Technik usług kosmetycznych - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 14:45   #691
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Kto jest teraz na 2 semestrze zaocznie ? Ile macie godzin praktycznych ? Na siatce pisze, że powinnam mieć 120 a tak naprawdę mam tylko 36
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 16:10   #692
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Wiecie o czym był projekt z egzaminu z stycznia 2013?
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 16:18   #693
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Stary egzamin: manicur i parafina.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:42   #694
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez cieska Pokaż wiadomość
Wiecie o czym był projekt z egzaminu z stycznia 2013?
nowy: makijaz kobiety dojrzałej
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 12:06   #695
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
podbijam pytanie jeszcze raz bo mnie to bardzo ciekawi jak u was jest w szkolach. pewnie macie egzaminy ze sie nikt nie odzywa.

pojechalam zlozylam dzisiaj papiery do apedukacji. ale wiecie jak mnie to denerwuje wszedzie chca oryginał, zapewnienia ze tam sie bedzie chodzilo o ILE SIE UTWORZY KIERUNEK!!! i czlowiek sie nastawi a potem sie okaze ze nie bedzie kierunku bo za malo osob. bezsensu. mi strasznie zalezy na podjeciu juz teraz nauki a nie we wrzesniu. bo kazdy mnie zapewnia ze jak teraz sie uda to we wrzesniu juz na pewno.

pytanie do was: składałyście tylko w jedno miejsce czy moze w dwa? bo ja sie zastanaiwm czy nie zlozyc jeszcze gdzies zeby mi miejsce nie przepadlo. tylko czy pozniej nie ma ewentualnie jakis konsekwencji jak sie u nich nie bedzie uczylo?
Pracuję w szkole policealnej i wiem jak to jest. Nie miej pretensji do nich bo skąd mają wiedzieć że dany kierunek się utworzy? Chyba lepiej żeby Ci powiedzieli że nie wiadomo czy się utworzy niż żeby powiedzieli że utworzy się na pewno i miałabyś pretensje jakby nagle wyszła sprawa z tym że kierunek się nie utworzy? Miejsce Ci nigdzie nie przepadnie, nie otworzy się w jednej szkole to idź do drugiej i nie ma opcji że braknie miejsc. Szkoły Policealne walczą o każdego słuchacza i przyjmą Cię z otwartymi ramionami.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:01   #696
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Słyszałyście już, że nowy egzamin zawodowy z drugiej kwalifikacji w czerwcu będzie już praktyczny tzn. normalnie na pracowni będziemy wykonywać zabieg, a nie pisać na kartkach ?
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:26   #697
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Słyszałyście już, że nowy egzamin zawodowy z drugiej kwalifikacji w czerwcu będzie już praktyczny tzn. normalnie na pracowni będziemy wykonywać zabieg, a nie pisać na kartkach ?
Kto ci takich bzdur naopowiadał? Najpierw upewnij się że plotka którą puszczasz dalej jest prawdziwa np na takiej stronie jak OKE czy CKE. Podpisałaś już deklarację na egzamin z kwalifikacji który się odbędzie w czerwcu tak? To zastanów się teraz, czy Ministerstwo Edukacji może zmienić procedury egzaminu na 4 miesiące przed samym egzaminem?! Na stronie OKE ani CKE NIE MA TAKIEJ INFORMACJI! Więc nie strasz bezpodstawnie innych.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 17:39   #698
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Kto ci takich bzdur naopowiadał? Najpierw upewnij się że plotka którą puszczasz dalej jest prawdziwa np na takiej stronie jak OKE czy CKE. Podpisałaś już deklarację na egzamin z kwalifikacji który się odbędzie w czerwcu tak? To zastanów się teraz, czy Ministerstwo Edukacji może zmienić procedury egzaminu na 4 miesiące przed samym egzaminem?! Na stronie OKE ani CKE NIE MA TAKIEJ INFORMACJI! Więc nie strasz bezpodstawnie innych.
U nas była DYREKTORKA, która nam przekazała informację. Mówiła, że będzie na pracowni w jakichś 3 zmianach.

A po drugie nowy egzamin od początku tak miał wyglądać, tylko to nie wyszło, a teraz widocznie chcą to wprowadzić w życie. A jak przejrzysz informator to zobaczysz, że on był zrobiony właśnie pod egzamin praktyczny !

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Plotek bym na pewno bezpodstawnie nie rozsiewała. Też byłyśmy w mega szoku jak nam to powiedziała !
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:45   #699
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Jak pisałam egzamin z innego technika, to miałam i projekt i wykonanie zadania praktycznego. Może chcą tak zrobić?
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:46   #700
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
U nas była DYREKTORKA, która nam przekazała informację. Mówiła, że będzie na pracowni w jakichś 3 zmianach.

A po drugie nowy egzamin od początku tak miał wyglądać, tylko to nie wyszło, a teraz widocznie chcą to wprowadzić w życie. A jak przejrzysz informator to zobaczysz, że on był zrobiony właśnie pod egzamin praktyczny !

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Plotek bym na pewno bezpodstawnie nie rozsiewała. Też byłyśmy w mega szoku jak nam to powiedziała !
Więc dotyczy to raczej starego egzaminu.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:50   #701
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

A poza tym mnie już nic nie zdziwi bo jak zaczynałam szkołę to mówili, ze nowa podstawa ma praktyczny egzamin w formie praktycznej a nie pisemnej. Potem już PO ZŁOŻENIU deklaracji powiedzieli, że jednak będzie pisemny. Był przygotowany informator i w nim nic nie było o opisywaniu całego zabiegu i wszyscy nam powtarzali, że tylko to co w informatorze będzie na egzaminie a okazało się zupełnie coś innego. Jak się okazało informator był przygotowany do pierwotnej wersji egzaminu (czyli praktycznej) i nie wprowadzali nowego. I teraz widocznie już chcą zrobić tak jak to powinno od początku wyglądać

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Więc dotyczy to raczej starego egzaminu.
Jakiego starego ? Skoro ja jestem pierwszym semestrem, który zaczynał nową podstawą programową (już z tym podziałem na kwalifikację A.61 i A.62 i dwoma egzaminami zawodowymi). Teraz jestem na semestrze 4, czyli ostatnim i wszystkie semestry, które zaczynały przede mną jeszcze stara podstawą już pokończyły, a one własnie miały stary egzamin

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez cieska Pokaż wiadomość
Jak pisałam egzamin z innego technika, to miałam i projekt i wykonanie zadania praktycznego. Może chcą tak zrobić?
Właśnie nie. Nam powiedziała, że normalnie mamy na naszej pracowni kosmetycznej, gdzie będą egzaminatorzy, to będzie w zmianach i będziemy wykonywać zabieg. Do tej pory właśnie był projekt opisowy, tylko w nowym egzaminie wyglądał one inaczej niż w starym
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 23:58   #702
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Słyszałyście już, że nowy egzamin zawodowy z drugiej kwalifikacji w czerwcu będzie już praktyczny tzn. normalnie na pracowni będziemy wykonywać zabieg, a nie pisać na kartkach ?
to samo nam dzisiaj mówili.

W sumie to już nie wiem co gorsze
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:52   #703
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

http://www.oke.lodz.pl/pobierz/zawod...514207_TUK.pdf

Część praktyczna jest przeprowadzana w formie testu praktycznego.
Część praktyczna egzaminu zawodowego polega na wykonaniu przez zdającego zadania
egzaminacyjnego zawartego w arkuszu egzaminacyjnym na stanowisku egzaminacyjnym.
Stanowisko powinno być przygotowane z uwzględnieniem warunków realizacji kształcenia
w danym zawodzie określonych w podstawie programowej kształcenia w zawodach,
właściwych dla kwalifikacji wyodrębnionej w tym zawodzie, w zakresie której odbywa się ten
egzamin.

O to chodzi ?
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 14:12   #704
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez cieska Pokaż wiadomość
http://www.oke.lodz.pl/pobierz/zawod...514207_TUK.pdf

Część praktyczna jest przeprowadzana w formie testu praktycznego.
Część praktyczna egzaminu zawodowego polega na wykonaniu przez zdającego zadania
egzaminacyjnego zawartego w arkuszu egzaminacyjnym na stanowisku egzaminacyjnym.
Stanowisko powinno być przygotowane z uwzględnieniem warunków realizacji kształcenia
w danym zawodzie określonych w podstawie programowej kształcenia w zawodach,
właściwych dla kwalifikacji wyodrębnionej w tym zawodzie, w zakresie której odbywa się ten
egzamin.

O to chodzi ?
dokładnie To jest ten informator do nowego egzaminu, który własnie miał tak wyglądać od czerwca 2013 dla uczniów/słuchaczy nowej podstawy programowej. Niestety coś nie wyszło i nie weszło to w życie dlatego egzamin z czerwca 2013 i stycznia 2014 był w formie projektu, ale wyglądał inaczej niż te w starym. Niestety cke ani oke nie poinformowało o tym jak ten egzamin będzie wyglądał, co będzie oceniane i punktowane itp. A teraz od czerwca wprowadzają już pierwotną wersję egzaminu, czyli na stanowisku egzaminacyjnym. Niestety dowiadujemy się o tym na 4 miesiące przed egzaminem
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:38   #705
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Dzwoniłam i pani powiedziała, że w nowym egzaminie z kwalifikacji nie ma pisania projektu, tylko wypełnianie na podstawie dokumentacji. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Bo pani spieszyła się i nie powiedziała wszystkiego.
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:00   #706
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez cieska Pokaż wiadomość
Dzwoniłam i pani powiedziała, że w nowym egzaminie z kwalifikacji nie ma pisania projektu, tylko wypełnianie na podstawie dokumentacji. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Bo pani spieszyła się i nie powiedziała wszystkiego.
Jej pewnie chodziło o to, że w czerwcu 2013 i teraz w styczniu 2014 egzamin wyglądał tak, ze byla opis potem karta klienta, którą trzeba wypełnić potem trzaba było opisac zabieg według kolejności czynności a na końcu napisać zalecenia. Nie wyglądał on tak jak ten stary bo w tamtym trzeba było pisać wszystko od początków do końca samemu a tu było takie udogodnienie, że część rzeczy wpisywało sie w taki gotowy formularz a jedynie zabieg sie samemu pisało tzn byly 3 czyste strony, gdzie sie opisywało. Ale teraz już tak nie będzie bo będzie egzamin praktyczny. Dostaniemy temat, mamy chwile na zapoznanie, potem wypisujemy kartę klienta, wybieramy i wykonujemy zabieg a na koniec dajemy zalecenia. Nam to przekazała ostatnio osobiście dyrektorka. Chyba, że nie we wszystkich szkołach tak będzie. Ja podlegam pod OKE Jaworzno, ale wydaje mi sie, że egzamin powinien być jednolity w całej Polsce. Kiedyś czytałam, że niektóre kierunki już miały egzamin zawodowy w formie praktycznej. Jakas dziewczyna kiedyś pisała, że na florystyce mieli praktyczny i robili wieniec chyba. Powoli chyba wprowadzają to na wszystkich kierunkach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:03   #707
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Technik usług kosmetycznych

no i w dwóch szkolach gdzie złożyłam papiery nie utworzyl sie kierunek!!
ale zadzwonilam do dwóch innych i tam z kolei jest i zajecia sie juz rozpoczely. wiec znowu mam dylemat ktora wybrac. ap edukacje w bytomiu czy proedukacje w katowicach? na co zwracałyście uwagę przy wyborze szkoly>?
nie ukrywam ze jest to dla mnie bardzo wazne bo chce zdobyc duzo wiedzy. podpowiedzcie cos.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:39   #708
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
no i w dwóch szkolach gdzie złożyłam papiery nie utworzyl sie kierunek!!
ale zadzwonilam do dwóch innych i tam z kolei jest i zajecia sie juz rozpoczely. wiec znowu mam dylemat ktora wybrac. ap edukacje w bytomiu czy proedukacje w katowicach? na co zwracałyście uwagę przy wyborze szkoly>?
nie ukrywam ze jest to dla mnie bardzo wazne bo chce zdobyc duzo wiedzy. podpowiedzcie cos.
Znajdź sobie kogoś kto chodzi do tych szkół i poproś o opinię
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 22:10   #709
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Jej pewnie chodziło o to, że w czerwcu 2013 i teraz w styczniu 2014 egzamin wyglądał tak, ze byla opis potem karta klienta, którą trzeba wypełnić potem trzaba było opisac zabieg według kolejności czynności a na końcu napisać zalecenia. Nie wyglądał on tak jak ten stary bo w tamtym trzeba było pisać wszystko od początków do końca samemu a tu było takie udogodnienie, że część rzeczy wpisywało sie w taki gotowy formularz a jedynie zabieg sie samemu pisało tzn byly 3 czyste strony, gdzie sie opisywało. Ale teraz już tak nie będzie bo będzie egzamin praktyczny. Dostaniemy temat, mamy chwile na zapoznanie, potem wypisujemy kartę klienta, wybieramy i wykonujemy zabieg a na koniec dajemy zalecenia. Nam to przekazała ostatnio osobiście dyrektorka. Chyba, że nie we wszystkich szkołach tak będzie. Ja podlegam pod OKE Jaworzno, ale wydaje mi sie, że egzamin powinien być jednolity w całej Polsce. Kiedyś czytałam, że niektóre kierunki już miały egzamin zawodowy w formie praktycznej. Jakas dziewczyna kiedyś pisała, że na florystyce mieli praktyczny i robili wieniec chyba. Powoli chyba wprowadzają to na wszystkich kierunkach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rok temu tez juz miał byc egzamin w takiej formie, ale wiele szkół nie było na to gotowych np ze wzgledu na sprzet, bo jak wiadomo nie wszystkie szkoły maja mikrodermabrazje czy sprzet do elektrokoagulacji - moja akurat ma to wszystko
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 22:18   #710
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
rok temu tez juz miał byc egzamin w takiej formie, ale wiele szkół nie było na to gotowych np ze wzgledu na sprzet, bo jak wiadomo nie wszystkie szkoły maja mikrodermabrazje czy sprzet do elektrokoagulacji - moja akurat ma to wszystko
Moja też ma wszystko. Wprowadzenie tego egzaminu to sa spore koszty dlatego to nie wypaliło. Widocznie w tym roku już wprowadzają. U mnie dyrektorka mówiła, że to pewne. Z resztą oni to tylko odłożyli w czasie bo nawet informatora nie zmieniali tylko został ten do tego praktycznego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:54   #711
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

A jak moja szkoła nie ma sprzętu to co? W ogóle my pracowni nie mamy, tylko zajecia mamy w salonie kosmetyczny, wtedy kiedy jest zamknięty.

Edytowane przez cieska
Czas edycji: 2014-03-04 o 11:55
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:02   #712
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez cieska Pokaż wiadomość
A jak moja szkoła nie ma sprzętu to co? W ogóle my pracowni nie mamy, tylko zajecia mamy w salonie kosmetyczny, wtedy kiedy jest zamknięty.
to może w tym salonie zrobią ? Wiem, że u na na pewno ma być praktyczny na pracowni
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:43   #713
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez cieska Pokaż wiadomość
Znajdź sobie kogoś kto chodzi do tych szkół i poproś o opinię
nie no WOW, Dzieki za rade. ale nie mam tu nikogo kto by mogl cokolwiek powiedziec o ktorejsc z tych szkol.

pojechalam do tego Bytomia bo na ta sie zdecydowalam poniewaz:
1. ma w 2 sem. 170h na twarz,szyja dekolt a przeciez po 2 sem. jest egzamin. tak? no to fajnei ze maja tyle godzin.

potem maja w 3i4sem. tylko na cialo wszystko. i tez 170h. ale tak malo maja teoretycznych. a duzo jest z tego pytac i jakie np. podajcie cos.

bo w proedukacji w Katowicach jest w 1i2 sem tylko 100h praktycznych na twarz. to jaką wiedzę mają ci z apedukacji a jaką ci z proedukacji?

no ale ta "PRACOWNIA kosmetyczna" to jakies pozal sie Boze! w kamienicy jest ta "SZKOŁA" i takie male pokoiki, malo swiatla, lozka sobie stoja bez przescieradel ani nic. nie wiem moze ja sobie za duzo wyobrażam czy jak. jakies to wszystko malo poukladane. babeczki nauczycielki to kosmetyczki ktore maja swoje salony. i nie wiem czy zostac tam czy isc do tej w katowicach!?!?!?!?!
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:26   #714
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Wystarczy na fb wpisać w szukaj szkole i znaleźć osoby, które chodzą na kosmetyke albo nawet teraz tworzą się grupy klasowe i można tam zapytac, bo widać członków grupy.
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 07:56   #715
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
no i w dwóch szkolach gdzie złożyłam papiery nie utworzyl sie kierunek!!
ale zadzwonilam do dwóch innych i tam z kolei jest i zajecia sie juz rozpoczely. wiec znowu mam dylemat ktora wybrac. ap edukacje w bytomiu czy proedukacje w katowicach? na co zwracałyście uwagę przy wyborze szkoly>?
nie ukrywam ze jest to dla mnie bardzo wazne bo chce zdobyc duzo wiedzy. podpowiedzcie cos.
Ja bym poczekała do kolejnego naboru. Ten lutowy jest zdecydowanie słabszy... u mnie w szkole też otwarło się nie wiele kierunków ale np. od września kosmetyka rusza zawsze - w każdym mieście. Nie patrz na to że szkoła jest darmowa bo to się wiąże z ubogo wyposażoną pracownią. Ja chodzę do Żaka i średnio jestem zadowolona... marne kosmetyki, marnie wyposażona pracownia... W niektórych szkołach płaci się np. 100zł za semestr ale pieniążki są przeznaczane na kosmetyki.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 09:41   #716
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała do kolejnego naboru. Ten lutowy jest zdecydowanie słabszy... u mnie w szkole też otwarło się nie wiele kierunków ale np. od września kosmetyka rusza zawsze - w każdym mieście. Nie patrz na to że szkoła jest darmowa bo to się wiąże z ubogo wyposażoną pracownią. Ja chodzę do Żaka i średnio jestem zadowolona... marne kosmetyki, marnie wyposażona pracownia... W niektórych szkołach płaci się np. 100zł za semestr ale pieniążki są przeznaczane na kosmetyki.
Ja chodzę do darmowej i mamy praktycznie cały sprzęt, fajne kosmetyki, nową, wyremontowaną pracownię, więc nie w każdej szkole tak musi być
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 17:34   #717
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do darmowej i mamy praktycznie cały sprzęt, fajne kosmetyki, nową, wyremontowaną pracownię, więc nie w każdej szkole tak musi być
Dokladnie. ''platne'' czasami nie jest synonimem ''dobre'',tudziez ''lepsze''.

Warto o tym pamietac ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 12:27   #718
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała do kolejnego naboru. Ten lutowy jest zdecydowanie słabszy... u mnie w szkole też otwarło się nie wiele kierunków ale np. od września kosmetyka rusza zawsze - w każdym mieście. Nie patrz na to że szkoła jest darmowa bo to się wiąże z ubogo wyposażoną pracownią. Ja chodzę do Żaka i średnio jestem zadowolona... marne kosmetyki, marnie wyposażona pracownia... W niektórych szkołach płaci się np. 100zł za semestr ale pieniążki są przeznaczane na kosmetyki.
wiem ze we wrzesniu wszedzie rusza i nie ma problemu z naborem ale mi koniecznie zależało zeby teraz zaczas bo szkoda mi jeszcze czekac pol roku. znalazlam kierunek i juz mialam jeden zjazd. i sie bardzo ciesze ze sie w koncu udalo. kolejne marzenie w realizacji!!!
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 17:16   #719
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Hej dziewczyny , piszę do Was ponieważ mam nie mały problem kończę liceum z delikatnym opóźnieniem gdyż miałam przerwę i od maja jestem wolna, zamierzam wybrać się do jakiejś policealnej szkoły kosmetycznej ale nie mam pojęcia którą wybrać chciałabym być dobrze przygotowana i czegoś się nauczyć.. myślałam o proedukacji głównie i jakiś kursach żeby od maja do października nie siedzieć bezczynnie możecie mi coś doradzić ?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 09:36   #720
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Od września zapisuję się do szkoły policealnej w kierunku kosmetyczka, chciałam teraz ,a le mało kto chce mnie teraz dopisać. Czy mogę pójść już teraz na praktykę, aby chociaż podpatrzeć i poduczyć się trochę. Znam się trochę na kosmetyce a nie chcę marnować pół roku:/
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-09 17:32:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.