Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 11:14   #5011
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Tina...ale mi apetytA zrobiłaś tą popryką xD tym bardziej,że ja mam dzisiaj proteiny
I chciałabym Was zapytać,po co dodaje się wode gazowaną do sernika ? żeby bardziej urósł ; p ?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:28   #5012
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Witam was dziewczyny od dziś dołączam do was Moj cel 7kg mniej

Mam nadzieję że w końcu z wami mi się uda.
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:46   #5013
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Czy mogę prosić żeby ktoś udzielił mi odp, a mianowicie mam taki problem, ponieważ jestem nowa na tym forum chciałam dopytać, gdzie i czy w ogóle mogę znaleźć odp na to co ja napisałam? tzn czy jest inna możliwość poza przeglądaniem wszystkich stron od swojej ostatniej wypowiedzi? czy gdzieś jest- odpowiedzi na Twój post?
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:14   #5014
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

HELLOŁŁŁŁŁ!!!
Wróciłam! Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Widzę mnóstwo nowych avatarków - witam koleżanki...

Tak więc wróciłam na ojczyzny łono dziś pod wieczór szczęśliwa, opalona i z pewnością grubsza
Trzymałam się dzielnie przez pierwszą połowę pobytu, dopóki chlebek dukanowy jeszcze był w zapasie... Małe lody od czasu do czasu to cały mój grzech. ALE!!!! Ale.... druga płowa to porażka... No popłynęliśmy na całego. Lody dwa razy dziennie, pizza gigant, jakieś paluszki też były, nawet pieczywo jasne, nieeee, no baty się należą, już wystawiam i czekam na zasłużoną karę...

Oczywiście na wagę nie stawałam jeszcze, bo przecież wieczór jest, a po dzisiejszym obiedzie (schabowy w panierce, ziemniaki i kapusta zasmażana poprzedzony pomidorówką z ryżem) to już się nie odważę z pewnością
Ale jutro rano wezmę sprawę na klatę i zważe się jak należy. No i zamelduję, rzecz jasna, jak bardzo popłynęłam i ile kilo przywiozłam ze sobą nazad...

Ale generalnie zachwycona jestem, podobało mi się bardzo - klimat mają cudny, ooooo tak!!! Widoki do tej pory mi jeszcze nie oddały oddechu jak mi tydzień temu ponad zaparły... Czego chcieć więcej: słońce, ciepłe morze, wycieczki... Cud, miód i orzeszki... Wracać było żal. A tu hebel taki nas przywitał, że ło matulu kochana...

No to się niniejszym melduję i czekam na baty. Potem się będę szczegółowo tłumaczyć jakby co...

A co u Was, siostry moje Dukanistki kochane...? Spadeczki były? No jak nie, jak tak... Grzeczne byłyście? Tęskniłyście troszkę za mną? Ktoś się przeniósł na III?

Ja to sobie muszę jakieś karne dni białkowe tu zasadzić żeby teraz szkody zniwelować... No nic to, zobaczę ile mi przybyło...


---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Aha, i żeby było jasne... Nastukałyście 60 stron jak mnie nie było - nie ma takiej cholernej możliwości żebym to przeczytała. No way! W ogóle dziwię się, że Was jeszcze w 14 części zastałam...

Edytowane przez Agnese69
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:15
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:17   #5015
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

już nieaktualną, która powinna być dawno zamknięta zapraszamy tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=462781&page=9


ucieszą się bo tęskniły to taki duży skrót
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:41   #5016
rene9578
Raczkowanie
 
Avatar rene9578
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dzisjaj tu,jutro tam...
Wiadomości: 41
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Witam was Dukaneczki po urlopiku!
Wlasnie wrocilam do domku,no i musze sie przyznac,ze troszke nagrzeszylam.Pierwsz e 3 dni bylam grzeczna,ale nastepne 3 to porazka.Zaczelo sie od lodow i paelli,a na zeberkach w sosie bbq skonczylo.Kara sie nalezy i na baty.Zwazylam sie rano i bylam w ciezkim szoku,bo ...przybylam tylko 200g.Moze to dlatego ,ze pilam mnostwo wody i jadlam tylko 2 razy dziennie.
W kazdym badz razie od dzisjaj wracam na dietke i wlasnie napycham sie wegetarianska lasagne.Pysznosci. Zycze wam dziewczynki duzych spadkow jutro pa
__________________
Self confessed Pandora addict

Edytowane przez rene9578
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:44
rene9578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:59   #5017
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Nowa czesc juz istnieje wiec zapraszamy - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=21725073 &posted=1#post21725073
Ta czesc zostanie zamknieta wkrotce przez Moderatora
NIE PISZCIE TU JUŻ
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 01:27   #5018
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Nowa czesc juz istnieje wiec zapraszamy - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=21725073 &posted=1#post21725073
Ta czesc zostanie zamknieta wkrotce przez Moderatora
NIE PISZCIE TU JUŻ
Oficjalnie zamykam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.