
Mustela 9 mois, balsam do brodawek piersiowych łagodząco-regenerujący podczas karmienia, 30 ml, nowy
Nivea Baby, Krem pielęgnacyjny hipoalergiczny, zawiera pantenol, z naturalnymi minerałami, delikatnie nawilża, do twarzy i ciała, zdrowa skóra od chwili narodzin, 200 ml, do 04/09,
Nivea Baby, Krem przeciw odparzeniom, hipoalergiczny, zawiera tlenek cynku oraz olejek z kiełków pszenicy, z naturalnymi minerałami, 100 ml, do 06/2009


do włosów:


- AVEDA, rosemary mint conditioner, odżywka do włosów z wyciągiem z rozmarynu i mięty, 250 ml. (Aveda produkuje tylko i wyłącznie kosmetyki ekologiczne, zawierające wyłącznie organiczne składniki).
http://www.aveda.com/templates/produ...CT_ID=PROD5789
- AVEDA, rosemary mint szampoo, mam wielką litrową butlę więc mogę zrobić odlewkę
- L'oreal Professionnel, Solar Sublime, spray odżywczo-ochronny bez spłukiwania, Mexoryl S.O UV-Protect, ze 125 ml pozostało ok. 2/3, nie mam zatyczki. Kupiony w tym roku w salonie fryzjerskim, już mi się raczej nie przyda
- Clear, przeciwłupieżowy, complete soft care, mam kilka sztuk szamponów po 50 ml, fajne np. na wyjazd
- Wella SP 2.8 System Professional, Color Saver Liquessence. Utrwalająca kolor płynna esencja. Produkt ekskluzywny, wyłącznie do salonów fryzjerskich. Nowość. 125 ml, będę wybredna.
- INTENSIVE ENERGY FORZA - kuracja przeciw wypadaniu włosów, to doskonała kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów firmy VITALITYS, cieszącej się szerokim gronem zadowolonych z jakości produktów klientów. Zdobyła ona w 2006 ZŁOTY MEDAL za najlepszy debiut na polskim rynku. INTENSIVE to wyjątkowa seria pielęgnacyjno-lecznicza. Produkt profesjonalny. Komplet stanowi 8 sztuk ampułek po 7 ml. link:
http://www.fryzjersklep.pl/sklep,216...,346217,0.html
- L'oreal Professionnel, vitamino color, szampon chroniący kolor Incell hydro-Resist, 250 ml, nowy,
- L'oreal tecni.art, full volume extra (force 5), pianka nadająca włosom ekstraobjętość, 250 ml, nowa
- Wella System Professional, Ultimation, lakier mocno utrwalający, chroni fryzurę przed działaniem wilgoci, wyjątkowa formuła zawierająca nanoreflektory przekształca światło w olśniewający blask, specjalna kombinacja elastycznych polimerów chroni włosy przed działaniem promieni uv. 300 ml, nowy
- L’oreal Professionnel, witamino color, maska chroniąca kolor do spłukiwania incell hydro-resist, 200 ml, nowa
- Kadus Strate-it, Hot Iron Protection Balm, spray ochronny stosowany do prostowania włosów metodą Kadus Strate z użyciem prostownicy. 150 ml, nowy
- Kadus Slalom, Sprayer moddeling spray, spray do modelowania, profesjonalna formuła z pantenolem i ochroną uv. Elastyczna stylizacja z mocnym utrwaleniem. Fryzury układane na włosach suchy lub mokrych w minutę. 300 ml, nowy
- Kadus Slalom, Magnify styling foam, pianka do włosów, profesjonalna formuła z pantenolem i ochroną uv, bez alkoholu. Do delikatnej stylizacji pełnej energii i objętości. Szczególnie do włosów zniszczonych i poddanych zabiegom chemicznym. Normalne utrwalenie. 300 ml, nowy
- Pantene Pro-V, intensywna regeneracja, odżywka bez spłukiwania do włosów zniszczonych, trudnych do ułożenia, lekka formuła, ze 150 ml pozostało ok. 100 ml,
- Goldwell, kerasilk, instant silk fluid, do każdego rodzaju włosów, 125 ml trochę więcej niż 1/3 opakowania, z wymiany,
- Matrix, Curl.life defining system, szampon, 250 ml, nowy, do 06/2009
- Garnier Fructis, fortifying masque, repairing action 1 minute, maseczka odbudowa & blask, głęboka odbudowa włosów przesuszonych, zniszczonych, pozbawionych blasku, 300 ml, nowa
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:59
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:12   #4
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
kolorówka


zdjęcia reszty kosmetyków wkrótce lub na życzenie


- Estee Lauder, MagnaScopic Maximum Volume Mascara, 9 ml, czarna, użyta góra 5 razy, świeża i mokra, jednak nie na moje rzęsy ,
- Sephora Professionnel, zero-shine base, baza super matująca, 30 ml, użyta góra 4 razy,
- Poudre Dermophile Sterilisee de T. Leclerc Paris, odcień chair ocree, 35 g, użyty 3 razy. Nie wiem czy mam kartonik. Puder sypki używany przez gwiazdy i show business, mineralny, sterylny i delikatny dla najbardziej wrażliwej skóry. Ja nie mam cierpliwości do sypkich pudrów :/
http://www.beaute-test.com/poudre_de..._t_leclerc.php
- Inglot, dwa pigmenty do powiek jedynie przetestowane, nr. 48 (brudny róż), i nr. 31 (ciemna trawiasta zieleń), zdjęcia wkrótce.
- nowy podkład MAC, Studio Fix Fluid spf 15, 30 ml, odcień NC25
- Dior, paletka cieni do powiek – piątka nr. 390 mystic jade, nowa i nie używana, kartonik i welurowy woreczek w komplecie, jedną oddałam, dostałam drugą
- limitowane cienie Chanel z tego lata Lumieres Facettes 517 Oasis, tylko przetestowane,
http://pl.strawberrynet.com/productD...82402&goChar=C
- maczek Clinique 03 almond blossom, przetestowany,
- DAX Cosmetics, Cashmere secret baza wygładzająca 3D silicone, kaszmirowa baza do każdego rodzaju cery, bez ograniczenia wieku.
- Estee Lauder, Double Wear Zero-Smudge Lengthening Mascara, maskara utrzymująca się na rzęsach do 15 godzin. Długie rzęsy, niezwykła trwałość. Nie rozmazuje się. Nowa, DWM 02 brown, pełnowymiarowa 6 ml.
- La Roche Posay, Respectissime, mascara duoscopic, regenerująco-wydłużający tusz do rzęs, 72 noir, ważny do 09/09, nowy
- Avon, light and luminous face highlighter poudre illuminatrice de teint, rozświetlacz do twarzy - mozaika z najnowszej kolekcji, tylko wypróbowany,
- Armani, hydra glow foundation, tester ale z zatyczką i dozownikiem, tylko wypróbowany, odcień nr. 5
- M.A.C - Shadestick, fard a paupieres, cień do powiek w sztyfcie, kolor: pink couture ( shadestick is a cream eye shadow packed in the form of a stick. The color is rich, bright and shiny. It can be worn either as a shadow or a liner, and it's available in fifteen colors.)
- La Roche Posay, podkład korygujący Toleriane Teint, doskonale kryjący, idealny do skóry wrażliwej, kolor 13 sand beige, 30 ml tylko sprawdziłam kolor na dłoni,
- M.A.C - Liquidlast Liner, eye-liner liquide, kolor blue herizon (nasycony szafir), 2,5 ml, nowy,
- Estee Lauder Signature, Silky Eyeshadow Duo, podwójne cienie do powiek, rozświetlają i podkreślają twoje oczy, są długotrwałe i nie rolują się. 07 plum sugar (ciemna śliwka i jaśniutki wrzos), pełnowymiarowe opakowanie nowe z kartonikiem,
- Guerlain, cienie poczwórne Divinora, touche de strass 243, z drobinkami, tylko wypróbowane, tylko za coś wyjątkowego
zdjęcie w kolejnym poście.
- Shiseido, Extra Length Mascara, Tusz do rzęs extra wydłużający 6 ml. Maskara wydłuża rzęsy dzięki cienkim włóknom fibry. Wodoodporna, nie rozmazuje się, odporna na wilgoć. L1 Black. Nowa - będę wybredna
link:
http://www.lumiere.pl/product_info.php?info=p3388_.html
- Estee Lauder, Nature Finish Makeup Individualist, podkład dla wszystkich rodzajów skóry, znakomicie harmonizujący z naturalnym kolorytem twojej cery, w celu uzyskania nieskazitelnego wyglądu. Ekskluzywna technologia ideal Match bazująca na unikalnej mieszance pigmentów, gwarantuje idealne dopasowanie się do twojego koloru skóry, zapewniając naturalne wykończenie. Skóra jest idealna, niedoskonałości są niewidoczne. Czuje się lekko i komfortowo. Beztłuszczowa formuła. odcień 01 fresco, nowy 30 ml z kartonikiem, najchętniej na inny podkład.
- Estee Lauder, Hydra Lustre Lipstick - szminka z nowej kolekcji Signature, nowa i pełnowymiarowa w kartoniku, odcień 07 rich berry, tu link do kolorów:
http://www.lumiere.pl/product_info.php?info=p13 666_Signature-Lipstick-Nowo-----.html
- Nail Tek, step one, preparat optymalizujący (prep), 15 ml, nowy
- Nail Tek, renew, przeciwgrzybicza oliwka do skórek i paznokci, 15 ml, nowa
- nowiutki nawet nie testowany pojedyńczy cień Dior 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow 725 Frosted Beige (taupe mauve shimmer), z kartonikiem i welurowym woreczkiem, tu link do kolorów:
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C10472
- nowa i nie używana kredka do oczu ChristianDior Eyeliner Waterproof #064 metal chic, z kartonikiem, temperówką,
- błyszczyk do ust Estee Lauder Pure Color 11 mauve sky, 7 ml, tylko wypróbowany, ale kolor mi nie pasuje,
- Dior, DiorBlush, Glowing ColorPowder Blush, róż z najnowszej kolekcji firmy Dior na tą wiosnę, odcień rose tahiti 919 paradise glow, (raczej dla blondynki):
Dodatkowe pigmenty optymalizujące kolor, Delikatniejsza konsystencja
Świeższy, delikatniejszy i nowocześniejszy zapach, Ozdobione wzorem"canewok" i logo Dior, nowiutki w kartoniku i welurowym etui, najchętniej wymienię na inny wysokopółkowy róż albo brązer ale w ciemniejszej, ciepłej tonacji. Link: http://www.lumiere.pl/product_info.p...Nowo-----.html
- Dior, Rouge Dior, nowa i nie używana pomadka w kartoniku, replenishing lipcolor odcień 572 - evening pink, link:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P167403& shouldPaginate=true&categ oryId=1073
- Shiseido, The Make Up, Hydro-Powder Eye Shadow, Nawilżający cień kremowy. Podkreśla piękno oczu, pielęgnuje skórę. Jedwabiście gładki, charakteryzujący się czystością koloru. Trwały. Nie tworzy zagnieceń. Kolor H8 bare pink, parę razy maźnięty, jak nowiutki w kartoniku, nieużywany aplikator zapakowany oddzielnie, tu kolory:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P173716
- Elizabeth Arden, Color Intrigue Eyeshadow (faux, sherbet, aura, token), piękne poczwórne cienie tylko kilka razy użyte, ubytek widać na zdjęciu, jest kartonik i pacynki. Ponieważ to nie do końca moja tonacja oddam za inne cienie najchętniej w mich kolorach, ale nie oddam łatwo,
- Lancome, Color Focus Palette 4 Ombres, wet&dry, kolor 310, 4 x 1,2 g. Śliczne cienie, skusiłam się na nie podczas szału zakupów w perfumerii, ale niestety są w zimnych odcieniach, kompletnie nie współgrają z moją ciepłą karnacją , tylko raz przetestowane więc właściwie jak nowe, kartonik, nieużywane pacynki, no i j.w.
- Guerlain, Divinora, paletka cieni Touche Mandarine 242, tylko wypróbowana,
- Lancome Cień do powiek pojedynczy Color Design: dwie sztuki - odcień Pose (Metallic), Miedziano-złoty, tylko wypróbowany, z kartonikiem, oraz czarny z drobinkami, użyty kilka razy, nie widać ubytku, bez kartonika.
- Estee Lauder nowa szminka Pure Color, nie używana, pięknie pachnie, opakowanie GWP (dostałam do zakupów) ale pełnowymiarowy produkt, odcień 183 Sugar Honey, zdjęcie na życzenie. Ciemna czerwień wpadająca w toffee ze złotymi drobinkami, nie wiem sama czy chcę się jej pozbywać
- Lancome, kremowa pomadka le rouge absolu, 320 goutte de rose, róż, nowa,
- Nouba, Noubamat, podkład liftingująco matujący, szlachetny podkład wygładzający zmarszczki, formuła podkładu zawiera specjalne pigmenty pochodzenia japońskiego rozświetlające twarz. Podkład o kremowo-pudrowej konsystencji w momenci rozprowadzenia na skórze zamienia się w aksamitny, delikatny puder. To doskonałe połączenie podkładu i pudru prasowanego zapewnia trwały i szybki makijaż każdego dnia. Dzięki obecności pigmentów pochłaniających nadmiar potu i serum zapewnia matowe wykończenie. Doskonale sprawdza się latem, jest odporny na pocenie się. Obecność jedwabnych drobinek przywraca właściwe nawilżenie cery. Zawartość antyutleniaczy (pochodnych Wit. A) neutralizuje wolne rodniki. Podkład doskonale ujednolica kolor skóry, gwarantuje wygładzony, jędrniejszy wygląd cery przez wiele godzin. Nr. 43, nowy, najchętniej na inny podkład,
- Nouba, Brown Tan, puder brązujący o drobnej, jedwabiście gładkiej konsystencji. Dość ciemny, dla opalonej cery,
- Nouba, szminka nowa, nr. 52 (koralowy róż),
- Dr Irena Eris, Prosystem Home Care, Ideal Colour, kolor gładkość, fluid wygładzająco-matujący spf 15, naturalny 02, dostępny wyłącznie w salonach Dr Irena Eris, 30 ml, nowy
- Isadora, Make-up highlighter, podkład rozświetlający dla każdego typu cery. Może być stosowany na ramionach, dekolcie, nogach. Nowy, odcień 20 champagne,
- L'oreal Color Appeal Trio Pro, nowe cienie w wersji Hazel Eyes (317, Penelope Cruz), nie otwierane,
- L'oreal Color Appeal Trio Pro, nowe cienie w wersji Dark Eyes (304, Kerry Washington), nie otwierane,
- L’oreal Telescopic mascara, tusz do rzęs, teleskopowe wydłużenie rzęs aż do 60 st, tusz wydłużający i rozdzielający rzęsy, nowy
- L’oreal true match, podkład ujednolicający i udoskonalający cerę, idealne krycie bez efektu maski, cienka warstewka nie odróżniająca się od skóry, skin-true shade, C3 beige rose, 30 ml
- Avon, limited edition, finishing powder personal match z serii Cynthia Rowley for Avon, nowy
- Revlon, Róż Pudrowy Smooth-On Blush Trio, toast of New York, 3 x 3g, ciepłe odcienie, tylko wypróbowane. Pędzel nie używany. Napis na opakowaniu trochę starty od noszenia w kosmetyczce.
- Revlon skinlights, face iluminator, 01 golden light, loose powder, 20 g nowy
- Peggy Sage, lakier do paznokci i błyszczyk w opalizującym jasnym kolorze, na zdjęciu,
- Collistar, effect wet/dry eyeshadow, cień do powiek efekt mokry i suchy, nr 7, bakłażanowo-brązowy, raz przetestowany, z kartonikiem,
- Isadora, mineral eye shadow, mineralny cień do powiek, odcień 43 golden brass, Cienie do powiek IsaDora Mineral Eye Shadow rozświetlą powiekę delikatnymi jak mgiełka mikro-kryształkami minerałów.http://www.balticcompany.pl/index.ph...26idCnt%3D2348
- Rimmel nowa szminka Full Volume Liquid lipcolour, 100 outdoor, ciemny róż z drobinkami,
- AA, liftingujący podkład pod krem na dzień, z algaDHEA i ekstraktem z hibiskusa białego, do cery dojrzałej, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, 30 ml, nowy zafoliowany,
- Isadora, nawilżająca pomadka do ust kolor 02 bordeaux red, nowa
- Isadora, build-up extra volume mascara with panthenol, 01 black, nowa,
- Isadora, waterproof cream eye shadow, 61 pink apricot, cień do powiek w kremie, 5 ml, raz przetestowany,
- Isadora, błyszczyk wet gloss, błyszczyk do ust w postaci sztyftu, nadaje efekt soczystych i wilgotnych ust, doskonale nawilża, nowy, kolor 22 (golden cherry),
- Astor, szminka color last, kolor 232 red impulse, czerwień, nowa
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266309a.jpg
Wyświetleń: 73
Rozmiar:  97,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  ashadestick_390.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  13,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rozswietlajaca_mozaika.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  17,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  yhst-16632634487019_2028_288660042.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  10,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:50
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:13   #5
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

zdjęcia
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266310a.jpg
Wyświetleń: 61
Rozmiar:  119,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266313a.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  114,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266250a.jpg
Wyświetleń: 59
Rozmiar:  93,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  noubamat.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  11,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2008-11-09 o 13:33
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:13   #6
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

zdjęcia c.d
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  064.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  37,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Obraz 350266354a.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  62,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  572b.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  20,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2008-05-18 o 19:01
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:13   #7
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

zdjęcie cieni Guerlain touche de strass,

Torebka skórzana Wittchen, ceglasta-pomarańczowa, bardziej pomarańczowa niż na zdjęciu, kolor dość intensywny, w środku podszewka w kolorze różu-fuksji, krótko używana, jedna napka oderwana co widać na zdjęciu, poza tym w bdb stanie. Torba duża z dużą ilością kieszonek, mieści format A4.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Wittchena.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  57,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Wittchen1a.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  62,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Wittchen2a.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  64,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2008-09-30 o 07:40
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 21:14   #8
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

wymienione
__________________


Edytowane przez biala_malpeczka
Czas edycji: 2008-05-17 o 21:48
biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 23:04   #9
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość

- La Roche Posay, Redermic z wodą termalną przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający, wypełnia nawet głębokie zmarszczki poprzez odbudowę tkanek skórnych, twarz, szyja, dekolt. Skóra normalna i mieszana. 40 ml, nowy, do 12/08,

- Eau Thermale Avene, Eluage Concentrate gel H.A.F. + Retinaldehyde C.T., koncentrat przeciwzmarszczkowy intensywnie odbudowujący, wygładza głębokie zmarszczki i bruzdy, nowy 15 ml, będę wybredna , do 05/10

- Eau Thermale Avene, Eluage Cream H.A.F. + Retinaldehyde C.T., krem przeciwzmarszczkowy intensywnie odbudowujący, ujędrnia, wygładza, odżywia, 30 ml, nowydo 10/10,

- Pharmaceris, Body-Capilaril, intensywnie wzmacniający balsam do ciała, olej migdałowy, gliceryna, phytomenadione, gładka skóra o pięknym kolorycie, do skóry z rozszerzonymi naczynkami, 150 ml, nowy, do 09/2009

- LRP Effaclar, płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu twarzy, 200 ml, nowy, do 06/09

- LRP Hydraphase, tonik nawilżający z wodą termalną pozostawia skó®ę wygładzoną i rozświetloną, 200 ml, do 07/08

- nowiutki nawet nie testowany pojedyńczy cień Dior 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow 725 Frosted Beige (taupe mauve shimmer), z kartonikiem i welurowym woreczkiem, tu link do kolorów:
Sprobuje po raz kolejny Znajdziesz cos u mnie? Najbardziej zalezy mi na cieniu Diora.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 23:23   #10
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
Przekupka: 128 pkt / 100% pozyt.
GG do cashmeree
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

dużo tego masz i wiele mi sie podoba ale najpierw zapytam czy zainteresowało by cie coś u mnie??
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 23:48   #11
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Mi również podoba się kilka rzeczy,ale zanim bym się na cokolwiek zdecydowała,napisz,czy wogóle znalazłabyś coś u mnie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 13:25   #12
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

- L'oreal Color Appeal Trio Pro, nowe cienie w wersji Hazel Eyes (317, Penelope Cruz), nie otwierane,
- L'oreal Color Appeal Trio Pro, nowe cienie w wersji Dark Eyes (304, Kerry Washington), nie otwierane

Moze cos ode mnie?
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 13:29   #13
Marissa91
Raczkowanie
 
Avatar Marissa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 255
Przekupka: 5 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Znajdziesz coś u mnie za:
- Dr Irena Eris, Sun Control, Protection-Care, balsam do twarzy i ciała bardzo wysoka ochrona, SPF 50+, dostępny wyłącznie w kosmetycznych instytutach dr Irena Eris, 200 ml,
- Garnier Fructis, fortifying masque, repairing action 1 minute, maseczka odbudowa & blask, głęboka odbudowa włosów przesuszonych, zniszczonych, pozbawionych blasku, 300 ml, nowa
- Pantene Pro-V, intensywna regeneracja, odżywka bez spłukiwania do włosów zniszczonych, trudnych do ułożenia, lekka formuła, ze 150 ml pozostało ok. 100 ml,

???
Najbardziej zależy mi na Dr Irenie Eris
Marissa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 13:56   #14
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Przekupka: 153 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

moze znajdziesz cos u mnie?
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:00   #15
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Czy coś spodobałoby Ci się u mnie, bo mi u Ciebie wiele się podoba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:02   #16
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Przekupka: 81 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Oddam wiele za masło The Body Shop
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:02   #17
bzuz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Przekupka: 13 pkt / 81% pozyt.
GG do bzuz
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Aquolina, żel pod prysznic o zapachu białej czekolady, 250 ml, nowy
Goldwell, kerasilk, instant silk fluid,
Nouba, Brown Tan, puder brązujący o drobnej, jedwabiście gładkiej konsystencji. Dość ciemny, dla opalonej cery,
Isadora, Make-up highlighter, podkład rozświetlający dla każdego typu cery. Może być stosowany na ramionach, dekolcie, nogach. Nowy, odcień 20 champagne,
L'oreal Color Appeal Trio Pro, nowe cienie w wersji Dark Eyes (304, Kerry Washington), nie otwierane,
L’oreal true match

cos u mnei?
bzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:14   #18
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do Basiulek
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Skusi Cię może konturówka Clarinsa?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 15:21   #19
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Przekupka: 5 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

[QUOTE=biala_malpeczka;758 8600]kolorówka


- Dior, paletka cieni do powiek – piątka nr. 390 mystic jade, nowa i nie używana, kartonik i welurowy woreczek w komplecie,
- nowiutki nawet nie testowany pojedyńczy cień Dior 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow 725 Frosted Beige (taupe mauve shimmer), z kartonikiem i welurowym woreczkiem, tu link do kolorów:

- Lancome, Color Focus Palette 4 Ombres, wet&dry, kolor 310, 4 x 1,2 g. Śliczne cienie, skusiłam się na nie podczas szału zakupów w perfumerii, ale niestety są w zimnych odcieniach, kompletnie nie współgrają z moją ciepłą karnacją , tylko raz przetestowane więc właściwie jak nowe, kartonik, nieużywane pacynki, no i j.w.

- Guerlain, Divinora, paletka cieni Touche Mandarine 242, tylko wypróbowana,

- L’oreal Telescopic mascara, tusz do rzęs, teleskopowe wydłużenie rzęs aż do 60 st, tusz wydłużający i rozdzielający rzęsy, nowy


Moze cos u mnie za te kosmetyki?????
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 16:53   #20
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
GG do burn-it-up
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Może Pink Sugar za którąś z tych rzeczy:

Ferre Rose, edt 30 ml, nowa w folii
- Tommy , tommy girl 10, nowy zapach Hilfigera, 100 ml bez kilku psiknięć, jest kartonik,
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:12   #21
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

ananke_2, cashmeree - niestety nic nie znalazłam dla siebie, pozdrawiam
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:15   #22
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

coś u mnie za Escade albo prade? z podkreśleniem na to drugie

Mam do oddania Salvadora Dali 50 ml Dalissime.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:19   #23
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Hej Znajdziesz może coś u mnie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:20   #24
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mi również podoba się kilka rzeczy,ale zanim bym się na cokolwiek zdecydowała,napisz,czy wogóle znalazłabyś coś u mnie
To mi się podoba, ale musiałabym sobie obejrzeć i przetestować w perfumerii, jeśli byłabyś zainteresowana wymianą

CLINIQUE Blushing Blush,Patchwork Pink,6 gram,ubytek minimalny.Ciepły odcień.Pędzelek w komplecie.Mam chyba kartonik.

GIVENCHY Prisme Libre ,02 Delicate Beige,20 gram,ubytek minimalny.Wymienię najchętniej na odcień 05 Soft White
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:27   #25
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

connie, Marissa91, guniagusia - niestety nic nie znalazłam, pozdrawiam
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:29   #26
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy coś spodobałoby Ci się u mnie, bo mi u Ciebie wiele się podoba
Przypomnę sobie kilka z twoich zapachów i dam znać
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:31   #27
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Przypomnę sobie kilka z twoich zapachów i dam znać
ok
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:58   #28
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

cos u mnie?
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 20:43   #29
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
To mi się podoba, ale musiałabym sobie obejrzeć i przetestować w perfumerii, jeśli byłabyś zainteresowana wymianą

CLINIQUE Blushing Blush,Patchwork Pink,6 gram,ubytek minimalny.Ciepły odcień.Pędzelek w komplecie.Mam chyba kartonik.

GIVENCHY Prisme Libre ,02 Delicate Beige,20 gram,ubytek minimalny.Wymienię najchętniej na odcień 05 Soft White

Oczywiście przetestuj,ja również bym chciała przetestować paletkę Mystic Jade,interesuje mnie również róż Dior 919,ale tak na zapas,bo już jeden mam i bardzo lubię
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2008-05-18 o 23:14
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 20:59   #30
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Najnowszy uaktualniony wątek: zapachy, kolorówka, apteczne, pielęgnacja...

Małpeczko, ja znowu o to samo Interesowałby Cię Estee Lauder Lucidity 01?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.