Groupon.pl korzystacie? - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 21:30   #901
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lewandm Pokaż wiadomość
Niestety masz rację, ale uważam, że naprawdę trzeba próbować
Nie no jasne! To jest sprawa oczywista.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:28   #902
Patrine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Patrine
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czy któraś z pań kupiła groupon na wybielanie zębów w medi-estetice w Warszawie i już z niego skorzystała?
Patrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:43   #903
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Kupiła któraś z Was dzisiaj kurs internetowy angielskiego na citeam? Testował ktoś? Dobry?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:02
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 21:09   #904
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witajcie,nieśmiało dołączam sie do Was. Ja do tej pory skorzystałam głównie z ofert kulinarnych ,min z Okazika i Grupona , ( zapisana jestem do bardzo wielu)- do restauracji, i byłam bardzo zadowolona. Zamawiałam też perfumy ze Strawberry z Groupona i też oki. Jutro bedzie moj debiut jeśli chodzi o kosmetykę. Mam kupon na 3 mikrodermabrazje (Kraków)wraz z maską kremową- oczywiscie wszystkich trzech nie wykorzystam naraz . Myśle ze będzie oki, zdam relacje juz "po".
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 09:33   #905
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja kilkukrotnie już skorzystałam, przeważnie kosmetyka i fitness.
później staram się opisać odwiedzone miejsca na blogu.

na pewno nie byłam zadowolona z usług fezi.pl tragiczna obsługa klienta i najbardziej różniąca się obsługa z jaką miałam do czynienia !
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 11:25   #906
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Jakiś czas temu skorzystałam z oferty na grouponie 50% na bon na sushi wart 90zł w restauracji 77 Sushi w Krakowie.

Jestem absolutnie zachwycona. Miła i szybka obsługa, pyszne jedzenie i mimo że kupiliśmy 2 bony a poszliśmy w cztery osoby każda z osób dostała kartę stałego klienta uprawniająca do 50% zniżki za każdym razem. Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz. Fajnie że dzięki Grouponowi można znaleźć takie perełki
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:38   #907
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja juz po premierze odnośnie groupona w gabinecie kosmetycznym. Mialam robioną mikrodermabrazje wraz z maską kremowa na twarz i szyje. Wszystko ok- godzinka na fotelu- wszystko profesjonalnie-z dbałością o klienta-tak ze bez obaw pójdę na następne zabiegi
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 16:02   #908
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dotychczas kupiłam jeden kupon dla Mamy na urodziny = 29 zł zamiast 70 zł za peeling, masaż i parafinę na dłonie w gabinecie kosmetycznym Astarte w Poznaniu. Była bardzo zadowolona.

Jakiś czas temu kliknęłam też dla siebie Bezbolesne leczenie ozonem 2 zębów (29 zł) w Bert-Dent w Bydgoszczy. Muszę go zrealizować przed końcem maja

Z jakich stron "zbierających" oferty korzystacie? godealla, znizkomania, snuper?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 18:29   #909
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja głównie z newslettera z citeam, grupera, groupona, cuppona i okazika ale zaglądam czasem na snupera i grupeo gdzie są zebrane wszystkie oferty.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:43   #910
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja na Godealli, ale przyznam ze mają na stronie wykaz wszystkich chyba dzialających portali zakupów grupowych, kiedyś powchodziłam na te stronki, i zapisałam sie do Newsttletera wielu z nich . Głównie intersują mnie Groupon, Gruper, Okazik , Citeam, eVoucher . Na Godealli dobrze spojrzeć też na TOP 10 najbardziej naciąganych "promocji"- ku przestrodze.
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 17:26   #911
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

http://okazik.pl/warszawa/deal/32-z%...e-kosmetycznym

czy któraś Was kupuje? co to w ogóle za salon, naturalne piękno?
Jesli któraś może coś powiedzieć o nim/zabiegu , bardzo proszę
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 22:33   #912
Crystal_Lublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Na Godealli dobrze spojrzeć też na TOP 10 najbardziej naciąganych "promocji"- ku przestrodze.

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html
Crystal_Lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 08:55   #913
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

NIE POLECAM GROUPONA!! Wstyd mi, że skorzystałam z takiego oszustwa.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 11:49   #914
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ale to nie te serwisy oszukują tylko firmy, które się do nich zgłaszają z ofertami. Napisz co za firma Cię oszukała ku przestrodze.

Najlepiej jest na mydeal, bo oni wypłacają pieniądze firmom po zrealizowaniu oferty, więc jak firma osszuka/nie użyje się bonu to oni zwracają pieniądze a inne serwisy nie biorą odpowiedzialności za jakość usług oferentów.

Ja mam problem z ofertą z citeam na zbieżność kół we Wrocławiu, bo nie było żadnych uwag w ofercie czyli dla wszystkich aut, podczas rezerwacji terminu też niby ok a na miejscu się okazało, że samochód mojego TŻ ma za niskie zawieszenie i oni tego nie zrobią, zaoferowali w zamian coś dużo tańszego czego TŻ nie chciał. Citeam oczywiście za to nie odpowiada i nie wiem co teraz. Rzecznik praw konsumenta?

Z serwisów grupowych korzystałam ok. 30 razy i pierwszy raz mam problem.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 12:25   #915
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dawno nie pisałam, ale chciałam Was ostrzec przed korzystaniem z usług salonu fryzjerskiego Monika Małecka we Wrocławiu. Dawno nie widziałam takiej masakry. Pierwsza sprawa - chciałam balejaż - nie bo będzie źle wyglądał i w ogóle do kitu (no jasne, przy tym trzeba się pobawić), a nie chciałam pstrokacizny tylko coś a la refleksy. No dobra, zdecydowałam się na farbowanie jednolite. Podczas rozczesywania włosów mało mi oczy z orbit nie wyszły tak kobieta ciągnęła bez zastanowienia. W międzyczasie obsługiwała 3 inne osoby, w salonie była tylko jedna myjka więc ogólnie ciasno, nawet wody nie zaproponowano (a na dworze ze 30 stopni, w salonie niewiele chłodniej). Oprócz tego siedział sobie jakiś koleś, nie wiem czym się zajmował oprócz oglądania filmu na laptopie - i czasem obściskiwania się z jedną z pracownic...- i zajmowania miejsca na kanapie, którego i tak brakło w miarę schodzenia się klientów. Jedna z klientek aż musiała się upomnieć o zmycie farby, w której siedziała blisko godzinę czasu. Kolor wyszedł znośny, ale cięcie - żenada. Nigdy więcej tam nie pójdę i nikomu nie polecam. Pomijam wielkiego psa zajmującego 1/3 wolnej podłogi - co z higieną do licha?! Never more. Wiem że mają teraz znowu gdzieś ofertę - dlatego piszę...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 13:10   #916
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja wykupiłam karnet na 4 wejścia na jakieś latino dance na kryształkach soli w grocie solnej ciekawa jestem czy będzie fajnie... kiedyś kupiłam karnet na fitness i byłam bardzo zadowolona!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 19:07   #917
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

W kwietniu zakupiłam roczny kurs angielskiego na eTutorze, naukę należało rozpocząć w przeciągu 3 miesięcy, co oczywiście zrobiłam. Potem miałam przerwę w korzystaniu z tego serwisu, na jakieś 3 miesiące; loguję się a tutaj komunikat: " nie masz opłaconego abonamentu" itp.
Potem napisałam emaila do eTutora, gdzie poprosili mnie o podanie swojego adresu email, z którego aktywowałam konto i kod groupona, odpisałam, a potem dostałam odpowiedź:

Witam, po sprawdzeniu okazało się, że podany przez Panią kod został już aktywowany, ale na koncie zupełnie innej użytkowniczki o imieniu Ewa. Nie bardzo wiem, co mogło się w takiej sytuacji wydarzyć.

Gdzie powinnam zgłaszać reklamację do eTutora czy groupona, już nie wiem co mam robić w tej sytuacji __________________
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 19:19   #918
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
W kwietniu zakupiłam roczny kurs angielskiego na eTutorze, naukę należało rozpocząć w przeciągu 3 miesięcy, co oczywiście zrobiłam. Potem miałam przerwę w korzystaniu z tego serwisu, na jakieś 3 miesiące; loguję się a tutaj komunikat: " nie masz opłaconego abonamentu" itp.
Potem napisałam emaila do eTutora, gdzie poprosili mnie o podanie swojego adresu email, z którego aktywowałam konto i kod groupona, odpisałam, a potem dostałam odpowiedź:

Witam, po sprawdzeniu okazało się, że podany przez Panią kod został już aktywowany, ale na koncie zupełnie innej użytkowniczki o imieniu Ewa. Nie bardzo wiem, co mogło się w takiej sytuacji wydarzyć.

Gdzie powinnam zgłaszać reklamację do eTutora czy groupona, już nie wiem co mam robić w tej sytuacji __________________
wydaje mi się, że do groupona, bo możliwe, że ten sam kod dostały 2 osoby. Albo ktoś miał 1 kod i na jego podstawie odgadł inny i akurat padło na Twój. Ale to bardzo dziwne, że skoro wykorzystałaś swój kod, bo zaczęłaś naukę to czemu serwis tutora pozwolił komuś innemu użyć ponownie ten sam kod, ale w takim razie czas się nie zgadza, bo skoro konto wygasło, to ta "Ewa" musiała go aktywować przed Tobą.
Hmm a może eTutor miał taką samą ofertę na grouponie 3 miesiace wcześniej, jakieś kody się powtórzyły a eTutor tego nie uwzględnił? Wg mnie eTutor powinien sprawdzić datę rejestracji Ewy.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 19:38   #919
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Korzystałam dwa razy, jeden i drugi to były pobyty w hotelach.

Pierwszy wyjazd idealnie - nawet powyżej naszych oczekiwań, hotel był rewelacyjny, za drugim razem trochę się zawiedliśmy, oferta miała sporo "haczyków"
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 20:52   #920
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja dziś znowu sie skusiłam na kolejny gruper na usługę kosmetyczną, za 39 zł za zabiegi z pakietu spa, blisko mnie wiec to dodatkowy atut. W środe ide zralizować kupon z Citeam do pizzerii Dominium. Czuję ze wpadłam w sidła zakupów grupowych Pewnie do pierwszego nieudanego zakupu
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 08:56   #921
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

[QUOTE=Sumi;29984862]Ale to nie te serwisy oszukują tylko firmy, które się do nich zgłaszają z ofertami. Napisz co za firma Cię oszukała ku przestrodze.

Najlepiej jest na mydeal, bo oni wypłacają pieniądze firmom po zrealizowaniu oferty, więc jak firma osszuka/nie użyje się bonu to oni zwracają pieniądze a inne serwisy nie biorą odpowiedzialności za jakość usług oferentów.




Wykupiłam wybielanie zębów w White Smile Spa. Na ten zabieg pojechałam 100 km. W między czasie otrzymałam wiadomość o zmianie adresu. Czekałam godzinę pod starą kamienicą bez szyldu. Nikogo nie było tam, a telefon mieli wyłączony. Po reklamacji w grouponie otrzymałam propozycję rekompensaty od White Smile Spa i przeprosiny za brak komunikacji. Odmówiłam i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Korespondencja pomiędzy tymi firmami i mną trwa już 2 miesiące i nikt nie chce zwrócić kasy wykręcając się, że: muszę podać kod kuponu, data, gdzie, dlaczego, nie z tego adresu email, otrzymali pustą wiadomość, kolejny raz dlaczego nie wykorzystałam kuponu, informacja że mam prawo do zwrotu, jeszcze raz wszystkie dane, jeszcze raz dlaczego nie wykorzystałam i tak ciągle. O White Smile Spa już przeczytałam, że są oszustami. Stosują taki sam chwyt w innych miastach. Groupon też kręci jak może. Nie chcą zwrócić pieniędzy wymyślając nowe powody, ale już chyba nie mają czym się wykręcić. Pozostało im tylko nie odpisywać i właśnie to robią. Wszystkie ich żądania spełniłam, a kasy jak nie było tak nie ma.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:49   #922
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja niedawno wróciłam z urlopu z grupera. Byliśmy w Gliczarowie Górnym na 8 dni z wyżywieniem, a kosztowało nas to 550 zł. Powiem Wam, że bardzo polecam, wiem, że niedawno wystawiali swoją ofertę kolejny raz i znów będą to robić. My mieliśmy mały pokoik z łazienką, ale bardzo przyjemny. Jedzenie przepyszne (szwedzki stół), wszyscy bardzo mili, z chęcia się tam wybiorę jeszcze raz. Jak dla mnie to najlepszy urlop na jakim byłam
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 14:34   #923
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała na mydeal mikrodermabrazję w beauty-zone na Bemowie? A może któraś z Was może się podzielić opinią o tym salonie?
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:08   #924
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

A ja mam pytanie: kupowała któraś tą depilację we Wrocławiu za 999zł zamiast 15000zł? Już nieaktualne, ale wiem, że kilka razy było wystawiane. Chciałabym się po prostu dowiedzieć co sądzicie o tym gabinecie, czy wszystko ok itd.
http://www.groupon.pl/deals/wroclaw/..._0_0_283&a=408
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 20:38   #925
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: kupowała któraś tą depilację we Wrocławiu za 999zł zamiast 15000zł? Już nieaktualne, ale wiem, że kilka razy było wystawiane. Chciałabym się po prostu dowiedzieć co sądzicie o tym gabinecie, czy wszystko ok itd.
http://www.groupon.pl/deals/wroclaw/..._0_0_283&a=408
Gabinetu nie znam ale zachęcam do poczytania wątku o depilacji laserowej https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4280 i sprawdzenie jakie są opinie o skuteczności IPL przed wydaniem tego tysiąca złotych...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 09:40   #926
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny jest oferta z mydeal za 39zł:
  • Opcja 1: mikrodermabrazja diamentowa, czyli głębokie oczyszczenie i złuszczenie cery warstwa po warstwie
  • Opcja 2: peeling kawitacyjny z maską, czyli oczyszczenie cery za pomocą ultradźwięków
jak to oceniacie ? którą opcję jeśli już to wybrać? mam cerę tłustą z trądzikiem, z zaskórnikami i jakoś sobie nie umiem z nia poradzić, nawet przy pomocy dermatologa
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 09:56   #927
anime1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

nie wiem czy wiecie ale w AP Edukacji są często różne kursy ,
Tym razem jest kurs nauki przyklejania sztucznych rzęs kosztuje to około 150 zł ale z tego co wiem są jeszcze oferty rabatowe grupona tylko trzeba się dowiedzieć co i jak w sekretariacie
W tym tygodniu odbył się kurs walutowy
Polecam

Olsztyn
anime1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 12:38   #928
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Gabinetu nie znam ale zachęcam do poczytania wątku o depilacji laserowej https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4280 i sprawdzenie jakie są opinie o skuteczności IPL przed wydaniem tego tysiąca złotych...
dziękuję!
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:09   #929
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziś na grouponie ściema nad ściemami. Niby zniżka na krawat http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...opping/1292150 a identyczne krawaty, tej samej firmy można kupić na allegro za 39 zł!

Jak mnie wkurza takie nabijanie w butelkę.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:57   #930
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Niestety coraz więcej jest takich ofert...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.