Manicure hybrydowy ? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-04, 11:35   #1741
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Manicure hybrydowy biologiczny

Nie miałam ale zastanawia mnie czemu nazywa się biologiczny . Będą w jego trakcie uczyć biologii czy co?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:47   #1742
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy biologiczny

wg. mnie to będzie zwykły manicure biologiczny (czyli pozbywamy się skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka a nie wycinamy) zakończony pomalowaniem paznokci hybrydą.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:47   #1743
lowyczyniokazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure hybrydowy biologiczny

"Wszystkie zabiegi są wykonywane na nowoczesnym fotelu masującym. Podczas gdy doświadczona kosmetyczka zadba o pielęgnację Twoich dłoni lub/i stóp, Ty oddasz się błogiemu odprężeniu. Do wyboru będziesz mieć kilka funkcji i stopni masażu pleców."


Czyżby? :P
lowyczyniokazji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:51   #1744
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy biologiczny

co wspólnego ma fotel masujący z manicurem?pytasz czym jest manicure biologiczny więc Ci odpisuję o manicurze a nie o dodatkowej opcji masowania. Równie dobrze mogą Ci zaproponować drinka w trakcie robienia manicure.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 15:19   #1745
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lowyczyniokazji Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad pójściem na manicure hybrydowy biologiczny. Miała któraś z was taki? Widziałam na jednej stronce z zakupami grupowymi za 39 zł (mydeal chyba) i nie wiem czy w ogóle będzie się różnił od zwykłego.
....
biologiczny czyli bez wycinania skórek cążkami,tylko rozpuszczanie żelem/zmiękczaczem enzymatycznym...nie przekonuje mnie to bo większosc takich srodków chemicznych nie nadaje sie do stosowania przed stylizacją paznokci.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 15:21   #1746
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy biologiczny

biologiczny,bez wycinania skórek cązkami...bez sensu,bo czasami trzeba wyciąć,zresztą większosc żeli enzymatycznych i zmiękczaczy ma ujemny wpływ na późniejszą stylizacje paznokci
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 14:33   #1747
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Manicure hybrydowy biologiczny

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
biologiczny,bez wycinania skórek cązkami...bez sensu,bo czasami trzeba wyciąć,zresztą większosc żeli enzymatycznych i zmiękczaczy ma ujemny wpływ na późniejszą stylizacje paznokci
Nie wiem, ja tam nie stosuję takich cudów bo moje paznokcie naturalnie bez niczego poza skracaniem wyglądają bardzo ładnie . A z tym biologicznym to tak trochę na żarty zapytałam, po prostu bawi mnie ta moda teraz na określanie wszystkiego mianem ''bio'' czy ''biologiczny'', taki naciągany i śmieszny marketing .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 20:40   #1748
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dark nie zgodzę się, zmiękczam skórki żelem z CND z zawartością kwasów AHA przed nałożeniem żelu i hybrydy, trzyma się jak marzenie. Dla mnie dziwna opcja z tym biologicznym, tak samo jak w przypadku rozróżnienia na samo malowanie hybrydowe (bez przygotowania skórek) oraz na manicure hybrydowy.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 12:55   #1749
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
dark nie zgodzę się, zmiękczam skórki żelem z CND z zawartością kwasów AHA przed nałożeniem żelu i hybrydy, trzyma się jak marzenie. Dla mnie dziwna opcja z tym biologicznym, tak samo jak w przypadku rozróżnienia na samo malowanie hybrydowe (bez przygotowania skórek) oraz na manicure hybrydowy.
...
akurat ten CND jest ok,zresztą polecany na szkoleniach CND do zabiegów przedstylizacyjnych.... ale inne praparaty są problematyczne,zwłaszcza zostawiające powłoke na paznkociu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 20:59   #1750
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny znacie hybrydy la famme ??? przedstawiciel mowi ze trwalosc super, ale jednak mam opory, i dlatego prosze o pomoc i rade
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 12:19   #1751
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny zadam wam pytanie bo sama już się pogubiłam chodzi dokładnie o to co jest modne w tym sezonie letnim. Wyjeżdzam na wakacje będę sobie robić paznokcie hybrydowe, obecnie mam ombre miętowo-białe.
Myślałam teraz o neonowych żółtych, ale by nie były jednolite zastanawiam się i tu wkroczyła moja bujna wyobraźnia.
Opiszę wam, idąc od kciuka chciałabym by wyglądały tak:
kciuk neonowy żółty
wskazujący neonowy żółty
facolec brokatowy cały (albo srebrny kolorowy, albo złoty ale raczej złoty)
serdeczny miętowy w kropki żółte neonowe
mały neonowy żółty
I tak kminię sobie czy nie będzie to wyglądać bazarowo?? za kolorowo?? może macie inne propozycje? szukam czegoś fajnego na google ale jak wpiszę neonowe to wyskakuje mi właśnie wszystko jednolite z neonów mam jeszcze różowy
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 12:35   #1752
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Podobnie jak koleżanka wyżej zapytam o radę w sobotę mam wesele, sukienkę łososiową z czarnymi wstawkami, ciemno beżową torebkę, butów jeszcze nie zakupiłam :/ więc jak żadnych nadal nie zdołam znaleźć to pozostaną mi jedynie czarne które mam w domu...myślałam o frenczu kolorowym, ale już sama nie wiem, może jednak coś innego wymyślić ... jakieś pomysły ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:09   #1753
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Podobnie jak koleżanka wyżej zapytam o radę w sobotę mam wesele, sukienkę łososiową z czarnymi wstawkami, ciemno beżową torebkę, butów jeszcze nie zakupiłam :/ więc jak żadnych nadal nie zdołam znaleźć to pozostaną mi jedynie czarne które mam w domu...myślałam o frenczu kolorowym, ale już sama nie wiem, może jednak coś innego wymyślić ... jakieś pomysły ?
Może french ale z pastelowymi końcówkami, albo pomalować na nude i ze złotym gold disco z semilaca, jeśli masz?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zadam wam pytanie bo sama już się pogubiłam chodzi dokładnie o to co jest modne w tym sezonie letnim. Wyjeżdzam na wakacje będę sobie robić paznokcie hybrydowe, obecnie mam ombre miętowo-białe.
Myślałam teraz o neonowych żółtych, ale by nie były jednolite zastanawiam się i tu wkroczyła moja bujna wyobraźnia.
Opiszę wam, idąc od kciuka chciałabym by wyglądały tak:
kciuk neonowy żółty
wskazujący neonowy żółty
facolec brokatowy cały (albo srebrny kolorowy, albo złoty ale raczej złoty)
serdeczny miętowy w kropki żółte neonowe
mały neonowy żółty
I tak kminię sobie czy nie będzie to wyglądać bazarowo?? za kolorowo?? może macie inne propozycje? szukam czegoś fajnego na google ale jak wpiszę neonowe to wyskakuje mi właśnie wszystko jednolite z neonów mam jeszcze różowy
ja mam zawsze problem z takim określeniem czy coś wygląda dobrze czy źle dopóki nie zobaczę na własne oczy, ale mi się ostatnio strasznie podoba pionowe ombre neonowe, takie jak można zobaczyć np. na profilu indigo na fb
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:16   #1754
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Może french ale z pastelowymi końcówkami, albo pomalować na nude i ze złotym gold disco z semilaca, jeśli masz?
Wstawiam w takim razie swoje kolory hybryd, właśnie chciałabym zrobić fencz ale boję się, że mi nie wyjdzie :P jeszcze nie robiłam hybrydami ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140520_122801.jpg (87,2 KB, 32 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:19   #1755
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam jeszcze 4 kolory z BN, ale nie najlepiej współgrają z CZ, więc wolę nie ryzykować, żebym nie musiała się denerwować na tym weselu, że coś odpada :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140612_121844.jpg (95,1 KB, 11 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:44   #1756
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Wstawiam w takim razie swoje kolory hybryd, właśnie chciałabym zrobić fencz ale boję się, że mi nie wyjdzie :P jeszcze nie robiłam hybrydami ...
Tymi pastelowymi powinien Ci wyjść ładny french, zaopatrz się tylko w pędzelek do żeli, żeby w razie czego móc skorygować linię uśmiechu Jeżeli robiłaś frencha normalnymi lakierami to nie powinno być problemu, bo hybrydami robi się łatwiej przez to, że zawsze można tą linię skorygować
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:45   #1757
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jeśli juz chcesz frencha na wesele to ja bym poszla w ta strone ze bym zrobila wszystkie oprócz serdecznego frenchem kolorowym (takim wyrazistym, ten czerwony semilac najlepiej) a serdeczne pokryc kolorem w calosci i ponakladac na nie cyrkonie-bedzie z jednej strony delikatnie frenchowo a z drugiej blyszczaco i rzucajaco sie w oczy (kolor+ cyrkonie)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 14:23   #1758
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Tymi pastelowymi powinien Ci wyjść ładny french, zaopatrz się tylko w pędzelek do żeli, żeby w razie czego móc skorygować linię uśmiechu Jeżeli robiłaś frencha normalnymi lakierami to nie powinno być problemu, bo hybrydami robi się łatwiej przez to, że zawsze można tą linię skorygować
No własnie problem w tym, że nie mam tego pędzelka, pisałam na innym forum czy ktoś może jakiś polecić, ale nie bardzo mogłam coś znaleźć. a wesele już za parę dni...

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jeśli juz chcesz frencha na wesele to ja bym poszla w ta strone ze bym zrobila wszystkie oprócz serdecznego frenchem kolorowym (takim wyrazistym, ten czerwony semilac najlepiej) a serdeczne pokryc kolorem w calosci i ponakladac na nie cyrkonie-bedzie z jednej strony delikatnie frenchowo a z drugiej blyszczaco i rzucajaco sie w oczy (kolor+ cyrkonie)
Nie mam cyrkonii i jakoś nie bardzo jestem do nich przekonana ... denerwowałoby mnie to, że coś odstaje ... no nie wiem, to nie dla mnie ...

Myślałam własnie nad tym czerwonym frenczem lub na różowym, ale chyba czerwony będzie bardzie jodpowiedni ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 16:13   #1759
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No własnie problem w tym, że nie mam tego pędzelka, pisałam na innym forum czy ktoś może jakiś polecić, ale nie bardzo mogłam coś znaleźć. a wesele już za parę dni...



Nie mam cyrkonii i jakoś nie bardzo jestem do nich przekonana ... denerwowałoby mnie to, że coś odstaje ... no nie wiem, to nie dla mnie ...

Myślałam własnie nad tym czerwonym frenczem lub na różowym, ale chyba czerwony będzie bardzie jodpowiedni ?
....
mi się np.frenche juz w ogóle nie widzą...ani kolorowe ani białe....raczej wolę całe kolorowe paznokci
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 18:55   #1760
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny ! Przychodzę z problemem. Robiłam siostrze hybrydy. Zachciało nam sie wzorku wykonanego farbkami. Na zmatowiony top namalowałam wzorek, poczekałam aż wyschnie i nałożyłam top, utwardziłam, nałożyłam jeszcze jedną warstwę topu utwardziłam przez 4 minuty. Gdy przyszło do przecierania cleanerem w niektórych miejscach fragmenty farbki po prostu się starły... Jakieś pomysły co mogło pójść nie tak? Dodam jeszcze, że naklejałam cyrkonie na super glue. Może przez to top "zjeżdżał z farbki"??
Proszę o Wasze opinie
__________________
Mój blog
wiolka94.blogspot.com
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:43   #1761
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam!
Przeczytałam cały watek i tylko 2-3 razy wspominałyście o EM-nail.

W zeszłym tygodniu nie majac zielonego pojęcia na temat malowania hybrydami zamówilam sobie zestaw startowy tej właśnie firmy.
Od dawna maluję pazurki zwykłymi lakierami, ale jakość mojego ulubionego drastycznie się pogorzyła, więc postanowiłam zaryzykowac. Kiedy czekałam na przesyłkę zaczelam buszowac w necie i za wiele opinii na temat Em-nail nie znalazłam :/ Nieco mnie to przestraszyło, bo kasa wpłacona a tu przyjdzie bubel :/

Poczytałam o technice robienia hybrydek, obejrzałam kilka filmików na yt, stwierdziłam że tyle potrafić powinnam więc zabrałam się za tworzenie.

Pierwszy zrobiłam french, jedynie na base&top i białej "hybrydzie". po 5 dniach zmyłam bo chcialam testowac kolejne kolory. Biały zszedł w kompresie po 10 minutach bez problemu.

Teraz mam neonowy róż i też jeszcze nic sie z nim nie dzieje. Paznokcie są twardsze niż naturalne, ale nie tak twarde i sztywne jak żel...

Czy jeśli paznokcie są w miarę gietkie a lakier odmacza się w acetonie, to mogę stwierdzic że to hybryda? Czy tylko zwykły żel w pędzelku?

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2014-07-17 o 13:44
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:50   #1762
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

żel się piłuje a hybrydę ściąga acetonem, więc jeśli coś nie schodzi to wtedy to jest żel

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

i jeszcze jedno- na forum jest sporo informacji o em-nail, wystarczy kliknąć wyszukiwarkę
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:01   #1763
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja dostałam od Tż na urodziny (w marcu) zestaw z EM-nail, lampa, aceton, cleaner i kilka kolorków. Lampa, hmmm, nie miałam do niej zastrzeżeń początkowo, ale dwa dni temu już przepaliła mi się żarówka (już od jakiegoś czasu ledwo świeciła/mrygała). Lakiery z tej firmy miałam raz na paznokciach, także ciężko mi się wypowiedzieć na ich temat, ale mam wrażenie, że na paznokciu trochę inaczej wyglądają od innych hybryd (bardziej żelowo ? ).
Niebiesko-żółte to EM-nail, ombre to CZ i Semilac (nie patrzcie na zalane skórki - to był mój pierwszy mani hybrydowy ;p ). Na zdjęciu nie widać tak różnicy...z drugiej strony to może tez była moja wina (za gruba warstwa itd )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140331_131846.jpg (95,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140715_125926.jpg (87,4 KB, 44 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2014-07-17 o 14:03
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:58   #1764
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Właśnie moje teraz wyglądają jak żele ale położyłam w sumie 6 warstw. baza, 3x kolor bo tak kiepsko krył i 2x top. najchętniej bym już je zdjęła,bo uwielbiam samo malowanie a przy okazji bym sprawdziła jak ten się odmacza. Cierpliwość nie jest moja najmocniejszą strona i wszystko bym chciała przetestować już teraz zaraz!
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:14   #1765
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kochane, a co sądzicie o kolorach Tiftona? Cena bardzo mnie kusi, kolory również...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

http://constanza.pl/promocje-/763-ze...l-lacquer.html Spójrzcie, co znalazłam! Kusząco

Co myślicie o tym, aby założyć wątek, w którym będziemy wymieniać się informacjami na temat rabatów, promocji, wyprzedaży dobrych lakierów hybrydowych?[COLOR="Silver"]
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:18   #1766
agata2706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Problem z hybrydami

Witam. Kupiłam swego czasu zestaw do manicure hybrydowego z firmy Cosmetic Zone i po zrobieniu ich pierwszy raz wytrzymały całe 2 dni. Lakier odpryskuje z brzegów na początku myślałam że może dałam za grubą warstwę lakieru kombinowałam na różne sposoby z czasem naświetlania, z grubościami kolejnych warstw, z malowaniem brzegów itd po czym kupiłam lakiery firmy CDK, których używa moja kosmetyczka. Lakiery te utrzymywały się u mnie nawet 3 tyg jeśli nie miałam czasu na ich zmianę. Nic się z nimi nie działo. Jednak po wykonaniu hybrydy samodzielnie problem nadal nie znika. Lakier odpryskuje na końcówkach jaka może być tego przyczyna? Nawet lampę mam taką samą jak moja kosmetyczka, bazę top i lakiery. Płytkę matowię i odtłuszczam wszystko robię tak jak ona nie rozumiem w czym tkwi problem :/ Na pewno nie jest to kwestia słabych paznokci ponieważ kosmetyczka ostatni raz robiła mi hybrydę na rozdwajającą się płytkę i już trochę uszkodzoną a jednak jej wykonanie trzymało perfekcyjnie. Czy możliwe jest że kupiona lampa mogła mieć uszkodzone lub zużyte żarówki?
agata2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:24   #1767
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Manicure hybrydowy ?

czy ktoś zgłasza się na ochotnika żeby ocenić moje hybrydy? podeslę na pw
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 20:36   #1768
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
czy ktoś zgłasza się na ochotnika żeby ocenić moje hybrydy? podeslę na pw
Wstaw na inny wątek(pokazujemy pazurki hybrydowe), na pewno ktoś oceni :0
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 21:30   #1769
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nieee nie chce na watek
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:13   #1770
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nieee nie chce na watek
......
dawaj tu ! ocenimy......
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.