Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 21:54   #4501
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak, mowila blond bunny ze trzeba nałożyc nature np. 8,0 i do tego zmieszać jakas farbe np.8,3. Yatamanka pamietaj o tym

infatuated dziekuje, ale Twoje włoski wymiataja
Jak ja takie zapuszczę tez będzie ładniej


Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Załączam kilka fotek ze swojego maratonu od czerni do platyny Jak widać włosy ucierpiały, ale juz teraz maluje właściwie same odrosty ( też drastyczny zabieg bo najpierw rozjaśniacz, poźniej jakaś farbka) i chce odhodować
wow, super masz teraz kolor najbardziej mnie interesuje przejscie z etapu 2 do 3! jak to zrobiłas, że tak zlikwidowałaś ciepły barwnik ? naprawde super
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:58   #4502
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Sama prawda Kochana

A powiedz mi jak Ty teraz bedziesz robila-sama bazę Excell 9,13 i refleksy?
Czy wszystko u fryzjerki?
Bo chyba co miesiąc refleksów nie ma co robic, bo i tak nie bedzie widac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:04   #4503
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny mam tą farbkę na głowie i rozmieszałam całość,bo pół to mi nawet na odrosty nie starczyło !!
Farbka jest strasznie nie wydajna i okropnie smierdzi...

A moje wlosy zrobily sie takie szare? Szaro ciemny blond?
To tak ma być?!
jestem przerażona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:05   #4504
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dodam jeszcze, że ani razu nie byłam u fryzjera każde farbowanko sama bez niczyjej pomocy. Na wstępie użyłam dekoloryzatora. Później różnych rodzajów rozjaśniaczy i farb...Mam chyba mocne włosiwo, że nie wypadło po moich eksperymentach Teraz maluje sam odrost raz na ok 2 miesiące lub częściej, bo moj naturalny kolor to ciemny brąz wpadający w czerń Przy obecnym kolorze odrosty są strasznie kontrastowe...Najpierw nakladam rozjaśniacz...To straszne, ale po różnych próbach ten jedyny daje mi możliwość uzyskania jednolitego koloru....Joanna heh... na to farbka...często testuje Castingi, ostatnio pokusiłam sie na paletki, różnie) Na zdjęciu 4 Casting jasny perłowy blond
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:11   #4505
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Sama prawda Kochana

A powiedz mi jak Ty teraz bedziesz robila-sama bazę Excell 9,13 i refleksy?
Czy wszystko u fryzjerki?
Bo chyba co miesiąc refleksów nie ma co robic, bo i tak nie bedzie widac
ale mi słodzisz kochana

hehe nie wiem jeszcze jak będę robiła..
bo jednak u mnie to refleksy dały chłodniejszą poswiatę, widzę różnicę, szczegolnie po tym, ze jak góra była robiona samą 9,13 to łapało na złotawo a teraz są perłowe niteczki i efekt całościowy jest chłodniejszy.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:11   #4506
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że ani razu nie byłam u fryzjera każde farbowanko sama bez niczyjej pomocy. Na wstępie użyłam dekoloryzatora. Później różnych rodzajów rozjaśniaczy i farb...Mam chyba mocne włosiwo, że nie wypadło po moich eksperymentach Teraz maluje sam odrost raz na ok 2 miesiące lub częściej, bo moj naturalny kolor to ciemny brąz wpadający w czerń Przy obecnym kolorze odrosty są strasznie kontrastowe...Najpierw nakladam rozjaśniacz...To straszne, ale po różnych próbach ten jedyny daje mi możliwość uzyskania jednolitego koloru....Joanna heh... na to farbka...często testuje Castingi, ostatnio pokusiłam sie na paletki, różnie) Na zdjęciu 4 Casting jasny perłowy blond
A joanne to jaka uzywasz?? Ta do malowania włosów na całosci??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Intensiv-Blond-Rozjasniacz-do-calych-wlosow-21340-big.jpg (15,4 KB, 8 załadowań)
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:17   #4507
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dodałam nowe zdjęcia, może widać lepiej i tak jak mowię-mam za jasną baze zeby było widać te refleksy, one bardziej mi rozświetlaja te blond.
A ja nie mogę się doczekać Twojego farbowania
Co wymysliłaś na jutro?
Ja też, może dlatego ten żołądek tak szwankuje, ze stresu
Sama nie wiem - wstępnie miałam iśc z klipkami i do tego dobrać kolor, ale ciągle wrzucacie jakieś zdjęcia
Podobała mi się Cielecka z tego zdjęcia co Ty wrzucałaś z gazety - 1 zdjęcie wyglądało super, no i potem ta kręglicka

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Yattamanka-to jutro przyciemniasz?
tak mi się nasuneło na mysl, bo Bunny coś kiedyś pisała i ja dziś u fryzjera wyczytałam, że trzeba zrobic taki myk ( w ang gazecie to nazwali) pre-pigmentation. Zeby włosy nie wyszły szare ani zielone. Dowiedz się jutro

z goldwella taki znalazłam http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html
Pamiętam Bunny pisała. Ale jak ona mi chciała matrixem sprawę załatwić i ja jej zacznę o pigmentacji to mnie z fotela jeszcze pogoni, że się mądrze
Strasznie jakieś takie złe przeczucie mam, sama nie wiem czemu.. deprecha jakaś mnie łapie w związku ze świętami..

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Załączam kilka fotek ze swojego maratonu od czerni do platyny Jak widać włosy ucierpiały, ale juz teraz maluje właściwie same odrosty ( też drastyczny zabieg bo najpierw rozjaśniacz, poźniej jakaś farbka) i chce odhodować
Te buźki mnie powaliły A no i Twoja droga do blondu superaśna. Długo farbowałaś się na ciemny? Bo po dekolorze tak ładnie równo Ci wyszło. W takim to możnaby nawet trochę pochodzić - no i efekt końcowy bardzo ładny - nie widać wcale by włoski jakoś specjalnie ucierpiały.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 22:23   #4508
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Patrunia ja jestem hardcorem Używałam tego, który zamieściłaś, ale takie troszke żółtko mi zostawało ( nawet po nałożeniu farby) bo w nim jest woda 9% więc wypróbowałam z tej samej linii do pasemek z 12% wodą i tego cały czas używam Już mam nawet zakupiony bo na dniach mam zamiar pozbyć sie odrostu. I do tego palette A10
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:26   #4509
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja też, może dlatego ten żołądek tak szwankuje, ze stresu
Sama nie wiem - wstępnie miałam iśc z klipkami i do tego dobrać kolor, ale ciągle wrzucacie jakieś zdjęcia
Podobała mi się Cielecka z tego zdjęcia co Ty wrzucałaś z gazety - 1 zdjęcie wyglądało super, no i potem ta kręglicka



Pamiętam Bunny pisała. Ale jak ona mi chciała matrixem sprawę załatwić i ja jej zacznę o pigmentacji to mnie z fotela jeszcze pogoni, że się mądrze
Strasznie jakieś takie złe przeczucie mam, sama nie wiem czemu.. deprecha jakaś mnie łapie w związku ze świętami..



Te buźki mnie powaliły A no i Twoja droga do blondu superaśna. Długo farbowałaś się na ciemny? Bo po dekolorze tak ładnie równo Ci wyszło. W takim to możnaby nawet trochę pochodzić - no i efekt końcowy bardzo ładny - nie widać wcale by włoski jakoś specjalnie ucierpiały.
Zoladek na pewno od fryzjera, ze stresu, jutro przejdzie

Musisz się do jutra zdecydować a wiesz jaki poziom cchesz miec?
Mozesz zrobic baze i refleksy, tyle ze baze np poziom 8 i refeksy dla rozświetlenia?
Albo kolor taki jak klipy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:28   #4510
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yattamanka długo malowałam na ciemne kolory, odkąd pamietam Pod koniec tylko czarne a te fotki co załączyłam to tylko w skrócie bo mogłabym załączyć jeszcze z 10 zdjęc lub więcej od razu po dekoloryzacji wyszły mi czerone włosy, ściemniały się płynie ku dołowi. Po dekoloryzacji tego samego dnia walnełam rozjaśniacz i wyszedł ten pomarańcz jak na załączonym obrazku
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:31   #4511
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

DINA podziwiam tez schodziłam z czarnych ale ja takich pieknych nie mam

chyba jutro zrobie pasemka rozjasniaczem,powybieram te rude :/ bo tak mnie wkur
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 22:32   #4512
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Patrunia ja jestem hardcorem Używałam tego, który zamieściłaś, ale takie troszke żółtko mi zostawało ( nawet po nałożeniu farby) bo w nim jest woda 9% więc wypróbowałam z tej samej linii do pasemek z 12% wodą i tego cały czas używam Już mam nawet zakupiony bo na dniach mam zamiar pozbyć sie odrostu. I do tego palette A10
o matko rozjaśniacz 12% i na to jeszcze farba też z wodą 12% ? podziwiam Cię a z drugiej strony współczuje Twoim włosom ja bym się nie odważyła na taki zabieg
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:32   #4513
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Patrunia ja jestem hardcorem Używałam tego, który zamieściłaś, ale takie troszke żółtko mi zostawało ( nawet po nałożeniu farby) bo w nim jest woda 9% więc wypróbowałam z tej samej linii do pasemek z 12% wodą i tego cały czas używam Już mam nawet zakupiony bo na dniach mam zamiar pozbyć sie odrostu. I do tego palette A10
To naprawde jestes hardcorem boże świetny masz ten kolorek.... własnie o takim marzyłam po nocach hehe moje włoski to średni brąz ( na 1 zdj), ale mialam juz robione rozjasniaczem u fryzjerki, tylko te odrosty.... chciałabym sama sobie walnąc taki sliczny blondzik i myslalam o tym rozjasniaczu co załączyłam... ale jakos sie boje.... dziewczyny mnie strasza ze strasznie zniszcze włosy...;/ i nie wiem co robic..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bleeeeee.jpg (36,9 KB, 14 załadowań)
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:36   #4514
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zoladek na pewno od fryzjera, ze stresu, jutro przejdzie

Musisz się do jutra zdecydować a wiesz jaki poziom cchesz miec?
Mozesz zrobic baze i refleksy, tyle ze baze np poziom 8 i refeksy dla rozświetlenia?
Albo kolor taki jak klipy?

Z tą baza i refleksami to może być ciężko u niej podejżewam Poza tym chcę je po prostu przyciemnić a potem już mogę sobie coś robić sama.
No chcę taki jak klipy tyle, że problem polega na tym, że dla niej to ten sam kolor tylko bardziej szary :/
Także trochę się obawiam, bo on szary nie jest.. a ciemniejszy jest z ton albo dw ana pewno.. zobaczymy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:40   #4515
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam tą farbkę na głowie i rozmieszałam całość,bo pół to mi nawet na odrosty nie starczyło !!
Farbka jest strasznie nie wydajna i okropnie smierdzi...

A moje wlosy zrobily sie takie szare? Szaro ciemny blond?
To tak ma być?!
jestem przerażona
i jak tam kochana ? obyś tylko nie była szarą myszką jak Ci te włosy tak poszarzały ...chociaż popiel szybko się wypłukuje i pozostaje ładny kolorek ...miejmy nadzieję
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:41   #4516
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Z tą baza i refleksami to może być ciężko u niej podejżewam Poza tym chcę je po prostu przyciemnić a potem już mogę sobie coś robić sama.
No chcę taki jak klipy tyle, że problem polega na tym, że dla niej to ten sam kolor tylko bardziej szary :/
Także trochę się obawiam, bo on szary nie jest.. a ciemniejszy jest z ton albo dw ana pewno.. zobaczymy
Idź spokojnie, co bedzie to bedzie, ja też tak myslalam jak szłam
Będzie ok, zobaczysz. A potem pomyślimy co dalej, jak juz bedziesz miała fajny kolorek podstawowy bedzie mozna kombinować
Zdaj nam jutro relację



Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam tą farbkę na głowie i rozmieszałam całość,bo pół to mi nawet na odrosty nie starczyło !!
Farbka jest strasznie nie wydajna i okropnie smierdzi...

A moje wlosy zrobily sie takie szare? Szaro ciemny blond?
To tak ma być?!
jestem przerażona
I jak Ci wyszło?
Nie idę spać póki nie napiszesz

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-20 o 22:44
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:48   #4517
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny jestem załamana
Włosy mi wyszły takie szaro-bure,a niektore rude pasma i tak zostaly

ja już nie wiem co z tymi włosami,nie podobam się sama sobie
chciałabym,żeby mi tak włosy wychodzily ladnie jak wam,a ja czym nie pofarbuję i tak jest tragicznie, chciałabym taki naturalny blondzik jak ma Snow

fotek nie wstawiam,bo i tak juz nic nie widac,wstawię jutro rano w dziennym świetle...
Dobranoc blondaski
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:51   #4518
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Milusiaam
To nie jest tak kolorowo jak myślisz Miałam strasznie zniszczone i przesuszone włosy, gdzie obok farbowania szło w parze ultra odżywianie- zacząwszy od odżywek drogeryjnych, tych z aptek, skończywszy na domowych papkach Te ostatnie najbardziej mnie zadowalają Ale mimo wszystko musiałam obciąć włosy i jak większość z was jestem teraz w trakcie hodowli ;D
asiabb1983
Wiem, że brzmi to drastycznie, ale nakładam to tylko na sam odrost, przy czym reszta włosów nie cierpi na tym. Aczkolwiek nie narzekam na zniszczenia OMG! Farba Palette A10 ma wode 12%?
Patrunia
kurcze..nie wiem co Ci doradzić, bo nie wiem jakie masz włosy..Żeby później nie było, że nakłoniłam dziewczyne i teraz jest niezadowolona W każdym razie w moim wypadku włosy nie niszczą się widocznie, od czubka mam bardzo mięciutkie i lśniące, natomiast te na końcach przesuszone, a ich nie traktuje już żadnymi specyfikami. Zawsze możesz rozrobić odrobine rozjaśniacza i wypróbować na jakimś niewidocznym fragmencie odrostu, jak w Twoim przypadku sprawdzi sie ten rozjaśniacz
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:59   #4519
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Patrunia
kurcze..nie wiem co Ci doradzić, bo nie wiem jakie masz włosy..Żeby później nie było, że nakłoniłam dziewczyne i teraz jest niezadowolona W każdym razie w moim wypadku włosy nie niszczą się widocznie, od czubka mam bardzo mięciutkie i lśniące, natomiast te na końcach przesuszone, a ich nie traktuje już żadnymi specyfikami. Zawsze możesz rozrobić odrobine rozjaśniacza i wypróbować na jakimś niewidocznym fragmencie odrostu, jak w Twoim przypadku sprawdzi sie ten rozjaśniacz
Własnie najpierw jutro sobie chyba spróbuje na jakims pasemku,a jak cos to da znać ok mykam spac papa
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 23:05   #4520
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana
Włosy mi wyszły takie szaro-bure,a niektore rude pasma i tak zostaly

ja już nie wiem co z tymi włosami,nie podobam się sama sobie
chciałabym,żeby mi tak włosy wychodzily ladnie jak wam,a ja czym nie pofarbuję i tak jest tragicznie, chciałabym taki naturalny blondzik jak ma Snow

fotek nie wstawiam,bo i tak juz nic nie widac,wstawię jutro rano w dziennym świetle...
Dobranoc blondaski
Pewnie jak zwykle przesadzasz
No ale pokaż się jutro, zobaczymy jak jest.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:08   #4521
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Patrunia
Ok też lece nynać do jutra więc
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:11   #4522
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princesska-nie załamuj sie, w dziennym na pewno bedzie dobrze

Dina-jak to rozjaśniacz z wodą 12%?? i na to a10 ? Bunny chyba nam mowiła, że nie mozna dawać rozjasniacza z 12 bo to spali włosy..
Twoje są ze stali czy co?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:15   #4523
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pewnie jak zwykle przesadzasz
No ale pokaż się jutro, zobaczymy jak jest.
Nie no Agatka mówię serio,mam takie beżowo-szarobure włosy ( z rudymi pasmami) probowalam zdjecie zrobic,ale z lampa kolor wyglada na ladny,a wcale taki nie jest
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:26   #4524
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Milusiaam
To nie jest tak kolorowo jak myślisz Miałam strasznie zniszczone i przesuszone włosy, gdzie obok farbowania szło w parze ultra odżywianie- zacząwszy od odżywek drogeryjnych, tych z aptek, skończywszy na domowych papkach Te ostatnie najbardziej mnie zadowalają Ale mimo wszystko musiałam obciąć włosy i jak większość z was jestem teraz w trakcie hodowli ;D
Moje mimo nie uzywania rozjasniacza z woda 12 ,tez sa zniszczone i od poczatku farbowania na blond-schodzenia z czerni sciełam z 25 cm
Ale marzy mi sie taki piekny blondzik ,te rude pasma chyba beda mnie przesladowac do konca zycia
a CASTINGI maja wode 4.5 % wiec chyba malusio niszcza

PRINCESKA zmyje Ci sie ten szary odcien ,przeciez to oczywiste ,ze na jasnych włosach ,farba z duza iloscia barwnika niebieskiego wyjdzie szaro ,nie martw sie
A zle zrobiłas ,ze nie wybrałas po prostu tych pasemek rudych i na nie farba
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:50   #4525
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Patrunia
Ok też lece nynać do jutra więc

ekstra wlosy masz jaka polecasz farbe zeby zbic zolty kolor?
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:51   #4526
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Agatko, widać refleksy wiadomo, ze swiatło sztuczne to lampa trochę przekłamuje a poza tym refleksy to nie pasemka, nie o to chodzi by były z kilometra widoczne kolorek jest bardzo ładny, perełkowy

majirelka też nie smierdziała, choc fryzjerka powiedziała, że to jakas woda specjalna. Dała mi nawet miseczke do powąchania i obie stwierdziłysmy że pachnie kwiatkami serio !

Yattamanka-to jutro przyciemniasz?
tak mi się nasuneło na mysl, bo Bunny coś kiedyś pisała i ja dziś u fryzjera wyczytałam, że trzeba zrobic taki myk ( w ang gazecie to nazwali) pre-pigmentation. Zeby włosy nie wyszły szare ani zielone. Dowiedz się jutro

z goldwella taki znalazłam http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html

Bunny-co ile uzupełniasz zel??
ja robiłam 2 tyg temu a już mam dosc spory odrost, chyba musze isc jutro albo w sr bo jak na sylwka dotrwam z takimi ?;/ jak się pomaluje kolorem to jeszcze ale przy frenchu widać róznice. Ale musze przyznac, że super się trzymają, lśnią jak nowe i jest zero zapowietrzen
Tak tak, pigmentacja potrzebna na rozjaśniane jeśli chcemy zejść 2 poziomy nizej lub wiecej.
Naturalki uzupełniam co 3tyg.- miesiąc najczęściej. Wcześniej nie mam potrzeby bo bym musiała uzupełnić milimetr albo pół
A jak ci zrobiła to mialaś żel prawie do samych skórek? Dosłownie pół milimetra odstępu czy większy?
Szybko ci paznokcie rosną? Ile mm w skali miesiąca?
Nie powinno być nic widać... A miałaś robiony french z kamuflażem czy french-końcówka i przezroczysty zel? Bo jak sie da kamuflaż to odrostu nigdy nie widać wystarczy ładnie próg żelu przy skórkach zrównac i nie widac nawet po ponad miesiącu.
Ja bym poszla po świętach, a przed sylwkiem- zaszalejesz za zdobieniem i będziesz mieć świeżynki na sylwka.

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
A jakiej firmy farbę byś mi poleciła?? bo wiesz wczesniej robiłam jak Ewciaoo najpierw palette deluxe 100 to wyszło zółtko, a potem za trzy dni syoss 9-5 i wyszedł mi odrost zółtawy ;/, a ja wolałabym bardziej zimny.. co Ty na to??
Przeraszam za moje wczesniejsze zachowanie wszystkie dziewczyny Ale jestem juz troszkę zkolowana przez te włoski... ;(
Jakbyś nas czytała to byś wiedziała że jestem zwolenniczką schwarzkopfa czyli palette

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana
Włosy mi wyszły takie szaro-bure,a niektore rude pasma i tak zostaly

ja już nie wiem co z tymi włosami,nie podobam się sama sobie
chciałabym,żeby mi tak włosy wychodzily ladnie jak wam,a ja czym nie pofarbuję i tak jest tragicznie, chciałabym taki naturalny blondzik jak ma Snow

fotek nie wstawiam,bo i tak juz nic nie widac,wstawię jutro rano w dziennym świetle...
Dobranoc blondaski
Spokojnie zmyje ci sie to, kładłaś na mocno już porowate wlosy farbę z podwójnym popielem i dlatego tak naciągneły- w tydzień sie wypłucze i będzie ładnie. A jak te pasma rude przebijają to trzeba je będzie pewnie ściać, bo może sie sprzeciwiły że nic ich nie bierze...
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Princesska-nie załamuj sie, w dziennym na pewno bedzie dobrze

Dina-jak to rozjaśniacz z wodą 12%?? i na to a10 ? Bunny chyba nam mowiła, że nie mozna dawać rozjasniacza z 12 bo to spali włosy..
Twoje są ze stali czy co?
Robi masakrę dla włosów i nie chcę nic mówić ale takim sposobem nigdy dlugich nie zahoduje. Daję im pól roku i zaczna sie kruszyć na długościach.
Rozjaśniacza z wodą 12% nigdy nie kładziemy na skórę głowy! Można poparzyc skórę i cebulki a potem będzie płacz że łysienie.
Lepiej kłaść rozjasniacz z 9% i po prostu dlużej trzymac a potem farba z wodą max. 6%. ja jestem hardkorem w dążeniu do blondu z ciemnych ale czegos takiego nigdy bym sie nikomu nie podjęła robić. z początku wlosy to zniosą jeśli są mocne ale po pół roku-roku zaczną sie schody- zobaczycie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:00   #4527
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale mi słodzisz kochana

hehe nie wiem jeszcze jak będę robiła..
bo jednak u mnie to refleksy dały chłodniejszą poswiatę, widzę różnicę, szczegolnie po tym, ze jak góra była robiona samą 9,13 to łapało na złotawo a teraz są perłowe niteczki i efekt całościowy jest chłodniejszy.
Czyli bardziej pasuje Ci efekt przed fryzjerem czy po?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie no Agatka mówię serio,mam takie beżowo-szarobure włosy ( z rudymi pasmami) probowalam zdjecie zrobic,ale z lampa kolor wyglada na ladny,a wcale taki nie jest
Princeska, Twój stały tekst-na zdjeciu jest ladnie, naprawdę brzydko
Czyli jest pewnie ładnie, normalnie a Ty wymyślasz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Spokojnie zmyje ci sie to, kładłaś na mocno już porowate wlosy farbę z podwójnym popielem i dlatego tak naciągneły- w tydzień sie wypłucze i będzie ładnie. A jak te pasma rude przebijają to trzeba je będzie pewnie ściać, bo może sie sprzeciwiły że nic ich nie bierze...

Robi masakrę dla włosów i nie chcę nic mówić ale takim sposobem nigdy dlugich nie zahoduje. Daję im pól roku i zaczna sie kruszyć na długościach.
Rozjaśniacza z wodą 12% nigdy nie kładziemy na skórę głowy! Można poparzyc skórę i cebulki a potem będzie płacz że łysienie.
Lepiej kłaść rozjasniacz z 9% i po prostu dlużej trzymac a potem farba z wodą max. 6%. ja jestem hardkorem w dążeniu do blondu z ciemnych ale czegos takiego nigdy bym sie nikomu nie podjęła robić. z początku wlosy to zniosą jeśli są mocne ale po pół roku-roku zaczną sie schody- zobaczycie.
Ja też tak mialam ze na takie najbardziej zniszczone wlosy nic nie brało, zadna farba, jak widzę jest to możliwe.

Masakra z tym rozjasniaczem 12% na włosy ale jaka masakra ze na głowę to kładziecie, włosy jeszcze odrosną ale ja bym się martwiła o cebulki.
Czy nie lepiej potrzymać dłużej z mniejszą wodą jak radzi blond bunny?
I lchyba epiej pasemka nie na całość.
Mi się po rozjasniaczu zaczęly kruszyć po kilku tyg.-od razu były super, potem było nieciekawie.
Ja mam swoje takie ani ciemne ani jasne, a trzymałam farbę, nie rozjasniacz z wodą 6% 30 min i wyszło jasno, pewnie jakby Dziewczyny z ciemniejszymi potrzymały dłużej to wyszłoby super jasno, a jakby dały wodę 9% i popiel lub perłę to już w ogole
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:31   #4528
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau bo to tak jest, że rzadko kiedy od razu widać zniszczenia po rozjaśniaczu- to wychodzi po czasie. Mojej sis po dekolorze rozjaśniaczem wlosy zaczęły sie kruszyć i łamac na dlugości pół roku później. Do tej pory nie może ich wyrównac.

Dziewczynki daje fotki po moim c12 z wczoraj
Jestem mega happy bo zmalaksowałam na koniec na 10 minut i mam równiuśki kolor- oceńcie same
Adzi chyba nie masz już wątpliwości żeby tej farby użyć????
Jestem znów białowłosa yupppi!!!
Przełamałam rude po a10 i żólte po skandynawskim.

c12 nowe 004.jpgc12 nowe 009.jpgc12 nowe 010.jpgc12 nowe 012.jpg

I jak???
Pierwsze foto światło żarówki. Reszta słoneczko
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:33   #4529
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No i nie poszłam do fryzjera Tak mi nie dobrze.. Masakra..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:49   #4530
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau bo to tak jest, że rzadko kiedy od razu widać zniszczenia po rozjaśniaczu- to wychodzi po czasie. Mojej sis po dekolorze rozjaśniaczem wlosy zaczęły sie kruszyć i łamac na dlugości pół roku później. Do tej pory nie może ich wyrównac.

Dziewczynki daje fotki po moim c12 z wczoraj
Jestem mega happy bo zmalaksowałam na koniec na 10 minut i mam równiuśki kolor- oceńcie same
Adzi chyba nie masz już wątpliwości żeby tej farby użyć????
Jestem znów białowłosa yupppi!!!
Przełamałam rude po a10 i żólte po skandynawskim.

Załącznik 3617392Załącznik 3617393Załącznik 3617394Załącznik 3617395

I jak???
Pierwsze foto światło żarówki. Reszta słoneczko
Pięknie
To Ty znowu chcesz być biała co?
Ale pięknie Ci odrost złapało, masz ciemne swoje naturalki a odrost biały, no nie mogę się nadziwić

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No i nie poszłam do fryzjera Tak mi nie dobrze.. Masakra..
Zatrucie czy wirus?
Biedactwo, weź sobie jakies leki na ten zoladek, zebyś się nie męczyła.

Dodaję jeszcze zdjęcia w świetle dziennym, jest troszkę słońca.
Tu przynajmniej widać że nie są szare i odrost wyszedł słoneczny, także kolor w miarę zgodny z rzeczywistością.

Tylko tym razem wydają sie cale jasne, nie widać refleksow
Więcej zdjęc nie daje bo zle wychodzą

Mi fryzjerka powiedziała jeszcze, że jak zechcę do niej przychodzić to będziemy robić sam odrost tą mieszanką co wczoraj Wam podawałam, a raz na 2 farbowania refleksy, nie co farbowanie.
Trochę to dziwne, ale może ona ma rację?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8276.jpg (29,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8277.jpg (34,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8278.jpg (39,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8279.jpg (36,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-21 o 07:51
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.