Województwo Pomorskie - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-29, 14:27   #3181
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

własnie robie liste dziewczyn co wpłacily sporo sie tego zebrało
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:50   #3182
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś witaj mam nadzieję że już będziesz na siebie uważała i szybko wrócisz do zdrowia

Widzę, że my tu wszystkie uwielbiamy wszelkie kolorówki i tyle wspólnych tematów
Jak pisałm w przyszłym tygodniu jadę do Wrzeszcza i jak Agata ładnie zrymowała "idźcie na stoisko..tam jest wszystko i na pewno coś kupię
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:57   #3183
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

oj teraz to napewno bede na siebie uwazac a no i spotkanko coraz blizej
jej juz tak niedlugo
heh no bo my kobity to lubimy wszystko co sie swieci ładnie pachnie i ]kolorowe
Agata i Dorota dostałam wasze pieniazki na konto
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 15:00   #3184
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

odkladam kompik bo musze troszke odpoczac strasznie mnie boli
no i skrobne do Kuby smska bo pyta jak sie czuje jak narazie z nami to dajej niewiadoma
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 18:06   #3185
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość

Gosia - niska - ok 162cm wzrostu.
Wlosy ciemne. Oczy - nie umiem sie zdecydowac - albo zielone albo piwne.
Twarz - owalno-okragla.
Widze Gosie w ciemnych T shirt'ach i w jeansach
Niesmiala.
Zanim cos powie to sie bedzie zastanawiac, czy wogole powiedziec. Raczej malomowna
Witam

Mam wrażenie Asiu, ze już gdzieś mnie widziałaś. Twój opis jest bardzo do mnie podobny, może z wyjątkiem ciuchów, heh Czyżbyśmy sie już kiedyś spotkały???

Dorotka, masz racje że mój brat zawładnął kompem, od tygodnia siedzi w domu bo rzekomo choruje, na początku coś tam tak kichał, ale teraz to już wygląda na symulację, heh.... I już niestety musze kończyć

Edytowane przez gosik24
Czas edycji: 2006-11-29 o 19:24
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 19:22   #3186
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Ufff znów mam okazje coś napisać Poprzednio musiałam przerwać bo braciszek stanął mi nad głową, heh, co ja z nim mam. Ja tam specjalnych makijaży nie robie i właściwie dopiero sie ucze w tej dziedzinie. Heh, Asiu, ja też tam nie lubie zmywać a zawsze czekaja na mnie całe sterty bo mama zawsze ma mało czasu albo jest bardzo zmęczona więc lituje sie nad nią. Ale często mnie irytuja te stosy talerzy w zlewie, i inne naczynia które mój tata wybrudzi robiąc obiad. Aguś, duże uściski dla Ciebie cierpiącej wizażanki, tak mi Cie żal że co chwile Ci coś na głowe sie zwala, ogromny buziak dla Ciebie Pozdrowienia wizażankom-pomorzankom
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 22:20   #3187
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

agus ciesze sie ze doszla kasiorka

och jak ja lubie gadac o makijzach, moglabym sie madrzyc ile wlezie...nawet nie wiecie jak uwielbiam patrzec na makijaz oczu ...zreszta moze wiecie bo non stop pisze ze ide MM przegladac pewnie znacie (a jak nie to poznacie) takie forum podobne do wizazu ale amerykanskie makeup talk sie zwie ...tam tez dziewczyny wklejaja swoje makijaze...ale mowie wam...nasze wizazanki w porownaniu z nimi sa mistrzyniami ...mimo, ze one maja dosteo do cudow roznych..to my potrafimy stworzyc piekne cudenka na zwyklych niskopolkowych kosmetykach jak np vollare wlasnie
bardzo wiele poprawilo sie w mojej technice malowania dzieki wizazowi...a poza tym..maly sukcesik..zarazilam makijazami mojego eksa...dzis mi powiedzial, ze jesli jego kolejna dziewczyna bedzie miala takie zdilnosci makijazowe jak ja to bedzie miala wieeelkiego plusa milo nie? w ogole tak mu zawsze trulam, ze oglada teraz dziewczyny jak sa umalowane hihih
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 09:45   #3188
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam z ranca

ale mi brakowalo tego by rano cos napisac

Tzecik napisal mi wczoraj smski w sumie to 3 niezbyt mile zaczynam przestawac wierzyc ze jeszcze bedzie dobrze teraz to chyba zaczyna domnie docierac ze juz nie bedziemy razem a ja i tak mimo wszystko nadal tak strasznie mocno go kocham
widze ze tchurzy niechce rozmawiac nasza rozmowe powarzna rozmowe odkłada w nieskonczonosc mysle ze sam tez niewie jak zaczac ale juz zdecydwał ze juz nie bedziemy razem i ze to koniec ostateczny cholernir ciezko mi z tym jesczez gdyby nasz zwiazek nie byl taki idealny a tak wszystko pieknie łądnie nagle trach i koniec dopoki niedowiem sie co tak naprawde jest na rzeczy chyba sie z tym nie pogodze

obiecałam wam kilka makijazy jako ze mam cały folder zapchany takimi mojimi co bardzo mi sie spodobały nie sa to te ktore dziewczyny pokazuja na MM ale z forum wizazystyka heh glownie poluje na makijaze blondynek o brazowaych oczach heh takich jak ja ale mam tez kilka takich mojich ehhh na ktore napatrzec sie nie moge
zalanczam kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (22,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27.JPG (16,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 644.jpg (39,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyonce19.jpg (62,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blond2.jpg (22,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz_oliwka_i_zloto.jpg (17,4 KB, 4 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 09:46   #3189
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

Właśnie zaparzyłam sobie kawunie z cynamonem pychotka

Agata makijaże jakie dziewczyny pokazują na MM są super, mają taką wprawną rękę i wogóle, ze achhhh Też bym tak chciała, ale ja muszę widzieć na żywo jak ktoś maluje aby sie nauczyć
Może w przyszłości, jak się bardziej poznamy zrobimy sobie piżamowe party i Agata zabawi się w wizażystkę hahaha

Dziś pięknie świeci słoneczko, umówiłam się z TŻ na zakupy po jego pracy, ale to dopiero popołudniu, ale czuję że skorzystam z takiej pogody i wyjadę wcześniej i przejdę się pospacerować na długą

Dziewczyny, macie jakieś plany Andrzejkowe??
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 09:54   #3190
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

o i jeszcze takich kilka heh te z kreskami specjalnie dla ciebie Asia


eehhhh dorota co do planów andrzejkowych brak ze wzgledu na zdrowie i ..........a szkoda gadac
Ide tez zrobic sobie kawusie
Dorota musisz wpasc kiedys domnie jak masz tyle czasu wolnego a TZecik w pracy albo razem udamy sie na zakupy jak powiadaja co dwie glowy to nie jedna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy 2 mak.jpg (52,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg v_prehometwt.jpg (34,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup-main.jpg (7,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75812518.jpg (35,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg utiu.jpg (45,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z?oty3.jpg (34,1 KB, 1 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 10:03   #3191
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eeehhhhh wstałam wogóle dzis z takim nastawieniem ze chce cos zmienic
moze fryzurke kolorek upatrzylam sobie te 2 fryzurki 3 i 5 fotka ta modelka na 3 fotce ma sliczny kolorek a ta z 5 fotki hhhmmm no chyba dalo by sie cos takiego z mojich wlosow zrobi chyba jak juz lepiej sie poczuje w przyszlym tygodniu to sie przejde do fryzjera a co


heh a tak wogole wczoraj mamcia kupila mi kabel to telefoniku i moge sobie zgrywac piosenki zdjecia i rozne cuda z nim robic
jak juz dojde to tego co i jak to pokarze wam co mi wczoraj kolezanka przyniosla wparowała domnie wieczorkiem z siata i mowiła ze byla na lumpikowych zakupach i jak chce to mam sobie wybierac co chce bo bedzie to oddawac wybrałam sobie 2 torenki bluzeczki i takie tam
jak rozpracuje telefon to zamieszcze fotki
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 10:21   #3192
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś myślę że jak "przełamiemy pierwsze lody" na spotkaniu to będziemy się częściej spotykać zakupki, plotki, ploteczki itp, jak najbardziej
Do fryzjera mówisz? to jest nas 3, ja idę już za tydzień a Asia kilka dni później
Od razu poprawi Ci się samopoczucie, jak zobaczysz się w innym świetle.
Co do TŻ to tak jak myślałam, nic się nie zmieni, ale gdzieś głęboko wierzyłam że może jest jeszcze jakaś iskierka nadziei dla Was. Czasem tak jest, że w związku jest idealnie, super, a tu nagle trach i koniec, a przecież było tak pięknie, przysłowiowa cisza przed burzą. Niestety tak to jest. Myślę, że Twoja choroba to był tylko pretekst i spowodowała szybkie podjęcie decyzji. Może ma jakiś problem i chce od wszystkiego uciec. Mam nadzieję, że nie gniewasz się, że tak piszę, ale wiesz patrząc na to wszystko z boku mam takie a nie inne zdanie. Wiele w życiu widziałam i przeżyłam stąd moje zdanie. Ale oczywiście mogę się mylić.

Makijaże które wkleiłaś są świetne, no ale raczej sama ich nie zrobię a tak bym chciała jakie te modelki mają świetną cerę wiem wiem wszystko przerobione w PS lub w innym programie

koniecznie wklej fotki
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 10:27   #3193
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh nie gniewam sie sama jestem tego swiadoma i pewna ze ma kłopty od ktorych probuje uciec ale szkoda myslalam ze mi ufa i wie ze zawsze moze z wszystkim przyjsc domnie trudno nie moge ani niechce go zmuszac by był zemna napisal mi dzis smska umowilismy sie jak bede sie dobrze czula na wtorek na spotkanie u niego pisze ze zrobi obiadek i ze wtedy porozmawiamy

heh co do modelek no fakt obrobka pełna para ale makijaze sliczne
No no a na zakupy mam nadzieje ze po spotkanku bedziemy sie umawiac i na inne wypady z dziewczynami


jak tylko zapanuje nad aparatem wkleje fotki :0
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 11:20   #3194
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
aja od wczoraj wieczor nie mam wody..jakas awaria na mojej ulicy..ale juz powoli zaczyna bulgotac w rurach..jest nadzieja, ze sie umyje heghehe

co do makijazy to ja uwielbiam mocne i zdecydowane makijaze oczywiscie kreski tez ...ale sama sobie nie potrafie krechy zrobic..juz tyle podchodow robilam..jak cwicze to nawet wychodzi a jak mam sobie zrobic bo gdzies wychodze to nie wychodzi...ech
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 11:39   #3195
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh no tak to jest Agata ze jak trzeba to niechce wyjsc

co do makijazy mi tez podobaja sie takie mocne i zdecydowane jednak nie na moja urode heh nie raz zdarzyło mi sie ze ktos porównał mnie juz z Shakira czy Christina Augilera teraz jak sa blondynkami i sa jakies takie subtelne hehe ze niby jak ja hhhmmm niewiem sama nie umie okreslic ale mam raczej taka delikatna urode i czarne krechy mi nie pasuja

okiełznałam aparat tylko mam jeszcze problem ustawic ostrosc wiec fotki takie hhmmm no srednie
1 torebka czarna po bokach ma kieszonki z takiego gubego materialu
2 . spodnie troche długie i srednio jestem przekonana bo trzeba by bylo je tyle podwinac co na zdjeciu widac
3. koszuleczka polo wyszla taka ostra a tak naprawde delikatna zielen
4. mała torebeczka z przyjemnego sztruksu narazie do niczego mi nie pasuje ale sie pomysli
5. biała bluzeczka jak widac przyjemny material ma bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img044.jpg (45,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img045.jpg (56,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img048.jpg (51,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img049.jpg (31,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img052.jpg (41,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img053.jpg (27,8 KB, 7 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 11:45   #3196
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

a i jeszcze czerwona koszula tez jak narazie zastanawiam sie do czego ja ubrac


heh widze wizaznke taktoja1 poczytujaca nasze pomorskie ploteczki ciekawe czy jak wiekszosc ucieknie i sie nieodezwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img056.jpg (69,4 KB, 7 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 11:51   #3197
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aga bardzo fajne ciuszki, koszulka polo bardzo fajna, a ta w krateczkę też ładna, nosiłabym ją pod jakis sweterek
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 11:55   #3198
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

No własnei jescze bede musiala pomyslec do czego zalaorzyc ta czerwona w krateczke mysle ze jak kupie kowbojki to do dzinskow i kowbojek bedzie oki

heh przegladam wlasnei zapisane przezemnie makijaze i zaraz znajde jeszcze jakies fajne mocne to wkleje macie jakies specjalne zyczenia???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (48,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36.jpg (84,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 52.jpg (29,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg ms21_beauty%20mark%202-web.jpeg (80,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allaboutu31.jpg (15,1 KB, 3 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 12:30   #3199
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

agus fajne nabytki torba mi sie podoba ta ciemna...jak juz pisalam u mnie nie ma fajnych dodatkow...same takie przedpotopowe tylko ciuszki ladne

co do makijazy dla blondynek..ee rownie fajnie wygladaja w ciemnych makijazach..przytoczylas kryche i shakire..one czesto robia sobie przydymione..a do ciemnych oczu jeszcze lepiej wygladaja ale w sumie to tez kwestia indywidualna..byc moze akurat tobie lepiej w czyms subtelnym

faktycznie dwie nieznajome wizazanki przegladaja watek..ZAPRASZAMY DO ROZMOW
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 12:48   #3200
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

a dzieki Agata te torebki to kolezanka wlasnei w tym CTO kupiła
ja jesli o makijaze chodzi to ja jakos srednio czuje sie w takich ciemnych wygladam jak tak zmora chyba ale czasami lubie sobie jakis taki bardziej odwazny zrobic a co

co do dziewczyny poczytuja zagladaja ale sie nie dozywaja widac nikt nie chce dolaczyc do naszego grona a my przeciez nie gryziemy
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 15:10   #3201
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
a dzieki Agata te torebki to kolezanka wlasnei w tym CTO kupiła
ja jesli o makijaze chodzi to ja jakos srednio czuje sie w takich ciemnych wygladam jak tak zmora chyba ale czasami lubie sobie jakis taki bardziej odwazny zrobic a co

co do dziewczyny poczytuja zagladaja ale sie nie dozywaja widac nikt nie chce dolaczyc do naszego grona a my przeciez nie gryziemy
Witam popołudniowo,

Dziewczyny co poczytują nasz wąteczek może jakies wstydliwe...? Właśnie widzę Aurelie 1. Witamy serdecznie na wątku pomorskim!!!

A ja poszukuje artykułów do pracy magisterskiej. O mojej tematyce jest ich malutko, ekhhhhh szkoda, musze sie troche natrudzic żeby coś znaleźć, ale ucieszyłam sie ostatnio jak wreszcie 1 dobry artykulik wpadł mi w ręce. Teraz tylko potrzebuje świetnego słownika. Ale ze słownikami też kiepskawo, nie ma wszystkich słów które chciałabym w nich znaleźć. Ekhhhhhhh, ale jakoś spróbuje.... A bratu tylko

Jakiś czas temu pytałyście mnie o tą pokrzywke (liść pokrzywy)
Nie zdążyłam wcześniej sie za to zabrać bo chciałam dokładnie Wam to opisać a braciszek uniemożliwiał mi to ostatnimi czasy, przesiadując na kompiku długaśne godziny. Noo więc nie zapomniałam o tym i wkótce (może jeszcze dziś) wyjaśnię...

A teraz zmykam, robie dziś soczek dyniowo-jabłkowy, heh, mniam mniam

Aguś, a mnie sie podoba ta mała torebeczka ze sztruksu

Buziaki, kobitki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 17:43   #3202
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
co tam pomorzanki? no dzis to jakis nalot nowych twarzy czytajacych..chyba kazdy boi sie zaczal gadac w takim wielostronicowym watku
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 19:26   #3203
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Wpadłam tylko na chwilkę, dopiero co wróciliśmy z Tż z zakupów.Odezwę się jutro, buziaczki papappa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 19:32   #3204
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh Agata widac dziewczyny niesmiale albo niechce sie dołaczyc trudno plakac nie bedziemy

eehhh ja wstalam troszke pochodzic ale mi ciezko strasznie wogółe podniesc sie z łozka to juz tragedia eehhhh kiedy ja dojde do siebie
wszystcy gdzies na andrzejki ida albo jutro a ja biedna sierotka sama w domku
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 21:15   #3205
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

na tym watku gdzoe dizewczyna z gdyni lub okolic szuka ludzi do spotkania nasz watek zostal przytoczony, zeby nas zgarnac hihi jak my juz dawno zgarniete...nie bylam taka chamska i zaprosilam na nasz wateczek..
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 21:56   #3206
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Neska Pokaż wiadomość
Mój brat też pracuje w drzewie, czasem robi małe płaskorzeźby czy figurki itp, kiedyś zrobił mi na urodziny taka wiekszą figurkę Afrykanina na takich cieniutkich nóżkach, super
A co do tego naparu z pokrzywy to możesz napisać na co jeszcze wpływa?
Hej, hej...
Neska, zapomniałam zapytać, Twój brat rzeżbi tak sam z siebie czy chodzi do jakiejś szkoły plastycznej?

Przechodząc do sprawy naparów z liści pokrzywy, występuje tu szereg działań.Mam nadzieję, że Was nie zanudzę. A więc:
1. występ. dział. moczopędne, napar ułatwia wydalanie większych ilości chlorków, mocznika i szkodliwych produktów przemiany materii
2. dział. krwiotamujące, zapobiegające drobnym krwawieniom w przewodzie pokarm., w którym uczestniczy witamina K, flawonoidy i garbniki występujące w tych liściach
3. po wypiciu naparu zwiększa sie poziom hemoglobiny w osoczu i ilość czerwonych krwinek (analogicznie jak w preparatach zawierających związki żelaza)
4. w liściach pokrzywy znajduje sie bogaty zestaw witamin, które mogą uzupełnić nieznaczne niedobory. Występuje też dużo soli mineralnych, które są niezbędnymi składnikami licznych enzymów ustrojowych, uczestniczących w przemianach metabolicznych

Myślę, ze tyle wystarczy. Mam nadzieje, że wszystko jest zrozumiałe (jakby co to pytajcie). Ok. Właśnie wypiłam takowy napar. Jak już pisałam pije go od jakiegoś czasu i czuje sie o wiele lepiej

No, Agatko, ciekawe czy pojawią sie na naszym wątku owi Gdynianie
(hmm , tak sie odmienia chyba?) hihih coś mi sie zdaje że nie

Ciekawe gdzie podziewa się Asia?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 21:59   #3207
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Oczęta mi sie zamykają, powieki się kleją, czas chyba do łóżeczka.
W takim razie - Słodkich snów, dziołchy, przytulam sie do podusi
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 08:18   #3208
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam raniutko

No i mamy grudzien jej odrazu powiało mi siwetam zreszta juz zaczyna wszedzie przewijac sie tematyka swiateczna
heh za rowne 4 tygodnie bedzie wigilia wiec pewnei wszystkie bedziemy id rana szykowac sie na uczte heh beda prezenty zyczenia rodzina
tylko co mnie w sercu sciska jak pomysle ze maja to byc moje swieta bez TZecika to miały byc nasze 3 swieta razem juz mielismy plany a teraz (no tak i znowu was tym zanudzam )
wczoraj byly andrzejki pewnei razem z swojim najlepszym kumplem popili bo to wkoncu Andrzej zreszta Kuba zdwonil domnie 6 razy w nocy ale ja jzu spalam
wogole to mam taki szatanski plan na moje spotkanko z nim w przyszlym tygodniu heh napisze wam pozniej bo najpierw zrobie sobie sniadanko i kawe

wstawac dziewczyny !!!!!!!!! juz ranek juz grudzien zima juz blisko (oby na swieta był snieg )
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 08:27   #3209
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Tak tak już wstałam
grudzień a tu śniegu nie ma

Gosiu mój brat rzeźbi ot tak sobie, do szkoły plastycznej nie chodził, jest bardziej samoukiem, ale wszystko mu wychodzi, taka złota rączka z niego. Kiedyś rzeźbił więcej, ale teraz jest już dorosły właśnie urządza z przyszła bratową mieszkanie i nie ma na to zbytnio czasu, ale nieraz jak coś go najdzie to zmyka do piwnicy i tam dłubie. Mamy chyba duszę artystyczną po moim tacie, który też ma dryg miedzy innymi do drewna - w końcu jest stolarzem
Dzięki za rozpisanie sie na temat pokrzywy, hmmm chyba zacznę ja pić
ok lecę do łazienki a potem do sklepu
Miłego dnia
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 09:05   #3210
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh wlasnie Gosia dzieki za informacje o naparze heh ale ja tam takich ziołek nie lubie
Dorota a idzesz moze po cieple bułeczki bo bym tak zjadla tylko nikogo niema co by mi po nie poszedł ??
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.