Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 22:10   #1
Serduszkowa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6

Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?


Witam. Chciałam zapytać o poradę w pewnej sprawie, która dotyczy mojego kolegi z klasy. Chodzi o to, że na wszystkich imprezach na których byliśmy razem zawsze prosił do tańca praktycznie wszystkie znajome dziewczyny.. wszystkie z wyjątkiem mnie. Myślałam, że to dlatego, że jestem raczej spokojna i nieśmiała, że nie czuje się dobrze w moim towarzystwie. Jednak tak wyszło kiedyś, że powiedziałam mu, że go lubię i On odpowiedział szybko i zdecydowanie, że też mnie lubi. W szkole z nim normalnie rozmawiałam. I jest jeszcze jedna kwestia. Zawsze gdy któraś z moich koleżanek z klasy obchodzi urodziny On zawsze pisze choćby dwa słowa na facebooku do każdej z nich, a zauważyłam, że do mnie nigdy. Czy to może być przypadek, że zawsze tak jest? Czy ja go w jakiś sposób onieśmielam? Czy po prostu woli się wyszaleć z mniej spokojnymi dziewczynami, a ja idę zawsze w odstawkę ?
Serduszkowa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 22:42   #2
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Najprawdopodobniej Cię nie lubi lub w szkole masz opinie dziewczyny ,z która faceci nie powinni się zadawać.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 23:15   #3
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Może stwarzasz wrażenie dziewczyny, która jest oschła, niedostępna i dlatego kolega tak Cię unika. Ja sama jestem przykładem takiej osoby i wielu ludzi ode mnie ucieka bo myśli, że zabiję ich wzrokiem . A to zupełnie mylne wrażenie bo gdy ktoś bliżej pozna moją osobę to diametralnie zmienia zdanie. Jeśli zależy Ci na znajomości z tym chłopakiem to sama do niego zagadaj, spróbuj nawiązać rozmowę i wtedy wyczujesz czy on Cię nie lubi czy po prostu się Ciebie boi
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 00:08   #4
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Może stwarzasz wrażenie dziewczyny, która jest oschła, niedostępna i dlatego kolega tak Cię unika. Ja sama jestem przykładem takiej osoby i wielu ludzi ode mnie ucieka bo myśli, że zabiję ich wzrokiem . A to zupełnie mylne wrażenie bo gdy ktoś bliżej pozna moją osobę to diametralnie zmienia zdanie. Jeśli zależy Ci na znajomości z tym chłopakiem to sama do niego zagadaj, spróbuj nawiązać rozmowę i wtedy wyczujesz czy on Cię nie lubi czy po prostu się Ciebie boi
Dokładnie
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 06:21   #5
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

A może on zwyczajnie Ciebie nie lubi (ma do tego prawo) i odpowiedział tak odruchowo? Co z tego, że wtedy tak Ci odpowiedział jak jego czyny świadczą o czymś innym?
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:26   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Zazwyczaj jeśli ktoś tańczy ze wszystkimi poza jedną osobą, to raczej nie ma ochoty z nią tańczyć niż ma ochote tak wielką, że aż zmysły traci Nie zna Cię ten typ i nie za specjalnie ma ochotę poznać, bywa.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:51   #7
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Nie Kochana, chyba właśnie odkrył że Ci on się podoba i dlatego Cię unika, powiedział na odwal że też Cię lubi, ale to go przestraszyło.
Po prostu może te inne mu tak wprost nie mówiły o tym, że go lubią i go tak nie zraziły do siebie, dlatego ich nie unika.
Zostaw to w spokoju, bez sensu.
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 09:29   #8
Serduszkowa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

[QUOTE=ladymezmerize;45739 149]
Po prostu może te inne mu tak wprost nie mówiły o tym, że go lubią i go tak nie zraziły do siebie, dlatego ich nie unika.

Tyle, że to tak wyszło z kontekstu nie, że ja nagle stanęłam i powiedziałam mu "Muszę Ci coś powiedzieć. Bardzo Cię lubię". Niee. Oboje to sobie powiedzieliśmy i to na ostatniej imprezie, nie wcześniej. W szkole też zagadywał do mnie normalnie, mówił mi czasami komplementy.. doradzał, już sama nie wiem. Jest mi po prostu trochę przykro.
Serduszkowa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:13   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

musisz wyluzowac autorko. wg mnie to nie podobasz sie mu , po prostu powiedzial ze cie lubi bo bal sie powiedziec ze nie:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:31   #10
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Mi się też wydaje, że chłopak po prostu wyczuł, że podoba Ci sie i wystraszył sie.. Ogólnie powinnaś wrzucić na luz i nie przejmowac sie takim zachowaniem
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam się:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:11   #11
Serduszkowa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Dziwne, bo jak podobał się mojej koleżance, powiedział jej, że jej nie chce, a le życzenia jej złoży. Naprawdę ciężko to wszystko zinterpretować. On nie mógł mnie wyczuć, bo zaczął mi się podobać dopiero w okresie tej ostatniej imprezy, nie na wcześniejszych..
Serduszkowa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 11:14   #12
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Może nie przepada za Twoim towarzystwem, a może wyczuł, że Ci się spodobał i dlatego Cię tak unika. Dziewczyny mają rację - nie przejmuj się tym.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:40   #13
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

A ja napiszę pozwolę sobie podzielić się moim doświadczeniem życiowym Oczywiście bardzo prawdopodobne jest opcja, o której piszą dziewczyny.
Ale jest też druga możliwość- że lubi Cię bardziej niżby chciał
Coś takiego zdarzyło mi się dwa razy w życiu, w obu przypadkach byłam pewna, że dany osobnik mnie nie lubi, a po pewnym czasie okazało się, że jest inaczej. To nie jest logiczne.
Jednak mimo wszystko polecam, tak jak przedmówczynie, nie przejmować się nim.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 11:49   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

yep i w ten sposób olewane gimnazjalistki które nie dostają życzeń na urodziny myslą "to z miłości"
nie, raczej nie z miłości. raczej nie ma ochoty na znajomość.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:11   #15
renata0000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Czasami zdarza się że przyjaźń staje się miłością czytałam tutaj http://www.teenzone.pl/gdy-w-przyjaz...losc-1008.html wiele artykułów na ten temat. Być może odczuwa że jesteś nie dostępna ,zmień zachowanie jak jesteś z nim . Sprawdź a może dowiesz się czy to naprawdę miłość czy tylko zauroczenie.A może to właśnie on - ten jedyny.
renata0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:40   #16
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
A ja napiszę pozwolę sobie podzielić się moim doświadczeniem życiowym Oczywiście bardzo prawdopodobne jest opcja, o której piszą dziewczyny.
Ale jest też druga możliwość- że lubi Cię bardziej niżby chciał
Coś takiego zdarzyło mi się dwa razy w życiu, w obu przypadkach byłam pewna, że dany osobnik mnie nie lubi, a po pewnym czasie okazało się, że jest inaczej. To nie jest logiczne.
Jednak mimo wszystko polecam, tak jak przedmówczynie, nie przejmować się nim.
w podstawowoce chłopcy tak sie sie zachowuja.
Albo chłop naczytał sie o symetrii, kto czytał wątek "dotyk" ten wie o co chodzi

Autorka ile macie lat?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:58   #17
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Dlaczego kolega tak się wobec mnie zachowuje?

Podsumowując, jest kilka opcji (kolejność losowa):
1. Nie lubi Ciebie
2. Sprawiasz wrażenie oschłej, zimnej - mało kto ma ochotę nawiązywać relacje z takimi osobami
3. Podobasz mu się, ale go onieśmielasz
4. Wie, że podoba Ci się - przestraszył się
5. Wie, że podoba Ci się ALE nie jest zainteresowany, dlatego nie wchodzi z Tobą w jakiekolwiek interakcje (nie komunikuje się, nie ... lajkuje itd.)
6. Czuje, że jest między wami jakieś ... napięcie i w związku z tym czuje się niekomfortowo.
7. Po prostu nie jesteście sobie pisani - jest w stosunku do Ciebie neutralny

Ogólnie, w szkole nie byłem zbyt śmiałym chłopakiem ALE nigdy nie miałem problemu, aby zatańczyć z dziewczyną z klasy, która mi się podoba. Choć gwoli ścisłości nie miałem też tak, aby na widok dziewczyny ... zasychało mi w gardle

Z drugiej strony, gdzieś na początku studiów miałem w końcu tak, że gdzieś w kawiarni spotkałem taką kelnerkę / studentkę, która strasznie mi się spodobała. Zacząłem więc często chodzić do tej kawiarni. Poznałem tam właściwie wszystkie dziewczyny pracujące tam i wiesz co było najgorsze ? Ze wszystkimi miałem świetny kontakt (a taka, która tam była najczęściej, zaczęła myśleć, że przychodzę dla niej i zaczeła się na mnie nakręcać :P), fajnie się rozmawiało (obustronnie), czasem się flirtowało, a z tą jedną to ... zawsze coś się nie kleiło - było jakieś takie napięcie. Wiedziałem, że nie jestem sobą, że jestem spięty i domyślałem się, że ona pewnie też to czuje. Oczywiście kilka razem próbowałem, ale wychodziło to ... nijako. Czułem się jakby mi pół mózgu (a może i cały) wyłączyli. Potem już czegoś takiego nigdy nie miałem. Z czasem ... zacząłem jej unikać bo było mi wstyd, że zawsze wszystko z nią wychodzi jakoś koślawo i czułem się jak cymbał Inna sprawa, że byłem też wściekły, że akurat ze wszystkimi innymi byłem sobą, a akurat z tą, którą sobie upatrzyłem, nie mogłem :P

No ale Ty jesteś bardzo młoda - wydaje mi się, że wtedy raczej jest się sobą. Jeśli chłopak z różnymi dziewczynami "lata" to najprawdopodobniej po prostu z nimi czuje się dobrze, one mu wystarczają.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2014-03-26 o 17:00
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 17:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.