Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-23, 10:08   #91
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Isly Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê podziele swoim efektem prostowania encanto w domu )

A wiêc, jak ka¿dy chyba kto siê na to decyduje, widzia³am du¿o zdjêæ w internecie z efektami encanto, sama mam w³osy lekko krêcone, pusz±ce siê, strasznie gêste i suche, wiêc od razu pomy¶la³am, ¿e to super i, ¿e nada siê dla mnie. Zamówi³am sobie ten ma³y zestawik na allegro, przysz³o w trzech buteleczkach, troche podejrzanie zamkniêtych.. takimi jakby za¶lepkami domowej roboty ? :S
No faktycznie sam zabieg jest troche ciê¿ki, ale jak siê spodziewamy super efektu to nie jest takie wa¿ne.. Zrobi³am wszystko bardzo dok³adnie wed³ug instrukcji. W samym momencie po zabiegu super, by³am zachwycona.. W³osy l¶ni±ce i pro¶ciutkie . "Problemy" zaczê³y siê po kolejnych myciach.. znaczy na pocz±tku w³osy by³y nadal proste, jednak ju¿ nie takie g³adkie jak na pocz±tku, wróci³o sianko, nawet w gorszej wersji (ale to w sumie pewnie wina tego prostowania..). Ogólnie u¿ywa³am od¿ywek z keratyn± itd, mia³am wra¿enie przez jaki¶ czas, ¿e w³osy s± bardziej proste ni¿ przed zabiegiem, ale ogólnie nie oto mi chodzi³o.. Spodziewa³am siê lepszego efektu, my¶lê, ¿e kiedy¶ siê jeszcze na prostowanie keratynowe zdecyduje, albo u fryzjera, albo chocia¿ z pewniejszymi prodktami, mam na my¶li 'pewniejsze ¼ród³o', bo nadal nie wiem, czy zawarto¶æ tych buteleczek, które mia³am nie by³a oszukana.. a mo¿e efekty by³yby du¿o lepsze, gdyby produkt by³ oryginalny?
Tego nie wiem, ogólnie ¿yczê powodzenia wszystkim, które siê na ten zabieg decyduj±, mam nadzieje, ¿e wyjd± wam w³oski lepsze ni¿ mi
czy te buteleczki to by³y 3 du¿e strzykawki? moje encanto przysz³o w³a¶nie w 3 strzykawkach z za¶lepkami z kleju ale nie mia³am zastrze¿eñ co do produktu, zabieg wyszed³

Cytat:
Napisane przez Kyou Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e siê nie umiera ale skoro jest alternatywa, to dla mnie lepszym wyj¶ciem jest coco, nawet je¿eli w³osy mia³yby nie byæ po nim idealnie proste.
Co do coco, prostowanie robi³am z kole¿ank± 3 tygodnie temu, grzywkê mam idealnie prost±, czasem gdzie¶ siê lekko podkrêci (jak schnie sama, przez noc), ale jak j± wysuszê wieczorem to jest super. Co do reszty w³osów. Du¿o lepiej siê uk³adaj±, po wysuszeniu s± w³a¶ciwie ca³kiem proste (na zdjêciu w³osu po podsuzeniu, by³y jeszcze trochê wilgotne, przygotowywa³am siê tu do hennowania, wiêc sa ¶wie¿o umyte, mocniejszym szamponem i bez ¿adnej od¿ywki), jak ich nie wysusze to siê delikatnie podkrêcaj±, ale nie tak jak przed prostowaniem, tylko ³adnie, równo, no i w koñcu mogê chodziæ w rozpuszczonych w³osach Tak¿e jak polecam cocochoco, nie daje mo¿e idealnej tafli prostych w³osów, ale dla mnie to nawet lepiej, nie mia³am ¿adnego przylizu, zabieg by³ wykonany komfortowo, nic nie piek³o, nie szczypa³o. Z natury mam w³osy krêcone, mo¿e nie jakie¶ afro loczki, ale mocno sie krêc±, ka¿dy inaczej, wygl±da³o to zwykle komicznie. Nie mam niestety ¿adnego zdjêcia przed.
osi±gnê³a¶ bardzo ³adny efekt na w³osach
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:04   #92
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem w trakcie. Oczy mi ³zawi± okropnie, ale jako¶ wytrzymuje.
Jestem po pierwszym prostowaniu. Zu¿y³am oko³o 80ml keratyny i zosta³o mi oko³o 20ml, szkoda mi jej wyrzucaæ.. My¶licie, ¿e mogê pomieszaæ j± z od¿ywk±, na³o¿yæ i wyprostowaæ?

Edytowane przez msd16
Czas edycji: 2013-03-23 o 19:24
msd16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 14:20   #93
sugar12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

powiedzcie mi czy taka keratyna z allegro http://allegro.pl/keratyna-100-bingo...089425037.html moge przeprowadzic zabieg prostowania zamiast encanto, cocochoco itd?
sugar12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:18   #94
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sugar12 Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzcie mi czy taka keratyna z allegro http://allegro.pl/keratyna-100-bingo...089425037.html moge przeprowadzic zabieg prostowania zamiast encanto, cocochoco itd?
, ale mo¿esz od¿ywiæ ni± w³osy
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 08:27   #95
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny robi³am pó³ roku temu prostowanie, w jednym z salonów lovely look. Efekt prostowania trzyma mi siê do tej pory ! Jestem zachwycona t± metod±. W³osy wygl±daj± du¿o zdrowiej ni¿ przed prostowaniem.
Jak zrobiê zdjêcia to wklejê przed, zaraz po i teraz po pó³ roku.
Je¿eli komu¶ zale¿y na chwilowej metamorfozie,a potem wróciæ do krêcio³ków, nie polecam, bo efekt trzyma siê d³ugo. My¶lê, ¿e jedynym sposobem na pozbycie siê wyprostowanych w³osów jest ich obciêcie.
Lotosowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 09:33   #96
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Lotosowa, zazdroszczê, ¿e tak d³ugo Ci siê w³osy trzymaj± Ale nie ka¿dy ma takie szczê¶cie Moje w³osy na pewno by nie wytrzyma³y pó³ roku proste
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 09:46   #97
Isly
Przyczajenie
 
Avatar Isly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

[QUOTE=czekoladka3;3993610 9]czy te buteleczki to by³y 3 du¿e strzykawki? moje encanto przysz³o w³a¶nie w 3 strzykawkach z za¶lepkami z kleju ale nie mia³am zastrze¿eñ co do produktu, zabieg wyszed³



Hmm... raczej nie strzykawki, buteleczki z tak± za¶lepk± z papieru jakby :S
Isly jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 12:36   #98
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to zabieg keratynowego prostowania, a nie od¿ywiania... Szkoda, ¿e nie spe³ni³ Twoich oczekiwañ Ale spokojnie, w³osy wróc± do swojego stanu

i tutaj sie nie zgodze, encanto ma odzywic wlosy, ujarzmic je a efektem ubocznym jest to ze wlosy sa proste. warto jednak troche doczytac....

prostowanie to jest tylko taki chwyt, teraz sprzedawcy sie wycfanili i pisza keratynowe prostowanie, zestaw do prostowania...na poczatku tego nie robili
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2013-03-25 o 12:38
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:41   #99
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
i tutaj sie nie zgodze, encanto ma odzywic wlosy, ujarzmic je a efektem ubocznym jest to ze wlosy sa proste. warto jednak troche doczytac....

prostowanie to jest tylko taki chwyt, teraz sprzedawcy sie wycfanili i pisza keratynowe prostowanie, zestaw do prostowania...na poczatku tego nie robili
to dlaczego na opakowaniu keratyny jest napisane "straightening treatment"?
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:43   #100
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Lotosowa, zazdroszczê, ¿e tak d³ugo Ci siê w³osy trzymaj± Ale nie ka¿dy ma takie szczê¶cie Moje w³osy na pewno by nie wytrzyma³y pó³ roku proste

Du¿o zale¿y od skrêtu naturalnego i chyba typu w³osów. Moje kiedy¶ siê du¿o bardziej krêci³y, potem (po "terapii bezsylikonowej", nich to szlag, ¿e siê na to skusi³am....) moje w³osy zrobi³y siê sianowate i ju¿ nigdy siê tak fajnie nie krêci³y. Generalnie wygl±da³y jakbym siê nie zd±¿y³a uczesaæ
Na cienkich i sianowatych w³osach efekt utrzyma siê raczej bardzo d³ugo.
Jestem zachwycona! Zdecydowanie najlepszy zabieg i najbardziej d³ugotrwa³y na jaki kiedykolwiek siê zdecydowa³am je¶li chodzi o w³osy.
Lotosowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:46   #101
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
to dlaczego na opakowaniu keratyny jest napisane "straightening treatment"?

"Metoda keratynowa za¶ nie ingeruje w we wnêtrze w³osa (a wiêc nie nie ma ryzyka zniszczenia jego struktury).
Polega na zaprasowywaniu w pasma w³osów keratyny, która szczelnie otacza w³os. Dziêki temu dochodzi do wyg³adzenia w³osów i zredukowania ich nadmiernej puszysto¶ci (czupryna przestaje byæ "pierzasta"). Jest to bardziej zabieg odbudowy w³osa, którego efektem ubocznym jest wyprostowanie w³osów. Cena zabiegu kszta³tuje siê od 400 do 800z³ w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci w³osów."
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 12:49   #102
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ok, a jak co¶ ma od¿ywiæ w³os, skoro nie dociera do jego wnêtrza?

i no jako¶ w to, ¿e na jakiej¶ stronie salonu jest tak napisane, to mnie nie przekonuje. jednak bardziej przekonuje mnie to, co jest napisane na opakowaniu
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:16   #103
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

'Warto trochê doczytaæ'... No bo przecie¿ ja wcale nie czytam i k³adê sobie na w³osy produkt w ciemno
Sama piszesz, ¿e: "Metoda keratynowa za¶ nie ingeruje w we wnêtrze w³osa (a wiêc nie nie ma ryzyka zniszczenia jego struktury).
Polega na zaprasowywaniu w pasma w³osów keratyny, która szczelnie otacza w³os. Dziêki temu dochodzi do wyg³adzenia w³osów i zredukowania ich nadmiernej puszysto¶ci (czupryna przestaje byæ "pierzasta").
No w³a¶nie, nie ingeruje we wnêtrzne w³osa, wiêc jak go ma od¿ywiæ ?
Moim zdaniem to jest zabieg prostowania w³osów, a jego efektem dodatkowym jest poprawa w wygl±dzie w³osa Jakby to by³ zabieg od¿ywiania, to po jakim¶ czasie efekt g³adko¶ci, miêkko¶ci w³osa by nie znika³ przy stosownej pielêgnacji...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lotosowa Poka¿ wiadomo¶æ
Du¿o zale¿y od skrêtu naturalnego i chyba typu w³osów. Moje kiedy¶ siê du¿o bardziej krêci³y, potem (po "terapii bezsylikonowej", nich to szlag, ¿e siê na to skusi³am....) moje w³osy zrobi³y siê sianowate i ju¿ nigdy siê tak fajnie nie krêci³y. Generalnie wygl±da³y jakbym siê nie zd±¿y³a uczesaæ
Na cienkich i sianowatych w³osach efekt utrzyma siê raczej bardzo d³ugo.
Jestem zachwycona! Zdecydowanie najlepszy zabieg i najbardziej d³ugotrwa³y na jaki kiedykolwiek siê zdecydowa³am je¶li chodzi o w³osy.
Moje w³osy te¿ po stosowaniu ró¿nych polecanych produktów z ma³± ilo¶ci± silikonów mniej siê krêci³y, ale za to wygl±da³y na bardziej od¿ywione i mniej siê puszy³y Widaæ ka¿demu s³u¿y co innego Chocia¿ muszê przyznaæ, ¿e ja nie wpad³am w ten 'bezsilikonowy sza³' i lubiê u¿ywaæ np. jedwabiu do w³osów i nie wpadam w panikê, je¶li maska do wlosów, któr± w³a¶nie kupi³am, jest napakowana chemi±
Wa¿ne, ¿e zabieg Ci siê uda³ i ¿e trzyma tak d³ugo Jak bêdziesz ju¿ mia³a zdjêcia to koniecznie podziel siê
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:23   #104
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

no i zasadnicze pytanie... jak wprasowaæ t± keratynê, bez u¿ycia prostownicy, która przecie¿ musi wyprostowaæ? no i jeszcze jedno... przecie¿ po wyp³ukaniu keratyny w³osy nie s± nadal w takim stanie w jakim s± po wprasowaniu
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:31   #105
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chyba nie zrozumia³y¶cie do koñca o co chodzi w zdaniu "nie ingeruje we wnêtrze w³osa" chodzi w tym o to, ze nie zmienia trwale uk³adu wi±zañ we w³osie tj. np. trwa³a ondulacja rozrywa wi±zania dwusiarczkowe i pod wp³ywem kszta³tu wa³ka wi±zania siê przechylaj± i mamy krêcone, to samo jest z trwa³ym prostowaniem tylko, ze zamiast wa³ków u¿ywamy ¿elazka - prostownicy wiêc keratynowe prostowanie nie ingeruje we wnêtrze w³osa bo nie ma w tych preparatach nic co trwale zmieni³oby kszta³t wi±zañ dwusiarczkowych
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:03   #106
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ach, ok, dziêki za sprostowanie
Ale jako¶ mnie nie przekonuje nadal ta teoria o od¿ywianiu w³osa... W ka¿dym razie trzeba keratynê wprasowaæ i wyprostowaæ w³osy.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:16   #107
bazienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

to mo¿e inaczej zapytam- c zy je¿eli zrobiê trwa³± po zabiegu ( tak z miesi±c po), to efekt od¿ywienia w³osów pójdzie siê kochaæ?
bazienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:19   #108
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba nie zrozumia³y¶cie do koñca o co chodzi w zdaniu "nie ingeruje we wnêtrze w³osa" chodzi w tym o to, ze nie zmienia trwale uk³adu wi±zañ we w³osie tj. np. trwa³a ondulacja rozrywa wi±zania dwusiarczkowe i pod wp³ywem kszta³tu wa³ka wi±zania siê przechylaj± i mamy krêcone, to samo jest z trwa³ym prostowaniem tylko, ze zamiast wa³ków u¿ywamy ¿elazka - prostownicy wiêc keratynowe prostowanie nie ingeruje we wnêtrze w³osa bo nie ma w tych preparatach nic co trwale zmieni³oby kszta³t wi±zañ dwusiarczkowych
no ja rozumiem na czym polega trwa³a czy chemiczne prostowanie. ale chodzi³o o sam fakt, ¿e jak co¶ ma nam od¿ywiæ je¶li nie wejdzie do ¶rodka w³osa?
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:24   #109
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez bazienka Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e inaczej zapytam- c zy je¿eli zrobiê trwa³± po zabiegu ( tak z miesi±c po), to efekt od¿ywienia w³osów pójdzie siê kochaæ?
na 80% obstawiam, ze tak choæ rêki sobie nie dam uci±æ, przed trwa³± myje siê w³osy mocno oczyszczaj±cym szamponem (to ju¿ swoje zrobi) no a potem to ju¿ chyba du¿o zalezy jak mocny ¶rodek dobierze fryzjerka. W³osy cudowne nie bêda ale na pewno w lepszym stanie ni¿ jakby¶ w ogóle nie robi³a ja robi³am na odwrót czyli najpierw trwa³a a gdzies po roku Encanto i w³osy ze zniszczonych przesz³y do b. dobrego stanu

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
no ja rozumiem na czym polega trwa³a czy chemiczne prostowanie. ale chodzi³o o sam fakt, ¿e jak co¶ ma nam od¿ywiæ je¶li nie wejdzie do ¶rodka w³osa?
na takiej samej zasadzie jak mo¿na zafarbowaæ w³osy szamponetk± do ¶rodka w³osa nie wchodzi a w³osy zafarbowane s± ? s± !
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 21:26   #110
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ




na takiej samej zasadzie jak mo¿na zafarbowaæ w³osy szamponetk± do ¶rodka w³osa nie wchodzi a w³osy zafarbowane s± ? s± !
czyli id±c tym tokiem my¶lenia, w³osy s± obklejone a nie od¿ywione czyli to na czym polega encanto wprasowujemy co¶, a to nie ma wp³ywu na ¿adn± regeneracjê w³osa
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:29   #111
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli id±c tym tokiem my¶lenia, w³osy s± obklejone a nie od¿ywione czyli to na czym polega encanto wprasowujemy co¶, a to nie ma wp³ywu na ¿adn± regeneracjê w³osa
Przekonuje mnie to
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:42   #112
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli id±c tym tokiem my¶lenia, w³osy s± obklejone a nie od¿ywione czyli to na czym polega encanto wprasowujemy co¶, a to nie ma wp³ywu na ¿adn± regeneracjê w³osa
tez nie do koñca tak, na ch³opski rozum mówi±c wchodzi we w³os tylko nie robi w nim trwa³ych zmian nie pamiêtam gdzie ale gdzie¶ widzia³am sk³ad Encanto i by³o tam bardzo du¿o ekstraktów ro¶linnych (niestety nie pamiêtam jakich) wiêc my¶lê, ze to one s± odpowiedzialne za od¿ywienie, formaldechyd jako konserwant pewnie jest m.in. od tego ¿eby produkt nie popsu³ siê za szybko po otwarciu, niestety reszty sk³adu nie pamiêtam wiêc nie okre¶lê co jak dzia³a my¶lê te¿, ze co produkt to trochê inaczej dzia³a bo jednak wszystkie te preparaty ró¿ni± siê sk³adami wiêc jeden oblepiê bardziej/wejdzie g³êbiej a drugi szybko siê wyp³ucze niezale¿nie czy tylko oblepi³ czy wszed³ do ¶rodka.
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2013-03-25 o 21:44
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:38   #113
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A tak z innej beczki - my¶licie, ¿e stosowanie encanto przez d³u¿szy czas, za³ó¿my 5-10 lat, mo¿e spowodowaæ jakie¶ szkody we w³osie?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:49   #114
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hmmm, nie wiem, ale raczej nie.
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:30   #115
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
A tak z innej beczki - my¶licie, ¿e stosowanie encanto przez d³u¿szy czas, za³ó¿my 5-10 lat, mo¿e spowodowaæ jakie¶ szkody we w³osie?
my¶lê, ze nie
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:51   #116
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

warto przeczytac pierwsza czesc o encanto, tam bylo to doglebnie wyjasniane, wiele ludzi zostalo wprowadzonych w blad i pozniej narzekali ze nie maja do konca prostych wlosow a przeciez to jest prostowanie. salony pobieraja informacje z oryginalnych stron encanto. kiedys mozna bylo je kupic tylko na ebay teraz tez na allegro i tam pisza wszystko zeby je ludzie kupili.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

ja stosuje juz 4 lata i jeszcze nie wylysialam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:51   #117
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
warto przeczytac pierwsza czesc o encanto, tam bylo to doglebnie wyjasniane, wiele ludzi zostalo wprowadzonych w blad i pozniej narzekali ze nie maja do konca prostych wlosow a przeciez to jest prostowanie. salony pobieraja informacje z oryginalnych stron encanto. kiedys mozna bylo je kupic tylko na ebay teraz tez na allegro i tam pisza wszystko zeby je ludzie kupili.
dok³adnie, jak czasem czytam opis nawet zwyk³ego Kallosa mlecznego to ju¿ mi rêce opadaj±
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:37   #118
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm, nie wiem, ale raczej nie.
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê, ze nie
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
warto przeczytac pierwsza czesc o encanto, tam bylo to doglebnie wyjasniane, wiele ludzi zostalo wprowadzonych w blad i pozniej narzekali ze nie maja do konca prostych wlosow a przeciez to jest prostowanie. salony pobieraja informacje z oryginalnych stron encanto. kiedys mozna bylo je kupic tylko na ebay teraz tez na allegro i tam pisza wszystko zeby je ludzie kupili.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

ja stosuje juz 4 lata i jeszcze nie wylysialam
Dziêki
Mo¿e rzeczywi¶cie zajrzê do pierwszej czê¶ci jak bêdê mia³a czas
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:39   #119
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja po encanto nie mam super prostych w³osów ale za to uk³ada mi siê je szybciej i nie zale¿nie od pogody fryzura siê trzyma Wcze¶niej siê namêczy³am przy uk³adaniu , u¿ywa³am tony lakieru a jak wysz³am na dwór to wszystko mi siê zaczyna³o wywijaæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-26, 15:18   #120
kathush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dzi¶ robiê encanto, trzymajcie kciuki...

ps. Mam pytanie odnosnie czy w keratynie jak dluzej postala nieruszana rozdzil³y Wam sie fazy takie jakby k³aczki??
kathush jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.