Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 13:42   #601
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dzien dobry Kochane

Stęsknilam sie bardzo co u Was slychac?

U mnie jakos niewiele ciekawych rzeczy sie dzieje. Matura za pasem a ja jakos checi ani motywacji do nauki nie mam.
Z Ł. uklada sie dobrze, chociaz to nie jest to co na poczatku. Nie wiem czy coś sie wypalilo, czy moze zawsze tak jest, ale jednak juz nie jest tak samo. Mniej czasu mamy dla siebie, mniej pomyslow na spedzanie czasu, itd...

A i wiecie co Dziecwzynki, moj byly ostatnio sie odezwal ;o napisal do mie z zyczeniami urodzinowymi, dla niego to chyba bez roznicy, ze z 2miesiecznym opoznieniem. Podziekowalam za zyczenia i chcialam skonczyc rozmowe, ale on zapytal co u mnie i chwilke porozmawialismy. Jak zaczal pisac, ze jak uczucie bylo prawdziwe to sie nie zpaomina, to zakonczylam rozmowe, nie chicalam do tego wszytskiego wracac. Niestety Ł. zobaczyl, ze z nim rozmawialam i naprawde go to zabolalo i to bylo najgorsz. Ł. nigdy na mnie nie krzyczy, nie ma pretensji, tylko jak zrobie cos nietak, to widze jak go to boli. Naprawde bym wolala zeby to wykrzyczal. Obiecalam mu, ze z bylym juz nigdy nie porozmawiam, ale przez to, ze do mnie napisal wszystko wrocilo niestety Ale napisalm mu zeby juz nigdy wiecej do mnie nie pisal, bo ja nie chce do tego wracac i mam nadzieje, ze zrobilam dobrze.

Całuje dziewczynki
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:32   #602
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Wiitam )
U mnie wszystko ok,
studiuję sobie zaocznie, pracuję po 10h dziennie, jakoś daję radę mieszkam ze swoim Ł i jest coraz lepiej, ahhh ale mam totalny brak czasu na cokolwiek, dojezdzam do szkoły 70 km także mam co drugi weekend ale mamy zamiennie z Ł bo on też zaocznie, jak bede miec wiecej czasu to napiszę wiecej ;*
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:15   #603
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

A u mnie koniec weekendowej laby więc juz teraz się łączę w bólu z wszystkimi, którzy się szkolą w weekendy! Właśnie odebrałam tel, że zaczyna się mi szkoła Myślałam, ze nie wypali a tu bachhhh
Szok. Praca, szkoła i weselny młyn Tylko ja mogłam na to wpaść..Hmmm..Przynajmniej mniej czasu na rozmyślania będzie

A u was jak tam Kobitki??

Kasiu fajnie wam z tym mieszkaniem Wspólny kącik, ehhhh...

Marzenko buziaki
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:23   #604
rozowe_serduszko
Przyczajenie
 
Avatar rozowe_serduszko
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

.

Edytowane przez rozowe_serduszko
Czas edycji: 2010-03-12 o 15:00
rozowe_serduszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:13   #605
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:51
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:02   #606
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Może z ciekawości któraś z Was pamięta jeszcze nasz wątek? ) ;*
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:07   #607
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
Może z ciekawości któraś z Was pamięta jeszcze nasz wątek? ) ;*
ja ja ja
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 20:18   #608
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Takich rzeczy sie nie zapomina co tam u Was dziewczynki kochane??? jak sie macie?? buziaczki dla każdej z Was
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:14   #609
olcia_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hej dziewczyny!
Nie wiem czy moge tutaj pisac,ale czytajac tytul watku stwierdzilam ,ze moze mogłybyście mi pomoc ,doradzić?
Oczywiscie chodzi o rozstanie z moim facetem. Oboje mamy po tyle samo lat (21).
A wiec tak: Moj M zerwal ze mna 2 dni temu, bylismy ze soba kupe czasu bo 4 lata (niecałe). Zerwal ze mna z powodu mojego zachowania wobec niego, a mianowicie tego,ze nie okazuje mu uczuc przy jego znajomych, przez co zachowujemy sie jak koledzy nie jak para. Poklocilismy sie o to, bo nie zawsze tak jest ,ze nie okazuje tego, a poza tym on tez nie okazuje wiec nie zrozumiana jest dla mnie jego zlosc ...
Juz nie raz sie o to klocilismy ,az w zlosci wygarnelam jemu,ze wyglada to tak jakby chcial sie mna pochwalic przed kolegami ;/ bo gdy jestesmy sami to okazujemy sobie uczucia itp. ale zawsze ma jakies pretensje gdy jestesmy w gronie znajomych.
Jak dla mnie jest to po prostu dziecinada... Nie wiem czy tylko ja tak mysle czy Wy uwazacie tak samo?
Bardzo go kocham i przezywam nasze rozstanie, on wie ze go kocham, poniewaz wczoraj po naszej burzliwej rozmowie powiedzialam mu co czuje, on powiedzial tylko ze mnie kocha ale nie chce tego dalej ciagnac bo sie zle czuje...
Myslicie ze jak mu odpuszcze , nie bede z nim pisac, to bedzie probowal jakos odnaleźć kontakt czy tez chciec wrocic bo zateskni? Moze jestem glupia,ale po prostu na to licze...
olcia_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 15:06   #610
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cytat:
Napisane przez olcia_21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Nie wiem czy moge tutaj pisac,ale czytajac tytul watku stwierdzilam ,ze moze mogłybyście mi pomoc ,doradzić?
Oczywiscie chodzi o rozstanie z moim facetem. Oboje mamy po tyle samo lat (21).
A wiec tak: Moj M zerwal ze mna 2 dni temu, bylismy ze soba kupe czasu bo 4 lata (niecałe). Zerwal ze mna z powodu mojego zachowania wobec niego, a mianowicie tego,ze nie okazuje mu uczuc przy jego znajomych, przez co zachowujemy sie jak koledzy nie jak para. Poklocilismy sie o to, bo nie zawsze tak jest ,ze nie okazuje tego, a poza tym on tez nie okazuje wiec nie zrozumiana jest dla mnie jego zlosc ...
Juz nie raz sie o to klocilismy ,az w zlosci wygarnelam jemu,ze wyglada to tak jakby chcial sie mna pochwalic przed kolegami ;/ bo gdy jestesmy sami to okazujemy sobie uczucia itp. ale zawsze ma jakies pretensje gdy jestesmy w gronie znajomych.
Jak dla mnie jest to po prostu dziecinada... Nie wiem czy tylko ja tak mysle czy Wy uwazacie tak samo?
Bardzo go kocham i przezywam nasze rozstanie, on wie ze go kocham, poniewaz wczoraj po naszej burzliwej rozmowie powiedzialam mu co czuje, on powiedzial tylko ze mnie kocha ale nie chce tego dalej ciagnac bo sie zle czuje...
Myslicie ze jak mu odpuszcze , nie bede z nim pisac, to bedzie probowal jakos odnaleźć kontakt czy tez chciec wrocic bo zateskni? Moze jestem glupia,ale po prostu na to licze...
nie pisz, nie dzwoń, nie błagaj, pierwsza zasada i najważniejsza.
A dla mnie powód zerwania jakiś z tyłka. Toć można usiąść porozmawiać a nie od razu zrywać.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:09   #611
olcia_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Gofrzyca <
a radzilabys pozostac kolegami ,moj EX wlasnie chce zostac kolegami takimi cos pisza ze soba itp... nie wiem czy to dobry pomysl ,znajomymi owszem bo po tylu pieknych latach to glupio udawac ze sie nie zna ale nie wiem czy kolegami takimi blizszymi to dobry pomysl ...
olcia_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 16:14   #612
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cytat:
Napisane przez olcia_21 Pokaż wiadomość
Gofrzyca <
a radzilabys pozostac kolegami ,moj EX wlasnie chce zostac kolegami takimi cos pisza ze soba itp... nie wiem czy to dobry pomysl ,znajomymi owszem bo po tylu pieknych latach to glupio udawac ze sie nie zna ale nie wiem czy kolegami takimi blizszymi to dobry pomysl ...
ja to przerabiała, już, sama ja chciałam żebyśmy mieli kontakt i z perspektywy patrząc to był kiepski pomysł. Wiadomo jak napiszę esa co tam u ciebie itp to nie unoś się honorem tylko odpisz. Ale nie szukaj na siłę kontaktu. Może chłopak się ogarnie.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:32   #613
olcia_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Tez tak mysle, zeby pozostac tylko znajomymi, nie pisac, nie spotykac sie, jak juz napisze "co u mnie" to oczywiscie odpisze, ale tak bez emocji jakby to byl nie znany, nie znaczacy nic dla mnie chlopak ...
Tylko gryzie mnie to, ze on nie rozumie jaka to jest błachostka ten powod zerwania. Po tylu latach on potrafi po 1 zlym dniu mi powiedziec, ze on by chcial miec idealna dziewczyne, a to ze ja go kocham to juz sie nie liczy dla niego. Nawet dowalilam mu ze dla niego nie liczy sie milosc tylko zachowanie i jakbym mowila mu codziennie 500 razy mile slowka a za plecami mialabym kochankow itp. to on by chyba byl szczesliwy ;//
Jak to mawia moja kolezanka cytuje "patolka xD "

Edytowane przez olcia_21
Czas edycji: 2013-07-30 o 16:35
olcia_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.