Wargi sromowe i preejakulat. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 20:45   #1
Asia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Unhappy

Wargi sromowe i preejakulat. :(


Ponad miesiąc temu, parę dni (3-5) przed owulacją, pieściłam się z chłopakiem. Dotykał mnie swoim penisem, na którym był preejakulat, po wargach sromowych. Jakie jest prawdopodobieństwo, że plemniki z preejakulatu dotarły do pochwy, przeżyły te min. 3 dni i miało miejsce zapłodnienie? Dodam, że okres dostałam w terminie
, ale przez ostatnie kilka dni boli mnie jajnik i szybko łapię po tej stronie kolkę. Dziękuję z góry za odpowiedzi osób, które mają w tym temacie jakiekolwiek pojęcie.
Asia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:08   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wargi sromowe i preejakulat. :(

Cytat:
Napisane przez Asia0 Pokaż wiadomość
Ponad miesiąc temu, parę dni (3-5) przed owulacją, pieściłam się z chłopakiem. Dotykał mnie swoim penisem, na którym był preejakulat, po wargach sromowych. Jakie jest prawdopodobieństwo, że plemniki z preejakulatu dotarły do pochwy, przeżyły te min. 3 dni i miało miejsce zapłodnienie? Dodam, że okres dostałam w terminie
, ale przez ostatnie kilka dni boli mnie jajnik i szybko łapię po tej stronie kolkę. Dziękuję z góry za odpowiedzi osób, które mają w tym temacie jakiekolwiek pojęcie.
Bardzo znikome.

Następnym razem zapraszamy do wątku zbiorczego o prawdopodobieństwie ciąży.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:10   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Wargi sromowe i preejakulat. :(

Jesli stało się to ponad miesiąc temu to mialas juz miesiączkę?
Moim zdaniem nie sądzę, aby cos się mogło stac ale na przyszłosc trochę rozwagi.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 16:25   #4
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wargi sromowe i preejakulat. :(

to raczje nie ciaza
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:12   #5
berry91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wargi sromowe i preejakulat. :(

Mam skłonności do panikowania, mam nadzieję, że tym razem moje obawy również z tego wynikają Regularnie przyjmuję tabletki anty, jednak miesiąc temu pominęłam jedną w trzecim tygodniu od rozpoczęcia opakowania. trzy dni później pieściliśmy się z moim chłopakiem, jednak nie doszło do stosunku, wytrysk nastąpił dużo później i nie miałam kontaktu ze spermą. Jednak wydaje mi się, że w trakcie naszych pieszczot mogłam mieć kontakt z preejakulatem i że znalazł się on w okolicach pochwy. Zdania na jego temat są podzielone, jedni mówią, że plemniki w nim obecne są zdolne do zapłodnienia, inni - że nie. I teraz sama nie wiem,co sądzić, oczywiście znalazłam już u siebie tysiąc objawów ciąży.
berry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:33   #6
Nadinaa07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wargi sromowe i preejakulat. :(

Mam mały problem, dwa dni temu uprawiałam z moim chłopakiem petting, najpierw on pieścił mnie, potem ja jego, ale w pewnym momęcie zaczął dotykać moich warg sromowych swoim penisem trwało to dosć krótko, gdyż nie chcieliśmy współżyć, nie jestem jednak pewna czy miał wytrysk ale słyszałam, ze penis wydziela naturalnie sluz w którym znajdują sie plemniki i jezeli znalazły sie ona na moich wargach sromowych a mój partner pozniej mnie piescił istnieje ryzyko zajscia w ciąze, i własnie kieruje do Was to pytanie co o tym sądzicie ?

czy moge byc w ciazy ? przez ten krotki incydent ?

Bo ja cały dzien czytania forum i zaczełam sie tym zadreczac, nagle brzuch mnie boli, choc smiem sadzic ze moze to byc on zbyt intensywnego pettingu lub poprostu stresu. A miesiączki spodziewam sie za 3 dni i czekam w nerwach. Prosze napiszcie co o tym myślicie bo juz sie strasznie denerwuje .
Nadinaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.