Dziwna relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 17:55   #1
one_life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2

Dziwna relacja


Witam,
może przedstawię Wam moją historię od początku bo prawdę mówiąc ja sama już nie wiem co o tym sądzić. Parę miesięcy temu poznałam pewnego chłopaka. Pisaliśmy ze sobą jakiś czas, później się spotkaliśmy i wyszło na to, że bardzo mu się spodobałam i chciałby kontynuować tą znajomość. Ja również nie miałam nic przeciwko więc świetnie A w zasadzie nie tak świetnie bo pięknie wyglądało to tylko przez smsy. Chłopak pracuje w delegacjach a w co drugi weekend studia. W smsach zapewnia że chciałby się ze mną spotykać mimo że dzieli nas odległość 70 km. Tylko jakoś jego chęci nie przeistaczają się w czyny. Rozumiem praca studia ... ale dziwi mnie fakt że gdy ma wolny weekend mówi że nie może się spotkać bo urodziny kolegi, bo imieniny siostry, bo coś tam w domu musi zrobić. Mi te powody wydają się trochę błahe. Ja jakoś umiem powiedzieć mu żeby poszedł ze mną np. na imieniny mamy itp a on niestety nie uwzględnia mnie w jego planach. W relacjach z mężczyznami nigdy nie byłam zaborcza, każdy ma swoje życie i trzeba znaleźć czas dla siebie, rodziny, przyjaciół. Sama pracuje, wiem jak jest, ale trochę mnie boli fakt że już 3 weekend siedzę sama i zawsze jestem na ostatnim miejscu :-(
Czy to normalne że od października było tych spotkań może ledwo 10 ? Fakt faktem 2 miesiące przebywał za granicą ale do tej pory nie miałam takiej sytuacji żeby "niby związek" - bo sama nie wiem co tworzymy - tak wolno się rozwijał pomimo jego zapewnień że chciałby być ze mną.
Mam mętlik w głowie bo co innego pisze a co innego robi.

Co o tym sądzicie ? Poczekać może jeszcze miesiąc, dwa ? Czy dać sobie spokój ? Nie ukrywam chłopak bardzo mi się podoba ale już w pewnym sensie mnie denerwuje ta cała sytuacja.

Jest jeszcze jedna kwestia która mnie nurtuje. Moja ciocia wychodzi za mąż, zaprosiłam go na wesele a on odmówił bo niby ma jakiś tam egzamin czy waszym zdaniem to jest aż tak ważny powód żeby nie iść ze mną ? Po tym incydencie mam ochotę zakończyć tą znajomość bo poza pięknymi smsami nic nie robi w kierunku żeby było lepiej. Chyba że to ja po prostu przesadzam ? Są momenty kiedy wydaje mi się że się stara znaleźć czas dla mnie np ostatnio po przyjeździe z zagranicy wymęczony od razu przyjechał do mnie. Jednak naprawdę mało jest takich momentów. Sama nie wiem. Nie wiem już co o tym sądzić wypowiedzcie się jak Wy widzicie tą sutuację
one_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 18:16   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez one_life Pokaż wiadomość
Witam,
może przedstawię Wam moją historię od początku bo prawdę mówiąc ja sama już nie wiem co o tym sądzić. Parę miesięcy temu poznałam pewnego chłopaka. Pisaliśmy ze sobą jakiś czas, później się spotkaliśmy i wyszło na to, że bardzo mu się spodobałam i chciałby kontynuować tą znajomość. Ja również nie miałam nic przeciwko więc świetnie A w zasadzie nie tak świetnie bo pięknie wyglądało to tylko przez smsy. Chłopak pracuje w delegacjach a w co drugi weekend studia. W smsach zapewnia że chciałby się ze mną spotykać mimo że dzieli nas odległość 70 km. Tylko jakoś jego chęci nie przeistaczają się w czyny. Rozumiem praca studia ... ale dziwi mnie fakt że gdy ma wolny weekend mówi że nie może się spotkać bo urodziny kolegi, bo imieniny siostry, bo coś tam w domu musi zrobić. Mi te powody wydają się trochę błahe. Ja jakoś umiem powiedzieć mu żeby poszedł ze mną np. na imieniny mamy itp a on niestety nie uwzględnia mnie w jego planach. W relacjach z mężczyznami nigdy nie byłam zaborcza, każdy ma swoje życie i trzeba znaleźć czas dla siebie, rodziny, przyjaciół. Sama pracuje, wiem jak jest, ale trochę mnie boli fakt że już 3 weekend siedzę sama i zawsze jestem na ostatnim miejscu :-(
Czy to normalne że od października było tych spotkań może ledwo 10 ? Fakt faktem 2 miesiące przebywał za granicą ale do tej pory nie miałam takiej sytuacji żeby "niby związek" - bo sama nie wiem co tworzymy - tak wolno się rozwijał pomimo jego zapewnień że chciałby być ze mną.
Mam mętlik w głowie bo co innego pisze a co innego robi.

Co o tym sądzicie ? Poczekać może jeszcze miesiąc, dwa ? Czy dać sobie spokój ? Nie ukrywam chłopak bardzo mi się podoba ale już w pewnym sensie mnie denerwuje ta cała sytuacja.

Jest jeszcze jedna kwestia która mnie nurtuje. Moja ciocia wychodzi za mąż, zaprosiłam go na wesele a on odmówił bo niby ma jakiś tam egzamin czy waszym zdaniem to jest aż tak ważny powód żeby nie iść ze mną ? Po tym incydencie mam ochotę zakończyć tą znajomość bo poza pięknymi smsami nic nie robi w kierunku żeby było lepiej. Chyba że to ja po prostu przesadzam ? Są momenty kiedy wydaje mi się że się stara znaleźć czas dla mnie np ostatnio po przyjeździe z zagranicy wymęczony od razu przyjechał do mnie. Jednak naprawdę mało jest takich momentów. Sama nie wiem. Nie wiem już co o tym sądzić wypowiedzcie się jak Wy widzicie tą sutuację
miałam trochę podobną znajomość, ale trwała krócej. najlepszą decyzją było powiedzenie panu wprost, że to nie ma sensu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:28   #3
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Dziwna relacja

Jedyne, co mogę zrozumieć, to ten egzamin. Dla mnie też moje egzaminy są ważniejsze niż wesele nieznanej ciotki.
Natomiast jeżeli chodzi o całą resztę - to robisz facetowi za czasoumilacz - jak mu się nudzi i nie ma co robić, to spotyka się z Tobą.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:51   #4
chocolate_dream
Raczkowanie
 
Avatar chocolate_dream
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez one_life Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedna kwestia która mnie nurtuje. Moja ciocia wychodzi za mąż, zaprosiłam go na wesele a on odmówił bo niby ma jakiś tam egzamin czy waszym zdaniem to jest aż tak ważny powód żeby nie iść ze mną ?
Myślę, że tak, egzamin to jest ważny powód.
Jednak pomijając tą jedną kwestię, chłopak nie wydaje się być zainteresowany znajomością. Kiedyś przeczytałam bardzo mądre zdanie- "Jeżeli mężczyźnie naprawdę zależy na kobiecie, to choćby skały srały, znajdzie czas, by się z nią spotkać". Podpisuję się pod tym w stu procentach. Nie mówię oczywiście o codziennych spotkaniach, ale nie wierzę, że ktoś może być tak bardzo zajęty, żeby w ciągu trzech tygodni nie znaleźć ani chwili dla kogoś na kim mu zależy.
chocolate_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:03   #5
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 491
GG do bebemwls
Dot.: Dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
- to robisz facetowi za czasoumilacz - jak mu się nudzi i nie ma co robić, to spotyka się z Tobą.


Zgadzam się w 100%
__________________
Aby życie bajką było...
Będzie: 50 kg
Było: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:13   #6
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Dziwna relacja

Niestety, ale to nie wygląda fajnie. Zazwyczaj na początku związku chce się przebywać z drugą osobą jak najwięcej, a on szuka wymówek. Podziękowałabym na samym początku, po co brnąć w "związek" z facetem, który od samego początku jest nie halo?
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:21   #7
one_life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dziwna relacja

A mi się właśnie wydawało że ten egzamin to nic ważnego ot zwykły pretekst bo przecież ile to może trwać? Pół godziny? Godzinę? Max dwie? I napewno nie w godzinach wieczornych.
I w zasadzie to dopiero po tym otworzyłam oczy wczas
Wasze rady coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu że chyba szkoda zachodu i czas najwyższy zakończyć tą znajomość
one_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 21:59   #8
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Dziwna relacja

Moim zdaniem to on spotyka się z kims jeszcze. Sorry,ale nazwijmy sprawy po imieniu.....unika spotkań z Tobą, nie uwzględnia Cię w swoich planach i od czasu do czasu coś tam się z Tobą spotka (jesli był już seks to chyba sama rozumiesz czemu te spotkania sa kontynuowane).
Jak już to napisała jedna z dziewczyn gdyby chciał to by znalazł czas 70km to nie aż tak daleko 1h jazdy i myślę,że chociaż na chwile by się u Ciebie zjawił.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 12:38   #9
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Dziwna relacja

Brzmi to rzeczywiście co najmniej dziwnie. Gdyby mu zależało, zdołałby wygospodarować czas i de facto spotkanie z Tobą byłoby ważniejsze niż spotkanie z kolegami.

Rozumiem, że może być zmęczony, może mieć wiele na głowie, ale bez przesady. Skoro od października było raptem jakoś 10 spotkań, a facet nie rwie się, żeby planować następne, to oznacza tylko, że nie zależy mu na tym tak bardzo, jak Tobie i doskonale rozumiem Twoje sfrustrowanie.

Nawet gdyby te spotkania były minimalnie częściej - chciałabyś zawsze czekać, aż znajdzie czas dla Ciebie? Wiem, że każdy ma swoje obowiązki i pasje, którym poświęca czas, ale jest różnica między wygospodarowaniem czasu na nie, a ewidentnym unikaniem spotkań z dziewczyną.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 12:42   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna relacja

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to on spotyka się z kims jeszcze. Sorry,ale nazwijmy sprawy po imieniu.....unika spotkań z Tobą, nie uwzględnia Cię w swoich planach i od czasu do czasu coś tam się z Tobą spotka (jesli był już seks to chyba sama rozumiesz czemu te spotkania sa kontynuowane).
Jak już to napisała jedna z dziewczyn gdyby chciał to by znalazł czas 70km to nie aż tak daleko 1h jazdy i myślę,że chociaż na chwile by się u Ciebie zjawił.
Jak wyżej.

A nawet jeżeli nikogo nie ma w sense innej dziewczyny, to co to zmienia? Ciebie zlewa i jesteś na marginesie jego życia. Po co Ci coś takiego? Lepsza czekolada, niż wyrób czekoladopodobny.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 16:11   #11
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Dziwna relacja

Powinnaś być na pierwszym miejscu jego listy zainteresowań, lecz jesteś gdzieś pod koniec.
To nie materiał na partnera, niestety.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-07 17:11:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.