Scent Bar LIII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 20:28   #3841
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czyli zobaczyłaś to samo co ja Czad!!!!
nom
edit: najpierw zobaczyłam pozę a potem to, że Ty też to widzisz
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2014-09-12 o 20:32
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:30   #3842
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
a bo ja wię , na paletce stoi że satynowy , a w dotyku jest jak drobny pilnik albo piling
edit - chyba piaskowy , otaki http://sklep.paese.pl/p/449-lakiery-piaskowe tylko kolor pierwszy od lewej w dolnym rządku
zacny bardzo. Mnie tej firmy seria Silk urzekła

A fogle to jeszcze dwie obserwacje językowe dziś poczyniłam, pierwsza to w fejsbukowej dyskusji na temat czy to dobrze czy źle, że Tusk będzie szychą w UE kolega o poglądach nacjonalistycznych napisał, że jeśli ma to się "przyczynić do odkłamiania polskiej historii" to dobrze. A druga była pani w tramwaju, narzekająca, że "teraz młodzi nie umią pisać" Hłehłehłe
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 21:29   #3843
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie, zmiana hasla w minety
To wszystko na podłożu wczorajszych wieczornych pogaduch fb
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:50   #3844
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIII

Macham znad zmieniania się w drugą Polly. Ostatnio żaden zapach mi nie podchodzi i jak tu kupić coś nowego
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 23:00   #3845
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
nom
edit: najpierw zobaczyłam pozę a potem to, że Ty też to widzisz
I know!!
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad zmieniania się w drugą Polly. Ostatnio żaden zapach mi nie podchodzi i jak tu kupić coś nowego
Przeczekać. Mnie pomogło.

A jeśli nie pomoże (bo zakładam że jednak nie ) to eksplorować niszę. Masz możliwość, dostęp w sensie. Polly zdaje się pomogło, nigdy nie zapomnę tej Cozy Ten zapach jest genialny. Taki odurzający jak jakiś drug, ale bez efektów ubocznych I nie bolała mnie głowa
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 23:07   #3846
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A jeśli nie pomoże (bo zakładam że jednak nie ) to eksplorować niszę.
Właśnie nisza też zawodzi.
Wącham te pachnidła-teoretycznie-najbardziej-w-moim-guście (nie chodzi o te śliwkowe) i stwierdzam "no ładne, ładne... ale to już było/miałam podobne/nosić bym nie mogła/jakaś nuta mnie wkurza". Zmęczenie materiału jak sądzę tudzież starość
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 23:13   #3847
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A ja hałas

Sucharek na weekend

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
już jezd 105


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mam życiowy dylemat: muszę zdecydować czy iść jutro na koncert Lacrimy czy na pokazy tańca brzucha. Jak żyć bez możliwości bilokacji, no jak?
chyba tylko rzut monetą może pomóc
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
nom
edit: najpierw zobaczyłam pozę a potem to, że Ty też to widzisz
faktycznie
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
zacny bardzo. Mnie tej firmy seria Silk urzekła
wyglądają fajne a są kryjące?
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad zmieniania się w drugą Polly. Ostatnio żaden zapach mi nie podchodzi i jak tu kupić coś nowego
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 23:24   #3848
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właśnie nisza też zawodzi.
Wącham te pachnidła-teoretycznie-najbardziej-w-moim-guście (nie chodzi o te śliwkowe) i stwierdzam "no ładne, ładne... ale to już było/miałam podobne/nosić bym nie mogła/jakaś nuta mnie wkurza". Zmęczenie materiału jak sądzę tudzież starość
Albo już masz/ znasz wszystkie w Twoim stylu, i cała reszta najzwyczajniej w świecie Ci nie pasuje. Sad but true, być mejbi. No bo skoro masz te, gdzie ktoś trafił w sam sedes, Liście, gorzkość Enkre, (bosz jak ja za nim tęknię tera. A kiedyś fujam, że nie będę naszać takich gorzkich ) oraz BC to już chyba reszta zawsze będzie inna. Chyba, że coś Cię zaskoczy, np nie wpadłabyś na to, żeby szukać takiego zapachu a tu bam!!

Lete, bo zamieniam się w odkurzacz a to co wsysam to bynajmniej nie jest kurz

Dobrej nocki.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-09-12 o 23:25
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 00:28   #3849
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Typowe... człowiek przyszedł, a tu nikogo niii maaa...

A poza tym to mi się agresor włącza ot tak od razu, gdy się kto na mą kotełkową pasję krzywo spojrzy... jestem prawdziwym potworem, ale w razie groźby odsiadki mam wszelkie papiery, żeby się wykpić

Pewnie dlatego nikt nigdy mnie nocą nie zaczepił, ich szczęście
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 06:18   #3850
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LIII

Gryx, bo widocznie przychodzisz o złej porze
a Twój link torbowo kotełkowy nie działa


ziutam znad kawy.... a raczej znad pustego kubka po
i fogle zapomniałam napisać, że byłam w końcu w poradni esemowej, pani neurolog kazała mi się nie stresować, unikać infekcji, każdy katar wyleżeć, jeść ryby, oleje i zielsko.... czyli w sumie wszystko to co i tak staram się robić, znaczy iiiiizi będę żyła
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2014-09-13 o 06:21
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 08:04   #3851
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Ło..żebyś Ty widziała, w jakim stanie/stroju przyjmuje czasem kuriera czy listonosza I akurat brak tapety to najmniejszy problem
Ale co tam, pewnie gorsze rzeczy widzieli, mam nadzieję
oni pewnie niejedno widzieli Aczkolwiek podejrzewam,że u mnie przeżywają atak paniki przed naciśnięciem dzwonka Otworzenie drzwi w w masce algowej na paszczy (świnkowo różowej, z drobinkami brokatu i już zgumiałej) to jeden z moich najmniej wpadkowych autfitów

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No i jeszcze barwi paznokcie na pomarańczowo
Obadaj a list i wicked
wicked

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
i życzę udanego weekendu, ja mam sis i szwagra więc i grzyby i sztachetenparty i festiwal żurawiny w Kościerzynie, same wiejskie atrakcje
ja chwilowo nie mogę patrzeć na grzyby (przywieźliśmy ponad pół bagażnika), ale do lasu bym się wybrała

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A o Kościerzynie nic mi nie wspominaj, przesiedziałem 3 dni na uafce, aż mnie w końcu patrol Policji zgarnął!
opowiadaj! ze szczegółami

Smacznego!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scones2222.jpg (97,6 KB, 12 załadowań)
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 09:25   #3852
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Ja sobie też, bo już zeżarte i nie wiadomo czy będa następne
Dopiero drugi raz w tym roku..nie ma u nas, a zawsze była masa
Ja ostatnio jadłam kanie naście lat temu, jak Tata przytachał, tera nie ma kto ... Może jeszcze kiedyś zjem

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wszyscy siatkę oglądają?


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Ja pod prysznic idę, choć coś mi mówi, że po drodze zahaczę o kuchnię
A nie możesz iść pod ten prysznic inną drogą, nie obok kuchni?



Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Szymon Grzelak Dziki ojciec (boski tytuł ) http://lubimyczytac.pl/ksiazka/10715...i-w-wychowaniu
My, zanim narodził nam się did, oglądaliśmy Poradnik Tanyi Byron (nie pamiętam skąd to wytrzasnęliśmy ). Ludzie przybywali do Tanyi z problematycznym didem na tydzień bodajże, mieszkali w dużym domu, Tanya przez tydzień obserwowała te didy (chyba z tego co pamiętam 3 rodziny na tydzień przyjeżdżały) i udzielała wskazówek itp. Obejrzyj może znajdziesz tam inspiracje Nawet jeden odcinek sobie skombinuj (tj. ściągnij na ten przykład) Być może to jest coś podobne do Super Niani czy jak to się tam nazywa

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
czy wy tez tak macie, że jak jest Wam zimno, to paznokcie u rak robią się fioletowe?



Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Spać mi się chce
Były mi się śnił że przyjechał do mnie, niby z przeprosinami, ale przyciągnał ze sobą tez kumpla żeby z nim pić u mnie. Wydarłam się na niego, a potem strzeliłam mu z liścia
Cóż za prawdopodobny sen Mi drugi raz w życiu śniło się m.in że znajomi się rozwiedli Już jakiś spoory czas temu też mi się to śniło Qrde aż nie wiem o co cho...

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
dobry
i życzę udanego weekendu, ja mam sis i szwagra więc i grzyby i sztachetenparty i festiwal żurawiny w Kościerzynie, same wiejskie atrakcje


Mi się szykuje dziś m.in kino z dwoma didkami

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość


A o Kościerzynie nic mi nie wspominaj, przesiedziałem 3 dni na uafce, aż mnie w końcu patrol Policji zgarnął!



Dobry

Fogle to w zeszły weekend byłam na tym weselu i nie musiałam właściwie nic do stroju kupować, wszystko się jakoś samo skombinowało
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:35   #3853
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mam życiowy dylemat: muszę zdecydować czy iść jutro na koncert Lacrimy czy na pokazy tańca brzucha. Jak żyć bez możliwości bilokacji, no jak?
Nigdzie? No nie wiem jak Ci pomóc, amsakreska




Nie da się trochę tu trochę tu? Oba wydarzenia płatne?

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
oni pewnie niejedno widzieli Aczkolwiek podejrzewam,że u mnie przeżywają atak paniki przed naciśnięciem dzwonka Otworzenie drzwi w w masce algowej na paszczy (świnkowo różowej, z drobinkami brokatu i już zgumiałej) to jeden z moich najmniej wpadkowych autfitów
Fotki!


Ves
i inni macie jakiś fajny przepis na ciasteczka/muffinki owsiane, najlepiej z małą ilości cukru? Chyba, że te na vesenkowej fotce to takowe ciasteczka?

Ves 2 - jak tam kręcenie, robi się?


Lecem
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:41   #3854
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LIII

aale cudna pogoda

a ja mam lenia


Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Mi drugi raz w życiu śniło się m.in że znajomi się rozwiedli Już jakiś spoory czas temu też mi się to śniło Qrde aż nie wiem o co cho...
mnie ciekawi skąd się takie sny biorą, z lęków naszych...? np. nie tak dawno śniło mi się że mój brat nie żył (i to nie pierwszy raz taki motyw mam z tego co pamiętam)
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 10:03   #3855
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość

mnie ciekawi skąd się takie sny biorą, z lęków naszych...? np. nie tak dawno śniło mi się że mój brat nie żył (i to nie pierwszy raz taki motyw mam z tego co pamiętam)
Nie wiem, niby kiedyś coś tam powiedzieli, że nie jest za różowo itp, ale to u nikogo nie jest ze wszystkim idealnie i takich planów na pewno nie mieli Nie wiem czemu akurat oni mi się śnią Bosh chyba zadzwonię i zapytam wprost? Tylko nie pamiętam czy poprzednim razem nie pytałam Co do umierania, to mi tydzień temu się śniło, że moja Babcia zmarła ... Parę lat temu, że moja Mama... możliwe, że to z pewnych obaw, nie wiem Aaa, z tymi znajomymi trochę czasu się nie widziałam

Dobra lecę po raz 2

Macie słońce? Dajcie trochę
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2014-09-13 o 10:04
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 10:06   #3856
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LIII

Hello

Dopijam kawę i spadam kupić sobie prezent Oczywiście nic mi się pewnie nie spodoba ewent taką torebkę se strzelę http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...99x/sinsay-bag


Mi się dziś śniło, że uczyłam się tańca z Mateuszem Damięckim
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:28   #3857
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1

4. To się robi tak, sprzątanie zaczyna sie wzrokiem, trzeba ogarnąć wszystko wzrokiem i poplanować kolejność.
1 - myjesz gary - zmywara itp słowem opróżniasz zlew i wszelkie klamoty co się do mycia nadają i zalegają na blatach, stołach. Myjesz blat/stół.
2. Zbierasz resztę klamotów wszelakich i chowasz bylegdzie - ja do szuflad bo w tym celu posiadam szuflandie w chałpie żeby sprzątanie trwało minimum.
Wszystko co na widoku - sruuuuu do szaf, szafek etc.
3. Jak już masz "pusty" dom, wolną przestrzeń, używasz przyjaciela - odkurzacz Wsyszasz jak leci.
4. Jak reszta kurzu osiądzie - szmaticzku i przecierasz kurze z mebli - element, który an co dzień pomijam, ale dla gości robię wyjątek Tzw wersja deluxe
5. Na koniec - zwieńczenie dzieła - myjesz podłogi. (Druga najgorsza czynność zaraz po myciu okien )
6. Ja zawsze w tym punkcie maluję pazur dolny. A potem nakrywam do stołu.
7. Siadasz na Wizaż i czekasz na gości
7a. Odpalasz YC
a ten post to normalnie muszę dodać do ulubionych
nie no, serio, nie potrafię sprzątać nawet jak już się zbiorę (co się rzadko zdarza....)
może jak sobie wydrukuję i powieszę przed nosem to coś mi z tego zostanie i się w głowę wryje
z tym że co do pkt. 2 to ja bym raczej nie wtryniała belegdzie tylko na miejsce bo inaczej potem nie znajdę
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:41   #3858
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
a ten post to normalnie muszę dodać do ulubionych
nie no, serio, nie potrafię sprzątać nawet jak już się zbiorę (co się rzadko zdarza....)
może jak sobie wydrukuję i powieszę przed nosem to coś mi z tego zostanie i się w głowę wryje
z tym że co do pkt. 2 to ja bym raczej nie wtryniała belegdzie tylko na miejsce bo inaczej potem nie znajdę
Też nie potrafiłam (bo nie lubię tego robić) aaaaaale jak trzeba to trzymanie się schematów działa, usprawnia system, nie mam czasu na zastanawianie się co jak gdzie kiedy, tylko realizuję plan! Belegdzie napisałam mając na uwadze cel uświęcający środki, czyli czysto wyglądający dom. JAk nie ma czasu, nie ma sił i ochoty na ceregiele, czyli dodatkowe zastanawianie się gdzie by to gdzie by to ? Wtedy Srruuuu do dowolnego schowka. Ja jednak zazwyczaj chowam tam gdzie przeznaczenie, ale to odruchowo. Szmaty do szaf, drobiazgi do szuflad, biurowej, kosmetycznej, etc. Niemniej mamy taką jedną szafę "na wszystko" gdyż tam wpadają te rzeczy, które nie doczekały się swoich kategorii, miejsc lub są za wysokie (ruskie szmapony) Taki przytułek Mam też sporo pudeł i innych pojemników zatem wszelkie bezedury zawsze lądują w jednym z nich. Są niewidoczne, a wiem, że jak czegoś potrzebuję to najpewniej będzie w pudle
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:29   #3859
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
i fogle zapomniałam napisać, że byłam w końcu w poradni esemowej, pani neurolog kazała mi się nie stresować, unikać infekcji, każdy katar wyleżeć, jeść ryby, oleje i zielsko.... czyli w sumie wszystko to co i tak staram się robić, znaczy iiiiizi będę żyła
no to super
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość

Smacznego!

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

Macie słońce? Dajcie trochę
u mnie słońce jest takie dośc marne ale za to jest mega duszno i gorąco, normalnie się smażę
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Dopijam kawę i spadam kupić sobie prezent Oczywiście nic mi się pewnie nie spodoba ewent taką torebkę se strzelę http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...99x/sinsay-bag
fajna torebka
za zakupy


Macham w pośpiechu idziemy gdzieś na obiad a później jedziemy na grillla na wieś () więc jak coś to do jutra
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 15:33   #3860
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Byłam dziś po żwirek dla kota i jest już 107

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
chyba tylko rzut monetą może pomóc
koncert!
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
wyglądają fajne a są kryjące?
Już po jednej warstwie w sumie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
oni pewnie niejedno widzieli Aczkolwiek podejrzewam,że u mnie przeżywają atak paniki przed naciśnięciem dzwonka Otworzenie drzwi w w masce algowej na paszczy (świnkowo różowej, z drobinkami brokatu i już zgumiałej) to jeden z moich najmniej wpadkowych autfitów


A ten brokat w maseczce to po co?

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nigdzie? No nie wiem jak Ci pomóc, amsakreska




Nie da się trochę tu trochę tu? Oba wydarzenia płatne?
niedasię
Oba płatne, koncert ciut więcej, ale za to bliżej do domu, czyli mniej za taxi
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 17:03   #3861
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
mnie ciekawi skąd się takie sny biorą, z lęków naszych...? np. nie tak dawno śniło mi się że mój brat nie żył (i to nie pierwszy raz taki motyw mam z tego co pamiętam)
nie wiem, ale też czasem wątpię, że jest to projekcja czegoś z dnia, myśli czy czegoś, bo większość moich snów się kompletnie mija z czymkolwiek co myślałam lub robiłam za dnia. i czego się boję.

dzisiejszy przykład - śniło mi się, że byłam na starym cmentarzu z kimś, jakąś babką, i wybierałam spod kamieni i z ziemi z grobów robaki, dżdżownice konkretnie. dla Pana na ryby. skąd taki pomysł?


ja chcę grilla
aż jednego zaliczyłam w tym roku, w sumie dobrze, że się ożarłam wtedy jak prosię, to mi mniej szkoda teraz nic się nie zmarnowało


znad kawy i otępienia lekkiego. ciężkie nocki mam
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"

Edytowane przez golden_eye
Czas edycji: 2014-09-13 o 17:06
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 18:01   #3862
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
znad kawy i otępienia lekkiego. ciężkie nocki mam


Mi kot nie dawał spać, robił wrażenie jakby był oburzony, ze H. nie ma a ja się kładę jakby nigdy nic

A H. pojechał do Lbn. Niby miał pomagać w remoncie mamie a pomaga mężowi kuzynki, który remontuje mieszkanie do wynajęcia studentom. Nawiasem mówiąc mąż ów niedawno został tatusiem i poprosili z małżonką H. o... bycie chrzestnym!!! A H. do kościoła nie chodzi od lat kilkunastu, ba, nawet bierzmowania nie ma. Parę lat temu była wielka rodzinna kłótnia, bo przy świątecznym stole jego wujek skrytykował to jak się młodzież ubiera do kościoła i spytał H. o zdanie, a on odpowiedział, że nie ma zdania, bo to nie jego religia, nie wyobrażacie sobie nawet jaka afera z tego wynikła. No i wiecie, babcia z grobu ciskała w niego krzyżem i takie tam A teraz on w podskokach chce lecieć i załatwiać to bierzmowanie Czuję wręcz niesmak. Nie, nie nawrócił się, nic z tych rzeczy.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 19:17   #3863
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Czuję wręcz niesmak. Nie, nie nawrócił się, nic z tych rzeczy.
Zapytaj H., czy na pewno będzie w stanie dotrzymać obietnic składanych przez chrzestnego na chrzcie, głównie o wychowaniu w wierze - może otrzeźwieje. Składanie tego typu deklaracji przez osobę niewierzącą jest co najmniej niepoważne. (I mówię to z punktu widzenia kogoś, kto w ostatnich podrygach katolickości zgodził się trzymać cudze dziecko do chrztu i bardzo teraz tego żałuje). Kochanym wujkiem może być i bez bycia chrzestnym

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mi kot nie dawał spać, robił wrażenie jakby był oburzony, ze H. nie ma a ja się kładę jakby nigdy nic
No co, porządek musi być


Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
znad kawy i otępienia lekkiego. ciężkie nocki mam



Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
mnie ciekawi skąd się takie sny biorą, z lęków naszych...? np. nie tak dawno śniło mi się że mój brat nie żył (i to nie pierwszy raz taki motyw mam z tego co pamiętam)
Podświadomość przetwarza nasze doświadczenia, myśli, obawy itp. jak potrafi. Czasami upiornie.
Ja z kolei zaliczyłam dziś kolejny sen z cyklu "chce wrócić do domu, jestem już blisko, ale nie mogę znaleźć drogi/pociągu/ubrania", tyle że dziś wędrowałam po niby znajomym, ale jednak nieznajomym mieście w różowym szlafroku i różowych kapciach Nie lubię różu z bardzo małymi wyjątkami (jeden z nich stanowi właśnie różowy szlafrok, który dostalam w prezencie od mamy M.).


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
oni pewnie niejedno widzieli Aczkolwiek podejrzewam,że u mnie przeżywają atak paniki przed naciśnięciem dzwonka Otworzenie drzwi w w masce algowej na paszczy (świnkowo różowej, z drobinkami brokatu i już zgumiałej) to jeden z moich najmniej wpadkowych autfitów

Smacznego!
Ad. 1.
Ad. 2.


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
i fogle zapomniałam napisać, że byłam w końcu w poradni esemowej, pani neurolog kazała mi się nie stresować, unikać infekcji, każdy katar wyleżeć, jeść ryby, oleje i zielsko.... czyli w sumie wszystko to co i tak staram się robić, znaczy iiiiizi będę żyła
Ufff
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2014-09-13 o 19:19
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:13   #3864
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIII

Machneu i snikam
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:51   #3865
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Zapytaj H., czy na pewno będzie w stanie dotrzymać obietnic składanych przez chrzestnego na chrzcie, głównie o wychowaniu w wierze - może otrzeźwieje. Składanie tego typu deklaracji przez osobę niewierzącą jest co najmniej niepoważne. (I mówię to z punktu widzenia kogoś, kto w ostatnich podrygach katolickości zgodził się trzymać cudze dziecko do chrztu i bardzo teraz tego żałuje). Kochanym wujkiem może być i bez bycia chrzestnym
Spytałam. odpowiedź była w stylu "ojtam, ojtam"
Nie widzę go w roli kochanego wujka, nienawidzi dzieci, im mniejsze w okolicy tym bardziej siny się robi i ogólnie robi wrażenie jakby to, że komuś się rodzi dziecko to był koniec świata i najgorszy kataklizm ever
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:54   #3866
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Nie widzę go w roli kochanego wujka, nienawidzi dzieci, im mniejsze w okolicy tym bardziej siny się robi i ogólnie robi wrażenie jakby to, że komuś się rodzi dziecko to był koniec świata i najgorszy kataklizm ever
No to tym bardziej nie rozumiem, dlaczego tak się rwie do chrzczenia

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Machneu i snikam
Przeczytałam "machneu i sikam"
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:58   #3867
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
No to tym bardziej nie rozumiem, dlaczego tak się rwie do chrzczenia
no bo to rodzina prosi i będzie im miło.

A mnie staje przed oczami moja przyjaciółka, która ogólnie to do kościoła nie chodzi, wierząca nie jest, ale jak przyszło do ślubiku to podrabiała podpisy księdza pod jakimiś karteczkami zaświadczającymi, że byli z małżonkiem in spe u spowiedzi czy czymś takim. I uzasadniała, że slub kościelny jest ważniejszy niż cywilny Ale nikt nie miał złudzeń, że chodzi o lans w białej sukni, z małżonkiem włącznie

Normalnie czuję, że tracę do H. szacunek, rili
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 22:10   #3868
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
no bo to rodzina prosi i będzie im miło.
Szopka
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 22:14   #3869
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Szopka
Ano

Ale to rodzinne, kościelny slubik szczęśliwych rodziców myślisz czym był?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 23:06   #3870
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Znad kubka po herbacie
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
...
A druga była pani w tramwaju, narzekająca, że "teraz młodzi nie umią pisać" Hłehłehłe

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Lete, bo zamieniam się w odkurzacz a to co wsysam to bynajmniej nie jest kurz

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Twój link torbowo kotełkowy nie działa
Jak to?
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
ja chwilowo nie mogę patrzeć na grzyby (przywieźliśmy ponad pół bagażnika), ale do lasu bym się wybrała
U nas sucho we lasach, grzybów niet
Cytat:
opowiadaj! ze szczegółami
Umówiłem się z Flo, że pójdziemy w kszaki rurz, alem się po drodze we mgle zagubił i wylądowałem nad ranem w Kościerzynie właśnie Sąsiad Flo miał jechać na drugi dzień po emeryturę i mnie odebrać, miałem czekać na rynku na ławce, ale chyba zapomniał, bo nikt się po mnie nie zgłosił No więc grałem przechodniom na liściu i zbierałem pieniądze do czapki, ale Policja przyszła i powiedziała, że żebranie jest tutaj zabronione I mnie zamkli
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Byłam dziś po żwirek dla kota i jest już 107

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
ja chcę grilla
aż jednego zaliczyłam w tym roku, w sumie dobrze, że się ożarłam wtedy jak prosię, to mi mniej szkoda teraz
Ja ani jednego w tym roku
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Normalnie czuję, że tracę do H. szacunek, rili
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.