Miłośniczki H&M - część X - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 19:32   #2671
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez kim1985 Pokaż wiadomość
Dzięki A to jest z działu Trend? Bo ja niestety nie będę mogła zrobić sama zakupów w najbliższym czasie i poproszę kogoś z rodziny...interaktywnie A nie moge znaleźc tego sweterka na stronie HM, żeby pokazac, o który mi chodzi...
tak, Trend
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:34   #2672
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Ciemne spodnie, pod spód bokserka biała/czarna lub w jaśniejszym odcieniu kardiganu. Albo bluzki z długim rękawem w takich samych kolorach. Do tego długi wisior. Też bym nie miała z nim problemu, jutro idę polować we Wrocławiu - jak na niego trafię to na pewno kupię
widziałam go dzisiaj na świdnickiej. było ich kilka.
i to chyba nawet oprócz zielonego jeszcze jakiś kolor(czarny lub beżowy, nie pamiętam, ale jeszcze jakiś na pewno)
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:34   #2673
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
ja np. bardzo lubie te h&mowe czerwone metki, chociaz wiem ze nie zdarzy sie tak ze przy kasie sie okaze ze place wiecej bo zla cena - tak tak wiem ze zawsze mozna kupic cos za cene z metki ale jednak jest niesmak, nie każdy lubi sie wyklocac- a wydaje mi sie ze w h&m metki nie dosc ze wyrazne to i cena wlasciwa nie jest zaklejona ani nic i mozna porownac na ile obnizka z ilu itp. A wydaje mi sie ze w przypadku takim jak piszesz, to chyba mozna poprosic kogos z obslugi aby gdzies na liscie sprawdzil jaka cena jest ta wlasciwa

ale np: housie, croppie czy gdzies jak wchodzi wyprzedaz nie zdaza obmetkowac podchodzisz do kasy i ktos ci sprawdza ile to kosztuje, a tutaj w poniedziałek byłam o 12 i dopiero dziewczyny metkowały...

ale kto co lubi prawda) ja tylko wyrazam swoje zdanie
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:37   #2674
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
ale np: housie, croppie czy gdzies jak wchodzi wyprzedaz nie zdaza obmetkowac podchodzisz do kasy i ktos ci sprawdza ile to kosztuje, a tutaj w poniedziałek byłam o 12 i dopiero dziewczyny metkowały...

ale kto co lubi prawda) ja tylko wyrazam swoje zdanie
no ale w h&m oficjalnie wyprzedaz zaczyna sie w srode wiec do tego czasu maja zadanie ometkowac wszystko co ma byc na przecenie ja tez tylko wyrazam swoje zdanie i szanuje kazde inne a np. w re czy housie wiele razy mialam do czynienia ze zla cena na metce, typu na kasie 79 a na metce 59 no i takie tam a w h&m chociaz nie mam takiego problemu i dla mnie to plusik
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:39   #2675
cruellcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 68
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Dla mnie to troche dziwne zeby cene naliczac dopiero po zobaczeniu zawieszki jaka jest na ubraniu, bo np na wyprzedazy zimowej kupiłam narzutke za 30 zł a wszystkie dziewczyny pisały ze kupowały po 20 zł, wiec zle ostikerowanie(przyczepien ie tych zawieszek 10,20zł) i juz jeestesmy stratne.. albo ktos nie znajdzie ciuchow ktore powinny byc przcenione i juz mozna sie obejsc ze smakiem.. w innych sklepach po zeskanowaniu ubrania program mowi jaka jest cena(niezaleznie od tego jaka jest na metce) centrala aktuazlizuje pliki na komputerach firmowych i nie ma tak ze w kazdym miescie inna cena... tzn. moze sie zdarzyc zła cena na metce bo ktos zapomniał albo nie zdążył przemetkować, ale w programie zawsze bedzie ta wlasciwa.. tyle jest tych ciuchow ze cos moze zostac pominiete ludzie sa tylko ludzmi
Wg mnie masz rację, wszystko powinno być w systemie. Mi się raz zdarzyło wyszukać ze stosu bluzek rozmiar 34 a przy kasie się okazało, że płacę normalną kwotę bo nie ma tej czerwonej metki... Na szczęście pokazałam sprzedawczyni, że na innych jest i też obniżyła cenę. I jeszcze jedna sytuacja - tż kupił koszulkę z nowiutkiej kolekcji za 40zł zamiast 80, miała czerwoną metkę bo zupełnie przez przypadek przy przecenianiu jakiś innych przypięli też na tą, miała podobne kolory
cruellcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:43   #2676
kim1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Smile Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
tak, Trend
Przepraszam, że tak męczę, ale jak sprawdzić czy w Częstochowie jest dział Trend?
kim1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:49   #2677
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Dla mnie to troche dziwne zeby cene naliczac dopiero po zobaczeniu zawieszki jaka jest na ubraniu, bo np na wyprzedazy zimowej kupiłam narzutke za 30 zł a wszystkie dziewczyny pisały ze kupowały po 20 zł, wiec zle ostikerowanie(przyczepien ie tych zawieszek 10,20zł) i juz jeestesmy stratne.. albo ktos nie znajdzie ciuchow ktore powinny byc przcenione i juz mozna sie obejsc ze smakiem.. w innych sklepach po zeskanowaniu ubrania program mowi jaka jest cena(niezaleznie od tego jaka jest na metce) centrala aktuazlizuje pliki na komputerach firmowych i nie ma tak ze w kazdym miescie inna cena... tzn. moze sie zdarzyc zła cena na metce bo ktos zapomniał albo nie zdążył przemetkować, ale w programie zawsze bedzie ta wlasciwa.. tyle jest tych ciuchow ze cos moze zostac pominiete ludzie sa tylko ludzmi
Zgadzam się z Tobą tak powinno być że w systemie od razu wyskakuje, eliminuje się wtedy możliwość pomyłki
Cytat:
Napisane przez cruellcia Pokaż wiadomość
Wg mnie masz rację, wszystko powinno być w systemie. Mi się raz zdarzyło wyszukać ze stosu bluzek rozmiar 34 a przy kasie się okazało, że płacę normalną kwotę bo nie ma tej czerwonej metki... Na szczęście pokazałam sprzedawczyni, że na innych jest i też obniżyła cenę.
Widzisz, otóż pewnie ta sprzedawczyni miała czelność nie nauczyć się w domu wszystkich przecenionych rzeczy na pamięć.. Ludzie skoro wiecie, że nie ma w systemie tak, że wyskakuje od razu cena po przecenie to trochę zrozumienia.. nikt ze sprzedawców raczej nie chce zrobić na złość, tylko zwyczajnie czasem może nie wiedzieć że coś jest na przecenie, zwłaszcza jeśli to początek wyprzedaży
Sprzedawcy H&m to nie współwłaściele tego sklepu , nic nie mają z tego jeśli sprzedadzą drożej, a jeśli już to tylko kłopoty
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2011-12-13 o 19:51
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 19:52   #2678
maaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze jak na tobie wygląda - jeśli sięga do pasa np. to w mnie do wąskiej jednolitej spódnicy czarnej lub ciemnogranatowej może ciekawie wyglądać


do pasa właśnie. coś pokombinuję dziękuję Ci bardzo za porady
maaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:59   #2679
cruellcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 68
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą tak powinno być że w systemie od razu wyskakuje, eliminuje się wtedy możliwość pomyłki

Widzisz, otóż pewnie ta sprzedawczyni miała czelność nie nauczyć się w domu wszystkich przecenionych rzeczy na pamięć.. Ludzie skoro wiecie, że nie ma w systemie tak, że wyskakuje od razu cena po przecenie to trochę zrozumienia.. nikt ze sprzedawców raczej nie chce zrobić na złość, tylko zwyczajnie czasem może nie wiedzieć że coś jest na przecenie, zwłaszcza jeśli to początek wyprzedaży
Sprzedawcy H&m to nie współwłaściele tego sklepu , nic nie mają z tego jeśli sprzedadzą drożej, a jeśli już to tylko kłopoty
Przecież nie napisałam, że miałam do niej pretensje! Po prostu sama się zdziwiłam że taka duża kwota, bo nie zauważyłam, że akurat ta bluzka nie ma czerwonej metki. Ale fakt jest taki, że sklep pewnie sporo traci na tym, że nie ma tych cen w systemie, albo tracą klienci. Po prostu wynikają niepotrzebne nieporozumienia. A to, że jest bałagan w h&m polegający na niedoinformowaniu i co kasjer to inne interpretacje to już pisało się tutaj nie raz.
cruellcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:08   #2680
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Bylam dzisiaj 2 razy w Pasażu i raz na Świdnickiej i nie ma tych narzutek za 10 zł. Widziała je któraś Wrocławianka?? Jeszcze jutro na przerwie między zajęciami przeskocze...
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:10   #2681
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

co do systemu H&M, to też trochę ubolewam, że nie ma możliwości sprawdzenia czy np. w danym sklepie jest jakaś rzecz w innym rozmiarze czy nie ma, czasem jak jest bałagan, albo spora część rzeczy wisi przy przymierzalniach można nie spotkać swojego rozmiaru... A jakby jeszcze można było się dowiedzieć czy w innym sklepie/mieście dana rzecz występuje to już w ogóle byłby miodzio!
A tak na marginesie to właściwie we wszystkich sklepach takie sprawdzanie jest możliwe, co ułatwia sprawę i klientom i pracownikom. Dziwne, że w H&M tego nie mają.. :/
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 20:11   #2682
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez cruellcia Pokaż wiadomość
Przecież nie napisałam, że miałam do niej pretensje! Po prostu sama się zdziwiłam że taka duża kwota, bo nie zauważyłam, że akurat ta bluzka nie ma czerwonej metki. Ale fakt jest taki, że sklep pewnie sporo traci na tym, że nie ma tych cen w systemie, albo tracą klienci. Po prostu wynikają niepotrzebne nieporozumienia. A to, że jest bałagan w h&m polegający na niedoinformowaniu i co kasjer to inne interpretacje to już pisało się tutaj nie raz.
Nie piłam konkretnie do Ciebie, sorki jeśli tak wynikło z mojej wypowiedzi Generalnie taki post apelujący, bo nieraz widziałam klientów robiących aferę sprzedawcom że za drogo policzyli, naprawdę - prawie jakby ci sprzedawcy sobie mieli różnicę do kieszeni schować Pewnie że sklep traci ale na biednego nie trafiło a poza tym to wina tego kto tam na samej górze tego h&mu wymyśla sobie wszystko tracą klienci - ja , Ty wiele z nas - a to już nasza wina nie jest.
Bałagan owszem pewnie że tak! Ale znów powtórze sprzedawca jest na samym koniuszku tego łańcucha - i jeśli jest jakieś zarządzenie w sprawie np kart avanti - to jeśli nie przyjdzie wszystko sprecyzowane kawa na ławe - to rezultatem są rozbieżności w interpretacji Tak jak było z promocją "karta 20zł za zakup dzianiny": w jednych h&mach dawali kartę za zakup swetrów ale tylko takich grubszych, w innych na przecenione już nie dawali karty 20zł, w innych jeszcze za zakup przecenionego cienkiego swetra dostawało się kartę, jeszcze w innych jeśli w systemie wyskoczyła nazwa "dzianina" - dawano kartę - bałagan bałagan różne interpretacje - a wszystko dlatego, że informacje/zarządzenia są często bardzo nieprecyzyjne.
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:12   #2683
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą tak powinno być że w systemie od razu wyskakuje, eliminuje się wtedy możliwość pomyłki

Widzisz, otóż pewnie ta sprzedawczyni miała czelność nie nauczyć się w domu wszystkich przecenionych rzeczy na pamięć.. Ludzie skoro wiecie, że nie ma w systemie tak, że wyskakuje od razu cena po przecenie to trochę zrozumienia.. nikt ze sprzedawców raczej nie chce zrobić na złość, tylko zwyczajnie czasem może nie wiedzieć że coś jest na przecenie, zwłaszcza jeśli to początek wyprzedaży
Sprzedawcy H&m to nie współwłaściele tego sklepu , nic nie mają z tego jeśli sprzedadzą drożej, a jeśli już to tylko kłopoty
hahaha... i jeszcze numery referencyjne

Cale szczęście u nas wprowadzili aktualizacje cen w systemie kas, dzieki temu kilka systuacji stresowych mniej

Przez kilka stron przewijal sie tu watek rezerwacji ubran - i wlasnie u nas 2-3 tygodnie temu wprowadzili nowe zasady, gdzie rzeczy przecenionych NIE mozna rezerwowac, ani klientom, ani pracownikom. Z przedluzeniem rezerwacji, gdy klient przychodzi osobiscie nie widze problemu.. natomiast telefonicznie.. szczerze, to nie spotkalam sie nigdy z taka sytuacja, wydaje mi sie, ze to raczej chwyt niedozwolony
Moze rynek niemiecki rozni sie od polskiego.. klienci tu tez bardzo rzadko do nas dzwonią
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:18   #2684
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Nie piłam konkretnie do Ciebie, sorki jeśli tak wynikło z mojej wypowiedzi Generalnie taki post apelujący, bo nieraz widziałam klientów robiących aferę sprzedawcom że za drogo policzyli, naprawdę - prawie jakby ci sprzedawcy sobie mieli różnicę do kieszeni schować Pewnie że sklep traci ale na biednego nie trafiło a poza tym to wina tego kto tam na samej górze tego h&mu wymyśla sobie wszystko tracą klienci - ja , Ty wiele z nas - a to już nasza wina nie jest.
Bałagan owszem pewnie że tak! Ale znów powtórze sprzedawca jest na samym koniuszku tego łańcucha - i jeśli jest jakieś zarządzenie w sprawie np kart avanti - to jeśli nie przyjdzie wszystko sprecyzowane kawa na ławe - to rezultatem są rozbieżności w interpretacji Tak jak było z promocją "karta 20zł za zakup dzianiny": w jednych h&mach dawali kartę za zakup swetrów ale tylko takich grubszych, w innych na przecenione już nie dawali karty 20zł, w innych jeszcze za zakup przecenionego cienkiego swetra dostawało się kartę, jeszcze w innych jeśli w systemie wyskoczyła nazwa "dzianina" - dawano kartę - bałagan bałagan różne interpretacje - a wszystko dlatego, że informacje/zarządzenia są często bardzo nieprecyzyjne.
no to fakt ja kupowalam z przeceny po 30zl dwa sweterki dzieciecie, na to dostalam jeszcze rabat 20% i dodano mi karte 20zl.... ale gdy tezet kupowal jeszcze jeden sweterek za 30zl dali mu karte 20zl...ale rabatu juz nie naliczyi.... a gdy sie upomnial... kazali mu znozu stac w kolejce gdzie stania na jakies 30 minut bylo a to chwile od odejscia od kasy zwrocil uwage... wiec juz odpuscil...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:18   #2685
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
podbijam
byłam w Galerii i na Matarni, ogólnie dużo rzeczy, ale ja dla siebie tylko jedną bluzkę znalazłam
Jutro jadę jeszcze przy okazji na Matarnię, może coś nowego się pojawi
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:21   #2686
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Dla mnie to troche dziwne zeby cene naliczac dopiero po zobaczeniu zawieszki jaka jest na ubraniu, bo np na wyprzedazy zimowej kupiłam narzutke za 30 zł a wszystkie dziewczyny pisały ze kupowały po 20 zł, wiec zle ostikerowanie(przyczepien ie tych zawieszek 10,20zł) i juz jeestesmy stratne.. albo ktos nie znajdzie ciuchow ktore powinny byc przcenione i juz mozna sie obejsc ze smakiem.. w innych sklepach po zeskanowaniu ubrania program mowi jaka jest cena(niezaleznie od tego jaka jest na metce) centrala aktuazlizuje pliki na komputerach firmowych i nie ma tak ze w kazdym miescie inna cena... tzn. moze sie zdarzyc zła cena na metce bo ktos zapomniał albo nie zdążył przemetkować, ale w programie zawsze bedzie ta wlasciwa.. tyle jest tych ciuchow ze cos moze zostac pominiete ludzie sa tylko ludzmi
Przeciez przewaznie na odwrocie białej metki jest napisana dlugopisem cena, na jaka maja przecenic ciuch...



Dzis pytalam sie u mnie o odkladanie rzeczy. Mozna odlozyc przecenione ciuchy ale tylko na jeden dzien. Babka powiedziala ze nawet oni nie moga odlozyc na dwa dni... Cos nie chce mi sie wierzyc
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:24   #2687
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Babka powiedziala ze nawet oni nie moga odlozyc na dwa dni... Cos nie chce mi sie wierzyc
bo nie moga, rezerwacja dla pracowników tez tylko jeden dzień
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:29   #2688
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Dzis pytalam sie u mnie o odkladanie rzeczy. Mozna odlozyc przecenione ciuchy ale tylko na jeden dzien. Babka powiedziala ze nawet oni nie moga odlozyc na dwa dni... Cos nie chce mi sie wierzyc
Serio serio A zdawało mi się kiedyś że pracownicy mają lepiej, a tu się teraz czasem zastanwiam czy nie gorzej pod pewnymi względami
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
bo nie moga, rezerwacja dla pracowników tez tylko jeden dzień
niestety
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:32   #2689
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Przeciez przewaznie na odwrocie białej metki jest napisana dlugopisem cena, na jaka maja przecenic ciuch...
ja się z taka sytuacją spotkałam tylko wtedy, gdy brakuje czerwonego stickera
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 20:32   #2690
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

a mnie nic nie urzekło na wyprzedaży

ma to plusy wiecej zostanie na zare
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:38   #2691
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez ki_sia Pokaż wiadomość
Orientujecie sie jak wygląda wyprzedaż w Bydgoszczy ?

Myślicie, że można odłozyć kilka rzeczy do czwartku by potem zapłacić za nie kartami? bo kilka dziewczyn twierdzi, ze bez problemu, ale ja mam wątpiliwości..
Do galerii nie masz co jechać, mało ciuchów, w focusie większy wybór.
Małych rozmiarów jeszcze trochę było. Z ciekawszych rzeczy:
marynarki siwe waterfall 34,38,40, 60zł
spódniczka i koszula w konie 40, po 40zł
spódniczki w pepitke 36,40, 60zł
sweterki w sarenki z divided 34,40, 40zł
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:39   #2692
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

A mi się udało dziś dorwać jedno Avanti z kartą-szok!
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:47   #2693
katee223
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 532
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez kim1985 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak męczę, ale jak sprawdzić czy w Częstochowie jest dział Trend?
w Częstochowie nie ma tego działu.
__________________



Szukam właściwej w życiu drogi...





katee223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:05   #2694
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
co do systemu H&M, to też trochę ubolewam, że nie ma możliwości sprawdzenia czy np. w danym sklepie jest jakaś rzecz w innym rozmiarze czy nie ma, czasem jak jest bałagan, albo spora część rzeczy wisi przy przymierzalniach można nie spotkać swojego rozmiaru... A jakby jeszcze można było się dowiedzieć czy w innym sklepie/mieście dana rzecz występuje to już w ogóle byłby miodzio!
A tak na marginesie to właściwie we wszystkich sklepach takie sprawdzanie jest możliwe, co ułatwia sprawę i klientom i pracownikom. Dziwne, że w H&M tego nie mają.. :/
A mi jakiś czas temu Pani szukała spódnicy po innych H&Mach, dzwoniła i pytała i żadnych problemów nie było
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:09   #2695
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A mi jakiś czas temu Pani szukała spódnicy po innych H&Mach, dzwoniła i pytała i żadnych problemów nie było
no wlasnie, trzeba dzwonić, bo w systemie nie widac ale moze sie czepiam
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:13   #2696
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Czy ktoś widział we Wrocławiu narzutki za 10zł???
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:13   #2697
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Dziewczyny powiedzcie, czy ta marynarka koralowa z falbankami za 149zł, u Was jest również przeceniona?? Bo widziałam kilka stron wcześniej jak jedna Wizażanka przepraszam nie pamiętam nicku wklejała ją za 60zł
Mam ja odłożoną jednak Panie w dwóch sklepach twierdzą, że nie jest na przecenie, stąd pytanie jak wygląda u Was sytuacja
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:14   #2698
aguchaw1
Raczkowanie
 
Avatar aguchaw1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 326
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Złamanie zakazu sprzedaży / kupna
__________________


Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2011-12-14 o 08:15
aguchaw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:20   #2699
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez zaruniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie, czy ta marynarka koralowa z falbankami za 149zł, u Was jest również przeceniona?? Bo widziałam kilka stron wcześniej jak jedna Wizażanka przepraszam nie pamiętam nicku wklejała ją za 60zł
Mam ja odłożoną jednak Panie w dwóch sklepach twierdzą, że nie jest na przecenie, stąd pytanie jak wygląda u Was sytuacja
Koralowa z falbankami na bioderkach, z podszewka w kropki na 100% jest przeceniona na 60zł bo ją mierzyłam w poniedziałek i dzisiaj znowu ją widziałam na wieszaku.
Dzisiaj widziałam na Świdnickiej turkusowe spódnice (z brązowym paskiem na dole) za 60zł, a w Pasażu są one za 40zł...
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:21   #2700
Bunia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 174
Dot.: Miłośniczki H&M - część X

Cytat:
Napisane przez zaruniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie, czy ta marynarka koralowa z falbankami za 149zł, u Was jest również przeceniona?? Bo widziałam kilka stron wcześniej jak jedna Wizażanka przepraszam nie pamiętam nicku wklejała ją za 60zł
Mam ja odłożoną jednak Panie w dwóch sklepach twierdzą, że nie jest na przecenie, stąd pytanie jak wygląda u Was sytuacja

W Poznaniu w dwóch sklepach widziałam je po 60zł
Bunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.