W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-15, 09:05   #1021
lina_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
sukienka na wykwintnego sylwestra

Cześć Dziewczyny!

Potrzebuję pomocy... Mąż wczoraj wyskoczył, jak diabeł z pudełka z informacją, że spędzimy Sylwestra na proszonej kolacji z ludźmi z jego pracy... Strasznie mu zależy, żebyśmy tam poszli, to podobno pierwsza taka inicjatywa na tak dużą skalę - bankiet, parkiet, kolacja, itp. On się cieszy, bo lubi ludzi, z którymi pracuje, a ja się zastanawiam, co na siebie włożyć! Czasu mało, a w głowie (i szafie) pustka! Do tej pory spędzaliśmy ten czas raczej we dwoje, ewentualnie w gronie najbliższych znajomych, kreacją więc się za bardzo nie przejmowałam, a teraz taka duża impreza! Podpowiedzcie coś...
lina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:58   #1022
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Czarna sukienka-gdzie znajdę?

Dziewczyny, proszę o pomoc. Szukam prostej (choć w zasadzie dopasowanej) sukienki, czarnej, przed kolano z rękawem 3/4 (ew. długim). Ostatecznie może być granatową lub szara. Raczej casualowa,gładka. W żadnym sklepie nie mogę nic takiego znaleźć, może po prostu nie umiem szukać?
Czy widzialyscie może gdzieś taki fason?
Pozdr.
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:03   #1023
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

ja bym postawiła na klasykę
elegancką mała czarną+sznur pereł, ew. czarne lub czerwone szpilki, czerwone paznokcie i usta.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:20   #1024
Irrri
Raczkowanie
 
Avatar Irrri
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 61
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Zawsze się sprawdza, a teraz zrób sobie maraton po sklepach: przed sylwestrem jest dużo kiecek możesz przebierać do woli. Dużo też zależy od tego, jak wyglądasz - figura, włosy itd. Klasyczna czarna pasuje w sumie każdemu, ale można też zaszaleć z jakimś kolorem
Irrri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:39   #1025
julci_aaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Cytat:
Napisane przez lina_k Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Potrzebuję pomocy... Mąż wczoraj wyskoczył, jak diabeł z pudełka z informacją, że spędzimy Sylwestra na proszonej kolacji z ludźmi z jego pracy... Strasznie mu zależy, żebyśmy tam poszli, to podobno pierwsza taka inicjatywa na tak dużą skalę - bankiet, parkiet, kolacja, itp. On się cieszy, bo lubi ludzi, z którymi pracuje, a ja się zastanawiam, co na siebie włożyć! Czasu mało, a w głowie (i szafie) pustka! Do tej pory spędzaliśmy ten czas raczej we dwoje, ewentualnie w gronie najbliższych znajomych, kreacją więc się za bardzo nie przejmowałam, a teraz taka duża impreza! Podpowiedzcie coś...
Postawiłabym na klasykę jeśli to taka galowa impreza mała czarna zawsze w modzie ale zależy od figury? napiszcoś więcej... a i włosy czy w szpilkach chodzisz i takie tam szczegóły
julci_aaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 20:10   #1026
Modanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czarna sukienka-gdzie znajdę?

Hej, zobacz na szafie <ciach_reklama>

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-12-16 o 05:15
Modanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 21:24   #1027
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czarna sukienka-gdzie znajdę?

Polecam simple, niestety niezbyt tanio, ale jakość i fasony rewelacyjne. Ja kupuję tam tylko czarne i mam niezłą kolekcję. Z tańszych raczej odradzam reserved. Chyba żadna mała czarna stamtąd nie leżała na mnie dobrze, w mohito i h&m czasem można coś fajnego trafić. Solar kiedyś był świetny, ale ostatnio mają trochę ciotkowate kolekcje, ale zdarzają się perełki (z tym, że cenowo porównywalne z simple, a tam sukienki są zazwyczaj znacznie ciekawsze). A jeżeli lubisz fasony mocno przy ciele, elastyczne, to o dziwo fajna jest gatta. Kojarzona głównie z rajstopami, a tymczasem ubrania też potrafi mieć bardzo fajne.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 09:26   #1028
lina_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Dzięki za te pomysły! Widzę, że stawiacie na klasyczną małą czarną. W sumie myślę, że to dobry pomysł! I te perły! Powinno być ok
Figura - raczej klepsydra, ale nie taka zupełnie szczupła Najchętniej włożyłabym coś, co zakryje mi brzuch... Szpilki wkładam z rzadka -preferuję styl luźny, powiedzmy miejski - ale nie mam z nimi problemu.
lina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:25   #1029
look_rec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

A jaki masz budżet?
Jeśli chcesz ukryć brzuszek, to chyba powinnaś zrezygnować z prostej sukienki. Ja bym postawiła na taką z marszczeniami, albo z zaznaczoną talią, ewentualnie z odcięciem powyżej biustu.
Chyba, że założysz bieliznę modelującą
look_rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:42   #1030
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Cytat:
Napisane przez lina_k Pokaż wiadomość
Dzięki za te pomysły! Widzę, że stawiacie na klasyczną małą czarną. W sumie myślę, że to dobry pomysł! I te perły! Powinno być ok
Figura - raczej klepsydra, ale nie taka zupełnie szczupła Najchętniej włożyłabym coś, co zakryje mi brzuch... Szpilki wkładam z rzadka -preferuję styl luźny, powiedzmy miejski - ale nie mam z nimi problemu.
Jesli chcesz zakryc brzuszek to raczej nie olowkowa sukienka, bo mozesz nie czuc sie w niej swobodnie, a skoro to impreza z jedzeniem/ piciem etc. to tym bardziej byblabym ostrozna z bardzo dopasowana kiecka Moze cos lekko rozkloszowanego, ale za to z ladnie podkreslonym dekoltem?
No i poszalbym w klasyke- czern, ew. moze czerwien? do tego dopowiednio czarne lub np. nude szpilki zeby wydluzyc dodatkowo nogi i jakies bizuteryjne dodatki.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:59   #1031
lina_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Co do budżetu to mogę sobie pozwolić na wiele - Mąż jest tak podekscytowany tą imprezą, że zadeklarował się kupić mi ekstra sukienkę, żebym czuła się dobrze!
Ale - jak już szaleć, to z głową najlepiej, żeby sukienka przydała się na więcej, niż jedną okazję. Powinna więc być dobrej jakości i raczej uniwersalna, no nie wiem... wykwintna i jednocześnie niezbyt ozdobna? Dlatego też te Wasze pomysły z małą czarną mi się spodobały. Szukałam na Zalando jakiejś odpowiedniej dla siebie kiecki, ale poza wyjątkami wszystkie takie krótkie i dopasowane...
O rozkloszowanej też myślałam, tylko, czy nie powiększy optycznie brzucha?
Co do bielizny wyszczuplającej - nie! Strasznie źle się czuję w takich wynalazkach
lina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 11:02   #1032
martynamartynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Koniecznie zajrzyj do Mohito! Byłam ostatnio i kupiłam sobie całkiem niezła sukienkę w bardzo przyzwoitej cenie Jest tam teraz mega dużo promocji
Też polecałabym Ci klasyczną małą czarną, którą założysz na wiele innych okazji
martynamartynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 11:43   #1033
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

jeśli sylwester jest proszony i w formie balu = postawiłabym na długą kieckę lub 7/8 (jeśli lubisz rozkloszowane).
w eleganckiej małej czarnej (ołówkowej, z marszczeniami.... całą szafę ich mam) ja na przykład chodzę do pracy, więc jeśli twój facet ma pracę typu biuro/korpo/itp - jego koleżanki z pracy "w twojej sylwestrowej" pewnie występują na codzień. a nie zawsze biżuteria zrobi cały efekt.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:28   #1034
Bercy
Raczkowanie
 
Avatar Bercy
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Zgadzam się z pani_smith - mała czarna to codzienna stylizacja w korpo. W noc sylwestrową warto postawić na kolor lub fakturę. Sylwester lubi cekiny, czerwień, srebro, tiule. Sukienki rozkloszowane, asymetryczne... Masz w czym wybierać. Nie ograniczaj się do czerni.
Kobiecą czerwoną rozkloszowaną widziałam w kolekcji Kasi Miciak (z długością za kolano), a np. Potis&Verso ma sukienki zdobione kryształkami Swarovskiego. Jest w czym wybierać, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać

Edytowane przez Bercy
Czas edycji: 2015-12-16 o 12:34
Bercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:48   #1035
lina_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Bercy, skoro wiesz, to się podziel, ja kompletnie nie wiem... :-/ Sprawdziłam mohito, ale nie mój gust - zbyt młodzieżowy.
lina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:58   #1036
Bercy
Raczkowanie
 
Avatar Bercy
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

ja zwykle szukam na Balladine tam masz i Miciak i P&V. Daj znać, czy znalazłaś tam coś, co Ci się podoba! Może skonsultuj się też ze swoim facetem? Wybierz kieckę, która Ci się podoba i zapytaj go, czy tak ubierają się jego koleżanki do pracy
Bercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:04   #1037
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Czarna sukienka-gdzie znajdę?

Dzięki za odpowiedzi
Z Simple i Solarem szalała nie będę, w Re, H&M, Mohito nic nie znalazłam. Zdecydowanie łatwiej o taką bez rękawów ;/.
Nic, może kiedyś trafię przypadkiem...
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:30   #1038
lila_lila
Raczkowanie
 
Avatar lila_lila
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 72
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Poszukaj sobie jakiegoś sklepu, gdzie sprzedają sukienki marki Rinascimento -tam maja fajne klasyki. trochę drogie, ale warto. Miałam od nich sukienkę na ślubie jako świadkowa (kupowałam w butiku we Wrocławiu)
__________________
"Człowiek, który wydrapał słowo H*J na ścianie, przecież jest lepszym poetą od ciebie"
Marcin Świetlicki /Druga połowa/
lila_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:44   #1039
lina_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

dzięki dziewczyny! Jesteście wspaniałe! Przekopię Wasze propozycje i przeszukam internet. Z Mężem też porozmawiam
lina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 14:30   #1040
violka_o
Raczkowanie
 
Avatar violka_o
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 107
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Cytat:
Napisane przez lina_k Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny! Jesteście wspaniałe! Przekopię Wasze propozycje i przeszukam internet. Z Mężem też porozmawiam
Koniecznie daj znać na co się zdecydowałaś
__________________
Cieszcie się każdym dniem
violka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:35   #1041
violka_o
Raczkowanie
 
Avatar violka_o
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 107
Dot.: Czarna sukienka-gdzie znajdę?

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi
Z Simple i Solarem szalała nie będę, w Re, H&M, Mohito nic nie znalazłam. Zdecydowanie łatwiej o taką bez rękawów ;/.
Nic, może kiedyś trafię przypadkiem...
Też odwiedziłam wczoraj reserved i h&m i nic nie wpadło mi w oko
__________________
Cieszcie się każdym dniem
violka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:40   #1043
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Nie wiem jaki jest Twój styl, ale ja bym szła w jedną z takich stylizacji (wszystkie z showroom):



__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:10   #1044
malinowa_kraina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: sukienka na sylwestra

Hej bardzo ładne i niedrogie są na xxx ja juz kupiłam tam kilka sukienek i jestem bardzo zadowolona , myślę że warto zajrzeć na stronę może znajdziesz coś fajnego dla siebie .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-31 o 14:24 Powód: Reklama.
malinowa_kraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 23:04   #1045
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

mała czarna niby zawsze dobra ale chyba bym ją wybrała tylko gdybym nie wymyśliła nic lepszego bo faktycznie może być tak, że ubierzesz się jak ludzie u niego w pracy na co dzień
poniżej kilka propozycji:
1) https://www.zalando.pl/kiomi-sukienk...1ca0g-k11.html
skromna sukienka, która na pewno jeszcze się przyda i myślę, że można bardzo dużo zdziałać dodatkami (biżuteria, może cekinowa kopertówka lub szpilki w mocnym kolorze) a do tego ten fason figura w takim wygląda obłędnie
2) https://www.zalando.pl/little-mistre...1c09f-k11.html
wersja bardziej strojna i raczej będzie musiała czekać w szafie na kolejną większą imrezę
3) https://www.zalando.pl/yas-yasmacy-s...1c02m-q11.html
mała czarna w bardziej fantazyjnym wydaniu i na pewno przyda się jeszcze nie raz do tego jeżeli chcesz ukryć brzuszek to taki fason to dobry wybór, na pewno ukryje co trzeba, swoją drogą jest też wersja w ładnym odcieniu zieleni ale już mniej praktyczna
4) https://www.zalando.pl/closet-sukien...1c08n-g11.html
ostrzejszy kolor - sama sukienka ma fajny fason chociaż te rękawy mnie nie przekonują więc bardziej jako inspiracja
5) https://www.zalando.pl/chi-chi-londo...1c01b-k11.html
mocny wzór i udany fason
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 18:56   #1046
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Czarna sukienka-gdzie znajdę?

A widziałaś sukienkę z kolekcji Kasi Tusk? Czarna , dopasowana, przed kolano ( na zdjęciu jest bardzo wysoka modelka ale na mnie przy wzroście 160 cm jest przed kolano), rękaw 3/4, mięsisty materiał i cena nie zabija
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 19:25   #1047
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

http://www.balladine.com/sukienki,gr...13245-114960-p
Ta jest piękna, nie jest super strojna śle rownież nie za bardzo skromna. Dobry skład materiałowy. Gdyby tylko był mój rozmiar to sama bym sobie taka kupiła
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 20:51   #1048
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

możesz zerknąć do Simple, np. takie propozycje na kobiecą figurę z brzuszkiem
https://simple-cp.com/odziez/sukienk...42-t0834-00230
https://simple-cp.com/odziez/sukienk...42-t0833-00026

wystrzałowe kiecki można też dostać w Yoshe, np.
http://www.yoshe.com/sukienki/sukien...setowa-srebrna - moim zdaniem idealna na taką okazję!
jak mała czarna, to też ze 'smaczkiem', np.
http://www.yoshe.com/sukienki/sukien...owaniem-czarna - do takiej koniecznie upięte włosy

na pewno na shwrm.pl znajdziesz też sporo propozycji
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 20:51   #1049
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

http://www.twinset.com/eng/product/f...2MC/long-dress

mi się marzy taka czarna.
pięknie wygląda na żywo, znacznie lepiej niż na modelce no i koronka najwyższej jakości.
jeśli chłop obiecał kupić kieckę, postawiłabym na coś rzeczywiście wykwintnego
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 21:38   #1050
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: sukienka na wykwintnego sylwestra

Mnie się podobają propozycje mi.a. Na pewno nie poszłabym w spokojną klasykę. Podobnie jak pani smith do pracy noszę małe czarne, a do tego czasem ekstrawagancką biżuterię, pewnie wiele kobiet tak robi. Sylwester to właściwie jedna z niewielu takich okazji, kiedy naprawdę można zaszaleć. Jeśli więc mała czarna w sylwestra to rzeczywiście z jakimiś cekinami albo ciekawymi aplikacjami. W simple i yoshe można dostać ciekawe rzeczy.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.