Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 23:59   #1
Charllotte19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11

Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!


Hej!
Jestem Majka mam 19 lat odchudzam się po raz "enty" przy czym enty oznacza bardzo dużo...pomimo mojego młodego wieku z nadwagą (a,raczej otyłością) zmagam się od 10roku życia wiem to straszne ale,taka jest prawda moje najgorsze chwile były wtedy kiedy w wieku 17 lat zaważyłam 95kg masakra wiem wtedy powiedziałam sobie dość...i schudłam 15kg ale,niestety jak to zawsze różnie bywa z tych 15kg znowu przytyłam 8kg na szczęście nie wróciłam do tamtej wagi ale,co z tego jak i tak wyglądam jak słoń przy wzroście 165cm to zdecydowanie za dużo...

Do diety Dukana podchodziłam już 3 razy ale, źle pokierowałam sprawami i nic mi nie wychodziło aż,w końcu postanowiłam sobie że tym razem musze wytrwać...tym bardziej że moja babcia ciągle mi powtarza "dziecko masz taką ładną buzie tylko z tą tuszą gorzej...dlaczego nie chcesz się odchudzić" takie słowa bardzo mnie bolą bo w głębi duszy bardzo chce schudnąć i być szczupła ale,zazwyczaj moja "słaba silna wola bierze góre" ale, nie koniec pokaże wszystkim że teraz dam rade i nic mnie nie powstrzyma !!

Zapraszam wszystkich do wspólnego odchudzania dieta Dukana naprawde jest skuteczna wiem to bo schudła na niej moja koleżanka a,co najważniejsze nie chodziła głodna...bardzo miło mi będzie jak będzie nas więcej i mnie troszke powspieracie!

Jak narazie idzie mi świetnie bardzo pomogły mi przepisy z tych dwóch stron:
http://www.dieta-dukan.pl/#

http://dukan.blox.pl/html

Można tam znaleźć mnóstwo pysznych a,zarazemdietetycznych przepisów!


ZAPRASZAM DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA!!!

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

ech ...zapomniałam dodać obecnie waże 84kg a,schudłam na dukanie już 4kg!
Charllotte19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:01   #2
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Cytat:
Napisane przez Charllotte19 Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem Majka mam 19 lat odchudzam się po raz "enty" przy czym enty oznacza bardzo dużo...pomimo mojego młodego wieku z nadwagą (a,raczej otyłością) zmagam się od 10roku życia wiem to straszne ale,taka jest prawda moje najgorsze chwile były wtedy kiedy w wieku 17 lat zaważyłam 95kg masakra wiem wtedy powiedziałam sobie dość...i schudłam 15kg ale,niestety jak to zawsze różnie bywa z tych 15kg znowu przytyłam 8kg na szczęście nie wróciłam do tamtej wagi ale,co z tego jak i tak wyglądam jak słoń przy wzroście 165cm to zdecydowanie za dużo...

Do diety Dukana podchodziłam już 3 razy ale, źle pokierowałam sprawami i nic mi nie wychodziło aż,w końcu postanowiłam sobie że tym razem musze wytrwać...tym bardziej że moja babcia ciągle mi powtarza "dziecko masz taką ładną buzie tylko z tą tuszą gorzej...dlaczego nie chcesz się odchudzić" takie słowa bardzo mnie bolą bo w głębi duszy bardzo chce schudnąć i być szczupła ale,zazwyczaj moja "słaba silna wola bierze góre" ale, nie koniec pokaże wszystkim że teraz dam rade i nic mnie nie powstrzyma !!

Zapraszam wszystkich do wspólnego odchudzania dieta Dukana naprawde jest skuteczna wiem to bo schudła na niej moja koleżanka a,co najważniejsze nie chodziła głodna...bardzo miło mi będzie jak będzie nas więcej i mnie troszke powspieracie!

Jak narazie idzie mi świetnie bardzo pomogły mi przepisy z tych dwóch stron:
http://www.dieta-dukan.pl/#

http://dukan.blox.pl/html

Można tam znaleźć mnóstwo pysznych a,zarazemdietetycznych przepisów!


ZAPRASZAM DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA!!!

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

ech ...zapomniałam dodać obecnie waże 84kg a,schudłam na dukanie już 4kg!
Koleżanko jest tu już kilka takich tematów może dołącz do któregoś będzie Ci łatwiej . Pozdrawiam
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:43   #3
Charllotte19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Koleżanko jest tu już kilka takich tematów może dołącz do któregoś będzie Ci łatwiej . Pozdrawiam
No tak masz racje jest tu sporo takich wątków ale, jak zapewne zauważyłaś trwają już dosyć długo i trudno jest się tam tak nagle wbić... a, zresztą chyb nie złamałam regulaminu zakładając ten wątek?
__________________
88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75

Jak narazie mam cel żeby zejść do 75kg później się to zmieni...
Charllotte19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:27   #4
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

No coś Ty! Daj spokój. Wpadaj do nas: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post23044573

Zaczęłyśmy 18.10., ale nie jest nas aż tak dużo, żebyś nie mogła dołączyć. Zresztą są wśród nas osoby, które dukają już od dłuższego czasu i te, które niedawno zaczęły (czyt. ja ). Nie ma sensu zakładać tysiąca wątków o podobnym temacie.

Widziałam, że powstał też jakiś dukanowski wątek pod koniec listopada. Jeśli nie do nas, dołącz do nich.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:48   #5
katia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

witam,,ja również przygotowuję się do przejścia na dietę dukana,,możemy wspólnie i wzajemnie się wspierać,,pozdrawiam,,ode zwę się wieczorkiem,,mam pilny wyjazd.
katia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:40   #6
Charllotte19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Katia bardzo mi miło ze chcesz się do mnie przyłączyć !
__________________
88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75

Jak narazie mam cel żeby zejść do 75kg później się to zmieni...
Charllotte19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 17:20   #7
kokilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

hellochętnie dołączę bo także mam zamiar zacząć Dukana ale nie wiem jeszcze czy od jutra czy od poniedziałku...muszę się zastanowić
kokilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 17:35   #8
katia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

witam Wszystkich i Ciebie Maju,,ja jak zwyklę zabiegana,,zaraz jadę na pokaz termomiksu,,mam nadzieję że razem będziemy sie dopingowac i wymieniać przepisami..ja zaczynam swoją dietę dokładnie od wtorku,jutro mam imprezkę urodzinową w rodzinie,,w niedziele poprawiny,,wrócimy wieczorem,,no a poniedziałek to już na przygotowanie wszystkiego,,teraz uciekam ,ale obiecuję że napiszę więcej o sobie już na spokojnie,,jak się wszystko przewinie..Pozdrówki
katia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:04   #9
Charllotte19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Witaj kokilka widze że jest nas już 3 dukanki oby tak dalej...
Zrobiłam właśnie cisto marchewkowe z blogu mrs.dukanowej kurcze nie wyszło mi jeden wielki niewypał więcej się za to ciasto nie biore !
__________________
88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75

Jak narazie mam cel żeby zejść do 75kg później się to zmieni...
Charllotte19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 11:29   #10
kasia loczek
Raczkowanie
 
Avatar kasia loczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 73
GG do kasia loczek
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Witam Drogie Panie!!!
Ja mam zamiar rozpocząć dietkę Pana Dukana od 12.11- także niebawem do was dołączę. Zaraz po pierwszym dniu czyli 13 dam znać jak mi poszło. Wy też piszczcie jak wam idzie i co "wszamiacie" . Będę śledzić watek z zapartym tchem
kasia loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:38   #11
ewa_8424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

cześć dziewczyny ja tez chce się przyłączyć do Was. Mam już dość swojego wyglądu i płakania przed wyjściem że nie mam znowu co założyc na siebie.
ewa_8424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 16:46   #12
kokilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Witamy im nas więcej tym lepiej a ja zaczynam od poniedziałku bo jeszcze muszę parę rzeczy dokupić
kokilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 17:25   #13
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Dziewczyny, istnieje kilka podobnych wątków, które zaczęły się niedawno. Nie dublujcie tematów.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478972


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475951


To dwa ostatnie.
Mam nadzieję, że wystarczająco "młode"

Prosiłabym o połączenie tematów
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 23:05   #14
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Witam
a ja o tej diecie słyszałam same negatywy niestety. Tzn, kilku osobom pogorszyła się cera, wypadały włosy... miały problem z wypróżnianiem no i ta monotonia .... żywieniowa. Raczej to nie bardzo zdrowe. Wolę dietę w której jem 1200 kal dziennie bez słodyczy, bez tłuszczów niezdrowych. plus ruch. Skutecznie i zdrowo polecam
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:50   #15
Niki Mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 149
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Witam
a ja o tej diecie słyszałam same negatywy niestety. Tzn, kilku osobom pogorszyła się cera, wypadały włosy... miały problem z wypróżnianiem no i ta monotonia .... żywieniowa. Raczej to nie bardzo zdrowe. Wolę dietę w której jem 1200 kal dziennie bez słodyczy, bez tłuszczów niezdrowych. plus ruch. Skutecznie i zdrowo polecam
Dla mnie Dukan też jest monotonny. Nie potrafie wytrzymać na nim więcej niż 7 dni a czasem podejmuje ta próbę zachęcona sukcesami innych dziewczyn z forum.

Aktualnie jestem na diecie „różnorodnej” ok. 1000kcal stram się ćwiczyć 3x tyg no i nie jeść tuż przed snem. A z Dukana "podkradłam" kilka przepisów min. na sernik
Niki Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 09:48   #16
katia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

cześć Maju,,i wszystkie dziewczyny!!!właśnie od dziś zaczęłam cud dietkę,,na śniadanko 2 jajeczka ugotowane na twardo,,oczywiście bez chleba,,do tego herbatka z aspartamem,a już na obiad gotuje się pierś z kurczaka oczywiście bez skóry,,przyprawiłam też kurczaka którego jutro upiekę w rękawie,a co dalej-zobaczymy,,w każdym razie wczoraj wykupiłam wszystkie jogurty naturalne i tuńczyki z intermarszepozdrówki, a jak Ty Maju?jedziesz już na diecie?
katia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:25   #17
Panczenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Witam Wszystkich. Na diecie jestem od niedzieli, jeszcze dwa dni i mam nadzieję na II etap i wreszcie coś poza białkiem. Już nie mogę się doczekać. Ale wyniki są i to mobilizuje.
Grunt to nie jeść montonnie. Ja codziennie coś innego gotuję.
Przepisy z książki Dukana oraz z internetu.
__________________
Dukam od 07.11.2010
Waga początkowa 71,8
Codziennie do dzisaij mniej o 0,7 kg
Panczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:30   #18
Lalka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Czesc Dziewczyny

Tak sobie dzisiaj siedzialam i szukalam przepisow do diety dukana i znalazlam wlasnie te forum.. Jesli pozwolicie, to dolacze do Was
Zaczelam sie odchudzac od poniedzialku, i idzie mi nawet niezle z czego sie bardzo ciesze

Mam 160 cm i waze 60 kg... (teraz juz w sumie 58 kg )
Wiem wiem, niektorym mogloby sie wydawac ze moja waga jest dobra i ze nie ma sensu sie odchudzac, ale niestety tak nie jest Zle sie czuje ze swoja waga i postanowilam to zmienic Jestem raczej drobniutka kobieta i jeszcze 2 lata temu wazylam 48 kg. I to byla moja idealna waga i najlepiej sie czulam. Teraz w nic sie nie mieszcze

Ale wierze ze dukan wymyslil cos madrego i ze schudne

A jak Wam, idzie Dziewczynki?

Ja dzis zjadlam sobie moj ulubiony jogurt na sniadanko, 5 plasterkow poledwiczki, kurczaczka pieczonego z ziolami i 2 jaja na twardo i powiem wam ze... NIE JESTEM GODNA!!

Powodzonka i odzywajcie sie
Lalka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:16   #19
katia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

hejka dziewczyny,,dzisiaj zaczęłam 3 dzień dukania,,i schudłam już 2 kg..zaczęłam od wtorku z wagą 63,2 przy wzroście 1,62,,wczoraj rano zeszłam do wagi62,4,a dziś do 61,6!! czyli dietka robi postepy,,oby puzniej nie było efektu jojowierzę jednak że będzie nad nami czuwać ..Dobrze ze mamy tą stronkę i możemy się wspulnie wspierać ,,ja trzymam za nas wszystkie kciuki!!!aa i wrzuccie jakiś ciekawy link z prostymi i pewnymi przepisami,,z tego co przeglądałam,,to sa ciekawe,,ale jakoś nie wszystkie dają wiarę..ja jutro obieram podudzia z kurczka oczywiscie ze skóry ,mielę na mielone,dodam jajko,przyprawy,deko czosnku i usmażę dietetyczne mielone kulki ale nie na patelni tylko w piecyku na grilu..pa dziewczyny-pozdrówki
katia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 23:40   #20
kajusiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 45
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

można dołączyć? ale ja dopiero zaczynam od 15 listopada.
kajusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:29   #21
carolciab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

Witam
Ja też zdecydowałam że spróbuje ... może mi też się uda ... że wytrwam
Waga - hmmm zbyt duża przynajmniej 12 kg za dużo !
No cóż zobaczymy
carolciab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:03   #22
katia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na dukanie-ktoś chętny??!!

cześć dziewczyny?a co wy strajkujecie?co to za cisza na forum?,,nic nie piszecie? jak wasze postępy??,,u mnie waga stanęła na 60,i 3 dzień nie drgnie,,mimo że 1 fazę przeciagłam do 6 dzioneczków,.od dziś wdrożyłam wazywka,,tj. na śniadanko- serek wiejski z wkrojonym pomidorkiem,,na obiad kurczak pieczony +jajko sadzone+pekińska z jogurtem i czosnkiem,,na kolacje tylko jogurcik..a jak wy sobie radzicie ?
katia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.