Sklep Dobrarada - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 07:40   #1321
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Sklep Dobrarada

ja używam super buildera i jestem bardzo zadowolona jednak jest on gęściutki i jesli takie lubisz to na pewno Ci podpasuje, szkielecik nim robie i jest ok, nie zlewa sie tak szybko (a nie mam jeszcze wprawy) z jednofazówki jeszcze nie korzystałam, ale będę dziś robić zamówienie u Doberka i kupie na próbe, bo chciałam na średniogęstych poćwiczyć budowanie(mleczny róż z silver line mi podpasował, tylko trzeba mieć wprawe w budowaniu, bo zlewa się szybciutko, ale za to szybko się utwardza i wystarczy kulke żelu na linie stresu dac i leciutko przeciągnąć wzdłuż wolnego brzegu samopoziomuje się idealnie!), nie wiem jak będzie zachowywała się jednofaz. przy szkielecie, ale jak cos to superbudującym będę ją robić mam nadzieje, że mieszanka wybuchowa z tego nie wyjdzie:P
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:22   #1322
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Jeżeli chodzi o jednofazówkę to mimo, iż ja wolę gęściochy to mi pod pasowała nawet na szkielet. Na początku zlewała mi się na boki i musiałam potem piłować , ale teraz po kilku setach buduję szkielet i nie muszę go w ogóle ruszać, od razu macham coverem
Co do super buildera, mam violet i go bardzo lubię, jest świetny na szkielet dla początkujących.
A tak poza tematem to uwielbiam zakupy u Dobrej Rady. 30 kwietnia zrobiłam zakupy, a dzisiaj już mam zapasik w domku
Dostałam bricka i powiem szczerze, że jest mocno zbąblowany, ale mnie to nie przeraża, bo są to duże bąble i ładnie się przebijają. Niestety poczta się nie umie obchodzić z paczkami Trzeba by stosować opcję "uwaga szkło" Bo mój masked był do góry kołami na wieczku zamiast w pudełku, ale przynajmniej nie musiałam go mieszać. Ach i te gratisy, mam już trzeci kolor serduszek I jeszcze nic się nie powtórzyło
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:49   #1323
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Sklep Dobrarada

a ja mam taki problem... nie z samymi żelami co z pudełeczkami... chodzi mi o te 15ml. mam maskeda w tej pojemności i jedn.violet i oby dwa jakby się wybijaja, po prostu wypływają i w miejscu skręcenia wieczka zostaje trochę żelu, zawsze muszę przecierać co jest strasznie niewygodne... macie taki problem? myślałam żeby kupić następnym razem z serii black, mógłby mi ktoś doradzić jak jest w tej serii? nie ma takiego problemu?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:42   #1324
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
a ja mam taki problem... nie z samymi żelami co z pudełeczkami... chodzi mi o te 15ml. mam maskeda w tej pojemności i jedn.violet i oby dwa jakby się wybijaja, po prostu wypływają i w miejscu skręcenia wieczka zostaje trochę żelu, zawsze muszę przecierać co jest strasznie niewygodne... macie taki problem? myślałam żeby kupić następnym razem z serii black, mógłby mi ktoś doradzić jak jest w tej serii? nie ma takiego problemu?
Kochana mam ten sam problem Maskeda mam ze starej linii i niestety nawet ten co mi dziś przyszedł już wypływał. Mam jednofazówkę z silver line maleńkie pudełko 15ml myślałam, że będzie szczelne, ale tak samo się dzieje. Również czekam na opinie co do tej serii black
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:11   #1325
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Sklep Dobrarada

mam identyczny problem z tymi opakowaniami też muszę je przecierać po zakręceniu. Miałam te z serii black line i tam nie ma tego problemu
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:42   #1326
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam własnie Black Line, nic takiego się nie dzieje
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:46   #1327
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Tak dziewczyny, black line nie wypływają nawet w gorszych warunkach.
Myślę że to kwestia rozważenia czy lepiej wycierać słoik czy dopłacić parę zł i nie mieć kłopotu.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 16:06   #1328
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Sklep Dobrarada

kurde ja wczoraj dostałam paczuszkę od DR a znowu się czaje na zakupy :P czemu to tak uzależnia?
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:06   #1329
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

a ja dostałam info ze wysłali paczuche w piątek i do dzisiaj nic nie przyszło.....
niepocieszona jestem
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:02   #1330
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Co do słoiczków zwykłych 15ml i wypływającego żelu. U mnie też się tak robiło, ale któregoś razu się zdenerwowałam i wywaliłam to wieczko co jest w srodku i zostawilam samą nakrętkę i od tego czasu nic nie wypływa! Nakrętka czyściutka.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:49   #1331
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Dokładnie ja również wieczka się pozbyłam i mi nic się nie dzieje z żelem
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 12:13   #1332
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Pateczko przejdź się na pocztę, czasem się zdarza że tak paczuszki sobie spokojnie czekają , mi się olstatnio tak zdarzylo, tez zbyt dlugo czekałam
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:46   #1333
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

.....
jestem zła po 3 dniach powietrze pod prawie wszystkimi pazurami zrobionymi brickiem <brick sam i brick w różnych kombinacjach alpejskich> buuuu......
mam pytanie tez czy znacie jakis cover w kolorze Maskeda od DR tylko zeby był bardziej gesty? coś ala budulec?

A czy frez piaskowy<stożek> nadaje się do matowienia płytki przed stylizacją czy on raczej bardziej jest do wygładzania naturalsów>? i czy macie jakis ulubiony frez do wypolerowania naturalnych paznokci? <filcowy nie daje rady>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 15:12   #1334
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Darko cover PB jest gęsty. I ma odcień na paznokciu zbliżony do maskeda z tym że w mojej opini cover PB lepiej kryje.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:48   #1335
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Darko cover PB jest gęsty. I ma odcień na paznokciu zbliżony do maskeda z tym że w mojej opini cover PB lepiej kryje.
.......
mhm..próbowałam PB,aczkolwiek było to jakiś czas temu...i wtedy mi się wydawało,że PB jest ciemniejszy sporo...ale może to faktycznie przez to,że jest ''esencjonalniejszy'' i lepiej kryje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 08:39   #1336
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Ja mam własnie Black Line, nic takiego się nie dzieje
Ja tez mam zele w opakowaniach serii Black Line i u mnie nie bylo za ciekawie. Sloiczki byly zakrecone w kuferku, w transporcie sie przewrocily, zel byl wszedzie na zewnatrz opakowania, naczyscilam sie niezle

Przetestowalam juz jednofazowke na 3 dziewczynach. Troszke sie rozczarowalam slaba przyczepnoscia do plytki, zel sie lamal i odpryskiwal w kilku miejscach. Jak robilam tym samym dziewczynom innym zelem nie bylo takiego problemu. hmm no szkoda.

Za to bardzo fajnie kryja kamuflaze Blush pink i Masked.
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:08   #1337
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

Mi wylewa się masked Za każdym razem musze przecierać słoiczek ,ale nie zamieniłabym go na żaden inny. Konsystencja mi pasuje, kolor także bardzo ładny, nic się nie zapowietrza, dobrze opracowuje jestem zadowolona. Jednofazówka też bardzo mi przypadła do gustu Wcześniej miałam violet i dałał fajny odcień na frenchu, teraz skusiłam się na zwykłą jednofazóweczkę i jestem zadowolona także
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:50   #1338
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Kurde mi się nic nie wylewa, zaden żel, nawet kolorówka...
A co do jednofazówki to jestem zadowolona bardzo i ze zwykłej i violet, świetnie sie trzymają nawet na moich ogryzkach
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:56   #1339
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

Mnie tez się nic nie wylewa bo od początku pozbywam się tych dodatkowych płaskich zabezpieczeń, a z kolorowki tego styropianu spod wieczka.

p.s. paczuche odebrałam z poczty bo panu najwyraźniej nie chciało się do mnie włazić na II piętro
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:23   #1340
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Sklep Dobrarada

Jak ktoś jeżdzi z żelami to mogą sie wylać. Moje grzecznie stoją w szawce i zwykłe pudełka od DR i z serii Black i nic sie nie wylewa.
Wazne jest przetarcie słoiczka po każdej klijentce i tyle.
A jednofazówke violet dłuuuugo nie zamienie na nic innego .....no może jeszcze latem sprobuje violet builder .
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:44   #1341
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Sklep Dobrarada

to ja tak całkiem z inne beczki chodzi mi o pędzle do metody One Stroke a konkretnie o te
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...roke-platynowe czy któraś z Was może ma te pędzle i maluje nimi ? co o nich sądzicie lepsze takie czy naturalne włosie?
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:12   #1342
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sklep Dobrarada

A ja dzisiaj znów zrobiłam zamówienie u DR Niestety bez ozdób, bo już funduszy zabrakło :P kupiłam pochłaniacz, bo jednak praca frezarką bez pochłaniacza to porażka... do zamówienia dodałam oczywiście pilniki i-nails (w takiej cenie nie znalazłam lepszych ).

Dziewczyny- do sklepu wchodzicie na własną odpowiedzialność- UZALEŻNIA
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:44   #1343
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Sklep Dobrarada

Witajcie..............kup iłam biały żel Extreme White od dobrejrady........... niestety za żadne skarby nie chce się utwardzić nawet zastosowałam się do wskazówek z forum dobrej rady i to też nic nie dało zmieszałam go z jednofazówką gęstszą i nic miałyście taki problem ?Używa któraś z Was tego żelu ? Jest świetny bo bieluteńki ale jak próbuje nałożyć clear to wszystko się rozmazuje RATUNKU !!
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:59   #1344
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie..............kup iłam biały żel Extreme White od dobrejrady........... niestety za żadne skarby nie chce się utwardzić nawet zastosowałam się do wskazówek z forum dobrej rady i to też nic nie dało zmieszałam go z jednofazówką gęstszą i nic miałyście taki problem ?Używa któraś z Was tego żelu ? Jest świetny bo bieluteńki ale jak próbuje nałożyć clear to wszystko się rozmazuje RATUNKU !!
Może juz czas nowe żarówki w lampie wymienić bo jeśli są stare to mogą nie utwardzic
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:17   #1345
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
Jak ktoś jeżdzi z żelami to mogą sie wylać. Moje grzecznie stoją w szawce i zwykłe pudełka od DR i z serii Black i nic sie nie wylewa.
Wazne jest przetarcie słoiczka po każdej klijentce i tyle.
A jednofazówke violet dłuuuugo nie zamienie na nic innego .....no może jeszcze latem sprobuje violet builder .
Mnie baza z PB wyłazi z pudełka stojącego w szufladzie. jakaś niereformowalna jest . Kamuflaże siedzą na miejscu, blush czasem trochę ucieka. Produkty DR siedzą grzecznie w pudełku.

Zasmuciła mnie informacja o bricku. Przecież Dobrarada pisała, że jest dobry nawet do trudnej płytki. Ja właśnie dziś wypróbowałam go na mojej fryzjerce z trudną płytką poprzedzając acetonem, odtłuszczaczem i primerem. Sobie położyłam glossa na fencha zrobionego żelami soak-off. Zobaczymy co się będzie działo...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:43   #1346
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Jaka informacja o bricku bo chyba nie mogę znaleźć?? Ja dzisiaj właśnie pracowałam na nim i jest poprostu świetny. Genialnie robi się nim szkielecik. Wszystkie cztery palce i do lampy
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:46   #1347
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Sklep Dobrarada

nie wiem o co kaman z tym brickiem... u mnei nic a nic się nie dziele, tez jestem zadowolona. nic się nie zapowietrza mi ani moim klientkom, a znów kolezance po fachu odłazi jak szalony i sie wzieła na niego i obraziła...
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:53   #1348
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Poprostu pewnie niektóre zaszalały na wieść o możliwości najechania na skórki i jadą jak trza nie patrząc. To pewnie dlatego takie niezadowolenie może być. Zobaczymy jak się potzryma moim klientką ale myślę że nie będzie źle
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 00:09   #1349
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Poprostu pewnie niektóre zaszalały na wieść o możliwości najechania na skórki i jadą jak trza nie patrząc. To pewnie dlatego takie niezadowolenie może być. Zobaczymy jak się potzryma moim klientką ale myślę że nie będzie źle
........
no nie,nooo nie..aż tak szalona nie jestem wszytko odbyło się zgodnie z zasadami żelowania <ja pisałam wcześniej,że się zapowietrza > aczkolwiek mi wszystko co z silikonem złazi prawie od razu ...zrobiłam dziewczynom w pracy i jednej się trzyma dobrze,a drugiej niekoniecznie.U mnie np wystarczyło go lekko"podważyć" od strony walu i zszedł jednym dosyć elastycznym płatem z całej płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:37   #1350
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Sklep Dobrarada

co do pudełeczek, to właśnie zdjęłam te nakładki a mimo wszystko wybija... głównie masked,z jedn.violet nie jest tak tragicznie ale i tak ich nie zamienię;p spróbuje tą linie black...


ja polecam te pędzelki: http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...v-zebra-nowosc

te małe mam do one stroke, super są, a duży świetnie nadaje się do żelu


co do białego extreme też mam ten problem a żarówki mam jakoś od stycznia
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.