Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 06:43   #421
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj byliśmy na imprezie u rodzinki na wsi. Fajnie było. A rano byłam na zakupach, i trochę zaszalałam. Miałam kupić tylko buty, a wróciłam dodatkowo z dwoma parami dżinsów Ale buty dorwałam. Bardzo wygodne Miały być płaskie, ale nie było nic na moją stopę. Więc wybrałam takie http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...amskie-koturny Nawet wypróbowane już w samochodzie. Kieruje się w nich bardzo dobrze



Pięknie wyszło



Tobie również wyszło ślicznie


A mój naturals 111 pięknie się wypłukał. Zmyły się te brzydkie szaro siwe barwy. Teraz jest piękny, czysty chłodny blondzik



Ja używam na końcówki serum z Joanny, taki z mlekiem i miodem. I olejki z alterry. Są bardzo lekkie, przez co nie sklejają włosów. Fajnie je wygładzają A mam cienkie piórka, więc większość kosmetyków je obciąża.



wiesz, od kogoś musiał się tego nauczyć. Bardzo dobrze, że zareagowałaś. Biedna psinka Też bym mu uszy wytargała, a psiaka zabrała.
Aniu moje są grube i ciężkie, do tego mam ich dużo - i robi się mi teraz taka czapa z włosów We wtorek idę podciąć trochę tył
Przez jakiś czas zrezygnuję z olejków- chyba to nie na moje włosy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 06:57   #422
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć!


Miałam go ostatnio kupić i tak stałam chyba z 10 minut przy szafie i się zastanawiałam i w końcu zrezygnowałam, bo wydawał mi się za mocno różowy. A teraz myślę, że mogłam spróbować


Masakra co to się dzieje z tymi dzieciakami Najczęściej tak jest, jak rodzice się nimi nie interesują tylko dają kasę i myślą, że tym wszystko załatwią. Dzieci nie maja żadnych obowiązków, nie znają żadnych zasad, nie wiedzą co dobre a co złe i później rosną tacy mali sadyści, którzy z wiekiem są coraz gorsi


Dziewczyny, Wy tak ostatnio o dzieciach mówiłyście. Ja też bym chciała, mój tż to już od paru lat mi o tym mówi, ja tak gdzieś od roku czuję, że mój instynkt się obudził (jak to poważnie zabrzmiało ). Chciałabym ale się boję. I nie chodzi mi o sam poród ale o to, że nie będę dobrą mamą, że nie będę się umiała zająć takim niemowlakiem i niechcący mogę mu zaszkodzić. Może to głupie ale tak mam.
Poza tym nie chciałabym tego odkładać w nieskończoność, bo czas szybko leci i nie mam już 20 lat. Ehh


Miłego popołudnia
Spokojnie, każda kobieta ma takie obawy. Ja, przed ciążą, jak u koleżanek brałam jakiegoś niemowlaczka na ręce, to strasznie się bałam. A to, że uszkodzę mu główkę, a to że źle trzymam, a dlaczego to dziecko płacze? itp. Ale jak już pojawił się mój skarbek, to wszystko przyszło tak naturalnie. Nie bałam się już i nawet rozpoznawałam różnice w płaczu, i od razu wiedziałam o co chodzi

Niestety, niektórzy rodzice nie rozumieją na czym polega rodzicielstwo. Zamiast dobrze wychować dzieci, to idą na łatwiznę i sobie odpuszczają.



Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja znów miałam silne bóle brzucha i goraczke 38,5 i wylądowałam w szpitalu wczoraj dlatego nie odzywałam się.....Przebadali mnie dokładnie i wyszło że to na szczęście nic poważnego tylko jakieś grożniejsze zatrucie.... no i dali mi kroplówke żeby uśmieżyć ból i teraz jestem na dietce ryżowej. Przez te kilka dni co nic nie jem to widze po sobie że tak schudłam, że masakra.... no i do tego mega słaba jestem
dobra biorę się za nadrabianie....
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość



wow jakie Ty masz długie już swoje włosy szoook co ty robisz że ci tak szybko rosną ?



odcień świetny i pasuje ci do bużki, ale chyba jest troszkę cieplej niz było nie?
jakie mega słonko u Ciebie widać że wiosna pełną parą




wow mi czegoś takiego nawet nie pokazuj bo ja to uwielbiam małe dzieciaki i mam w związku z nimi obsesję
mój Tż wie coś już na ten temat i na pewno planujemy mieć dzieciaszki - najlepiej dwójkę ale jeszcze za jakieś kilka lat dopiero....
Dobrze, że to tylko zatrucie. Życzę szybkiego powrotu do formy


Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A tu porównanie odcienia włosów z góry głowy i pod spodem.Kolor boski jeden i drugi
Ładnie U mnie też włosy pod spodem są ciemniejsze.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej Wróciłam już z młodym od tż. Sobota u mnie była świetna, bo w końcu słoneczna , nawet szkoła mi szybko zleciała Niestety niedziela znów ponura, połowę dnia przespaliśmy z tż



Pięknie



Tobie też wyszło cudownie



No proszę, super Mam nadzieję że mój też niedługo zacznie



Ja mam w biodrach koło 100cm i jakoś je wciskam Co prawda jest ciężko i muszę spinać tyłek no ale zakładam je Teraz i tak się biorę ostro za ćwiczenia to mam nadzieję schudnąć.



Tak tak, o jegginsach z gazetki, te co były za 3 dyszki Jak dla mnie są super! Materiał fajny, nie jest gruby taki jak w normalnych dżinsach, ale fajnie wyszczupla ciałko wg mnie Do tego te jasne mają fajny, nie sztuczny kolor, idealny na wiosnę, i jak na lidl jakościowo wydają mi się dobrze zrobione. Nawet kieszenie z tyłu fajnie naszyte, co u mnie jest jednym z głównych kryteriów przy zakupie spodni. Mam 156cm wzrostu, i powiem tak, spodnie są dla mnie trochę za długie, ale za to przy końcu się fajnie marszczą i dodaje to uroku wg mnie Niestety tak się zapuściłam że w biodrach mam 100cm (!!) i wkładam je ledwo ledwo, ale jestem pewna że jak zrzucę chociaż z 5cm będzie super. Gdybym mogła wzięłabym jeszcze jedne ciemne i jasne, żeby mieć na zapas, ale pewnie ich już nie ma



Zazdraszczam
Ale nie widać tego u ciebie. Na fotkach widać, że jesteś bardzo szczupła Ja mam w pasie 95 a w biodrach pewnie ponad 100 Ale jakoś źle się czuję w takich wąskich na dole. Wolę obcisłe na górze, a nogawki raczej proste.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 07:00   #423
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

czesc witam sie i do pracy zmykam zajrze po pracy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 07:58   #424
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja jak po spłukaniu mam jasno żółty odrost to już wiem że bedzie dobrze
Kurcze, nie wiem cholera Boje sie ze mi ta 111 złapie za mocno na szaro :/ Ale znowu 110 moze sobie z odrostem nie poradzić.
Nic no trzymam sie poki co planu i Joaśka, a jak nie pójdzie to c10 albo któryś z tych garnierów, ale c10 sprawdzone to wiem ze sobie poradzi
Póki co musze troche pojaśnić to co mam na głowie. Bo kolor sie zrobił brzydki po kilku myciach

To mówisz że kondycyjnie lepiej niż po palettce?;>
Lepiej, lepiej, chociaz Palette tez mi Krzywdy nie robiła
mi nie zlapalo na szaro ani nic, mozesz sprobowac, przeciez i tak sie zmyje jak cos

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość


super


super
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej





Twoje włoski tez super, ale wydaje się cieplej niż było ?
Juz mowie dlaczego tak to wyglada
jak widac bylo u mnie duze slonce w zwiazku z tym jak Tż robil zdjecia jak najbardziej oddajace kolor włosów to po prostu wychodziły przepalone, tzn moje wlosy wychodziły przepalone, dlatego musiał zmniejszyc przeslone co ograniczało oświetlenie i stad wyglada ,że odcien jest cieplejszy, ale gwarantuje,że nie jest
Dzisiaj wracam do sibie do domu i tam postaram sie zrobic lepsze "kolorystycznie" zdjecie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wow przeslicznie


tez pieknie

wpadlam na chwile i uciekam
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja znów miałam silne bóle brzucha i goraczke 38,5 i wylądowałam w szpitalu wczoraj dlatego nie odzywałam się.....Przebadali mnie dokładnie i wyszło że to na szczęście nic poważnego tylko jakieś grożniejsze zatrucie.... no i dali mi kroplówke żeby uśmieżyć ból i teraz jestem na dietce ryżowej. Przez te kilka dni co nic nie jem to widze po sobie że tak schudłam, że masakra.... no i do tego mega słaba jestem
dobra biorę się za nadrabianie....



wow jakie Ty masz długie już swoje włosy szoook co ty robisz że ci tak szybko rosną ?



odcień świetny i pasuje ci do bużki, ale chyba jest troszkę cieplej niz było nie?
jakie mega słonko u Ciebie widać że wiosna pełną parą




wow mi czegoś takiego nawet nie pokazuj bo ja to uwielbiam małe dzieciaki i mam w związku z nimi obsesję
mój Tż wie coś już na ten temat i na pewno planujemy mieć dzieciaszki - najlepiej dwójkę ale jeszcze za jakieś kilka lat dopiero....
zdrowka zycze.
a co do włosów to juz wyzej napisałam dlaczego tak wyszło
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:04   #425
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na odroscie moze i wyjdzie beżowy blond podejrzewam. Ale farbowanych nie ruszy

Siedze z Joaśką na głowie i wiecie co, nawet jak mi wyjdzie dobrze kolor to sie powaznie zastanowie czy nia robic ponownie. Piecze w głowe okropnie!
Ja sie tak balam tego garniera 111 z 12% ale przygotowałam glowe myjac ja odzywka i tylko troszke mrowiło, nie pieklo nic
Pokaz zdjecia jak tylko bedziesz mogla

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc witam sie i do pracy zmykam zajrze po pracy
Miłego dnia

Jak ja pomysle ze mi sie urlop konczy to normalnie nie moge
jak to sie stalo tak szybko,że raptem jeszcze tylko 3 dni mi zostaly
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:26   #426
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ale piękna pogoda

Jakiego rozjaśniacza mogę użyć do wstępnego rozjaśnienia odrostu?? (wcześniej używałam kallos w saszetce) .
Włosy mam w kolorze jasny brąz... ile trzymać taki rozjaśniacz... laik ze mnie, rozumiem , że farbę docelową będę musiała trzymać krócej (joanna szlachetna perła)??? Szukam i szukam info na ten temat i nic znaleźć nie mogę :P
__________________
Styczeń 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie włosów START!
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:57   #427
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Laski postanowiłam kupic suszarke do wlosow
poniewaz nigdy jeszcze nie robilam tak "powaznego" zakupu chce sie Was poradzic
Oczywiscie najlepiej taka z chlodnym/letnim nawiewem.
Ja sie zupelnie na tym nie znam
a wole suszyc suszarka i miec po tym proste wlosy jak druty niz prostownica po nich jechac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 09:04   #428
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na odroscie moze i wyjdzie beżowy blond podejrzewam. Ale farbowanych nie ruszy

Siedze z Joaśką na głowie i wiecie co, nawet jak mi wyjdzie dobrze kolor to sie powaznie zastanowie czy nia robic ponownie. Piecze w głowe okropnie!
W takim razie chyba jednak poczekam, skoro mam mieć brązowo- blond ombre na krótkich włosach (co pewnie wyglądałoby dziwnie). Tych końcówek jest naprawdę niewiele- jedna wizyta u fryzjera i już ich nie będzie, więc nie opłaca się robić dekoloryzacji.


Dziękuję wszystkim za pomoc
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:20   #429
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dorwałam tą farbę http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...o-linii.html#2
Będę robić przed Świętami. Ciekawa jestem jak wyjdzie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:27   #430
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Juz mowie dlaczego tak to wyglada
jak widac bylo u mnie duze slonce w zwiazku z tym jak Tż robil zdjecia jak najbardziej oddajace kolor włosów to po prostu wychodziły przepalone, tzn moje wlosy wychodziły przepalone, dlatego musiał zmniejszyc przeslone co ograniczało oświetlenie i stad wyglada ,że odcien jest cieplejszy, ale gwarantuje,że nie jest
Dzisiaj wracam do sibie do domu i tam postaram sie zrobic lepsze "kolorystycznie" zdjecie
rozumiem

to wstaw fotki z domku

cyknęłam jak wygląda mój majirel po prawie 3 tyg, ocieplił się trochę jak Kitka i Lavia też u siebie zauważyły jednak mimo wszystko odrost jest minimalnie widoczny, po prostu jest bardziej szary, ale fajnie się wtapia i naprawdę trzeba się przyjrzeć
no iiii..powinno mnie to cieszyć, ale chyba z pierwszymi promieniami słońca zachciało mi się jaśniej
oglądałam swoje stare włosy po c12 i ehh no fajnie było ale to ciągłe gładzenie odrostów sama nie wiem. Może za jakiś czas zrobię sobie u fryzjera cieniutkie pasemka farbą z poziomu 10 i zobaczę..

Jeszcze mam takie pytanie, czysto hipotetyczne póki co Czy po c10 uzyskałabym taki odcien jak miałam po c12(w załącznikach)? domyślam się, że trzeba by było podmienić wodę na 12
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (40,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c12.jpg (70,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c12222.jpg (49,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c122.jpg (48,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c12 sierpien.jpg (61,9 KB, 39 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:34   #431
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
rozumiem

to wstaw fotki z domku

cyknęłam jak wygląda mój majirel po prawie 3 tyg, ocieplił się trochę jak Kitka i Lavia też u siebie zauważyły jednak mimo wszystko odrost jest minimalnie widoczny, po prostu jest bardziej szary, ale fajnie się wtapia i naprawdę trzeba się przyjrzeć
no iiii..powinno mnie to cieszyć, ale chyba z pierwszymi promieniami słońca zachciało mi się jaśniej
oglądałam swoje stare włosy po c12 i ehh no fajnie było ale to ciągłe gładzenie odrostów sama nie wiem. Może za jakiś czas zrobię sobie u fryzjera cieniutkie pasemka farbą z poziomu 10 i zobaczę..

Jeszcze mam takie pytanie, czysto hipotetyczne póki co Czy po c10 uzyskałabym taki odcien jak miałam po c12(w załącznikach)? domyślam się, że trzeba by było podmienić wodę na 12
wstawie,wstawie
Ja tez tak mam ,że przychodzi wiosna to włoski chciałabym jeszcze jasniejsze
nie wiem co to jest
nie znam sie na farbowaniach i na tym jak moze Ci wyjsc, ale musze Ci powiedziec,że wlosy po c12 mialas cudowne
i sumie wcale sie nie dziwie,że do nich tesknisz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 09:56   #432
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wstawie,wstawie
Ja tez tak mam ,że przychodzi wiosna to włoski chciałabym jeszcze jasniejsze
nie wiem co to jest
nie znam sie na farbowaniach i na tym jak moze Ci wyjsc, ale musze Ci powiedziec,że wlosy po c12 mialas cudowne
i sumie wcale sie nie dziwie,że do nich tesknisz
noo fajne były
ale pamiętam o minusach tak jasnych włosów:
-odrost na 12%
-po 2 tyg już był widoczny i mnie szlag trafiał

o plusach na razie nie myślę, bo polecę do rossmana
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:03   #433
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
noo fajne były
ale pamiętam o minusach tak jasnych włosów:
-odrost na 12%
-po 2 tyg już był widoczny i mnie szlag trafiał

o plusach na razie nie myślę, bo polecę do rossmana
oj tak odrost to ciezki temat
czasem juz po 2tyg. mam ochote farbe na łeb kłaśc
ale jak juz je pofarbuje i nie ma odrostu to sa takie sliczne i kocham je na nowo
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:15   #434
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dwa dni po,szarosc wyplukana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0021-1.jpg (104,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0022-1.jpg (99,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0017-1.jpg (93,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0025-1.jpg (84,0 KB, 25 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:26   #435
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Laski postanowiłam kupic suszarke do wlosow
poniewaz nigdy jeszcze nie robilam tak "powaznego" zakupu chce sie Was poradzic
Oczywiscie najlepiej taka z chlodnym/letnim nawiewem.
Ja sie zupelnie na tym nie znam
a wole suszyc suszarka i miec po tym proste wlosy jak druty niz prostownica po nich jechac
polecam philips linie pro salon moja ma juz 6 lat i jak nowa

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
rozumiem

to wstaw fotki z domku

cyknęłam jak wygląda mój majirel po prawie 3 tyg, ocieplił się trochę jak Kitka i Lavia też u siebie zauważyły jednak mimo wszystko odrost jest minimalnie widoczny, po prostu jest bardziej szary, ale fajnie się wtapia i naprawdę trzeba się przyjrzeć
no iiii..powinno mnie to cieszyć, ale chyba z pierwszymi promieniami słońca zachciało mi się jaśniej
oglądałam swoje stare włosy po c12 i ehh no fajnie było ale to ciągłe gładzenie odrostów sama nie wiem. Może za jakiś czas zrobię sobie u fryzjera cieniutkie pasemka farbą z poziomu 10 i zobaczę..

Jeszcze mam takie pytanie, czysto hipotetyczne póki co Czy po c10 uzyskałabym taki odcien jak miałam po c12(w załącznikach)? domyślam się, że trzeba by było podmienić wodę na 12
4 zdjecie mega sprobuj sobie palette n12- to jest nowy mrozny blond na podstawie c12 efekty bardzo zblizone.
i ma oksy 12%.

ja bede probowala za jakis miesiac n12 na pol z a10 lub 219
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:31   #436
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

zrobiłam hryczaki na obiad i nie potrafię się opanować

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

infa ładny
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:42   #437
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej blondiny

Mam takie pytanie. Jak nałożę na taki odcień popiel (konkretnie wellaton 12/1) to wyjdzie mi glon, prawda?

przepraszam za beznadziejna jakość zdjęcia, ale męczy mnie to, a jestem w pracy i nie mam aparatu
a.. dodam, że jak patrzyłam dzisiaj w słoncu to ten odcien nie jest taki złotawy, tylko wręcz rudawy i już sama zgłupiałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0233.jpg (73,9 KB, 10 załadowań)
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:43   #438
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

kurcze, teraz widzę, że to zdjęcie nie za bardzo oddaje po przerzuceniu na kompa to jak faktycznie wygląda
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:45   #439
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
polecam philips linie pro salon moja ma juz 6 lat i jak nowa


4 zdjecie mega sprobuj sobie palette n12- to jest nowy mrozny blond na podstawie c12 efekty bardzo zblizone.
i ma oksy 12%.

ja bede probowala za jakis miesiac n12 na pol z a10 lub 219
o dziekuje
na pewno sie jej przyjże
bo chyba lepiej wysuszyc chlodnym/letnim nawiewem niz przejechc po wlosach prostownica nie?
a jaki model konkretnie?

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
zrobiłam hryczaki na obiad i nie potrafię się opanować

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

infa ładny
a co to jest???

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-03-04 o 10:49
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 10:50   #440
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć blondasy jak tam po weekendzie? Cudowna u mnie dziś pogoda mimo że zasnęłam dopiero nad ranem i czuję się dziś jak wymięta kartka papieru to słoneczko za oknem dało mi niesamowitego kopa zjadam bułę kończę kawę i zmykam z psiną na spacer a po powrocie sruu na dywan i Ewka
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:59   #441
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny potrzebuję rady. Mam włosy popielate/szare, i chciałabym zafarbować je na ciemny blond myślicie że jakaś farba dałaby radę, jaką mogłybyście polecić?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 11:05   #442
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o dziekuje
na pewno sie jej przyjże
bo chyba lepiej wysuszyc chlodnym/letnim nawiewem niz przejechc po wlosach prostownica nie?
a jaki model konkretnie?


a co to jest???
kylie takie kotleciki z kaszy gryczanej i sera
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 11:40   #443
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja jak tylko pomyślałam o wiośnie to chciałam jaśniejsze teraz chyba będę robić albo garnierem 110 albo palette c10 żeby w końcu wyjść z tego 9 poziomu chyba że jeszcze coś innego znajdę polecacie coś z poziomu 10
Ninedin jak to się robi?
Ja tez wczoraj zakończyłam urlop i jak poszłam do pracy to już mi się odechciało wszystkiego
U nas w fitness klubie z okazji Dnia Kobiet robią darmowy trening z trenerem personalnym, muszę się dziś zapisać, mam nadzieję, że będą jeszcze miejsca
Dziewczyny powiedzcie mi która to jest odżywka z rossmanna do farbowanych, bo byłam ostatnio tam i nic nie znalazłam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 11:46   #444
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o dziekuje
na pewno sie jej przyjże
bo chyba lepiej wysuszyc chlodnym/letnim nawiewem niz przejechc po wlosach prostownica nie?
a jaki model konkretnie?


a co to jest???
model obojetny- im nowszy tym drozszy, ale mozna kupic juz taniej od ok 60-80zl.
maja chlodny nawiew, cieply i goracy oraz 2 stopnie predkosci nawiewu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 11:48   #445
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej Miałam od wczoraj problemy z netem, dzisiaj na szczęście był facet i to naprawił Ale piękna dziś pogoda, znowu słońce

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ale nie widać tego u ciebie. Na fotkach widać, że jesteś bardzo szczupła Ja mam w pasie 95 a w biodrach pewnie ponad 100 Ale jakoś źle się czuję w takich wąskich na dole. Wolę obcisłe na górze, a nogawki raczej proste.
A ja ruraski właśnie uwielbiam Może i nie widać na zdj, ale uwierz że jest kiepsko

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc witam sie i do pracy zmykam zajrze po pracy
miłego dnia

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ex
a ile Ci tam się marszczy? Ja mam 169, myślisz że nie będą za krótkie?
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jakby ktoś niewiedział o co chodzi to by sobie pomyslał nie wiadomo o czym
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
Na to przysłowie wymyślili:
GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI!!

głodna?
Ale zboczeńce z Was

Nove, kochana zmierzyłam dzisiaj spodnie i tak, wewnętrzna długość nogawki wynosi 77cm, a zewnętrzna 96cm, zmierz sobie jakieś swoje spodnie które masz i wtedy zobaczysz. Chociaż obawiam się że już i tak ich nie dostaniesz, bo jak ja byłam o 8 (!!) rano w sobotę w lidlu, to jak tylko otworzyli sklep cała chmara ludzi wdarła się do środka i legginsy jak i kalosze brali po 2-3 pary jak nie lepiej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-04 o 11:51
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 11:48   #446
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

kylie tu masz linka:

http://www.philips.pl/c/suszarki-do-...ONSUMER%3Dtrue

moja jest jak ta 1, 5 albo 8. tyle ze moja jest stara i nie ma jej juz w sprzedazy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 12:46   #447
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
kylie takie kotleciki z kaszy gryczanej i sera
a zaserwuj no przepisem
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
model obojetny- im nowszy tym drozszy, ale mozna kupic juz taniej od ok 60-80zl.
maja chlodny nawiew, cieply i goracy oraz 2 stopnie predkosci nawiewu.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie tu masz linka:

http://www.philips.pl/c/suszarki-do-...ONSUMER%3Dtrue

moja jest jak ta 1, 5 albo 8. tyle ze moja jest stara i nie ma jej juz w sprzedazy.
aha, to ja juz sobie popatrze i na pewno cos wybiore
Dziekuje

Powiem Wam,że dzisiaj umyłam łeb i kolor mi sie dopłukał i jest super
O wiele chlodniej
no i jak mowie juz na mokro odrost jeste kremowo-zółty
Musze sie zaopatrzyc w wielka butle 12% utleniacza
Bunny polcasz jakis szczegolnie?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 12:51   #448
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Laski postanowiłam kupic suszarke do wlosow
poniewaz nigdy jeszcze nie robilam tak "powaznego" zakupu chce sie Was poradzic
Oczywiscie najlepiej taka z chlodnym/letnim nawiewem.
Ja sie zupelnie na tym nie znam
a wole suszyc suszarka i miec po tym proste wlosy jak druty niz prostownica po nich jechac
Ja mam tę http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5020.html
Mnie bardzo odpowiada. Wiadomo, ze włosy nie są idealnie proste i gładkie, jak po prostownicy ale siana nie ma. Ja ostatnio próbuję suszyć na szczotce ale dopiero uczę się nią operować i średnio mi wychodzi Mam nadzieję, że niedługo dojdę do wprawy
Suszarka ogólnie na duży plus

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
rozumiem

to wstaw fotki z domku

cyknęłam jak wygląda mój majirel po prawie 3 tyg, ocieplił się trochę jak Kitka i Lavia też u siebie zauważyły jednak mimo wszystko odrost jest minimalnie widoczny, po prostu jest bardziej szary, ale fajnie się wtapia i naprawdę trzeba się przyjrzeć
no iiii..powinno mnie to cieszyć, ale chyba z pierwszymi promieniami słońca zachciało mi się jaśniej
oglądałam swoje stare włosy po c12 i ehh no fajnie było ale to ciągłe gładzenie odrostów sama nie wiem. Może za jakiś czas zrobię sobie u fryzjera cieniutkie pasemka farbą z poziomu 10 i zobaczę..

Jeszcze mam takie pytanie, czysto hipotetyczne póki co Czy po c10 uzyskałabym taki odcien jak miałam po c12(w załącznikach)? domyślam się, że trzeba by było podmienić wodę na 12
Jaki piękny kolorek miałaś
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:05   #449
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Carolajn a który trening robisz? Ja też bym chciała spróbować z Ewką, ale nie wiem który wybrać. Na YT jest kilka


shizaxa o ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...uv-schutz.html
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:25   #450
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kylie, jak ktoś jest wege to super przepis na urozmaicenie. Dla nie-wege też Kasza gryczana jest bardzo zdrowa
Przepis:
kasza gryczana (w woreczku- gotuję w osolonej wodzie ok. 25 minut)
ser biały (używam "twarogu babuni")
cebulka zrumieniona na patelni (ilość zależy od ilości kaszy)
jajko surowe
natka pietruszki (jak nie mam świeżej to używam suszonej 'Przyprawy z okienkiem- posypka witaminowa)
sól, pieprz, słodka papryka w proszku
bułka tarta.
Proporcje na jeden worek kaszy (wyjdzie ok. 6 sztuk): 1 mała cebulka, ok. 3 łyżki sera. Miesza się wszystko razem: kasza + ser+ przyprawy+cebulka + surowe jajko. Jak jest luźna konsystencja to trzeba dosypać bułkę tartą. Na koniec uformować kotleciki, obtoczyć w bułce tartej i zrumienić na oleju. Podaję je z sosem: śmietana/jogurt +sól+ wyciśnięty czosnek. Dobrze, żeby farsz był pikantny- daję sporo pieprzu.
Ten sam farsz wykorzystuję też do pierogów
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.