Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 15:35   #1741
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
przypominam się
Najlepiej znajdź jakąś konsultantkę w swojej okolicy i ona Ci wytłumaczy wszystko dokładnie. Opłata jest na rok, potem trzeba wznawiać, chyba że zamawiasz coś w każdym katalogu. Możesz poczekać na wpisowe 1 zł, ale nikt nie wie, kiedy to będzie. Paczka 5 zł, jeśli nie ma 100 pkt.

Seria bambusowa faktycznie pachnie inaczej, ale mnie się ten zapach podoba .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:53   #1742
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Mam pytanko. Jako że zawiodłam się ostatnio na jedynej znanej mi konsultantce ori...myślę czy by samej się nie zapisać? jestem już konsultantką avonu ale nie ukrywam że od czasu do czasu zamawiam sobie też coś z oriflame.
Ale przestraszyła mnie ta opłata członkowska 19zł? Oco chodzi? Kiedy się ją płaci? Przy1 zamówieniu czy jak? I czy jest to opłata 1-razowa, czy może po roku znowu trzeba płacić?
I ile kosztuje przesyłka kosmetyków? Z góry dzięki za szybką odp.
Witam,
nie jestem może ekspertem w tej dziedzinie ponieważ jestem w Ori dopiero 3 katalog ale postaram się dopowiedzieć. Opłata 19 zł , płacisz ją razem ze swoją pierwszą fakturą ( po prostu jest ona doliczona do ceny kosmetyków). Istnieje jednak sposób by jej nie płacić. Jeżeli nowy Konsultant zrealizuje zamówienie o łącznej wartości 200 PP w katalogu w którym dołączył do Ori, otrzyma zwrot opłaty wpisowej do wykorzystania w następnym katalogu(czyli koszt Twojej faktury będzie pomniejszony o 19 zł). W ten sposób przystępujesz do Ori za darmo. ( ja mam zawsze powyżej 200 pp więc na pewno jest to osiągalne ) Ponad to jeżeli w pierwszym drugim i trzecim katalogu Twojego członkostwa uda Ci się uzbierać zamówienie za 100 PP otrzymasz rabat odpowiednio 20 zł, 30 zł, 40 zł O tyle będą pomniejszone Twoje faktury( dokładnie jeżeli w pierwszym katalogu Twojej obecności zrobisz zamówienie za 100 PP to rabat otrzymasz dopiero razem ze swoim drugim zamówieniem). Możesz również czekać na akcje promocyjne, ja np. wstąpiłam do Ori przed świętami i wpisowe wynosiło 1 zł ale mówię takie akcje są chyba raz na jakiś czas.
Jeżeli uda Ci się uzbierać zamówienie za 100 PP wówczas wysyłka jest darmowa. Jeżeli nie uda Ci się uzbierać to przy wysyłce do domu płacisz 10 zł plus opłatę detaliczną w wysokości 5 zł. Jeżlei jednak np. z jednego katalogu robisz parę zamówień i uda Ci się z nich wszystkich razem uzbierać ponad 100 pp to wtedy opłata detaliczna jest pomijana jednak nadal pozostaje opłata za kuriera w wysokości 10 zł. Produkty możesz odebrać również w biurze regionalnym. Jeżeli zamówienie jest mniejsze niż 100 PP musisz wybrać jakiś dodatkowy produkt na biuro najtańszy jest ok. 10-12 zł, lub wybrać opłatę 8 zł. W przypadku odbioru paczki w fili obowiązuje tylko opłata detaliczna w wysokości 5 zł jeżeli masz zamówienie mniejsze niż 100 pp. Podsumowując jeżeli Twoje zamówienie przekracza 100 pp to wszystko wszędzie jest za darmo Troszkę mi to długie wyszło jednak mam nadzieje że wszystko zrozumiałaś Jeżeli coś poknociłam niech mnie koleżanki z większym stażem poprawią
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB

Edytowane przez monitta89
Czas edycji: 2010-01-07 o 15:58 Powód: zmiana
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:14   #1743
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Witam dzisaj odebrałam zamowienie i tak bardzo podoba mi sie seria gg white ta srebna cienie sa bardzo ladne a ta paletka roswietlajaca ( co prawda w kat wyglada na bardziej roswietlajaca i bardziej wpadajaca w roz a jest bardziej jak brazer z drobinkami roswietlajacymi ) ale i tak daje ladny efekt
co do seri z oliwka to zapach bardziej przypomina bambus a nie jak w katalogu oliwke ale i tak spoko na pierwszy zut oka zel przypomina poprostu peeling z srednio grubymi ziarenkami
a i jeszcze jedno zaszalala i zakupilam ten koktaj z wellnes ale to jest okropne w smaku poprostu cos strasznego ale jakos sie zmoglam i pierwsza dawke wypilam
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:17   #1744
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

majula, z czym piłaś koktajl? Z wodą czy mlekiem? Gdyby nie wysoka cena, to mogłabym pić te koktajle codziennie. Bardzo mi smakowały z mlekiem
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 17:44   #1745
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
majula, z czym piłaś koktajl? Z wodą czy mlekiem? Gdyby nie wysoka cena, to mogłabym pić te koktajle codziennie. Bardzo mi smakowały z mlekiem
Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedno zaszalala i zakupilam ten koktaj z wellnes ale to jest okropne w smaku poprostu cos strasznego ale jakos sie zmoglam i pierwsza dawke wypilam
i ja też potwierdzam ,że z mlekiem koktajl jest fajowy
Moja Mama nie była zadowolona, a mnie i smakował i dobrze się czułam po nim.
Rozważam ponowny zakup
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 17:46   #1746
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Ja tez mam pytanko. Dopiero we wtorek oglądałam papierowy katalog i zachwyciłam sie czerwoną torebką. Widziałyscie ją na żywo? dajcie znac jak macie jakies spotrzezenia, dziekuje z gory.
Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Ja ją dzisiaj widziałam, jest ładna, fajnie zrobiona tylko jak dla mnie trochę mała, bo ja noszę wiele rzeczy ze sobą Wydawało mi się w katalogu, że będzie troszkę większa ale tak to mi się podobała
dziekuję bardzo za odpowiedź. a jak z paskiem, a wlasciwie raczkami - mozna nosic na ramieniu, czy sa za krotkie i trzeba w rece?
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:29   #1747
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ja też ją dzisiaj widziałam. Uważam, że jest bardzo fajna, choć faktycznie troche mała. Rączki niestety dość krótkie, więc niełatwo bedzie nosic na ramię. Ale kolor i faktura "skóry" bardzo delikatna i fajna. Kolor, ...trudno opisać, taki ciemny pastelowy, kurcze...nie jestem jednak znawcą....Uważam jednak, że jest o niebo ładniejsza od tej z "magii czerwieni".

Aha - portfel też jest fajny, taki zgrabny, nieco mniejszy od tego "lakierowanego" który można było zdobyć za 1 zł.
Ogólnie, myślę, że jeżeli ktoś potrzebjue torebki takiego rozmiaru i koloru - warto!!!!
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 18:46   #1748
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale Ty nie wiesz, ile ja pracy wkładam w to "rzucanie katalogu" i krytykujesz mnie bezpodstawnie. Opisałam tylko, z jakimi problemami się spotykam, co nie oznacza, że nie mam stałych klientek i nie polecam produktów. Jak ktoś jest ewidentnie niechętny, to nie jestem natrętna, żeby jeszcze coś konkretnie wskazywać, ale pozostałym kupującym, którzy wykażą chociaż minimalne zainteresowanie, prezentuję próbki, produkty, opinie, na których czytaniu spędziłam sporo czasu. To chyba logiczne Tak więc nie wypowiadaj się, jak nie wiesz, jak to naprawdę wygląda.
Przepraszam, jeśli Cię uraziłam Ale z tamtego fragmentu Twojego posta wyczytałam coś takiego: "daję im katalog, a one nic nie zamawiają, nie szanują mojej pracy" (skrót), To skąd one mogą wiedzieć, jak postępujesz z innymi klientkami, jeśli im tego nie pokażesz? A jeśli chcesz zmienić ich nastawienie, poczęstuj je od czasu do czasu jakąś próbką czy coś, może w końcu się przekonają
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:53   #1749
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV



ja dałam kat 2 teściowej przyszłej, dzisiaj dowiedziałam sie ze zebrała już zamówienie za 200 zł a to dopiero początek a dałam katalog aby do siebie zamówiła ;p

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-01-07 o 18:54
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:31   #1750
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Witam dzisaj odebrałam zamowienie i tak bardzo podoba mi sie seria gg white ta srebna cienie sa bardzo ladne a ta paletka roswietlajaca ( co prawda w kat wyglada na bardziej roswietlajaca i bardziej wpadajaca w roz a jest bardziej jak brazer z drobinkami roswietlajacymi ) ale i tak daje ladny efekt
co do seri z oliwka to zapach bardziej przypomina bambus a nie jak w katalogu oliwke ale i tak spoko na pierwszy zut oka zel przypomina poprostu peeling z srednio grubymi ziarenkami
a i jeszcze jedno zaszalala i zakupilam ten koktaj z wellnes ale to jest okropne w smaku poprostu cos strasznego ale jakos sie zmoglam i pierwsza dawke wypilam
możesz wkleić zdjęcie tej paletki??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:36   #1751
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
możesz wkleić zdjęcie tej paletki??
Przecież jest w K1 na str 74. Kolor najciemniejszy i ten średni szary (na ukos ) są ze srebrnymi drobinkami. Mam tą paletkę i bardzo ją lubię
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 22:19   #1752
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość


ja dałam kat 2 teściowej przyszłej, dzisiaj dowiedziałam sie ze zebrała już zamówienie za 200 zł a to dopiero początek a dałam katalog aby do siebie zamówiła ;p
moja przyszla tez zbiera. czasem wiecej, czasem mniej. dzis dostala ode mnie za to zestaw ecollagen ( z programu lojalnosciowego)

( co by dalej zbierala....)
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:23   #1753
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Przecież jest w K1 na str 74. Kolor najciemniejszy i ten średni szary (na ukos ) są ze srebrnymi drobinkami. Mam tą paletkę i bardzo ją lubię
chodzi mi o paletkę rozświetlającą ponieważ Majula pisała że w katalogu wygląda inaczej więc chciałabym zobaczyć na żywo oraz jak wygląda na skórze, w sumie cienie też bym chciała
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 23:45   #1754
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasiuchetka Pokaż wiadomość
majula, z czym piłaś koktajl? Z wodą czy mlekiem? Gdyby nie wysoka cena, to mogłabym pić te koktajle codziennie. Bardzo mi smakowały z mlekiem
Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
i ja też potwierdzam ,że z mlekiem koktajl jest fajowy
Moja Mama nie była zadowolona, a mnie i smakował i dobrze się czułam po nim.
Rozważam ponowny zakup
Pilam z woda i jakos nie moglam ale musze sprbowac z mlekiem no coz pierwsze koty za ploty
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
możesz wkleić zdjęcie tej paletki??
wrzuce jak tylko odespie prace na nocniej zmianie (bo jak pisalam ostatnio zbieralam sie do pracy a teraz mam nocke) i tej paletki
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 08:10   #1755
moniori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Odebrałam wczoraj zamówienie i muszę wam napisać że pomimo obaw związanych z serią oliwkową żel złuszczający naprawde ładnie pachnie gorzej jest z mydełkiem i kremem do ciała...
Ale żel naprawdę polecam - dobra cena i zapach ładny.
Klientki także były z niego zadowolone
moniori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 09:54   #1756
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

słuchajcie, mam pytanie o metaliczny tusz do kresek z Visions (czarny kolor, 17276). gdy chcę go zamówić na Kraków Filię albo Stare Miasto, pojawia się w brakach, a w raporcie produktów niedostępnych go nie ma. Błąd na korzyść, czy niekorzyść? Mogłaby któraś sprawdzić, czy też tak ma? Ewentualnie, czy może ktoś z Krk ma go na zbyciu?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 10:23   #1757
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli Cię uraziłam Ale z tamtego fragmentu Twojego posta wyczytałam coś takiego: "daję im katalog, a one nic nie zamawiają, nie szanują mojej pracy" (skrót), To skąd one mogą wiedzieć, jak postępujesz z innymi klientkami, jeśli im tego nie pokażesz? A jeśli chcesz zmienić ich nastawienie, poczęstuj je od czasu do czasu jakąś próbką czy coś, może w końcu się przekonają
W porządku po prostu nie lubię nadinterpretacji. "Nieszanowaniem" nazwałam ogólnie pojęte olanie sprawy, a nie niezamawianie. Powiem szczerze, że robię pewien odsiew potencjalnych klientek, bo niestety otacza mnie także grono ludzi, którzy swoim zachowaniem dają wręcz dowód tego, że nigdy nic nie wezmą. I żadne próbki ich nie skuszą chodzę do liceum i wbrew obiegowym opiniom nie wszystkie dziewczyny kochają kosmetyki czy przejmują się domowymi zakupami drogeryjnymi. Dlatego po kilku próbach wolę odpuścić, niż tylko tracić czas i nerwy. Z kolei jak z kogoś jest materiał na klienta, nawet najskromniejszego i najrzadziej zamawiającego, to o niego dbam i nie oczekuję kokosów za nicnierobienie, które szumnie nazywałabym "pracą"




A czerwona torebka mi też się podoba, niestety nie noszę tego koloru
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2010-01-08 o 10:26
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:35   #1758
AnnD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 37
GG do AnnD
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez moniori Pokaż wiadomość
Odebrałam wczoraj zamówienie i muszę wam napisać że pomimo obaw związanych z serią oliwkową żel złuszczający naprawde ładnie pachnie gorzej jest z mydełkiem i kremem do ciała...
Ale żel naprawdę polecam - dobra cena i zapach ładny.
Klientki także były z niego zadowolone
Cała linia Olive & Bamboo mi się podoba, mydło jest extra, super pachnie i dobrze nawilża. A z żelu moje klientki są bardzo zadowolone J
Mnie zachwyciła woda Dancing Lady, którą kupiłam po promocyjnej cenie. Śliczny ma zapach i jest taka delikatna.
Natomiast City Jungle już niezbyt. Mam go za darmo, ale to nie do końca mój gust. Tak czy inaczej się zużyje :P
AnnD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:55   #1759
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Pilam z woda i jakos nie moglam ale musze sprbowac z mlekiem no coz pierwsze koty za ploty
wrzuce jak tylko odespie prace na nocniej zmianie (bo jak pisalam ostatnio zbieralam sie do pracy a teraz mam nocke) i tej paletki
będę czekać
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 17:47   #1760
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
będę czekać
wklejone w watku ze zdjeciami
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:48   #1761
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
W porządku po prostu nie lubię nadinterpretacji. "Nieszanowaniem" nazwałam ogólnie pojęte olanie sprawy, a nie niezamawianie. Powiem szczerze, że robię pewien odsiew potencjalnych klientek, bo niestety otacza mnie także grono ludzi, którzy swoim zachowaniem dają wręcz dowód tego, że nigdy nic nie wezmą. I żadne próbki ich nie skuszą chodzę do liceum i wbrew obiegowym opiniom nie wszystkie dziewczyny kochają kosmetyki czy przejmują się domowymi zakupami drogeryjnymi. Dlatego po kilku próbach wolę odpuścić, niż tylko tracić czas i nerwy. Z kolei jak z kogoś jest materiał na klienta, nawet najskromniejszego i najrzadziej zamawiającego, to o niego dbam i nie oczekuję kokosów za nicnierobienie, które szumnie nazywałabym "pracą"




A czerwona torebka mi też się podoba, niestety nie noszę tego koloru
Klient nasz Pan Kochana a nie odwrotnie. Nie ma się też co dziwić, że tak trudno ich pozyskać. Najlepszy klient to taki, który reaguje na hasła "promocja", "okazja", "wyprzedaż" itp. Takich coraz mniej stąd też zamówienia mniejsze. Poza tym z punktu widzenia konsumenta na pewno wygodniej i pewniej wejść do drogerii obejrzeć produkt, powąchać, przemyśleć dany zakup i co najistotniejsze można nabyć go od razu a nie czekać na termin dostawy. Warto też dodać, że nasze kosmetyki wcale nie są takie tanie, zwłaszcza dla osób, które stałej pracy nie posiadają.
Dlatego też nie ma co na nich narzekać tylko należy postawić się w ich miejscu.

A katalog to tylko oferta, niektórzy chcą się z nią zapoznać niektórzy nie i należy to uszanować. Nic na siłę
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:54   #1762
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
wklejone w watku ze zdjeciami
dziękuję, zaraz obejrzę
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:15   #1763
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Moja mama jest bardzo zadowolona z tej paletki GWG
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 21:12   #1764
plemnik17_anek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 6
GG do plemnik17_anek
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

cześ wszystkim
mam problem ;D
jak usunać cały koszyk ?
bo niechcący kliknęłam na jakis dodatkowy krem pod oczy i wpadl do zamowienia a na produktach oczekujacych sie nie pojawia tylko przy zatwierdzaniu zamowienia
help dziewczynki ;D
plemnik17_anek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 21:35   #1765
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez plemnik17_anek Pokaż wiadomość
cześ wszystkim
mam problem ;D
jak usunać cały koszyk ?
bo niechcący kliknęłam na jakis dodatkowy krem pod oczy i wpadl do zamowienia a na produktach oczekujacych sie nie pojawia tylko przy zatwierdzaniu zamowienia
help dziewczynki ;D
Jak tylko przy zatwierdzaniu sie pojawia to zapewne masz mniej niż 100 pp i dopisuje ci sie pierwszy z listy produktów na biuro (taka forma opąłty za przesyłkę)
Mozesz sama wybrać ten produkt lista jest w klub oriflame >> Informacje >> Biura regionalne >> Katalog 1
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 21:56   #1766
plemnik17_anek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 6
GG do plemnik17_anek
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

no i wybrrałam sobie błyszczyk peach melba. ale opłata detaliczna nadal jest 5 zł

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

a i co znaczy w wiaadomosci obok produktu 'zredukowany' ?
plemnik17_anek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:10   #1767
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

"Zredukowany" oznacza, że produkt zmienił swoją cenę. W koszyku jest np. w standardowej cenie, ale ze względu na to, że spełniasz określone warunki, otrzymasz go w cenie promocyjnej.
Opłata detaliczna naliczana jest do każdego zamówienia, dopóki w sumie w danym katalogu nie uzbierasz 100pp. Produkt na biuro lub opłata wysyłkowa dodawane są do każdego zamówienia, które nie ma co najmniej 100pp (nie dotyczy filii).
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:51   #1768
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Jest taka informacja w cennieku do katalogu 02-jak się dołączy do zamówienia tę nową wodę toaletową to opłata wysyłkowa 0zł
Ale czy to się tyczy też zamówienia poniżej 100PP???


A no i czy składać zamówienie można tylko przez internet i biuro? A nie ma jakiejś infolinii?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2010-01-08 o 23:21
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:34   #1769
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Jest taka informacja w cennieku do katalogu 02-jak się dołączy do zamówienia tę nową wodę toaletową to opłata wysyłkowa 0zł
Ale czy to się tyczy też zamówienia poniżej 100PP????
Tak, jeśli zamówisz poniżej 100pp też dzięki tej wodzie opłata wysyłkowa będzie darmowa.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A no i czy składać zamówienie można tylko przez internet i biuro? A nie ma jakiejś infolinii?
Zamówienia można skaładać:
przez internet, faxem, telefonicznie, sms'em, e-mailem - informacje dotyczące nr.tel znajdziesz na stronie www.:-)
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:14   #1770
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Jest taka informacja w cennieku do katalogu 02-jak się dołączy do zamówienia tę nową wodę toaletową to opłata wysyłkowa 0zł
Enigma nie jest nowa


Męczyłam się niedawno by moja strona ori ładnie wyglądała a tu info w mailu, że z powodu zmian będzie tylko jeden styl... Zastanawiam się czy zresetują wszystkie dodane informacje i muszę zrobić ich kopie czy nie...


I czemu nic z tymi strasznymi brakami z cen standardowych nic nie robią, nie mogę do 100pkt dobić przez to...
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.