przesyłka pocztowa, kto może odebrać. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 08:21   #31
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: przesyłka pocztowa, kto może odebrać.

Możesz napisac upowaznienie odbioru i kolezanka Ci odbierze. Na poczcie powinnas dostac taki druk.
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:33   #32
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: przesyłka pocztowa, kto może odebrać.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moja mama kiedyś chciała odebrać mi przesyłkę z poczty i musiała z aktem urodzenia jechać Mimo tego samego adresu zameldowania w dowodzie, miała mój dowód ze sobą, jedynie nazwisko inne mamy. Nie wiem jak ze znajomą będzie, na mojej by nie przeszło.
Ale paczka spokojnie 14 dni na poczcie leżakuje, więc może zdążysz
A u mnie listonosze nawet bez mojej wiedzy zostawiali paczki sąsiadom których nie znam nawet... I nawet nie wiedziałam o tym ,że dali sąsiadom i którym, bo nikt mi nic nie napisał... musiałam się domyślić, dzwonić po drzwiach i pytać
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:49   #33
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: przesyłka pocztowa, kto może odebrać.

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
U mnie na poczcie nie chcą wydawać, nieraz jestem świadkiem awantur, np. jakaś kobieta czeka godzinę w kolejce, wreszcie podchodzi do okienka i po chwili awanturuje się, że syn jest na stypendium w USA i jak mogą jej nie wydać, a pani w okienku tylko się uśmiecha

scenki są na porządku dziennym:
- Poproszę awizo.
- Proszę.
- Kto to jest dla pani?
- Mój chłopak.
- Bardzo mi przykro, musi przyjść osobiście.
- Ale on nie może odebrać, bo pracuje.
- Bardzo mi przykro.
- Ale my mieszkamy razem od kilku lat!
- Nic na to nie poradzę.

Ostatnio jakiś facet cudem wyprosił, że wydali mu mandat.

ci pracownicy tak jakby mają masochistyczną przyjemność z tego, że ktoś odejdzie z niczym
Nigdy też nie słyszałam, żeby informowali, że jest taka możliwość upoważnień, a na pewno niektórym by to pomogło.
co Ty wogole piszesz!!!
w takim wypadku moglabym isc np na "Twoja" poczte i powiedziec ze jestem Twoja kolezanka, mieszkamy razem od paru lat i ja chce Twoj list; omijajac to ze wtedy polecialabys na poczte z krzykiem : "dlaczego daliscie jej moj list"

nie widze powodu dla ktorego Pani w okienku mialaby brac na siebie odowiedzialnosc i wydawac komukolwiek (nawet z rodziny) jakies przesylki

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Taa. Na pewno. Stwory z innej planety żywiące się ziemską krwią. A nie sądzisz, że to zwykli ludzie jak ty czy ja, zarabiający na chleb, którzy ponoszą konsekwencje za każdy źle wydany list czy paczkę, dlatego nie zawsze wierzą na ładne oczy? Ja szczerze mówiąc z życiu nie wydałabym niczego po tekście: "To mój chłopak". A skąd mam niby wiedzieć? Podpisany jest na czole? Już co innego jak nazwisko i adres zameldowania jest taki sam, ale też bym chyba nie wydała - wiadomo, że różnie w rodzinie może być.
dokladnie

sa przypadki np ze syn alkoholik chce odbierac przesylki matki/ojca
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.