therm line S - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 10:58   #61
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
zmniejszyłam sobie po prostu dawkę i jem o jedną tabletkę mniej dziennie... dokończę opakowanie, żeby się nie zmarnowało. czy będą efekty? zobaczymy.
Ok. Ciesze się , że nie zrezygnowałaś..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:41   #62
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
zmniejszyłam sobie po prostu dawkę i jem o jedną tabletkę mniej dziennie... dokończę opakowanie, żeby się nie zmarnowało. czy będą efekty? zobaczymy.

Dobrze , mam nadzieję , że ci się uda.. zestrzelić tłuszczyk..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 20:03   #63
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
Dobrze , mam nadzieję , że ci się uda.. zestrzelić tłuszczyk..
narazie schudłam 3 kg i zmniejszył mi się cellulit walczę dalej o zgrabne ciało
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:33   #64
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
narazie schudłam 3 kg i zmniejszył mi się cellulit walczę dalej o zgrabne ciało


Mnie też się udało.. praktycznie nie ćwiczę schudłam od 24 marca do dziś prawie 3 kg.. też mi się zmniejszył.. a ja mam zamiar do połowy maja wbić się w rozmiar spodni 38 a noszę chyba 40 czy 42 , nie wiem.. jak na razie mam świetną motywację..zobaczymy co będzie dalej..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:22   #65
evelina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: therm line S

Witam dziewczyny
Opowiem Wam jak mi pomógł Therm Line S
Otóż będąc w ciąży dużo przytyłam i po ciąży wiadomo chce się wrócić do starej wagi ale...................... .... niestety waga mi bardzo wolno spadała.
W końcu postanowiłam kupić te tabletki i zapisać się na rolletic (chodzę 2-3 razy w tygodniu)
Ku mojemu zdziwieniu w ciągu ponad miesiąca schudłam 6KG!!!!
Nie ćwiczę specjalnie, bardziej chodzę z synkiem na spacery, nie jem kolacji i rzadko jem słodycze (nawet mnie nie ciągnie) Ogólnie jestem z tych tabletek bardzo zadowolona!!! Pozdrawiam
evelina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:09   #66
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Witam kobitki,
Wybaczcie że tak długo ale dzisija w koncu dzień wolny i od rana zbieram się do nauki tylko coś mi nie idzie.

natusia513 Byłam w aptece i pytałam farmaceutkę o różnice miedzy TLII a TLS no i babka wytłumaczyła mi tak S jest słabsza, generalnie to jest jakis pierwotny wytwór olimpu, TLII jest wzbogacony o wile innych składników w tym kofeina - przez co nie każdy może zażywać i chrom wiec fajnie a różnicy miedzy TLII a forte np nie ma prawie żadnej.

No i poszłam twoim śladem zakupiłam TLII i od wczoraj biorę tylko nie wyszło jakos super bo sistra miała urodziny wiec zjadłam an noc co nie co za dużo. ale że słodyczy nei jem przez cąły post to jakiś strasznych wyrzutów nie miałam.

Wcozraj bylam juz na absenie 50długosci haha i hula przez 30 min. dzisiaj już jestem po hula, ale na basen nie mam czasu wiec wskocze na rowerek wieczorem podstawa ruch:P same tabletki nic nie dadza:d no i ---> MNIEJ ŻREC no i jeszcez pani w aptece powiedziała że teretycznie zmniejsza ochote an słodkie ale po 1 dniu jeszcze nei czuje

Też mam opakowanie 120tabl. ile zaplaciłas??? wiec długi miesiac przed nami

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez evelina24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Opowiem Wam jak mi pomógł Therm Line S
Otóż będąc w ciąży dużo przytyłam i po ciąży wiadomo chce się wrócić do starej wagi ale...................... .... niestety waga mi bardzo wolno spadała.
W końcu postanowiłam kupić te tabletki i zapisać się na rolletic (chodzę 2-3 razy w tygodniu)
Ku mojemu zdziwieniu w ciągu ponad miesiąca schudłam 6KG!!!!
Nie ćwiczę specjalnie, bardziej chodzę z synkiem na spacery, nie jem kolacji i rzadko jem słodycze (nawet mnie nie ciągnie) Ogólnie jestem z tych tabletek bardzo zadowolona!!! Pozdrawiam
Niestety nie na każdego to działa;/

A spacery, tak długie marsze, spacery działaja idelanie
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:23   #67
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

[QUOTE=Watorzynka;26334686]Witam kobitki,
Wybaczcie że tak długo ale dzisija w koncu dzień wolny i od rana zbieram się do nauki tylko coś mi nie idzie.

natusia513 Byłam w aptece i pytałam farmaceutkę o różnice miedzy TLII a TLS no i babka wytłumaczyła mi tak S jest słabsza, generalnie to jest jakis pierwotny wytwór olimpu, TLII jest wzbogacony o wile innych składników w tym kofeina - przez co nie każdy może zażywać i chrom wiec fajnie a różnicy miedzy TLII a forte np nie ma prawie żadnej.

No i poszłam twoim śladem zakupiłam TLII i od wczoraj biorę tylko nie wyszło jakos super bo sistra miała urodziny wiec zjadłam an noc co nie co za dużo. ale że słodyczy nei jem przez cąły post to jakiś strasznych wyrzutów nie miałam.

Wcozraj bylam juz na absenie 50długosci haha i hula przez 30 min. dzisiaj już jestem po hula, ale na basen nie mam czasu wiec wskocze na rowerek wieczorem podstawa ruch:P same tabletki nic nie dadza:d no i ---> MNIEJ ŻREC no i jeszcez pani w aptece powiedziała że teretycznie zmniejsza ochote an słodkie ale po 1 dniu jeszcze nei czuje

Też mam opakowanie 120tabl. ile zaplaciłas??? wiec długi miesiac przed nami

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Dzięki wielkie za wiadomości o TLII.. , chyba zacznę ćwiczyć.. a ja zapłaciłam za opakowanie ok. 60 zł.. a ty..;>
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 20:22   #68
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość

Dzięki wielkie za wiadomości o TLII.. , chyba zacznę ćwiczyć.. a ja zapłaciłam za opakowanie ok. 60 zł.. a ty..;>
też 60 wiec spoko bo kupowałam w galerianej aptece i mogłabym przepłacic a jednak nie

Mówie Ci kochana ćwiczenia to podstawa, choc boje sie ze schudne z kg i bedą świeta to nadrobie ze 3 hahhahahah xD

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

natusia513 wg kochana ja już w paru watkach uczestniczyłam i wiem że w kupie raźniejwiec może jakiś dzien sobie ustalimy ważenia, mierzenia, raz w tygodniu? bo generalnie jak się waży codziennie można sie załamac ->"bo waga stoi" a po tygodniu naprawde już cos widac

No i druga sprawa, ile już stosujesz TL? i wg jakie efekty chwal się, bo musze się podbudowac

Eldo_rado 3kg po jakim czasie? i wg z jakiej wagi?
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:23   #69
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
też 60 wiec spoko bo kupowałam w galerianej aptece i mogłabym przepłacic a jednak nie

Mówie Ci kochana ćwiczenia to podstawa, choc boje sie ze schudne z kg i bedą świeta to nadrobie ze 3 hahhahahah xD

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

natusia513 wg kochana ja już w paru watkach uczestniczyłam i wiem że w kupie raźniejwiec może jakiś dzien sobie ustalimy ważenia, mierzenia, raz w tygodniu? bo generalnie jak się waży codziennie można sie załamac ->"bo waga stoi" a po tygodniu naprawde już cos widac

No i druga sprawa, ile już stosujesz TL? i wg jakie efekty chwal się, bo musze się podbudowac

Eldo_rado 3kg po jakim czasie? i wg z jakiej wagi?
Tak powinnam zacząć ćwiczyć.. nawet opracowałam sobie plan.. od 11.06 zaczynam 6 weidera..xD ja wiem tyle , że zgubiłam 3 kg ,od 24.03 a mamy 14.04.xD więc trochę kiepsko , ale jak na branie samych tabletek i ograniczenie jedzenia , to nawet git.. a jesli chodzi o pomiary i wage to proponuje . 24 dzień każdego miesiąca. ja po prostu straciłam motywację , miałam być piękna dla faceta , ale okazało sie , że jest dość powierzchowny.. i mi się odechciało.. a teraz dzieki wam mam motywację.dziekuje wam moje kochane baby..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:48   #70
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
Tak powinnam zacząć ćwiczyć.. nawet opracowałam sobie plan.. od 11.06 zaczynam 6 weidera..xD ja wiem tyle , że zgubiłam 3 kg ,od 24.03 a mamy 14.04.xD więc trochę kiepsko , ale jak na branie samych tabletek i ograniczenie jedzenia , to nawet git.. a jesli chodzi o pomiary i wage to proponuje . 24 dzień każdego miesiąca. ja po prostu straciłam motywację , miałam być piękna dla faceta , ale okazało sie , że jest dość powierzchowny.. i mi się odechciało.. a teraz dzieki wam mam motywację.dziekuje wam moje kochane baby..
hahahha XD a ja inaczej tabletki dzien 3 a ja nie potrafie przestac żreć;/;/ ciagle tylko jem. ale to może ze stresu...;/ ja tak odreagowuje;/ i w tym problem.

a co do 24 dnia każdego miesiaca to za rzadko!!! stanowczo! bo wiesz nawet małe sukcesy cieszą i uwierz że po tygodniu zawsze juz cos widac, tym bardziej przy TLII :P:P ja cwicze widzisz, ale jem jak najeta, na razie waga stoi no ale to 3 dzien, wiec bez szalenstw.

Co do A6W, słuchaj jesli zalezy Ci na spalaniu, to aeroby aeroby aeroby!! ok, możesz przy tym cwiczyć ale dzieki ćwiczeniom mięsni brzucha nie schudniesz;/ No może cos zawsze, i brzuszek sie kształtuje.

Ja zawsze robiłąm bład i ważyłam sie popoludniu, ale zawsze chciałam wiedziec ile waże "po jedzeniu" ale żeby widzieć czy się chudnie trzeba się jednak ważyc na czczo. więc zrobie to jutro rano. od jutra mocne postawnowienia. i koniec!!

a i pamietajmy robimy to dla SIEBIE!!! nie dla innych dla siebie!
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:30   #71
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
hahahha XD a ja inaczej tabletki dzien 3 a ja nie potrafie przestac żreć;/;/ ciagle tylko jem. ale to może ze stresu...;/ ja tak odreagowuje;/ i w tym problem.

a co do 24 dnia każdego miesiaca to za rzadko!!! stanowczo! bo wiesz nawet małe sukcesy cieszą i uwierz że po tygodniu zawsze juz cos widac, tym bardziej przy TLII :P:P ja cwicze widzisz, ale jem jak najeta, na razie waga stoi no ale to 3 dzien, wiec bez szalenstw.

Co do A6W, słuchaj jesli zalezy Ci na spalaniu, to aeroby aeroby aeroby!! ok, możesz przy tym cwiczyć ale dzieki ćwiczeniom mięsni brzucha nie schudniesz;/ No może cos zawsze, i brzuszek sie kształtuje.

Ja zawsze robiłąm bład i ważyłam sie popoludniu, ale zawsze chciałam wiedziec ile waże "po jedzeniu" ale żeby widzieć czy się chudnie trzeba się jednak ważyc na czczo. więc zrobie to jutro rano. od jutra mocne postawnowienia. i koniec!!

a i pamietajmy robimy to dla SIEBIE!!! nie dla innych dla siebie!
Teraz to zrozumiałam , że robimy to dla siebie. , ale powiem ci szczerze , że kiedyś stosowałam 6 weidera , i muszę powiedzieć , efekty mam do dziś.. , spokojnie jeszcze steperek , ciężarki , dodatkowo brzuszki. Ja mam cel pokazać , pewnym osobom , że jestem inna niż wszyscy a nie taką jaką mnie widzą , przede wszystkim robię to dla siebie , oraz chcę udowodnić sobie że potrafię i wskoczę w dżinsy w roz.38 leżące w szafie oraz upragnione bikini..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 12:27   #72
yolly
Przyczajenie
 
Avatar yolly
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez yolly Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj mam ten Therm line S....był wyjątkowo tani 19,90 zł w aptece....
Nie wiem czym się różni jeden od drugiego.....
Na razie zaczynam ten...;-)
10 kg mniej muszę mieć !!!!

Wcale nie pomogły mi żadne tabletki...raz chudłam...potem przybierałam na wadze.....
W styczniu zachorowałam i pani doktor powiedziała ,że muszę schudnąć ...bo przy tych lekarstwach sterydach co będę brała mogę sporo przytyć .
Wzięłam się za siebie .W ciągu pierwszego miesiąca schudła m 6 kg a w ciągu następnych dwóch 3 kg.
Jestem lżejsza o 9 kg. Super się czuję...mam sporo energii...każdy się pyta jak to zrobiłam.....bo widać sporą różnicę ...Teraz wchodzę w 38 a nawet w 36...w M albo S....mogę śmiało podkreślić talię ....zero boczków....wałków...brzus zka....

Pani doktor zaleciła mi dietę bez cukru bez soli i bez tłuszczu....
Rozmawiałam w klinice z dietetyczką ....napisała mi co mi wolno a co muszę ograniczyć ....

Tak się nakręciłam...że teraz tylko to stosuję ....nie czuję się głodna....a jedzenie jest smaczne..;-)

Może jutro napiszę Wam menu...jeżeli jest ktoś zainteresowany oczywiście....;-)

POZDRAWIAM: YOLLY
yolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:40   #73
MamaBenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: therm line S

Jasne że napisz, ja jestem na diecie turbo i stosuję T2. Efekty są świetne po 4 dniach duży spadek i tysiąc razy lepsze samopoczucie. Ale nie mam zamiaru do końca życia jechać na tabletkach i turbo. Przytyłam przez reżim łóżkowy podczas ciąży, nigdy wcześniej nie miałam z tym problemów i mam nadzieję że będzie ok.
__________________
67->63,2->60->57->54
MamaBenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:05   #74
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Jasne z wielką chęcią bym poprosiła cię o to abys podałą nam jadłospis i plan ćwicznień jakie wykonywałaś , tym bardziej , że znów mam dołek wagowy. i mam problemy z wypruznianiem , też macie tak..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 16:55   #75
Iwetta 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: therm line S

Cześć Wam. Też zaczęłam stosować TLS. Ciekawa jestem, czy będą jakieś efekty.
Iwetta 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:31   #76
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Kochane baby..
REWOLUCJA..xD
Znalazłam "dietę" w ''," bo tego dieta nazwać nie można.. ;P podobno 10 kg. w 6 tyg. Polega to na tym , że na śniadanie-kromka chleba , obiad-normalny , kolacja- np. jabłko.. xD + ćwiczenia 2 razy w tyg. basen , ale można też dać mocny trening.. , a codziennie- rowerek stacjonarny , brzuszki rano i wieczorem , podobno pomaga..

Ale ja bym najpierw oczyściła jelita.. znalazłam takie coś 3-dniowe..xD
1- dzień- 2,5 litra kefiru w dozach 6 razy po 400 mil. + zagryzać to sucharami.
2-dzień- 2-2,5 litra soku ze świeżo wyciśniętych jabłek w dozach 6 po 400mil + suchary..
3-dzień- gotowane warzywa.. <buraki , marchew, ziemniaki> kapusta kiszona , ogóry kiszone + suchary..

to podobno ma nam oczyścić jelitka..xD i chyba by wtedy było nam łatwiej schudnąć , z czystymi jelitami.. xD no i oczywiście szamałybyśmy TL S lub II , i ćwiczyły sądzę , że można spróbować.. no to co jak to młodzież mówi "robimy ustawkę" z tłuszczykiem..

Edytowane przez natusia513
Czas edycji: 2011-04-22 o 19:54
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 11:46   #77
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Pije fortrans.. to jest ohydne..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 09:10   #78
merkulka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: krk;)
Wiadomości: 3
Dot.: therm line S

Dziewczyny! cały czas słyszę sprzeczne informacje dotyczące skuteczności therm line S! moja przyjaciółka stosuje ten specyfik, ćwiczy i jest na jakiejś diecie. Schudła 4 kg i zatrzymała jej się waga. to normalne? środek zacznie działać? może popełnia jakieś błędy?
merkulka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 14:18   #79
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez merkulka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! cały czas słyszę sprzeczne informacje dotyczące skuteczności therm line S! moja przyjaciółka stosuje ten specyfik, ćwiczy i jest na jakiejś diecie. Schudła 4 kg i zatrzymała jej się waga. to normalne? środek zacznie działać? może popełnia jakieś błędy?

Nie wiem czy popełnia błędny , ja wiem tyle , że mnie waga też stoi w miejscu.
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 18:08   #80
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez merkulka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! cały czas słyszę sprzeczne informacje dotyczące skuteczności therm line S! moja przyjaciółka stosuje ten specyfik, ćwiczy i jest na jakiejś diecie. Schudła 4 kg i zatrzymała jej się waga. to normalne? środek zacznie działać? może popełnia jakieś błędy?
w pewnym momencie każdej diety (prędzej czy później) waga staje. to normalny proces, gdy organizm jest poddawany różnym metabolicznym procesom związanym z dietami. należy wtedy wzmożyć neico wysiłek fizyczny i przetrwać (co nie jest łatwe) moment krytyczny.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 17:28   #81
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Zaczęłam pisać kolejny rozdział odchudzania trwający 3 tyg. Odnalazłam gdzieś stara płytę z ćwiczeniami na uda i pośladki , jeśli się ćwiczy tak jak na płycie może spokojnie stracić 2 rozmiary. , fajnie , lecz nurtuje mnie pytanie samej do siebie , czy tak na prawdę jestem gotowa na podjęcie się na ostro pracy dla samej siebie , czy napewno wytrwam , bo każda moja próba kończyła się fiaskiem.. x( , jem kanapkę paro , potem normalny obiad i kolację typu jabłko czy sałatka. Therm Line przestał na mnie działać , wgl. się nic nie dzieje. Będę codziennie , ale dopiero o efektach i przeżyciach napiszę za 3 tyg. jeśli wgl wytrwam. Pozdrawiam.
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:12   #82
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

witam kochane
Nie było mnie bardzo bardzo długo, ale nie miałam internetu -> problemy z sąsiadem który odciął kabel od TP bo mu słupa nie chca przestawić ahhaha i pol wsi nie miało telefonu i internetu smiech na sali dobrze że z widłami mocherki nie poszły

A wiec co do mnie i TLII;/ zjadłam pol pudelka i zero diety, jadłam wsyztko, zrestz apo 40 dniach postu w którym nie ajdłam nic słodkiego przez ten tydzien jadłam samo słodkie;/, niby jeździłam na rowerku i basen.. ale to tylko pozwoliło utrzymać wage 55kg którą od świat do dnia dzisiejszego zaprzepaściłam. tabletki odłozylam juz pare dni temu, bo po co mam łykac skoro mam zero mobilizacji.

Ale juz postanowiłam robie sobie 3 dni I fazy Dukana, co by woda zeszła i się oczyscic. a pozniej tylko MŻ wiecej białka mniej weglowodanych, minimum cukrów i ZERO ale to ZERO fast foodów. i bede biegac, plus i tak chodze na basen 3x w tyg i przeplywam 50-60długosci. i Po raz ost wezme TLII.

Ma byc dobrze i koniec. musze schudnać bo to że tyje wpływa zle na mnie, mój zwiazek który sie sypie, nauke, i prace.

kiedyś byłam pełna życia i energi zarażałam nia innych na chwile obecna czuje sie jak taki kapec;/
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:15   #83
Gweneth_P
Raczkowanie
 
Avatar Gweneth_P
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 327
Dot.: therm line S

A czemu ten wątek jest w KZ a wątki o Therm Line II i Forte już nie?

Ja od wczoraj biorę własnie TLII jako dodatek do diety i ćwiczeń. Cudów się nie spodziewam, nie liczę też, że jakieś prochy odchudzą mnie bez niczego Więc własnie traktuję TL jako dodatek a nie podstawę odchudzania.
Biorę 2x2. Wczoraj własnie wzięłam pierwszy raz przed śniadaniem i trochę mnie mdliło, ale zaraz po posiłku przeszło. Potem wzięłam przed obiadem, który niestety się się trochę opóźnił i wyszło więcej niż 30/45 min odstępu, no ale poza niewielkimi mdłościami (znowu), uczuciem gorąca i niewielkimi problemami z zaśnięciem nic mi nie było.
Dzisiaj wzięłam znowu dwie kapsułki przed sniadaniem i zdązyłam skubnąc tylko jajecznicę, bo było mi tak niedobrze, że poleciałam do łazienki i po chwili zwymiotowałam Co prawda była to minimalna ilość (nawet nie wiem co mogło mi się zwrócić, chyba tylko ten kawałeczek jajecznicy, TL i tabletka z witaminami), ale zaraz po tym poczułam się 100 razy lepiej i mogłam dokończyć sniadanie
Przed obiadem tez spróbuję wziąć 2 kapsułki, jak sytuacja się powtórzy, to jutro wezmę 2x1 i będę obserwować swój organizm. Jeśli będzie lepiej, to jakiś czas zostanę przy mniejszej dawce.

Czy przyczyną takiej reakcji organizmu na TLII może być to, że NIGDY nie piłam kawy, a badź co bądź TLII zawiera sporą dawkę kofeiny?
Gweneth_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:21   #84
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
witam kochane
Nie było mnie bardzo bardzo długo, ale nie miałam internetu -> problemy z sąsiadem który odciął kabel od TP bo mu słupa nie chca przestawić ahhaha i pol wsi nie miało telefonu i internetu smiech na sali dobrze że z widłami mocherki nie poszły

A wiec co do mnie i TLII;/ zjadłam pol pudelka i zero diety, jadłam wsyztko, zrestz apo 40 dniach postu w którym nie ajdłam nic słodkiego przez ten tydzien jadłam samo słodkie;/, niby jeździłam na rowerku i basen.. ale to tylko pozwoliło utrzymać wage 55kg którą od świat do dnia dzisiejszego zaprzepaściłam. tabletki odłozylam juz pare dni temu, bo po co mam łykac skoro mam zero mobilizacji.

Ale juz postanowiłam robie sobie 3 dni I fazy Dukana, co by woda zeszła i się oczyscic. a pozniej tylko MŻ wiecej białka mniej weglowodanych, minimum cukrów i ZERO ale to ZERO fast foodów. i bede biegac, plus i tak chodze na basen 3x w tyg i przeplywam 50-60długosci. i Po raz ost wezme TLII.

Ma byc dobrze i koniec. musze schudnać bo to że tyje wpływa zle na mnie, mój zwiazek który sie sypie, nauke, i prace.

kiedyś byłam pełna życia i energi zarażałam nia innych na chwile obecna czuje sie jak taki kapec;/
Też przestałam brać TL.Wzięłam się na sposób i biorę 4 tabletki przed ćwiczeniami.. :P Jem normalnie , słodycze też , ćwiczę w domu i muszę powiedzieć , że tą wagę co miałam wtedy co mówiłam utrzymuję. Więc ani dobrze ani zle..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:26   #85
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Chciałabym podzielić się z wami moim planem ćwiczeń.
A i otóż postanowiłam , że wezmę się w końcu tak na prawdę za siebie , bo do tej pory to jakby tak ktoś popatrzył co ja robię , zaśmiałby się się chyba..

Więc opracowałam sobie plan ćwiczeń które może mi pomogą. Jest to:
-6 weidera ( najlepsza broń na spalenie dużej ilości tkanki tłuszczowej w krótkim czasie) tak mówią.
- brzuszki - nogi w górze i i podnosić sie tak aby krzyż pozostał na ziemi a góra robi skłony na boki , leżymy na ziemie nogi w górze rozchodzą się na boki gdy ponosimy górę łączą się przy położeniu , podpieramy sie na łokciach górna część w gorze jedną nogę unosimy do góry a dróga5 cm nad ziemią zmiana , kładziemy sie na plecach ręce za głowe opieramy się na jednej nodze zgiętej pod kontem 90 stopni podnosimy cały tułów a drugą nogą machamy tak aby była prosta i zginamy , potem stajemy w rozkroku i robimy skłony na boki z jedna ręką na biodrze a druga nad głową , nastepnie robimy to samo ćwiczenie lecz obydwie ręce nad głową.
- pośladki i uda- kładziemy się na boku i robimy nożyce , pózniej kładziemy sie tak samo lecz noga zewnętrzna zgięta przyciagnięta do tułowia postawiona na podłodze a podnosimy nogę która leży na ziemi , kładziemy sie na podłodze na plecach zginamy nogi i podnosimy się całe , stajemy w rozkroku ręce na biodra i z chodzimy coraz niżej tak aby plecy były proste , kładziemy sie na podłodze na brzuchu i podnosimy jedną noge prosta do góry a druga zostaje na ziemi lecz jakbyśmy opierały ja na palcach , następnie robimy to samo lecz podnosimy zgięta nogę , pozniej wykonujemy to samo ćwiczenie lecz podnosimy obydwie nogi.
- ciężarki - w przód i w tył po lini prostej na wys. barków. , opieramy jedną ręke na krześle a drógą ręką machamy za siebie ręka zgięta przy tułowiu.
-pompki
-bieg w miejscu , lub zwyczajne bieganie .
-rowerek.
Wszystkie cwiczenia wykonujemy po 25 razy z przerwą co 15 sek. Nie licze pompek , rowerka , biegów.
Mam nadzieje , że pomogłam.
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:06   #86
nifa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: therm line S

Cześć Misiaki!
Po przeczytaniu całego wątku doszłam do wniosku, że dołączę do was jako "używaczka" TLS. Zaczynam walkę z pociążowymi kilogramami. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie, bo w końcu w kupie raźniej. Mała dietka, dużo ruchu i mam nadzieję że będzie okejowo.

Jeszcze na koniec chciałam dorzucić parę uwag do tego, co przeczytałam. Dietę Dukana odradzam, zwłaszcza do wysiłku. Nie jest to zbyt mądra dieta (mimo tego co piszą, a i usłyszeć można) i może powodować groźne powikłania zdrowotne. Tylko przy stosowaniu z lekarzem czy dietetykiem można się ew. na nią skusić, ale... Poza tym jej pierwsza faza wcale nie zadziała oczyszczająco. Jedyne co to zwolni przemianę materii i jojo wyjdzie :-( .
Poza tym pocieszenie dla ćwiczących a nie chudnących. Tak się składa, że ćwicząc chcąc-nie chcąc wzmacniamy mięśnie, które "ważą" więcej iniż tłuszcz. Czasem wydaje się nam więc że waga stoi. Dlatego warto mierzyc się (jeśli chudniemy to będzie widać w obwodach)lub nawet oceniać wizualne efekty (czasem wygląd sylwetki, skóry lepiej oddaje to co się dzieje), bo może się okazać że mieścimy się w mniejszy rozmiar ubrań. A jeśli już ważyć to raz na tydzień i nie częściej.
Dla tych, co chcą zgubić kilogramy najlepiej aerobik lub interwał i basen - proporcjonalnie uruchamiają wszystkie partie mięśni. Na inne trzeba uważać, żeby nie rozwinąć nadmiernie mięśni w poszczególnych partii ciała-najlepiej niech będą tylko dodatkiem. I warto pamiętać, że do "brzuszków" powinno się ćwiczyć również plecy bo można sobie krzywdę zrobić.
I najważniejsze: najlepsze (i najzdrowsze) są te efekty, na które trzeba poczekać...

Mam nadzieję, że wybaczycie mi te moje "mądrości", ale myślę, że warto zdawać sobie sprawę z niektórych rzeczy.
I do roboty!!!
nifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:11   #87
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez nifa Pokaż wiadomość
Cześć Misiaki!
Po przeczytaniu całego wątku doszłam do wniosku, że dołączę do was jako "używaczka" TLS. Zaczynam walkę z pociążowymi kilogramami. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie, bo w końcu w kupie raźniej. Mała dietka, dużo ruchu i mam nadzieję że będzie okejowo.

Jeszcze na koniec chciałam dorzucić parę uwag do tego, co przeczytałam. Dietę Dukana odradzam, zwłaszcza do wysiłku. Nie jest to zbyt mądra dieta (mimo tego co piszą, a i usłyszeć można) i może powodować groźne powikłania zdrowotne. Tylko przy stosowaniu z lekarzem czy dietetykiem można się ew. na nią skusić, ale... Poza tym jej pierwsza faza wcale nie zadziała oczyszczająco. Jedyne co to zwolni przemianę materii i jojo wyjdzie :-( .
Poza tym pocieszenie dla ćwiczących a nie chudnących. Tak się składa, że ćwicząc chcąc-nie chcąc wzmacniamy mięśnie, które "ważą" więcej iniż tłuszcz. Czasem wydaje się nam więc że waga stoi. Dlatego warto mierzyc się (jeśli chudniemy to będzie widać w obwodach)lub nawet oceniać wizualne efekty (czasem wygląd sylwetki, skóry lepiej oddaje to co się dzieje), bo może się okazać że mieścimy się w mniejszy rozmiar ubrań. A jeśli już ważyć to raz na tydzień i nie częściej.
Dla tych, co chcą zgubić kilogramy najlepiej aerobik lub interwał i basen - proporcjonalnie uruchamiają wszystkie partie mięśni. Na inne trzeba uważać, żeby nie rozwinąć nadmiernie mięśni w poszczególnych partii ciała-najlepiej niech będą tylko dodatkiem. I warto pamiętać, że do "brzuszków" powinno się ćwiczyć również plecy bo można sobie krzywdę zrobić.
I najważniejsze: najlepsze (i najzdrowsze) są te efekty, na które trzeba poczekać...

Mam nadzieję, że wybaczycie mi te moje "mądrości", ale myślę, że warto zdawać sobie sprawę z niektórych rzeczy.
I do roboty!!!
Hello. miło , że dołączyłaś.. mam ogromną nadzieje , że uda ci się zgubić kilogramy..xD ja właśnie mam tak , nie jestem bardzo gruba , ale do szczupłych nie należę , lecz mam dość dużo mięśni dzięki którym , nie będę wyglądać jak laski z teledysków.. xD Przyrzekam wam , że jak uda mi się schudnąć wstawie swoje zdjęcia..;D A słyszałam , że moja znajoma wylądowała w szpitalu po dukanie. Nerki jej siadły..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 05:37   #88
nifa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
ja właśnie mam tak , nie jestem bardzo gruba , ale do szczupłych nie należę , lecz mam dość dużo mięśni dzięki którym , nie będę wyglądać jak laski z teledysków.. xD
Ja też nigdy nie wyglądałam jak te teledyskowe panienki. Mogę cię za to pocieszyć, że jeśli masz dużo mięśni to szybciej schudniesz (organizm potrzebuje bardzo dużo energii dla samego utrzymania mięśni). Ostatnio w gazecie fitnessowej przeczytałam, że 2,5 mięśni (przy diecie oczywiście) zużyje 10 kg tłuszczu w ciągu roku!!! I to na metabolizm spoczynkowy! Więc jest o co walczyć.

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
A słyszałam , że moja znajoma wylądowała w szpitalu po dukanie. Nerki jej siadły..
To mnie specjalnie nie dziwi... To bardzo zakwaszająca dieta, nerki tego nie lubią. Uważajcie dziewczyny!!!


A teraz nie żeby to jakaś reklama czy coś ale właśnie dostałam maila, że w aptekach DOZ można kupić różne produkty Olimp 20% taniej! Wystarczy wpisać "doz" w google, a potem wejść w zakładkę "program energia zdrowia" i tam sobie poczytać. Może już to wszyscy wiedzą, ale na wszelki wypadek piszę, jakby się znalazł taki ktoś jak ja niedowiedzony. A czy wart, niech każdy sam oceni.

poranno-weekendowe!!!
nifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 23:25   #89
paula4099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: therm line S

Wziełam 100 tabletek, więc nie całe 2op. Powiem szczerze, że zanim kupiłam TLS czytałam dużo w internecie o tym i o innych rodzajach TL. Zamierzałam kupicTLII, ale pani w aptece poradziła mi S. Powiedziała, że ten rodzaj w porównaniu do innych zawiera jeden składnik 'l-coś tam', który wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego można powiedziec, że jest lepszy niż inne. Zreszta powiedziała też, że jej koleżanka to stosowała i jej nawet pomogło, dlatego z doświadczenia mi to poleca. Więc się skusiłam Na początku często kręciło mi się w głowie, ale później już było ok. Powiem szczerze, że te tabletki tak naprawde wpłyneły jedynie na przemiane materii. Normalnie 'załatwiałam się' raz na 1-2 dni, a jak je brałam 2-3 razy dziennie. Bardzo mi się to podobało, bo czułam się lepiej. No i jak wziełam te 2 tabletki przed np. obiadem to zjadałam 1/3 mniej tego co sobie zawsze nakładałam i normalnie zjadałam, bo więcej nie dawałam rady. Bardzo długo też byłam syta. Jak zjadłam obiad o 15, to o 20 czułam nadal jakbym godzine wczesniej zjadła duży obiad, więc można powiedziec,że ostatni posiłek zjadałam mniej wiecej o 15. Ogólnie może bardzo nie schudłam, w sumie nie ważyłam się więc nie wiem, ale znajomi mowili, że coś tam widac Napewno bardzo spadł mi brzuch, tzn nie był taki nadęty, był taki jakby troche 'wszedł do środka'
Jest tylko jedno ale... 2 tyg spóźnił mi się okres, więc przestałam je brac. Ale przede wszytskim też dlatego, że po wyliczeniu kolejny wychodził mi akurat tydzień przed wyjazdem na wakacje, a nie chciałam, żeby się spóźił
I ja osobiście polecam Therm Line S. Zostało mi jeszcze troche tabletek z ostatniej paczki i od jutra zaczynam brac nadal. Jeszcze zaznacze, że nie uprawiam żadnych sportów, nie mam żadnej aktywnosci ruchowej, jezdze samochodem i winda, nie chodze schodami;p Nie stosuje też żadnej diety,bo w sumie uważam, że nie ma to sensu, bo te tabletki sprawiają i tak, że zjada się sporo mniej. Podczas brania starałam się jeśc połowe słodyczy dziennie mniej, np. zamiast 2 batonów - 1, zamiast 10 ciastek - 5. Jestem uzależniona od słodyczy. To jest niestety choroba. Musze zjesc cos słodkiego po każdym posiłku, śniadaniu czy obiedzie, bo inaczej cała się trzesem jak narkoman itp. tak to się objawia
A jeśli chodzi o to, czy wrócił mi brzuch po odstawieniu... tak.. wrócił, ale sądze, że dlatego, że miałam akurat przez miesiąc sesje, wiec jadłam co popadnie, zazwyczaj KFC, do tego czekolada, no i powrot do domu rodzinnego, wiec czeste jedzienie.
Od jutra znow zaczynam brac!
paula4099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 15:33   #90
Rosalind123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: therm line S

Cześć !
Dzisiaj kupiłam Therm Line S czy to w ogóle działa? i nie rozumiem jednej rzeczy jest napisane, ze 2 kapsułki 2 razy dziennie tzn że w sumie na dzień to są 4 kapsułki? 2 przed śniadaniem i 2 przed obiadem ?
Pozdrawiam
Rosalind123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.