Kolorówka Giorgio Armani - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 20:22   #31
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
rozświetlający, podobno genialny, przymierzam sie cały czas do porządnych testów i możliwe, że zakupu bo mam manię korektorową ostatnio

moja przyjaciółka go ma, odcień chyba nr 3 , jest bardzo zadowolona i twierdzi, że to najlepszy, jaki do tej pory miała,

ja na razie czekam na wykończenie chociaż jednego z posiadanych korektorów podocznych, żeby mieć czyste sumienie gdybym przypadkiem po testach zapragnęła go mieć
Oj kuuuuuuuusisz

A Twoja koleżanka jaką ma karnację?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:26   #32
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Mam pyt. odnośnie podkładu armaniego a dokładnie chodzi mi o jego odcienie. Dzięki przemiłej Wizażance miałam mozliwość przetestowania nr 3. I kolor o dziwo dla mnie za jasny Bardzo podkreślił bladość mojej skóry, która przez to wydała się trochę nienaturalna, zmęczona. Możecie podpowiedzieć mi, który odcień jest ciut "żywszy" - zawsze uzywam bardzo jasnych odcieni ale nie wiem dlaczego ten był dla mnie za jasny. Z palety na stronie armaniego wydaje mi się, że w miarę ok może być np. kolor 4 (tylko nie wiem czy on w róż nie wpada) albo 6.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 12:36   #33
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

A czy ta hiobowa wieść o dostępności tylko w Douglasie w ZT jest aby dobrze zweryfikowana przez wywiadowczą sieć Wizażanek spoza stolicy?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 12:58   #34
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A czy ta hiobowa wieść o dostępności tylko w Douglasie w ZT jest aby dobrze zweryfikowana przez wywiadowczą sieć Wizażanek spoza stolicy?
Tak , jest tylko w tym miejscu
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:05   #35
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Straszne!

Swoją drogą bardzo ciekawe, dlaczego. Udam głupią i spytam w "moim" Douglasie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:47   #36
Anahstasia.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Straszne!

Swoją drogą bardzo ciekawe, dlaczego. Udam głupią i spytam w "moim" Douglasie.
konsultantka tez uda glupia i powie, ze akurat sie skonczyl i zeby wpasc w nastepnym tygodniu
Anahstasia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:07   #37
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Posiadam Luminous Silk Foundation Nr. 6,5
Konsystencja podkladu boska, konsultantka polecala nakladac pedzlem, ja robie to palcami. Nawilza, wygladza, odswieza cere i jest malo widoczny na twarzy.
Kolor 6,5 dla porownania prawie taki sam jak Chanel Double Perfection nr. 50
W Niemczech kosztuje 42 e, do kupienia w duzych miastach, ekskluzywnych perfumeriach.
Produkt ciezko dostepny, aby byl luksusowy.
Probowalam tez puder sypki, ale to byl juz wieczor, bylo ciemno i efekt trudny do oceny.
Wiosna uzywalam nr. 7
Do skory opalonej, ale nie jest ciemny. Powiedzialabym, ze cera pozostaje naturalnie przybrazowiona.
Nie umiem niestety wklejac zdjec. Mocno zainteresowanym moge wyslac zdjecie na maila
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 14:08   #38
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Mam pytanie, czy ktoś testował już nowe podkłady Armani?
Designer modeling compact oraz designer shaping cream. Jeśli tak, to prosiłabym o choćby krótki opis tych produktów, czy maja właściwości kryjące i w ogóle jak się sprawują na skórze.
Niestety mieszkam w Toruniu, a kolorówka Armani jest dostepna tylko w Warszawie w Złotych Tarasach.
Z góry dziękuję.

http://www.luxlux.pl/artykul/5172/po...giorgio_armani
http://www.polki.pl/uroda_i_styl_kos...,10005864.html


http://www.giorgioarman☠☠☠☠☠☠☠.c om/_en/_ww/catalog/product.aspx?prdcode=A149 &CatCode=AXE_COSMETICS^F1 _FACE^F2_FACE_FOUNDATIONS

http://www.giorgioarman☠☠☠☠☠☠☠.c om/_en/_ww/catalog/product.aspx?prdcode=A194 &CatCode=AXE_COSMETICS^F1 _FACE^F2_FACE_FOUNDATIONS
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 08:44   #39
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Kupiłam już jakiś czas temu ARMANI - LUMINOUS SILK FOUNDATION kolor 0 Porcelain/Alabaster, oczywiście w ciemno, i jakież było moje zaskoczenie jak okazało się że jest on całkowicie biały.
Próbowałam go używać solo na twarz, nie można go nałożyć dużo bo wtedy pobiela, także osoby z problematyczną cerą mają problem żeby cokolwiek ukryć pod podkładem, trzeba go nakładać bardzo mało.
Znalazłam dla niego zastosowanie, używam go do rozjaśniania innych podkładów. Nakładam na opuszki palców kroplę Armani, potem kroplę jednak zbyt ciemnego dla mnie Lancome, Teint Idole Ultra 010, rozsmarowuję na opuszkach palców. Uzyskuję odpowiednio jasny odcień.
Ciekawią mnie inne kolory Armani, nie widzę na stronie internetowej koloru 1, może on byłby dobry.
Mieszanie nie jest takie pracochłonne, ale gdyby znalazł się odpowiedni dla mnie kolor byłoby świetnie.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 22:38   #40
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Witam
Czy orientujecie się, czy w Złotych Tarasach bez problemu można dostać najjaśniejsze odcienie Luminous Silk Foundation (0 i 2)? Czy może okroili jakoś "paletę" dostępną w Polsce (jak w przypadku Givenchy )?
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 07:02   #41
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Można bylo kupić calą kolorówke podkładów
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 09:36   #42
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam
Czy orientujecie się, czy w Złotych Tarasach bez problemu można dostać najjaśniejsze odcienie Luminous Silk Foundation (0 i 2)? Czy może okroili jakoś "paletę" dostępną w Polsce (jak w przypadku Givenchy )?

Najprościej będzie zadzwonić do ZT i dowiedzieć się u źródła
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 11:21   #43
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Kupiłam już jakiś czas temu ARMANI - LUMINOUS SILK FOUNDATION kolor 0 Porcelain/Alabaster, oczywiście w ciemno, i jakież było moje zaskoczenie jak okazało się że jest on całkowicie biały.
Próbowałam go używać solo na twarz, nie można go nałożyć dużo bo wtedy pobiela, także osoby z problematyczną cerą mają problem żeby cokolwiek ukryć pod podkładem, trzeba go nakładać bardzo mało.
Znalazłam dla niego zastosowanie, używam go do rozjaśniania innych podkładów. Nakładam na opuszki palców kroplę Armani, potem kroplę jednak zbyt ciemnego dla mnie Lancome, Teint Idole Ultra 010, rozsmarowuję na opuszkach palców. Uzyskuję odpowiednio jasny odcień.
Ciekawią mnie inne kolory Armani, nie widzę na stronie internetowej koloru 1, może on byłby dobry.
Mieszanie nie jest takie pracochłonne, ale gdyby znalazł się odpowiedni dla mnie kolor byłoby świetnie.
tak czytam to i się napalam na ten podkład, a pewnie jak go dorwę to się okaże, że mocno z tą bielą przesadziłaś i się rozczaruję mogłabyś zrobić zdjęcie tego podkładu np na ręce?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:43   #44
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Podkład jest zupełnie biały. Zaraz zrobię fotkę na ręce
Fotki robione w sztucznym świetle, tryb makro, bez lampy
Nie rozcierałam dokładnie podkładu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg armani.jpg (56,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg armani kropla.jpg (48,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg armani rozcierany.jpg (59,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg armani bardziej roztarty.jpg (62,7 KB, 103 załadowań)
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2008-03-03 o 20:04
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:02   #45
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Podkład jest zupełnie biały. Zaraz zrobię fotkę na ręce
Fotki robione w sztucznym świetle, tryb makro, bez lampy
Nie rozcierałam dokładnie podkładu
jestem w szoku jutro jade do złotych tarasów
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:27   #46
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

A czy uzywala ktoras z was pudru prasowanego? Strasznie jestem go ciekawa
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:30   #47
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Pudru niestety nie mam...
Używam tego rozświetlającego podkładu (4.5) i korektora (3) o którym była mowa wcześnie0j i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to naprawdę naj-naj-najlepszy korektor jaki w życiu miałam, a trochę się ich jednak przewinęło podkład też jest bardzo bardzo dobry (zrecenzowałam na kwc, więc nie będę się rozpisywała)
Podobają mi się cienie, ale póki co tylko chodzę, oglądam i testuję. A może ktoś ma mascary?
Aha! Armani pojawił się także w Douglasie w Galerii Mokotów
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 08:06   #48
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Mam korektor pod oczy i jest to najlepszy korektor jaki miałam, a miałam duzo. Miałam tez podkład, ale na mojej twarzy był dosyc nie trwały, bez zachwytów. Bardzo kusza mnie róże, ale nie moge się zdecydowac Armani czy Mac.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:05   #49
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Chm... Ja bym się zdecydowała na Armaniego [tylko że spora różnica w cenie chyba ]. Moim zdaniem Mac ma świetne pomadki, cienie [sypkie i prasowane] i błyszczyki, ale nie jestem przekonana co do ich podkładów i róży właśnie
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 19:26   #50
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Mam prosbe do Was.
Nie mam mozliwosci przetestowania u mnie w perfumerii pudrow prasowanych Armaniego. Jestem zachwycona fluidem rozswietlajacym i chcialabym zamowic prasowany.
Ogladalam na stronie internetowej luminous silk powder, sheerpowder i silk foundation powder.
Jakbyscie byly w perfumerii i mogly dla mnie zapytac lub przetestowac, ktorys z tych. Codzi mi o jedwabisty, rozswietlony i lekko matowy efekt. Mocne krycie nie jest wazne. Ktory z tych pudrow najlepiej by sie do tego nadal?
Mam cere mieszana. Uzywam podkladu wlasnie Armaniego, rozswietlajacego silk.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:23   #51
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Chm... Ja bym się zdecydowała na Armaniego [tylko że spora różnica w cenie chyba ]. Moim zdaniem Mac ma świetne pomadki, cienie [sypkie i prasowane] i błyszczyki, ale nie jestem przekonana co do ich podkładów i róży właśnie
Dziękuję za odpowiedź. Podkład MAC kupiłam i niestety nie jest najlepszy, okropnie wchodzi w pory i to jak wiadomo psuje cały efekt. Różu chyba nie zaryzykuję.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 17:14   #52
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Mam prosbe do Was.
Nie mam mozliwosci przetestowania u mnie w perfumerii pudrow prasowanych Armaniego. Jestem zachwycona fluidem rozswietlajacym i chcialabym zamowic prasowany.
Ogladalam na stronie internetowej luminous silk powder, sheerpowder i silk foundation powder.
Jakbyscie byly w perfumerii i mogly dla mnie zapytac lub przetestowac, ktorys z tych. Codzi mi o jedwabisty, rozswietlony i lekko matowy efekt. Mocne krycie nie jest wazne. Ktory z tych pudrow najlepiej by sie do tego nadal?
Mam cere mieszana. Uzywam podkladu wlasnie Armaniego, rozswietlajacego silk.

Ja mam sheerpowder. Daje efekt jedwabisty i matowy, ale nie rozswietla
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:28   #53
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Maggie-79 z nieba mi spadlas. Pudry Armaniego sa tak selektywne, ze niewiele osob je ma. Pytalam u mnie w perfumerii i moga mi zamowiec kolorowke Armaniego z innej filiali. Problem tylko, ze nie testowalam zadnego z pudrow w kamieniu.
Uzywam nr. 6,5 sredni z zoltym odcieniem. Luminous silk powder ma w ofercie ten sam numer, tzn ten sam kolor.
A jaki masz kolor pudru, jeki odcien i rodzaj cery? czy do mojej mieszanej bedzie odpowiedni? A i czy puder widac na twarzy?
Mam nieprzyjemne doswiadczenia z Chanelem uniwersalnym, ktory pozostawial maske na mojej twarzy.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:42   #54
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Maggie-79 z nieba mi spadlas. Pudry Armaniego sa tak selektywne, ze niewiele osob je ma. Pytalam u mnie w perfumerii i moga mi zamowiec kolorowke Armaniego z innej filiali. Problem tylko, ze nie testowalam zadnego z pudrow w kamieniu.
Uzywam nr. 6,5 sredni z zoltym odcieniem. Luminous silk powder ma w ofercie ten sam numer, tzn ten sam kolor.
A jaki masz kolor pudru, jeki odcien i rodzaj cery? czy do mojej mieszanej bedzie odpowiedni? A i czy puder widac na twarzy?
Mam nieprzyjemne doswiadczenia z Chanelem uniwersalnym, ktory pozostawial maske na mojej twarzy.
Ja z kolei nie mam zadnego doswiadczenia z podkladami GA .
Puder mam nr 1 (najjasniejszy - są o ile pamiętam 4 odcienie). Cerę mam w zasadzie mieszaną, ostatnimi czasy bardziej przesuszoną. Odcien - hm... ciezko to okreslic, uzywam z reguly najjasniejszych ew. drugich w kolejnosci podkladow, pudrow etc...
Generalnie moje odczucia co do tego pudru - niby jest ok, ale w zachwyt to on mnie nie wprawia . Sporo zalezy od podkladu jaki dam pod niego, ale potrafi (i to nierzadko) dac efekt maski . Zreszta, wystawilam go ostatnio na Targowisku, bo to nie jest moj ideal...

Moje absolutne odkrycie i KWC w prasowancach to natomiast trojkolorowy Shiseido (ja mam akurat L1) - na twarzy daje efekt aksamitu, da sie nalozyc w postaci "woalu", a nie typowej warstwy pudru, nie widac go na twarzy nawet z nosem w lusterku, a do tego pieknie rozswietla bez zadnych widocznych drobinek.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 20:46   #55
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Dobrze, ze piszesz na ten temat. Juz kiedys mialam chrapke na Shiseido. Moja siostra tez go uzywala i byla zadowolona. Nie testowalam jej pudru, bo kolor byl dla mnie stanowczo za jasny. Zalezy mi wlasnie na tym, aby nie bylo widac maski na twarzy. A i tak jest juz tego duzo: baza wygladzajaca na pory, podklad, roz i puder... Ten ostatni zazwyczaj tworzy mi maske. ( Straszny - Chanel )
Teraz mam dylemat i sporo pudrow do przetestowania: Shiseido, Guerlain i Givenchy. Armaniego nie bede zamawia skoro piszesz, ze taki sobie. Jak kiedys bede miala okazje, to potestuje na wlasnej skorze. A jutro ruszam do perfumerii
Dziekuje
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:15   #56
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Dobrze, ze piszesz na ten temat. Juz kiedys mialam chrapke na Shiseido. Moja siostra tez go uzywala i byla zadowolona. Nie testowalam jej pudru, bo kolor byl dla mnie stanowczo za jasny. Zalezy mi wlasnie na tym, aby nie bylo widac maski na twarzy. A i tak jest juz tego duzo: baza wygladzajaca na pory, podklad, roz i puder... Ten ostatni zazwyczaj tworzy mi maske. ( Straszny - Chanel )
Teraz mam dylemat i sporo pudrow do przetestowania: Shiseido, Guerlain i Givenchy. Armaniego nie bede zamawia skoro piszesz, ze taki sobie. Jak kiedys bede miala okazje, to potestuje na wlasnej skorze. A jutro ruszam do perfumerii
Dziekuje
Ano wlasnie, ja tez zwykle nakladam baze/podklad/puder i szukalam czegos, czego absolutnie nie bedzie widac, a nada jedynie optyczne wygladzenie. I Shiseido taki jest . Mialam tez prasowanca Guerlaina, tez fajny, bo b.mialki, nie daje maski. Givenchy - mialam pryzmy Elegant Beige - pewnie z powodu nieco niedopasowanego koloru odznaczaly sie na twarzy, a do tego nie dawaly sie nalozyc w postaci "woalu".
Oczywiscie co cera to inne wymagania, wiec najlepiej przetestowac osobiscie . Armaniego w ciemno bym nie brala, dlatego caly czas nie mam od nich podkladu (nie ma u mnie w miescie kolorowki GA).
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:03   #57
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Ogladalam wczoraj 3 kolorowe prasowance Shiseido. Puder bardzo fajny, niewidoczny ale niestety kolory mi nie pasowaly. L3 - za jasny a L4 jeszcze za ciemny. Na opalona skore bedzie dla mnie w sam raz. Poczekam do lata i kupie L4.
Poszukuje nadal. Teraz kolej na testy innych prasowancow Shiseido i Guerlaina. Pryzm u mnie w miescie nie ma.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:30   #58
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Prosze przetlumaczcie mi to!

fluid master primer An innovative primer for the face that smoothes skin's surface, refines pores and creates a flawless canvas on which to apply foundation.
  • Silky, gliding texture imparts a matte, yet transparent glow to skin
  • Smoothes away fine lines and imperfections
  • Perfectly even facial canvas for ideal application of foundation
  • High comfort and make-up hold
application techniques
Perform usual skin care routine to ensure a cleansed and moisturized face. Apply a small amount of product to the back of the hand. Using the fingertip, begin application to the center of the face, working outwards to cover the entire facial canvas, in upwards strokes.


Dziewczyny, czy dobrze zrozumialam ta baza zakrywa rozszerzone pory?

Edytowane przez evamoni
Czas edycji: 2008-04-14 o 19:53
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:54   #59
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Dziewczyny powiedzcie prosze, czy w. opisana baza zmniejsza pory?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:57   #60
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Nie jestem pewna, bo nie mam tej bazy, ale z opisu wynika, że po prostu zmniejsza widoczność porów. Myślę, że baza jest po prostu zbyt słabym kosmetykiem, aby zmniejszać i zwężać pory Chociaż w sumie szkoda! Jeśli masz skład, zawsze możesz spytać się dziewczyn z Biochemii o pomoc.
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.