Scent Bar XLVIII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-23, 13:38   #1771
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czekam wiec
A z zupelnie innej beczki (czyli wracajac do wlosow ), Dabur jest emolientowy? A Balsam kffiatowy i Bingo z 40toma skladnikami jakie? Robie rozpiske z podzialem na kosmetyki proteinowe, emolientowe i inne.
Balsam kwiatowy i Bingo( jednak to 12 ekstraktów ) emolientowe, Dabur nawilżający też, a jajeczny proteinowy.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:45   #1772
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


ja już jestem po - u mnie zawsze z cebulo i japkiem - nie wiem po jakiemu to
Po polsku? Ja nie przepadam, szczerze mówiąc, raz kiedyś zjem z czystej przyzwoitości i tyle

Co innego okrasa z gęsi, która właśnie zajadam z chlebem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:46   #1773
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII



Kupiłam właśnie w moich przydomowych delykatesach Perłę Winter z bzem i dziką różą... hmmm Dużo takich dziwadełek tam mają, szczególnie do picia, nawet Dra Peppera

Chuop mi wczoraj uświadomił, że powinnam sobie znaleźć jakieś relaksujące, fizyczne zajęcie, żebym mogła się wyłączyć i oderwać od rzeczywistości, w domyśle - jakiś sport. Bo tylko siedzę przed kompem, albo na uczelni, albo się uczę, albo czytam książki. Nie żebym była jakimś coach potato - mam czym się zająć, mam zainteresowania, wczoraj byłam na warsztatach tłum, które "wygrałam" w konkursie, wczoraj i dziś miałam egzaminy do studenckiego biura tłum, studiuję, trochę pracuję, ale no właśnie, generalnie wszystkie moje aktywności ograniczają się do siedzenia i czytania/pisania. I lekko już zaczynam od tego fiksować, sama to wiem. A V wyznaje zasadę, że w zdrowym ciele zdrowy duch i powinnam sobie znaleźć jakieś nowe zajęcie. Fizyczne. Tylko po pierwsze taki ze mnie typ i żadne sporty nie sprawiają mi przyjemności, od dzieciństwa wf to była kara... Po drugie ok, zawsze chciałam spróbować np. jogi, ale najzwyczajniej przez większą część roku nie mam na takie atrakcje czasu. Ani kasy. Więc niekoniecznie z lenistwa i braku chęci wynika mój zamulony tryb życia. Nie wiem, co mogłabym robić, żeby mi się poprawiło psychicznie. Liczę na to, że na wiosnę automatycznie zrobi mi się lepiej. Albo nie wiem... Rolki sobie przywiozę. I co - będę jeździć sama dookoła bloku? Bessęsu... Albo faktycznie zapiszę się na tę jogę i będę śmigać jak Murszafka bladym świtem...

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2013-02-23 o 13:47
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:50   #1774
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czekam wiec
A z zupelnie innej beczki (czyli wracajac do wlosow ), Dabur jest emolientowy? A Balsam kffiatowy i Bingo z 40toma skladnikami jakie? Robie rozpiske z podzialem na kosmetyki proteinowe, emolientowe i inne.
O czym Ty mówisz kobieto Nic nie kumam, idę zmyć olej kokosowy z włosów.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:54   #1775
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Głowa mnie boli, zjem se śledzia
Pomaga?? Bo mnie dziś nap... że ledwo oczy otwarte trzymam...
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Kurcze, zamówiłam sobie te czeskie czekolady Studentska, co Ves tak zachwalała Dawno temu jadłam, ale smaku nie pamiętam.
Są pyyyyszne... Tylko czekolada migrenę wywołuje -właśnie mi się przypomniało
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Albo faktycznie zapiszę się na tę jogę i będę śmigać jak Murszafka bladym świtem...[/SIZE]
Polecam Mi w czwartek odwołali i pewnie przez to ten ból głowy dzisiejszy Nie, serio, z tego tez potrafią wyleczyć... A relaksuje bardzo... Ostatnio na koniec, w pozycjach relaksacyjnych muszę uważać, bo mi żuchwa zjeżdża (hurra!! tam nawet nie zaciskam paszczy!) i jeszcze chrapać zacznę...

Szarość wczoraj miała to odkamienianie zębów w narkozie -wszystko poszło OK< choć trochę długo się wybudzała, ale siedziałam przy niej cały czas, więc przynajmniej nie było lamentu po pobudce -po prostu wstała i chciała natychmiast opuścić lokal... Ale tak biednie wyglądała z maseczką na pyszczku i rurkami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Po narkozie.jpg (86,1 KB, 25 załadowań)
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:00   #1776
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLVIII

Stazja, dzieki

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Chuop mi wczoraj uświadomił, że powinnam sobie znaleźć jakieś relaksujące, fizyczne zajęcie, żebym mogła się wyłączyć i oderwać od rzeczywistości, w domyśle - jakiś sport.
(...)
Albo faktycznie zapiszę się na tę jogę i będę śmigać jak Murszafka bladym świtem...
Dla mnie wychodzenie na sporty rano to bylaby katorga
Ale! Polecam cos krotkiego i meczacego w domowym zaciszu. Albo przewalanie ciezarkow albo interwaly, cos coby sie spocic jak szczur a potem z satysfakcja, ze "to ju po" usadzic d...e przed kompem. Odkrylam wlasnie radosc z faktu, ze moge wiecej razy scisnac agrafke bez zadyszki albo trzaskac kilka pompek - chociaz nie wiem co mi to da w zyciu
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:05   #1777
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dla mnie wychodzenie na sporty rano to bylaby katorga
Ale! Polecam cos krotkiego i meczacego w domowym zaciszu. Albo przewalanie ciezarkow albo interwaly, cos coby sie spocic jak szczur a potem z satysfakcja, ze "to ju po" usadzic d...e przed kompem. Odkrylam wlasnie radosc z faktu, ze moge wiecej razy scisnac agrafke bez zadyszki albo trzaskac kilka pompek - chociaz nie wiem co mi to da w zyciu
No właśnie ja czuję, że też potrzebuję takiego uczucia "radości z faktu, że mogę..." I skoro nie tylko ja zauważyłam, że wariuję od tego siedzeniaiczytania, to może faktycznie coś jest na rzeczy.
Może odnajdę radość w fakcie, że mogę spiąć dupę rano, wstać i iść ćwiczyć

Tak spojrzałam na mój plan i od marca 3x w tygodniu będę zaczynała dopiero o 11:30, więc może faktycznie przed zajęciami bym coś ogarnęła. Bo popołudniami naprawdę nie mam czasu.

Zaczęłam czytać o tej jodze i jest tyle tego rodzajów, że zgłupiałam


Aha, w domu wiem, że się nie zmobilizuję...
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 14:16   #1778
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
No właśnie ja czuję, że też potrzebuję takiego uczucia "radości z faktu, że mogę..." I skoro nie tylko ja zauważyłam, że wariuję od tego siedzeniaiczytania, to może faktycznie coś jest na rzeczy.
Może odnajdę radość w fakcie, że mogę spiąć dupę rano, wstać i iść ćwiczyć

Tak spojrzałam na mój plan i od marca 3x w tygodniu będę zaczynała dopiero o 11:30, więc może faktycznie przed zajęciami bym coś ogarnęła. Bo popołudniami naprawdę nie mam czasu.

Zaczęłam czytać o tej jodze i jest tyle tego rodzajów, że zgłupiałam


Aha, w domu wiem, że się nie zmobilizuję
...
To jedna rzecz, a druga, rzekę ci jako ten, co podyplomowo skończył AWF i jest instruktorem rekreacji ruchowej -bez instruktora, który pokaże co i jak, i na początku ustawi, niewiele dobrego z tego wyniknie... Człowiek mimowolnie robi różne rzeczy tak, jak mu łatwiej (stąd postęp i cywilizacja w sumie), ale niestety czasami to może wręcz zaszkodzić, a w najlepszym wypadku nie pomóc.
Najpierw trzeba wyrobić sobie dobre odruchy, poprawną postawę itp, a tego się nie da bez instruktora... A potem najlepiej ćwiczyć przed lustrem, jak już się wie samemu, co i jak powinno wyglądać i zerknięcie w lustro pomaga poprawić sylwetkę.
Jakiś czas trenowałam sportowo, już nie rekreacyjnie, jeździectwo. I nawet jeśli 5 dni w tygodniu jeździłam sama, to te 2 z instruktorem przynosiły najwięcej...

A jeśli Cię joga interesuje, polecam na początek hatha jogę -to jest nacisk na gimnastykę, a nie na filozofię itp.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:34   #1779
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A jeśli Cię joga interesuje, polecam na początek hatha jogę -to jest nacisk na gimnastykę, a nie na filozofię itp.
Hmm a czy to możliwe, że w szkole, którą sobie znalazłam nie ma takiego rodzaju?
Jestem totalnie zielona.
I czy można sobie dołączać do tych grup w dowolnym momencie, nawet jak się jest na poziomie początkującym minus?


Ech, konie też fajna sprawa...
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:35   #1780
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zachowajmy powściągliwość, jeszcze nie było konklawe
Ale jak jusz będzie i wybiorą nowego biskupa na stolicę Piotrową to będę mógł roztrąbić wszem i wobec?

Cytat:
Pewnie dlatego, że jestem za☠☠☠iście dowcipny
Się mnie zdaje, że to nie było do Cię

Cytat:
Tagi widział?
Nie

Cytat:
Kawa tak na Ciebie wpływa?
Nie, ale myślałem, że się zatroskasz o mnie

Cytat:
Jakiś czas temu zrobiłem kumpeli drinka z energetykiem, całą noc nie zmrużyła oka
I biegała wokół domu?

Cytat:
Nie uciszysz głosu naroda


Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2013-02-23 o 14:49
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:37   #1781
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Żartowałam, dzisiaj i tak nie zrobię
a ja się zatanawiam

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Cudo!

Idę ryż wstawić, dziś chintkie danie z von Trupką
c'nie? I zapewniam,że to co się odbija w wisience, a wygląda na skrzyżowanie Darth'a Vader'a z Czesiem, to nie moja facjata

To von Trupek miał żółtaczkę?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 14:40   #1782
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ech, konie też fajna sprawa...
w teorii
w praktyce się okazało, że nie umiem wleźć na tego konia i instruktor musiał mnie za przeproszeniem podsadzić, żebym swoje tłuste dupsko (to było z 5 lat temu) usadziła, jaki obciach...
poza tym na górze wpadłam w panikę, bo nie ma się czym rak trzymac, żadnej sztywnej kierownicy ani nic i wszystko się ciągle buja, bałam się, że spadnę
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:44   #1783
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Hmm a czy to możliwe, że w szkole, którą sobie znalazłam nie ma takiego rodzaju?
Jestem totalnie zielona.
I czy można sobie dołączać do tych grup w dowolnym momencie, nawet jak się jest na poziomie początkującym minus?


Ech, konie też fajna sprawa...
Możliwe Każda szkoła się specjalizuje w konkretnym typie...
Co do grup, to ogólnie chyba można dołączyć w każdym momencie, ale lepiej do grupy o konkretnym poziomie zaawansowania. Jak pójdziesz na ogólną, a nie początkującą, albo instruktor będzie Cię olewał i tylko na obserwacji będziesz musiała polegać, albo zajmie się Tobą i reszta grupy będzie chciała Cię ubić
A Ty w Warsiafce może chcesz chodzić?? Bo jeśli tak, to polecam tę, tę, albo tę szkołę. Mi właśnie te polecało kilka osób, jak szukałam. Jeszcze jestem laikiem w tej dziedzinie, ale ogólnie mówili mi, żeby chodzić do szkół jogi, a nie tam, gdzie mają fitness i np. 2x w tygodniu jogę...

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
w teorii
w praktyce się okazało, że nie umiem wleźć na tego konia i instruktor musiał mnie za przeproszeniem podsadzić, żebym swoje tłuste dupsko (to było z 5 lat temu) usadziła, jaki obciach...
poza tym na górze wpadłam w panikę, bo nie ma się czym rak trzymac, żadnej sztywnej kierownicy ani nic i wszystko się ciągle buja, bałam się, że spadnę
Bo trzeba powoli, oswoić się, z porządny, odpowiedzialnym instruktorem i na koniu-profesorze
Tak się mówi, że początkujący mówi, że boki konia z obu stron są spadziste, co zagraża życiu człowieka, a potem, że największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:45   #1784
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

No właśnie, mnie się też kojarzy, że w przepisach nie zalecali zrumienienia Ostatni raz cebulową robiłem chyba 15 lat temu, narobiłyście mi ochoty
Bo ty jej nie masz rumienić, tylko powoli smażyć aż się skarmelizuje. Skarmelizuje, nie sfajczy
Ale fakt,że można smażyć krócej i zupka też wychodzi niezła. Co kto bardziej lubi
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:51   #1785
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A Ty w Warsiafce może chcesz chodzić?? Bo jeśli tak, to polecam tę, tę, albo tę szkołę. Mi właśnie te polecało kilka osób, jak szukałam. Jeszcze jestem laikiem w tej dziedzinie, ale ogólnie mówili mi, żeby chodzić do szkół jogi, a nie tam, gdzie mają fitness i np. 2x w tygodniu jogę...
W Wwie
Tylko zależy mi raczej, żeby gdzieś blisko, bo mieszkam trochę na zadupiu i wolałabym nie marnować godziny na dojazd do centrum. Znalazłam sobie szkołę na Kabatach, ale mają same dziwactwa w planie zajęć. Zaraz przejrzę linki.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
w teorii
w praktyce się okazało, że nie umiem wleźć na tego konia i instruktor musiał mnie za przeproszeniem podsadzić, żebym swoje tłuste dupsko (to było z 5 lat temu) usadziła, jaki obciach...
poza tym na górze wpadłam w panikę, bo nie ma się czym rak trzymac, żadnej sztywnej kierownicy ani nic i wszystko się ciągle buja, bałam się, że spadnę

eee, ja jeździłam całe dzieciństwo... może nie jakoś regularnie, ale jednak. mama nas często zabierała do Gałkowa, o którym Murszafka czasem wspomina - mieszkamy niedaleko. później miałam pewną niefajną przygodę i trochę się zraziłam, a później inne sprawy mnie pochłonęły i tak się skończyło
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:53   #1786
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
O czym Ty mówisz kobieto Nic nie kumam, idę zmyć olej kokosowy z włosów.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;39412536]Ale jak jusz będzie i wybiorą nowego biskupa na stolicę Piotrową to będę mógł roztrąbić wszem i wobec? [/quote]
Druga Gosia spod 20 z Ciebie Będziesz mógł
Cytat:
Się mnie zdaje, że to nie było do Cię
Co to za odzywki do starszych?
Cytat:
I biegała wokół domu?
Ta Twoja wyobraźnia
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
c'nie? I zapewniam,że to co się odbija w wisience, a wygląda na skrzyżowanie Darth'a Vader'a z Czesiem, to nie moja facjata

Cytat:
To von Trupek miał żółtaczkę?
Podkręciłem ją dodatkowo curry i kurkumą
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
w teorii
w praktyce się okazało, że nie umiem wleźć na tego konia i instruktor musiał mnie za przeproszeniem podsadzić, żebym swoje tłuste dupsko (to było z 5 lat temu) usadziła, jaki obciach...
poza tym na górze wpadłam w panikę, bo nie ma się czym rak trzymac, żadnej sztywnej kierownicy ani nic i wszystko się ciągle buja, bałam się, że spadnę
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:22   #1787
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Druga Gosia spod 20 z Ciebie Będziesz mógł
To zwołam konferencję prasową

Cytat:
Co to za odzywki do starszych?
No jakie, coś nie pasi?

Cytat:
Ta Twoja wyobraźnia
Nie zna granic
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:34   #1788
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

yummie!

jak się po polsku nazywa ten przezroczysty makaron?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:41   #1789
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


A propos nóg, z mniej optymistycznych wieści, termin operacji ustaliłam na 26 marca oby to już była ostatnia ....
będzie ostatnia

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Zgodnie z planem wyrobiłam się szybko w pracy, wróciłam po 9 do domu i poszłam spać dalej
No więc jestem wyspana i zadowolona
Ja bym już tak nie usnęła

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Na udziska działa bańka. Wysmukla troche. Może nie zmniejsza jakoś super, ale po pierwszej serii moge powiedzieć że dziala.Widać rożnicę .
Jak się nie ma problemów z naczynkami


Witam
Mój Tż dostał nową, o wiele lepszą pracę Mam nadzieję, że wszystko wypali i będzie ok
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:44   #1790
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLVIII

Spo, super! Gratuluję i oby to zaraźliwe było ;-)
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:49   #1791
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
za wyrobiony plan

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Szarość wczoraj miała to odkamienianie zębów w narkozie -wszystko poszło OK< choć trochę długo się wybudzała, ale siedziałam przy niej cały czas, więc przynajmniej nie było lamentu po pobudce -po prostu wstała i chciała natychmiast opuścić lokal... Ale tak biednie wyglądała z maseczką na pyszczku i rurkami...
bidulka
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
No właśnie ja czuję, że też potrzebuję takiego uczucia "radości z faktu, że mogę..." I skoro nie tylko ja zauważyłam, że wariuję od tego siedzeniaiczytania, to może faktycznie coś jest na rzeczy.
Może odnajdę radość w fakcie, że mogę spiąć dupę rano, wstać i iść ćwiczyć

Tak spojrzałam na mój plan i od marca 3x w tygodniu będę zaczynała dopiero o 11:30, więc może faktycznie przed zajęciami bym coś ogarnęła. Bo popołudniami naprawdę nie mam czasu.
jak możesz rano to fajna sprawa ja na studiach czasem chodziłam rano, jak zaczynałam później zajęcia.

Dla mnie rano najlepiej, albo wieczorem, ale już tak późnym, że po powrocie od razu prysznic i zaraz spać jak mogłam jeszcze chodzić na zumbę to chodziłam na 20, teraz chodzę na basen (bo tylko to mi zostało z rzeczy dozwolonych ) też na 20
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
yummie!

jak się po polsku nazywa ten przezroczysty makaron?
ryżowy?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:51   #1792
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Witam

Cytat:
Mój Tż dostał nową, o wiele lepszą pracę Mam nadzieję, że wszystko wypali i będzie ok
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:51   #1793
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
będzie ostatnia

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja bym już tak nie usnęła
oj tam, trza być twardym
TŻ jeszcze spał, wiec łóżko było nagrzane, w sumie nawet bez problemu zasnęłam

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Mój Tż dostał nową, o wiele lepszą pracę Mam nadzieję, że wszystko wypali i będzie ok
super
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:56   #1794
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
yummie!

jak się po polsku nazywa ten przezroczysty makaron?
Makaron ryżowy
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:01   #1795
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Spo, super! Gratuluję i oby to zaraźliwe było ;-)


[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;39414055]
[/QUOTE]

Tak trzeba trzymać

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

oj tam, trza być twardym
TŻ jeszcze spał, wiec łóżko było nagrzane, w sumie nawet bez problemu zasnęłam
Nie no jakbym się obudziła o 9 to bym jeszcze usnęła, ale jakbym miała wstać, wyjść, rozbudzić się, wrócić i usnąć to nie


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
super
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:02   #1796
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Makaron ryżowy
serio?
to dlaczego ja zawsze myślałam, że ryżowy to taki w kształcie ziarenek ryżu
po niemiecku to się nazywa glasnudeln, więc też kombinowałam coś ze szklanym makaronem
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:04   #1797
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość


Jak się nie ma problemów z naczynkami
No teoretycznie tak
W praktyce...mam pod kolanem kilka starych i nic sie nie dzialo/ nie dzieje z nimi( tfu, tfu żeby nie zapeszyć), ale pewnie dlatego że omijałam to naczynkowe gniazdko

Gratulacje dla TŻa
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:06   #1798
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Witam
Mój Tż dostał nową, o wiele lepszą pracę Mam nadzieję, że wszystko wypali i będzie ok
gratki
Nareszcie jakieś pozytywne pracowe wiadomości

Edytowane przez edytapa68
Czas edycji: 2013-02-23 o 23:09
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:13   #1799
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No teoretycznie tak
W praktyce...mam pod kolanem kilka starych i nic sie nie dzialo/ nie dzieje z nimi( tfu, tfu żeby nie zapeszyć), ale pewnie dlatego że omijałam to naczynkowe gniazdko

Gratulacje dla TŻa
No właśnie ja bym się bała stosować

I

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
gatki
Nareszcie jakieś pozytywne pracowe wiadomości
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:17   #1800
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
No właśnie ja bym się bała stosować
A tam. Dopoki sie nie powiekszą będę masować. Zresztą...wolę gladkie jędrne dupsko i nogi z 4 pajączkami , niż obwisłe dupsko i nogi z 3
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.