Prezent dla siostry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 09:07   #1
martyjak
Przyczajenie
 
Avatar martyjak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3

Prezent dla siostry


Witam wszystkich!
Jestem nową osobą na forum, więc bardzo przepraszam jeżeli popełnię jakiś błąd.
Szukam prezentu dla siostry na 25 urodziny, które są już niedługo. Konkretnie poszukuję książki. Siostra bardzo interesuje się książkami o kobietach - biografie, opowiadania o kobietach, które przezwyciężyły jakieś swoje słabości. Nie mam pomysłu co jej kupić, bo wiele książek już "pochłonęła".
Koleżanka powiedziała mi o dwóch wydawnictwach Wydawnictwo Kobiecie i Wydawnictwo Nowa Kobieta. Słyszałyście o nich? Macie jakieś doświadczenie? Nie raz kupowałam przez internet i nie zawsze byłam zadowolona. Bardzo mi zależy, by siostra ucieszyła się z prezentu, a nie chcę iść do przereklamowanego Empiku.
martyjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 20:42   #2
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent dla siostry

Cytat:
Napisane przez martyjak Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Jestem nową osobą na forum, więc bardzo przepraszam jeżeli popełnię jakiś błąd.
Szukam prezentu dla siostry na 25 urodziny, które są już niedługo. Konkretnie poszukuję książki. Siostra bardzo interesuje się książkami o kobietach - biografie, opowiadania o kobietach, które przezwyciężyły jakieś swoje słabości. Nie mam pomysłu co jej kupić, bo wiele książek już "pochłonęła".
Koleżanka powiedziała mi o dwóch wydawnictwach Wydawnictwo Kobiecie i Wydawnictwo Nowa Kobieta. Słyszałyście o nich? Macie jakieś doświadczenie? Nie raz kupowałam przez internet i nie zawsze byłam zadowolona. Bardzo mi zależy, by siostra ucieszyła się z prezentu, a nie chcę iść do przereklamowanego Empiku.
Niestety nie znam tych wydawnictw, więc tutaj Ci nie pomogę, ale sam czytam baaardzo dużo. Niekoniecznie w tej samej tematyce, co Twoja siostra, ale z mojej strony mogę zaproponować książkę - biografię Coco Chanel ( autor : Axel Madsen ). Dostałam od TŻ i bardzo mi się podobała
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:59   #3
martyjak
Przyczajenie
 
Avatar martyjak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla siostry

Dziękuję bardzo znalazłam fajna powieść "Afgańska perła" ale Twoja biografia też mnie zainteresowała, więc kupiłam obie. Pożyczę i sama przeczytam
martyjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 13:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.