Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 21:03   #181
gacik19
Raczkowanie
 
Avatar gacik19
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

od razu przepraszam za to że post pod postem, ale do rzeczy ...
Z racji tego że moja mama mieszka i pracuje w Hiszpanii postanowiłam poszukać w internecie jakiejś hiszpańskiej firmy produkującej rzeczy do pazurasów co by mamusia mi kupiła i przysłała ....
Szukam, szukam ... i znalazłam
http://translate.google.pl/translate...id.html&anno=2
mam nadzieje że link zadziała na wszelki wypadek daje drugi
http://translate.google.pl/translate...id.html&anno=2
totalna załamka :/ ktoś sprzedaje zestaw startowy allepaznokcie za 150 euraków :/ nawet tam to g**** dojechało albo doleciało :/ jestem w szoku !!!
biedne hiszpanki :/

Edytowane przez gacik19
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:07
gacik19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:04   #182
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

150 euro??? i pewnie napisane że bardzo dobre, polskiej jakości
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:03   #183
karoli1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Przeczytalam caly watek i po prostu musze napisac.
Nie znam jednofazowych zeli allepaznokci, ktore tu krytykujecie.
Ale zele kolorowe allepaznokci (dawniej kupowalam je jako nextnail albo nawet bez etykiety) sa po prostu swietne (mam na mysli kolor, trwalosc, konsystencje).
Glowe dam ze wiele firm w calym kraju sprzedaje te same zele za 15-20zl pod swoimi etykietami zamiast za 9-10zl.
Twierdze tak poniewaz podstawowe 40-50 kolorow jest identyczne w wielu firmach i nic z tym nie zrobimy.
Mozna tylko wybrac czy kupimy taki kolorowy zel u dekorynki, u slaydi, w allepaznokciach czy w ktorejs z drozszych mniej znanych firm.
Pisze mniej znanych, bo nie ma tych zeli beautica czy eurofashion, a ma je wiekszosc lokalnych firm z Poznania, Zabrza, Katowic, Częstochowy, Rybnika czy Łodzi. Rynkow innych miast nie znam albo mi teraz do glowy nie przychodza. SPN lokalną firmą nie nazwę wiec tez sie zgadza
karoli1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 18:14   #184
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

1. o pedzelek trzeba bardzo dbac, czyscic w specjalnym płynie albo cleanerze ( zalezy, ja sie zaopatrzylam w specjalny plyn do pedzelkow i czyszcze je po kazdym nałożeniu żelu, brokatu, na wszelki wypadek mam kilka zapasowych, ale do tej pory nie musiałam ich uzywac ^^ )

2. Na rynku sa rozne rodzaje zelow, wybralas sobie gesty, moge to wywnioskowac z tego jak go opisujesz, ze sie ciagnie, wedlug mnie geste sa najgorsze do opracowania, ale skoro masz kursy to powinnas wiedziec jakie zele masz do wyboru i jak je opracowac... ja zawsze uzywam sredniogestych i nie mam z nimi problemu, a jesli chodzi o bąbelki w zelu to : 1) albo ciapkasz pedzelkiem w zelu i pozniej nakladasz i to wlasnie jest problem ( powinnas tez miec to na kursie) 2)albo mieszasz go i bąbelki pozostają, niektóre żele trzeba mieszac , i odstawic na chwilę, zeby bąble znikły, i na pewno od razu tego żelu się nie nakłada na pazurek ! ) dlatego nie rob tego, nie mieszaj w nim, szczególnie ze jak sama mowisz jest gesty, a jesli bedzie bąbel to mozesz delikatnie ostrą szpilką,igłą albo sondą go przebić

3.Jeśli chodzi o matową powierzchnię, to są specjalne produkty do nabłyszczania
*żele nabłyszczające, wykańczające
*sealery,glossy
*polerka
Z czego dwa pierwsze zostawiają najlepszy połysk, najtrwalszy i najszybszy ^^
Polerka zostawia tez sliczny połysk, ale jesli masz wystające ozdoby to się nie sprawdzi. Budujący żel nigdy nie da ci jakiegoś super połysku, też mi się czasami zdarza przy budowie pazurka że po przemyciu jeden jest błyszczący a inny nie, na ostatnią warstwę najlepiej dac jakiegos nabłyszczacza )


kurcze, wiesz co, to strasznie niefajnie że na początku przygody z pazurkami ktoś próbował wcisnąć ci kit, no ale równie dobrze to mogło być przez twoją niewiedzę i nie uwagę, czytałam duzo zlych opinni o allepaznokcie ale maja tez sporo zadowolonych klientek, jak bylam na kursie (SunFlower) moja instruktorka miala tez kilka produktow innych firm, ich takze, i byla zadowolona z towaru i obslugi.


__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:02   #185
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Hehe, zabwane, ze piszesz odpowiedz na pierwszy post, zwlaszcza, ze minelo juz bardzo duzo czasu od kiedy ta cala sytuacja zaszla i po primo: ja sie juz nauczylam nie kupowac w Allepaznokcie, bo jak dla mnie mają tam kiepskie produkty (choc znam dziewczyny, kltore robia paznkocie z "tego czegos") i po drugie primo: mam juz swoje ulubione produkty na ktorych pracuje, doszlam do pelnej wprawy i ja i moje otoczenie, ktoremu robie paznokcie jest zadowolone

Caly watek moze niekoniecznie ma na celu stwierdzenie, ze ich produkty sa do d***, bo ile ludzi tyle opinii, ale moze raczej podejscie do klienta Z czego zauwazylam na watku (juz nieco uspionym) bylo sporo osob niezadowolonych z jakosci obslugi. I tyle ode mnie.
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 10:24   #186
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ana 92 pl, daj już spokój. to trzeci wątek, który odkopałaś, żeby zrobić reklamę allepaznokciom czy innym cudom. Nie chce się tego czytać. Chociaż czcionkę mogłabyś bardziej przyjazną dla czytających zrobić. Aż nasuwa się podejrzenie, czy to nie jakaś forma reklamy.
Ja już raz stanęłam w obronie naildesign ze względu na dwie osoby, które te produkty chwaliły i fajnie się to nie skończyło, więc się więcej nie wypowiadam i tobie radze to samo.
Niech każdy pracuje na jakiej chce marce i nie próbuje przekonywać innych, że ta jest fajna, a inna jest be. To forum ma służyć wzajemnej pomocy. Jeżeli więc masz jakiś problem związany z danym żelem, to zwróć się do osób używających go i sobie porozmawiacie. Tam możecie stworzyć wzajemne kółko adoracji czy co tam chcecie. Dalsze dyskusje o wyższości jednej marki nad innymi są bezsensowne. I nie będę teraz pisać zgodnie z przyjęta tendencją, że to moje ostatnie słowo w temacie, bo tylko krowa nie zmienia zdania i z pewnością się jeszcze wypowiem.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 13:54   #187
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

hehe nie zartuj XD czy sama przeczytalas to co napisalas? nie bede sie kłocic i znizac do twojego poziomu bo nie od tego jest to forum:poprostu tak jak pisalam testuje kilka rodzajow zeli, chyba mam prawo czytac opinie (dlatego weszlam tutaj,poczytalam i sie wypowiedzialam! ), pisac i pytac, a takze dac swoja opinie, reklamujesz moze ty. przykro mi . nie ja, co do czcionki wszedzie i zawsze i od zawsze tak pisze
pff, nie wiem czy ci sie nudzi czy co, myslisz ze bede bronic jakiegos glupiego zelu? hahaha mam lepsze rzeczy w zyciu do robienia ) nie chwale tych zeli ale tez na nie nie narzekam .fakt, przekonalam sie do innych i pracuje teraz na lepszych,ale to nie znaczy ze tamte sa aaaaz takie zle. tyle ^^

ah-ps, sorki nie zwrocilam uwagi na date kiedy zaczelyscie pisac, coz, wpisalam nazwe tych zeli do wyszukiwarki bo chcialam znalezc jakies opinie innyh pan, ktore stosuja te produkty, ale jak widze w Polsce to one sa najgorsze, no dobrze ze juz je zmienilam

pozdrawiam serdecznie obie panie i zycze milego dnia )
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 14:12   #188
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
hehe nie zartuj XD czy sama przeczytalas to co napisalas? nie bede sie kłocic i znizac do twojego poziomu bo nie od tego jest to forum:poprostu tak jak pisalam testuje kilka rodzajow zeli, chyba mam prawo czytac opinie (dlatego weszlam tutaj,poczytalam i sie wypowiedzialam! ), pisac i pytac, a takze dac swoja opinie, reklamujesz moze ty. przykro mi . nie ja, co do czcionki wszedzie i zawsze i od zawsze tak pisze
pff, nie wiem czy ci sie nudzi czy co, myslisz ze bede bronic jakiegos glupiego zelu? hahaha mam lepsze rzeczy w zyciu do robienia ) nie chwale tych zeli ale tez na nie nie narzekam .fakt, przekonalam sie do innych i pracuje teraz na lepszych,ale to nie znaczy ze tamte sa aaaaz takie zle. tyle ^^

ah-ps, sorki nie zwrocilam uwagi na date kiedy zaczelyscie pisac, coz, wpisalam nazwe tych zeli do wyszukiwarki bo chcialam znalezc jakies opinie innyh pan, ktore stosuja te produkty, ale jak widze w Polsce to one sa najgorsze, no dobrze ze juz je zmienilam

pozdrawiam serdecznie obie panie i zycze milego dnia )
ana92pl, dobrze Ci radzę, przyhamuj ze swoim językiem.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:08   #189
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:34   #190
kusia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasocin
Wiadomości: 2
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Też kupiłam żele Allepaznokcie maksymalnie trzymaly mi sie tydzien pozniej odpryskuje strasznie mogli by cos zrobic z ich jakoscia....
bo pienadze wyrzucone w bloto a klientki wracaly z dziwnymi minami na poprawki:/
kusia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:42   #191
nemanti3d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wiadomości: 5
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja już od dłuższego czasu zaopatruję się w hurtowni ''Alle paznokcie''
w Dąbrowie Górniczej - Gołonóg i muszę przyznać, że nie żałuję.
Co do żeli to muszę przyznać,że nie każdy żel przezroczysty sobie chwalę ale już długo pracuję na żelu ''sculpting'' , który trzyma się bardzo dobrze.
Prawda jest taka, że każdy jeden produkt może być dobry lub nie i to dotyczy nie tylko tego sklepu.Pamiętam, że kiedyś kupiłam 3 żele (trój fazowe)5ml z jakiejś ''rewelacyjnej'' firmie i zapłaciłam za nie 250 zł a jakość okazała się do bani to było straszne.Od tego czasu patrze na zakupy w hurtowniach (sklepach) z innej strony.Wybieram więc z danego sklepu produkt, który uważam za dobry.Tak wiec ze sklepu ''alle paznokcie''
kupuję: żel ''sculpting'' (to ten ze srebrną naklejką), żele kolorowe, akryl, liquid itd. Natomiast nie kupuję tam ''primera'' - i to wcale nie dlatego, ze jest zły.Dużo lepszy jest tzw.bonder a on jest dostępny w ''Centrum paznokci'' w Dąbrowie Górniczej na ul. Górniczej lub na allegro.W innych hurtowniach czy sklepach jest mało spotykany.Paznokcie moje i moich klientek trzymają się spokojnie ponad miesiąc.Tak więc nie denerwujcie się pewne rzeczy wypracujecie sobie z czasem ja też ciągle się uczę nowych metod zdobień na nowych produktach

Edytowane przez nemanti3d
Czas edycji: 2011-03-08 o 16:46
nemanti3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 08:27   #192
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

ja też czasami kupuje żele w allepaznokcie w Dabrowie. właśnie ten http://www.allepaznokcie.waw.pl/prod...products_id=51 bo jest bardzo gesty a ja takie lubie. nie mam do nich zastrzezen.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:41   #193
Agulekk
Raczkowanie
 
Avatar Agulekk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 169
GG do Agulekk
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Witam,
nawiązując do tematu oszustwa na allegro,przedstawie Wam swoją sytuację:
zawsze allegro uważałam za bezpieczny portal.Kupuję o raz sprzedaję już wiele lat.Jednak od pewnego czasu jestem bardzo zażenowana postacią Kupna poprzez ten portal

Dla przykładu - ostatnio kupiłam podkład za który zapłaciłam a towaru nie otrzymałam do dziś - a transakcja miała miejsce 3 miesiące temu.Allegro pisało do mnie abym zgłosiła fakt na policję,co moim zdaniem Wy powinniście załatwić.Trudno - po prostu straciłam.

Jednak tym razem to juz jest lekka przesada ze strony Sprzedającego,gdyż kwota zapłacona za towar nie jest rzędu 50 zł ( choć i tej kwoty jest mi szkoda,bo ciężko pracuję na każdy grosz ) .Tym razem zakupiłam fotel kosmetyczny za kwotę 659 zł (numer aukcji: 1654938282 ) oraz taboret kosmetyczny za 139 zł ( 1638767222 ) w dniu 23.06.2011 r. u Sprzedającego: cnc3 .Od razu po wygranej aukcji wpłaciłam pieniądze.Towar miał być wysłany na drugi dzień kurierem,lecz do dziś nie dostałam przesyłki.Sprzedawca nie odpowiada na maile,podane w treści aukcji dwa telefony komórkowe sa wyłaczone.Jest to totalnie lekceważące podejście do transakcji.

W dniu 24.06.2011 r. kupiłam też stół z krzesłami u Sprzedawcy zenga_pl za kwotę 330 zł.Meble nie nadawały się do użytku domowego,były odrapane,porysowane,brudn e..odesłałam na własny koszt za co zapłaciłam kolejne 130 zł.Czekam na zwrot zakupu mebli - mam nadzieję,że niebawem pieniądze trafią na moje konto.

Żal mam również do Allegro,gdyż nie interweniuje w takich przypadkach.Ma to być bezpieczny serwis a tymczasem najzwyczajniej boję się kupować na allegro..za to też biorą pieniądze - prowizja od sprzedaży,od wystawienia przedmiotu itp.a w trudnych przypadkach umywają ręce.
Nie zostawię tak tych spraw.Napisze do gazet i telewizji jak oszukują Sprzedawcy na allegro a jak allegro zaopatruje sie na takowe sytuacje.Najlepiej ich zdaniem złożyć wniosek na policji a policja jak zwykle umorzy sprawę.

Paranoja... Jestem bardzo zażenowana tym portalem!
__________________
Agusia
Agulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 11:42   #194
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
ana92pl, dobrze Ci radzę, przyhamuj ze swoim językiem.
<b> buhaha


Agulek, eh, to bardzo niedobrze że trafiłaś na takich sprzedających,ale zauwazylam ze coraz wiecej sprzedających na allegro oszukuje, mnie to jeszcze nie spotkało- na szczęście - choć paczki często idą długo ( w porównaniu do paczek które zamawiam z USA które idą max 6-7 dni (!!) a na nasz Polski priorytet czekam półtora tygodnia =/ ) mnie wszystko przychodzi zawsze całe, ale mój chłopak np. kupił telefon z Wielkiej Brytanii (ponad 1200zł zapłacił) i teraz jesteśmy w Anglii na wakacjach a telefon został zablokowany - czyli był kradziony i sprzedany na all. napisaliśmy do Allegro - co kazali zrobic?? iść na policję :/ ze sprzedającym nie ma już kontaktu :/ masakra! </B>
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:15   #195
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
<b> buhaha


Agulek, eh, to bardzo niedobrze że trafiłaś na takich sprzedających,ale zauwazylam ze coraz wiecej sprzedających na allegro oszukuje, mnie to jeszcze nie spotkało- na szczęście - choć paczki często idą długo ( w porównaniu do paczek które zamawiam z USA które idą max 6-7 dni (!!) a na nasz Polski priorytet czekam półtora tygodnia =/ ) mnie wszystko przychodzi zawsze całe, ale mój chłopak np. kupił telefon z Wielkiej Brytanii (ponad 1200zł zapłacił) i teraz jesteśmy w Anglii na wakacjach a telefon został zablokowany - czyli był kradziony i sprzedany na all. napisaliśmy do Allegro - co kazali zrobic?? iść na policję :/ ze sprzedającym nie ma już kontaktu :/ masakra! </B>
kupujac na allegro trezba sie kierowac pewnymi zasadami - ilosc pozytywnych komentarzy (adekwatnie ilosc negatywow i dlaczego), poza tym kupowac nie przez przelew na konto tylko za pobraniem - placisz wtedy kiedy dostajesz przesylke do reki.Uczciwi sprzedawcy zawsze maja taka opcje do wyboru...
A w przypadku zakupienia kradzionego telefonu - lepiej odpuscic sobie pojscie na policje -nie bedzie ani telefonuzatrzymany bedzie jako dowod) ani pieniedzy, bo wykrywalnosc w takich sprawach jest bardzo niska
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 07:39   #196
Agulekk
Raczkowanie
 
Avatar Agulekk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 169
GG do Agulekk
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
kupujac na allegro trezba sie kierowac pewnymi zasadami - ilosc pozytywnych komentarzy (adekwatnie ilosc negatywow i dlaczego), poza tym kupowac nie przez przelew na konto tylko za pobraniem - placisz wtedy kiedy dostajesz przesylke do reki.Uczciwi sprzedawcy zawsze maja taka opcje do wyboru...
A w przypadku zakupienia kradzionego telefonu - lepiej odpuscic sobie pojscie na policje -nie bedzie ani telefonuzatrzymany bedzie jako dowod) ani pieniedzy, bo wykrywalnosc w takich sprawach jest bardzo niska
Kochana, na allegro kupuję i sprzedaje kilka dobrych lat Zawsze baczną uwagę zwracam na komentarze..bo to podstawa udanych transakcji.
Wczoraj jakby nigdy nic zadzwoniła do mnie Pani i zapytała na jakie dane wystawić fakturę..szok!!
Dziś ma fotel dojść - niby...
__________________
Agusia
Agulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:01   #197
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez Agulekk Pokaż wiadomość
Kochana, na allegro kupuję i sprzedaje kilka dobrych lat Zawsze baczną uwagę zwracam na komentarze..bo to podstawa udanych transakcji.
Wczoraj jakby nigdy nic zadzwoniła do mnie Pani i zapytała na jakie dane wystawić fakturę..szok!!
Dziś ma fotel dojść - niby...
no to bardzo dziwne, bo ja odwiedzilam konto wlasciciela tej aukcji i tam jst czerwono od negatywow-co prawda wiele jest uniewaznionych, teraz domyslam sie, ze pewnie byly to podobne sytuacje jak twoja...Pani zadzwonila, sprawa zalagodzona i negatyw bedzie uniewazniony... ale powinien dawac do myslenia przyszlym klientkom tej firmy
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:35   #198
Isil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 54
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Od początku mojej przygody z pazurkami zaopatruję się w Łódzkiej hurtowni tej firmy http://www.allepaznokcie.pl/sklep/ i szczerze powiem że jestem zadowolona. Jak dla laika w tej kwestii muszę powiedzieć że dobrze mi się na ich towarach pracuje, a w dodatku jest miła atmosfera zawsze uzyskuję odpowiedzi itd (zakupy robię przez internet). Moim zdaniem (chociaż według niektórych bez kursu nie powinnam się wypowiadać) jest to dobra i tania firma a ich produkty są dość dobrej jakości. Jedyne czego nie jestem u nich pewna to nabłyszczacz ale może to ja nie umiem z niego korzystać i go do końca nie dosuszam...
Łącznie u nich wydałam juz około 700zł (żele, ozdoby, pędzelki, pilniki, tipst, lampa a ostatnio nawet frezerka (160zł - uważam że jest wygodna i ułatwia pracę)) i nadal będę robić tam zakupy.
Isil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 00:38   #199
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Isil bo to bardzo dobre materiały...tylko trzeba umieć na nich pracować.. i moim zdaniem niestety dziewczyny które wystawiają tu negatywne komentarze na temat tych produktów dla mnie mają problem z panowaniem nad materiałem i w tym jest problem.. Ja bardzo serdecznie POLECAM firmę allepaznokcie w szczególności żele...jednofazowe i easy offy łatwe w aplikacji samopoziomujące, dosłownie same się układają pod pędzelkiem ...trwałe do 8 tyg ..pracuję na Allepaznokcie od początku ich działalności... zdjęcia można zobaczyć na mojej stronie... ponieważ do tej pory pracowałam tylko na TYCH produktach na przemiennie z CTO , na dodatek są bardzo łatwe w opanowaniu..naprawdę dobre żele zwłaszcza dla początkujących.. prócz Alle pracuje na Indygo i także Polecam..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-26 o 00:41
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 13:02   #200
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja sie nie zgodzę, ze stwierdzeniem, że "osoby ktore krytykuja firme Allepaznokcie robia to tylko dlatego, ze są slabymi stylistkami i nie potrafia zrobic dobrze paznokci". Jest to kompletnie bezpodstawne

Chodzi o to, ze wiele osob probuje pracy z roznymi materiałami i dosc czesto okazuje sie, ze towary oferowane przez ww. firme (mam tu raczej na mysli produkty typu: żele) nie są najwyzszej jakosci i nie pracuje sie z nimi łatwo. Owszem, ceny są konkurencyjne, ale w mojej ocenie rownowarta jest ich jakość.
To jest jak z ubraniami, kupujesz daną marke bo jest dla Ciebie sprawdzona i niezawodna, taka akurat Ci sie podoba. Tak samo jest wiec z produktami typu żel czy akryl, itp.

Poza tym, każdy ma prawo mieć własne zdanie na dany temat. Sedno wątku też było inne, ale z czasem je straciło. Btw. jestem założycielką wątku, więc pamiętam, że ocena firmy tyczyła się raczej obsługi klienta niżeli bardziej produktu. Ot co.
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:09   #201
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Uważam ,że dobra stylistka powinna umieć pracować na każdym produkcie..a nie tylko na wygodnym .Jeżeli nie ma doświadczenia z produktem to o czym tu rozmawiać.
Co rozumiesz przez słowo "nie są najwyższej jakości i nie łatwo się na nich pracuje" ?Sorry ale dla doświadczonego profesjonalisty nie ma określenia trudno. Jeżeli stylistka ma problem z opanowaniem materiału jest dla mnie słabą stylistką.
bez względu na to czy pracuje na IBD czy jakimś bublu z allegro. Dla mnie to nie argument.a allepaznokcie to naprawdę dobre produkty i jakoś nie mam z nimi problemu ..z czego to wynika?

ale w mojej ocenie rownowarta jest ich jakość

w mojej Nie koniecznie ,ponieważ pracowałam na przynajmniej dwudziestu różnych markach i mam porównanie.Tanich i bardzo drogich.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-27 o 14:12
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:49   #202
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Uwazam, ze każda osoba zajmująca sie (profesjonalnie, badz nie) ma produkty na ktorych pracuje sie jej fantastycznie i takie z ktorymi nie da sie nic zrobic, a jedynie wyrzucic do kosza.
Czy to bedzie stylistka paznokci, wizażystka czy malarz, itp.
Dla wizażytów chocby narzedziem pracy są cienie i pędzle i wierz mi, ale sa produkty z ktorymi nie da sie nic zrobic, bo włosnie pędzla bedzie kiepskiej jakosci, czy cienie będą słabo sie trzymały. Tak wiec i w przypadku robienia paznokci zelowych czy tez akrylowych moga sie trafic produkty, ktore nie spełnia Twoich oczekiwań i nie bedziesz potrafiła z nich nic zrobic. Ja pomimo najszczerszych checi, usilnych probach z żelami firmy Alle...., ale niestety nie bylam w stanie nic z nimi zdziałać. Co nie oznacza, ze nic u nich nie kupuje. I tak najwiecej zastrzezen mialam co do obslugi klienta, ale to bylo daaaaawno.
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:09   #203
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

ok zuzalenkam masz prawo do swojego zdania.
Ja jednak pozostanę przy tym co napisałam wyżej... pozdrawiam
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:49   #204
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

jak zwykle abra ma zdanie inne od innych - skoro na AllePaznokcie narzeka nie jedna i nie dwie tylko cala masa osob, to cos w tym musi byc. ja tez pracowalam na wielu produktach (tanszych i drozszych) i z kazdego zelu ulepilam paznokcie tylko kwestia byla inna - moj komfort pracy a tlumaczenie, ze dobra stylistka da sobie rade z kazdym produktem jest dla mnie kompletnie bez sensu, bo ja znam cala mase stylistek, ktore sa rewelacyjne w tym co robia (nawet moze lepsze od ciebie), ale przechodzily przez takie produkty, ze po pierwszym uzyciu wyrzucaly do kosza, bo wygoda pracy byla zadna (byly rowniez to produkty Alle)..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 00:15   #205
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

i jak zwykle Sunniva masz rację najlepiej iść na łatwizne
Wiesz mnie nie interesuje fakt czy Krysi i Marysi służą produkty czy są wygodne czy nie wygodne.. pracuj sobie na czym chcesz na czym Ci wygodnie ,każdego to indywidualny wybór.. Mnie interesuje i o tym cały czas pisze fakt ,że laski odrzucają produkt mówiąc ,że jest zły tylko dlatego ,że mają osobisty problem z jego opanowaniem a to jest różnica. Nie POTRAFIĄ na nim pracować. Nie czytasz mnie ze zrozumieniem..Nie zamierzam więcej wchodzić w jakiekolwiek dyskusje Z osoba która nie ma pojęcia o czym pisze..
a tlumaczenie, ze dobra stylistka da sobie rade z kazdym produktem jest dla mnie kompletnie bez sensu
Dla Ciebie bez sensu dla innych może niekoniecznie..To nie jest tłumaczenie tylko stwierdzenie FAKTU .Oczywiście , że każda doświadczona osoba da sobie rade z każdym produktem..

bo ja znam cala mase stylistek, ktore sa rewelacyjne w tym co robia (nawet moze lepsze od ciebie), ale przechodzily przez takie produkty, ze po pierwszym uzyciu wyrzucaly do kosza, bo wygoda pracy byla zadna


Danie sobie radę z produktem a wygoda pracy są to dwie różne kwestie,mylisz dwie różne rzeczy... Ja też pracuje na produkcie który lubię tak? ale nie pisze ,że ten czy tamten jest do bani bo generalnie z żadnym problemów nie mam. Tak samo z alle... pracuje na nim bo go lubię jest świetnym ,łatwym produktem..i nie mam problemów z jego aplikacja tudzież panowaniem nad materiałem.. więc twoje uzasadnienie jest dla mnie żadne.. a raczej zbędna wymówą osoby która ten problem byc może ma. Pisze o tym ,że profesjonalista powinien umiec pracować na wszystkim, a to ze potem wybiera coś z czym mu wygodnie to już jego osobista sprawa..i wogóle nie zwiazana z tym co miałam na mysli.

(nawet moze lepsze od ciebie)

nie tylko może..ale na pewno tez mam kilka swoich faworytek lepszych od siebie w końcu uczymy sie całe zycie..ale każda z nich potrafi pracować na wszystich produktach, a to ,że potem wybiera jakis dla swojej wygody to juz inna historia. Druga kwestia to taka ,że Żadna profesjonalistka nie siegnie po produkt ktory mozna wyrzucić do kosza..chyba ,że ma zbyt małe doswiadczenie z produktem jako takim i lubi eksperymenty .Daj spokój
a swoja drogą Sunniva gdzie można obejrzeć twoje prace?
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:12   #206
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Po części masz rację, Abra - bo dobry stylista ulepi sensowne paznokcie z wszystkiego. Pytanie tylko - po co?
Myślę, że dużo negatywnych opinii o Alle... wzięło się stąd, że to tania firma, a po taniochę sięgają głównie mało wykwalifikowane stylistyki lub pseudostylistki - i potem mają pretensje do całego świata, że im coś pęka, żółknie czy odpada. A pewnie na lepszych produktach tez niewiele by zdziałały. Niemniej jednak, nie widzę nic zdrożnego w, jak to ujęłaś "pójściu na łatwiznę" i korzystaniu wyłącznie z produktów lepszej jakości. Bo jak mam się zastanawiać czy np. gloss mi się nie zmatowi po tygodniu, to dziękuję, postoję. Żaden to dla mnie szczyt ambicji zawodowych
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:45   #207
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

. Niemniej jednak, nie widzę nic zdrożnego w, jak to ujęłaś "pójściu na łatwiznę" i korzystaniu wyłącznie z produktów lepszej jakości. Bo jak mam się zastanawiać czy np. gloss mi się nie zmatowi po tygodniu, to dziękuję, postoję. Żaden to dla mnie szczyt ambicji zawodowych

Ja również nie widzę w tym nic zdrożnego...sama pracuje na kilku markach..i nie uważam ,że droższa czy znana marka to znaczy lepsza. Nic bardziej błędnego. Ja pracując n na alle...np. nie muszę się zastanawiać czy gloss zmatowi mi się po tygodniu czy żółknie po miesiącu .Bo po prostu nie ma takiego zdarzenia z tymi żelami...czy w ogóle innych historii. Nic kompletnie nie dzieje się z tymi żelami do 8 tygodni paznokcie są błyszczące i w świetnej "kondycji"..prócz odrostu.Więc jeśli ktoś pisze na forum,że materiał trudny w aplikacji czy kiepski bo tani..to po prostu wynika to z nie umiejętności pracowania na tym produkcie ponieważ w moim osobistym odczuciu żele alle..układają się same pod pędzlem.Pracuje na nich nie od dziś
Pomija fakt,że jest wiele marek które pod wpływem własnej naklejki i logo firmy podnoszą ceny za produkt który jest kupowany z tego samego źródła co te tańsze...w większości w pudełeczkach produkt jest ten sam. Tylko cena inna i naklejka w zależności od tego czy dana marka jest znana i ceniona czy nie ,pomijając znane marki zagraniczne..oczywiście ,wiele można o tym napisać.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-01 o 14:14
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:37   #208
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

wyobraz sobie moja droga abro, ze moich prac na wizazu jest kilka, w roznych watkach.. ae nie byly one wrzucane tutaj po to,aby ktos je komentowal.. jak dobrze poszukasz to zapewne znajdziesz, ale jak chcesz to ci pare wrzuce, zebs zdala sobie w koncu sprawe, ze mam duza wiedze na temat stylizacji paznokci i nigdy siebie nie uwazalam za mega uzdolniona stylistke, ale swoja prace wykonuje rzetelnie i z pasja..
p.s. i tak jak juz rozdrabniami sie na szczegoliki - to ja znam firme INDIGO a nie INDYGO. pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG2658.jpg (56,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2744.jpg (42,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2854.jpg (47,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2875.jpg (42,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2995.jpg (42,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3001.jpg (50,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3026.jpg (42,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3120.jpg (46,5 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-09-01 o 15:47
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:14   #209
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja też znam firmę Indigo sorry to moje przejęzyczenie..
Ja sobie nie muszę zdawać z niczego sprawy... wnioski wysunęłam po twoich wypowiedziach..bo to że chciałam zobaczyc Twoje prace zupełnie nie wiązało sie z tym ,że po tym miałabym ocenic twój poziom wiedzy......prace są fajne bo delikatne.. zawsze widać coś co przykuwa oko, nie jedna stylistka bez wątpienia się stara...i pokazuje przez to swój stosunek do tematu..
Wiele bym tu jeszcze mogła napisać , ale ja nie jestem od tego i nie będę oceniać cudzych prac i wytykiwać czyiś błędów..... Nie w tym moja rola tutaj na forum . I nie po to poprosiłam byś wkleiła zdjęcia. Dzięki jednak za pokazanie, Nie miałam okazji widzieć. najważniejsze ,że robisz to co kochasz z pasji i dla pasji..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-02 o 01:36
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 00:27   #210
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

pokaże dwie fotki gdzie zrobione są paznokcie produktami allepaznokcie w całości... coby nikt mi nie zarzucał ,że bzdury opowiadam. Jak zresztą większość moich prac .Trwałość do 8 tygodni.. jak widać ..Co kraj to obyczaj .. i szczerze powiem ,że te wszystkie opinie na temat tych produktów to czysta żenada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zz.jpg (51,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwwwwwwwww.jpg (64,5 KB, 70 załadowań)
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-02 o 00:35
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.